>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 12. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Yeovil - Accrington
Typ: Accrington Stanley FC
Kurs: 2.12
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
&quot;Something is rotten in the town of Yeovil!&quot;, mogliby zakrzyknąć nieco bardziej melodramatycznie usposobieni kibice Yeovil Town, parafrazując najsłynniejszego księcia Danii w historii literatury angielskiej. Najpierw ich drużyna doznała upokarzającej wyjazdowej porażki z Luton, upokarzającej nie tylko pod względem rozmiarów (8:2!), ale również stylu, a raczej jego braku, w jakim porażka ta została odniesiona. Nieco lepiej &quot;Glovers&quot; zaprezentowali się w meczu pucharu Anglii przeciwko Wolverhampton Wanderers, ale tak czy inaczej Wolves odnieśli zwycięstwo 1:0 naprawdę minimalnym nakładem sił, a pamiętajmy, że w tym meczu zagrał drugi garnitur &quot;Wilków&quot; (w wyjściowym składzie zobaczyliśmy tylko dwóch zawodników z jedenastki, która w 1. kolejce Championship pokonała Middlesbrough). Ciekawe czy po jutrzejszym meczu władze Yeovil zdecydują się oddać kibicom pieniądze za bilety, podobnie jak zrobili po wspomnianej porażce na Kenilworth Road. Brak znaczących wzmocnień drużyny (bo trudno za takie uznać sprowadzenie będącego bez formy James Bailey&#39;a, czy też niedoświadczonych: Daviesa, Olomole i Surridge&#39;a z młodzieżowych drużyn Swansea, Southampton i Bournemouth), która zajęła 20. miejsce w zeszłym sezonie LT. Tak czy inaczej, jeżeli nic nie zmieni się w grze Yeovil, to ich kibice powinni już powoli oswajać się z myślą o grze w National League w przyszłym sezonie.
Zupełnie inne nastroje panują w drużynie gości. Zespół Accrington pewnie pokonał w 1. kolejce Colchester, po godzinie gry prowadząc już 3:0 i spokojnie kontrolując przebieg meczu (honorową bramkę dla gości zdobył w końcówce rezerwowy Sammie Szmodics). Było to zwycięstwo cenne tym bardziej, że odniesione nad jednym z rywali do awansu. Następnie zawodnicy AS dali kolejny powód do radości swoim kibicom gdy wyeliminowali z pucharu Anglii Preston North End, pokonując faworyzowany zespół z Championship 3:2. Widać, że ambicje Accrington w tym sezonie sięgają wyżej niż środek tabeli (w poprzednim sezonie zabrakło im pięciu punktów do awansu do play-off) i będę z wielkim zainteresowaniem śledził poczynania tej drużyny. Co prawda przed sobotnim meczem trener gości, John Coleman, tonuje nastroje kibiców i twierdzi, że mecz z Yeovil będzie ciężkim testem dla jego zawodników, ale myślę, że w jego słowach jest zdecydowanie więcej kurtuazji (z lekką nutą asekuracji) niż realnego respektu dla wątpliwej siły rywali.
Jak zwykle na początku sezonu przypominam o rozważnym dobieraniu stawki.
Jak dla mnie, czysta dwójka. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, NPL Victoria
Godzina: 07:00
Spotkanie: Avondale Heights SC - FC Bulleen Lions
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
W skomplikowanym systemie ligowym Australii, zaglądam do rozgrywek na najwyższym szczeblu w stanie Wiktoria składającym się z 14 drużyn i konkretnie na mecz pomiędzy Avondale i Bulleen. Obie drużyny pochodzą z olbrzymiego obszaru aglomeracji Melbourne. Gospodarze zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli (44 pkt, 13-5-6) i w przypadku wygranej mają duże szanse wskoczyć do pierwszej trójki. Goście znajdują się niżej w tabeli - 9 miejsce (31 pkt, 9-4-11). Oba zespoły spotkały się w ciągu dwóch ostatnich lat 3 razy i zanotowano dwie wygrane Avondale i jeden remis. Myślę, że gospodarze podtrzymają tradycję i tak jak ostatnio dwukrotnie z Bulleen, wygrają jedną bramką. Powodzenia!
⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Watford-Liverpool
Typ:
Liverpool
Kurs: 1.60
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Kontynuujemy typowanie w Anglii. To pierwsza kolejka w Premier League więc wielkie niewiadome ale tu stawiam na firmę. Choć Liverpool zatrzymał narazie swoją największą gwiazdę Coutinho i nie jest on pewien występu to i tak stawiam na ich zwycięstwo. Sugeruję się ich świetną formą w meczach towarzyskich w których potrafili gładko pokonać między innymi Bilbao 3:1 i Bayern 3:0. Ich rywale grali tak sobie i do tego mało strzelali bramek. W Liverpoolu doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest zwycięstwo na inaugurację ligi i myślę,że Klopp odpowiednio nastawi swoich podopiecznych. 3 pkt.dla The Reds,nie ma innej możliwości. Powodzenia!

⛔ 100
 
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Wisła
Kurs: 1.81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w grodzie Kraka !
Dzisiaj na rozkład bierzemy derbowy mecz w Krakowie.
Wisła przy Reymonta gościć będzie swoich odwiecznych rywali. Wiadomo że derby zawsze rządzą się swoimi prawami, ale tym razem zwycięzca może być tylko jeden i będzie to Krakowska Wisła.
Piłkarze białej gwiazdy będą obok Górnika rewelacja tego sezonu(z którym zresztą przegrali 3:2). Zespół został przebudowany, i pewnie zmierza w odpowiednia dla siebie miejsce w naszej lidze. Bardzo dobre transfery, i trener z pomysłem na drużynę sprawie że Wisłę ogląda się w tym sezonie bardzo przyjemnie. Trener Wisły Kiko Ramirez stwierdził że mecz z Pasami jest jak finał, a finałów się nie gra, finały się wygrywa. To zgoła inna postawa w porównaiu do Probierza który w przedmeczowych wypowiedziach głownie skupia się na za przeproszeniem &quot;bólu du**&quot; który ma do Wisły. Sądzę ze takie wypowiedzi nie natchną jego zawodników do większej walki ????
Kadrowo Wisła jest dużo mocniejsza, nie doskwierają im kontuzję w przeciwieństwie to Cracovi z której wypada aż 4 graczy podstawowych graczy.
Czarne chmury nad Pasami nie rozwieją się w tym meczu, kontuzje, słaba dyspozycja, i nie poważnie zachowujący sie trener to idealny przepis, żeby Wisła dopisała sobie kolejne 3 pkt i umocniła się w czubie tabeli.
Z fartem i powodzenia !
--✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Watford – Liverpool
Typ: over 2 azjan Liverpool (Indywidualna suma 2 powyżej 2)
Kurs: 2.32
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Liverpool w poprzednim roku najwięcej problemów miał z zespołami z dolnych rejonów tabeli, bo z topem grali świetnie. Na pewno Klopp nad tym mocno pracował by jego zespól grał tak samo intensywnie z każdym rywalem. Nie da się ukryć w swojej najlepszej wersji gry Liverpool jest niezwykle ciężko zatrzymać w ataku. Nic z kadry nie stracili, żadnej rewolucji nie było a więc było mocne szlifowanie tylko filozofii gry, nabierana już automatyzmów w tej grze bo podstawy już mają. Wiadomo jaki styl preferuje Jurgen mocny pressing, mocne naciskanie rywala na ich połowie, szybkie przechodzenie z defensywy do ataku. Jak wspomniałem kadra ta sama dodatkowo wzmocniona Salahem który niesamowicie wzmocni już i tak piekielnie mocne skrzydła a gry towarzyskie pokazały że szybko się zaadaptował z zespole. Jeśli chodzi właśnie o gry towarzyskie to świetna gra z intensywności. Na turnieju w Azji ograli Crystal Palace 2:0 oraz Leicester 1:2, Audi Cup w Monachium to świetny mecz z Bayernem 0:3 w który dominowali, remis z Atletico Madryt 1:1 na tym samym turnieju. Ostatni test to mocne Bilbao i zwycięstwo 3:1.
Watford pierwsza bezpieczna ekipa poprzedniego sezonu, która w końcówce sezonu grała tragicznie a mimo to na ławce trenerskie został Marco Silva to typ który mocno taktycznie w defensywie nie wygląda jego poprzedni kub Hull również tracił mnóstwo bramek, ale też w ofensywie potrafił momentami grać bardzo ciekawie. Dodatkowo formacja defensywa bez jakikolwiek wzmocnień, może będą mieli zgranie ale to nic nie dawało na tle mocnych rywali, bo dla mnie ta formacja też ma swoje lata a to jaką szybkość w ataku ma Liverpool nie trzeba mówić. Sparingi były przyzwoite jeśli chodzi o wyniki ale super rywali to nie mieli, brak przetarcia na tle mocnego rywala też może być problemem a przed rokiem u siebie Chelsea 1:2, Arsenal 1:3, Tottenham 0:4, City 0:5 – te dwa ostatnie mecze to z nowym trenerem. Liverpool wygrał skromnie 0:1 ale to już była końcówka sezonu gdzie ekipa Kloppa nie była tak naładowana, natomiast u siebie rozstrzelali ich 6:1. Dla mnie najlepszy scenariusza to szybka bramka gości a wówczas z kontry ich wymęczą
✅ 132
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Estraklasa, Polska
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1,71
Bukmacher: Fortuna
Witam upalnie, dalej szukamy dobrych typów w polskiej lidze. Bardzo ciekawy mecz, można powiedzieć na szczycie. Po zwycięstwie 3:0 /z Pogonią Szczecin/ Zagłębie na fali i na pierwszym miejscu w lidze. Czy nie stać ich na jedną bramkę? Myślę, że każdemu na naszym podwórku mogą strzelić, nawet w gościach. A Lech? Na wyjeździe rozprawił się z Cracovią to chyba i u siebie coś tam strzeli. Christian Gytkjaer trafiał w ostatnich trzech spotkaniach, czy podtrzyma dobrą passę? Pozdrawiam.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Montreal (Kanada), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 00:30
Spotkanie: Shapovalov D.-Mannarino A.
Typ: 1
Kurs: 2,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wielki talent z Kanady kontra doświadczony Francuz. Ciekawe starcie w ćwierćfinale w Montrealu. Shapovalov na pewno po zwycięstwie z Nadalem będzie jeszcze mocniej nakręcony. Ale też musi uważać, żeby nie zachłysnąć się tym zwycięstwem. Czeka go bardzo trudny mecz. Ale moim zdaniem ma duże szansę wygrać. Po pierwsze publika. Cały czas go będzie nakręcać. Po drugie zwycięstwo z Nadalem może dodać mu skrzydeł. Jeśli chodzi o Mannarino to doświadczony jest zawodnik, ale pewnego poziomu już nie przeskoczy. Niby ograł Raonic&#39;a, ale warto zaznaczyć, że Raonic w tym sezonie szału nie robi. Następnie ograni Chung i Medvedev, więc też widać, że rywali wielkich nie miał. Dla mnie Mannarino to przeciętny grajek. Zobaczymy jak dziś Denis będzie grał. Dla mnie jest faworytem Kanadyjczyk. Gra u siebie może i sciany mu pomogą. Na pewno jest to w stanie wygrać powodzenia !!
✅ 158
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Premier League
Godz: 18:30
Spotkanie Brighton - Manchester City
Typ: Gabriel Jesus strzeli gola
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Dzisiaj ładnie siadł strzelec bramki, więc idę tym tropem. Tym razem padło na zdolnego Gabriela Jesusa. W poprzednim sezonie strzelił 7 goli w 10 meczach. W tym, o ile zdrowie pozwoli powinien grać więcej i tym samym strzelać więcej. Jak dla mnie jest to kandydat do walki o tytuł króla strzelców. W meczu z przeciętnym(żeby nie pisać słabym) Brighton powinien otrzymać szansę gry w wyjściowej jedenastce. I sądzę że tą szansę wykorzysta.
Powodzenia
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosja-Tunezja
Typ: Wygrana Rosji
Kurs: 3.55
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Szczerze mówiąc spodziewałem się dużo wyższych kursów na Rosjan,jednak tym razem bukmacherzy myślą chyba podobnie do mnie :p
Może zacznę od Tunezyjczyków-grają świetnie,kapitalnie,szybko i skutecznie-ograna Słowenia,gładka wygrana z Mexykiem oraz walka do końca z jednymi z faworytów do złota-Hiszpanami-mało tracą a dużo rzucają. Bez wątpienia czarny koń turnieju.
Z drugiej strony Rosja-Rosja słaba jakiej dawno nie widziałem. Bolesna porażka z Hiszpanami,dzisiaj ze Słowenią. W tych dwóch meczach Rosjanie nie mieli absolutnie nic do powiedzenia. Byli zwyczajnie słabi. Jednak w meczu ze Szwedami,zwłaszcza w 2giej połowie pokazali,że potrafią grać dobry,szybki,dynamiczny handball. Tam wszystko poszło jak po maśle.
Nie podlega wątpliwości,że Rosja którą widzimy na tym turnieju to najsłabsza druzyna rosyjska od dawien dawna. Jednak porażka w tym spotkaniu może bardzo skomplikować ich sytuację w grupie i wydaję mi się,że na to spotkanie będą potrójnie zmobilizowani. Nie wydaję mi się,aby taka nacja jak Rosja miała odpaść już w fazie grupowej. Punkty w tym spotkaniu będą im bardzo potrzebne.
Moja stawka: 5/10. ( Stawka na opcje z remisem,ktory tutaj jest rowniez mozliwy. Na czyste zwyciestwo proponuje 3-4/10. )
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Montreal
godzina 2.00
spotkanie : K.Anderson - A.Zverev
Typ : over 12.5 gema w pierwszym secie
kurs 2.75
ubibet
Analiza :
W h2h 3:0 dla młodego Niemca i ciekawostka ani razu nie grali Tiebreacka.
Parę dni temu wygrał Zverev w Waszynktonie 2:0 przełamując w pierwszym secie tylko raz.Dzisiaj liczę że Kevin będzie bardziej skoncentrowany i przypilnuje bardziej serwisu.
W dwóch pozostałych meczach padał wynik 2:1 dla modego Niemca.I on jest dzisaj słusznym faworytem!
Za drobne zagram tez wygra pierwszego seta przegra mecz Anderson.
No zobaczymy.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: MŚ Lekkoatletyka
Godzina: 21:15
Spotkanie: rzut oszczepem M
Typ: Vadlejch J. (1-4) - 2 miejsce
Kurs: 1.8
Bukmacher: Fortuna
Czeski oszczep wygląda bardzo solidnie. Špotákova zdobyła złoto,teraz czas na występ Vadlejcha,z którym Czesi wiążą spore nadzieje. W Diamentowej Lidze rywalizuje głównie z Rohlerem, Vetterem,tego drugiego pokonał w Monaco,ale na MŚ będzie mu ciężko z nimi wygrać...Jednak podium bardzo realne. W 6 konkursach Diamentowej Ligi w tym sezonie zaliczał over 87m. Cztery razy w tym sezonie był w Top4. Jest regularność w jego występach. Jeśli tylko utrzyma koncentracje i nie spali się na tak ważnej imprezie,to można spokojnie liczyć na top 4 ,a nawet i medal ;)
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Oostende - Waasland Beveren
Typ: 2 (Waasland wygra)
Kurs: 4,5
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Witam. Czekałem na ten mecz od tygodnia. Myślę, że to dzisiejsza perełka, jeszcze po takim kursie 4,5...! Nie wiem co bukmacherzy widzą w drużynie Oostende ale mnie ich futbol w na początku tego sezonu totalnie nie przekonuje. Skoncentrujmy się pierw na drużynie gospodarzy. Oostende w ostatnich meczach notuje spadek formy. W dwóch ostatnich kolejkach zagrali bezbarwnie nie strzelając co ciekawe żadnej bramki ich bilans po dwóch kolejkach to dwie przegrane i 0-2 w bramkach.... Moim zdaniem z piłkarzy Oostende zeszło ciśnienie po przegranych kwalifikacjach do LE z Marsylią.. dostali srogą lekcję futbolu od ekipy z Francji.. chociaż trzeba przyznać , że walczyli lecz zabrakło umiejętności a przede wszystkim sytuacji bramkowych u siebie.. Naprawdę linia ataku w Oostende w tym sezonie wygląda mizernie w dodatku grają jednym napastnikiem , Akpala czy Zivkovic nie spisują się najlepiej. Teraz trochę o drużynie Waasland .. tutaj akurat mimo słabszej postawy w obronie grają super piłką z przodu i co ciekawe wiele fajnych akcji przeprowadza znajomy grajek z ekstraklasy... Morioka! W ostatnim meczu ten piłkarz strzelił nawet dwie bramki ale ja jednak chciałbym zwrócić znów uwagę na innego grajka jak Gano.. ten chłopak tak jak już pisałem wcześniej ma papier na granie w lepszej drużynie.. jeżeli Waasland będzie tak grać jak w ostatnich dwóch kolejkach to o wynik jestem spokojny.. myślę , że już tym razem lepiej zagrają z tyłu. Trzeba jednak przyznać , że - &quot;najlepszą obroną jest atak&quot; tutaj się idealnie sprawdza to powiedzenie przy zespole gości.. Naprawdę myślę , że dla takiego kursu warto zaryzykować moja stawka to 7/10. Wejdzie ? Daj propsa ! Powodzenia ! ( PS. Sry za Podbeskidzie.. nie ruszam już polskiej 1 ligi)
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Holandia, Eredivise
Godzinna: 18:30
Spotkanie: PSV-Alkmaar
Typ: 1/1
Kurs: 2.04
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pierwsza kolejka Holenderskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa PSV Eindhoven na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Alkmaaru. Gospodarze na pewno będę chcieli zwyciężyć w tym spotkaniu , bowiem muszą jak najszybciej zapomnieć o odpadnięciu z Ligi Europejskiej i o dwóch porażkach z zespołem Chorwackiego Osijeku. Teraz zaczynają zmagania ligowe i są w starciu z zespołem Alkmaaru zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, do porażki w lidze europy z zespołem Osijeku zanotowali 11 kolejnych wygranych na własnym stadionie , były to zazwyczaj wygrane bardzo okazałe, w którym gospodarze zdobywali powyżej 2.5 goli w spotkaniu. Goście natomiast ligowe zmagania zakończyli na 6 pozycji , wyjazdy szły im nawet nieźle,ale zazwyczaj z zespołami niżej notowanymi od siebie . Ogólnie z zespołem gospodarzy Alkmaar ma bardzo niekorzystny bilans, nie potrafi tutaj chociażby zremisować od 2009 roku, od tego czasu zanotował aż 8 kolejnych porażek do tego cały ich bilans wyjazdów do Eindhoven wygląda tak że na 21 spotkań PSV zanotowało 15 zwycięstw , 4 podziały punktów oraz zaledwie 2 porażki. W tym spotkaniu stawiam na pewną wygraną zespołu gospodarzy , którzy powinni spokojnie sobie poradzić, mój typ to 3:1 po 90 minutach spotkania.
⛔ 100
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nożna , K - League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Jeonnam - Jeonbuk
Typ: Powyżej 1.5 gola w obu połowach
Kurs: 3.55
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Powracam po krótkiej przerwie....Na dzisiaj wybrałem pojedynek który zdaje się miec jednego faworyta do wygranej ekipę gości , ja jednak skupię się na bramkach w tym meczu. Jeonbuk , lider rozgrywek ( 50 pkt. 46:22) po serii 4 zwycięstw doznał tydzień temu nieoczekiwanej porażki na własnym terenie goszcząc Ulsan ( 0:1). Pora odrobić 3 pkt. a sposobność ku temu tym większa , że jedzie do drużyny lekko &quot; zwariowanej&quot; pod względem gry.
Jeonnam bo o nich mowa , zajmujące 8 lokatę ( 30 pkt. 42:43) prezentuje dosyć radosny futbol na &quot; tak &quot; . Pod względem strzelonych goli ustępuje w lidze jedynie dzisiejszemu rywalowi , za to jeśli idzie o straty to najsłabsza obrona w całych rozgrywkach. Gospodarze nie potrafią znaleźć rozsądnego balansu między skuteczną grą w przodzie a uważną grą w obronie i pewnie w tym sezonie już tego nie zmienią. Podejrzewam że próby zagrania na zero w tyle automatycznie odbiłyby się na słabszej skuteczności w przodzie i widać szkoleniowiec jak i piłkarze uważają że obecny stan rzeczy jest adekwatny do założonego planu. Taka sytuacja zapewne będzie odpowiadać ekipie gości która w przeciwieństwie do rywala potrafiła połączyć te dwie rzeczy co pokazują statystyki bramek.
Kończąc , Jeonbuk jest dla mnie faworytem do zdobycia 2-3 goli dzisiaj , być może grający &quot; crazy&quot; gospodarze dołożą minimum jedno trafienie w związku z tym mój powyższy bet....
⛔ 100
 
lordkarol8 13

lordkarol8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18.30
Spotkanie: Brighton-Manchester City
Typ: over 3,5
Kurs: 2,70
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam, dzisiaj jak dla mnie będzie mega ofensywny mecz ze strony Manchesteru City, są w bardzo dobrej formie i praktycznie w każdym z ostatnich meczy trafili przynajmniej 3 bramki. Z takim zespołem jak Brighton powinni to na spokojnie powtórzyć, a nawet pokazać więce. Inną sprawą jest tez fakt, że choc Manchester jest tu faworytem gospodarze potrafią być waleczni i lubią strzelać gole ( ostatni mecz z Atletico Madryt 2-3) !! Z takim kursem jest to typ warty pogrania. Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina : 16:00
Spotkanie : Crystal Palace - Huddersfield
Typ : Huddersfield lub remis
Kurs : 2.07
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Nie przemawia za mną zwycięstwo Crystal Palace. Huddesfield ostatni raz grał w najwyższej lidze w sezonie 71/72, więc możemy sobie wyobrazić, jak wielkie będzie zaangażowanie piłkarzy w to spotkanie. Czy brakuje im umiejętności? Nie sądzę.
Drużyna ciągle się dociera, pozyskali nowych graczy więc na wszystko jest także potrzebny czas.
Crystal Palace będzie prowadzone przez nowego szkoleniowca – Franka de Boera i tutaj także, trochę musi minąć, zanim wszystkie elementy układanki zaczną tworzyć całość w jego oczach.
Sytuacja kadrowa trochę w stronę przyjezdnych. W ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych m.in. Cabaye&#39;a, McArthur&#39;a i Wickham&#39;a.
Dawid Wagner (szkoleniowiec Huddersfield) mówił o zaangażowaniu i determinacji. Myślę, że biorąc pod uwagę ich zaskakujący awans do Premier League możemy być pewni, że zrobią wszystko, żeby pokazać, że nie będą tutaj typowymi chłopcami do lania. Przeciwnik jest w ich zasięgu i to właśnie waleczność może mieć tutaj kluczowe znaczenie. Liczę na podział punktów, lub komplet ekipy przyjezdnych.
Odnośnie ciekawostek pomiędzy spotkaniami tych drużyn, to Crystal Palace bardzo słabo radzi sobie z tym rywalem. Z 10 meczy wygrali tylko 1! Aż sześciokrotnie padł remis i 3 razy górą była ekipa Huddersfield.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 26

gambler1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Niemcy - Gruzja
Typ: over 58.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj znowu atakuje pilke reczna. Faworyt spotkania tylko jeden wiec pewnie bedzie pogrom ale czy -18 nie wiem, dlatego wole tu zagrac over. Niemcy na mistrzostwach rzucaja zawsze 34+ bramek na mecz, tu mysle peknie 40 tak jak wczoraj u Islandii (42) z Gruzja wlasnie. Szybkie kontry Niemcow w 1 polowie i pozwola troche na wiecej gospodarzom po przerwie. Powodzenia i ahoj!;]
✅ 86
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa u19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serbia - Słowenia
Typ: Serbia
Kurs: 4,12
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam. Wczoraj dobrze sie zapowiadało ale Polacy to co zrobili w drugiej polowie wiedza tylko sami wygrac pierwsza 8 bramkami zeby druga przegrac 12.. Dzisiaj postanowielm zagrac na Serbie z prostej przyczyny. Ogladalem ich wczoraj z Hiszpanami i wedlug mnie zaskoczyli wreszcie. Slowency z Tunezja wtopa Meksyku nie licze i wygrana ze slaba Rosja. Powiem tak jezeli zagraja cały mecz(nie jak Polska) na swoim poziomie to jestem o wynik spokojny. Powodzenia!
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria Tipico Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie : Sturm Graz : AC Wolfsberger
Typ : Sturm over 2.5 gola
Kurs : 2.91
Bukmacher : Fortuna
4 kolejka Austriackiej Bundesligi , po 3 meczach Sturm lideruje , w meczach z ich udziałem średnia bramek to over 4.5 bo 3x po 3:2 dla Sturm , stąd też dziś kiedy grają u siebie też powinno być ciekawie , w pierwszym meczu nowego sezonu pokonali St. Polten strzelając jak już wyżej wspomniałem 3:2 , dwa następne mecze to wyjazdy , Zespół z Grazu jako jedyny odniósł w tym sezonie komplet zwycięstw grając przy tym niezwykle widowiskowo i dbając o dramaturgię swoich meczów , goście natomiast nie zbyt dobrze zaczęli sezon , na ich koncie 3 pkt - bilans 1-0-2 a bramki 1:3 , w jedynym meczu wyjazdowym polegli z Mattersburg 0:1 jednak dziś liczę że po stronie straconych będą przynajmniej 3 bramki zresztą sięgając do H2H to nie raz Sturm strzelił im przynajmniej 3 bramki , w poprzednim sezonie na 4 wspólne mecze 3x lepszy Sturm a wyniki 3:0 i 2x po 4:0 , pierwszy mecz pomiędzy nimi w poprzednim sezonie także rozegrano tutaj a wynik 3:0 sumując dobrą i bardzo skuteczną jak do tej pory grę gospodarzy to uważam że przynajmniej 3 bramki powinni dziś strzelić !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom