>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Australia kobiety SEABL
Godzina: 10:00
Spotkanie: Dandenong Rangers - Bendigo Braves
Typ:eek:ver 145,5
Kurs: 2,55
Bukmacher: Forbet
Analiza. Następny pojedynek ligi SEABL kobiet w Australi.W sezonie zasadniczym gospodynie zespół Dandenong Rangers zajęły 1 miejsce w tabeli odnosząc 15 zwuycięstw i 7 pojedynków przegrywając.W ostatniej kolejce pokonały wysoko na swoim parkiecie Launceston 86-58.Ich przeciwniczki drużyna Bendigo Braves uplasowała się na 2 miejscu tej grupy.Jej bilans to 14 wygranych pojedynków i przegrały 8 meczy.W ostatnim swoim spotkaniu przegrały niespodziewanie wyjazdowe spotkanie z Melbourne Tigers 76-65.Pojedynki pomiędzy tymi drużynami były zawsze bardzo zacięte i padało przeważnie dużo koszy.Myśle że teraz będzie podobnie.
01/07/17 SK
Dandenong Rangers - Bendigo Braves 60:66
25/03/17 SK
Bendigo Braves - Dandenong Rangers 81:62
23/07/16 SK
Dandenong Rangers - Bendigo Braves 68:78
22/05/16 SK
Bendigo Braves - Dandenong Rangers 67:82
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brighton - Manchester City
Typ: Aguero strzeli gola - TAK
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 1 kolejka rządzi się swoimi prawami - wiadomo. Dzisiaj na stadion beniaminka przyjeżdża zespół Pepa, który walczy o najwyższe cele. Aguero w sezonie przygotowawczym strzelił tylko 1 gola, ale było to 8 dni temu przeciwko West Hamowi (ostatni mecz MC). Myślę, że ta strzelona przez niego bramka go przełamie i na inaugurację sezonu ligowego zaznaczy swoją obecność. Poprzedni sezon Sergio ukończył na 4 miejscu w klasyfikacji strzelców Premie League z dorobkiem 20 goli.

✅ 75
 
B 55

bartexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1. liga
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Odra Opole - Miedź Legnica
Typ:
1
Kurs:
2.60
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Dziwi mnie troszkę tak wysoki kurs na gospodarzy. Chyba tylko dlatego, że jest to beniaminek. Miedzianka od paru sezonu uważana jest za jednego z faworytów do awansu, ale od paru sezonów nie może poradzić sobie z presją mimo, że skład na papierze co sezon buduję w miarę ciekawy. Odra po dwóch meczach ma 6 punktów. Zwycięstwo u siebie 3-0 ze spadkowiczem, Górnikiem Łęczna na swoim stadionie dodatkowo mnie motywuje, aby tutaj postawić na Odrę. Przed tygodniem opolanie wygrali w Siedlcach także są na wali wznoszącej i nie widzę przeszkód, aby i dzisiaj nie zainkasowali trzech punktów. Zwłaszcza, że Miedź jest bez formy. W dwóch meczach zainkasowali 2 punkty, gdzie grali z beniaminkiem z Częstochowy i słabiutkim GKS-em Katowice, który póki co z wszystkimi przegrywa, ma zamęt w drużynie a mimo to potrafili w Legnicy zremisować. Uważam, że Odra jako, że to początek sezonu i jest na tak zwanej &#39;zajawce&#39; nowym szczeblem rozrywkowym nie da u siebie żadnych szans legniczanom. Powodzenia!

⛔ 100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: over 11,5 rożnych
Kurs: 2.45
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Mecz na który nie trzeba mobilizować piłkarzy, oceniając jednak dyspozycję zespołów żaden nie jest w ,mega, formie, na pewno wyraźnie lepiej wygląda Wisła jeśli chodzi o samą organizację gry.Wisła w 4 kolejkach zdobyła 9pkt grając w roli gospodarza tylko raz, odprawiając w ostatnich minutach Termalikę, Wisła wygrała także w Szczecinie i Płocku, przegrali natomiast w Zabrzu.Cracovia na inaugurację zremisowała u siebie z Piastem, na swoim stadionie przegrali z Lechem, przegrali w Kielcach z Koroną, udało im się za to ograć Lechię w Gdańsku.Na pewno domeną Wisły jest gra do ostatniej minuty, w 2/4 rozegranych meczach zdobyli zwycięską bramkę blisko ostatniego gwizdka.Cracovia gra dość chaotycznie, ostatnio z Lechem u siebie nie potrafili praktycznie zazębiać akcji, do tego kontuzji kolana w tym meczu doznał filar Cracovii Covilo co jest sporym osłabieniem.
Wisła ostatnie Derby wygrała 2,5 roku temu, do tego czasu Cracovia z Wisłą grały ze sobą 4x, 2x wygrała Cracovia (w tym raz przy Reymonta po wielu latach) 2x padł remis, tak więc jest to dodatkowy czynnik mobilizacyjny który powinien działać na korzyść Wiślaków.Argumentów po stronie Pasów ciężko szukać, no może trzeba pamiętać że są to Derby to jednak Wisła się dzisiaj powinna odegrać sąsiadom jeśli nie będzie popełniać rażących błędów.W Krakowie dzień po 40&#39; upałach temperatura spadła o 20 kresek czemu towarzyszą opady, tak więc mecz może być trochę mozolny ale nie zabraknie walki (liczę na stałe fragmenty)
⛔ 100
 
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia - 1/32
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bari - Cremonese
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem dać szansę drużynie, która jeszcze parę lat temu regularnie grywała w Serie A, niestety ostatni sezon spędziła w Serie B kończąc rozgrywki na 12 miejscu. Mimo tego w pojedynku z beniaminkiem 2 ligi włoskiej zdecydowałem postawić na gospodarza. W 5 ostatnich meczach Bari zanotowało 2 wygrane, remis z fiorentiną i 2 przegrane co w porównaniu do 4 porażek i 1 zwycięstwa beniaminka jest zdecydowanie bardziej obiecujące. Argumentem przemawiającym za gospodarzem jest boisko, na którym w 20 meczach przegrali zaledwie 2 razy i tylko 6 razy zremisowali.
✅ 105
 
O 0

obi17

Użytkownik
Dyscyplina: CHORWACJA: 1. HNL Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lok. Zagreb-Osijek
Typ: 1
Kurs:2,37
Bukmacher:Fortuna
Analiza:Faktem jest że Gospodarze maja za sobą dobry okres gry,odnieśli ostatni dwa zwyciestwa z Rijeka i Psv .Ale dziś czeka ich ciężkie spotkanie,jak zapowiada trener Zoran Zekic kilku kluczowych graczy narzeka na urazy ,i kilku jest zmęczonych ,dlatego (cytat) jestem zmuszony zrobić duża rotacje w zespole . Moje typy przeważnie opierają sie o fakty i osłabienia w zespołach.Wszystko mozna przeczytać na oficjalnej stronie gospodarzy
⛔ 100
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa Irlandia Polnocna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cliftonville - Ards
Typ: over 3,5
Bukmacher Bwin
Kurs 2.25
Wczoraj po trafieniu overka dzisiaj tez szukam w tej kategorii w 1 kolejce zmierzy sie gospodarz Cliftonville ostatnie 5 meczy kryły ta linie 6:0 6:0 3:5 1:3 1:3 z gośćmi którzy tez lubią bramki strzelać i je tracić 2:1 1:1 3:2 2:2 3:2. Mam nadzieje na dużo bramek w tej amatorskiej lidze
✅ 125
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leeds United - Preston
Typ: Leeds wygra do przerwy
Kurs: 2.65

Bukmacher: Unibet
Stawiam dziś na Leeds, które w kapitalnych nastrojach przystąpi dziś do spotkania z Preston. W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Bolton 3:2 i zainkasowali 3punkty w nowym sezonie. 3dni temu przekonywująco pokonali w pucharze Port Vale 4:1 , w okresie przygotowawczym bardzo dobre spotkania rozegrane przez Leeds, między innymi remis z Moenchengladbach 1:1.
Szkoleniowiec Leeds Christansen przy układaniu swojego zespołu na ten mecz może mieć problem z zestawieniem optymalnego składu tylko i wyłącznie z jednego względu... Z nadmiaru zawodników, mają bardzo szeroką kadrę i ten mecz pucharowy rozgrywany 3dni temu w żadnym stopniu nie będzie dla nich problemem. Zrobili świetne transfery, między innymi Samu Saiz, który w debiucie, 3dni temu ustrzelił hat tricka. To robi wrażenie.
Po drugiej stronie Preston, którego szkoleniowcem od miesiąca jest Alex Neil, trener dość dobrze znany (awansował z Norwich do Premier League). Preston w pierwszym meczu sezonu wymęczyło zwycięstwo 1:0 u siebie, po strzeleniu bramki z karnego w 79 minucie. 4dni temu w pucharze już odpadli, przegrywając z Accrington(3ligowiec) 3:2 po dość pechowym meczu, udało im sie strzelić bramke na 2:2 w doliczonym czasie i gdy już każdy liczył na dogrywkę w ostatniej sekundzie stracili bramkę ???? .
Leeds gra u siebie, Leeds ma kapitalną kadrę, są w znakomitych nastrojach, grają kapitalną piłkę - to wszystko powinno sie dzis przełożyć na wynik i moim zdaniem zobaczymy zwycięstwo gospodarzy. Gram zwycięstwo do połowy.
⛔ 100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chester - Halifax
Typ: BTS
Kurs: 1.60
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Jedziemy dalej. Halifax ostatnio 0-0 więc liczę że w tym meczu coś w końcu strzelą. Gospodarzami ekipa Chester, która wystartowała z 1-1 na początek. Między tymi dwiema drużynami zdarzały się też overy i wbrew moim wcześniejszym przeczuciom, że ten mecz może również obfitować w niewielką liczbę bramek lub jej brak to jednak idę w stronę BTS. Myślę że warto było by tu zagrać również BTS i over 2,5 razem. Powodzenia!
⛔ 100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Brighton-Manchester City
Typ:
Man.City
Kurs:
1.40
Bukmacher:
FortunaWitam wszystkich! Dzisiaj wybrałem spotkanie w mojej ulubionej lidze, na której start czekałem od dawna. Co do samego spotkania to powiem po prostu tyle.. Brighton ma pecha, że w pierwszej kolejce trafiło na zespół z Manchesteru, który w tym sezonie idzie po mistrza i to nie ulega żadnych wątpliwości. Sam Jurgen Klopp ostatnio powiedział, że City to główny faworyt do wzniesienia pucharu w górę w tegorocznym sezonie. Ekipa Guardioli świetnie spisywała się także w sparingach przedsezonowych i wygrała chociażby 4-1 z wielkim Realem Madryt. City zrobiło świetne transfery i jest w gazie.. dzisiaj nie biorę tutaj pod uwagę nic innego jak tylko ich wygrana.
Powodzenia!
✅ 40
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Drutex-Bytovia - Ruch Chorzów
Typ: Wynik/obie strzelą - 1/Nie
Kurs: 2.15
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Spotkanie rodzimej I ligi. Będący w totalnym rozbiciu Ruch Chorzów jedzie do Bytowa na mecz ligowy. Niebiescy, nie dość że zostali ukarani odjęciem -5 punktów, to nie prezentują formy mogącej świadczyć o tym że szybko odrobią straty i zaczną przesuwać się w kierunku wyższych miejsc w ligowej tabeli. Na razie przegrali ze Stalą Mielec i 2x z Chrobrym Głogów, a ich postawa w meczach sparingowych przed sezonem była rozczarowująca. Ruch to obecnie zespół na poziomie II a może i nawet III ligi, a skrzydła wszystkim na pewno podcina sytuacja w klubie. Bytovia natomiast to doświadczony i poukładany I ligowiec,który na własnym stadionie jest bardzo groźny. Nie widzę innej możliwości jak pewne zwycięstwo Gospodarzy.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n anglia,premier league
Godz;13,30
Spotkanie;Watford-Liverpool
Typ;2 i plus1,5gola
kurs1,84
Bukmacher;lvbet
Analiza;
Początki rozgrywek ligi angielskiej.
Typerzy ,,Jack 13,, i ,,Ajax 665,, dosyc dokładnie opisali mecz,nie chcę się powtarzać za dużo,ale napisać coś trzeba.
Ostatnich 9 spotkań obu drużyn 8 zakończyło się zwycięstwem gości.
W ubiegłym roku 0-1 i 6-1 dla Liverpoolu.
W pucharze Audi wysokie zwycięstwo gości z Bayernem Monachium 3-0.
Z innych spotkań na uwagę zasługują 3-0 z Herthą Berlin,2-1 Leicester City, czy ostatnio 3-1 z Athl.Bilbao.
Dobre przygotowanie do sezonu,mocny atak,solidny trener, to dobry prognostyk dla typu.Gospodarze też mogą coś ustrzelic.
Wyniki 2-0,2-1,3-1/dla gości/ to bardzo możliwy scenariusz i wejscie typu.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: wisla-cracovia
Typ: kartki +4,5
Kurs: 1.60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dawno nie starwialem naszej pieknej ekstraklasy to lecimy i to z najciekawszym meczem.mecze derbowe rzada sie swoimi prawami i wynik ciezko wytypowac,napewno jest to mecz w ktorym wyjasni sie kto bedzie gora w krakowie.pilkarsko wydaje mi sie ze lepsza jest druzyna wisly-carlitos,brlek,szybkie skrzydla-malecki,boguski.kiko ramirez ma swoja jedenastke ktorej sie trzyma od poczatku sezonu,co innego jest w cracovii-probierz ciagle szuka optymalnego skladu ale na mecz derbowy nie beda sie liczyc umiejetnosci lecz walka.w cracovii na trening przyszli nawet kibice zeby zmotywowac pilkarzy przed derbami-nikt nogi nie odstawi-spodziewam sie wielu zoltych kartek.szkoda ze nie ma w ofercie kto dostanie zolty kartonik bo w wisle veleza i glowackiego mozna byloby stawiac w ciemno.bedzie zolto,a nawet czerwono w krakowie,pozdrawiam
⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka, MŚ Londyn, rzut oszczepem
Godzina: 21:15
Spotkanie: Vetter - Rohler, kto lepszy
Typ: Vetter
Kurs: 1,65
Bukmacher : Fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj na Mistrzostwach Świata w Londynie finał konkursu w rzucie oszczepem. Faworytów jest dwóch, i jest to dwóch Niemców - Johannes Vetter i Thomas Rohler. Vetter to lider list światowych w tym roku z wynikiem 94,44. W kwalifikacjach rewelacyjny rzut na odległość 91,20 i to w pierwszej próbie. Ta odległość to zarazem czwarty wynik w tym roku. Jeżeli ktoś oddaje taki rzut w kwalifikacjach to nie jest to przypadek, musi być w mega formie. Rohler drugi na listach światowych, 93,90 ale uzyskane 5 maja więc trochę dawno, Vetter swoje 94,44 rzucił 11 lipca. Rohler w kwalifikacjach słabo, 83,87 i ja to widzę tak że ta forma już nie jest taka jak w maju i czerwcu, kiedy osiągał najlepsze wyniki. Vetter przeciwnie, najlepsze rzutu to lipiec no i rzut kwalifikacyjny. Rohler nie wyglądał mi w kwalifikacjach na kogoś kto może rzucić 90 metrów, a Vettera spokojnie stać na taki rzut. Jeżeli tylko wytrzyma presję to powinien powtórzyć rzut z kwalifikacji i pokonać swojego kolegę z reprezentacji Niemiec.
✅ 65
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań vs Zagłębie Lubin
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: forbet
Analiza:
No to próbujemy dalej naszą ekstraklasę kopaną.
Nie jest tajemnicą, że pozycja Bjelicy jest coraz gorsza, w LE już nie zagrają, tak samo jak w PP. Do pełni zdenerwowania szefów Lecha potrzeba tylko porażek w lidze, co będzie ostatecznym końcem trenera.
Dlatego nie widzę innej możliwości jak ofensywna gra od początku w dzisiejszym meczu i może nie efektowne , ale spokojne zwycięstwo z obecnym liderem. Jednak właśnie czy to się uda, śmiem twierdzić, że nie, z tego względu, że Zagłębie pokazało, że nie przypadkowo jest jednym z kandydatów do minimum TOP8, a może i pucharów - to oczywiście moja opinia.
Lech może w ostatnim czasie dziękować Makuszewskiemu, który jest w dobrej dyspozyji i z Piastem i z Cracovią bardzo pomógł drużynie w zwycięstwie. Dlatego w dzisiejszym meczu może się okazać, że Zagłębie jeśli wyłączy go z grania może być słabo dla Lecha.
Zagłębie w formie, wygrana z Pogonią, wygrana z Jagą w PP, grają fajny futbol, Stokowiec to ciekawie poukładał, chociaż przyznam na początku byłem nastawiony do niego na nie, ale przekonuje mnie coraz bardziej. Zwłaszcza w derbach po czerwonej kartce dobrze ustawił zespół, który mądrze bronił, liczył na kontrę czy na SFG i w końcu dało to rezultat bramką w ostatniej minucie.
Plusem dla Lecha jest to, że wyjazdy nie idą specjalnie Zagłebiu, z tego względu, że remis w Niecieczy i wymęczone zwycięstwo z Koroną, która praktycznie przeważała w tamtym spotkaniu.
H2H wskazuje na to, że bramki padają w Poznaniu, myślę, że dzisiaj też. Dodatkowo pogoda do gry idealna jakieś 23 stopnie, nie ma tej obawy jak wczoraj w Warszawie.
To, że Lech potrafi grać ofensywnie u siebie pokazał mecz z Piastem. Ale praktycznie każdy mecz pokazuje, że obrona gra słabo i popełniają błędy.
Podsumowując moim zdaniem Lech zaatakuje od początku i jeśli uda się im strzelić w miarę szybko bramkę, to mecz się otworzy.
⛔ 100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: niby 19:00
Spotkanie: Wozniacki - Stephens
Typ: 2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
No kurczę nie mogę siesię oprzeć pokusie. Zrozumiałym dla mnie mogłoby siesię wydawać wystawienie kursu poniżej 2,4 ale 3,2??? Niby dlaczego?? Rozumiem zeże H2H 4:1 (czyery razy wygrywala Karolcia w latach 2013/2014 ale w zeszlym roku wygrala Sloane) Odpuścił bym sobie zatem sugerowanie się H2H.
Może w takim razie skupmy się na dotychczasowych spotkaniach w tym turnieju. Dunka ograła do tej pory Alexandrova (6:3/6:0), Radwanska (6:3/6:1) oraz Pliskova (7:5/6:7/6:4). Amerykanka z kolei poradziła sobie z Putintseva (6:7/6:0/6:4), Kvitova (7:6/3:6/6:2), Kerber (6:2/6:2) i Safarova (6:2/1:6/7:5)
Jak możemy zobaczyć Stephensi zdjęła skalp z, bardziej moimjak zdaniem wartościowych zawodniczek orazi że i jedna i druga nie miała za sobą łatwej przeprawy w poprzedniej rundzie. Zgodzę się z każdym kto powie że pokonane zawodniczki nie były w optymalnej formie ale jednak jakiś poziom prezentowały.
Jedna i druga potrafi mieć w swojej grze przestoje i psuć masowo piłki i często zdarza się oddawać swoje podania. Kurde wkurza mnie już te uzupełnianie tekstu na moim tel wiec sobie odpuszczę opisywanie stylu gry zawodniczek.
Ja ide w to ponieważ widzę tu value
⛔ 100
 
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
Dyscyplina: BPL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea vs Burnley
Typ: Chelsea -1.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie mistrza z drużyną nominowaną do spadku.
The Blues bez swojego najlepszego zawodnika - Hazarda ale to nie powinien być dla nich problem. Na napadzie zamiast Costy zobaczymy Batshuayiego.
Burnley bez żadnych wzmocnień i transferów. W składzie gospodarzy zobaczymy dwóch nowych zawodników - Rudigera oraz Boga. Drużyny nie do porównania. Potencjał mistrzów jest o wiele lepszy, goście raczej przyjeżdzają tutaj tylko po jeden punkt.
3-4-2-1 w wykonaniu Chelsea wygląda bardzo dobrze. Conte będzie chciał coś udowodnić po nieudanym pojedynku z Arsenalem.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia , Serie C
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mogi Mirim vs Ypiranga
Typ: Ypiranga under 1,5 goli
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz pomiedzy 10 i 4 zespolem tabeli. Mogi Mirim walczy o pozostanie w Serie C , Ypiranga ma nadzieje na play-offy o awans do Serie B. W tym sezonie zdarzalo mi sie ogladac mecze obu zespolow. Ypiranga zajmuje co prawda wysokie miejsce w lidze , ale nie prezentują wysokiej skutecznosci , wykonczenia akcji itp. Zawodnikiem , na ktorego nalezy zwrocic wieksza uwagę jest Silva de Aguilar - najlepszy strzelec zespolu i calej ligi ( 8 bramek). Jezeli mamy sie kogo obawiac to przede wszystkim tego gracza , ale w poprzedniej kolejce strzelil 2 gole, wiec sie wystrzelal ???? . Ypiranga rzadko strzela w meczach powyzej 1,5 goli - najczesciej drugiego gola strzelaja po kontrze , gdy drugi zespol sie odkryje itp.
Mogi Mirim natomiast musi zbierac punkty . W poprzednim sezonie mieli czwartą defensywę w lidze . W poprzedniej kolejce przegrali 0-1 . Maj-czerwiec to byl slaby okred ich gry , teraz poprawili się . Są bardziej uwazni w obronie . Stracili co prawda 2 gole z jednym z lepszych zespolow ,czyli Botafogo SP , ale po dwoch czerwonych kartkach i golach w koncowce meczu. Teraz lepiej ustawiaja sie przy stalych fragmentach gry , co szwankowalo u nich w pierwszej czesci sezonu.

0 [ZWROT]
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: BPL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea vs Burnley
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:
Atak na under w angielskiej lidze. Dlaczego? To proste, Burnley słynie z prostej piłki, no ale nie są amatorami w obronie, a wręcz przeciwnie. Chelsea bez swoich mocnych zawodników: Hazarda, Pedro, czy Mosesa i Bakayoko też nie będzie grać. Nie ma mocy w tej ławce rezerwowych i myślę, że ten mecz będzie oscylować w maksymalnie granicy dwóch goli i to w stosunku prędzej 1:1 niż 2:0. Burnley ładnie przepracowali swój okres przedsezonowy i zawsze byli trudnym rywalem dla Chelsea. W dodatku gospodarze to Mistrz Anglii, więc niejako presja może dać się we znaki. Heaton to jeden z najlepszych bramkarzy BPL, więc w jego obowiązkach będzie odpierać zapewne liczne strzały gospodarzy. Myślę, że będzie to mecz na zasadzie &quot;im później stracimy, tym mniej goli padnie&quot;. Jeśli gol padnie szybko, to worek może się rozwiązać, w co szczerze wątpię, bez Hazarda czy Mosesa i Pedro. Brak motorów napedowych będzie widoczny.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Godzina: 20:30
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,55
Bukmacher: eFortuna

Przed nami derby Krakowa, najważniejszy dzień w roku dla kibiców Krakowa.

Przed meczem w dużo lepszej formie są Wiślacy ale jak to derby rządzą się własnymi prawami.
Moim typem dnia na ten mecz to zwycięstwo Wisły Kraków + obie drużyny strzelą po golu.
Obie ekipy w meczach bezpośrednich przeważnie strzelają po golu, tak było w 5 ostatnich meczach gdzie Wisła Kraków wygrała zaledwie raz.. pora w końcu znowu wygrać.
Wisła Kraków bardzo dobrze weszła w ten sezon, dużo lepiej niż Cracovia. Wisła na 4 spotkania wygrali 3 razy i raz przegrali - 2:1 z Pogoń Szczecin na wyjeździe, 1:0 u siebie z Termalicą, 2:3 z Górnikiem Zabrze na wyjeździe i 1:0 na wyjeździe z Wisłą Płock. Dodatkowo awansowali do kolejnej rundy w pucharze Polski ogrywając Wisłę Płock 2:1.
Jeśli chodzi o Cracovią to słaby początek.. 1 wygrana, 1 remis i 2 porażki - 1:1 z Piastem Gliwice u siebie, 1:0 z Lechią Gdańsk na wyjeździe, 2:4 z Koroną Kielce na wyjeździe i 0:2 z Lechem Poznań u siebie. Dodatkowo awansowali do kolejnej rundy w pucharze Polski wygrywając z GKS Tychy ale po rzutach karnych więc mają w nogach dodatkowe 30 minut + 1 dzień mniej odpoczynku, może mieć to jakiś wpływ na końcowe minuty meczu.
Stawiam na Wisłę bo moim zdaniem jest drużyną na dzień dzisiejszy dużo lepszą, mają bardziej poukładany zespół i przede wszystkim są lepsi.
Powodzenia.
✅ 255, fajnie, weszło, ale w KE to nie przejdzie mówię od razu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom