>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 11. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania vs Irlandia
Typ: handicap 0:1 1
Kurs:
3.1
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to lecimy z jutrem.. Dania niby reprezentacja średnia ale ostatnio większość ich zawodników jest w formie wysokiej... Na bramce Kasper Schmeichel, czyli doświadczony bramkarz Leicester.. obrona? i tutaj niewiadoma mała.. pewniakiem jest kapitan Simon Kjaer.. obok niego niby Bjeland, ale też mają młodego Christensena z Chelsea, Vestergarda z Borussi Menszenblabla, Jorgensena z Huddersfielda, po bokach raczej Larsena i Ankersena.. Mają tu dużo graczy bardzo dobrych.. brakuje tylko lewej obrony.. ale jakoś to trener ułozy. Srodek pomocy? Thomas Delaney kozak gracz.. mało znany gra w Werderze ale moim zdaniem powinien grać w znacznie lepszej druzynie... obok niego Kvist czyli doświadczenie solidny punkt.. i perełka tej druzyny.. Eriksen.. rozgrywający, wolne wszystko idealne.. Skrzydla? Pione Sisto dla mnie to jest gracz który za parę sezonów albo moze juz za rok odejdzie z Celty Vigo do większego klubu... już go znam z gry w Midtjyland i sie zdziwiłem, że np. Arsenal, Chelsea itp nie kupuje go i np. nie wypożyczy.. no ale cóż.. Po drugiej stronie najprawodpobniej Cornelius czyli po świetnym sezonie w Kopenghadze odszedł do Atalanty .. co prawda tam nie może sobie wywalczyć miejsca w 1składzie ale cały czas o to walczy.. dobra gra głową tego zawodnika tez może zdziałać wiele..na ataku Jorgensen.. takze gracz były Kopenghagi a teraz Feyenordu.. liczę na niego, że odpali razem w duecie z Sisto i Corneliusem... w obwodzie mają takżę fischera który powoli wraca na odpowiednie tory, Lord Bendtner, a także Brainwaithe.. a jakbym mógł zapomnieć.. Yousuf Polsen napastnik Lipska.. 20 lat a już gra bardzo dużo w Bundeldzie.. także widać ze Dania ma ładnie poukładana ekipe + ostatnie mecze ich to ideał.. nie liczac z Rumunią ale tam mi sie wydaje ze nie chcialo im sie bo i tak awansu by nie wywalczyli.. 4:0 z Polską? z Armenia 4;1.. a Irlandia? Skład większość z Anglii.. ale co z tego jak ci gracze to przeciętniacy.. na bramce Randpolh (2liga Anglia), Clark Duffy obroncy w miare okej ale na Danie nie wystarczy to... ledwo co weszli do baraży.. gdyby był Bale w Walii to pewnie by przegrali i by grali mecz towarzyski jutro..
Dania jeśli chce awansowac musi jutro przycisnąc i wygrac minimum dwoma bramkami..
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje do MŚ - baraż interkontynentalny
Godzina: 4:15
Spotkanie: Nowa Zelandia - Peru
Typ: Peru wygra i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Przed Peru historyczna szansa awansu na mundial po 36 latach... Myślę, że Guerrero i spółka zrobią wszystko żeby już w pierwszym meczu kibice z ich kraju nosili ich na rękach a rewanż u siebie był tylko formalnością i dołożeniem truskawki na torcie.. W reprezentacji jest naprawdę sporo ciekawych zawodników w szczególności tych ofensywnych jak wyżej wspomniany - żywa legenda tej reprezentacji Guerrero , Flores z Aalborgu , Cueva , Tapia z Feyenoordu czy Carillo z Watfordu.. W Nowej Zelandii żeby już im nie ubliżać jest kilku ciekawych zawodników jak Wood z Burnley w ataku czy Reid z WHU na stoperze.. ale moim zdaniem to za mało .. Peru zdecydowanie lepiej wygląda ofensywnie, pokazali to w kilku meczach jak chociażby na wyjeździe w Paragwaju gdzie pokonali ich reprezentacje aż 1-4.. , Peru ma o wiele szybszych zawodników w linii pomocy.. myślę , że szybkość piłkarzy Peru zaważy w tym spotkaniu na wyniku.. stawiam na Peru i sporo bramek w meczu, kurs całkiem okazjonalny ! Wejdzie? Zostaw reputkę
⛔ 100
 
makaveli23 121,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Argentyna
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atl. Tucuman - Rosario Central
Typ: Atl. Tucuman lub remis
Kurs: 1.73
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dziwią mnie kursy na to spotkanie, widac wyraźnie kto jest w lepszej formie (Atletico Tucuman) i wygrali ostatni mecz z Rosario 1-0 w lidze 7 dni temu, wiec czemu by nie powtorka? Druzyna Rosario dobrze w pucharze sie spisuje a gorzej w lidze, ale teraz bedzie tak samo gorzej w pucharze. Tucuman 4-2-0 w ostatnich 6 meczach wiec przystepuje do tego meczu w swietnych nastrojach. Absencje w obu druzynach najgorzej u gospodarzy Cabral (6/0) i Freitas (7/1) czyli dwoch graczy ktorzy grali w wygranym wczesniej meczu z Rosario, podczas gdy w druzynie gosci nie bedzie mozna ujrzec tylko dwoch nieznaczacych raczej zawodnikow z 2 lub 3 meczami na koncie. Atletico Tucuman u siebie dawno nie przegralo wiec biore tutaj 1x, liga argentynska lubi remisy wiec mysle ze z wygrana gospodarzy moze byc ciezko ale remis jak najbardziej powinien wejsc w zwiazku ze slabsza forma gosci Rosario Central.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 6:00
Spotkanie : Avispa Fukuoka : Matsumoto Yamaga
Typ : Matsumoto Y over 1.5 gola
Kurs : 2.95
Bukmacher : Unibet
Dwie kolejki do zakończenia sezonu , wybieram mecz pomiędzy Avispą a Yamagą czyli mecz walki , dla gospodarzy bitwa o bezpośredni awans , Avispa zajmuje 4 miejsce ale do bezpośredniego awansu czyli miejsca nr 2 tracą zaledwie 2 oczka tak wiec nadzieja jest , jedno jest pewne u gospodarzy a mianowicie jak nie bezpośredni awans to na pewno zagrają w play-off ale wiadomo to dodatkowe mecze lepiej awansować bezpośrednio , goście ? a ci o bezpośrednim awansie nie mają co marzyć ale w play-off jak najbardziej ale ta opcja jest zagrożona bo pomimo iż są w tej grupie 3-6 bo zajmują 5 miejsce to jednak przewaga nad druzynami którzy także walczą o tą grupę min. Verdy Tokio mają zaledwie 1 mały punkcik przewagi tak więc dziś niestety ale muszą walczyć o jak najkorzystniejszy wynik a najlepiej wygraną , Avispa gra u siebie i chyba to nie jest za dobrze gdyż tutaj gra o wiele gorzej niż na wyjazdach gdzie są najlepsi , u siebie Avispa 10-2-8 co prawda ostatni mecz u siebie to wygrana z liderem Shonan ale Shonan w tym meczu wydaje mi się nie grał na 100% bo ma już w kieszeni awans do J-League i myślę że dziś Avispa nie będzie miała lekko łatwo i przyjemnie tym bardziej że H2H pokazuje iż z Yamagą u siebie nie gra im się najlepiej stad liczę na Yamagę i bramki z ich strony , myślę ze dwie mogą tutaj zdobyć !
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Vegas v Winnipeg
Typ: over 5,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pechowo zakończył się mecz Nutek dzisiejszej nocy, zagrałem go dość solidnie - szkoda, że dopiero po dogrywce. Nowy dzień, nowe mecze, kolejna szansa by ugrać coś na najlepszej hokejowej lidze.
Szukam tym razem bramek w Nevadzie. Obie drużyny top, jeśli chodzi o ofensywe w lidze. Jets 9-5 (3 overy na 4 mecze wyjazdowe), Vegas 9-6 (5-2 u siebie).
Mamy potwierdzone informacje o bramkarzach w tym meczu. W bramce Jets kolejny mecz zacznie Connor Hellebuyck z rekordem 8-0-2, 2.12 gola i .936 skutecznością obronionych strzałów. Sytuacja w Vegas dalej beznadziejna jeśli chodzi o obsadę bramki. Dalej trener Gallant ma dwóch bramkarzy do dyspozycji. Fleury, Malcolm Subban i Oscar Dansk są dalej kontuzjowani więc Maxime Lagace zaliczy dziś debiut w T-Mobile Arena. Lagace z bilansem 1-4-1 ponad 3,8 puszczonych bramek i kiepskie .866 procenty skuteczności obronionych strzałów
The total has gone OVER in 6 of Las Vegas&#39;s last 8 games
The total has gone OVER in 5 of Las Vegas&#39;s last 7 games at home
The total has gone OVER in 14 of Winnipeg&#39;s last 20 games
The total has gone OVER in 15 of Winnipeg&#39;s last 23 games on the road
Jedyny minus tego typu to fakt, że &quot;The total has gone UNDER in 4 of Winnipeg&#39;s last 5 games on the road&quot; o czym mogłem się przekonać podczas meczu z Dallas.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Grecja
Godzina: 15:30
Spotkanie Gymnastikos Larisas Faros - Aries Trikala razem z dogrywka
Typ:2
Kurs: 2,95
Bukmacher Unibet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedyne4k w Grecji.Gospodarze tego spotkania zespół Gymnastikos Larisas to beniaminek ligi który obecnie zajmuje 10 miejscxe w tabeli z 6 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa i 2 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce spisali się jednak bardzo dobrze minimalnie wygrywając na wyjeżdzie z G.S. Kymis 70-71.Ich przeciwnik Aries Trikala spisuje się podobnie i zajmuje aktualnie 6 miejsce z takim samym dorobkiem co ich przeciwnik.W ostatniej kolejce osiągneli bardzo dobry wynik pokonując na swoim parkiecie faworyzowany PAOK 87-78.Myśle że w tym pojedynku goście nie stoją na straconej pozycji i mogą odnieśc nawet kolejne swoje zwycięstwo.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Boston-Charlotte
Typ: Boston -3.5
Kurs 1.82
Buk Fortuna
Analiza: Ekipa Boston Celtics, która zanotowała 10 kolejnych zwycięstw podejmowała będzie we własnej hali ekipę Charlotte , która w poprzednich 10 spotkaniach ma 5 wygranych oraz 5 porażek. Goście grają nierówno w swoich spotkaniach natomiast gospodarze kroczą od zwycięstwa w każdym kolejnym spotkaniu , w tym meczu równiez oczywiście Boston jest stawiany w roli zdecydowanych faworytów do zdobycia kompletu punktów, tym bardziej iż grać będę u siebie . Boston prowadzi w swojej konferencji z dorobkiem 10 wygranych oraz 2 porażek, goście natomiast są dopiero na 9 pozycji i zanotowali 5 wygranych oraz 6 porażek, na wyjazdach przegrali 3 kolejne spotkania z rzędu. Tutaj o punkty również będzie im niezwykle ciężko bowiem gospodarze z ekipę Charlotte nie przegrali 4 kolejnych spotkań grając na swoim terenie oraz 8 jeśli chodzi o spotkania ogółem, do tego w poprzednich 10 meczach pomiędzy tymi dwiema ekipa Boston wygrywał aż 12 - krotnie co jest wynikiem rewelacyjnym i widać gołym okiem że gospodarze mają patent jak radzić sobie z zespołem przyjezdnych tak na swoim parkiecie jak i na wyjeździe , ja stawiałbym na wygraną gospodarzy oraz na przekroczoną linię nieco ponad 200 punktów w spotkaniu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger, Kobe-singiel
Godzina
: 05:30
Spotkanie: Kwoon Soon - Hemery
Typ: Hemery
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po dwóch typach z NHL wracam na chwilę do tenisa. Ponownie Challenger w Kobe. Ponownie gram przeciwko Koreańczykowi. Obu panów dzieli jedno oczko w rankingu ATP..ogólnie końcówka drugiej setki (189 i 190). Do tej pory jeszcze ze sobą nie grali. Koreańczyk w roli killera japończyków (pokonał już trzech na tym turnieju: Uchiyama, Ito, Watanuki). Francuz na drodze do półfinału pokonał Krajicka, Ebdena i Millmana więc trochę bardziej znane mi postaci ze świata tenisa. Wszystkie trzy mecze kończył w dwóch setach więc raczej czuje się pewnie. Pamiętam go z innych challengerów - głównie europejskich, tam też robił dobre wrażenie. Jest to zawodnik który dysponuje świetnym serwisem co na kortach twardych jest dużym atutem. Wymiany z głębi kortu też na niezłym poziomie. Jako, że kursy na podobnym poziomie, kieruję się tu bardziej przeczuciem opartym wcześniej wyrobioną opinią na temat gry Francuza. Allez!
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Puchar Karjala
Godzina: 16.30
Spotkanie: Finlandia - Szwecja
Typ: powyżej 4,5 goli
Kurs: 1,72
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Kilka dni temu over hokejowy fajnie wszedł. Dziś idę tą samą drogą - czyli minimum 5 goli w meczu. Pomiędzy obiema ekipami zazwyczaj over ten jest pokryty.
Patrząc na spotkania H2H, to ulubiona liczba goli obu ekip, to właśnie 5.
Zdarzy się więcej bramek (za co nie będziemy mieli pretensji).
Poniżej 5 goli również się zdarza, ale znacznie rzadziej.
W swoich pierwszych meczach w turnieju Finlandia pokonała Rosje 3-2, a
Szwedzi uporali się z Czechami 5-3.
Liczę dziś na Finów, którzy są gospodarzami turnieju. Szwedzi oczywiście nie
pozostaną bez szans, tym bardziej że mecze pomiędzy drużynami ze Skandynawii
mają zawsze dodatkowy smaczek. Stawiam na skromne 3-2 dla Finów, a co za tym
idzie pokryty over. Poniżej ostatnie pięć meczów pomiędzy obiema ekipami:
20.05.17 Szwecja Finlandia 4 : 1
30.04.17 Szwecja Finlandia 2 : 3
12.02.17 Szwecja Finlandia 2 : 3
17.12.16 Finlandia Szwecja 2 : 4
06.11.16 Finlandia Szwecja 4 : 1
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Boston-Charlotte
Typ: ht/ft - Boston/Boston
Kurs 2,10
Bukmacher: iForBet
Analiza:
Boston ma w końcu lidera z prawdziwego zdarzenia. W zeszłym sezonie Isiah Thomas miał dobre statsy, ma świetnie ułożoną rękę, zdobywał mnóstwo punktów,ale umówmy się, koleś o wzroście 175cm nie może być dobrym obrońcą.
Odszedł, a w jego buty wskoczył Kyle Irving, kolega LeBrona Jamesa (chociaż nie wiem, czy mogę tak napisać, bo nie przepadali za sobą).
Kyle był w cieniu największej gwiazdy NBA, co mu nie odpowiadało.
Teraz chce pokazać, że również może prowadzić swój zespół do serii zwycięstw.
Szybko dostosował się do nowego systemu gry, co dobrze o nim świadczy, ale tego się oczekuje od gwiazdy NBA.
Jest mocnym punktem kolektywu, jaki stanowią Celtowie. Czekam, aż po kontuzji zostanie dołączony do składu pozyskany z Utah świetny strzelec ( dodatku biały ???? Gordon Hayward. Są silni, oj... będą jeszcze bardziej ????
Mają serię 10 kolejnych wygranych z rzędu. Owszem, pokonywali dotąd ekipy, które wg mnie nie będą się zbytnio liczyły w tym sezonie, może z wyjątkiem Oklahoma City oraz San Antonio, ale ci grają bez swojej największej gwiazdy Kawhi Leonarda.
Jasne, każda passa kiedyś się kończy, ale nie z Charlotte.
Zerknijmy co tam w ekipie Michaela Jordana. Szerszenie zagrają dzisiaj 4 wyjazdowe spotkanie z rzędu, poprzednie 3 przegrali. OK, z San Antonio zrozumie, z Minnesotą też moge zrozumieć, ale ostatnia porażka z Nowym Jorkiem świadczy o ich zmęczeniu.
Pozyskany Howard nie jest już tym samym graczem, co kiedyś. Swoją grę opierał zawsze na atletyźmie, a latka lecą. Młody Porzingis zagrał lepiej.
H2H? Wszystkie ostatnie 8 meczów (niezależnie od miejsca, gdzie rozgrywany był mecz) to wygrane Bostonu.
Uważam, że dzisiaj nie podołają rozpędzonemu Bostonowi, który od początku do końca będzie kontrolował przebieg meczu.
Handi -5,5pkt też wchodzi w grę.
Podoba Ci się moja analiza? Pomogłęm zarobić? Wiesz co masz robić ;)
⛔ 100
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraż o MŚ
Godzina: 04:15
Spotkanie: Nowa Zelandia - Peru
Typ: Peru powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.86
Bukmacher: MMillenium
Witam, dziś stawiam na to,że zespół z Ameryki Południowej wbije Nowe Zelandii co najmniej 2 gole. Sądzę, że już w pierwszym spotkaniu będą chcieli rozstrzygnąć losy awansu. Na przestrzeni ostatnich lat goście zrobili bardzo duży postęp co pokazali w ostatnich eliminacjach 2 razy remisując z Argentyną, wygrywając między innymi z Urugwajem, z którym zmierzymy się za godzinę( pisząc ten typ nie wiem jak wypadliśmy w tej rywalizacji). Ostatnią porażkę goście odnieśli rok temu w listopadzie i to nie z byle kim, bo z Brazylią. Nowej Zelandii moim zdaniem daleko do poziomu drużyn,które wymieniłem powyżej. Być może powalczą, być może coś wbiją, więc ja skupiam się wyłącznie na golach Peru, które w ostatnich 14 meczach nie wbiło tylko gola w spotkaniu, o którym wspomniałem z Brazylią i zremisowanym 0:0 meczu z Argentyną, w pozostałych 12 wbiło 25 goli, dlatego sądzę, że nie będą mieli problemu z wbiciem 2 dzisiejszym gospodarzą,&gt; Dlatego polecam i pozdrawiam
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Phoenix Suns - Orlando Magic
Typ: under 224,5
Kurs 2.00
Buk totolotek
Analiza:
Kolejny mecz Suns i znowu moim zdaniem linia przesadzona.. Phoenix w sporym dołku, już 4 mecze z rzędu w plecy. Rzucili tam średnio 102pkt, a wiadomo, że Orlando należy raczej do tych drużyn lepiej radzących sobie w defensywie. Do listy nieobecnych w tym meczu dołączył Chandler co jeszcze bardziej komplikuje sprawę Słońcom. Wydaje mi się, że Orlando będzie chciało to wykorzystać i będziemy obserwować wiele wjazdów pod kosz, co będzie trochę robiło pod górkę Aaronowi Gordonowi, który bardzo dobrze radzi sobie z trójkami w tymi sezonie (57,5% skuteczności, 2 wynik w lidze). Rzut oka na statystyki - ostatni raz taka linia w meczu pomiędzy tymi dwoma drużynami pokryta została w 2006roku. powodzenia
⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Capitals
- Pittsburgh Penguins
Typ: Washington Capitals i powyżej 5.5 gola
Kurs: 4.40
Bukmacher: forBet
Analiza:

Dziś w nocy kolejna porcja NHL. Drużyna gospodarzy, która u siebie radzi sobie całkiem nieźle podejmować będzie zespół zajmujący obecnie czwarte miejsce w konferencji wschodniej. Gospodarze dziesiąte miejsce w tabeli, jednak tylko trzy punkty straty do pingwinów i jeden mecz mniej rozegrany. Ich statystyka to: 5 wygranych, 3 wygrane po dogrywce, 1 przegrany po dogrywce i 7 przegranych. Goście natomiast: 6 wygranych, 3 wygrane po dogrywce, 2 przegrane po dogrywce i 6 przegranych. Forma zespołów bardzo wyrównana i może się w tym meczu wydarzyć wszystko. Ja stawiam jednak na wygraną gospodarzy i liczbę bramek powyżej pięciu. Powodzenia!
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit - Atlanta
Typ: under 206,5
Kurs: 2.04
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Co tu dużo pisać... Detroit ma dobrą obronę i często nie pozwalają gościom wyjść ze 100 pkt. Atlanta w tym sezonie gra poniżej oczekiwać a ich ofensywa nie powala na kolana... Obie drużyny spotkały się 7.10.2017 i wtedy padł wynik 109:87. Wydaje mi się że w tym meczu będzie podobnie. Powodzenia i pozdrawiam ????
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger, Kobe-singiel
Godzina: 05:30
Spotkanie: Kwon Soon W. (Kor) - Hemery C. (Fra)
Typ: Dokładny wynik : 0-2
Kurs: 2,73
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, dzisiaj stawiam na tenis turniej w Japonii - Kobe, gra mój ulubiony tenisista Hemery, obserwuje jego mecze juz od dłuższego czasu i nie pamiętam kiedy mnie zawiódł, mam nadzieje ze tym razem też nie. A grałem na niego już w meczu tego turnieju z Ebdenem (Aus) który był w gazie i był faworytem ale tylko bukacherów, kurs wynosił 3,5.. wygrał gładko 2-0. Niedawno był w gorszej formie,lecz kryzys już zażegnany i gładko wygrywa w tym turnieju 2-0, Koreańczyk spotkał się w 3 pierwszych pojedynkach turnieju z Japończykami, nie są oni na poziomie Hemerego, a jednak z dwoma wygrywał dopiero po 3 setach. Licze tu na gładkie 2-0 , i awans do finału Francuza, a potem wygranie turnieju, który jest w zasięgu ręki !
Powodzenia ! ????
✅ 173
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nice I liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz - Odra Opole
Typ: Odra Opole i poniżej 4,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Po ostatnich niepowodzeniach na ruszt biorę pierwsze spotkanie ostatniej kolejki pierwszej rundy rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy. Beniaminek I ligi zmierzy się na wyjeździe z zespołem okupującym strefę spadkową. Gospodarze z dorobkiem zaledwie 18 punktów zdobytych w 16 meczach. Zdobyli 11 bramek i z takim dorobkiem są najrzadziej trafiającą do siatki rywala ekipą, a stracili 16 goli co z kolei plasuje ich na trzecim miejscu pod tym względem (szczelniejszą defensywą mogą pochwalić się jedynie drużyny z dwóch pierwszych miejsc w tabeli). Trzy ostatnie spotkania przegrali. W ostatnich pięciu meczach zdobyli zaledwie jeden punkt remisując na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Przed końcem rundy będą zapewne dążyć do opuszczenia strefy spadkowej chociaż nie sądzę, żeby jutro przerwali złą passę. Co do gości to zajmują trzecią lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów mając tylko 2 oczka straty do lidera. Bilans bramek trochę lepszy niż u gospodarzy bo 20 zdobytych i 19 straconych. Bardzo istotną informacją jest wyjazdowa niemoc ekipy z Opola. Na wyjazdowe zwycięstwo czekają od sześciu spotkań. Są jedną z gorzej grających na wyjeździe drużyn w lidze. Mniejszy dorobek bramek zdobytych na wyjeździe ma tylko drużyna Górnika Łęczna.
Podsumowując:
Drużyna gospodarzy jest w najgorszej formie w lidze i podejmuje ekipę słabo spisującą się na wyjazdach, ale jutro liczę na przerwanie serii bez zwycięstwa &quot;w gościach&quot; drużyny z Opola. Nie liczę na wiele bramek, ale ze względu na brak spotkań między zespołami i niespodzianki jakie sprawiają ekipy z zaplecza Ekstraklasy poprzeczkę wolę zawiesić wysoko ????
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arson 16

arson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ 2018
Godzina: 04:15
Spotkanie: Nowa Zelandia - Peru
Typ: Handicap Peru -1
Kurs: 2.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam. Czekałem na ten mecz już od poniedziałku, wtedy jeszcze kurs na Peru był 1.90. Jak dla mnie ekipa gości konkretnie złoi Nową Zelandię i odprawią ich z kwitkiem już w pierwszym meczu. Po pierwsze to wielka różnica klas Nowa Zelandia to padaka totalna najlepsi piłkarze to Winston Reid z West Hamu i Marco Rojas z Heerenveen poza tym padlina, ostatnie wyniki to same porażki z wyjątkiem Wysp Salomona kiedy to u siebie wygrali 6:1 a na wyjeździe zaliczyli remis 2:2. Peru zaś konkretny team wszyscy chyba wiedzą jak ciężko jest zakwalifikować się do MŚ w Ameryce Południowej - w tym roku ta sztuka nie udała się nawet ekipie Chile - zostało wyprzedzona właśnie przez Peru, które zajęło 5 miejsce(barażowe). Pierwsze cztery to Brazylia, Urugwaj, Argentyna i Kolumbia a Peru nawet im kradło punkty. Nie ma co się rozpisywać myślę, że czysta jedynka wejdzie bezproblemowo a że ubiegli mnie koledzy stawiam Handicap, który uważam za bardzo prawdopodobny.
POWODZENIA!!!
⛔ 100
 
yasju 77

yasju

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Typ: Nazem Kadri strzeli gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. W ostatnich dwóch meczach, w których zacząłem bawić się w typowanie strzelców w NHL trafiłem obu.
Typ na Marka Stone&#39;a podałem nawet w typach dnia z 10.11.
Dzisiaj idę za ciosem, na tapacie Toronto Maple Leafs - Boston Bruins i Nazem Kadri.
Nazem Kadri - pod nieobecność Matthews&#39;a wskoczył do pierwszej piątki i to na nim dzisiaj będzie spoczywał ciężar zdobywania bramek. Drugi najlepszy strzelec Toronto (9 bramek w 17 meczach) zaraz po Matthews&#39;ie.
Ostatnie 2 meczy - 3 bramki.
Myślę, że dzisiaj będzie nakręcony na brameczkę, jak rolnik na dotację unijną. ;)
Toronto Maple Leafs - 17 meczy, bramki: 65-60, średnia: 7.2 bramek na mecz.
Boston Bruins - 14 meczy, bramki: 41-41, średnia: 5.9 bramek na mecz.
Obstawiam, że dzisiaj Toronto pyknie u siebie ze 4 brameczki, a jedną z nich wbije Nazem Kadri.
Powodzenia
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ: X
Kurs: 4,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dość trudno tu wskazać faworyta. Normalnie faworytem powinni być Washington Capitals z racji tego, że grają u siebie. Ich forma natomiast jest daleka od ideału. Widziałem ich mecz z Arizoną Coyotes i ich gra była słaba. Oczywiście mieli dużą przewagę nad Arizoną, ale skuteczność była słaba i często mieli głupie straty krążka. Pittsburgh Penguins też nie zachwycają swoją grą, ale w porównaniu z Washington Capitals wyglądają lepiej na chwilę obecną. W meczach między tymi zespołami dość często padały remisy, ale teraz bło już pięć spotkań bez remisu. Najwyższy czas przerwać tę serię i zremisować. Pittsburgh gra obecnie trochę lepiej, ale gospodarzem są Washington Capitals, więc szanse są wyrównane. Moim zdaniem wszystko roztrzygnie się dopiero w dogrywce lub w karnych, a po trzech tercjach będzie remis.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom