>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.05.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 22:26 czas PL, 21:26 czas UK
Spotkanie: Hove, D2 - 285m
Typ: 6. Heavy Byrne wygra
Kurs: 5.50
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Troche napiety terminarz i z tego wzgledu mam czas tylko na wieczorne biegi i krotkie analizy grane tuz przed biegiem, wiec przechodzimy dzisiaj na tor w Hove, gdzie w sprincie na 285m trenerka McEllistrim wypusci 3 zawodnikow z ktorych zaden ni wygra. Z toru 1. Balibo Mags, a z toru jej siostra 2. Balibo Bonnie. Obie te psiny maja ta same mame Bush Whitney. Mags dobrze biega z czasami 16.75 srednio, choc nie wygrywa biegow gdyz dobiega na finiszu, a z racji, ze Bonnie ma szybsze starty lecz jest po dlugiej przerwie i 16.90 to norma na chwile obecna na jej mozliwosci. Mags moze stracic, a Bonnie nie zyska. Do stawki dolaczy sie faworyt tym biegu 3. Get On Brig. Biega z czasami prawie 16.70, wiec jedt najszybszy na calym etapie, choc ze startami bywa roznie. Balibo Bonnie normalnie biega z torow 3-4 przez co utrudni sytuacje i moze dojsc do bloku Get On Brig na zejsciu do łuku. Z toru 4. Roedhelm Turbo raczej wypada z biegu, 5. Sizzlers Gunnboat rowniez ze wzgledu na forme i predyspozycje w tym rozstawieniu. Przechodzimy wiec do mojego faworyta w sprincie 6. Heavy Byrne. Biega bardzo stabilnie, choc nie osiaga wybitnych rezultatow. Widac progres gdyz w 3 ostatnich buegach 2 z nich wygral z czasami 16.83, 16.82 wiec swiadczy to ze daje sobie rade po zewnetrznej oddajac czyste biegi co jest ogromna zaleta w tym rozstawieniu. Dodatkowym plusem sa dynamiczne i najszybsze wyjscia z klatki co daje efekt w postaci czystegu biegu. Balibo Mags i Roadhelm Turbo przefrali w tamtym tygodniu z Heavy Byrne, ktory wygral ten bieg. Wg mnie trenerka McEllistrim pokrzyzuje plany w tym biegu i spowoduje przepychanki z torow 2-4, przez co z toru 6. Heavy Byrne przejmie stery. Czy okaze sie byc czarnym koniem? Zobaczymy. Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom