>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 12.06.2016 (niedziela)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna ME
Godzina: 18,00
Spotkanie : Irlandia Płn - Polska
Typ : gol w obu połowach
Kurs : 2.10
Bukmacher :Unibet
Analiza:
No na mecz naszych zrobiła się mała masówka ale trudno się nie dziwić bo każdy z nas czekał na ten dzień , analizy różne , ja pójdę w bramki bo jak widać obie ekipy pod tym względem na plus bo i nasi potrafią strzelić ( no nie liczę meczu z Litwą ) natomiast wyspiarze również , co do obrony u obu ekip to też można znależć wiele luk stąd liczę na parę bramek w dzisiejszym meczu a rozłożę to na obie połowy , w eliminacjach np z Irlandią u nich wynik 1:1 a bramki po jednej na połowę , mecz z Szkotami dwa razy po 2:2 i gole w obu połowach tak wiec liczę że dzis może być podobnie !
100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Ukraina
Typ: remis
Kurs: 4,34
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:


Niemcy do turnieju we Francji przystępują osłabieni oraz podrażnieni swoją przecietną dyspozycją. Zgoła odmiennie przed mistrzostwami Europy spisywała się Ukraina, która nie przegrała już od sześciu spotkań. Ogólnie w pięciu ostatnich starciach Niemców z ekipą Jarmolenki dwa razy górą był zespół niemiecki, a trzy boje zakończyły się remisem.
Reprezentacja Niemiec do tego spotkania przystąpi osłabiona brakiem Matsa Hummelsa, oraz Antonio Rudigera, co sprawia, że nasi zachodni sąsiedzi mogą mieć problemy w defensywie. W ataku najprawdopodobniej wystąpi Mario Götze, który był rezerwowym w Bayernie Monachium. Ukraińcy nie mają takich problemów. Do dyspozycji trenera są wszyscy zawodnicy. Szczególnie boczni pomocnicy powinni siać sporo chaosu bo na tych pozycjach zagrają wyśmienici Konoplyanka i Yarmolenko.
Wcale nie jestem przekonany, że mistrzowie świata wygrają w niedzielny wieczór.
Na pewno będzie to bardzo zaciety mecz i jeśli Niemcom nie dopisze ich legendarny już niemal FUKS to myślę że nasi wschodni sąsiedzi są w stanie wywalczyć punkt.
100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Godzina: 16,30
Spotkanie:Mullerr - Mahut
Typ: przegra pierwszego seta i wygra mecz Mahut
Kurs: 6,25
Bukmacher: williamhill
analiza:
H2h 1 :0 dla francuza ale to dawne dzieje i mecz rozgrywany na hardzie zakończony rezulatatem 2:0 w setach.Dzisiaj mamy finał i obaj w bardzo dobrej dyspozycji , obaj świetni na trawie choć moim zdaniem ciut wiecej argumentów po stronie francuza on w przeszłości wygrywał ten turniej i czuje się tu swietnie.Muller też w bardzo dobrej dyspozycji wczoraj wygrał 2 Tiebreacki z Karlovicem i robi to na mnie duże wrażenie.
Myslę że spokojnie Luxemburczyk weźmie seta największe szanse daję mu w pierwszym.Typ ryzykowny bardzo spokojna stawka.
100
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: żużel ekstraliga
Godzina:20:00
Spotkanie:Unia Tarnów vs Stal Gorzów
Typ: Leon Madsen powyżej 11 pkt
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
analiza: Dziś miejscowa Unia podejmie lidera rozgrywek Stal Gorzów. Jednym z liderów Unii jest Leon Madsen ,bohater mojego typu, który razem z Koldim są liderami ekipy Tarnowa. Myślę że Leon pokryje te handi wystawione bez buka,ponieważ będzie to cięzki mecz dla Tarnowa i Leon pojedzie 6 razy, o ile nie zdarzy sie jakas tasma , wykluczenie,defekt to myślę ,że na luzie. Kolega z pary razem punktów mu zabierać nie będzie,a w Gorzowie myślę że zagrozi Zmarzlik KK i Zagar. powodzenia
100
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,EURO
Godzina:18:00
Spotkanie: Polska-Irlandia
Typ: polska i obie nie strzelą
Kurs:2.5
Buk: Bet365
Analiza:
krótko polacy nie powinni stracic gola w tym meczu z drugiej strony my mamy kilku napadziorów których nie trzeba wymieniać.A u irlandii płn to tylko Lafferty jeżeli chodzi o strzelanie a chłop z kontuzją gra polska wygra i nie traci gola
kiepska analiza
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 20:10
Spotkanie: Boston Red Sox vs. Minnesota Twins
(Rick Porcello vs. Pat Dean )
Typ: 1 (-3,5)
Kurs: 3.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać.
Dwa poprzednie mecze to wyniki 8:1 i 15:4 dla Bostonu.
Dziś dla BRS narzuca dobry miotacz Rick Porcello.
Panowie z Bostonu nie dość, że przodują w klasyfikacjach ofensywny to ostatnio powiększają przewagę nad rywalami w każdej statystyce. Wczoraj 15 hits. Po prostu masakra. Ich ofensywny potencjał jest niewiarygodny. Zdobywają dużo więcej runs niż inne drużyny.
Minnesota jest obecnie najsłabszym teamem w całej MLB. Wystawiają dziś słabego miotacza, który w ostatnim meczu oddał 4 runy w 4 zmiany vs. Marlins.
Boston zmiażdży rywali w finale serii.
Polecam i pozdrawiam.
100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21.00
Spotkanie: Niemcy-Ukraina
Typ: Niemcy pierwsi zdobędą 9 rzutów rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Jak wielu z obstawiających i ja dzisiaj skusiłem się na ostatni mecz dnia - Niemcy-Ukraina. Jako, że spotkanie będzie pewnie wyglądało tak jak Polski z Irlandią Północną myślę, że rzuty rożne będą wyglądały podobnie(8:1) z tym ,że Niemcy grają z jeszcze większa presją, bo wszyscy sa przekonani o ich zwycięstwie. W związku z tym ataki juz od początku będą szturmowe, a jak mecz nie będzie się układał po ich myśli to okazji ze stałych fragmentów powinno być jeszcze więcej.
Przykład mieliśmy w niedawnym meczu ze Słowacją. Mimo, że to tylko był mecz towarzyski Niemcy za wszelką cenę chcieli strzelać bramki, żeby uniknąć blamażu. Rzuty rożne wyglądały następująco: 10:5.
Myślę, że bez problemu równiez można zagrać ilość rzutów rożnych over 10 z kursem 2.00.
Powodzenia
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom