>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 12. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – eliminacje MŚ, Ameryka Północna i Centralna
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Meksyk-USA
Typ:Meksyk wygra dokładnie 1 golem
Kurs: 3.45
Bukmacher: :unibet:
Analiza: 6 seria spotkań w ramach kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw świata , Meksyk będący na chwilę obecną liderem w grupie podejmował będzie USA, które zajmuje 3 pozycję . Gospodarze już praktycznie zapewnili sobie awans do Mundialu , który za rok odbędzie się w Rosji bowiem zgromadzili na swoim koncie 13 oczek , strzelili 8 bramek stracili zaledwie 1 , wygrali 4 z 5 możliwych spotkań, notując podział punktów z zespołem niewygodnej Panamy na wyjeździe, goście natomiast tych punktów mają tylko 7 , jeśli chcą myśleć o awansie to muszą w tym meczu zgromadzić 3 punkty , USA bardzo źle zaczęła to kwalifikację bowiem od dwóch porażek, później wysoko wygrali zanotowali remis i pokonali u siebie Trynidad&amp;Tobago, plusem dla gości przed tym spotkaniem jest fakt iż Meksyk nie wygrał z nimi spotkania od 2009 roku na swoim stadionie tak więc tutaj na pewno mecz będzie wyrównany, moim zdaniem większą motywację do zdobycia kompletu punktów powinna mieć drużyna przyjezdnych , która na wyjazdach jednak nie radzi sobie najlepiej, ja zagram tutaj na bramki bowiem myślę że spotkanie może potyczyć się róznie, myślę że zobaczymy 3 może 4 bramki w tym meczu a w 1 połowie również gol powinien paść.

⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie:
Atletico Paranaense - Santos
Typ: Atletico Paranaense wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,57
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Czas na przełamanie, to tytuł, który nadałbym temu spotkaniu. Santos kiepsko spisuje się na początku tego sezonu, jednak jeszcze gorzej prezentują się gracze Atletico. Pierwszy mecz to ogromna wtopa – wyjazdowa porażka, aż 6-2! Tak naprawdę, z wszystkich rozegranych spotkań przez Atletico, tylko jedno może być zadowalające – ostatni wyjazdowy remis przeciwko Fluminense. Wiemy jednak, że klub z Kurytyby potrafi grać na własnym obiekcie. Udowodnili to świetnie w zeszłym sezonie, gdzie w tabeli meczy rozegranych na swoim stadionie byli najlepszą ekipą w Serie A!
O Santosie trudno powiedzieć cokolwiek. Dwa ligowe zwycięstwa, jednak oba to raczej liche 1-0 u siebie. Forma wyjazdowa słaba – 2 mecze – 2 przegrane i bilans bramkowy 2-5.
Choć w liczbach i na papierze lepiej prezentuje się Santos, to ja mam nadzieję, że gospodarzy stać na przerwanie tej fatalnej passy i w końcu odniesienie upragnionego zwycięstwa. 6-ty mecz ligowy, to najwyższy czas, aby zdobyć komplet punktów, a kiedy, jak nie przed własną publicznością i z przeciwnikiem znajdującym się w podobnym dołku.
Liczę, że mecz będzie obfitował w sytuacje bramkowe, a gospodarze wykorzystają co najmniej 2 z nich i wygrają spotkanie.
Powodzenia i pozdrawiam.

⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Eliminacje MŚ, Ameryka Pół i Centralna
Godzinna: 02:30
Spotkanie: Meksyk – USA
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiejsze nocy w strefie eliminacyjne do MŚ w Ameryce Północne i Centralnej dojdzie do hitu, w którym oczywiście Meksyk będzie podejmować USA. Meksyk idzie tak jak można było się spodziewać jak burza przez eliminacje i tak naprawdę zwycięstwo dzisiaj to już będzie pewny awans, ale w tak prestiżowym meczu tutaj nikt nie będzie patrzył na tabelę tylko będzie gra o zwycięstwo. Forma ekipa jest bardzo dobra co pokazały dwa ostatnie mecze najpierw towarzysko ograli Irlandczyków 3:1, a następnie w eliminacjach 3:0 z Hondurasem. Paczkę do ofensywnej gry ten zespół ma świetną, zresztą gospodarze zawsze mieli ogromne parcie na szybką i bardzo kombinacyjną grę i z tej dziś także nie zrezygnują dla mnie to ich tempo dzisiaj będzie jeszcze wyższe niż w tych starciach poprzednich bo to tez ostatni test przed Pucharem Konfederacji. Wracając personalnie to wystarczy popatrzeć w kim trener w ataku wybiera Javier Hernández, Perlata, Carlos Vela, Jimenez, bracia Dos Santos, Herrera oraz Guardado to wszystko gracze z niesamowitym ciągiem na bramkę. U siebie do tej pory dwa zwycięstwa wspomniany Honduras 3:0 oraz Kostaryka czyli najmocniejszy rywal tych eliminacji 2:0, potrafili sobie poradzić z tak dobrze zorganizowaną defensywa Kostaryki bez problemu to i dziś z tym nie będzie problemu bo USA bardzo blado wygląda w tym aspekcie, w tych eliminacjach już 7 bramek straconych, w tym 5 na wyjeździe. Zostali rozbici przez Kostarykę 4:0, Panama też przeważała ale uratowali remis 1:1. Zresztą trener Arena nie jest usposobieniem taktycznej gry w defensywie, wszyscy dobrze wiemy jak przez lata grało jego LA Galaxy – mnóstwo bramek strzelonych, mnóstwo straconych te samem problemy w defensywie widzimy w reprezentacji. Ogromne pole do poprawy cały czas jest w ofensywie ale w takim meczu będą w ataku musieli grać mocne tempo a potrafią to robić, zresztą starcie z Meksykiem to szlagier i na ten mecz potrafią się motywować nawet nie będąc w najwyższej formie są bardzo skuteczni w ostatnich pięciu starciach tylko w jednym meczu strzelili tylko jedną bramkę. Pierwszy mecz tych ekip otwarty i z overem 1:2 a powinno być wyżej, dziś bramki również zobaczymy.

⛔100
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Egipt, Premier League
Godzina : 22:00
Spotkanie : Al Masry Club - Smouha SC
Typ: 1
Kurs: 3.03
Bukmacher : Bet-at-home

Spotkanie dwóch drużyn które dużo grając ze sobą nie strzelają. Al Masry zajmuje obecnie 4 miejsce w lidze, a przyjezdni 5. Smouha kiepsko gra na wyjeździe, a kurs wygląda interesująco. W historii spotkań tych drużyn ciężko doszukać się jakiegoś schematu, raz jedni raz drudzy wygrywają, padają remisy. W spotkaniach tych nie pada dużo goli. Ewentualne zwycięstwo Smouhy oznaczałoby zrównanie się tych drużyn punktowo. Myślę że drużyna gospodarzy za wszelką cenę będzie chciała tego uniknąć i dadzą z siebie wszystko.

⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Godzina: 00:00
Spotkanie: Atletico Paranaense - Santos
Typ: 2
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Kolega wyżej stawia na Atletico i ich przełamanie, ja stawiam że dołek będzie trwał dalej. Owszem, u siebie w zeszłym sezonie gospodarze przegrali tylko raz, ale w tym sezonie idzie im zupełnie inaczej. Santos przegrał na wyjeździe 2 mecze w tym sezonie, ale to jest czas by wygrać. Gracze gości potrafią stwarzać sobie okazje, wystarczy spojrzeć na mecz z Fluminense, liczę, że dziś kilka stworzą i ze 2 wykorzystają. Gracze Atletico stracili już 11 bramek w tym sezonie, w każdym meczu tracą bramkę. Dziś liczę na wymęczone zwycięstwo 1-0 Santosu.

✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Stuttgart
Godzinna: 10:00 (wg 1xbet) wg innych źródeł 17:30
Spotkanie: Mischa Zverev-Malek Jaziri
Typ: Zverev -4 (Handicap gemowy)
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zverev gra przed własną publicznością, ma świetny sezon, jest specjalistą gry serwis wolej, taktyka, która na trawie najlepiej się sprawdza
Jest wyżej w rankingu - 35 miejsce, Jaziri 67.
Jaziriemu brakuje pewności siebie - w ostatnich 8 turniejach 7 razy przegrywał w pierwszej rundzie.
Ostatnio grali ze sobą na tegorocznym Australian Open, wynik: 6-1 4-6 6-3 6-0 dla Zvereva

✅111
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Nottingham
Godz:13:30
Spotkanie: O. Dodin - M. Linette
Typ: wygra 2-0 w setach O. Dodin
Kurs: 2.40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nasza Madzia Linette ostatnio na RG dobrze zagrała ze Svitolina i brakuje niewiele aby tu jeszcze była faworytka. Ja tutaj jej gry kompletnie nie widzę. Ona jest &quot;za głupia&quot; aby w tak krótkim czasie przestawić się na inną nawierzchnie. A po drugie co ona ma zrobić w nowych warunkach. Na trawie trzeba postawić wszystko na ofesnywna grę. A jak Magda to zrobi to raczej będzie ładować w siatkę i po za kort. Totaj stawiepam przeciwko, ale także zachęca mnie do tego jej rywalka czyli Oceane Dodin. Jej forma eksplodowała na cegle a na trawie musi być wielki postem i jeszcze większa gra. Skoro tak była skuteczna na mączce to na trawie taką Linette wręcz zniszczy. Dodin zagrywa seryjnie asy, dobrze pracuje na nogach i ma dobre czucie kortu. Zawsze stara się wejść mocno na piłkę. Aż nie mogę się doczekać tego meczu i egzekucji na Madzi Linette.

⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:20
Spotkanie: Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
Typ: Remis
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betway
Analiza:

Tegoroczne rozgrywki fazy play-off były dośc nietypowe. Bardzo dużo spotkań wygrali goście, było też mnóstwo remisów. Zupełnie inaczej wygląda to w finale. Tutaj wszystkie mecze jak dotychczas wygrywali gospodarze i jeszcze nie było ani jednego remisu. Finałowa batalia wygląda cąłkiem inaczej jak wczesniejsze rundy. Nie wierzę jednak, że to się utrzyma. Według mnie zobaczymy w tej serii jakiś remis, a są na to jeszcze jedna lub dwie szanse w zależności od tego kto wygra ten mecz. Jeśli wygrają Pingwiny, to siódmego już nie będzie, a jeśli Predators, to o wszystkim zadecyduje siódmy mecz w Pittsburghu. Ja przeczuwam remis już w tym meczu. Lepszą drużyną według mnie są Pittsburgh Penguins, ale Nashville Predators mają w tym meczu przewagę lodu, a oni na swoim lodzie grają świetnie od jakiegoś czasu. Jak na wielki finał przystało, powinny być jakieś bardzo zacięte mecze, a nie tylko wysokie zwycięstwa. Uważam, że to będzie właśnie takie spotkanie.

⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Kwalifikacje-Azja
Godzina: 18:45
Spotkanie:
Iran-Uzbekistan
Typ:
Spotkanie/ilość bramek - 1/-3,5
Kurs:
1.76
Bukmacher:
Fortuna

Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie w którym zmierzą się pomiędzy sobą drużyny Iraku i Uzbekistanu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Moim zadaniem dzisiaj nie zobaczymy tutaj nic innego jak tylko zwycięstwo gospodarzy. Irak to całkiem solidna drużyna jeśli chodzi o Azję, grali chociażby na MŚ 2014 w Brazylii gdzie przegrali tylko 1-0 z finalistą - Argentyną. Obecnie w tabeli grupy A zajmują 1 pierwsze miejsce z 17 punktami na koncie. Kolejny argmument po stronie gospodarzy to fakt, że wygrali ostatnio 2-1 z silną Czarnogórą oraz to, że Iran u siebie jest druzyna bardzo mocna -nie przegrali u siebie od 3 i pol roku - Nie licząc przegranej z Irakiem. Uzbekistan na wyjazdach nie gra zbyt dobrze - na 3 mecze eliminacyne zdobyli 3 punkty. Gospodarze u siebie nie stracił jeszcze w 3 meczach ani 1 bramki wygrywając do 0 z Katarem, Chinami oraz Koreą Południową. Uważam, że jutro Iran zdobędzie kolejne 3 punkty a awans do MŚ stanie się już wtedy tylko kwestią czasu.
Jeśli boicie się grać under 3,5 bramki to możecie dać po prostu na Iran w tym meczu po kursie 1,54.. natomiast ja dałem ilość bramek na podbicie kursu, ponieważ typuję tutaj 1-0, 2-0 dla gospodarzy.
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ, albo pomogłem Ci zarobić to daj &quot;dzięki&quot;.


✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Azja , El. MŚ. - 3 Runda
Godz: 18:45
Spotkanie: Iran - Uzbekistan
Typ: Iran win / Under 2.5 w meczu.
Kurs: 2.45
Bukmacher: iforBet
Analiza:


Jak widzę kolega ubiegł mnie jeśli idzie o mecz , natomiast jako że mój typ jest bardziej ryzykowny myślę że nie będzie problemu zgodnie z regulaminem.


Ciekawy pojedynek w gr. A , gdzie gospodarze wygrywając na 99 % zapewniają sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw , jako pierwszy zespół z Azji a drugi w świecie ( po Brazylii ). Sytuacja mocno klarowna. Obecnie Iran lideruje z 17 pkt. mając 5 pkt. przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem ( 3 barażowe miejsce). Pierwsze dwa zespoły z grupy awansują bezpośrednio ( 2mijsc. Korea Płd. ) ,więc widać jak ważne to spotkanie.

Iran udowodnił jak do tej pory że jest najlepszym zespołem eliminacji w Azji , wygrywają bardzo niskim nakładem , są bardzo skuteczni w obronie. Na 5 zwycięstw czterokrotnie kończyli zawody wynikiem 1:0 , raz 2:0 ,remisując bezbramkowo w dwóch pozostałych spotkaniach.Nie stracili jeszcze gola w tej fazie elim. ( 6:0) . Jak widać grę opierają na uważnej defensywie. Myślę że nie inaczej będzie i dzisiaj .

Goście mając 1 pkt. straty do Korei Płd. w walce o bezpośredni awans zagrają zapewne na remis , który byłby dobrym wynikiem zważywszy na dotychczasowe mecze Iranu w domu. Sadzę że skupią się na grze obronnej , lecz zostaną w końcu przełamani przez gospodarzy . W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami rozegranym w Uzbekistanie Iran wygrał tradycyjnym 1:0 , sądzę że w dniu dzisiejszym nadal podtrzyma czyste konto po stronie strat i pokona gości wynikiem 1:0 lub 2:0.

✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:45
Spotkanie: Łotwa - Estonia
Typ: Poniżej 1,5 gola
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet

Witam wszystkich w kolejnym dniu, wczorajsza analiza okazała się być trafiona w dziesiątkę i Norwedzy dali popis świetnej gry zapewniając tym samym plus. Dzisiejsza oferta jest bardzo uboga, mimo to przeglądając poszczególne zdarzenia trafiłem na spotkanie które odrazu przyciągało i rzucało się odrazu w oczy, a mowa o meczu towarzyskim pomiędzy Łotwą i Estonią. Jedna jak i druga reprezentacja przegrały swoje mecze kwalifikacyjne do zera, w przypadku Łotwy był to wynik 0:3 z Portugalią, a Estonia uległa 0:2 z Belgią która cały przebieg spotkania kontrolowała i mimo to, że grali całą drugą połowę w przewadze potrafili strzelić tylko jednego gola Estończykom. Moja propozycja na to spotkanie dotyczy underu 1,5 gola gdyż jedni jak i drudzy grają mocno defensywny futbol przez co strzelają bardzo mało bramek, w przypadku Łotwy są to zaledwie dwie bramki strzelone w siedmiu spotkaniach, owszem tracą sporo bramek lecz z rywalami którzy nie są w ich zasięgu tak jak Portugalia. Estończycy na tym tle również nie wyróżniają się szczególnie , dlatego śmiem stwierdzić że obie reprezentacje są na podobnym poziomie piłkarskim. Zresztą w rozegranych meczach bezpośrednich najlepiej to się uwidacznia, ostatni mecz po 0:0 wcześniej wygrany Łotwy po rzutach karnych w Baltic Cup, kolejne spotkania chodź dość odległe to warto ich wyniki przytoczyć 1:1; 0:0 i 0:0. Jak widać tylko raz padł wynik niekorzystny dla mojej propozycji. Bardzo fajnym alternatywnym zagraniem na ten mecz jest wyższa linia 2,5 under którą można pograć za więcej, gdyż tutaj gradu goli nie będzie. Również mocno zastanawiałem się na remisem do przerwy i tym co wybrałem, więc warto pograć również inne opcje na to spotkanie.

⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 11:00
Spotkanie: Johnson - Marterer
Typ: Liczba gemów: poniżej 21.5 gemów
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przygotowania do wielkoszlemowego Wimbledonu ruszyły pełną parą, stad też nie źle obsadzony turniej na korcie trawiastym w Stuttgarcie. Będący ostatnio w dobrej formie Amerykanin Steve Johnson (25), który ma już zwycięstwo na trawie w turnieju rangi ATP (25.06.2017 Nothingham), spotyka się z młodym 21-letnim Niemcem Maximilianem Marterem (123). Amerykanin jest zdecydowanym faworytem tego spotkania (ostatnio 10 meczy i 8 wygranych) i myślę, że wygra z Niemcem w dwóch dość krótkich setach. Jeśli potężnego (188 cm wzrostu) Amerykanina nie dopadną skurcze (zdarzyło mu się to miesiąc temu w finale turnieju w Houston) i nie będzie miał kłopotów emocjonalnych (nie dawno zmarł mu ojciec) to łatwo zdominuje nie doświadczonego Niemca. Powodzenia!

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis - ATP Stuttgart 2017
12:30

Lacko L. - Struff J-L.
Lacko L.
2,08 w Unibet


Takiego kursu to aż grzech nie zagrać. Struff w poprzednich sezonach na trawie grał mówiąc szczerze mizernie, słabe wyniki itd. Faworyzuje go w tym meczu tylko jeden aspekt - gra u siebie. Pomimo to to Lacko ma już za sobą 4 mecze na trawie, w poprzednich latach na trawie grał o niebo lepiej w porównaniu ze Stuffem, do tego przeszedł tutaj kwalifikacje. Jeszcze H2H 2:1 i tylko raz wygrał Niemiec i to jeszcze po kreczu.


Pozostałe analizy w dziale.

⛔100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:45
Spotkanie: Łotwa - Estonia
Typ: DW do przerwy 0:0
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet

Kolega Przemas92ck wziął już to spotkanie na warsztat i słusznie zwrócił uwagę na H2H. Przy moim typie też mamy 100% zdarzenia we wszystkich meczach. Od 2010 - 0:0 (nie muszę chyba pisać, co do przerwy), 0:0, 1:1 (0:0), 0:0 i karne dla Łotwy oraz 0:0. Normalnie festiwal strzelecki.
Żeby nie było: Łotwa jesienią zeszłego roku wygrała 3:1 z Luksemburgiem, a Estonia w marcu 3:0 z nie byle kim, bo z Chorwacją. W obu przypadkach zdarzył się bardzo podobny scenariusz: bramka w pierwszych trzech minutach, obrona wyniku i dwie kontry w 2 połowie. Tu taka szybka bramka może się zdarzyć jedynie przypadkiem, obie ekipy będą kalkulować jak zawsze - zaczynamy od obrony. W drugiej połowie możliwe jest, że ktoś strzeli, choć opcja 0:0 jest tak samo prawdopodobna jak jakikolwiek wynik bramkowy (najbardziej 1:1, a jeśli wygrana jedną bramką, to jednak Estonii, która mimo wszystko statystycznie oddaje więcej strzałów na bramkę niż Łotwa

⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Superettan
Godz: 19:00
Spotkanie: Helsingborgs IF - IF Brommapojkarna
Typ: Helsingborgs IF
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet

Zapraszam do Szwecji gdzie odbywa się 12 kolejka tamtejszej Superettan.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Olympia Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Helsingborgs Idrottsförening a w gości przyjedzie zespół Idrottsföreningen Brommapojkarna.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 11 meczach zdobyli 23 punkty co daje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 21-12 natomiast goście plasują się na pozycji lidera szwedzkiej Superettan zdobywając 28 oczek w swoich 11 spotkaniach ligowych i bilans bramek 24-6.
Helsingborgs IF na swoim terenie w tym sezonie ligowym 4 zwycięstwa oraz 2 remisy i bilans bramek 13-6 zaś IF Brommapojkarna na wyjazdach 3 wygrane, 1 remis oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 8-4.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż spotykają się lider IF Brommapojkarna z wiceliderem tabeli i do tego spadkowiczem z Allsvenskan Helsingborgs IF i obie jedenastki dobrze zaczęły obecny sezon ligowy.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Olympia Stadium gdyż gospodarze na swoim terenie grają naprawdę dobrze i mają pewnie bardzo dużą motywację aby zrobić wszystko aby po roku banicji wrócić do najlepszej szwedzkiej ligi a goście owszem grają dobrze na wyjazdach w tym sezonie lecz już nie tak perfekcyjnie jak na swoim terenie co przy klasie tego przeciwnika grającego u siebie może zakończyć się dla nich porażką szczególnie że jako gość im akurat u Helsingborgs Idrottsförening nigdy za dobrze nie szło i ostatnio zostali pokonani tak 3 razy z rzędu.

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Wczoraj sedzia zabral Nam piekny kurs 5.62 z Irlandii :c Nie uznal 2giej bramki dla gospodarzy. Na dzis bardzo ciekawy typ z Argentyny ;)

Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Deportivo Liniers-CA Ituzaingo
Typ: Wygrana Deportivo
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W tej lidzie jest jeszcze jedno wolne miejsce premiowane Play Offami. Walczą o te miejsce Claypole,Puerto Nevo i wlasnie Liniers-jesli bedzie identyczna sytuacja w tebeli to zadecydują bramki. Jest to bardzo istotne,gdyz WSZYSTKIE te ekipy zagraja dzis o jednakowej porze. A wiec aby awansowac i byc spokojnym Deportivo powinno dzis to sptkanie wygrac. Puerto Nevo rowniez bedzie potrzebowac dzis wygranej,Claypole moze byc zadowolone z remisu,a moze i Oni beda potrzebowac wygranej-w tej kolejce kombinacji jest mnostwo,jednak Liniers musi to spotkanie wygrac-oczywiscie lepiej bedzie tą kolejkę zagrać na Live,jednak takie Value pobieram i prematch ????
Moja stawka tutaj to 4/10 !

Graczom i Typerom życzę powodzenia !

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera D Metropolitana
Godzina: 20:30
Spotkanie: CA Claypole - Victoriano Arenas
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jedna z niższych lig w Argentynie. Jest oto spotkanie ostatniej kolejki i sytuacja w tabeli wygląda tak:



Do tej pory Claypole u siebie zanotowali 5 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek, natomiast zespół dzisiejszych gości na wyjazdach ma bilans identyczny jak ich rywal u siebie 5 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek. Victoriano ma już zapewnione miejsce w fazie play off o awans do wyższej ligi i dla tego zespołu jest to mecz bez większego znaczenia, bo bez względu na wynik ich pozycja w lidze już się nie zmieni. Claypole z kolei aby awansować do fazy play off musi to spotkanie wygrać, bo jeśli nie a któryś rywal z nami wygra swój mecz do zespół wypadnie ze strefy objętej awansem do dalszej rundy o awans. Ja idę tutaj w stronę zwycięstwa gospodarzy. Victoriano jest już pewne udziału w dalszej fazie i dzisiaj żeby nie narażać swoich najlepszych piłkarzy na kontuzje zagra rezerwowym składem. O tej sytuacji można poczytać pod poniższym linkiem:

http://www.soloascenso.com.ar/notas/victoriano-arenas/se-juega-la-ultima/107402?utm_source=dlvr.it&amp;amp;utm_medium=twitter

⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, elim. MŚ
Godzina: 18:45
Spotkanie: Iran - Uzbekistan
Typ: under 1.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: STS
Analiza:

Jeśli spojrzeć na ostatnie mecze bezpośrednie tych drużyn to widzimy, że ostatnie 4 mecze to wynik jednobramkowy w tym 3 razy wygrali Irańczycy a tylko raz Uzbekistan. Jeżeli Iran wygra dzisiejszy mecz praktycznie zapewnią sobie występ na mundialu w Rosji, bo mają 17 punktów a druga drużyna w grupie, czyli Korea Południowa 13 punktów więc 4 punkty przewagi a zostały tylko 3 mecze do końca eliminacji w Azji, więc Iran na pewno chce to spotkanie wygrać i skończy się to wynikiem 1-0 dla gospodarzy tak jak to się kończyło przez ostatnie dwa lata.

⛔100-nieregulaminowy bukmacher
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - EMF Euro, 6-osobowa
Spotkanie: Niemcy - Polska
Godzina: 21:00
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: eFortuna

Analiza nie będzie zbyt długa bo nie ma co się zbytnio rozpisywać.

Na pierwszy rzut oka to Niemcy powinni być faworytem z Polską w piłkę nożną ale to jest 6-osobowa a w niej już Niemcy nie prezentują się tak dobrze.

Dla Polaków jest to mecz o awans, póki co zajmują Oni 1 miejsce z dorobkiem 4 punktów ale 2 w tabeli Bułgaria również ma 4 punkty i 3 w tabeli Ukraina ma 3 punkty. Niemcy zajmują ostatnie miejsce z dorobkiem 0 punktów.
Polacy zainaugurowali ten turniej meczem z Ukrainą wygranym 2:0 następnie zremisowali z Bułgarią 1:1.
Niemcy 2 porażki, 1:2 z Bułgarią i 3:4 z Ukrainą.
Dlatego kurs 2,30 na Polaków, którzy walczą o 1 miejsce wydaje się być zbyt dużą i dlatego stawiam na wygraną Polaków.



Powodzenia.


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom