>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.01.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna, mś francja 2017
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Norwegia handi -1,5 do przerwy
Kurs: 1.67
Bukmacher: betfair
Analiza:
Kolega wczesniej rozpisal sie na temat tego spotkania dlatego krotko ode mnie...
Polska pojechala do Afrykancji nowym skladem, ktory jeszcze nie ma zgrania i ma je zdobyc wlasnie tam. Chlopaki nie mysla nawet o wyjsciu z grupy, a Vikingowie zapewne tak, wiec musza ten mecz wygrac. Moim zdaniem nasi podopieczni zostana &quot;sparalizowani&quot; w pierwszych 20 min gry i handi -1,5 powinno wejsc na miekko. Moze powalczymy w 2 polowie, choc mysle, że walka ta bedzie miala jedynie na celu pozostawienie dobrego wizerunku. Tak to widze panowie... niestety ;)
⛔100 powtórzony typ
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 20:45
Spotkanie. Polska - Norwegia
Typ. I POŁOWA Norwegia -3.5 H
Kurs. 2.55
Bukmacher. Unibet
Analiza: Norwegia Polsce nie leży, to po pierwsze, ostanie 3 mecze wygrali Norwegowie, w każdym z tych meczy do przerwy prowadzili Norwegowie, dwa razy jednym golem, a raz pięcioma. Jednak to nie są fakty najważniejsze. Szczególne znaczenie ma to, że z kadry po IO zrezygnowali czołowi zawodnicy, a dodatkowo kilku czołowych, którzy zostali ma kontuzje. Tylko 4 zawodników z IO zagra na tych MŚ, to szokujące. Martwić może obsada bramki, Szmal zrezygnował a Wyszomirski kontuzjowany. Kontuzjowany również kapitan Jurkiewicz i Syprzak z Barcelony. Uważam, że warto zagrać do przerwy wyższy handicap, bo 4 bramki to mogą mieć przewagi po 15 minutach. Można zagrać również bezpieczniejsze opcje też po dobrych kursach. Wczoraj podobnie zagrałem Francję z Brazylią, linia była -3,5 po kursie 1.9 do przerwy, a Francja prowadziła 10 golami. Uważam, że dziś mecz Polski to najlepsza opcja na tego typu zakład z meczy, które odbywają się dziś. Młodzi jadą po doświadczenie, może powalczą w kilku meczach, ale z Norwegią dostaną baty. Pierwszy mecz, więc nie ma kalkulowania, szczególnie do przerwy będą grać na 100%.
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - klubowy mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - Standard Liege
Typ: over 3.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Borussia jak na nią miała fatalną końcówkę Bundesligi ostatnie 5 spotkań to 1-3-1, żaden mecz nie przypominał wygranych 5:2 z Hamburger SV czy 4:1 z Moenchengladbach. Aubameyang latem odchodzi, a klub chyba za bardzo uzależnił się od jednego zawodnika. Mecze sparingowe są więc po to, by szukać &quot;życia po Aubamaeyangu&quot;.
St. Liege nie jest łatwym przeciwnikiem - często remisuje albo przegrywa nieznacznie. 5 dni temu Borussia wygrała 4:1 (2:0) z teoretycznie mocniejszym klubem - PSV Eindhoven. Co ciekawe, Tuchel na obie połowy wystawił dwie różne jedenastki (przy 3 zmianach przeciwnika). Tu szukam szansy na wejście typu, przy czym nie sugeruję się (no, może trochę) wynikiem sprzed paru dni. Myślę, że piłkarze pierwszego i drugiego garnituru czują, że to ten moment, w którym mogą przekonać do siebie trenera. Mamy więc dwa mecze w jedny, oprócz normalnego mecz Borussia - ławka Borussii. Z PSV było 2:2 i to już wystarczyłoby na typ, a jeszcze PSV dorzucił jedno trafienie. Nie mam nic przeciwko podobnemu wynikowi dzisiaj, bo kurs jest bardzo okrąglutki.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 14:00
Spotkanie. Słowenia - Angola
Typ. I połowa, Słowenia handi -7.5
Kurs. 3.15
Bukmacher. Unibet
Analiza:

Słowenia jedna z najlepszych ekip w Europie, konta Angola jedna z najsłabszych na świecie i być może najsłabsza w całych MŚ.
Słowenia z Zormanem i Bombacem, na środku ma kosmiczny środek rozegrania, dwóch z Vive które wygrało LM, dodatkowo Skof na bramce który nawet był na ost pół roku w PSG.
Stawiam na przekonujące otwarcie Słoweńców i pogrom już w pierwszej połowie.
Angola potrafiła przegrywać i wyżej już, jest to jej dopiero drugi munidal, kompletnie nie ograni ani bez gwiazd ni niczego, Słowenia! Powodzenia!
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Macedonia vs Tunezja (piłka ręczna)
Typ: Macedonia -1,5
Kurs: 1,78
Bukmacher: bet365
godz. 17.45
ANALIZA.
Witam, na dzisiaj luźne przemyślenia na temat spotkania w ramach Mistrzostw Świata w piłce ręcznej. Wpadł mi w oko kurs na Macedończyków. Do zwycięstwa w dużym stopniu powinna przyczynić się gwiazda- kirił Łazarow. Gracz FC Barcelona na pewno będzie robił różnicę z Tunezyjczykami, którzy to na co dzień grają w drużynach afrykańskich- w dużej części w rodzimej lidze tunezyjskiej. Najmocniejszym ogniwem prócz zgraniem po stronie Tunezyjczyków to Wa’il Dżalluz - również gracz z kataloni. Na papierze zdecydowanie zwycięzcami są Macedończycy, ja też tak uważam i idę dzisiaj w ich stronę, chociaż pewnie, gdyby w bramce był Ristovski to kursy by były zupełnie wystawione w stronę Macedonii, mimo braku legendy w bramce (taki Polski Szmal) myślę, że ma młodych równie utalentowanych bramkarzy, chociaż podejrzewam, że głównym bramkarzem będzie Mitrevski- ale to się zobaczy ????
Lepsza ekipa, na każdej pozycji praktycznie bardziej uzdolnieni są Macedończycy. Tak jak pisałem typ na czuja, jest to pierwszy mecz, więc może być dużo aspektów o których nie wiemy, ja jednak gram na Macedonię.
P.S. Polaków tak do końca bym nie skreślał, dla mnie mecz takie 55/45 na korzyść skandynawów, ale to taki mecz może być na styku.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅47
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Anglia Championship
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Reading-QPR
Typ:
Reading +2,5 gola w meczu
Kurs:
2.87
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam chciałbym na chwilkę wrócić do wczorajszego baaardzo dziwnego spotkania Souhampton-Liverpool.Przez cały dzień kurs na The Reds wynosił 1.9,przed spotkaniem wzrósł do 2.5.Oglądałem do tej pory wszystkie spotkania Liverpoolu w tym sezonie i to wczorajsze to był kryminał.Liverpool dosłownie NIE CHCIAŁ!!wczoraj zdobyć bramki.Nie wiem czym było to spowodowane ale każdy kto wczoraj oglądał to spotkanie pewnie też się nad tym zastanawiał.To nie słaba forma,patrząc na każdą ich akcję można było zauważyć,że NIE ZALEŻY im na strzeleniu wczoraj gola.
NA dziś wybrałem spotkanie Reading-QPR.Gospodarze są w wyśmienitej formie,pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa(obecnie 3 miejsce w Championship).Mogą się pochwalić imponującym bilansem 5 kolejnych zwycięstw na swoim boisku w każdym z nich padały przynajmniej 3 bramki.Tą serię na pewno będą chcieli przedłużyć dziś.5 dni temu przeszli kompletnie obok spotkania pucharowego z Man.Utd.Nawet przez chwilę nie nawiązali walki przegrywając 4:0.Pokazuje to moim zdaniem nie ich formę,a priorytety którym na pewno jest awans do baraży.Po drugiej stronie QPR.Niezbyt to wygodny przeciwnik dla Reading.Na wyjazdach w ostatnim czasie nie wiedzie się im zbyt dobrze.Po za szczęśliwym ostatnim zwycięstwem mieli serię 4 meczy bez zwycięstwa w tym porażka z zamykającym tabelę Rotherham.Stawiam dziś na zwycięstwo Reading,chociaż QPR stać na pewno dziś na zdobycie bramki.


⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 19:00
Spotkanie: Eibar - Osasuna
Typ: over 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w rewanżowym spotkaniu pucharu króla zmierzą się zespoły Eibaru i Osasuny. W pierwszy meczu wygrała drużyna dzisiejszych gospodarzy, aż 0-3, co moim zdaniem jest niespodziewanym wynikiem, że być może losy tego dwumeczu rozstrzygnęli już w pierwszym spotkaniu. Na pewno Osasuna dzisiaj powalczy jeszcze o ten awans, choć myślę, że są raczej na straconej pozycji, ale z Eibarem mogą myśleć, że to jeszcze nie koniec przygody w tej edycji Pucharu Króla. Od początku powinni rzucić się na nich, aby jak najszybciej zdobyć bramkę, zapewne Eibar wyczeka na to co będzie prezentować Osasuna i będzie grać z kontry. Przyjezdni są w fatalnej formie, ale o ten awans, szczególnie z drużyną Eibar mogą powalczyć więc spodziewam się tutaj kilku bramek, szczególnie, jeśli Osasunie uda się szybko wbić bramkę. Nie jestem w stanie postawić jakiegoś &quot;dokładniejszego&quot; wyniku w tym spotkaniu, ale myślę, że kilka razy piłka zatrzepoce w siatce.
Pozdrawiam i życzę powodzenia, jeśli zagrałeś mój typ i wszedł to zostaw dzięki, bo reputacji nie można kupić za żadne pieniądze. ????
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: Under 1.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Biorę pod lupę kolejny rewanż z Copa Del Rey. W pierwszym meczu sprawa awansu raczej została rozstrzygnięta, bo Sevilla musiałaby tu wygrać 4 bramkami lub 3:0 aby doprowadzić do dogrywki. Obie ekipy osłabione decyzją trenerów ale nie ma się co dziwić. Za 3 dni spotkają się ponownie, tym razem będzie to ważne starcie w LaLiga. Mylę, że to będzie mecz po prostu do rozegrania, ani jedni ani drudzy będą chcieli zaskoczyć rywala w niedzielnym meczu, tam stawka jest o wiele większa ponieważ jest to 1 i 2 drużyna w tabeli. W h2h co prawda z bardzo dawna, ale jest taka zależność : w lidzę pomiędzy tymi drużynami pada sporo goli, natomiast jeśli to było spotkanie jakiegokolwiek pucharu - już niekoniecznie.
Aby próbować tutaj w typach dnia podgonić trochę w tabeli gram taki typ na dość dużym ryzyku. Natomiast sam pobrałem bezpieczniej under 2,5 i myślę, że to spokojnie powinno już siąść, mam nadzieje że z takim zapasem, że i tu się załapię na +.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Linkopings - Karlskrona
Typ: -1.5 Linkopings
Kurs: 2.55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Gospodarze wrzucili 5 bieg i zaczęli wygrywać, po cześci ma to związek z powrotem zawodników po kontuzjach. W ostatnim meczu błysnął Olimb i można byłoby napisać wreszcie... trochę ten sezon w kratkę włąśnie ze względu na kontuzje, ale teraz chyba wszystko zaczyna wracać do normy. Norweg to bardzo fajny grajek z dużym przeglądem - sporo asyst i nakręcanie gry ofensywnej. Patrząc co generalnie miejscowi mają w formacjach ataku, łatwo można stwierdzić, że skład co najmniej na pierwszą trójkę. Co do gości, to byli niespodzianką pierwszej części sezonu, ale traz wszystko wraca do normy i systematycznie zaczynają jechać w dół. Dzisiaj nie sądzę, aby skutecznie przeciwstawili się Lwom.
⛔100
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
dyscyplina:koszykowka , nba
Denver-Indiana
-2pkt Indiana
1,57
bet365
godz 21:00
Dziesiejszy mecz o godzinie 21 w Londynie odbędzie się spotkanie Denver z Indianą .Denver ostatnio bardzo slabe zawody rozgrywa , niestety w tej ekipie sporo kontuzji . Indiana na fali wznoszącej wygrali ostatnich 5 meczow z rzedu i dziś tez powinno się tak stać. Wg mojej oceny druzyny przyjechaly żeby grac radosną koszykowke pokazac się w Europie .Licze na George i Indiane w tym meczu a także na over.Mysle ze bety warte gry.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna. Portugalia 2 liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Academica - Olhanense
Typ: 1
Kurs: 1,44
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz miedzy 4 druzyną a ostatnim zespolem , ktory prawdopodobnie spadnie z ligi. Academica bilans 19-15 , Olhanense 24-40. Academica ma jedna z lepszych defensyw , Olhanense najgorszą. Olhanense przegralo w tym sezonie 14 meczow z 21 rozegranych .
Academica na wlasnym stadionie nie wygrala tylko z Vizela , Gil Vicente w ubieglym roku - zespoly jednak lepsze niz Olhanesne i z Portomonieise i Santa Clara - druzyny walczace o awans .Olhanses natomiast przegrywa swoje mecze na wyjazdach prawie zawsze - urwali tylko punkty Braga II i Freamunde oraz Academico Viseeu - te dwie druzyny sa jednymi ze slabszych druzyn w lidze . Powodzenia.
✅44
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Szwecja, Ligan
Godzina: 19:04
Spotkanie: Jamtland Basket - Uppsala Basket
Typ: 2
Kurs: 1,64
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kolejny raz jako typ dnia polecam mecz koszykarski, tym razem z najwyższej klasy rozgrywkowej we Szwecji. Tabela na początek, która wygląda tak:

Jamtland u siebie ma 5 zwycięstw, 3 porażki i 1 porażkę po dogrywce, natomiast goście na wyjazdach mają bilans 2 zwycięstw, 1 zwycięstwa po dogrywce i 4 porażek. Mecz może wydawać się na pierwszy rzut oka dość wyrównany, jednak gospodarze tego meczu w ostatnim czasie kompletnie sobie nie radzą co może być spowodowane trudną sytuacją kadrową w zespole. Gospodarze muszą radzić sobie z chorobami i urazami, wprawdzie Uppsala też ostatnio nic wielkiego nie gra ale dzisiaj zagra swoim najmocniejszym składem i u nich takich problemów nie ma. Dodatkowym czynnikiem, który wpłynął na ten mój typ jest to, że zespół Upssali całkowicie nie leży dzisiejszym gospodarzom. Lata lecą, sezony mijają, składy w obu drużynach się zmieniają a mimo wszystko niemoc w drużynie Jamtland w meczach z tym rywalem się nie zmienia i już od 19 meczy z rzędu w lidze szwedzkiej zespół ten przegrywa ze swoim dzisiejszym rywalem. Ostatni raz Jamtland wygrał z Uppsalą 15 lutego 2011 roku. Coś w tym jest, że zawodnicy w obu zespołach się zmieniają a mimo wszystko dalej wygrywają dzisiejsi goście. Po prostu ten rywal im ostatnio całkowicie nie leży i liczę na to, że dzisiaj będzie tak samo. Niżej przedstawiam bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi zespołami:

Szczerze to nigdy nie patrzę na historię spotkań bezpośrednich, no bo składy się zmieniają itd ale tutaj ewidentnie coś w tym jest, że od tylu spotkań Jamtland nie umie sobie z tym rywalem poradzić. Owszem w końcu wygrają i się przełamią ale myślę, że jeszcze nie dzisiaj, bo za dużo problemów kadrowych u nich ostatnio i myślę, że goście w swym najmocniejszym składzie dzisiaj to wygrają.
⛔100
 
maly1203 1K

maly1203

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Puchar Włoch
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Torino
Typ: AC Milan &amp; powyżej 1.5 w meczu
Kurs: 2.58
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Były ostatnio dwie wtopy więc zrobiłem sobie krótką przerwę i wracam znowu. Dzisiaj moją uwagę przykuł mecz Milanu z Torino. Jest to Puchar Włoch gdzie Milan jeszcze nie zagrał żadnego meczu a Torino zagrało jeden mecz remisując go 0-0 i wygrywając później go w dogrywce 4:0. Patrząc na kalendarz obu drużyn w ciągu pięciu dni zagrają ze sobą dwa mecze. Jeden dzisiaj w Pucharze Włoch w Mediolanie, drugi mecz ligowy w Turynie. Jeśli chodzi o Milan, na reszcie ku uciesze wszystkich fanów Rossonerich zaczęli prezentować jakiś przyzwoity poziom. W tym roku zajmują obecnie 5 miejsce z jednym zaległym meczem. Jeśli wygraliby w weekend w Torino awansują na 3 miejsce. Wreszcie gra się zaczyna kleić i coś z tego wszystkiego zaczyna wychodzić na co dowodem może być wygrany Finał Superpucharu Włoch z Juventusem co można uznać za wiadomość że Milan wrócił i będzie się starał namieszać we Włoszech. Myślę że traktują poważnie teraz każdy mecz i przystąpią zmotywowani do dzisiejszej potyczki z Torino. Co do drużyny Torino, w lidzę zajmują obecnie 8 miejsce i grają bardzo przyzwoicie. Jest jednak jedna bardzo ważna sprawa. Jeśli chodzi o mecze u siebie w lidze znajdują się w czubie tabeli, grają bardzo dobrze i gdybym miał stawiać mecz w weekend gdzie Milan zagra w Turynie ciężko mi by było wytypować zwycięzce, jednak jeśli mecz ten odbywa się w Mediolanie gdzie Milan gra także znakomicie a Torino na wyjazdach prezentuję przeciętny poziom, jestem w stanie zaufać czerwono-czarnym i postawić na ich zwycięstwo. Podsumowując, wydaje mi się że Milan wreszcie się otrząsnął po tych kilku ciężkich latach i wróci do czołówki we Włoszech zajmując wysokie miejsce w lidze i walcząc o puchar włoch gdzie dzisiaj powinni wygrać i strzelić 2 bramki. Powodzenia ????
✅158
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Holstebro K - Copenhagen K
Typ: Holstebro K (+3,5)
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym przygotowałem po raz kolejny propozycje z piłki ręcznej tym razem kobiet z ligi duńskiej. Mecz pomiędzy w ostatnim czasie dobrze spisującym się Holstebro mimo porażek z wyżej o wiele notowanymi zespołami to bardzo dobry prognostyk na mecz z Copenhagen, które gra bardzo w kratkę.Kolejny czynnik decydujący o tym, a nie innym spotkaniu to kursy które drastycznie od samego rana spadały na gospodynie dzisiejszego wieczoru. Osobiście udało mi się złapać dużo korzystniejszą linię związaną z tym meczem, która ustawiona była na +4,5 po kursie 1,85 w tej chwili widnieje tylko +3,5 po kursie 1,78 dlatego to kolejny argument żeby w dniu dzisiejszym wykorzystać tą cenną informacje. Wspominałem wcześniej że Holstebro jest w słabej formie o czym mogą świadczyć serię ostatnich porażek, lecz i z tego można wyciągnąć dużo ciekawych informacji, chociażby to że ich forma w ostatnim czasie idzie w górę, bo jeśli przegrywa się z wiceliderem na jego parkiecie tylko dwoma bramki 25:23 to widać ewidentny progres. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść gospodyń są mecze bezpośrednie rozgrywane na własnej hali,gdzie zawsze wygrywały 35:24, 32:19. Liczę w tym meczu na niespodziankę i wygraną Holstebro, a jeżeli nie wygraną to porażkę mniejszą od trzech bramek.
⛔100
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: pilka reczna, mś francja 2017
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Norwegia
Typ: Norwegia wygra roznica 4-6 ptk
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z przykroscia stwierdzam, ze ciezko jest wierzyc tutaj w zwyciestwo naszych reprezentantow. Wiadomo jaka jest nasza sytuacja kadrowa, gramy calkowicie nowym skladem, zawodnicy jeszcze nie sa zgrani ze soba, co dobitnie pokazal nam mecz z reprezentacja Hiszpanii. Jednak w dwoch kolejnych meczach z wicemistrzami swiata Katarem oraz Argentyna gra wygladala coraz lepiej. Patrzac na reprezentacje Norwegii to rowniez nie ta sama druzyna, ktora toczyla z nami niezwykle emocjonujace i zaciete mecze w ostatnich latach, teraz tez spuscili troche z tonu. Mimo to, dzieki zdecydowanie wiekszemu doswiadczeniu, nie powinni miec problemu z pokonaniem naszej reprezentacji, jednak w przeciwienstwie do moich poprzednikow nie spodziewam sie tutaj pogromu. W turnieju w Irun gra, a w szczegolnosci zgranie, nie wygladala za dobrze w naszym wykonaniu, lecz wola walki pozostala po poprzedniej ekipie, co pokazaly zaciete mecze z Katarem i Argentyna, oraz pierwsza polowa z Hiszpania, a nie sa to byle jakie ekipy. Jest to pierwszy mecz mistrzostw, nasi przez wszystkie media skazywani sa na porazke nie tylko w tym meczu ale i calym turnieju, wiec gramy bez zadnej presji, nasi nie maja nic do stracenia, moga tylko zyskac. To Norwegowie beda mieli noz na gardle i splatane nogi jesli cos bedzie szlo nie po ich mysli. Mysle, ze nasza ekipa moze powalczyc i troche postraszyc naszych dzisiejszych rywali.
⛔100
 
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka -NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Indiana Pacers - Denver Nuggets
Typ: Indiana Pacers handicap -6,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie w ramach NBA Global Games które odbędzie się w Londynie. Te mecze rządzą się własnymi prawami dlatego bukmacher wystawił takie kursy,mimo to ostatnie wyniki nie mogą oszukać 5 zwycięstw z rzędu Pacers i 5 porażek z rzędu Nuggets. W Denver lekki szpital Faried,Jokić i Chandler są chorzy a problemy z kontuzjami mają Gallinari,Harris i Arthur zapewne większość z nich zagra jednak wystarczy że nie zagra ktoś z dwójki Gallinari,Chandler wtedy szanse na trafiony typ wzrastają.Mam nadzieję że Paul George wraz z kolegami spokojnie ograją Denver. Jeśli ktoś się obawia takiego handicapu polecam win Pacers.
⛔100
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina: ligat ha&#39;al
Godzina: 19;00
Spotkanie: shmona - h. tel aviv
Typ: x2
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotyka się 4 z ostatnią drużyną w tabeli. Sakhnin ma znakomitą passę zwycięstw i ostatnio za dobrze im idzie. Kursy na gospodarzy mocno spadły. Goście potrafili zremisowaćniedawno z liderem a więc na pewno i tu powalczą skoro spadek im już bardzo zagląda w oczy.

kiepska analiza
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Ringkobing vs Midtjylland
Typ: Pierwsza połowa 1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 12.01.2017/19:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/CKeMqFMS/#szczegoly-meczu
Analiza:
Za kilka minut rozpocznie się 12 kolejka w sezonie dla dwóch wyżej wymienionych drużyn. Jest to mecz ligi duńskiej kobiet. Obecnie te zespoły znajdują się na innych biegunach tabeli. Gospodynie zajmują przedostatnie miejsce, obecnie są w barażach o utrzymanie, jednak muszą gromadzić punkt po punkcie. W ostatniej kolejce Ringkobing wygrało z NFH NYK. Wygrały pewnie 33-28, prowadziły przez większość meczu. Kluczowymi zawodniczkami są Mogensen, Brandstrup, Blichter-Toft. Midtjylland obecnie jest liderem tabeli. Po piętach depcze im Viborg. Goście ostatnio przeplatają swoją formą, ostatnie cztery mecze to przegrana, wygrana, przegrana, wygrana. Zachowując prawo serii wychodzi na to, że dziś przegrają. Z pewnością obrona gospodyń największą uwagę będzie musiało skupić na najbardziej bramkostrzelnej Ahlm, oraz Jorgensen. Wszystkie dotychczasowe bezpośrednie mecze wygrały przyjezdne, czas rozpocząć dobrze mecz, i zatrzymać tą serię, bo szansa jest-powodzenia ⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:15
Spotkanie: Sevilla - Real Madryt
Typ: kartki w 1 połowie 2 lub niej (3way)
Kurs: 2.50
Bukmacher: WH
Analiza:
W pierwszym meczu Sevilla poległa w Madrycie aż 0-3 tak więc rewanż w Sevilli zdaje się być formalnością, i tak właśnie do meczu podchodzą Królewscy gdyż w dzisiejszym spotkaniu nie licząc kontuzjowanych min Bale czy Pepe zabraknie min Ronaldo i Modrica, pytanie jak do meczu podejdą gracze Sevilli gdyż to jest także zagadką.
Mecz z Realem dla Sevilli jest z pewnością prestiżowy, jednak należy zaznaczyć że za 3 dni obie ekipy zagrają ze sobą spotkanie ligowy i jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, Real chce robić przewagę w pogoni o mistrza, Sevilla z kolei chciałaby skrócić ten dystans gdyż w chwili obecnej są wiceliderem LaLiga i mam wątpliwości czy dzisiaj czy chcą bezsensownie dzisiaj tracić siły.Real strzelając gola zmusza Rywala do wbicia 5 bramek, myślę że dzisiejsze spotkanie będzie zwykłymi szachami przed ligowym spotkaniem które obie ekipy powtórzą za 3 dni.Sędziowie też oszczędzają graczy w pierwszych połowach, a jakiegoś chamskiego meczu raczej nie typuje.
✅150
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka ręcznaFrancja
Godzina. 20:45
Spotkanie. Hiszpania - Islandia
Typ. over 57.5 bramki
Kurs. 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
We wszystkich dzisiejszych meczach dobrze ponad 60 goli w każdym z 3 meczy. Czy w obu następnych też tak będzie? Stawiam, że w 1 z nich tak. Wybrałem bardziej prawdopodobne, czyli Hiszpania-Islandia. Pierwszy mecz w grupie, nie ma co się zabijać o każdą akcje w defensywie. Handball to bardzo kontaktowa gra, o kontuzje bardzo łatwo, a turniej długi. Obie ekipy lubią dużo strzelać, zapominając często o obronie. Islandia szybko rozgrywa akcje i czyha na kontry. Hiszpanie dobrze bronią , ale też sporo strzelają, a jeszcze jak przeciwnik pozwala... Uważam, że zapowiada się otwarty mecz z też ponad 60 bramkami. Ostatni ich pojedynek sprzed 3 lat na ME zakończył się 61 golami.
A w 2. dzisiejszym meczu wieczornym pewnie będzie poniżej 60 goli , tak z 55.
Dziś Hiszpania-Islandia 33:28
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom