>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.10.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 20:45
Spotkanie : Polska - Portugalia
Typ: Lewandowski gol
Kurs: 2.25
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

W drugim spotkaniu nowo utworzonych rozgrywek nasza reprezentacja podejmuje ekipę Portugalii. Będzie to swego rodzaju rewanż za ćwierćfinałowe spotkanie Euro 2016.
Nasza drużyna w pierwszym spotkaniu przywiozła cenny remis z Włoch , kilka dni później tych samych Włochów ograli w domu Portugalczycy.
Goście na Stadionie Ślaskim wystąpią bez swojej gwiazdy Ronaldo , natomiast reszta zawodników jest do dyspozycji trenera. Siła ofensywna Portugalii niewątpliwie sporo traci na absencji Cristiano , jednak to nadal groźny zespół. Nie podejmę sie wytypowania zwycięzcy tego pojedynku choć najbliżej mi do remisu , ja jednak idę w inną opcję.
Dzisiejszy mecz to szczególne bo setne spotkanie w reprezentacji z kolei naszego snajpera Roberta Lewandowskiego który wchodzi tym samym do wąskiej elity &quot; klubu stu&quot;.
Niewątpliwie ten wyjątkowy dzień będzie chciał nasz reprezentant uczcić jak najlepszą grą i postara się o bramkę co byłoby ukoronowaniem dotychczasowej kariery.
Myślę że sposobności ku temu nie braknie , a i koledzy z boiska dołożą wszelkich starań by mu w tym pomóc.
⛔100
 
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie:
: Washington Capitals-Vegas Golden Knights
Typ: 1/+5,5
Kurs: 3,05
Bukmacher: FORBET
Analiza:
Witam. Dnia 11.10.2018 mistrzowie zeszłego sezonu Washington Capitals podejmować będą wg mnie rewelacje zeszłego sezonu Vegas Golden Knights. Gospodarze po ostatniej wymianie ognia z Pingwinami (6-6 przegrana w dogrywce) mieli aż 5 dni odpoczynku, natomiast Rycerze z Vegas tylko dwa (wiadomo, jedni i drudzy to zawodowcy, ale co odpocznie organizm przez 5 dni to lepiej niż przez 2). Drużyny te ostatni raz spotkały się w fazie play-off zeszłego sezonu, gdzie lepsi okazali się hokeiści ze stolicy wygrywając rywalizacje 4-1(3 razy pokryty był nasz over). Sezon dopiero nabiera rozpędu, także kto w jakiej jest formie będziemy wiedzieć w niedalekiej przyszłości, jednak na chwilę obecną wydaje mi się, że Washington jest w ciut lepszej dyspozycji (7 bramek strzelonych drużynie z Bostonu, 6 strzelonych na tafli Pingwinów). Na chwilę obecną dorobek rycerzy jest następujący: przegrana 2-5 z Philadelphia, wygrana po dogrywce z Minnesotą i przegrana z Buffalo 4-2. Gra na własnej hali to także zawsze mały plus tak więc próbujemy 1/+5,5. Z fartem.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Evgeny Kuznetsov +1.5 ( punktacja kanadyjska )
Kurs: 2.94
Bukmacher: efortuna
Analiza: W analizie dosyć szczegółowo, bynajmniej tak mi się wydaje opisałem dwóch graczy, ponieważ pisałem ją do innego tematu, a nie widzi mi się usuwać analizy na drugiego gracza, może ktoś skorzysta z obu typów jakie tam opisałem oraz moim zdaniem trafne typy trafią do większej ilości osób. Jeżeli któremuś z ModTeamu się nies podoba proszę o PW, wtedy zedytuje.
Pod lupę bierzemy dwóch Rosjan tj. Alexander Ovechkin oraz Evgeny Kuznetsov.
Jeden z lepszych duetów w NHL, moim zdaniem mocne top1 w zeszłym sezonie oraz playoffach. W zeszłym sezonie drużyna zakończyła rozgrywki na 6 miejscu, mimo kilku kontuzji Ovechkin ( 1 ) Kuznetsov ( 3 ) zdołali się wpisać na listę top 20 najlepiej punktujących graczy. Ovechkin 11 pozycja z dorobkiem 87 punktów w 82 meczach ( 49 bramek oraz 38 asyst ) natomiast Kuznetsov znalazł się na przedostatnim miejscu na tej liście zdobywając 83 punkty w 79 spotkaniach ( 27 bramek i 56 asyst ) W rozgrywkach playoff w/w zawodnicy zostali najlepiej punktującymi zawodnikami. Kuznetsov na 1 pozycji z dorobkiem 32 punktów ( 12 bramek 20 asyst ) w 24 meczach, tuż za nim Ovechkin 27 punktów ( 15 bramek 12 asyst ) również w 24 meczach. Dodatkowo w rozgrywkach playoff gracze spędzili wspólnie 85% swojego czasu na lodzie. Podczas 388 minut spędzonych wspólnie na lodzie drużyna Caps`ów zanotowała bilans bramkowy 36:12, podczas 132 minut kiedy na lodzie brakowało jednego z nich drużyna miała bilans 6:5, natomiast podczas 864 minut bez obu zawodników drużyna osiągnęła bilans 34:38. Można zauważyć że jest to podpora drużyny a obaj panowie są świetnie zgrani.
W presezonie obaj panowie rozegrali po 4 mecze Ovechkin uzyskał 6 punktów ( 4 bramki 2 asysty ) a jego kolega Kuznetsov 4 punkty ( 4 asysty ), Kuznetsov aż 3 razy asystował Ovechkin`owi przy golu i raz obaj asystowali przy bramce Bowey`a. W aktualnym sezonie obaj zawodnicy idą łeb w łeb w ciągu 2 meczy uzbierali oni po 3 punkty strzelając po 2 bramki i jeden raz asystując.

Dodatkowy typ dla chętnych Ovechkin +1.5 @2.8 fortuna
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Litwa - Rumunia
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 2/nie
Kurs: 2.25
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Wracamy do Ligi Narodów. Dosyć ciekawe spotkanie na start do obstawienia. Litwa trafiła do Ligi C, chociaż moim zdaniem równie dobrze mogli trafić do D. Patrzę na to również przez pryzmat przeciwników w grupie. Rumunia, Serbia i Czarnogóra są zdecydowanie na wyższym poziomie. W dotychczasowych meczach gospodarze ulegli zarówno Czarnogórcom jak i Serbom nie strzelając żadnej bramki. Goście natomiast dwukrotnie zremisowali z wyżej wymienionymi drużynami. Jeżeli Rumuni chcą myśleć o jakimkolwiek proficie z gry w Lidze Narodów to muszą pokonywać takich przeciwników jak Litwa. Jednak patrząc na dotychczasowe mecze, drużyny starają się wygrywać ze słabszymi jak najmniejszym nakładem sił, dlatego zamiast lecieć w handicapy, moim zdaniem lepszą opcją jest granie &quot;wygrywania do zera&quot;, co też polecam w owym typie. Jeżeli goście wygrają przynajmniej dwoma bramkami to mają szanse na wdrapanie się na pierwsze miejsce w grupie. Litwini nie powinni być taką przeszkodą, przez którą nie będzie mogła przejść porządna drużyna Rumuni. Pozdrawiam grających! ;)
⛔100
 
stanley-63 782,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Ústí nad Labem : Vitkovice
Typ : Usti over 2.5 gola
Kurs : 3.70
Bukmacher : Unibet
Dokończenie 11 kolejki w 2 lidze Czeskiej , zespół gospodarzy powraca do gry na swoim terenie gdzie ostatni mecz rozegrali 30 sierpnia remisując z Brno 2:2 , ostatnie 3 kolejki to wyjazdy i 3 porażki i czas ucieszyć swoich fanów i ograć rywala i przeskoczyć go w tabeli i mam nadzieję że tak się stanie , Usti u siebie na 4 rozegrane spotkania 3-1-0 i br 9:4 czyli nie powinno być dziś żle , rywal jak wspomniałem wyżej jest w tabeli na 6 pozycji z bilansem 5-2-3 i br 15:14 jednak z tych 17 punktów które zgromadził aż 15 w domu natomiast wyjazdy to fatalna sprawa 0-2-3 i br 5:12 , no i moje H2H które podpowiada iż na 16 rozegranych spotkań bilans korzystniejszy dla Usti 8-4-4 i br 19:12 , w poprzednim sezonie tutaj w Usti wynik 4:0 , w tym sezonie już raz Usti nastrzelało sporo goli bo wygrali z Zizkovem u siebie 4:1 mnie dziś wystarczą 3 bramki z ich strony , wiem !!! sporo ale spróbuję !
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Szanghaj
Godzina: 7:00

Spotkanie: fortuna
Analiza:
Jarry wyciągnął przegrany mecz z Ciliciem, nie oglądałem tego meczu, ale skoro z nim wygrał
to znaczy, że jest w dobrej dyspozycji fizycznej i psychicznej, niezależnie od postawy przeciwnika.
Młody Chilijczyk ze względu na swój agresywny styl tenisa, mocny forehand i super serwis, 198cm
wzrostu, sprawia, że jest groźny dla każdego. W tym roku ostro w górę w rankingu, kilka dużych
nazwisk na rozkładzie i czas ograć kolejnego poważnego gracza, bo Edmund jest w rankingu 14,
ale jak wiadomo ranking nie gra i w sumie nie wiem co on tam robi ???? Ostanio forma średnia,
w meczu z Basilem w Pekinie kompletnie bezradny był cieniem samego siebie, zdarzają mu się
takie mecze gdy tylko jest opór po drugiej stronie siatki, a jutro tak będzie.
Byleby Jarremu siedział serwis to jestem jakoś dziwnie spokojny o ten mecz, który w moim
odczuciu jest 50/50 a w takich wypadkach nic tylko skorzystać i zagrać po dobrym kursie
2.69 i niczego nie żałować. Polecam
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy 2 liga
Godzina : 17:30
Spotkanie : Ústí nad Labem : Vitkovice
Typ : Wygrana gospodarzy
Kurs : 1.86
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Bardzo mocna u siebie drużyna Usti nad Labem zagra ze słabo spisującym się na wyjazdach Vitkowice.
Gospodarze po raz ostatni przegrali na swoim boisku w oficjalnym meczu 17 listopada 2017 - można powiedzieć, że jest to ich mała twierdza na której nadrabiają słabe występy na wyjazdach. Co do drużyny z Ostrawy w lidze po raz ostatni wygrali mecz wyjazdowy 21 października 2017. Ich szczytem możliwości były remisy, które i tak były rzadkim zjawiskiem, bo w większości meczów notowali porażkę. W tym spotkaniu spodziewam się dominacji gospodarzy, którzy u siebie są wyjątkowo mocni i wszystko wskazuje na to, że ich passa zostanie podtrzymana.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Washington Capitals handicap -1,5 bramki
Kurs:
2,72
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Koledzy wyżej trochę mnie wyprzedzili z typem i opisali już sporo o tym spotkaniu. Ja gram wygraną Washington po kursie 2,10 , tutaj podaje nieco wyższy kurs, na który liczę i widzę duże szanse. Washington miał kilka dni odpoczynku po porażce z Pingwinami (po dogrywce 6-7) . Dzisiaj będą zmotywowani w 100 % żeby wygrać to spotkanie, mieli sporo czasu na przygotowanie się i analizę przeciwnika. Mają bardzo silną ofensywę , Ovechkin i Kuznetsov stanowią dużą siłę w ataku. W Pittsburgu stracili jednak sporo bramek i raczej wyciągną wnioski i zagrają tak jak z Boston Bruins. Vegas dobrze grające w poprzednim sezonie, początek sezonu kiepski, dwie porażki i zwycięstwo po dogrywce . Oglądałem drugą tercję ich spotkania z Buffalo Sabres i padło tam kilka bramek, obrona została całkowicie rozmontowana , a w ich atakach nie było pomysłu na gre. Zaskoczyła mnie gra Buffalo, a Knights rozczarowali. Nie widzę aby mieli jakieś szanse w tym spotkaniu, jeśli gospodarze zagrają swoje i dobrze funkcjonować będzie obrona to w ataku swoje strzelą. Washington to na prawdę mocna ekipa i nie powinni sobie pozwolić na porażkę.
Grasz ? Daj ????
✅172
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, puchar
Godzina: 02:45
Spotkanie: Cruzeiro MG - Corinthians SP
Typ: gol gości
Kurs: 2.27
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: 1 z 2 meczy finałowych pucharu Brazylii - pierwszy mecz zostanie rozegrany na stadionie Cruzeiro, natomiast rewanż 7 dni później na Arena Corinthians.
Rywalizacja w Brazylii jest bardzo nieprzewidywalna w tym sezonie - jeszcze niedawno Corinthians był jedną z głównych sił brazylijskiej piłki, ale ostatnio zaliczyli mocny spadek i szanse na mistrzostwo czy TOP4 są tylko iluzoryczne. W przypadku Cruzeiro jest bardzo podobnie, co prawda ich ostatnie mecze są na pewno lepsze niż u gości, ale pozycja w tabeli ligowej są sąsiadami - zaledwie 2 punkty więcej od popularnych Sterników.
W tym meczu może się wydarzyć dosłownie wszystko - począwszy od bezbramkowego remisu, a kończąc na wygranej którejkolwiek z drużyn - kurs na gola gości jest zachęcający, tym bardziej że lubią strzelać przeciwko Cruzeiro z którym w ostatnich 6 meczach - zawsze zdobywali przynajmniej 1 gola, a gospodarze w ostatnich 20 meczach domowych, aż w 15 przypadkach tracili minimum 1 gola, dlatego wynik remisowy biorę w ciemno - mam nadzieje, że bramkowy. Przewidywany wynik 1-1
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : ???? Taszkient challenger
Godzina : 7.05
Spotkanie : Auger Aliassime Felix - Istomin Denis
Typ : Istomin Denis
Kurs : 1.67
Bukmacher : fortuna
Dla mnie jasny typ w stronę gracza gospodarzy i ogranego zawodnika w tym turnieju.
W ostatnich latach Istomin zaliczył tutaj półfinał, finał i zwycięstwo. Ogólnie to wygrał 2 razy i 6 razy zaliczył conajmniej półfinał. W tym sezonie stat hard (21-5) Rank 87. Ostatnio na twardym bardzo dobre wyniki. Wygrane challengery w Almatach, Chicago, Asian Games. W Taszkiencie już ograł Gaio i Bublika bez straty seta.
Auger Aliassime Felix to 18 letni talent z Kanady. W ostatnim czasie też niezłe wyniki,ale bardziej na clayu. Hard (15-9) Rank 128. Przechodził kwale, w R16 mecz na styku z Vatutinem i mało brakło,żeby wyleciał już z tego turnieju.
Denis jest w bardzo dobrej formie i to jest jego turniej w stolicy Uzbekistanu. Nie wydaje mi się,żeby młodzian z kanady był w stanie go wyeliminować. Stawiam na gospodarza,doświadczenie i ogranie. Kursy lecą
Pozdrawiam ????
⛔100
 
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kolumbia, Torneo Aquila
Godzina: 02:30
Spotkanie: Tigres- Cucuta
Typ: Cucuta (+1) EH
Kurs:
1,45
Bukmacher Etoto
Analiza:

Lider ze zdecydowaną przewagą 10 punktów nad drugą ekipą w tabeli wyjeżdża do drużyny zajmującej 11 pozycję, która od 5 kolejek odnosi same porażki. Cucuta w bardzo dobrej formie w 10 ostatnich spotkaniach 8 zwycięstw, 1 remis i porażka z wiceliderem U.Magdalena. Niby cyferki wskazują pewną wygraną gości ale, na wszelki wypadek wezmę remisową podpórkę, która da nam kurs idealny do dubla, zwłaszcza, że trzy ostatnie mecze między nimi to trzykrotnie 1:1.
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, Mistrzostwa Świata 2018
Godzina: 14:00
Spotkanie: Team Vitality - Cloud9
Typ: Team Vitality
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam! Wczoraj ujrzeliśmy prawdziwy początek mistrzostw świata 2018. Właściwie w każdej grze był zdecydowany faworyt, a kursy wachały się od 1,15 do 1,2 na tych faworytów. Dwie europejskie ekipy G2 oraz Team Vitality dali radę pokonać koreańczyków. Dzisiaj jest kolejny sprawdzian dla drużyny Jactrolla, mierzą się Cloud9. C9 właściwie nie miała żadnych szans w starciu z RNG, mecz do jednej bramki. Vitality stoczyło naprawdę emocjonujące, wyrównane widowisko. Przed worldsami kurs na Vitality wynosił jakieś 2,2 teraz spadł do 1,7. Myślę, że mimo takiego kursu i tak warto zagrać na europejską drużynę. Widać, że są dobrze przygotowani do turnieju i nie wypuszczą już tej szans z rąk. Zajmą top2 w tej grupie.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 21:45
Spotkanie: Rosja - Szwecja
Typ: Rosja
Kurs: 2.00
Bukmacher: totolotek
Analiza: Po bardzo solidnym mundialu, Rosjanie rozpoczęli zmagania w Lidze Narodów. I jak widać po wynikach, wysoka forma w drużynie nadal nie ustępuje. Szwecja jest w gorszej dyspozycji, dwie porażki z rzędu nie napawają optymizmem. Rosja zagra na własnym terenie, gdzie jest bardzo mocną drużyną. Poza tym są w świetnej sytuacji w tabeli, zajmują pierwsze miejsce i ewentualna wygrana przybliży ich do zwycięstwa w grupie. Niedawno pokonali Turcje na ich własnym boisku, co utwierdza mnie w przekonaniu, że w czwartek powinniśmy zobaczyć również dobry występ ze strony Rosji.
⛔100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Szanghaj
Godzina: 8:30

Spotkanie: K.Anderson - S.Tsitsipas
Typ: S. Tsitsipas
Kurs: 2.18
Bukmacher: LVBET

Analiza:
Jutro z rana czeka nas jeden z ciekawszych pojedynków w fazie 1/8 turnieju w Szanghaju, na przeciw siebie staną 8 w rankingu zawodnik z RPA i 15 Stefanos Tsitsipas. Powiem szczerze, że bardzo jestem zaskoczony tak dużym kursem bo biorąc pod uwagę przeciętną ostatnio dyspozycję Afrykanera to spodziewałem się czegoś 50/50 lub z minimalnym wskazaniem na Greka. Anderson ostatnio strasznie się męczy dzisiejszy mecz był pierwszym wygranym bez straty seta od półtora miesiąca, jednak Kukuszkin to nie jest jakiś trudny rywal i dzisiejszym meczem nie ma co się sugerować. Ostatnio potrafił tracić sety z Ebdenem czy Tiafoe. Oglądałem jego mecz z Gasquetem gdzie tak na prawdę poza serwisem nie potrafił nawiązać z nim żadnej walki. Grek zalicza kapitalny sezon jeszcze rok temu w tym momencie sezonu był poza pierwszą 100, potrafił wygrywać w tym sezonie z takimi zawodnikami jak choćby Thiem, Djoko czy Zverev. Ostatnio poza dwoma wpadkami po US Open z Berankisem i Herbertem prezentuje się również bardzo dobrze, oglądałem jego mecz z Monfilsem, który stał na świetnym poziomie, dzisiaj dodatkowo pokonał kolejnego bardzo trudnego rywala Chaczanowa. Obaj panowie grali ze sobą 2 razy, oba mecze miały miejsce w tym roku i oba wygrał Tsitsipas 2:1. Najpierw na ziemi w Estoril i dwa miesiące temu w Toronto.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina : 20:45
Spotkanie : Walia-Hiszpania
Typ: 2/2 Hiszpania wygra 1p i cały mecz
Kurs: 1,96
Bukmacher : forBET
Analiza;
Cytat jednego z forów sportowych
,,
Walia - Hiszpania, sytuacja kadrowa
Ryan Giggs będzie musiał poradzić sobie w czwartek bez trzech zawodników, albowiem z powodu kontuzji zagrać nie będą mogli Joe Ledley, Tom Lockyer oraz, co najważniejsze, Gareth Bale.
Luis Enrique w swoich powołaniach ponownie pominął Jordiego Albę oraz Diego Costę – z powodu kontuzji nie zagra za to Dani Carvajal. W kadrze Hiszpanii znalazło się za to miejsce dla takich piłkarzy jak Jonny Otto z Wolverhampton czy będący w niezłej formie Paco Alcacer.......koniec cytatu
Bez Garetha Walia traci połowę wartości,Hiszpanie mają bardzo szeroką i wyrównaną kadrę.
La Furia Roja powinna gładko wygrać ten mecz.
Przewidywane składy,
Walia: Hennessey – Davies, Chester, Mepham, Roberts – Ampadu, Allen – Wilson, Ramsey, Brooks - Vokes
Hiszpania: Kepa – Alonso, Pique, Ramos, Azpilicueta – Thiago Alcantara, Rodrigo, Saul Niguez – Asensio, Moreno, Suso
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: Polska zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Najważniejszym argumentem za tym typem jest brak Christiano Ronaldo. Ile znaczy Christiano Ronaldo dla Portugalii, to chyba nikomu mówić nie trzeba. On odwala kawał dobrej roboty zarówno z przodu jak i z tyłu, do tego zwiększa morale reprezentacji, więc jego brak musi być odczuwalny. To daje nam nadzieje na dobry rezultat. Nasza reprezentacja zawaliła ostatnie mistrzostwa, ale skład dalej mamy dobry, a potencjał ofensywny nawet bardzo dobry z naszą największą gwiazdą Robertem Lewandowskim na czele. Oglądałem nasz mecz z Włochami i tam potrafiliśmy stworzyć ogrom sytuacji, niestety za skutecznością było gorzej, stąd tylko remis. U siebie jestem przekonany, że z Portugalią też stworzymy ich wiele. Jeśli skuteczność będzie w miarę dobra, to mamy spore szanse na to, żeby strzelić w obydwu połowach.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Izrael - Szkocja
Typ: Szkocja
Kurs: 2.64
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drużyna Izraela nie graja jakiegoś porywającego futbolu, bo zaledwie jedna wygrana w 5 ostatnich spotkaniach i to z Liechtensteinem co nie jest jakimś wielkim wyczynem. Szkocja z drużynami nie najwyższej klasy europejskiej potrafi sobie radzić całkiem przyzwoicie. Na 5 ostatnich spotkań Szkotów na wyjazdach tylko raz padł wysoki wynik 2:2 z Słowenia. Spodziewam się meczu na styku 0:1 1:2 jeżeli już drużyna gości strzeli pierwsza bramę, to powinna zwycięstwo dowieść do końca, bo w obronie grać, to akurat oni umieją.
⛔100
 
adam150392 78

adam150392

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Polska - Portugalia
Typ: powyżej 3.5 kartki
Kurs: 1.68
Bukmacher: fortuna
Analiza: Nie wierze że w tym spotkaniu nie będzie kartek, Polska każdy mecz gra nerwowo co wiąże się z kartkami, obie ekipy będą dzisiaj chciały wygrać. Portugalia będzie się męczyła, ponieważ zabraknie im lidera zespołu czyli C.Ronaldo który ciągnie ta drużynę. Sędzią spotkania będzie Hiszpan Carlos Del Cerro który nie boi się wyciągnąć kartki. A jak wiemy sędziowie z ligi hiszpańskiej są kartkowi.
✅68
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ kobiet
Godzina: 12:20

Spotkanie: Chiny - Rosja
Typ: Rosja -1,5seta
Kurs: 6,00
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Chyba trzeba pójść w stronę Rosjanek?! Chinki praktycznie awans pewny, więc mogą grać rezerwami. Jeżeli USA wygrają wcześniej za 3 pkt z Włoszkami to będzie po herbacie i mecz Rosjanek o nic. Mimo wszystko jestem pewien że Sborna wyjdzie pierwszym składem i powinna sobie poradzić z Chinkami. Kurs bardzo zachęcający. Jest jeszcze możliwość że Włoszki będą chciały wyrzucić Amerykanki z turnieju, choć to mało prawdopodobny scenariusz, ale nigdy nic nie wiadomo? Mimo wszystko próbuję już teraz i gram na Rosjanki z handicapem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom