>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.02.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 753,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
Typ: rzut karny
Kurs: 3.21
Bukmacher: Fortuna
Takie typy to loteria ale zaryzykuję bo sędzią tego pojedynku jest pan Szymon Marciniak a ten już w tym sezonie pokazał że chyba lubi jak piłka ustawiona jest na 11 metrze boiska , statystyka tego pana z tego sezonu to 16 meczy i 61 żółtek 1 czerwień i 10 karnych , ostatni mecz jaki sędziował to mecz Piasta z Legią i już w 4 minucie Jakub Szmatuła zobaczył czerwoną kartkę a w 45 minucie gry karny dla Legii , były też spotkania w których pan Szymon wskazał 2 razy na 11 metr boiska między innymi Termalica z Piastem tak więc liczę że i dziś także wskaże na ten magiczny punkt na boisku i to chyba jedyny powód że liczę na karnego bo tak jk wcześniej pisałem to loteria , wahałem się między czerwienią a karnym bo statystyka pana Szymona pokazuje że sporo czerwieni pokazał on kiedy sędziował mecze z udziałem tych dwóch ale ostatecznie pozostaję przy karnym !
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - VTB PROMO
Godzina: 18:00

Spotkanie: Kalev/Cramo - Unics Kazan
Typ: (+8,5) Kalev win
Buk: Fortuna
Kurs: 2,25

Witam,
Unics już kilka razy rozczarował mnie w tym sezonie, prawdą jest że dyspozycja nie najwyższa a po za tym grają wiele spotkań na pół gwizdka, co moze w dalszej części sezonu im wyjść na dobre.
Kalev zaś ekipą własnej hali, mają szansę załapać się do play-off, na pewno w tym spotkaniu będą walczyć, i nie jest oczywista pewna i łatwa wygrana Kazania.
POWODZENIA ????
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rotterdam
Godzina: 14:55
Spotkanie: Berdych - M. Zverev
Typ: Zverev ( krecz = zwrot )
Kurs: 5.10
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Na szybko, bo za parę minut meczyk startuje.
Proponuję grać w stronę Niemca, ponieważ pomimo tego, że przegrał 4 mecze z rzędu nie gra najgorzej i stać go na sprawianie niespodzianek. W ostatnim spotkaniu z Czechem, powinien wygrać 1 set, miał 40:0 i piłki setowe, ale zabrakło chłodnej głowy, a później uległ w emocjonującym TB.
Zverev często w meczach wywalcza break pointy, natomiast ma problem z ich wykorzystywaniem.
Jeśli dziś dopisze trochę szczęścia po ciężkim pojedynku będzie w stanie po raz pierwszy od 2009r.
Dodatkowo forma Berdycha jest nie wiadomą, ponieważ po AO nie grał już żadnego spotkania.
Liczę tutaj na dobre spotkanie, które będzie na korzyść Mischy. Kort zweryfikuje
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Chelsea-West Bromwich
Typ: Wygra Chelsea i obie strzelą/TAK/
Kurs: 3.15
Bukmacher: fortuna
Analiza;
Ostatnie 2 mecze gospodarzy to tragedia,straconych 7 goli i to z kim
Chelsea- Bournemouth 0-3
Wateford-Chelsea 1-4
Co się dzieje,to nie są kluby z czołówki/10 i 11 m/
WBA,też przegrane ostatnie 2 mecze 0-3 z M.C. i 2-3 ze ŚWIĘTYMI.
Czemu gram ten typ
Goście,to ,,czerwona latarnia ,,,wygrali tylko 1 spotkanie na wyjeździe.
Słaba postawa Chelsea,brak paru zawodników/możliwa strata bramki/
Powrót do WBA trzech podstawowych zawodników/m.in. Krychowiaka/
Mimo wszystko gospodarze ,,muszą,, wygrywać takie mecze i to jest dobry czas na przełamanie.
Bramka gości jak najbardziej realna,a kurs kuszący.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis - ATP New York (hard)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Broady L. - Menendez-Maceiras A.
Typ: 1 set/ zwycięzca - Menendez-Maceiras A./Broady L.
Kurs: 7,00
Bukmacher: iforbet
Analiza: Spodziewam się 3 setów w tym meczu. Kursy na mecz to 1,50 - 2,50 na korzyść Anglika Liama Broadyiego. Hiszpan w statach: http://www.atpworldtour.com/en/players/adrian-menendez-maceiras/mb53/overview , gdzie wyczytamy że ma 32 lata, 183 cm wzrostu i jest 128 rakietą świata. Anglik w statach http://www.atpworldtour.com/en/players/liam-broady/bi23/overview ; ma 24 lata 183 cm wzrostu, jest leworęczny i jest 167 w rankingu ATP. Link do wyniku: http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-new-york/broady-liam-menendez-maceiras-adrian-CACN45Po/#home-away;2
Jest to drugi mecz w kwalifikacjach, a zarazem ich finał. Obaj panowie zostawią zdrowie na korcie by awansować do turnieju głównego.
Pozdrawiam
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Betis Sevilla
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,50
Godz: 21:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz dwóch overowych drużyn dlatego i w tym meczu stawiam na bramki a konkretniej obie drużyny strzelą po golu.
Deportivo dzisiaj po raz pierwszy zagra z nowym trenerem i możemy się spodziewać &quot;efekt nowej miotły&quot; po ostatniej klęsce aż 0:5 z Realem Sociedad. Deportivo na 22 spotkania aż w 16 meczach padło powyżej 2,5 gola.
Betis także nie spisuje się na miarę swoich możliwości, co prawda nie są Oni w strefie spadkowej jak Deportivo ale 11 miejsce to nie jest szczyt marzeń dla nich. Na 22 spotkania w 14 meczach padło więcej niż 3 bramki.
W Betisie jest sporo kontuzji - A. Barragan, Z. Feddal, A. Sanabria, J. Campbell i R. Castro.
Myślę, że z taką obroną po obu stronach gdzie obie ekipy straciły już aż prawie 100 goli.... Po minimum 1 golu padnie z obu stron.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – AFC , Liga Mistrzow
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Tractor -Sazi vs AL-Ahli
Typ: under 1,5 goli
Kurs: 3,46
Bukmacher: 1xbet
Analiza;
1 kolejka azjatyckiej LM.
Iranczycy nie sa faworytem tego meczu wg, bukmacherow , ale maja bardzo dobra defensywe .Traca malo goli i strzelaja tez niewiele z dobrymi zepsolami np. Persepolisem czy ZobAhan.
Goscie strzelaja u siebie sporo goli , ale tutaj widzę under .
✅246
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie: Chelsea – West Bromwich
Typ: Chelsea (handi -1)
Kurs:2,0
Buk: 1xbet
Analiza:
Chelsea ostatnio zaliczyła 2 poważne „wtopy” jak na drużynę takiego kalibru grającą co rok o mistrzostwo Anglii, nie powinno się to zdarzyć. Na pewno piłkarze czują presję i na mecz z WBA wyjdą wyjątkowo zmotywowani, The Blues nie mogą sobie pozwolić na kolejne potknięcia, aby na dobre nie wypaść z czołowej 4. W tym kontekście mecz z outsiderem ligowej tabeli nie mógł się trafić w lepszym momencie. West Brom gra fatalnie i jak na razie pewnie zmierza do Championship, Uważam że dzisiejszy mecz przyniesie przełamanie złej passy dla Chelsea.
Zawyżony kurs
⛔100
W podanym buku na typ Chelsea -1.0 (a taki jest zapisany, nie widzę nigdzie -1.5) kurs wahał się od 1.59-1.45, więc nie wiem skąd taki kurs. Więc zawyżony kurs. A jeśli to kurs na handi -1.5 to nigdzie to nie jest opisane, więc też błąd regulaminowy. Więc zarówno w jednym jak i w drugim przypadku -100. Polecam zapoznać się z Regulaminem.
▶ Podczas podawania typu z handicapem należy podać jaki on jest (Europejski czy Azjatycki). Pozwoli to w razie czego na rozwiązanie niejasności.
▶ Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
//psotnick

 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:00
Wydarzenie: Delbonis-Mayer
Typ: Mayer over 5,5 gema w 1 secie
Kurs: 2.25
Buk: fortuna
Witam wszystkich bardzo serdecznie wracam po długiej przerwie.Zaciekawił mnie kurs na to wydarzenie choć na tenisie się nie znam to o obu zawodnikach mogę powiedzieć ze są bardzo doświadeczni.Delbonis argentynczyk gra przed własną publiką na swojej ulubioniej nawierzchni czyli na mączce.Bukmacherzy faworyzują go zdecydowanie.Mayer dysponuje bardzo dobrym serwisem i to jest właśnie jego główny atut który na mączce nie jest bardzo ważny.Obaj lubią grać długie wymiany.Zawodnicy bedą grać pierwszy mecz od długiego czasu na nowej nawierzchni i bedą potrzebowali czasu na oswojenie się z nową nawierzchnią dlatego stawiam na wyrównaną potyczkę w pierwszym secie
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Betis Sevilla
Typ:
2.polowa ilosc bramek +1,5
Kurs:
1,71
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek dwóch overowych drużyn, które lubią postrzelać, ale też sporo tracą.
Deportivo przechodzi przez spory kryzys - ostatnim razem ta drużyna zwyciężyła w lidze 9 grudnia - 1:0 z Leganes. Iskierką nadziei jest fakt, że potrafią zdobyć minimum 1 gola - w 10 ostatnich meczach domowych tylko raz nie potrafili dokonać tej sztuki - jednak można ich usprawiedliwić bo grali z najlepszą defensywą Atletico. W przypadku Betisu można wyróżnić ich spektakularne mecze wyjazdowe (jak np. wygrana w derbach z Sevillą (5-3), czy wygrana z Realem Madryt (1-0), ale też trudne do wytłumaczenia wpadki 0-5 z Eibar, czy 0-1 z Las Palmas.
Faworytem w tym meczu są gospodarze, którzy właśnie w meczach domowych powinni upatrywać szans na ewentualny triumf w lidze, czyli utrzymanie. Ciekawym typem wydaje się także BTS czy over 2.5, które bym rozpisał gdyby koledzy wyżej mnie nie uprzedzili ????
Sam mecz można rozpatrywać w kategorii &quot;akcja za akcje&quot; - worek z bramkami powinien otworzyć 1 gol zdobyty przez którąś z drużyn - im później padnie, tym większe prawdopodobieństwo realizacji proponowanego przeze mnie typu, ale nie ma reguły ????
Przewidywany wynik 2-2
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, 2. Bundesliga
Spotkanie: FC St. Pauli - FC Nurnberg
Typ: 2
Kurs: 2,44
Godz: 20:30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela

Ciekawie zapowiadające się spotkanie, w którym zmierzy się najgorzej grający zespół u siebie z całej ligi St. Pauli, który ma na koncie 2 zwycięstwa, 5 remisów i 3 porażki z najlepiej grającym zespołem na wyjazdach FC Nurnberg, który zaliczył 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gości. Dla mnie zespół z Norymbergi od początku sezonu, jest głównym faworytem do zwycięstwa i awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Póki co idzie wszystko zgodnie z planem i myślę, że tak będzie do końca rozgrywek. FC Nurnberg ma bardzo ciekawy i mocny skład i zdziwiłbym się gdyby w tym sezonie nie wywalczyli tego awansu. FC St. Pauli bez formy, wprawdzie zaraz po wznowieniu rozgrywek po przerwie zimowej zespół ten wygrał na wyjeździe z Dynamo Drezno 3-1, ale już w dwóch następnych kolejkach odniósł porażki. Najpierw u siebie przegrali z Darmstadt 0-1, a później na wyjeździe z Heidenheim 1-3. Zespół z Norymbergi z kolei kontynuuje dobrą grę z pierwszej części sezonu i po wznowieniu rozgrywek zremisował u siebie z Regensburg 2-2, wygrał na wyjeździe z Union Berlin 1-0 i wygrał u siebie z Aue 4-1. W lepszej formie znajdują siegoście tego spotkania, lepiej im się wiedzie przez cały sezon i kadrowo tez myślę, że jest to zespół mocniejszy od FC St. Pauli. Gospodarze mają jedynie atut własnego boiska ale czy to, aż tak wielki plus można się sprzeczać, bo w końcu w meczach u siebie mają najgorszy bilans ze wszystkich zespołów.
Absencje w FC St. Pauli:
obrońca Hornschuh (6 występów w tym sezonie) i pomocnicy Sahin (16 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Buchtmann (12 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Verlinden (nowy nabytek w zespole) i Miyaichi (bez występu w tym sezonie)
Absencje w FC Nurnberg:
obrońca Lippert (bez występu w tym sezonie), pomocnik Kerk (3 występy w tym sezonie) i napastnik Salli (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoją występy pierwszego bramkarza Kirschbaum (11 występów w tym sezonie), obrońcy Valentini (21 występów w tym sezonie) i napastnika Palacios (2 występy w tym sezonie)
Dla mnie osobiście wszystko tutaj przemawia za gośćmi i po takim kursie żałowałbym, że nie spróbowałem ;)
⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godz: 20:40
Spotkanie: Auxerre - Nimes
Typ: remis/BTS
Kurs: 3.8
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Nimes, rewelacja jesieni, ostatnio złapali małą zadyszkę. Dwie porażki na wyjeździe i będą chcieli przerwać passę. Auxerre to jedna z najsolidniejszych defensyw. Wyjąwszy ostatnie zwycięstwo 5:0 z Niort ich wyniki domowe najczęściej oscylują wokół remisu i prawie zawsze jest to BTS. Nimes nadal robi wrażenie i Auxerre powinien grać jak zawsze. Tu mają szansę na swoją bramkę, ale sądzę, że sami też coś zarobią. Wydaje mi się, że będzie bramka za bramkę, gdy Auxerre strzeli jako pierwsze, oczywiście zamiast 1:1 może skończyć się na 2:1, no ale na tym polega typowanie, zwłaszcza po tak wysokim kursie.
⛔100
 
B 9

bartoo30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - West Bromwich Albion
Typ: West Brom over 1.5
Kurs: 6.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ryzykownie, ale spróbuję. Kolega wyżej wspomniał już kilka słów na temat defensywy Chelsea w ostatnich 2-ch meczach. Natomiast West Brom ostatnio zaczął strzelać ( 2:3, 2:3, 1:1, 2:0 w tym niespodziewane zwycięstwo przy Anfield). Według mnie minimum 4 gole w meczu. Poza tym historia meczów pomiedzy tymi drużynami również pokazuje że West Brom potrafi strzelac gole drużynie Chelsea ( w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami West Brom dwukrotnie strzelał 2 gole). Poza tym Albion w strefie spadkowej, każdy punkt się liczy z drugiej strony Chelsea nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę). Może Krycha coś ustrzeli w końcu? Polecam również mecz Deportivo - Real Betis ( dam over 1.5 na Real Betis po 2.0) jak i Auxerre - Nimes ( Auxerre over 1.5 po 2.6). Nie ma ryzyka nie ma zabawy. Powodzenia
⛔100
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szwajcaria
Godzina. 20:30
Spotkanie. Schaffhausen - Servette
Typ. remis
Kurs. 3.20
Bukmacher. Unibet
Już za niespełna kilkadziesiąt minut na zapleczu szwajcarskiej &#39;ekstraklasy&#39; w 20stej kolejce Chalenge League dojdzie do starcia sąsiadów w ligowej tabeli. Dzisiejsi gospodarze na 3 miejscu ich rywal piętro wyżej obie po 36pkt do lidera którym jest zespół Xamax strata już 14 oczek sporo...
Jedni i drudzy w miarę dobrej dyspozycji ale wydaje mi się że duża strata do obecnego lidera &quot;podcina skrzydła&quot; do ewentualnego pościgu tym samym walki o Super League.
W bezpośrednich pojedynkach bardzo rzadko padał proponowany wynik, a patrząc na ostatnie ich pięć starć należałoby atakować gołą dwójkę, bo &quot;Servetka&quot; wygrywała aż czterokrotnie. Ja jednak dziś wyjątkowo swe drobne ulokuje w zakładzie iż obie podzielą się punktami nie robiąc sobie krzywdy...
( gram też remis HT/FT X/X po @ 5.10 )
( dokładny wynik 1:1 po kursie @ 6.40 )
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - West Bromwich Albion
Typ: Over 2,5 bramki
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Nie rozumiem tych zachwytów nad WBA kolegów, którzy pisali swoje typy powyżej:
1. Ostatnia drużyna tabeli z liczbą zaledwie 20 pkt. po 26 kolejkach,
2. W meczach wyjazdowych 1-4-8 strzelając zaledwie 7 bramek
3. Brak jakichkolwiek argumentów w ofensywie,
4. Poprzednie spotkanie z The Blues 0:4 na własnym boisku.
Po drugiej stronie Chelsea, które mimo ostatnich problemów pozostaje drużyną z bardzo solidnym składem oraz z gwiazdami w napadzie. Dzisiaj Morate z przody od 1 minuty zastąpi Giroud co moim zdaniem jest na mega plus. Myślę, że dzisiaj gospodarze będą chcieli zmazać plamę hańby z ich twarzy. Porażka czerwonej strony Manchesteru w miniony weekend stworzyła otwartą walkę nawet dla drugiego miejsca w tabeli dla wszystkich zespołów z czołówki. Mimo wszystko zagram dużo bezpieczniej gdyż kurs na over jest bardzo przyjemny. Jeśli WBA będzie stać dzisiaj na bramkę (w co raczej wątpię) to tylko woda na młyn dla tego typu. Spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy i co najmniej trzech bramek w meczu. Życzę powodzenia!
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier league
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - WBA
Typ: Olivier Giroud strzeli gola
Kurs: 2,00 fortuna
O meczu:
Olivier Giroud rozpoczyna przygodę po niebieskiej stronie Londynu. Po wielu latach spędzonych w Arsenalu zdecydował się reprezentować barwy Chelsea. W poprzednim meczu zaliczył co prawda debiut wchodząc z ławki, jednak będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tamtym meczu, jak z resztą pozostali zawodnicy i kibice Chelsea. Dziś Olivier ma dostać szansę od pierwszej minuty. Tak doświadczony zawodnik powinien przywitać się z kibicami golem. Zdobył ich wiele na angielskich boiskach. Dziś czas na pierwszego w nowych barwach. Powodzenia!
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - West Bromwich Albion
Typ: Chelsea -1,5 handi
Kurs: 2,06
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję dziś typ z piłki kopanej. Chelsea to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn oraz najlepiej grających drużyn w Anglii. W tym sezonie szans na Mistrzostwo za dużych już nie ma, bo City zamknęło wyścig. Pomimo to w dalszym ciągu toczy się walka o drugą lokatę. The Blues nie mają dobrej passy, ponieważ przegrali 2 mecze pod rząd. Dzisiaj znakomity rywal do przełamania, bo zamykający tabelę West Brom. Sama gra pomiędzy tymi dwoma drużynami statystycznie od lat przebiega pod dyktando Chelsea. Uważam, że Niebiescy staną dzisiaj na wysokości zadania i zwyciężą różnicą dwóch bramek. Mecz w lidze mistrzów dopiero za tydzień więc można jeszcze nie zaprzątać sobie nim głowy. Warto dziś wygrać, żeby wykorzystać potknięcie United i zbliżyć się już tylko na 3 punkty w tabeli. powodzenia
✅106
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tucuman-San Martin
Typ: X2
Kurs: 1.93
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Witam witam.Dzisiaj znalazłem mecz,który można nazwać &quot;pewnym remisem&quot;. Czystego remisu nie gram,ale podpieram to wygraną gośćmi.W ostatnim meczu tych drużyn to San Martin wyszedł zwycięsko,ogólnie zawsze te drużyny toczą ciekawe i dobre argentyńskie pojedynki.Goście mają lepszą pozycję w tabeli,ale trochę słabą skuteczność bo tylko 43%,gdy gospodarze mają 50% ,to nic nie znaczy,są to małe różnice.Uważam,że te spotkanie będzie grane pod remis,myślę,że san martin może znowu wyjść zwycięsko i dziwię się dlaczego jest na nich kurs ponad 4.Stawiam na wynik 0-0 bądź 1-1 po 90 minutach gry.Z fartem i powodzenia wariaty!????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom