>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 12.07.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
V 13

virtual_king

Użytkownik
Dyscyplina:wyscigi konne - Anglia , Beverly 4:30
Spotkanie : Beverly czas 4:30
Typ:Galpin Junior
Buchmaker:Bet 365
Kurs 2.5
Analiza:
Wybralem ten wyscig poniewaz , juz te konie konkurowaly ze soba w ostatnim wyscigu...Galpin Junior zajal drugie miejsce a wszystkie konie na dzisiejszej liscie byly hen za nim...kurs maly ale warto obstawic na niego poniewaz jest najwyzyej notowany i sciga sie z teoretycznie i praktycznie slabszymi konmi...powodzenia!!!
⛔ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
dyscyplina : piłka nożna LM 2 runda el.
mecz : Shamrock-Flora Tallinn
typ : Flora Tallinn
kurs : 6,15
bukmacher : Tobet
analiza :
Druga runda kwalifikacji Ligi Mistrzów moim zdaniem dla wielu będzie bardzo emocjonująca i sądzę, że ukrytych w niej jest wiele niespodzianek. Na pierwszy rzut oka widzimy drużynę z wysp brytyjskich a dokładniej z Irlandii, która przez ostatnie lata w lidze zajmuje czołowe lokaty z drugiej strony estoński klub również ze ścisłej czołówki. Oba kluby są w rytmie meczowym więc z przygotowaniem i formą nie powinno być problemu. Estoński klub przez szesnaście kolejek tylko cztery razy dzielił się punktami i ani razu nie przegrał. Shamrock po dwudziestu dwóch kolejkach sześć razy remisował i cztery razy przegrywał, lepiej gra u siebie, a Tallińskiej Florze gra się dobrze u siebie jak i na wyjeździe. Czy ligi Irlandzką i Estońską można porównywać? Wielu pewnie powie że nie, że na wyspach zawsze się gra ciężko i tam futbol w porównaniu ze wschodem jest na wyższym poziomie. Ja jednak sądzę że ten mecz jest bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy, mało tego Flora Tallin ma wielkie szanse na zwycięstwo, świetna passa w lidze musi przełożyć się na europejską arenę wysokie morale i wiara w siebie czyni cuda, Shamrock przeplata mecze słabe z dobrymi i na pewno nie jest nie do ogrania.
⛔ 100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
dyscyplina : Tenis
mecz :Bondarenko - Meusburger
typ : 2
kurs : 2.1
bukmacher : Bwin
analiza :
Stawiam na zdecydowane zwyciestwo Meusburger , dlaczego? juz mowie
1. Moja faworytka wygrała 4 dni temu z Barrois ( 88 w rankingu) , oczywiscie na nawierzchni ceglanej, co swiadczy że jest w formie , natomiast Bondarenko gładko ulegla Kucovej (131 w rankingu) ....
2. Cegła to ukochana nawierzchnia
Meusburger ,więc na kortach w swoim rodzinnym kraju powinna czuć się jak ryba w wodzie ... i tak właśnie jest !
3.w 2007 roku
Meusburger pokonała w 1 rundzie Loit ( kurs 3.7 ) i odpadła dopiero w ćwiercfinale turnieju , w 2008 roku także odpadła w ćwiercfinale pokonujać w 1 rundzie gładko Cohen Aloro (1.75) , w 2009 roku także doszła w tym turnieju do ćwierćfinału, w 2010 roku zgdanijcie? odpadła dopiero w półfinale !!!
4. Chyba powyższe statystyki mówia same za siebie, ukochana nawierzchnia, aktualna dobra forma , wspaniałe wyniki w tym turnieju w poprzednich latach, gra &#39;u siebie w domu&#39; .... Wszystko chyba już jest jasne.
Polecam.

✅ 110
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: FSV Mainz - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
W
dzisiejszym meczu towarzyskim na austriackiej ziemi zmierzy sie piąta druzyna bundesligi w poprzednim sezonie z naszą Legią. Kurs jest dość zachęcający i choć Mainz na 3 juz zagrane sparringi jeden wygral a dwa przegral i to z zespołami średniej klasy jednak: pierwszy mecz grany byl półtora miesiaca przed sezonem, drugi byl wygrany a trzeci przegrany zostal z druzyna z 2 ligi austriackiej ktora byla w koncowej fazie przygotowan gdyz dokladnie dzis nastapi inauguracja sezonu.
Legia z kolei gra bardzo slabo. na 3 sparringi dwa zostaly wygrane jednak przeciwnikami byly austriackie druzyny z lig regionalnych i mimo nisko notowanych rywali legia wygrywala minimalnie prezentujac slaby futbol i marnujac ewentualne sytuacje bramkowe.
Jedyny mecz z wymagajacym rywalem czyli niemieckim drugoligowcem msv duisburg zostal przegrany 3:1.
Ponadto jak to zwykle bywa w Legii mamy plagę kontuzji - dzis nie zagraja choto, kucharczyk i hubnik oraz prawdopodobnie borysiuk.
Dodatkowo jest kilka zmian kadrowych i obrona oraz atak sa w innym skladzie niz w poprzednim sezonie (zewlakow +lubolja+a w pomocy gol i wolski ktorzy niewiele grali w poprzednim sezonie).
A biorąc pod uwage zmiany dokonywane przez skorze w poprzednich sparringach mozemy spodziewac sie duzej rotacji w skladzie w trakcie meczu itp co organizacji gry raczej nie poprawi.
Podsumowując: nie widzę szans na to aby legia strzeliła nawet bramkę z gry o zwyciestwie nie wspominając.
✅ 85
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Sopot
Spotkanie: Gawron - Janowicz
Typ: Janowicz
Kurs: @1,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Początkowo to spotkanie miało rozpocząć się o godzinie 15.00 jednak zostało przeniesione na 16.20. Janowicz to 160 rakieta rankingu ATP, Gawron zaś 272. Osobiście uważam że obaj panowie prezentują z goła odmienny tenis. Jurek potrafi grać toczyć wyrównane pojedynki z takimi zawodnikami jak Dodig, Ilhan czy Volandri natomiast Gawron nie ma nawet ku temu okazji. Pewnym wyznacznikiem może być pojedynek obu panów z Martinem Fischerem, co prawda obaj przegrali ale Gawron gładko 2:6 4:6, natomiast Janowicz uległ dopiero w 5 secie. Jeśli chodzi o H2H to mieli oni okazje grać tylko raz, w Szczecinie na tej samej nawiechni na której odbędzie się dzisiejszy mecz. Tamto spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnął Janowicz pokonuąc rywala 7:6 6:2. Znalazlem również inne dane (nie wiem czy wiarygodne) o jeszcze 2 pojedynkach które znów wygrał Janowicz, oba 2-0. Dziś licze na repley.

⛔ 100
 
dark-white 11

dark-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Polonia Warszawa - Freiburg
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polonia Warszawa jest budowana z myślą o mistrzostwie Polski i rzeczywiście dysponuje składem na miarę tytułu. Pamiętam jeszcze jak rok temu Polonia przygotowywała się do sezonu i w sparingach miała naprawdę dobre wyniki między innymi zwycięstwo z Zenitem. Tym razem skład wydaje się jeszcze lepszy co prawda odszedł Sobiech i Mierzejewski, a na zesłaniu przebywa Smolarek ale przybyli tacy gracze jak Jeż, Sikorski, Bonin, Szultes, młody Teodorczyk oraz co ważne trener Zieliński, który w sezonie ligowym osiągał naprawdę dobre wyniki. Myślę, że Polonię stać na zwycięstwo w tym meczu.
⛔ 100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Kolar N. - Kudryavtseva A.
Data: 12.07. 17:00
Typ: 1 set - Kudravtseva
Kurs: 1.926
Bukmacher: Pinacle
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:15 na kort w Bad Gastein wyjda dwie różne zawodniczki, szczególnie pod względem wieku, ponieważ moja faworytka jest już doświadczoną tenisistką, a jej rywalka ma dopiero 16 lat i wkracza w świat tenisa. Kudravtseva jest w rankingu WTA na dobrym 76 miejscu, a jej gra jest równa. Może nie zachwyca formą, lecz jest stabilna i warto na nią stawiać, szczególnie w takim pojedynku, gdy jej rywalką jest dopiero 16 - latka. Kolar pochodzi ze Słowenii i jest dopiero 309 w rankingu WTA, lecz jak na jej wiek to i tak bardzo duże osiągnięcie. Lecz jej gra, a raczej jej wyniki nie rokują dzisiaj, aby mogła pokonać dzisiaj wyżej notowaną i bardziej doświadczoną przeciwniczkę. W ostatnim czasie Kudravtseva wygrała tylko z Cornet w dwóch setach z tych przeciwniczek, które prezentują się całkiem dobrze. Kolar z drugiej strony wygrała tylko i to w trzech setach z Rogowską, która nie jest jeszcze znana. Jak dla mnie pewnie zwycięstwo Alli Kudravtsewej !!!
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Lechia Gdansk Korona Kielce
Typ: Lechia -0,5 AH
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lechia to solidny ligowiec ktory do ostatniej kolejki walczył o europejskie puchary, jak na razie nie zanotowali znaczacych strat kadrowych , kilka dni temu zanotowali remis z silna Omonia Nikozja, Korona natomiast ostatnia runde miala bardzo słabą a teraz opuscili ją czołowi zawodnicy : Niedzielan do Cracovii Edi do Pogoni Puri na Wegry , na ich miejsce przyszli zawodnicy z nizszych lig. Ta ekipa bedzie miała duże kłopoty z utrzymaniem. Sądze że Lechia jest poza ich zasiegiem.
✅ 130
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - ME U20 Kobiety
Spotkanie: Polska - Rosja
Typ: Polska poniżej 61 punktów
Kurs: 1.84
Bukmacher: Betsson
W Serbii odbywają się mistrzostwa europy kobiet do lat 20 i dzisiaj o godzinie 18:15 zostanie rozegrane spotkanie drugiej fazy tych że mistrzostw dodam że mecze drugiej fazy odbywają się w dwóch 6 zespołowych grupach i w jednej z nich a dokładnie grupie E rywalizują zespoły Polski i Rosji. Rosjanki jak na razie idą przez turniej bez porażki odnosząc komplet czterech zwycięstw, natomiast Polki z czterech spotkań wygrały trzy i doznały jednej porażki. Rosjanki to jeden z głównych faworytów do zdobycia tytułu mistrzowskiego w tej kategorii wiekowej i nie przypuszczam aby reprezentantki Polski które nie są upatrywane w gronie ekip które mogły by stanąć na podium zagroziły w jakiś poważniejszy sposób sąsiadkom z za wschodniej granicy. Rosjanki grają w turnieju znakomicie w obronie nie dając rywalkom rzucić więcej niż 55 punktów po za jednym wyjątkiem kiedy to Turczynki przekroczyły nieznacznie tę granicę zdobywając 63 punkty. W dzisiejszym meczu powinno być podobnie i myślę że Polki nie powinny w żadnym razie zbliżyć się do granicy 60 punktów a nie mówiąc już o jej przekroczeniu.
⛔ 100
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,
1 Deild Karla
Spotkanie: IR Reykjavik - Vikingur Olafsvik
Typ:Vikingur Olafsvik
Kurs: 3,10

Wracam po dlugiej przerwie, czas pomóc kolegom ????
Wybrałem bardzo pewne spotkanie 2 ligi Islandzkiej gdzie zmierza się 2 zespoły IR Reykjavik zajmujące 9 lokate przypomnijmy ze w tabeli jest 12 druzyn z 4 zespołem Olafsvik.
Bukmacherzy strasznie zawyżyli kurs na gości którzy w ostatnich meczach idą jak burza , w ostatnim meczu wygrywając az 4:0 z Boluvijk który sasiaduje obok rywala mówi wiele.

Ostatni pojedynek tych zespołów skończyl się wynikiem 4:3 dla gospodarzy ,wiec dziś napewno bedzie sytuacja odwrotna, przypomne tylko że gospodarze maja małe kłopoty finansowe i w składzie znajdzie sie tylko 5 podstawowych piłkarzy, reszta składu bedzie grała rezerwami. Dla mnie to jest darmowy zakład z wysokim Value ale przypomne że kurs 3,40-&gt; 2,55 bardzo mocno spadł ????
Forma obu druzyn w ostatnich 5 meczach:
IR Reykjavik P P R Z P Bilans bramkowy : 12:18
Olafsvik Z Z P Z Z Bilans bramkowy:14:12
Mozna zatem powiedzieć że wynik bedzie 1:2 lub 2:3 albo 1:3 dla gości
Powodzenia ????
Brak bukmachera.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Lechia Gdansk Korona Kielce
Typ: połowa/koniec Lechia Gdańsk
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Witam,na dzisiaj podjąłem się zagrania tego meczu.Uważam,że warto zaryzykować ciekawym kursem jakim nie wątpliwe jest p/k 11
Odnośnie drużyn :
Lechia Gdańsk : Po ciężkich treningach widać że u chłopaków wraca świeżość,którą widać już było w ostatnim meczu z Omonią Nikozja gdzie mecz zakończył się wynikim 2-2.Po głębszej analizie meczu,zdecydowanie Lechii należało się zwycięstwo.Dodatkowym atutem jest to,że w przeciwieństwie do Korony u Gdańszczan jest prowadzona spokojna polityka transferowa i nie ma takiego zamieszania co u Kielczan.Skład Lechistów :
Korona : Co tu dużo mówić drużyna posypała sie niesamowicie,z powodu cięcia kosztów wysokich kontraktów.Z zespołu odeszły czołowe postacie przede wszystkim w ofensywie takie jak Niedzielan,Edi czy chociażby Maciej Tataj.Na testy do WHU wyjechał Hernani to także duże osłabienie defensywy.Działacze stawiają zdecydowanie na młodych grajków,którzy dopiero się docierają ze sobą.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Islandia, Division 1
Spotkanie: Haukar - Selfoss
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Goście na wyjeździe w tym sezonie nie przegrali, wygrali 3 razy i raz zremisowali , co było czystym wypadkiem przy pracy. Gospodarze u siebie zdobyli jedynie 2 punkty w 4 spotkaniach. Kurs na gości znacznie spadł bo spadł prawie u każdego z bukmacherów o 0.50zł!
Goście dodatkowo w 5 ostatnich spotkaniach wygrali 5 krotnie, strzelali 12 bramek a stracili zaledwie 2!
Moim zdaniem warto, powodzonka!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: NK Maribor - F91 Dudelange (Czy goście strzelą gola? (Tak/Nie)
Typ: 2
Kurs: 1.61
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Już dzisiaj zostaną rozegrane mecze w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Spośród sześciu spotkań wybrałem tylko jedno, ponieważ w pozostałych zawsze mi coś nie pasowało. Zeszłoroczny Mistrz Słoweni zmierzy się z ekipą z Luksemburga. Faworyt może być tylko jeden; są nim gospodarze, ale na czyste ich zwycięstwo kurs jest nieopłacalny. Dlatego spróbuje Was przekonać do tego, że Maribor zachowa dzisiaj czyste konto. Zapraszam do analizy.
Tak jak wspomniałem wcześniej Maribor w ubiegłym sezonie zajął pierwszą lokatę w 1 SNL. Nad drugim Domžale miał osiem punktów przewagi. Podopieczni D. Milanič&#39;a zdążyli rozegrać już mecz o stawkę. Otóż 8 lipca przegrali z Domžale w meczu o Superpuchar Słowenii. Przy obu bramkach dla rywali zawinił bramkarz (M. Pridigar). Mam nadzieje, że dzisiaj będzie bardziej skoncentrowany. Z klubu odeszło według informacji soocerway.com dwóch piłkarzy: L. Osmanaj i L. Krajnc. Obaj nie odgrywali większej roli w ubiegłym sezonie. Według tego samego serwisu D. Milanič zdecydował się na angaż trzech zawodników: D. Volaš, A. Ibraimi i Arghus. Wszyscy zostali zgłoszeni do rozgrywek UEFY. Według moich informacji jedynym powaznym osłabieniem będzie brak: A. Majer.
Goście to zespół z Luksemburgu. W zeszłym sezonie wygrali rozgrywki w rodzimej lidze. Nad drugą drużyną (Fola Esch) mieli 12 punktów przewagi. National Division rusza dopiero w pierwszym tygodniu sierpnia, ale podopieczni D. Theisa zdążyli rozegrać dwa mecze o stawkę. Mam tu oczywiście na myśli dwumecz z FC Santa Coloma. Oba mecze wygrali po 2:0. O to kadra na dzisiejsze spotkanie:
Joubert – Consbruck – Abdullei – Da Mota – Bensi – Benzouien – Caillet – Gruscszynski – Legros – Malget – Mellisse – Olle Nicolle – Paya – Sanchez – Tournut – Wang – Wiggers – Zeghdane
Trener przyjezdnych nie będzie mógł skorzystać z usług J. Rentmeister (obrońca), który rozegrał dwa spotkania przeciwko piłkarzom z Andory.
Bez dwóch zdań liga słoweńska jest na dużo wyższym poziomie niż luksemburska. Według mnie gospodarze będą dzisiaj niemal nie schodzili z połowy rywala. Goście będą szukać bramki w kontrach, ale to może być trudne zadanie. Dlaczego? W zeszłym sezonie Maribor stracił 25 bramek- jest to najniższa liczba w całej lidze. Ponadto gospodarze są zaprawieni w bojach na europejskich salonach. Jeśli bramkarz będzie bronił na normalnym poziomie to o wynik raczej będę spokojny. Na koniec zamieszczę cytat z oficjalnej strony Mariboru.
&quot;Co było w piątek, jest zapomniany. Stoimy w obliczu nowych dowodów. Jak przed każdym meczem jest dobra sytuacja, zespół chętnie konkurencyjnej odcinków specjalnych, gotowy na nowe wyzwania. Na placu zabaw idziemy z pragnieniem, aby wygrać. Zauważamy, z przeciwnikiem, oczekuję bardzo dobry mecz z naszego zwycięstwa. Dużo rozmawialiśmy o tym, jak wprowadzić. Każdy mecz jest sama historia. Tym razem chcemy grać szybko i dużo ruchu na zwycięstwo lepszej pozycji w drodze powrotnej przed meczem w Luksemburgu. &quot;
✅ 61
 
Z 16

zizou303

Użytkownik
Mecz: Monfils - Hanescu
Typ: over 21,5
Kurs: 1.92
buk: unibet
Analiza: Dziś po godz 20 w I rundzie turnieju ATP na kortach ziemnych w Stuttgarcie dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Francuzem Gaelem Monfilsem a Rumunem Viktorem Hanescu. Bukmacherzy jako super faworyta typują Francuza ja jednak mam nieco inne zdanie. Jeszcze rok temu miałbym pewne wątpliwości aby zagrać ten typ jednak w tym roku Monfils gra znacznie słabiej. Jest to spowodowane przede wszystkim kontuzjami oraz ciężką chorobą jego wieloletniego fizjoterapeuty. Gael w tym roku nie imponuje formą. Ma pewne przebłyski jak zwycięstwo z Fererem w RG ale zdarzają mu się okresy słabszej gry i to bardzo często jak choćby w meczu z Rufinem gdzie przegrał seta 1-6 czy z Phau i Darcisem, gdzie męczył się niemiłosiernie. Hanescu za to prezentuje dość równa formę, a co najważniejsze jest dużo lepszym zawodnikiem od Darcisa czy Rufina. Rumun bardzo dobrze czuje się na kortach ziemnych wygrał w swojej karierze ponad 200 spotkań i dziś na pewno łatwo skóry nie sprzeda zwłaszcza że z 4 pojedynow potrafił wygrać 1 raz z Monfilsem 6-2 6-3 a w pozostałych meczach toczył zacięte boje.
Zły dzień.
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecz towarzyski, Europa
Spotkanie: Dundee United - Montrose
Typ: Ile padnie goli? Więcej niż 3,5
Kurs: 2,45
Analiza:
Spotkanie towarzyskie dwóch zespołów szkockich. Z tym, że Dundee United nie gra w 3 dywizji tak jak jego aktualny przeciwnik w dzisiejszym spotkaniu.
Typuję tutaj powyżej 3 bramek z prostej przyczyny. Mimo, że będzie to spotkanie o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot; to klasa Dundee jest o niebo lepsza od ich przeciwników. Zresztą Montrose nie będą grali asekuracyjnie, gdyż szansa zagrania z takim zespołem to możliwość pokazania szaleńczych ataków - wszak nie ma nic do stracenia. Dundee przetestuje z pewnością kilka wariantów gry ofensywnej jak i defensywnej.
Warto wspomnieć, że Montrose zajęli w 3 dywizji 3 miejsce... od końca... co nie czyni ich nader groźnymi rywalami.
Ciężko umotywować ile padnie goli w tym jakimkolwiek spotkaniu, jednak tutaj głównym argumentem jest dysproporcja zarówno formy jak i klasy obu rywali. Jak dla mnie: powyżej 3,5!
Brak bukmachera.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: towarzyski
Bristol - Charlton
powyżej 3.5
3.10
Unibet
Dzisiaj o godzinie 20:30 zostanie rozegrane spotkanie towarzyskie pomiędzy 3 ligowym Charlton, a 2 ligowym Bristol City. Statystyki opieram na w zeszłym sezonie, w którym gospodarze 14 razy w 46 spotkaniach zaliczyli +3.5 gola. Goście w 46 spotkaniach zaliczyli aż 16 meczy w których pdło więcej niż 3.5 gola. Dzisiaj jest to mecz towarzyski i większość graczy będzie chciało się pokazać z dobrej strony trenerowi przed nowym sezonem który już tuż tuż. Mecz ogólnie powinien być wyrównany ale kibice zobaczą kilka bramek... moim zdaniem będzie 2:2.
⛔ 100
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia
Spotkanie: Grotta Seltjarnes vs HK
Typ: 1
Kurs:
2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze dziś dojdzie do spotkania w lidze Islandzkiej, spotkania w którym się zmierzą Grotta Seltjarnes i HK. Mój typ to &#39;jedynka&#39; czyli zwycięstwo Grotta Seltjarnes. Dlaczego tak obstawiam.? Grotta Seltjarnes obecnie po 10 meczach w lidze 7 pozycja. Ostatni mecz wygrali na wyjeździe ze słabszą drużyną ale myślę że to zwycięstwo pozwoli im uwierzyć w swoje umiejętności i wygrają dzisiejszy mecz. Dlaczego nie HK.? Słaby początek tylko 4 punkty i ostatnia pozycja 4 remisy to czym mogą się &#39;chwalić&#39; reszta czyli 6 porażek. Żadnego zwycięstwa do tej pory. Jedyne co to tylko fakt że ostatnie 3 mecze to były remisy, ale myślę że dziś przegrają i dopiszą do konta 7 porażkę w tym sezonie. Mam nadzieję że Grotta wygra, a moja fatalna passa się skończy typ trochę na siłę ale liczę że powiedzie się. Mój typ w meczu Grotta Seltjarnes vs HK to typ &quot;1&quot;. Mecz o dziś 22:00. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom