>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 12.01.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 12. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 21:15
Spotkanie Sevilla-Real M
Typ: x
Kurs 3.60
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem wybrac spotkanie rewanżowe pomiędzy ekipami Sevilli oraz Madryckiego Realu, które odbędzie się na stadionie tych pierwszych. Kursy przed rozpoczęciem tego spotkania są w miarę wyrównane, bowiem nie wiadomo jak wyjdzie ustawiona drużyna Madryckiego Realu, który już w pierwszym spotkaniu praktycznie zapewnił sobie awans do dalszych gier i pomimo niezłej aczkolwiek nieskutecznej gry Sevilli ekipa z Madrytu wygrała aż 3:0, pomimo iż ich podstawowa jedenastka była bardzo daleka od pierwszego zestawienia. Sevilla na swoim boisku jest zespołem niezwykle groźnym,ale ekipa gości gra o pobicie rekordu i myślę że to dla Zidana oraz reszty ekipy powinno być wystarczającą motywacją , bowiem 40 spotkań bez porażki robi ogromne wrażenie , nieważne czy jest to liga Hiszpańska czy jakaś inna. Madryt obecnie jest w bardzo wysokiej dyspozycji i pomimo manewrowania składem ta ekipa na prawdę bardzo dobrze wygląda , ja jak zwykle na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, jednym z nich jest typ iż obie ekipy strzelą bramki, myślę że padnie kilka goli w tym meczu , stawiam iż Real go nie przegra, myślę żę może być po 2.
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - World of Tanks WGL
Godzina: 19:00/20:30
Spotkanie: Kazna Kru vs Gunrunners/UTOPIA vs Swift
Typ: Kazna/Utopia
Kurs: 1.30/1.60
Bukmacher: Bet at Home
Analiza: Kazna Kru to bardzo doświadczona drużyna grająca od paru lat i mająca na swoim koncie wiele zwycięstw oraz są faworytami do trofeum.Skład od poprzedniego sezonu zmienił się nie wiele a to gwarantuje stabilność.
Gunrunners to beniaminek,który grał z powodzeniem w niższej lidze lecz ze słabszymi,amatorskimi drużynami bądź zlepkiem ludzi &quot;żeby zarobic parę euro dobrze się bawiąc&quot;.
Utopia to Polski skład,którzy od paru sezonów są już w najwyższej klasie rozgrywek,wielu chłopaków z tej drużyny znam,gdzie sam grając w World of Tanks ich poznałem i wiem na co ich stać.Wiem,iż ciężko pracowali na przed sezonowych treningach i to właśnie na nich stawiam.
Swift z kolei to drużyna amatorska która ledwo ma pełny,siedmioosobowy skład potrzebny do rozgrywania meczów.
Drużyna jest międzynarodowa więc na pewno będą mniejsze lub większe problemy z komunikacją,co jest najważniejszym czynnikiem dobrej gry w World of Tanks jak i w ogóle Esportu.
⛔100 tylko 1 typ na dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Australia A-league
Godzina: 9:50
Spotkanie: Adelaide United- Melbeurn City
Typ:rzuty rożne HANDICAP Adelaide Utd -1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Witam, nie będę się zbytnio rozpisywał na temat tych rożnych, może pamiętacie ostatnio też grałem rożne w meczu Adelaidy tylko że over 12 rzutów rożnych w całym meczu, nie pamiętam ile brakło, typ nie wszedł ale gospodarze zrobili ich aż 8, goście mniej. Dlatego dzisiaj gram handicap w stronę Adelaidy, można też zagrać Adelaide powyzej 5,5 rzutów rożnych bo jeśli spojrzymy na H2H to oni pomimo słabych wyników mają na prawdę bardzo dużo rogów, wiadomo, mecz może się źle ułożyć i będzie mało, no ale to już się okaże w czasie meczu......powodzenia
⛔100
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Sydney
Godzina: 10:30
Spotkanie: Konta - Bouchard
Typ: Bouchard
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Po raz kolejny zaufamy Bouchard, która zdaje się wracać na właściwe tory. Zapowiada się ciekawe spotkanie, bardziej wyrównane niż wskazują kursy. Konta już na ubiegłorocznym Wimbledonie przegrała z Kanadyjką w trzech setach, a też była mocno faworyzowana. I to u siebie.
Patrząc na statystyki to kluczową sprawą może być serwis i oby ten Kanadyjce siedział, a będzie dobrze. W meczu z Pavluczenkową osiągnęła 84% z pierwszego i 80% z drugiego. Natomiast Konta wygrała z zawodniczkami, które z serwisem stały słabiutko. Bouchard na pewno nie odpuści po trzech zwycięstwach w meczach, gdzie w żadnym nie była faworytką (Zhang, Cibulkova, Pavluczenkowa) i ma szanse na finał pierwszy od prawie roku.
Konta ma przed sobą AO, gdzie przed rokiem osiągnęła półfinał i myślę, że skupia się bardziej na nim. Moim zdaniem Bouchard ma tutaj większą motywację. Przed rokiem na inaugurację sezonu osiągnęła finał w Hobart i liczę, że podobnie rozpocznie ten rok.
⛔100
 
D 238

daw1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Auckland
Godzina: 02:00
Spotkanie: Johnson - Isner
Typ: over 25 gemów (3drogowo)
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niestety czas dopiero teraz pozwala napisać kilka zdań a linia od rana wzrosła z 24 na 25. Podobnie jak wczoraj mecz dwóch amerykanów, z dobrym serwisem którzy na hardzie czują się doskonale. Ostatni ich mecz wygrał Johnson i możliwe, że jutro znów tak będzie jednak bezpieczniejszą opcją w mojej opinii jest over. Obaj do tej pory stracili 1 gema serwisowego. Steve grał 1 mecz więcej. Nie będę charakteryzował gry obu bo jest raczej dobrze znana szczególnie jeśli chodzi o Johna :cool: Krótko mówiąc 2 tie breaki jeśli John będzie w formie serwisowej bo nie spodziewam się przełamania ze strony Isnera. Linia neutralna to 24,5 po kursie 1,83 jednak wolę odrobinę go podbic grając na minimum 26 gemów w meczu. Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Spotkanie: Ufa- N.Nowogorod
Typ: 2
Kurs : 2,85
Bukmacher: unibet
Witam, dziś celnie, więc jedziemy dalej. Na jutrzejszy typ wybrałam spotkanie u naszych wschodnich sąsiadów, Ufa podejmować będzie u siebie Nizny Nowogorod. Buki widzą faworyta w gospodarkach, ale ja na to nie patrzę, dziś trafiłam kurs 3,6 na Cechov w MHLu więc patrzymy na forme a nie na kursy. Ufa cienko ostatnio, 4 porażki ,2 zwycięstwa, spada w tabeli, obecnie jest na miejscu 10, 19 zwycięstw, 15 porażek. Nizny Nowogorod 6 w tabeli, wygrał 5 ostatnich spotkań wyjazdowych. Na 6 ostatnich spotkań 5 razy triumfowali. Są w formie, wyjazdy im nie straszne, choć historia mówi że ufa wygrywała z nimi już 7 razy, to nauczyłam się nie patrzeć w sporcie wstecz. Powodzenia i korzystajcie,bo jutro może kurs spadać.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk, 2 liga
Godzina: 02:00
Spotkanie: Lobos BUAP - Tampico Madero
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ w bordeaux wszedł idealnie już w 36 minucie, więc tym co pograli gratuluję, a teraz taki mecz, że kładziemy się spać i budzimy sie bogatsi ????
Mecz 2 ligi meksykańskiej, 2 kolejka clausury. Hegemoni ligi to to nie są, wręcz bym powiedział, że ogon.
Z powodu, że jest to dopiero 2 kolejka skupimy się bardziej w tym przypadku na wynikach z appertury. W Clausurze Lobos niespodziewanie pokonało na wyjeździe Murcielagos 0:2, a Tampico również niespodziewanie zremisowało 1:1 z triumfatorem appertury Dorados, no i o Tampico tyle dobrego.
Teraz spójrzmy w przeszłość - Lobos zajął tam bowiem czwarte od końca miejsce, na 4 zwycięstwa 3 odniósł u siebie. Bilans bramkowy u siebie 8:6.
Jak na razie nie zachęca, ale tutaj zaczyna się promyk nadziei - otóż Tampico w lidze to był chłopiec do bicia, jako jedyny przekroczył dwucyfrową liczbę porażek, oraz jako jedyny nie zdobył dwucyfrowej liczby bramek.
Spójrzmy tylko jeszcze na mecze Tampico na wyjeździe - bramki 3:20, dalej kończyć chyba nie musze... poprzedni wspólny mecz w Madero zakończył się wynikiem 0:0.
Wiem i zdaję sobie sprawę z tego, że to jest mecz outsiderów, że overów bramkowych to my tu możemy nie zobaczyć, ale musimy zadać sobie jedno najważniejsze pytanie - z kim ma wygrać Lobos, jak nie z Tampico i to jeszcze u siebie??? Dodatkowo mam nadzieję, że pozytywnie wpłynie na nich poprzednie zwycięstwo i fakt, że daje im ono fotel lidera!
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Boston-Washington
Typ: -1.5 Boston
Kurs: 1.42
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko. Boston na 3 pozycji w konferencji, Washington na 6.
Jeżeli by tak zakończyli sezon, zagraliby razem w pierwszej rundzie Play Off ????
Dla mnie Boston jest lepszą drużyną. Ekipa Marcina (oczywiście cały czas mu kibicuje) pozbyła się przed sezonem kilku doświadczonych graczy i to widać.
Boston seria 5 wygranych na własnym parkiecie.
Washington co prawda wygrało z Milwaukee, ale to grało bez Freake Greek. Wcześniej 3 przegrane, w tym z Dallas, co chluby im nie przynosi.
W bezpośrenich pojedynkach 3 domowe wygrane Celtów. Wszystkie ze sporą przewagą.
Ekipa Marcina wygrała na wyjeździe tylko 4 z 16 spotkań. Boston z 17 wygrał 11 na własnym parkiecie.
Boston to wygra. Ich lider Thomas w formie,z Toronto (wyjazd) 27pkt,7 asyst,z Pelikanami 38pkt,z Philą 24pkt,z Utah 29pkt,z Miami ....52pkt.
Kurs do dubla
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: KCC Egis - Seul Thunders
Typ: Seul Thunders -6,5 pkt handi
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
72-86 i 74-89 - to wyniki tego sezonowych meczów KCC Egis rozgrywanych u siebie z Seul Thunders. Ostre baty. Już lepiej im poszło w meczu wyjazdowym gdzie ulegli tylko 77-82. W sumie w tym sezonie gładkie 3-0 h2h po stronie Seulu.
Największym problemem Egis jest niestabilny skład, odkąd odszedł A. Emmet pozostały zaciąg z USA - Lyons (ich lider), Wise i Akins gra w kratkę. Co ciekawe Lyons w ostatnim meczu grał jedynie 10 minut, niestety brak informacji co było przyczyną tej krótkiej gry. Gracze miejscowi? Z oglądanych spotkań wyrózniał się rozgrywający z niezłym przeglądem pola, ponadto dwóch innych ma średnie bliskie 12 pkt na mecz.
Thunders to lider tabeli...w ostatnich ośmiu meczach tylko jedna porażka z Mobis. Ciężar gry bierze na siebie trójka amerykanów (z czego dwóch ma paszporty koreańskie) - R. Ratliffe (ponad 23 pkt i 12 zbiórek na mecz), Stevenson i Craig.
Uważam że ta trójka wystarczy do kolejnego łatwego zwycięstwa nad gospodarzami.
⛔100
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina:
21:15
Spotkanie:
Sevilla v Real Madryt
Typ:
X2
Kurs:
1,50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Po świetnym meczu w Madrycie i pewnym zwycięstwie gospodarzy 3:0 pora na rewanż. W przeciwieństwie do poprzedniego spotkania ekipa ZZ jest bardziej osłabiona. Z urazami są dwaj ofensywni pomocnicy Isco i James, do tego decyzją trenera ze składu wypada chyba najważniejsze ogniwo drugiej linii Modric. Odpocznie też Ronaldo, a z urazami od dłuższego czasu zmagają się jeszcze Bale i Pepe. Do kadry wracają z kolei Sergio Ramos, Mateo Kovačić i Lucas Vázquez, których zabrakło w dwóch ostatnich spotkaniach w nowym roku. Real podejrzewam że postara się kontrolować spotkanie, cofnie się lekko i postara się atakować rywala z głębi boiska ponieważ to Sevilli powinno zależeć na atakowaniu. Upatruje w tym szanse na gola i wygraną gości. Jeśli obrona nie będzie robić błędów, a po nowym roku grają jak nigdy wcześniej w tym sezonie (zero poważnych błędów i przede wszystkim straconych goli) to taki wynik jest jak najbardziej do osiągnięcia. Rotacje ZZ w tym sezonie powoli dają o sobie znać bo widać świeżość w grze, a dodatkowo większość kadry jest dobrze ograna.
Skład Realu według mnie: Casilla, Danilo, Varane, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kovacić, Kroos, Vazquez, Asensio, Benzema/Morata
Jeśli chodzi o ekipę Sevilli to do kadry zostali włączeni dwaj nowo pozyskani Clèment Lenglet i Stevan Jovetic. Czarnogórzec dzisiaj odbył pierwszy trening z zespołem, ale trenerzy zdecydowali się od razu powołać go na takie spotkanie. Nieobecny będzie również N&#39;Zonzieg,Mariano i Franco Vazquez, pora składem jest też bramkarz Sirigu. Sevilla do tego spotkania patrząc na wynik może nie podejść na 100% ponieważ w niedziele czeka ich kolejne starcie z Realem tym razem w lidze i tam stawka będzie znacznie ważniejsza bo będą bronić drugiego miejsca w lidze i przewagi nad Barceloną. Powołanie nowo transferowanych graczy daje mi sporo do myślenia z jakim podejściem wyjdzie Sevilla.
Kadra na Realu Madryt:
Bramkarze: Keylor Navas, Casilla i YáĂąez.
Obrońcy: Carvajal, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, CoentrĂŁo i Danilo.
Pomocnicy: Kroos, Casemiro, Kovačić, Asensio i Enzo.
Napastnicy: Benzema, Lucas Vázquez, Mariano i Morata.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Modrić i Cristiano.
Kontuzjowani: Pepe i Bale.
Urazy: Isco i James.
Niezarejestrowani: Lucas Silva.
Kadra Sevilli:
Bramkarze: Rico i Soria
Obrońcy: Pareja, Rami, Mercado, Lenglet i Escudero
Pomocnicy: Kranevitter, Iborra, Ganso, Nasri, Sarabia, Kiyotake, Correa i Vitolo
Napastnicy: Jovetić, Vietto oraz Ben Yedder.
Nieobecni:
Decyzją trenera: Sirigu, N&#39;Zonzi, Mariano i Franco Vázquez
Wracający po kontuzjach: Trémoulinas i Krohn-Dehli
Kontuzjowani:: Carriço.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kuku 147

kuku

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport, DOTA2
Godzina: 04:30
Spotkanie: Fantastic.Five - Cloud9 https://www.joindota.com/en/coverage...sg#22308_final
Typ: Fantastic.Five (+1.5)
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365

Ruskie mają w drużynie 5 skillowych graczy, czwórka z nich gra ze sobą już jakiś czas. Każdy z nim ma ~8k mmr, są solidni i doświadczeni, bo każdy z nich grał już na niejednym turnieju; ich carry grał na 2 Internationalach. C9 to mocny zespół ze średniej półki, z najlepszymi drużynami raczej jeszcze nie mogą konkurować. Końcówkę 2016 roku mieli bardzo mocną, a mimo to przegrali z dzisiejszymi rywalami 1:2. Koniec grudnia i rok 2017 mają dość średni 4 przegrane 1 remis i 1 wygrana z drużynami raczej przeciętnymi. Indywidualnie gracze C9 wypadają trochę gorzej od Rosjan, drużynowo lepiej. Myślę ze F5 stać na ugranie mapy.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
9:50
Spotkanie:
Adelaide United - Melbourne City
Typ:
kornery over 11,5
Kurs:
2,25
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 9:50 polskiego czasu w Australii odbędzie się mecz pomiędzy &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi czyli Adelaide United a trzecią drużyną - Melbourne City. Niby faworytem są goście jednak Adelaide ma serię pięciu pojedynków z rzędu bez zwycięstwa (każda passa kiedyś się kończy) poza tym są gospodarzem a w Australii z racji dużej odległości między miastami jest to jakiś tam handi. W dzisiejszym meczu będą mnie interesowały tylko i wyłącznie rogi. Over podany przeze mnie nie jest jakiś nieosiągalny dla tych drużyn.
Adelide:
Ade - Vic 8:2;
Wel - Ade 9:5;
Ade - Syd 6:7;
New - Ade 6:7;
Bri - Ade 3:19;
W meczach z udziałem Adelaide pada sporo kornerów. W meczu z Brisbaine over pokryli sami nabijając aż 19 rogów.
Melbourne City:
Mel - WS 13:1;
CCM - Mel 8:10;
Mel - Per 5:3;
Mel - Vic 10:7;
Syd - Mel 3:3;
W Melbourne również wygląda to obiecująco. Ostatnie pięć pojedynków trzy razy padł over.
Adelaide najprawdopodobniej zacznie atakować od pierwszych minut. 7 punktów w 14 meczach to rezultat wysoce niezadowalający. Gdzie mają grać odważnie jak nie przed własna publicznością. City po kiepskim starcie ligi jak na tą drużynę odnieśli w ostatniej kolejce bardzo ważne dla siebie zwycięstwo z Wanderers. Pod wodzą nowego szkoleniowca również grają ofensywnie i często skrzydłami. Myślę, że dzisiaj powinniśmy zobaczyć ofensywny pojedynek i przy odrobinie farta zobaczymy minimum 12 rogów. Pozdrawiam
⛔100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Sydney
Godzina: 6:00
Spotkanie: Radwańska - Strycowa
Typ: Dokładny wynik - 2:0
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Postanowiłem pozostać w tenisie po dwóch typach trafionych z rzędu i na dzisiaj ponownie wybieram spotkanie z udziałem Agnieszki Radwańskiej. Typuje tutaj zwycięstwo Agi bez straty seta i mam na to parę argumentów.
Faktycznie ten rok Strycowa zaczęła przyzwoicie, 5 zwycięstw na 6 meczy, odpadła w Auckland z L.Davis w ćwierćfinale a tutaj w Sydney z meczu na mecz grała coraz lepiej. Wczoraj się poświęciłem i oglądałem cały jej mecz z Woźniacki, wygrała go w bólach i mękach po bardzo długim meczu 2-1. Obie zawodniczki parę razy korzystały z medical time outów i na prawdę ździwiłem się, że obolała Woźniacki z podkręconą kostką wygrała Tie - Break w drugim secie, w którym przegrywała już 0-5. 3 set równie zacięty i ostatecznie Strycowa przechyliła szalę na swoją korzyść. Myślę, że dzisiaj jednak obolała Strycowa zakończy przygodę z turniejem. Półfinał dla niej to i tak bardzo dobry wynik. Szczerze mówiąc myślałem, że już nie poradzi sobie z fajnie ostatnią grającą Woźniacki, ale Australian Open za pasem i Karolina musi doleczyć kostkę jeśli chce tam coś osiągnąć.
H2H Radwańskiej ze Strycową aż 5-0. Strycowej zawsze było pod górkę z Agą, czasem udało się urwać seta ale nie dziś, nie przy tak fajnie grającej Agnieszce i nie przy tak zmęczonej już turniejem i obolałej Czeszce. Agnieszka nie była w poważnych tarapatach na tym turnieju, ma dużo sił i spokojnie zagości w finale, a z kim? Nie wiadomo, drugi półfinał zapowiada się arcyciekawie i już nie mogę się go doczekać ???? .
Dla bojących się grać dokładny wynik polecam zagrać dubla :
Radwańska + Bouchard - Konta over 8,5 gema w pierwszym secie ;)
Pozdrawiam i powodzenia! ;)

✅87​
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 20:45
Spotkanie. Polska - Norwegia
Typ. Norwegia -4.5 HA
Kurs. 2.0
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Dzisiejszego wieczoru nasi szczypiorniści rozpoczynają swoje zmagania w MŚ w handballu, które rozgrywane są we Francji.
Pierwszy mecz gramy z Norwegami z którymi nie potrafilismy wygrać za najlepszych czasów reprezentacji. Przegraliśmy z nimi do tej pory 3 z 4 spotkań i jedno zdołalismy zremisowac. Należy zwrócić uwagę iż Norwedzy zwyciężali niewielka różnica bramek
a najbardziej okazała wygrana miała miejsce przed rokiem i było to w meczu towarzyskim kiedy uleglismy pięcioma bramkami.
Wszyscy kibice zapewne zdają sobie sprawę iż nasza kadra jest obecnie w przebudowie i w tych MŚ niemamy co liczyć na jakiekolwiek medale (czy też nagrody indywidualne).
Naszych &quot;starych&quot; liderów którzy ciągnęli drużynę do zwyciestw zastąpili nowi zawodnicy w których trener widzi potencjał na przyszłe lata. Zdaję sobie sprawę jak pewnie większość kibiców biało-czerwonych że będzie nam ciężko wyjść z grupy a wygranej możemy spodziewać się jedynie z Japonią i możliwe że z Rosją.
Wiem że musimy ten turniej potraktować bardziej jako przetarcie się tych młodych zawodników o imprezę dużej rangi aby mogli zdobyć doświadczenie i ogranie z lepszymi tak aby w niedalekiej przyszłości to zaprocentowalo. Oglądałem mecze w turnieju towarzyskim w Irun i jedno co nasuwa się na myśl patrząc na grę Polaków to jeden wielki chaos. Osobiście stawiałem w ostatniej potyczce na Argentyne -2.5HA z którą zdołalismy ostatecznie zremisowac po 26:26. Lecz o ile sam wynik szczęśliwy to upadek
I kontuzja w ostatniej minucie naszego ostatniego lidera Mariusza
Jurkiewicza mega pechowa... no ale taki jest sport. Wierzę że nowy trener jak i jego podopieczni zbudują wspólnie drużynę na miarę tej sprzed kilku lat lecz potrzebujemy na to sporo czasu.
Podsumowujac powyzszy zakład smiem twierdzić iż nasi chlopcy nie będą w stanie nawiązać walki z reprezentacją Norwegii i ze przegramy to inaugurujace spotkanie różnicą min. pieciu bramek.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Goyang Orions - Incheon
Typ: Incheon +8 pkt AH OT
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wezmę pod lupę spotkanie z KBL gdzie Orions podejmować będzie u siebie w hali Incheon. Gospodarze w domu bilans 12-3 . Ostatnio o dziwo wygrane z Anyang i Egis po blow outach. Teraz rywal o większym potencjale po obu stronach parkietu.
Słonie tutaj posiadają sporą przewagę na front courtcie. Na C mają liderującego Kellego (23ppg) a na PF Victora Couthberta z 11ppg. Na deskach powinni mieć przewagę i przy braku lidera z Orions to goście nie powinni tego spotkania tak gładko przegrać.
Goyang od 2 spotkań bez Haynesa (29ppg) i Moona dziś powinni to być widoczne. Na C Goyang mają rodowitego Koreańczyka Choia który nie powinien stanowić wymagającego rywala dla Kellego. Orions co prawda posiadają jeszcze Johnsona czy Bassetta (16ppg) ale to może okazać się za mało na ofensywnie usposobiony zespół Słoni.
Incheon Elephants w tamtym sezonie przegrali dość pechowo 82:80. Posiadanie ogromnej przewagi na deskach powinno dać korzystne kilkanaście pkt w tym meczu. Jeśli nie będzie ceglenia po ich stronie i strat większej niż zwykle to goście nie przegrają tutaj wysoko i powinni być w meczu do końca. Przypomnę, że 29 grudniu Goyang dopiero po dogrywce wygrali z Incheon. Teraz bez lidera i nie czuje takiego meczu gdzie wygrają przewagą 9pkt. Brak strzelców i lidera sprawi, że będą meczyli się a nawet Orions ulegną z mocnym rywalem który w ostatnich tyg jest w dobrej formie rzutowej.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Norwegia -2,5 po I połowie
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Dziś przygode na Mistrzostwach Świata we Francji zaczyna nasza reprezentacja szczypiornistów. Przeciwnikiem w tym pierwszym meczu będzie zawsze mocna Norwegia. Mecz odbędzie się w mieście Nantes.
Ostatnie mecze między reprezentacjami wyglądają następująco:
Polska Norwegia 28 : 30
Polska Norwegia 25 : 30
Norwegia Polska 24 : 23
Polska Norwegia 24 : 24
A więc jak widać nie wygląda to tak przyjemnie.Jednak nie można patrzeć na pojedynki drużyn ponieważ kadra Naszej reprezentacji jest odmłodzona,wiele gwiazd,których &quot;sterowało&quot; i prowadziło do wielu sukcesów już nie ma. Nie ma wątpliwości że Nasza reprezentacja jest o wiele,wiele słabsza.
Skład reprezentacji:
bramkarze: Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze), Adam Malcher (KPR Gwardia Opole), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock)
rozgrywający: Piotr Chrapkowski (Vive Tauron Kielce), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Łukasz Gierak (TuS N-Luebbecke, Niemcy), Krzysztof Łyżwa (KS Azoty Puławy), Paweł Niewrzawa (Wybrzeże Gdańsk), Rafał Przybylski (KS Azoty Puławy)
skrzydłowi: Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Mateusz Jachlewski (Vive Tauron Kielce), Przemysław Krajewski (KS Azoty Puławy), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin)
obrotowy: Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Patryk Walczak (Vive Tauron Kielce)
rezerwowy: Paweł Paczkowski (Vive Tauron Kielce)
Kapitanem będzie Mateusz Jachlewski.
Ja w tym meczu niestety nie daje szans Naszej drużynie,dlatego taki jest mój typ.Jest to za młoda drużyna na jakiekolwiek sukcesy,oni się dopiero uczą/zdobywają doświadczenie.
Powodzenia!!
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Dinamo LO - Yugra Samotlor
Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: betsson
Wracam do siatkówki. Stawiam zdecydowanie na Samotlor. W tabeli Dinamo LO i Samotlor dzieli tylko jeden pkt różnicy, ale potencjał zdecydowanie większy ma Samotlor. Yugra Samotlor ma bardzo ofensywnych zawodników na siatce i zagrywce. Ich mankamentem są Serie gdzie tracą po kilka punktów i trwonią przewagi wcześniej wypracowane. W pierwszym meczu tych drużyn Samotlor rozbił w pierwszych dwóch setach rywali i myślał że mecz wygrany gładko i przyjemnie. I się przejechali i ostatecznie przegrali 2-3, choć mieli piłki meczowe. Dziś Samotlor będzie miał to na uwadze i drugi raz przeciwnika już nie zlekceważą. Naprawdę Samotlor ma ciekawych zawodników, a Dinamo LO według mnie nie ma argumentów ofensywnych by dziś wygrać.
Polecam inne typy z siatkówki:
Volero Zurich - Dinamo Moskwa typ: 1, kurs: 1,42
Ostrawa - Zlin typ: 1, kurs: 1,60
Viesti Salo - HPK typ: 2, kurs: 1,80
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Chiny Kobiety
Godzina: 12:30
Spotkanie: Bayi Kilin – Xinjiang
Typ: 2
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Witam. Dziś Typ azjatycki.. Mianowicie chińska koszykówka kobieca - Mecz Bayi - Xinjiang. Kurs na zespół Gości wg mnie zaskakująco wysoki. Jest zespół poprostu lepszy. po 10 kolejkach goście na 4 drużyny zajmują 1 miejsce z bilansem 8 zwycięstw i 2 porażki. ostatnie 5 meczy to 4 wygrane i porażka. Gospodynie natomiast w 10 spotkaniach 4 wygrane i 6 porażek a w ostatnich 5 meczach wygrali tylko dwa i to z ostatnim zespołem który gra kiepsko. taka forma daje gospodyniom aktualnie przedostatnie 3 miejsce. H2H również na korzyść gości. w 4 ostatnich meczach 3 z nich wygrywały koszykarki Xinjiang 80:76, 72:57- u siebie oraz 73:80 na wyjezdzie. Powodzenia!
⛔100
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: Sevilla
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Króla Sevilla zmierzy się na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan z Realem Madryt. W pierwszym meczu w Madrycie Real pokonał drużynę Sevilli 3:0 więc sprawy awansu są już niemalże rozstrzygnięte. Obie ekipy spotkają się również w niedzielę w lidze i myślę, że to właśnie spotkanie ligowe dla obu drużyn będzie priorytetowe.
Myślę, że Sevilla wygra dzisiejsze spotkanie chociażby minimalnie. Nie będą chcieli odpuszczać pojedynku na własnym stadionie z tak prestiżowym rywalem. Ponadto to oni są ekipą, która musi zaatakować. Kto wie, jeśli Sevilli udałoby się szybko strzelić bramkę to myślę, że moglibyśmy spodziewać się w tym meczu jakichś emocji. Sevilla to drużyna, która wygrała 3 ostatnie spotkania u siebie, z czego 2 z nich to zwycięstwa efektowne. Rozgromili 9:1 w Pucharze Króla Formenterę, ograli 4:1 Malagę oraz pokonali 2:1 Valencię.
Real ma znakomitą passę wyjazdową, lecz myślę, że do dzisiejszego meczu nie podejdą zmotywowani na 100%, gdyż mają pokaźną zaliczkę z pierwszego spotkania. Dziś nie zagrają Cristiano Ronaldo oraz Luka Modrić, którym Zinedine Zidane dał odpocząć. Kontuzjowani są Pepe i Gareth Bale a z urazami zmagają się też Isco i James Rodriguez, którzy również dziś nie wystąpią. W Sevilli natomiast nie zagrają N&#39;Zonzi, Mariano czy Franco Vazquez. Do kadry jest natomiast włączony nowy nabytek byłej drużyny Grzegorza Krychowiaka, czyli Stevan Jovetić.
Ostatni pojedynek obu ekip w Sewilli zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Myślę, że dzisiaj są w stanie wygrać minimum jedną bramką.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom