>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.09.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Eerste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Austria Lustenau - WSG Wattens
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja z mojej strony na dzisiaj to spotkanie 2 ligi austriackiej. Jest to derbowe spotkanie solidnego drugoligowego zespołu Austri Lustenau z beniaminkiem z Wattens. Gospodarze tego meczu zajmują po 8 kolejkach 4 miejsce w lidze (4 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka), natomiast goście są 2 oczka niżej na 6 miejscu (2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki). Póki co Austria Lustenau miała dużo pecha w meczach u siebie, bo w każdym domowym meczu zdecydowanie dominowała jednak u siebie jak narazie zdobyli zaledwie 5 punktów w 4 meczach. U siebie grają bardzo ofensywnie i mają mnóstwo sytuacji strzeleckich jednak brakuje szczęścia ale zdominowali zdecydowanie u siebie głównego faworyta do awansu zespół LASK Linz, który zajmuje 1 miejsce w lidze. Dzisiaj z tym przeciwnikiem powinni sobie poradzić. Jeżeli będą chociaż trochę skuteczniejsi niż w tych dotychczasowych meczach u siebie to wygrają bez problemu. Jedno jest pewne, to oni będą prowadzić grę, wyprowadzać będą więcej akcji, więcej sytuacji będą mieli, więcej strzałów i procentowo większe posiadanie piłki. Jeżeli do tego będą skuteczni to bez problemu wygrają, bo drużyna Wattens kadrowo napewno jest dużo słabsza na papierze niż gospodarz. Obie drużyny większych problemów z absencjami nie mają i zagrają prawie w najmocniejszych składach. Jedynym nieobecnym w tym meczu będzie pomocnik Austri Lustenau pomocnik Julian Wießmeier, który doznał bardzo poważnej kontuzji i jego dalsza kariera piłkarska stoi pod znakiem zapytania. Jest to osłabienie, jednak w ostatnich meczach drużyna radziła sobie bez niego także jest go kim zastąpić. Dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu są gospodarze i polecam grac na nich. Goście będą zapewne skupieni na obronie i upatrywać szansy w kontrach. Jeżeli Austria Lustenau będzie skuteczna w ataku to nie będzie tutaj co zbierać. Liczę, że nie będą dziś pudłować i marnować sytuacji strzeleckich a Wattens nie zrobi jednej albo dwóch skutecznych kontr i nie wygra tego meczu szczęśliwie, bądź nie zremisuje. Jak mówiłem gospodarze są zdecydowanym faworytem wszystko zweryfikuje boisko ale liczę dziś na dużo lepsza skuteczność ekipy z Lustenau.
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rubin vs Ural
Typ: Ural strzeli gola przed 79:00 minuta meczu
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Wczoraj Zenit wszedl glladko i przyjemnie,licznik zatrzymal sie na wyniku 5:0.
Dzisiaj ponownie mecz z Rosji.
Tym razem nie ma az tak wyraznego faworyta jakim wczoraj byl Zenit.
Wieksze szanse daje sie ekipie gospodarzy glownie z racji wlasnego boiska.
Druzyna z Kazania jak na razie nie zaznala smaku zwyciestwa notujac 3 remisy i 2 porazki.
Ogolnie rzecz biorac duzo goli nie pada z udzialem tej druzyny,jak na razie zrobili jeden ower w meczu u siebie z Anzhi przegranym 1:2.
Przegrali tez na wyjezdzie z Arsenalem Tula 0:1,remisowali natomiast z Amkar Perm,Spartakiem Moskwa i Orenburgiem.
Dla mnie spora niespodzianka byl zaledwie remis Spartaka,ktory jak na razie prezentuje sie bardzo dobrze.
Reszta druzyn jak widac z nizszej polki a i tak wyniki przecietne.
Rubin jak na razie zajmuje spadkowe 15 miejsce,nizej jest tylko Krylya Sovetov.

Ural natomiast wygral na inauguracje u siebie 2:0 z Ufa.
Pozniej ugrali bardzo cenny punkt na trudnym terenie z Rostovem,gdzie skonczylo sie bezbramkowym remisem.
Nastepna kolejka to kolejny ciezki rywal - CSKA Moskwa,ponownie bardzo blisko bylo wywalczenie punktu jednak w 94 minucie gola na wage zwyciestwa dla CSKA strzelil MIlanov i gospdoarze ostatecznie przegrali 0:1.
Po dosc solidnych poczatkowych wystepach na tle silniejszych ekip przyszlo spotkanie z duzo slabszym rywalem jakim jest Amkar Perm,niestety goscie ponownie przegrali 0:1 tracac gola w 63 minucie.
W ostatniej kolejce na stadion SKB-Bank Arena zawital Arsenal Tula,tym razem skonczylo sie remisem 1:1.

Z racji wlasnego boiska i historii bezposrednich spotkan faworytem bedzie Rubin,ktory w 6 ostatnich konfrontacjach wygral 5 razy.
Patrzac jednak na forme to nie skazywalbym gosci na porazke,wedlug mnie maja szanse na punkty.
Nie wiem,czy beda w stanie wygrac ale stac ich na pewno na strzelenie jednej bramki.Jesli uda im sie ta sztuka to powinni zmiescic sie przed 79 minuta.
⛔100
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax - Achilles 29
Typ: powyżej 4.5 gola w meczu
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na zapleczu Eredivisie, spotkania rozgrywane przez rezerwy Ajaxu najczęściej są overowe, a u siebie ich futbol jest mówiąc wprost bardzo radosny. Co prawda statystycznie over 4.5 nie padł w meczu tych drużyn, większość spotkań to over 2.5, czasem 3.5, jednak szansa w stosunku do kursu który oferuje bukmacher jest w mojej ocenie opłacalna. W ostatnich czterech spotkaniach Ajaxu, trzy razy padła liczba 5 bramek, a ostatni mecz Achilles 29, to także liczba 5 bramek w spotkaniu, pozostałe ich spotkania to liczba 3 bramek na mecz w ostatnich tygodniach. Podsumowując, za typem przemawia to że gra będzie radosna i prowadzona do przodu, statystycznie ostatnie spotkania wyglądają przyzwoicie co do ilości bramek, oraz kurs w stosunku do ryzyka jest opłacany.
✅250
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Targu Mures - Dinamo Bukareszt
Typ: suma goli/obydwie strzelą gola - poniżej 2.5/nie
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przedostatnie w tabeli Targu Mures do tej pory przegrało wszystkie 6 spotkań i strzeliło jedynie 5 goli.
Na własnym boisku nie udała się jeszcze ta sztuka, wydaje mi się, że nie uda się również z silnym Dinamo,które jeszcze w tym sezonie nie przegrało,posiada bilans 3 wygranych i 3 remisów. Bramki 11-5.
Natomiast na wyjazdach jedna wygrana i 2 remisy, w tym bezbramkowy z CFR Cluj.
Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania zakończyły się wynikiami 0-0.
Dla odważnych typ na wynik 0-0 po kursie UWAGA: 15 ????
W kwietniu w Bukareszcie Dinamo wygrało tylko 1-0,a gol padł dopiero w 52 minucie, zaraz po tym, jak czerwo dostał zawodnik Balaur z Targu.
Wygląda na to, że i dzisiaj nie powinniśmy być świadkami wielu goli.
Biorąc pod uwagę niemoc strzelecką na swoim boisku gospodarzy typuję asekuracyjnie, że będące w niezłej formie Dinamo może jednak coś ustrzelić, ale max 2 gole.
Ale wynik 0-0 też mi wchodzi, nawet jak wygra Targu (to tylko sport, równie bywa, kontra może się zdarzyć zawsze) to też wchodzi.
⛔100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21.00
Spotkanie: Sunderland vs. Everton
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza: Ten mecz przede wszystkim będzie bardzo dobrym sprawdzianem dla obu drużyn. Uważam, że Everton po pierwsze jeszcze nie grał tak jak ma na to potencjał i pytanie czy go pokaże, a z kolei Sunderland jest zdecydowanie za nisko jak na taką dyspozycję. Dwa remisy im uciekły o krok. Do tego wraca zdecydowanie ich czołowa postać czyli Jan Kirchoff[ może nie na 90 minut ale zawsze]. Nie zagra prawdopodobnie bardzo niepewny Lowe na prawej obronie, liczę że może pokaże się Khaziri.... nie rozumiem czemu siedzi. Natomiast z lewej obrony bardzo groźne powinny być jak zawsze z resztą wejścia najlepszego gracza gospodarzy Patricka Van Anholta, a naprzeciw niego można się spodziewać słabo broniącego Bolasiego. Everton natomiast ma tak wiele argumentów za zdobyciem bramki, że ciężko przewidzieć jak on wpadnie. Myślę że wynik 1:1 wielce prawdopodobny, a i 2:2 bym nie wykluczył.
⛔100
 
klimat1g 32

klimat1g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Este Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ajax rezerwy - Achilles 29
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Moja skuteczność wynosi 100% i niech tak pozostanie.
W dzisiejszym meczu tych drużyn przewiduje dużo goli. Ajax jest drużyną zdecydowanie lepszą, graj u siebie, potrafi strzelać gole, drużyna przyjezdna lubi je tracić.
Gole będą, statystyki oraz umiejętności zawodników obu drużyn mnie w tym utwierdzają.
Powodzenia
Powtórzony typ
Kiepska analiza

⛔100
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie ,Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kladno - HC Litomerice TYP 1 -1.50(ah)
Typ: 1 -1.50(ah)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet

3 kolejka na zapleczu czeskiej Ekstraligi , Kladno które przed sezonem zapowiadało walkę o awans nie może zaliczyć początku do udanych wygrana po dogrywce u siebie z Benatky i porażka z liderem AZ Havirov sprawia że z dwoma punktami są dopiero na 10 miejscu ! 4 miejsca niżej na ostatniej pozycji mamy Litomerice zespół który w poprzednim sezonie do końca walczył o utrzymanie , wszystko wskazuje na to że w tym sezonie czeka ich podobny los ! Dwa pierwsze mecze to porażki w Havirovie 4-1 oraz na własnym lodzie z Frydek Mistek 1-0 . Liczę że Kladno po nie wyraźnym początku stać dzisiaj na przekonywujące zwycięstwo!!
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Rosja Hokej KHL
Godzina: 18:00
Spotkanie: Torpedo N. Novgorod - Admiral Vladivostok
Typ: over 5,5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień propnuję over bramkowy 5,5 w spotkaniu Torpedo N. Novgorod - Admiral Vladivostok.
Jest to mecz pomiędzy Torpedo N. Novgorod które plasuje się na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem punktowym 16pkt. Natomiast jego przeciwnik jest na 21 miejscu z tylko 8 punktami.
Gospodarz w tym spotkaniu u siebie na 5 spotkań ma 4 zwycięstwa i remis. Wygrali m.in. 2-0 z Dinamo Riga, 3-1 Jokerit Helsinki, 3-1 HC Sochi, 3-1 HC Red Star Kunlun. Przeciwnik na wyjazdach już nie radzi sobie tak dobrze. Na 4 spotkania 3 porażki 1-3 z Amur Khabarovsk, 3-6 HC Red Star Kunlun, 5-6 HC Sochi. Wygrali tylko 1 spotkanie 2-1 z Spartak Moscow.
Widać, że Admiral traci średnio 4 bramki na mecz. Torpedo strzela min. 3 bramki na mecz. Dlatego myślę, że łącznie 6 bramek powinno paść w tym spotkaniu.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Typ:
kornery over 10,5
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiaj zapraszam na ostatnie spotkanie 8 kolejki polskiej Ekstraklasy. Do Wrocławia przyjeżdża ekipa chorzowskiego Ruchu. Faworytem spotkania są gospodarze, jednak ja pójdę w stronę rożnych. Spodziewam się ofensywnego pojedynku, w którym mam nadzieję zobaczymy ataki z obu stron.
Bezpośrednie statystyki między drużynami:
Ślą - Ruch 5:6;
Ruch - Ślą 8:6;
Ruch - Ślą 7:5;
Ślą - Ruch 2:6;
Dużo lepiej to wygląda jak mecze są rozgrywane w Chorzowie ale zawodnicy Śląska w swoich wypowiedziach nadmieniają, że za wszelką cenę chcą zdobyć bramkę na swoim terenie dla swoich kibiców po 3 bezbramkowych remisach. Jeśli faktycznie będą tak zmotywowani to zakładam ataki i rożne przy odrobinie szczęścia.
Przewidywane składy według strony internetowej wp.pl:
Śląsk Wrocław: Pawełek - Pawelec, Celeban, Kokoszka, Dwali - Stjepanović, Filipe Gonçalves - Madej, Morioka - Alvarinho - Biliński.
Ruch Chorzów: Lech - Konczkowski, Grodzicki, Kowalczyk, Koj - Przybecki, Surma, Urbańczyk, Lipski, Ćwielong - Arak.
Szkoda, że obok Ćwielonga po drugiej stronie nie ma Mazka, bo dwa ostatnie mecze zakończyły się kolejno 11 sztuk z Legią i 7 sztuk z Cracovią. Być może Alvarinho z Morioką coś &quot;pohasają&quot; po bokach. Reasumując motywacji w zespołach nie powinno zabraknąć, może w końcu zobaczymy akcję ofensywne we Wrocławiu zakończone golami a przede wszystkim kornerami. Pozdrawiam
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Empoli - Crotone
Typ: X
Kurs: 3,77
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W dniu dzisiejszym mimo,że oferta nie rozpieszcza zdecydowałem się na mecz który najbardziej zapadł mi w pamięci, czyli starcie w lidze włoskiej pomiędzy Empoli a Crotone.
Drużyna z Toskanii przegrała już drugi mecz w tym sezonie tym razem na wyjeździe z Udinese 0:2. Goście dali się zaskoczyć szybko strzeloną bramką, ale później mieli z gry więcej choć w końcówce musieli grac w osłabieniu po czerwonej kartce dla Lauriniego.
Słabego startu w nowy sezon można było się spodziewać, bo Empoli straciło trenera, jego następcą został szkoleniowiec mało doświadczony, a już w końcówce poprzedniego sezonu drużyna grała słabiej.W ostatnich dniach okienka transferowego Empoli pozyskało dwóch zawodników Guido Marilungo z Atalanty, a także Jose Mauriego z Milanu. Po dotychczasowych ubytkach w składzie zespół z pewnością nie jest mocniejszy niż przed rokiem.Porażka z Sampdorią na inaugurację ligi była jednak pierwszą przegraną Empoli u siebie od siedmiu spotkań ligowych, a w poprzednim sezonie drużyna z Toskanii przegrała tu tylko sześc spotkań.Nowicjusz Serie A w drugiej kolejce przegrał z Genoą u siebie 1:3. Crotone prowadziło po golu z pierwszej połowy, ale drugi raz z rzędu Genoa zagrała świetnie w drugiej połowie, w której strzeliła trzy bramki.Pierwszego gola w tym sezonie dla Crotone strzelił Raffaelle Palladino, który po odejściu z Parmy był bezrobotny, a w poprzednich rozgrywkach został graczem Crotone, w 22 meczach w Serie B strzelił cztery gole i zaliczył aż osiem asyst.W ostatnich dniach okienka transferowego Crotone wypożyczyło z Sassuolo Trottę i Falcinelliego, a także defensywnego pomocnika Bolognii Crisetiga.W ośmiu spotkaniach w ostatnim piętnastoleciu Crotone nigdy nie pokonało Empoli na ich stadionie ponosząc cztery porażki. Będzie to jednak pierwsze spotkanie tych drużyn w Serie A. Uważam,że dzisiejszy mecz nie dostarczy mam wielu emocji, a większość gry toczyć się będzie w środku pola co uniemożliwi strzelania dużej ilości goli, dwa zespoły grające podobnym stylem i ustawione pod defensywę. W ostatnim czasie grali ze sobą kilka razy, gdzie wyników remisowych było najwięcej. Myślę że zobaczymy dzisiaj sporo fauli i twardej gry natomiast mecz zalończy się podziałem punktów.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Este Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ajax - Achilles 29
Typ: Ajax &amp; bts
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tym miesiącu idzie mi całkiem nieźle, 3 z 4 typów weszło. A nie wszedł typ... he he, na wygraną Francji z Białorusią po kursie 1.4.
Powiedziałem sobie, nigdy więcej grania na tak niski kurs, to w końcu sport.
Potem weszła Arouca-Benfica typ 2&amp;bts po kursie 3.75. Nie lepiej? Przynajmniej jak się nie trafi nie ma rozczarowania.
A ryzykować za 40 punktów? To ile takich typów trzeba trafić, aby w ogóle mieć szanse w klasyfikacji?
Na tęchwilęmam 446 punktów i pora na kolejny typ.
Tym razem z braku szerokiej oferty i późnej pory wybieram mecz, na który już dzisiaj padły typy.
6 w tabeli 2 ligi Holenderskiej Ajax podejmuje 18 Achilles.
Achilles na wyjeździe 1 wygrana 2-1 i 2 przegrane po 1-2. Tylko jeden z ich ostatnich 10 meczów zakończył się bez zdobytego przez nich gola.
To samo w przypadku Ajaxu.
Ajax wygrał ostatnio z wideliderem Sittard 2-1, Den Bosch odprawił hokejowym wynikiem 5-2.
Właściwie w każdym meczu traci gola, ale na ogół jeszcze więcej strzela.
Również w spotkaniach bezpośrednich padały następujące wyniki: 2014 2:1; 2015 2:1; 2016 3:1.
W 6 ostatnich spotkaniach zawsze wygrywał gospodarz, zawsze obydwie drużyny strzelały gole.
Nie inaczej powinno być tym razem.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom