>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:00
Spotkanie: Białoruś - Nowa Zelandia
Typ: Białoruś -1 (h. europejski)
Kurs: 4.42
Bukmacher: bet-at-home
Mecze towarzyskie to co prawda mecze towarzyskie, aczkolwiek widzę tutaj spore szanse na wejście za całkiem fajny kurs.
Białoruś, ekipa dziś bardzo przeciętna i daleka od formy aczkolwiek wydaje mi się, że spokojnie jest w stanie sobie tutaj z Nową Zelandią poradzić przynajmniej dwiema bramkami. Zwłaszcza, że zagrają w Mińsku przed własną publicznością więc będą chcieli dać im trochę radości.
Myślę, że morale zespołu jest w porządku po ostatnim zwycięstwie nad Bułgarią, zapewne Białorusini będą sobie chcieli tę serię zwycięstw przedłużyć.
Nowa Zelandia wygrała swoją grupę (3 runda kwalifikacji do Mundialu, strefa Oceanii) aczkolwiek trzeba powiedzieć, że przeciwnicy to totalna egzotyka - Nowa Kaledonia i Fidżi. Teraz zagrają mecz finałowy z Tahiti, o prawo do występu w barażu interkontynentalnym (zwycięzca zagra z 5 drużyną strefy CONCACAF - zwycięzca dwumeczu zagra w Mundialu). Długa więc droga przed Nową Zelandią do Rosji i wg mojej opinii zakończy się ona w barażu interkontynentalnym.
Uważam, że w starciu z europejskim futbolem Nowa Zelandia jest po prostu bez szans, nawet jeśli przeciwnikiem będzie dość słaba Białoruś. Uważam, że dwubramkowe zwycięstwo Białorusi będzie tutaj najmniejszym wymiarem kary. Jeśli ktoś lubi ryzyko to handi -2 jest po kursie blisko 11 zł i wydaje się być również możliwy do wejścia, ja jednak zagram mniej ryzykownie, bo być może Białorusini nie będą skorzy do zdobywania aż 3 bramek.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:45
Spotkanie: Łotwa - Estonia
Typ: Estonia
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet

Mecze towarzyskie zawsze wiążą się z dużym ryzykiem. Jestem jednak gotów podjąć to ryzyko w dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy naszymi Bałtyckimi sąsiadami. Obie reprezentacje rozdają punkty innym zespołom w swoich grupach eliminacyjnych do MŚ w Rosji. Łotwa ostatni mecz przegrała z Portugalią 3:0 a Estonia przegrała z Belgią 2:0. Łotysze zdobyli dotychczas 3 punkty w grupie a Estończycy 4 punkty. Myślę , że nie ma sensu porównywać dalej ponieważ oba zespoły wysoko przegrywają swoje spotkania. Nadzieję w zwycięstwo Estonii budzi we mnie wygrany w marcu mecz 3:0 z Chorwacją - mimo że nie mierzyli się z optymalnym składem Chorwatów, ten wynik zaskoczył niejednego bukmachera. Liczę, że dziś będzie podobnie. Powodzenia ;)

✅215
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Superettan
Godz: 19:00
Spotkanie: Helsingborg IF - IF Brommapojkarna
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet

Lider Szweckiej Superettan zagra dziś na terenie wicelidera Helsingborg i powinno być ciekawie , obie drużyny to beniaminki gdyż gospodarze nie zdołali się utrzymać w Allsvenskan i spadli do Superettan natomiast goście awansowali z Division 1 , z tego wynika iż w poprzednim sezonie dzieliła ich przepaść a dziś spotykają się razem w 12 kolejce , gospodarze u siebie 4-2-0 i br 13:6 czyli 19 bramek w 6 meczach co daje 3 na mecz i goście na wyjazdach 3-1-1 i br 8:4 czyli 12 bramek w 5 meczach czyli śr 2 mecz a że aż 8 goli zdobytych to chyba możemy liczyć na bramkę (i) z ich strony , bywały mecze pomiędzy nimi i to właśnie tu na stadionie Helsingborg gdzie over 3.5 padał stąd też liczę że przy takiej dyspozycji jakie obie ekipy prezentują z mojej strony zaryzykuję i liczę na przynajmniej 4 bramki ,w tym sezonie obie ekipy spotkały się 18.02. w Pucharze Szwecji na stadionie Brommapojkarny a wynik 3:0 tak więc dziś także powinno paść parę bramek !

✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Boulazac vs Nantes
Typ: Połowa/koniec Nantes/Nantes
Kurs: 4,98
Bukmacher: 1xbet
Data/godzina rozpoczęcia: 12.02.2017/20:30
Analiza:
Pierwsze finałowe spotkanie w drugiej lidze koszykówki mężczyzn. Nantes w drodze do finału pokonało Charlevile 2:0, oraz Fos-su-Mer 2:1. W wygranym spotkaniu sprzed czterech dni nie byli faworytami. Od początku do końca spotkania prowadzili. Wygrali 11 pkt-ami. MVP w tamtym spotkaniu został Valentin Bigote, który zdobył 23 pkt-y. W Nantes bardzo ważną postacią jest również Kahudi Henri, oraz Kuskisks. Boulazac po 34 spotkaniach zajęło czwarte miejsce. Wyeliminowali Le Havre oraz Evraux. Siła gospodarzy oparta jest na Aygalenq oraz Affo Mama Dylan. To oni właśnie zdobywają najwięcej punktów. Dzisiejszy finał, rozpoczęcie rywalizacji jest niezwykle ważne dla obu drużyn. Nantes przegrało dwa ostatnie mecze z Boulazac, ale to właśnie dziś jest szansa na poprawę tego niekorzystnego bilansu-powodzenia

⛔100
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna B
Godz: 20:30
Spotkanie: Deportivo Riestra - Acassuso
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2,7
Bukmacher: Forbet

Gospodarze wciąż walcza o awans, natomiast gościom nie bardzo już zależy, mogą więc grać na lizie. Obydwie drużyny nie przegrały ostatnich 5 spotkań. Riestra u siebie gra bardzo w kratkę, natomiast goście nie przegrali 6 ostatnich spotkań na wyjexdzie. gospodarze bardzo potrzebują zwycięstwa, będą więc zmotywowani. Obydwie te drużyny regularnie popełniają błędy w obronie. Deportivo Riestra u siebie dużo strzela. Różnice w walce o awans z Play-offs są naprawdę niewielkie, każdy punkt jest więc tutaj, w tej lidze, na wagę złota. Stawiam na zaciętą pogoń za punktami gospodarzy i cio najmniej 3 brameczki.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom