>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 11.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Utah vs Miami Heat
Typ: R. Gobert under 14.0
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj uderzymy tez w under punktowy zadownika ale mam lepsza propozycje niz wczoraj. Utah zmierzy sie dzisiaj w nocy z Miami Heat i tutaj bede szukal kasy.
Gobert rzuca srednio 14.1 ppg w tym seonie. Trzeba jednak pamietac ze w prawie wszystkich ( z wyjatkiem LAC i OKC ) walczyl z druzynami ktore nie maja doskonalego obroncy jak Miami. Gobert ogolnie znany jest jak swietny protektor na obreczy. Jednak dzisiaj w nocy zmierzy sie on z podobnym ( stylem i gra ) zawodnikiem H. Whitesidem. Jesli cofniemy tsie do przeszlosci to zagral on przeciwko niemu 3 mecze ( notujac : 6pkt 12pkt 9 pkt ). Jesli jeszcze glebiej wejdziemy w statystyki Goberta to mozna sprawdzic ze wykonuje on srednio 8 rzutow na mecz czyli bardzo ciezko pokryc margines jaki wystawil dla Nas dzisiaj bukmacher. Miami i Utah graja wolna koszykowke wiec nie powinno byc duzo pkt w tym meczu i to kolejny powod dlaczego bede gral under tego zawodnika
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Algieria, Dywizja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: JS Kabylie - Belouizdad
Typ: 0

Kurs: 2.96
Bukmacher: livebet

Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz z 1 ligi algierskiej. Zacznę od gospodarzy. JS Kabylie po 10 kolejkach zajmują 10. pozycję z 13 punktami , 4 remisami i stosunkiem bramkowym 10-13. U siebie grali 5 razy, 3 razy zremisowali, stosunek bramek 5-4. Belouizdad, również po 10 kolejkach, zajmuje 5 pozycję ze stosunkiem bramkowym 8-7 15 punktami i 6 remisami. Na wyjeździe grali 4 razy, zremisowali 2 razy uzyskali 5 punktów, bramki 3-6. W tamtym sezonie Belouizdad 6 pozycja 43 punkty, bramki 30-25. Kabylie 11 pozycja 38 punktów, bilans 20-24.
Dodam jeszcze, że średnio w tym sezonie w Algierii padło aż 38 % remisów oraz dystans miezy obydwoma miastami wynosi tylko 100 km.
Podsumowując widzę goście są minimalnie lepszą drużyną jednak Kabylie jest gospodarzem co mniej więcej wyrównuje szanse. Do tego mała liczba bramek strzelonych oraz straconych przez obie drużyny również przemawia za remisem. Powodzenia
Regulaminowy bukmacher

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Rumunia
Godzina: 10.00
Spotkanie: Olimpia 2010 Satu Mare-Dacia Unirea Braila
Typ: 2/1
Kurs: 18.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przeglądając przez noc oferte natknąłem sięna bardzo ciekawe spotkanie w 2giej lidze Rumunii.
Satu mare podejmie na swoim stadionie ekipe Brailii. Dlaczego ciekawe? A no już wyjaśniam.
Może nie jest o tyle ciakawe samo spotkanie a kursy wystawione na podany przeze mnie typ ORAZ NA SAME ZWYCIĘSTWO.
UWAGA ! Na ten sam typ na b365 kurs wynosi 8.00 !!! NA TAKI ŁAMANIEC KURS 8.00 NA NAJBARDZIEJ POPULARNYM BUKMACHERZE !
I teraz pojawia się pytanie-podpucha,czy nie? Masówka czy dobra informacja? Na podpuche wskazuje fakt iż kursy na czystą wygraną Satu Mare wynoszą AŻ 1.80+.. Bardzo wysokie i tego za bardzo nie rozumiem-rzadko natykam się na takie sytuacje.
Natomiast na dobrą informację wskazuje fakt iż ludzie w Rumunii rzeczywiście na to potawili trochę pieniążków i coś tam rumuńscy typerzy przebąkują o tym spotkaniu,że może mieć ciekawy przebieg.
Nie zaszkodzi na pewno spróbować,tym bardziej,że obie ekipy mają już na swoim koncie w tym sezonie takowe łamańce. Po drugie obie ekipy raczej o mistrza się bić nie będą więc mogą sobie dorobić.
Wahałem się nad tym spotkaniem a spotkaniem Din Zagrzeb 2 z Sesvette,jednak na to wskazuje wiecej faktów więc za skromne 2/10 pograłem ten typ ( na Betfair,jednak chyba buk nieregulaminowy tutaj ).
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę.
Typującym i grającym życzę Powodzenia !

Typ trafiony, ale na prośbę samego autora nie będzie liczony do konkursu ze względu na uchybienia w podaniu typu. Brakowało podania samego typu//psotnick
Chodzilo o typ 2/1 z Rumunii. Oczywiście jest po pierwszej połowie,wiec co najwyżej można na Live próbować na gospodarzy. Niestety bylo rano i zwyczajnie przez zmęczenie nie podałem typu. Proszę o poprawienie,a do konkursu oczywiście wliczać sie on nie będzie i nie powinien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 18:30
Spotkanie: Macedonia - Norwegia
Typ: over 1,5
Kurs:
1.46
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W tym meczu przede wszystkim liczę na trenera Norwegii, Lagerbacka, który w połowie ostatnich kwalifikacji do MŚ przejął zespół po selekcjonerze Hogmo. Reprezentacja Norwegii szybko straciła szansę na dobry wynik w kwalifikacjach (między innymi porażka z Azerbejdżanem miała na to ogromny wpływ), także postanowiono cos zmienić w kadrze. Myślę że wybór trenera Lagerbacka jest świetnym pomysłem. Każdy pamięta co zrobił z reprezentacja Islandii i jak fajnie tą reprezentacją kierował. To on tą drużynę ukształtował – pozwolił cieszyć się grą. Bez żadnej presji grali piękny, miły dla oka futbol. Tak sobie przejrzałem co się działo w meczach towarzyskich tamtej Islandii i zauważyłem że padało w nich dość sporo bramek. Ja naliczyłem tych meczy 25 i ani razu się nie zdarzyło aby wynik był bezbramkowy. Tylko 3-krotnie mecze kończyły się rezultatem 1-0, aż 15-krotnie padły co najmniej 3 bramki. Trener buduje drużynę na kolejne eliminacje ale już widać że bronić się nie ma zamiaru. Odkąd objął kadrę Norwegii nie zdarzyło się aby mecz zakończył się bezbramkowym wynikiem. Grając z bardzo słabym San Marino po prostu ich rozjechali wygrywając aż 8-0. Dziś mecz towarzyski z Macedonią. Zakładam, że trener Norwegii założenia będzie miał proste. Chce widzieć chęć do gry, chęć do strzelania kolejnych bramek oraz chęć do zwycięstwa a przy tym dobrze się bawić. Nie stawiam na zwycięstwo Norwegów gdyż Macedończycy ostatnio jakąś zwyżkę formy złapali. Przede wszystkim mowa tutaj o Trajkovskim o Goranie Pandevie, którzy w ostatnich meczach nieźle mieszają. Wyjątkowo duży kurs na over 2,5 bo aż 2.41 ale do typu dnia podaje bardziej bezpieczny typ.
✅ 46
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska Centralna Liga Juniorów
Godzina: 12:00
Spotkanie: Korona Kielce U19 - Legia Warszawa U19
Typ: Legia Warszawa U19
Kurs: 2.40
Bukmacher: forBet
Analiza:
Gram dzisiaj na juniorów ze stolicy w hicie CLJ Wschód. Lider z Warszawy podejmuje czwartą drużynę z ligi czyli Koronę Kielce. Oba zespoły to górna część tabeli lecz Legia troszkę odstaję od reszty ze względu na liczbę juniorów których mają do wyboru. Gospodarze 9-0-5 i bramki 30:26 więc całkiem niezle jeżeli chodzi o atak ale obrona jest mocno dziurawa i tutaj widzę szansę dla gości. A oni natomiast 10-4-0 i brameczki 35:7 także kosmos jeżeli chodzi o obronę dwóch drużyn. Co tam dalej Warszawa gra dodatkowo z juniorami z Europy gdzie ostatnio dostała łomot 1:4 od młodzieży z Ajaxu ale to raczej na plus dla nich, niech widzą jak można kopać. Tutaj na swoim podwórku raczej miażdzą rywali, ostatni mecz u siebie zremisowali 0:0 i to nie powinno się przytrafić drugi raz z rzędu. Dodatkowo są najlepiej grającą ekipą wyjazdową w lidze, 5-1-0 i 18:2 w bramkach także następny argument żeby w nich wchodzić. Korona co dziwne także preferuję wyjazdy, widać lepiej się gra obydwu rywalom z kontry aniżeli prowadzi grę. Gospodarzę wygrali ostatnie spotkanie z kiepską Stalą 1:0 i mają już 5 pkt przewagi nad strefą spadkową więc dziś nie powinno być wielkiego ciśnienia, a nawet gdyby to rywal dużo lepszy w każdym aspekcie i są mocnym faworytem.
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Olimpia Grudziądz vs Odra Opole
Typ: 1x/-3,5 bramki w meczu
Kurs:
1.66
Bukmacher: Milenium
Analiza:

W dzisiejszym spotkaniu 3. od końca w tabeli drużyna Olimpii podejmie znakomicie spisujaca się w tej rundzie, sklasyfikowaną na 3. pozycji, Odrę z Opola.
Zacznijmy od gospodarzy, którym jak na razie nie idzie zbyt dobrze.
Z 18. punktami zajmują 15 miejsce z najmniej strzeloną ilością goli (bilans 11:16). W 5. ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, strzelając 3 bramki, tracąc 8.
Beniaminek z Opola spisuje się jak narazie rewelacyjnie, tracąc do lidera z Legnicy 2 punkty, z bilansem 20:19, są czarnym koniem tej rundy.
Dlaczego taki typ? Liczę na przełamanie drużyny Olimpii.
Nie chcąc po pierwszej rundzie rozgrywek zajmować miejsca w strefie spadkowej, piłkarze gospodarzy muszą się odblokować i dzisiaj zapunktować. Nie wiadomo jakie są ambicje drużyny z Opola- czy brali w klubie pod uwagę po awansie z drugiej ligi, kolejny awans i możliwość gry w Ekstraklasie?
Nie sądzę.
Warto wspomnieć, że Odra jest drużyną własnego boiska- na wyjazdach jednak w 7 meczach strzelili 6 goli i zdobyli 5. punktów.
Nie liczę na zbyt ciekawe widowisko, wiele sytuacji i bramek. Przewiduję dziś remis, ewentualnie skromną wygraną gospodarzy.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 4 liga lubuska
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sprotavia Szprotawa - Korona Kożuchów
Typ: Zwycięstwo Sprotavii
Kurs: 2.05
Bukmacher: https://www.iforbet.pl
Analiza:
Derby Derby Derby.... Klub z mojego miasta walczy dziś na ciężkim terenie. Ogólna taktyka Korony to daleki wyjazd do przodu, na bramkostrzelnego napastnika, ten oto zawodnik strzelił około 80/90% dla dzisiejszych gości. Wszystko dobrze ale? Dzisiaj go zabraknie, widzę tu ogromną szansę dla Sprotavii. Jakby było tego mało, nie gra jeden ze stoperów. Chodzę na mecze Korony i wiem jak ona wygląda, na poszczególnych zawodnikach jakie zadania spoczywają. Sprotavia dziś bez osłabień. Co do H2H to raczej nie ma sensu patrzyć, bo oba kluby przeszły konkretne remonty na wakacje, łącznie z trenerami zostało wymienione pół składu.
W tabeli dzisiejsi gospodarze zajmują 10 miejsce z bilansem 4-6-4, co ciekawe w 6 meczach u siebie... nie zdołali wygrać ani jednego, dziś idealny rywal
Korona zajmuje 13 miejsce, a ich bilans wygląda 3-6-5, a na wyjazdach 0-2-4. Dużo bramek tracą w gościnnych występach.
Dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż kilku graczy z Kożuchowa poszło do Sprotavii. Czy dadzą taryfę ulgową dla dzisiejszych gości ? Przekonamy się o 16 ????

Link do wyniku meczu ( trzeba zjechać na dół )
http://www.90minut.pl/liga/0/liga9436.html
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: MKS Będzin - Bielsko-Biała
Typ: 1 i powyżej 180,5
Kurs:
3,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wczoraj bardzo ładnie wpadł kursik na Polską ligę siatkówki więc dziś idę za ciosem. Tym razem typuję Będzin vs Bielsko-Biała.
Bielsko póki co 8 meczy - 8 porażek, wygląda to fatalnie, może nie tak te porażki jak sama postawa i wyniki w poszczególnych setach gdzie potrafili przegrać nawet do 12 .. jest to kiepsko.
Z drugiej strony ja jednak nie biorę tego tak pod uwagę bo jeśli zwrócimy uwagę na to z kim Bielsko grali to sam szczyt tabeli - ZAKSA, Warszawa, Jastrzębie, Lubin, Resovia, Olsztyn, Radom i Katowice... Ja już w meczu z Katowicami widziałem dobrą grę Bielska i naprawdę byli bardzo bliscy zdobycia tam pierwszych punktów. Dziś mecz z dużo słabszym przeciwnikiem jaki mieli do tej pory więc na pewno jakiegoś seta zdobędą.
Będzin u siebie jest mocną drużyną, póki co 3 spotkania to 2 zwycięstwa i porażka - 3:2 ze Szczecinem, 3:2 z Warszawą i 1:3 z Radomem.
Reasumując, uważam, że zobaczymy minimum 4 sety, faworytem jednak są gospodarze i myślę, że u siebie wygrają dlatego łączę te 2 typy i wychodzi mi 1 i powyżej 180,5.
Powodzenia
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis, Fed Cup
Godzina: 14.05
Spotkanie: Sabalenka - Stephens
Typ: Sabalenka (krecz=brak zwrotu)
Kurs: 2.19
Bukmacher: fortuna
Finał Fed Cup rozgrywany na Białorusi w hali. Jest to dla Białorusinek historyczna szansa na zdobycie tego trofeum. Zakładając,że Sasnovch przegra z Coco,to Sabalenka będzie grała mecz o wszystko. Patrząc na ranking to Sloane(13) jest zdecydowaną faworytką,jednak po wygraniu US Open przegrała 4 spotkania i jej forma to znak zapytania. Poza tym tegoroczny bilans w hali 0/2 nie napawa optymizmem.
Z kolei 19 letnia Sabalenka (78) rozgrywa bardzo dobry sezon. Hard 15/11, hala 3/3, ostatnio finał w Tianjin,gdzie po walce przegrała z Szarapovą. Uważam,że młoda Białorusinka na własnym terenia ma spore szanse na zwycięstwo z niepewną Stephens. Kursy lecą
✅ 119
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS Afryka
Godzina: 15.30
Spotkanie: Gabon-Mali
Typ: Remis w pierwszej połowie
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zajrzyjmy do kontynentu Afrykańskiego, wpadło mi w oko to spotkanie gdyż obie drużyny nie mają za grosz potencjału ofensywnego ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się bez bramkowym remisem Gabon strzelił w tych kwali tylko 2 razy zaś goście tylko 1 raz a więc remis w pierwszej połowie jest bardzo prawdopodobny a kurs jest bardzo przyjemny moża ewentualnie zagrać jakiś under bramkowy. Powodzenia.
✅ 80
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Będzin - BBTS Bielsko-Biała
Typ: BBTS Bielsko-Biała
Bukmacher: STS
Analiza:

Powiem tyle, kiedy jak nie teraz? Bielsko bierze ten mecz. Skład mocny jak nigdy, a tutaj 8 spotkań, 8 porażek. Ale zobaczmy z kim grali, same potęgi naszej ligi. Teraz nadchodzi czas na wyśmiewane Bielsko. A Będzin kto to? Typowy klub walczący o utrzymanie. Araujo i nic więcej. Rosjanie poprowadzą Bielsko do zwycięstwa. Tak mocnych zawodników jak Krikun i Tarasow dawno w BB nie było. Do tego podstawowy rozgrywający Australii Harrison Peacock. Te transfery w końcu muszą przynieść efekty. Niemożliwe jest przegrywanie wszystkiego. Po drugiej stornie siatki Będzin, który ostatnio przegrał z najsłabszym personalnie zespołem w lidze, czyli Kielcami. Skoro nie potrafią wygrać takiego meczu, to dzisiaj też będą zbierać baty. O utrzymanie powalczy BBTS, Będzin, Kielce i Bydgoszcz. Inne zespoły poza zasięgiem. Składy wyrównane ze wskazaniem na BB. Kursy natomiast kosmicznie rozbieżne. 9 spotkanie Bielska i w końcu zwycięstwo.
⛔ 100
nieprawidłowy bukmacher
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Typ: 1 (wygra Stal)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj odbędą się kolejne spotkania 9 kolejki PGNiG Superligi. Jednym z nich jest mecz pomiędzy Stalą Mielec a Piotrkowianinem. Mimo dość wysokiego kursu faworytem dla mnie w tym spotkaniu są gospodarze.
Stal po dość słabym początku sezonu zaczęła lepiej punktować. Obecnie z dwunastoma oczkami na koncie zajmuje 9 miejsce w tabeli zbiorczej Superligi. Na tą zdobycz składają się 4 zwycięstwa i 5 porażek. Goście z Piotrkowa Trybunalskiego zdobyli również 12 punktów i w tabeli plasują się oczko wyżej od ekipy z Mielca.
Co więc przemawia za gospodarzami? Pierwszy fakt jest taki, że obie ekipy to w tym sezonie to drużyny własnego parkietu. Stal na cztery mecze rozegrane u siebie, aż trzy wygrała, m.in. z MMTS-em Kwidzyn 37-32. Jedyna porażka miała miejsce z Vive Kielce. Podobnie jest z Piotrkowianinem, który u siebie 3 mecze wygrał, jeden przegrał i jeden zremisował w regulaminowym czasie gry (potem porażka w karnych) z mocnymi Azotami Puławy. Jednak jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to bilans przedstawia się bardzo słabo. Na trzy rozegrane spotkania team z Piotrkowa doznał trzech porażek. Co prawda jedna z nich miała miejsce w Kielcach, ale druga po rzutach karnych z osłabionym Legionowem już powodu do dumy nie przynosi. Dlatego to powracająca do dobrej dyspozycji Stal powinna dzisiaj wygrać.
Kolejnym faktem przemawiającym za gospodarzami jest bilans dotychczasowych spotkań rozgrywanych między tymi drużynami w Mielcu. Na siedem meczy aż pięciokrotnie zwyciężała ekipa z Mielca. Spotkanie z 2009 roku zakończyło się remisem, a jedyne zwycięstwo Piotrkowianina miało miejsce 10 lat temu.
Warto dodać, że w świetnej dyspozycji jest Wiktor Kawka ze Stali, który został wybrany najlepszym graczem października.
Podobną opinię na temat tego spotkania ma znany ekspert i komentator Wojciech Nowiński, który powiedział: &quot;Oba zespoły mają za sobą wzloty i upadki. Piotrkowianin doskonale gra u siebie, Stal zresztą podobnie, przecież pokonała na własnym parkiecie teoretycznie silniejszych rywali. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy&quot;.
Wg mnie również gospodarze wygrają, dlatego typuję ich zwycięstwo. Do zdobycia są dzisiaj aż cztery punkty więc myślę, że Stal u siebie takiej szansy nie zaprzepaści.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna-2 liga Hiszpania
Godzina:18:00
Spotkanie: Tenerife-Leonesa
Typ; X
Kurs:3,75

Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to lecimy z kolejny typem dzisiaj wybrałem mecz 2 ligi Hiszpanskiej Tenerife kontra Leonesa kolejny mecz z typu remisów gospodarze na 5 spotkan uwaga 5 remisów zas goscie na piec spotkan 4 remisy i jak w takim meczu nie postawic gołego remisu mam nadzieje ze obydwie druzyny podtrzymaja dobra passe remisów a stawka nie jest najgorsza bo az 3,75
kiepska analiza
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga2 liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Albacete - Almeria
Typ: 1
Kurs: 2.10

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczorajszy tym na drugą ligę hiszpańską wszedł, dziś spróbuję podobnie. Stawiam na drużynę Albacete które jest w znacznie lepszej formie od zespołu gości. Wygrali 3 z rzedu na 5 ostatnich spotkań. Almeria przegrała 4 na 5 ostatnich spotkań jeden mecz remisujac.
Powodzenia
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Brazylia 2 Liga (Serie B)
Godzina: 22:00
Spotkanie: Paysandu PA - Brasil de Pelotas
Typ: X
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Do końca rozgrywek zostały raptem 4 kolejki. Gospodarze na miejscu 10, goście na 13. Oba jeszcze niestety zagrożone spadkiem - spadają zespoły z miejsc 17 - 20. Gospodarze mają 5 punktów przewagi nad 17 zespołem (45 PKT), goście tylko 2 (42 PKT), ale jeden z rywali do utrzymania z 16 miejsca, mający 40 PKT, czyli Luverdense, ma jeden rozegrany mecz więcej. Tak więc nawet dziś remisując oba zespoły powiększą przewagę nad Luverdense o 1 PKT. Wydaje mi się, że takie rozwiązanie satysfakcjonuje oba zespoły, stąd gram remis.
Poza tym gram remis w meczu Guarani - CRB, oraz wyjazdowe zwycięstwo Ceara
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-liga mistrzow
Godzina: 20:00
Spotkanie: zagreb-vardar
Typ: vardar -3,5 i 51,5+
Kurs: 4.10
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj mamy 7 kolejke ligii mistrzow,typuje na triumfatorow poprzedniego sezonu.maja bardzo ciezko grupe gdzie jest jeszcze rhein-neckar,barcelona,szeged,nantes,wisla plock i kristianstads.vardar zajmuje na razie pierwsze miejsce ale roznice sa male,a po dzisiejszym meczu dopiero bedzie polmetek.zajecie pierwszego miejsca daje awans od razu do cwiercfinalu wiec jest o co walczyc,do 6 miejsca druzyny beda walczyc w 1/8.mocne zespoly w grupie i kazdy chce zajac to pierwsze miejsce,zeby je miec nie mozna tracic punktow z takimi zespolami jak zagreb.vardar wie o co gra,nie trzeba ich motywowac,maja lepszych pilkarzy,forme-sa lepsza druzyna.w poprzednim miesiacu dwa razy grali ze soba i vardar wygral oba mecze po 7 bramek przewagi.uwazam ze goscie spokojnie dzis wygraja,dorzucilem bramki ale troche ich sie boje bo wynik moze byc na granicy ale kursik z 1,75 podskoczyl na 4,1 i to mnie skusilo na zaryzykowanie.pozdrawiam
✅ 310
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Bratysława
Godzina: 15:30
Spotkanie: Kukuszkin - Copil
Typ: Kukuszkin
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od Kukuszkina oglądałem wczoraj cały mecz Kukuszkina z Janowiczem. W tym meczu w jeżeli byłby w dobrej dyspozycji Jerzyk mógł pokonać Kukuszkina ,ale wczoraj niestety tak nie było. Pierwszy set zdecydowanie dla Jurka wygrany 6-3.Natomiast drugi set już bardziej wyrównany i wyższość pokazał Kukuszkin wygrywając pewnie w tie-breaku. W trzecim secie Jerzyka można powiedzieć że w ogóle nie było na korcie przegrywał 4-0 i skreczował. Widziałem dużo pozytywnych zagrać Kukuszkina ,myślę że dzisiaj to zaprocentuje w meczu z Copilem. Copil pokonał ostatnio Majrzaka,Kleina i Nema to nie są zawodnicy jakoś wysoko rozstawienie w rankingu więc nie ma co się satysfakcjonować.Porażka z przeciętnym graczem Tsitsipasa w dwóch setach. Patrząc na historię spotkań dwukrotnie zwyciężał Kukuszkin. Według mnie dzisiaj jest faworytem tego spotkania i kurs jest lekko zawyżony. Polecam ten typ i pozdrawiam.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MS Afryka
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Wybrzeże Kości Słoniowej - Maroko
Typ: 2
Kurs: 4,3
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
dziś moim zdaniem padnie dwójka w spotkaniu WKS-Maroko.
Niestety ale nie przekonują w ogóle mnie ostatnie spotkania gospodarzy . Od 10 czerwca WKS zagrał 10 spotkań strzelając 8 bramek. 4 z nich przegrało a 2 wygrało (nie liczą winu po remisie w regulaminowym czasie gry z Togo u Siebie).
W tym czasie Maroko zagrało 7 spotkań, strzelając 16 bramek ,przegrywając raz -właśnie 10 czerwca. Od tamtej pory bez porażki i te 16 bramek w sumie w 6 ostatnich spotkaniach w których 4 odnieśli zwycięstwo na handi ;)
W związku z powyższym nie rozumiem tak dużego kursu na gości, którzy są faworytem,nie stracili bramki w grupie strzelając 9 i po prostu nie mogą tego meczu przegrać aby awansować...co na pewno się nie zdarzy ;)
Dla ostrożnych poza konkursem proponuję X2
Poza tym u buków czerwona ściana na 2 od pół godziny.
Pozdrawiam.
✅ 330
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do MŚ - Baraż
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Irlandia
Typ: Dania powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam !
Wczorajszy typ niestety poszedł na minus ale nie przejmuję się tym za bardzo bo liczyłem się także z porażką i to było ryzyko no cóż zabrakło jednej bramki do szczęścia ale to Afryka i tam to nic nie wiadomo . Dzisiaj wybrałem mecz barażowy pomiędzy Duńczykami a Irlandczykami , jak wiadomo nie od dziś niespodzianki zdarzają się dość często ale nie liczyłbym dzisiaj na taką niespodziankę.Faworytem są tutaj Duńczycy i to oni muszą przycisnąć od pierwszego gwizdka ale Państwa wyspiarskie zawsze sa grożne i nie można ich lekceważyć szczególnie jak gra toczy się o wielką stawkę jaką jest awans na MŚ w Rosji. Dzisiaj jednak myślę , że to gospodarze będą bardziej zmotywowani i strzelą mimimum dwie bramki a mają przecież kim strzelać bo tacy zawodnicy jak np. Poulsen , Eriksen , Sisto czy Jorgensen mają niewątpliwie duży potencjał i potrafią strzelać i rozstrzygać losy meczu. Duńczycy świetnie pokazali to w meczu z Polską strzelając 4 bramki . W meczach kwalifikacyjnych Duńczycy strzelili łącznie 20 bramek a ich dzisiejsi rywale 12 i lepiej radzą sobie w meczach u siebie przed własną publicznością i dzisiaj uważam , że także pokonają Irlandię i nie zawiodą swoich kibiców , muszą dzisiaj wygrać by w rewanżu grało im się łatwiej . Bukmacherzy z dnia na dzień zaniżają kursy na Duńczyków bo śledzę to od kilku dni.Prawdopodobnie obie drużyny wyjdą na to spotkanie w swoich namocniejszych składach i choć może same nazwiska nie grają to lepszą drużyną jest jednak Dania , takie jest moje zdanie i uważam ten typ bardzo prawdopodobny ale każdy gra jak uważa . Życzę powodzenia i wysokich wygranych !!!
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Katar - Czechy

Typ: Czechy
Kurs: 2.10
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Sorry, Winettou, obstawiam piętro wyżej, bo nieco mnie drażni całe to windowanie kasiastej federacji. Że niby mają mundial? Wolne żarty. Za cały komentarz niech wystarczy to zestawienie: 8.10. mecz towarzyski Katar - Curacao 1:2. 8.11 mecz towarzyski Islandia - Czechy 1:2. I że goście, którzy przegrali błękitnym likierem są poważnym przeciwnikiem dla gości, którzy wygrali z ekipą z biletem na MŚ do Rosji? Nasi południowi sąsiedzi pojadą, kaskę wezmą, podziękują i wygrają, no chyba że ja o czymś nie wiem i umówili się, że np. kurtuazyjnie zremisują? Dziwny jest ten świat, ale ja na miejscu Czechów pocisnąłbym właśnie dlatego, żeby później po kątach nie rozpowiadali, że o ile się da, o tyle się da. A już na pewno, by pokazać bukom, że te 2.10 to kurs od czapy.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom