>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.01.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: Leverkusen wygra i powyżej 2,5 bramki
Kurs: 5,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Koledzy wyżej powiedzieli już wszystko o jutrzejszym hicie Bundesligi, więc nie będę
się &#39;produkował&#39;. Cobym nie napisał - to i tak boisko zweryfikuje i zobaczymy jutro
wieczorem kto miał rację. Mogę zaznaczyć, że Bayern nie deklasuje już tak swoich
rywali jak to miało miejsce w poprzednich sezonach i najwyraźniej jest chyba zmęczony
samą dominacją jedynie na rodzimym podwórku i nie ma tej werwy, a i personel zużyty,
brak świeżej krwi, konkretnych transferów powoduje, że zespół pomału gaśnie.
Pożyjemy, zobaczymy...
⛔100
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Bad Mittendorf, kwalifikacje
Godzina: 10:30
Spotkanie: Stoch - Fannemel
Typ: Fannemel
Kurs: 3,25
Bukmacher: forBet
Analiza:
No i doczekaliśmy się w końcu pierwszych zawodów w lotach. Kamil po wygranej w TCS jest tu faworytem wg bukmacherów i ja podzielam to zdanie. Uważam że stać go na zajęcie wysokiego miejsca, a może nawet na wygraną. Jak wiadomo, Stoch do wybitnych lotników się nie zalicza, ale przy obecnej dyspozycji może i tutaj pokazać swój geniusz. Ja prawdę mówiąc myślę, że Kamil potraktuje te zawody, jak dobry trening przed MŚ w lotach, które odbędą się za tydzień w Oberstdorfie. Właśnie tego tytułu brakuje mu do skompletowania &quot;wielkiego szlema&quot; i nie sądzę, żeby tutaj szedł na całość już w kwalifikacjach. W TCS było podobnie, skakał spokojnie w kwalach, a w konkursie już pokazywał pełnię swoich możliwości.
Natomiast Norweg to były rekordzista świata w lotach i zawodnik, który doskonale czuje się na mamutach. Jest w bardzo dobrej formie, czego dowodem jest trzecie miejsce w TCS, które zdobył rzutem na taśmę, wyprzedzając Kobayashiego zaledwie o 0,2 punkta. Myślę że ten sukces tylko go podbudował i jutro, oraz w kolejnych dniach, powinien błyszczeć na skoczni w Bad Mittendorf.
Podsumowując, uważam że jest duże value w kursie na Andersa i zamierzam z tego skorzystać.
⛔100
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Newcastle Jets - Brisbane Roar
Typ: Newcastle Jets będzie prowadzić po 30 minutach gry
Kurs: 2.55
Bukmacher: LV BET

Analiza:

Moja analiza będzie wyjątkowo krótka. Jest już późno i chce mi się spać. Zdecydowałem się postawić na zwycięstwo gospodarzy po 30 minutach gry, ponieważ kurs jest bardzo atrakcyjny, a prawdopodobieństwo trafienia w miarę wysokie. Nie ma co ukrywać że gospodarze są faworytem tego pojedynku i powinni rozstrzygnąć tę rywalizację na swoją korzyść. Przemawia o tym zarówno miejsce w tabeli, jak i aktualna forma poszczególnych drużyn. Liczę na to, że gospodarze szybko otworzą wynik meczu.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka Euroliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Anadolu Efes - Crvena Zvezda
Typ: Crvena Zvezda
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś kolejna runda spotkań w ramach rozgrywek koszykarskiej ligi mistrzów. Gospodarze z Turcji zajmują przedostatnią pozycję w grupie gdzie na 16 rozegranych kolejek odnieśli zaledwie 4 zwycięstwa. Efes trochę lepiej spisuje się w swojej lidze, chociaż 6 miejsce to i tak poniżej oczekiwań tutejszych kibiców. Również ofensywna strona ekipy nie wygląda zbyt ciekawie, gdyż na ostatnie 8 spotkań ani razu nie przekroczyli oni 80 oczek. Ostatni bilans 10 meczy to 4 wygrane i 6 porażek.
Goście natomiast natomiast zajmują 11 miejsce z dorobkiem 7 wygranych i 9 porażek. W Aba League zajmują wysoką 3 lokatę. Ostatnio przegrana z tamtejszym liderem ligi, która nie zmienia jednak faktu iż Zvezda jest w gazie. Dużo trójek co pozwala im osiągać wysoki procent lini rzucania powyżej 80 punktów na mecz. Pierwszy mecz w tej edycji pomiędzy tymi ekipami zakończył się wynikiem 100:81 dla Crveny. Dzisiaj nie będzie to aż tak wysoka wygrana, ale dla bardziej odważnych proponuję Crvena Zvezda (-3.5).
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Nba
Godzina: 02:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: Włącznie z dogrywką Kevin Love suma punktów (20) lub więcej i drużyna 2 wygra
Kurs: 3,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj typ na minus, ale niestety najlepsza analiza idzie do kosza jeśli drużyna rzuca 1 na 18 prób zza łuku.. nieesttety, NBA, zdarza się... Jeśli dziś nie trafię to słowo, że już więcej nie zatypuję po spożyciu %.. Uważam, że Cavs wygrają mecz w Toronto.. Czemu? Bo wezmą go na serio, a poza tym muszą zmyć plamę po ostatnitej klęsce. Toronto jest wyżej w tabeli, a to po prostu Kawalerzystom nie przystoi... Wiadomo, że to drużyna która nie przywiązuje zbytniej uwagi do regular season, ale gdy mają mecz z bezpośrednim rywalem do walki o 2 miejsce to uważam, że się zepną. U Raptorów dziś out Lowry i Ibaka. Wątpie, aby sam DeMar przewyższył LeBrona, Love, Thomasa, Wadea i spółkę... Do typu dodaję wcześniej wspomnianego Kevina.. Ostatni mecz to była kpina w jego wykonaniu. Coś co nie powinno mieć miejsca. 1/7 z gry i 21 minut przy żadnym faulu to na peewno nie jego bajka. Dziś IT z limitem minut do 20 więc uważam, że CVavs wrócą do swojej gry z kręującym LBJem i Love wykręci co najmniej 20 pkt.. powodzenia..
⛔100
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przyznam, że nie do końca rozumiem ogólny zachwyt drużyną Leverkusen. Oczywiście, ogólnie można się zgodzić z tym co o dzisiejszym meczu na BayArena napisali koledzy wcześniej analizujący to spotkanie, ale myślę że warto zauważyć jeszcze parę szczegółów; a mianowicie:
- pomimo osłabienia Bayern będzie miał w tym meczu, w moim odczuciu, lepszych zawodników na każdej pozycji
- pierwszy mecz w tym sezonie Bawarczycy wygrali u siebie gładko 3:1, a mógł on być spokojnie wyższy
- Bayern to najlepiej na wyjazdach grająca drużyna w Bundeslidze (6-1-2 14:7), straciła na wyjazdach tylko siedem bramek w dziewięciu meczach, a tylko 11 w całej pierwszej rundzie (!)
- trzeba zauważyć, że Leverkusen, pomimo ich dobrej ostatnio formy, tych straconych bramek ma ponad dwa razy więcej (23), a ich obrona nie wygląda jak monolit (mówiąc delikatnie); w ostatnim meczu rundy jesiennej ogóreczki z Hanoweru wbiły im cztery bramki, co mówi samo za siebie
- oczywiście nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków na podstawie wyników sparingów, ale ostatni sparing Leverkusen z Preussen Munster (z kim? ... no właśnie), szczęśliwie zremisowany 2:2, nadaje się tylko do pominięcia litościwym milczeniem
Kurs 1,94 wygląda jak ładnie zapakowany, przewiązany czerwoną kokardką, prezent.
Próbujemy czystą dwójeczkę. ???? Powodzenia!
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: CS: GO Eleague Major
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sprout - Space Soldiers
Typ: zwycięstwo Sprout
Kurs: 2.6
Bukmacher: LVBet

Analiza:
Już dziś rozpoczyna się długo oczekiwany turniej w Atalancie. Na początek mecze kwalifikacyjne do fazy grupowej w Bostonie. Spośród ośmiu spotkań wybrałem akurat ten, z polskim zawodnikiem - Pawłem &quot;innocentem&quot; Mockiem.
Pierwszym argumentem jest fakt, że chłopaki że Sprout mocno się przygotowali i trenowali przed tym turniejem. Podczas gdy Sprout szlifowali formę to SS grało turnieje takie jak np. ESEA global Challenge (zajęli drugie miejsce) oraz grali mecz w Esl pro league, przegrany z resztą z Navi
Nie ukrywam, że turecki zespół jest świetna drużyna ale na pewno nie powinno być aż takiej różnicy kursów. Jest to dla mnie ewidentnie błąd buków i postanowiłem go wykorzystać ????

✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Newcastle Jets - Brisbane Roar
Typ: czerwona kartka w meczu ? tak
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet

Parę analiz na temat tego meczu możemy poczytać , niewątpliwie faworytem tego meczu są gospodarze dla których ten sezon jest dość wyjątkowy bo zajmują wysokie drugie miejsce , przeważnie ekipa z Newcastle kończyła sezon w samym ogonie ligi a tu masz w tym są bardzo wysoko , co do gości to ci odwrotnie w każdym sezonie byli w czubie tabeli a ten sezon chyba muszą przeznaczyć na straty , jak wiemy w A-League nikt nie spada tak więc nic się nie stanie , ja w tym meczu odpuszczam typ na wygraną czy też bramki a stawiam na kartki a konkretnie czerwień jak to u mnie nie raz bywało , patrząc na grę przeważnie gości to jak wspomniałem o słabszej dyspozycji w tym sezonie to za tym idzie i trochę brutalniejsza gra , w ostatnim meczu wyjazdowym Brisbane grało z Adelaide ...... wygrali to spotkanie 2:1 jednak już w pierwszej połowie gry w doliczonym czasie boisko musiał opuścić Matt McKay za bezpośrednią czerwień , czerwień była także pokazana w ich meczu wyjazdowym z Sydney przegranym 3:1 w tym meczu były nawet 2 kartoniki tego koloru po jednym dla obu drużyn tak więc widać że czasami puszczają nerwy i może być ostro , wracając do meczu z Newcastle to w poprzednim sezonie w ich bezpośrednim pojedynku także tutaj w Newcastle Brisbane wygrało 3:1 a już w pierwszej połowie gry w 31 minucie Jason Hoffman ( Newcastle ) po drugiej żółtej zobaczył czerwień , dlatego może i dziś komuś puszczą nerwy i zagra brutalnie a sędzia wyciągnie ( mój ulubiony ) kartonik !
⛔100
 
D 559

dobryx

Użytkownik
09:50 Newcastle Jets - Brisbane Roar
Typ : over 12,5 cornerów ????
Kurs; @2.20
Unibet
Gram w tym meczu rożne ???? Dlatego że BRISBANE jest najbardziej overowa jesli chodzi o RR. W dodatku statystyki h2h wskazują na duża ilość rożnych
Warto zaryzykować i zagrać za wiekszą stawke ????
Z fartem !
⛔100
Nieregulaminowy zapis typu
Kiepska analiza
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sittard-Jong Ajax
Typ: 2
Kurs: 4,75
Bukmacher: betrally
Analiza:
Witam
pierwsza drużyna podejmuje trzecią. Sittard rewelacja rozgrywek jest hegemonem u siebie na 10 spotkań tylko po jednym remisie i porażce,bramki 31-9.
U siebie zawsze są faworytem, jednak uważam , że w pojedynku z młodym Ajaxem, który gra bez presji(nie mogą awansować do 1 ligi) kurs około 1.6 na Sittard jest zaniżony. Ajax dla samej przyjemności rywalizacji może się spiąć i spróbować wskoczyć na fotel lidera ;) . W końcu mają najlepszy bilans wyjazdów.
Fajny jest też kursik na FC OSS (koło 5) z racji ,że to 2 Holenderska ;).
Pozdrawiam.
⛔100
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: remis/btts
Kurs: 4,05
Bukmacher: eFortuna
Analiza: Najciekawsze spotkanie dzisiejszej oferty. Do Aptekarzy przyjeżdżają z receptą na taśmowe wygrywanie wszystkiego na własnym podwórku Monachijczycy. Zapewne najważniejsza informacja odnośnie tego spotkania to nieobecność Roberta Lewandowskiego. Jak dla mnie to ten zawodnik stanowi, nie umniejszając innym zawodnikom Bayernu, połowę wartości pierwszej 11. Co siłą rzeczy w świetle mojej analizy odbiera dość duży procent szans na wygraną Bawarczyków. Nowo pozyskany zmiennik Sandro Wagner to, nie oszukujmy się, zupełnie inna półka. Gdybyśmy w markecie chcieli dostać się na poziom Lewandowskiego musielibyśmy poprosić o drabinę, a do Wagnera wystarczy się nam schylić ???? nie zapominajmy jednak, że to Bayern i to oni są faworytem tego spotkania. Co do drużyny z Leverkusen to ich gra w tym sezonie jest o niebo lepsza niż w poprzednim. Widziałem kilka ich spotkań. Drużyna dobrze zorganizowana, zorientowana na atak kombinacyjny i grę do przodu w każdym meczu. To oczywiście stwarza więcej przestrzeni w strefie defensywnej tego zespołu, co będą starali się wykorzystać piłkarze Bayernu, ale Leverkusen to trzecia ofensywa w Bundeslidze i uważam, że są w stanie ukąsić Bayern co najmniej raz. Dodatkowo Leverkusen nie zostało jeszcze zdobyte w tym sezonie (4W,4R,0P). Jak dla mnie jest szansa na podtrzymanie tej passy. Stawiam na 1:1, 2:2.
⛔100
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Słowacja - Tipsport Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Nitra - Nove Zamky
Typ: Matej Paulovic strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,05 fortuna
O meczu:
Wczoraj ładnie, dziś brak spotkań w KHL, tak więc na 1 dzień przenoszę się do naszych południowych sąsiadów. 4 w tabeli Nitra podejmuje 8 Nove Zamky. H2H, jak i obecna forma zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Najlepszym strzelcem Nitry, jak i obecnie całej ligi jest Paulovic (23 gole i 15 asyst w 37 meczach, czyli średnio 1 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej na mecz). Nie strzelił gola w dwóch ostatnich meczach ligowych, a liderowi klasyfikacji strzelców nie wypada mieć tak brzydkiej serii. Czas na przełamanie i kolejne trafienie. Powodzenia!
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Godzina: 14.00
Spotkanie: Dibba Al Fujairah - Al-Wahda
Typ: Al-Wahda

Kurs: 1.60
Bukmacher: unibet

Analiza:
Witam kilka dni przerwy i znow zabieram was do Emiratow ;) gdzie druzna z konca tabeli bedziebpodejmowac powaznego kandydata do tytulu.
Na wstepie gospodaze zajmuja 9 pozycje z 11 pkt w 11 meczach i bramkach 11-17 troche inaczej wyglaxa sytuacja na wlasnym bosiku gdzie plasuja sie na 3 miejscu w tabeli majac 10 pkt w 6 meczach z bilansem 7 strzelonych i tylko 4 stracone... ostatnie 4 mecze to 1 zremisowany mecz w lidze i 3 pucharowe w ktorych 2 razy wygrali i raz przegrali wszyatkie mecze u siebie rozgrywali... dodatkowo jest to ich pierwszy mecz po przerwie (ostatni 30.12) kilka dni niby nic mogli nabrac sily ale jednak taki odpoczynek potrafi dzialac w druga strone
Z drugiej strony druzyna ktora opisywalem ostatnio Al-Wahda po bardzo dovrym mwczu wygrana z mistrzem kraju Al-Jazira jedzie pokonac a przy olazji zrehabilitowac aie za porazke w 2 kolejce z ta wlasnie druzyna 2-1 mysle ze druzyna gospodazy bedzie chciala potrzymac dobra passe 9 meczy bez porazki z rzedu...
Dodatkowo wydaje mi sie ze prawdopodobne typy to BTS ktory mialem opisac tutaj jako pierwotny typ poniewaz zdarza sie w ich h2h prawie zawsze. Zrezygniwalem z powodu wlasnie tej 2 tygodniowej przerwy ...
Dodatkwoo over 3 i goscie powyzej 1.5 ;)
Z Fartem
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Psv - Helmond
Typ: Jong Psv/over 2.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 5 druzyny zaplecza holandii z 18.
Dlaczego Jong Psv?
Forma z ostatnich meczy sympatyczna 10 pkt na 5 meczy 12:8 .
H2h za Jong Psv 3/4 wygrane u siebie z ekipa z Helmond
Dlaczego over ?
W 3/4 ostatnich meczy u siebie z Helmond padalo 3 lub 4 bramki.
jong Psv u siebie ładuje sporo bramek- czesto tez traca 1,2.
Pokrywaja overy 4.5/5.5 bramki na mecz.
Helmond na wyjezdzie tez potrafi cos uķuć(1:1 z Nijmagen)
Mysle ze po przerwie swiatecznej tym bardziej oba zespoly beda chetne do gry a zwlaszcza do zdobywania bramek.
Typ wydaje sie być &quot;dosyc pewny&quot;;)
Dw: 3:1 lub 2:1
Pomogłem?
Daj reputacje????

⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: RKC Waalwijk - Jong AZ
Typ: RKC Waalwijk -1ah
Kurs: 1.84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jong AZ to jedna z najgorszych drużyn w lidze. Zajmują przedostatnie miejsce z bilansem bramkowym 26:42. Na to spotkanie kierują się bez 11 podstawowych zawodników, którzy trenują wraz z pierwszą drużyną na obozie w Hiszpanii.
Waalwijk zajmuje 15 pozycję. W ostatnich pięciu spotkaniach u siebie zdobyli 12 pkt. Drużyna podejmuje to spotkanie z nowym trenerem, także tym bardziej piłkarze będą chcieli się pokazać, by zapewnić sobie miejsce w pierwszej 11.
Podsumowując gospodarze są zdecydowanym faworytem do wygrania kilkoma bramkami.
▶ ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chamois Niortais FC - AS Nancy Lorraine
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak

Gospodarze u siebie mają na koncie 5 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, natomiast Nancy na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 3 remisów i 5 porażek. Po Nancy z pewnością dużo więcej się spodziewano w tym sezonie. Zespół ten w ubiegłym sezonie spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej i w tych rozgrywkach raczej był zaliczany do grona zespołów, które powalczą o awans a tymczasem drużyna ta broni się przed spadkiem z Ligue 2. Niort z kolei może być zadowolony ze swojej dotychczasowej pozycji. W tym spotkaniu jednak próbuję iść w stronę gości, którzy na papierze są zespołem mocniejszym i myślę, że w tej części sezonu wreszcie odpalą. Niort przed tym spotkaniem tak jak przez praktycznie całe obecne rozgrywki z wieloma absencjami i myślę, że po takim kursie na Nancy można tutaj zaryzykować.
Absencje w Niort:
pierwszy bramkarz Allagbe (19 występów w tym sezonie), obrońcy Choplin (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Rivieyran (6 wystepów w tym sezonie), pomocnicy Grange (17 wystepów w tym sezonie, 4 gole na koncie, przeniósł się do Charleroi), Da Costa (12 występów w tym sezonie), Batisse (12 występów w tym sezonie) i Diakite (8 wystepów w tym sezonie) i napastnik Bena (4 występy w tym sezonie)

Absencje w Nancy:

pomocnicy Cetout (12 występów w tym sezonie) i Pedretti (7 występów w tym sezonie)
Jak widać dużo problemów kadrowych po stronie gospodarzy i mimo, że Nancy do tej pory mocno rozczarowywało to spróbuję tutaj pograć na ich wygraną, bo na papierze przed tym spotkaniem wyglądają lepiej.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Spotkanie: Toruń - Dąbrowa Górnicza
Typ: 1 i powyżej 160,5
Kurs:
2,10
Godz: 19:00
Bukmacher: ForBet
Analiza:
Dziś jesteśmy w Toruniu gdzie tutejsi Polski Cukier Toruń podejmuje Dąbrowę Górniczą. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze i właśnie na nich stawiam ale dodaję drugą opcję, że w meczu będzie także powyżej 160,5 punktów.
Obie ekipy rzucają sporo punktów, Toruń średnio 86 punktów na mecz a Dąbrowa średnio 84 punkty na mecz, co daje nam średnio około 170 punktów.
Polski Cukier Toruń u siebie jest póki co niepokonany, co prawda we własnej hali zagrali dopiero zaledwie 5 spotkań ale co najważniejsze wszystkie wygrane - z Krosno 92:75, z Asseco 87:79, z Turowem 92:80, z Lublin 98:84 i ze Szczecinem 109:101
Ogólnie ekipę z Torunia cenię dużo wyżej, grają tam reprezentanci Polski, A. Cel, K. Gruszecki czy Ł. Wiśniewski, do tego jest bardzo dobry Senegalczyk C. Mbodj i Amerykanin G. Cosey.
Dąbrowa na pewno nie będzie w dobrych nastrojach przystępować z powodu 2-óch porażek z rzędu 77:83 z Gliwice i 68:73 z Ostrowem.
Czuje, że po raz kolejny w Toruniu obejrzymy bardzo wesołą koszykówkę z dużą ilością punktów a koniec końców wygrają gospodarze.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours - Clermont
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Tours to zdecydowanie najgorsza drużyna Ligue2 i główny kandydat do spadku.
Zdobyli tylko 5 punktów, na 19 spotkań tylko 1 wygrana (z niewiele lepszym zespołem, jakim jest 18 Bourg Peronnas) i 2 remisy. Reszta to porażki. Tragiczna forma.
Clermont to solidna drużyna środka stawki, która dobrze gra na wyjazdach, posiada 6 bilans ligi, przegrała tylko 3 z 10 meczów. Ostatnio przegrali z Nimes, ale to wicelider, więc nic dziwnego, wcześniej pokonali 13 Orleans.
Kurs na to spotkanie zawyżony, wg mnie warto wejść w Clermont.
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bayer - Bayern
Typ: Bayern 1 bramka w drugiej połowie
Kurs: 3.00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dzisiaj wybieram spotkanie inaugurujące rundę rewanżową w Niemczach. Do Leverkusen zajmującego po pierwszej rundzie 4 miejsce przyjeżdża lider z Monachium. Na ten mecz przewiduję możliwe dwa scenariusze, pierwszy to taki, że szybko padnie pierwszy gol, który rozwiąże worek bramkami i zobaczymy emocjonujące widowisko z wieloma golami z obu stron, druga opcja jest taka, że obie ekipy na początku będą się &quot;badać&quot; i zamiast gradu bramek będziemy oglądać piłkarskie szachy, a mecz skończy się jednobramkową wygraną, którejść z drużyn, nie podejmuję się typowania zwycięzcy, bo w tym meczu może wygrać na prawdę każdy, faworytem jest oczywiście drużyna Lewego, który akurat dzisiaj nie wystąpi, co jest dużym osłabieniem siły rażenia gości, poza tym patrząc w bezpośrednie H2H to Bayern na ostatnie 10 meczy w Leverkusen wygrał...tylko raz i to prawie 5 lat temu! Jednak moją uwagę przykuł inny szczegół, mianowicie na ostatnie 11 meczy na stadionie Aptekarzy Bayernowi udało się zdobyć bramkę przed przerwą tylko w 3, w 8 spotkaniach Monachijczycy strzelali gola dopiero po przerwie lub w ogóle. Typ jest ryzykowny, ale ze statystycznego punktu widzenia na pewno warty uwagi, kwesti która opcja scenariusza się spełni, mi się wydaje, że jednak ta druga i jeżeli zobaczymy gole to dopiero po przerwie, bynajmniej w wykonaniu gości. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
emm 99

emm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Getafe - Malaga
Typ: 2-3 gole
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Faworytem tego spotkania sa niewatpliwie gospodarze, ale taki typ zostal juz podany.
Nie wykluczone ze wygraja 2:0 ;)
Teraz troche statystyk, dotychczas w 9 spotkaniach na swoim terenie strzelili 15 bramek, a stracili 7.
Co daje srednia 2,4 gola w meczu.
Goscie na wyjazdach to najgorsza druzyna ligi strzeli tylko 4 bramki a stracili ich az 17.
Nie wydaje mi sie, aby goscie w tym spotkaniu poprawili swoj dorobek strzelecki, a nawet jesli to czy Getafe strzeli im az 3 gole..?

Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom