>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.04.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 12. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Dania Puchar
Godzina 18:30
Spotkanie : Hobro : Midtjylland
Typ : Hobro strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.50
Bukmacher : Unibet
Mecz pucharowy ale ja zacznę od meczu ligowego gości który rozegrali 9 kwietnia i czapki z głów przed nimi , wygrali z FC Kopenhagą 3:2 a do 60 min gry przegrywali 0:2 tak wiec jest przed kim chylić czoła i zapewne to spotkanie pokazało iż walka o tytuł jest także ich udziałem , ten mecz to walka o półfinał Pucharu Danii i tak myślę że goście w tym meczu nie wystąpią pierwszym składem ale możemy się chyba spodziewać paru zmian , Hobro w lidze co prawda nie walczy o tytuł ale też raczej są bezpieczni i mogą w tym meczu zagrać na całość , Hobro w 1/8 pucharu gościło u siebie Nordsjaelland i po rzutach karnych wygrali to spotkanie , w regulaminowym czasie 1:1 a bramkę na 1:0 zdobyli już w 14 min gry tak więc sumując , goście po ciężkim boju ligowym , goście liczący się o tytuł mistrzowski a gospodarze na luzie nic nie muszą ale mogą tutaj sprawić niespodziankę , samo spotkanie uważam za ciekawe i daję 2 bramki w stronę gospodarzy !
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Utah Jazz
Typ: zwycięstwo Utah Jazz
Kurs: 2.32
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jak dla mnie value dnia, czy jak kto woli nocy. Bezpośredni pojedynek sąsiadów na zachodzie, obie ekipy z takimi samymi bilansami 48-33. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie 3 miejsce co ma bardzo spore znaczenie. Jazzmani są w dużo lepszej formie, są w serii 6 zwycięstw z rzędu, poprzedniej nocy bez problemu ograli Golden State i na pewno będą chcieli zakończyć regular sesaon w dobrych nastrojach ogrywając zawodników z Portland którzy przegrali swoje ostatnie 4 spotkania, a w ostatnich 10 meczach zanotowali bilans 4-6. Nie będę się bardziej rozpisywał o grze obu ekip, na pewno zarówno jednym jak i drugim mocno będzie zależało na zwycięstwie ale nie spróbować zagrać na Utah Jazz po takim kursie to dla mnie grzech. Co da ewentualne 3 miejsce zwycięzcy? Rozstawienie w 1 rundzie, przewagę parkietu i gdyby się udało przejść 1 rundę to uniknięcie Houston Rockets i gra z 2 lub 7 ekipą RS. A jak dobrze się domyślimy na drugim miejscu mamy GSW a Utah Jazz w tym sezonie już pokazało, że potrafią z nimi wygrywać (wygrali 3 z 4 spotkań przeciwko mistrzom). Jeszcze warto dodać, że w obecnym sezonie Jazzmani dwukrotnie ograli Blazers w tym raz na parkiecie w Portland.
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria - Challenge League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rapperswil - Wil
Typ: Rapperswil
Kurs: 2.16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Typ statystyczny.
Gospodarze zajmują 5 miejsce w lidze z dorobkiem 42 pkt. Zespół kontynuuje serię 4 zwycięstw z rzędu na własnym boisku. Drużyna jest w bardzo dobrej formie.
Goście zajmują 8 miejsce z bezpieczną przewagą 11 pkt nad strefą spadkową. Na obcym terenie zdołali odnieść zaledwie dwa zwycięstwa.
Jako, że jest to mecz wyłącznie o prestiż, spodziewam się należytej motywacji w szczególności w ekipie gospodarzy i liczę na wykorzystanie atutu własnego boiska, co za tym idzie zdobycia kompletu punktów.
⛔100
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Typ: Minnesota Timberwolves
Kurs: 1,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
A więc mamy ostatni dzień sezonu zasadnicznego i tym samym mecz o życie dla obu zespołów. Kto by się spodziewał jeszcze jakiś czas temu, że Wilki które swojego czasu zajmowały nawet 3 pozycję na zachodzie zostaną postawieni w sytuacji win or go home. Chyba nikt albo jedynie antyfani Soty. Wg mnie głównym odpowiedzialnym takiego stanu rzeczy jest sam Tom Thibodeau, który nie jest zbyt skłonny do rotacji i po prostu zaharowywał swoich najlepszych graczy i często w meczach gdzie wynik był już rozstrzygnięty na parkiecie była cała pierwsza piątka (jak widać nie wyciągnął żadnych wniosków z kontuzji Derricka Rose&#39;a, ale cóż...) co jest dla mnie nienormalne. To jest drugi rok byłego szkoleniowca Chicago Bulls i jeżeli w pierwszym nikt o zdrowych zmysłach nie oczekiwał wielkich rzeczy, w tym patrząc na ruchy na rynku włodarzy Wilków, sam awans do playoffs był formalnością. Przybyli - Butler czyli superstar o którego walczyło pół ligi, Jeff Teague czyli gość pod którego wodzą Atlanta kilka sezonów temu biła rekordy zwycięstw a także sięgała po tytuł najlepszej drużyny konferencji wschodniej, Taj Gibson - walczak dobry znajomy Toma z wspólnej pracy w Chicago a także przez lata wielbiony w Los Angeles Clippers trzykrotny sixth man of the year, siejący smiertelne zagrożenie zza łuku Jamal Crawford. Bardzo lubie Denver i im kibicowałem od początku sezonu, ponieważ jest tam wielką jakość, polot, fantazja i możliwości szczególnie w ataku a oni sami w ostatnich tygodniach wykonali naprawdę kawał dobrej roboty, wygrywali wydawałoby się mecze nie do wygrania, a to wszystko jak widać po to aby te drużyny spotkały się pomiedzy sobą i bezpośrednio załatwiły sprawę awansu. Nuggets bronią najgroszej w całej lidze ale ich ofensywa od jakiegoś czasu jest numerem jeden jednak Thibodeau jest uznawany za trenera od obrony, więc myslę że znajdzie sposób aby ich zatrzymać. Nie mam tutaj żadnych złudzeń co do tego ze brak awansu będzie jedną z największych klęsk w historii całej organizacji Timberwolves, zawodników których rozwój zostanie wstrzymany, trenera, sztabu szkoleniowego i wszystkich kibiców. Dwa lata ciężkiej pracy zostaną zmarnowane i pójdą w niepamięć, nie chce mi się wierzyć aby do tego doszło. Wilki na awans do playoffs czekają od sezonu 2003/2004, więc szmat czasu, dzisiaj jednak nie będą sami bo kibice, którzy przyjdą do hali Target Center zrobią prawdziwy kocioł i będą zdzierać gardła aby tylko wspierać swój ukochany zespół. Po marzenia T&#39;Wolves ! Piszcie historię ! Mecz do obejrzenia o 2 w nocy na Canal + Sport HD. Powodzenia. Xamon.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania, ACB
Godzina: 19:15
Spotkanie: CB Murcia - Baloncesto Fuenlabrada
Typ: Murcia -11.5 (handicap - łącznie z dogrywką)
Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na czwartek wracam do dyscypliny, w której mam najwięcej szczęścia w typowaniu. Hiszpańska liga ACB i mecz pomiędzy CB Murcia (9 miejsce, 14-0-2-10, 28 pkt), a Baloncesto Fuenlabrada (8 miejsce, 14-1-0-11, 30 pkt). Obie drużyny walczą o udział w play off (8 pierwszych w tabeli), jednak ostatnio to Murcia jest zdecydowanie w lepszej formie.
Gospodarze po kilku wcześniejszych porażkach z wyżej notowanymi zespołami, w ostatnich 5-ciu meczach wygrali 4. Szczególnie zwycięstwo na wyjeździe, (1.04 - 84:73) z 4-tą Valencią dużo mówi o ich potencjale.
Goście z kolei na odwrót, ostatnio 3 porażki z rzędu. Szczególnie przegrane na swoim parkiecie z drużynami z dołu tabeli (8.04 z San Pablo Burgos 69:79 i 1.04 z Realem Betis 91:94) świadczą o &quot;dołku&quot; w jakim znajdują się koszykarze z Fuenlabrady.
W pierwszym spotkaniu tych zespołów, 7.01.2018 Fuenlabrada na swoim parkiecie wygrała minimalnie 88:86. Z kolei rok wcześniej Murcia u siebie wygrała zdecydowanie 99:62. Myślę, że ten drugi wynik okaże się bliższy wynikowi jaki padnie w dniu jutrzejszym.
Dodam jeszcze, że Murcia po dwukrotnym zwycięstwie z tureckim Pinar Karsiyaka jest już w półfinale Champions League, co również świadczy o ich dobrej dyspozycji. Powodzenia!
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Challenge League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rapperswill – Will
Typ: 1 (Handicap 0:1)
Kurs: 3,60
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Witam na dzień dzisiejszy wybrałem mecz w 2 lidze szwajcarskiej. Drużyna gospodarzy złapała wiatr w żagle. W ostatnich 7 meczach wygrali 6 a tylko 1 przegrali z liderem na jego boisku. W ostatnim meczu wygrali u siebie z wiceliderem 2-0. Jeśli chodzi o pozycje w lidze to gospodarze są na 5-tym miejscu tak naprawdę grają na luzie na awans szans nie mają spadek też im nie grozi. Stosunek meczy u siebie to 8-3-2 bramki 27-11. Drużyna gości mają przewagę nad miejscem spadkowym 11 pkt ( do końca 9 kolejek) zatem jeszcze muszą kilka punktów zdobyć. Will na wyjeździe gra słabo stosunek meczów 2-5-5 bramki 10-17 w tym 2 pierwsze zwycięstwa na wyjeździe odniosła ostatnio. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to w meczach o punkty rozegrane zostały tylko dwa zatem trudno cokolwiek powiedzieć o historii rozgrywek pomiędzy drużynami. Generalnie stawiam na drużynę gospodarzy za formę jaką prezentują u siebie (ostanie 4 mecze wygrali różnicą 2 bramek).
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie: Salzburg-Lazio
Typ: Awans Salzburg
Kurs: 4.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej lidze europejskiej , ekipa Austriackiego Salzburga na własnym stadionie podejmowała będzie włoskiej Lazio Rzym. Goście przed pierwszym gwizdkiem sędziego stawiani byli w roli faworytów do zwycięstwa w tym pierwszym meczu rozgrywanym na swoim stadionie jak i do awansu do kolejnych gier . W pierwszym meczu rozegranym w Rzymie Salzburg podjął rękawice i postawił się Lazio strzelając dwie bramki , co na pewno było swego rodzaju zaskoczeniem bowiem mało kto się spodziewał że Lazio będzie miało taką ciężką przeprawę. Na pewno gospodarze tutaj są w stanie odrobić ten wynik , bowiem Lazio w meczach wyjazdowych już nie jest tak mocne jak w tych rozgrywanych na własnym stadionie , bowiem tracili niejednokrotnie punkty szczególnie właśnie w spotkaniach na obcych stadionach . Tu moim zdaniem gospodarze powalczą o zwycięstwo i pewnie o awans do następnej rundy bowiem jak najbardziej są w stanie wygrać tutaj 2:0 lub 3:1, chcociaż bardziej skłaniałbym się na zagranie na ten drugi wynik bowiem sądzę że ekipa przyjezdnych miniumu jeden raz zdoła pokonać bramkarza gospodarzy.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Godz: 21:05
Spotkanie: CSKA - Arsenal
Typ: x2/obie strzelą
Kurs: 1.97
Bukmacher: milenium
Analiza:
Witam, typ na Bayern - Sevilla wszedł jak w masło, zostajemy zatem przy piłce i tym oto sposobem na tapetę biorę spotkanie w Rosji, gdzie w Moskwie, CSKA zmierzy się z Arsenalem.
O ile awans Kanonierów wydaje się być przesądzony, o tyle jutrzejsze spotkanie wcale nie musi należeć do tych z rodzaju nudnych.
Uważam, że gospodarze będą starali się godnie pożegnać z europejskimi pucharami i z pewnością podejdą ambitnie do tego spotkania. Na tyle ambitnie aby strzelić bramkę ekipie z Londynu, jefnak nie na tyle ambitnie, by wygrać ten mecz.
Nie sądzę bowiem, by Arsenal odpuścił i przeszedł obok meczu mając w głowie wtorkowy mecz LM w Rzymie.
Liczę na otwarty, szybki mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi, w którym obie ekipy dadzą sobie po razie, a Arsenal nie przegra. Pozdrawiam
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_re_ 50

_re_

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Typ: Denver HT/FT
Kurs: 3,25
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Kolega wcześniej napisał już o tym meczu. Dzisiejszy mecz super ciekawy i nie pamiętam kiedy w rywalizacji o play-off decydował ostatni mecz między zainteresowanymi drużynami (8/9 pozycja).Tom Thibodeau zamęczył najlepszych graczy. Dla mnie Wilki w ogóle nie bronią! A to niby Denver ma najsłabszą obronę. Ja osobiście nie mam sentymentu do żadnej z tych drużyn. Denver mimo tego że ma bardzo słaby rekord na wyjazdach 15-25 to będąc pod ścianą z ostatnich 5 wygrali 3. Boisko zweryfikuje typ. Powodzenia.
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Słowenia Prva Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Rudar – Ankaran Hrvatini
Typ: 1 (-1,5) AH
Kurs:
1,62
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

W Słowenii wynalazłem coś dopiero pierwszy raz. Gospodarze aktualnie na czwartej pozycji, a goście na ostatnim miejscu w tabeli. Rudar ma 12 punktów straty do trzeciego miejsca dającego prawo do gry w eliminacjach do Ligi Europy. Raczej będzie im ciężko, ale nie powinni się poddawać, zwłaszcza w meczu z taką drużyną jak Ankaran Hrvatini. W 25 meczach uzbierali 13 punktów. Ostatnie 3 mecze gości to 0:2, 1:7 i 0:3. Dwa z tych spotkań to mecze z drużynami środka tabeli i porażka z liderem 0:3. Wydaje mi się, że gospodarze nie powinni sprawić zawodu i pokonają outsidera u siebie w domu i dokonają tego minimum 2 bramkami.
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker
Godzina 15:30
Spotkanie : Dott - Ridley(wzowienie od stanu 9:0)
Typ : Ridley +9,5
Kurs : 7
Bukmacher : 1xbet
Ogólnie typ jest tak naprawdę na to kto wygra pierwszego frejma drugiej sesji. Wiadomo że Dott jest faworytem tego zakładu i to wyraźnym, ale kurs jest zdecydowanie przesadzony. Czesto faworyci po wyraźnie wygranych pierwszych sesjach, w drugich z lekceważeniem podchodzą i dostają frejma/dwa w plecy na start. Ridley dziś słabiutko grał, ale wydawało się że mógł z 2/3 frejmy ugrać z przebiegu i na pewno 9:0 nie zasłużone. Reasumując przy tym typie liczę na trochę szczęścia ale po takim kursie warto zaryzykować ;).
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Paragwaj
Godzina: 01:15
Spotkanie: Libertad - Olimpia
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs:
2,25
Bukmacher: forbet
Analiza:

Trzeci zespół podejmuje lidera. Olimpia niepokonana od 14 spotkań ale w przypadku tego typu kieruje się bardziej h2h. Libertad nie przegral u siebie z Olimpia od 2012 roku. Od tego czasu 6 razy wygrał i 5 razy remisowal. Buki faworyzuja Olimpie, ja licze że będzie remis. Jeśli wygra Libertad mamy zwrot stawki.
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder vs Memphis Grizzlies
Typ: Russel Westbrook under 15,5 zbiórki
Kurs: 2,9
Bukmacher: Unibet
Analiza:

No dobra jest bogata oferta i ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w NBA. Ja idę trochę na przekór, a nawet bardzo na przekór. Tutaj mamy taką sytuację, że Westbrook potrzebuje przynajmniej 16 zbiórek żeby osiągnąć średnie tripoule double na koniec sezonu. Ostatnio pisałem, że dla niego jest to ważne itd i dawałem na overy. Tyle, że Memphis już nie musi przegrywać i moim zdaniem nie oddadzą łatwo skóry. Mogą sobie powalczyć bo będą grali na luzie i mam nadzieję, że zagrają w miarę normalnym składem. Kurs na to, że Westbrook będzie miał over 15,5 zbiórki jest 1,35...jak dla mnie to gruba przesada. Memphis pod koszem nie jest takie słabe. Chociaż wiem, że zawodnicy Thunder zrobią wszystko żeby ich lider osiągnął jak najwięcej zbiórek to mam nadzieję, że nie doprowadzą do komicznej sytuacji i nie będą się odsuwali od piłek...dziwna sprawa wiem i sam ryzykuje, ale po takim kursie to zagram. Średnia zbiórek dla Russela to 10, więc naprawdę musi się postarać żeby to przebić. Powodzenia!
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 1,61
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Akurat w hokeju za bardzo nie siedzę, ale i tak bardziej uśmiecha mi się puścić coś na NHL niż na Ligę Europy (kmwtw). W najmocniejszej lidze świata rozpoczyna się faza play-off. Trzecie po rundzie zasadniczej Las Vegas podejmuje na własnej tafli ekipę Los Angeles, która uplasowała się na miejscu siódmym. Generalnie z tego co widzę to w meczach Vegas ostatnimi czasy pada sporo goli, a już na pewno pokrywa się typ +4,5. Los Angeles też coś tam strzela, a w rozegranym pod koniec lutego starciu z Vegas potrafili wygrać 4:1 i to na wyjeździe, czyli teoretycznie dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki. Ten typ wydaje mi się być dość spokojny. Na takim poziomie jak NHL pada sporo bramek, więc raczej te 5, których potrzebuję nie powinno stanowić bariery nie do przejścia.
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Typ: Powyżej 222.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Duzo juz zostalo napisane o tym spotkaniu, ja jednak nie podejme sie wytypowania faworyta ale sprobuje zagrac over bo stawka spotkania bardzo wysoka. Tutaj na pewno bedzie walka i gra do ostatnich sekund na 100% mozliwosci, byc moze nawet doczekamy sie dogrywki. W kazdym badz razie w tak waznym spotkaniu przy slabych defensywach obu teamow over jest tutaj wysoce prawdopodobny
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 2:00
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
Typ: 0 - remis do regulaminowanego czasu gry
Kurs: 13,00
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz o PO. Minnesota ma przewage, że gra u siebie. Denver jest solidną ekipą, wiadomo że grają gorzej na wyjazdach ale na pewno zepną się na tym mecz. Spodziewam się zaciętego spotkania. Nie wiadomo czy będzie dogrywka, ale nie wydaje mi sie zeby bylo to jednostronne spotkanie. Obie ekipy powinny sie punktowac, maja kim rzucac. Nuggets radza sobie calkiem dobrze w bezposrednich spotkaniach z Minnesotą. Generalnie trudno coś więcej napisać, bowiem Denver jest w bardzo dobrej formie, ale Wilki na pewno się zepną na ten mecz. Z drugiej strony ostatni mecz sezonu. Zobaczymy.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka VTB
Godzina: 18:00
Spotkanie:BC Tsmoki Mińsk - BC Chimki Moskwa handicap [7,5-0 ]
Typ: 1
Kurs: 1,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Przyszła pora na typ z ligi VTB.Gospodarze tego spotkania drużyna BC Tsmoki Mińsk obecnie zajmują 7 miejsce w tabeli.W dotychczas rozeghranych pojedynkach odnieśli 7 zwycięstw,w tym 2 po dodatkowym czasie gry i przegrali 12 pojedynków.W ostatniej kolejce pokonali w wyjazdowym spotkaniu po dogrywce 85-80 BC Kalev/Cramo.Ich rywal BC Chimki Moskwa to teoretycznie zdecydowanie lepszy zespół.Teraz zajmuje w tabeli 5 miejsce z bilansem 11 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 9 pojedynków.W ostatnim swoim meczu pokonali na swoim parkiecie nieznacznie Parma Perm 90-87.Licze na to że zespół gospodarzy który niemoże jeszcze być pewny awansu do fazy play-of zagra tobre spotkanie i powalczy o zwycięstwo,a jak przegra to moim zdaniem minimalnie.
05/10/17 ULRz
Chimki M. - BC Tsmoki Mińsk 83:55
05/03/17 ULRz
Chimki M. - BC Tsmoki Mińsk 80:72
26/11/16 ULRz
BC Tsmoki Mińsk - Chimki M. 73:77
10/04/16 ULRz
Chimki M. - BC Tsmoki Mińsk 100:72
20/12/15 ULRz
BC Tsmoki Mińsk - Chimki M. 88:94 (d.)
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Space Soldiers - Heroic
Typ: heroic handicap (+1,5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz o wysoką stawkę, bowiem zwycięzca kwalifikuje się na IEM w Sydney. Heroic nadal bez Jugiego ale wciąż groźne. Przeplatają co prawda dobry mecz ze słabym ale na przeciwnikow takich jak Navi czy Fnatic.
Natomiast co do Space Soldiers to u nich z formą bez zmian. Wygrali ostatnio bardzo wyraźnie dwie mapy z HR oraz porazka z Astalis. W tym meczu szanse sawyrownane więc dziwią mnie kursy takie jak 3.20 na wygraną Heroic.
Zagram dzisiaj trochę bezpieczniej ipostawie, że Heroic ugra przynajmniej jedną mapę. Szanse widze spore bodobrze graja nie tylko na swoich mapachale również na tych, wybieranych przezprzeciwników co widac po drabince play-offów i wygranych 2:0 na HR oraz Windigo.
⛔100
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
17:00
Spotkanie: North vs NIP
Typ: North
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ wszedł bardzo ładnie. Dzisiaj również uderzam w cs’a, a dokładniej spotkanie pomiędzy North i NIP. Mapa jaka bedzie rozgrywana to Nuke. Co do typu nie mam zastrzeżeń. North wygrywa dzisiaj Nuke i kontynuują passę zwycięstw. Widac, że pasuje im ta mapka i potrafią na niej grać. NIP natomiast nie gra tej mapy za często, a jeśli juz do tego dojdzie to nie potrafią wyjsc z niej zwycięsko. Myśle, że typ na jedynkę jest jak najbardziej faja opcja, szczególnie z oferowanym @1,75 na Unibecie. ;)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom