>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 12. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: 1+obie strzelą
Kurs:
3,10
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W końcu! Nadeszły najważniejsze i najciekawsze rozgrywki w europie. Przed nami hit pierwszej kolejki, Barcelona podejmuje na Camp Nou zeszłego finalistę mistrza Włoch Juventus Turyn. Oczywiście faworytem są gospodarze.
Może zacznę od Barcelony, wiadomo odejście Neymara osłabiło zespół w dodatku bierność na rynku transferowym, tak bierność i każdy to mówi mimo 4 zakupionych piłkarzy - N. Semedo, G. Deulofeu, Paulinho i ostatni nabytek O. Dembele, w porównaniu Juventus myślę, że dokonał dużo lepszych i przemyślanych transferów, do zespołu przybyli D. Costa, B. Matuidi, W. Szczęsny, B. Howedes i F. Bernardeschi - zawodnicy na każdą pozycję.
Barcelona mimo tego, że Neymar odszedł, mimo tego, że władze są skonfliktowane z piłkarzami i kibicami to świetnie rozpoczęli ten sezon w lidze Hiszpańskiej, 3 mecze = 3 zwycięstwa 9:0 w bramkach... z Betisem 2:0, z Alaves 2:0 i derby z Espanyol aż 5:0.
Juventus także rozpoczął ten sezon 3 zwycięstwami i 10:2 w bramkach .... 3:0 z Cagliari, 4:2 z Genoa i 3:0 z Chievo.
W ekipie Barcelony prócz kontuzjowanych Rafinii i A. Turan wszyscy zawodnicy są gotowi do gry natomiast większe problemy mają goście, z powodu czerwonej kartki, którą dostał w finale ligi mistrzów nie zagra Cuadrado, kontuzjowani są S. Khedira, G. Chiellini, M. Pjaca, Marchisio i pod znakiem zapytania stoi występ M. Mandzukicia, który doznał kontuzji w ostatnim meczu ligowym.
W dodatku przed sezonem z Juventusu odeszli D. Alves, L. Bonucci - czyli trójka z czwórki obrońców podstawowych w poprzednim sezonie nie zagra (oczywiście + Chiellini) i tutaj upatruję szanse dla Barcy.
Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Barcelony i obie strzelą gola.
Juventus ma problemy w obronie ale atak to już jest fenomenalny Dybala + grubasek Higuain no i nie wiadomo czy zagra Mandzukić ale w razie wu jest D. Costa czy Bernardeschi także o bramkę można być spokojnym.
Przewidywalne składy:
Barcelona (1-4-3-3) Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu (Dembele)
Juventus (1-4-2-3-1): Buffon - Barzagli, Rugani, Benatia, Alex Sandro - Matuidi, Pjanic - D. Costa, Dybala, Mandzukic (Bernardeschi) - Higuain
Powodzenia
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
FORUM:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United vs FC Basel
Typ: United over 6,5 Rzutów roznych
Kurs: 1,89
Bukmacher: Unibet
Anailza:
Witam
Dziś przed nami pierwsza kolejka Ligi mistrzów !
Dziś pod analizę biorę mecz United z FC basel.
Manchester United po długiej przerwie wraca do tych elitarnych rozgrywek patrząc na ostatnie mecze i formę ,,Czerwonych diablów &quot; ich kibice mogą mieć sporo nadzieji!
Tak jak wspomniałem United imponuje formą w lidze Angielskiej po 4 meczach są w tej chwili na 1 pozycji wygrywajac 3 mecz i ostatnio remisując z Stoke City 2:2 .Strzelajac przy tym aż 12 bramke a tracąc tylko 2.
Basel natomiast w lidze według mnie zalicza ostatnio formę spadkową na 7 rozegranych meczy wygrali tylko 3 remisując i przegrywając po 2 razy.Bilasn bramkowy to 12:9.
Ostatni mecz przegrali w dosyć kontrowersyjnych warunkach z Lausanne .CZemu kontrowersyjnych nie chce wchodzic w szczegóły lecz w tym spodkaniu był typowy ,,łamak&quot; z resztą nie pierwsza taka rzeczy gdzie drużyna FC Basel łamie spotkanie lub je przegrywa wygrywajac przy tym 1 polowę dodajmy że ekipa Lausanne zajmowała przed tym spotkaniem ostatnie miejsce w tabeli nie wygruywajac żadnego meczu w lidze !
Zostawmy już temat Baselu a skupmy sie na United bo to głownie typ idzie na tą drużynę !
United na swoim stadionie prezentuje świetną grę ofensywną swoje mecze do tej pory rozegrała z Crystal Palace wygrywając 2:0 , West Ham wygrywając 4:0 oraz Leicester wygrywajac 2:0.
Ogółny bilans ? 3/3 mecze wygrane bramki 8:0 - Totalna maszyna jak dla mnie.
Dziś postanowiełm po raz kolejny iść w stronę RR , United z meczu na mecz się rozkrecają ich ofensywa u siebie jest 2x mocniejsza co daje nam sporą liczbę RR a przy obecnej formie Basel zdobyciue u siebie tylko 7 RR dla United nie powinno być problemem.
.POWODZENIA !
✅ 89
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium – Anderlecht
Typ: over 3.5 bramki Bayern
Kurs: 2.07
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Tutaj dużo nie trzeba pisać dwóch faworytów tej grupy będzie się biło miedzy sobą na bramki w starciach z Belgami oraz Szkotami a miedzy sobą wyłonią zwycięzcę w grupie. Bayern jest tutaj kilka klas lepszym zespołem, mimo że ostatnio dobrze w tej ekipie się nie dzieje, forma jest daleka od tego na co ich stać czego dowodem jest porażka z Hoffe ostatnio w lidze 2:0, czy wypowiedzi Lewego, są problemy w tej ekipie tego nie da się ukryć. Liga Mistrzów czyli główny cel Niemców wywołuje zawsze większe zaangażowanie, koncentrację, zapomina się o problemach a skupia na grze, dodatkowo ta porażka w lidze sprawia że oni tutaj wyjdą mocno wkurzeni i będą cisnąć przez 90 minut. Poprawia się sytuacja kadrowa ekipy która zmagała się z kontuzjami ważnych graczy ci już wrócili, dodatkowo Ancelotti to specjalista od Ligi Mistrzów co już nie raz udowodnił. No i co najważniejsze popatrzymy na wyniki Bayernu w tych rozgrywkach u siebie – demolka Arsenal 5:1, PSV 4:1, Rostov 5:0, Zagrzeb 5:0, jeszcze raz Arsenal 5:1, Porto 6:1, Olympiakos 4:0 to kilka przykładów co to ma wspólnego z mistrzem Belgii każda z tych ekipa jest i tak od nich mocniejsza. Anderlecht na pewno nie jest ekipą która roku na rok jest mocniejsza oni raczej tracą kluczowych graczy jak Tielemans lider pomocy, Nuytinck lider obrony. Forma daleka od ideału w lidze po 6 kolejkach odległe miejsce dwoma tylko zwycięstwami. W poprzednim roku z Ligi Mistrzów eliminował ich Rostov który w dwumeczu strzelił cztery bramki. Dominacja przez 90 minut Bayernu to scenariusz na ten mecz. ⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wednesday vs Brentford
Typ:
1
Kurs: 2
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Sprawdzam sobie mecze na jutro i pierwsze co mówie oo Sheffield z handi wygrywa kurs z 2 bedzie... a tu takie zaskoczenie.. Samo to, że gospodarze wygrają jest kurs 2... to jest prezent od buka moim zdaniem.. Rok temu grali w barażach o awans do Premier League a goście? Pewne utrzymanie i nic więcej.. ten sezon rozpoczęli dosyć słabo.. Zacznijmy od skladu gospodarzy.. Bramkarz Westwood doświadczony, pewny punkt.. Prawa obrona Hunt dobry zawodnik w defesywie w ofesywie juz troszek gorzej ale źle nie jest..na lewej obronie gra Reach, który był większośc kariery lewym pomocnkiem ale trener widzi w nim dobrego obronce... środek za to bardzo dobry... van Aken.. transfer dobry bardzo.. intersuje się trochę piłką i zawsze się dziwiłem, czemu on gra w jakimś Heerenven a taki Marcelo przykładowo grał w PSV... obok niego chyba Lees... dobry gracz jak na zaplecze.. środek pomocy .. graja tutaj Lee i Jones czyli dwóch doświadczonych graczy.. ja bym tu ustawił Boyda, którego kupili z burnely..na skrzydle gra Bannan który jest niby środkowym pomocnikiem ale trener go tak ustawia..Jest to jeden z lepszych graczy tej druzyny...na prawej stronie gra ross wallace.. dobry doświadczony skrzydłowy.. a na ataku same perłeki.. nie dość, że Flechter, Hooper to jeszcze na ławce siedzi... Rhodes..Mieć taki przód w takiej lidze to jest największy plus.. Za to goście mają dobry plan na przyszłość... Grają bardzo młodym graczem i to moze za rok moze dwa zafunkcjonować.. teraz to jeszcze za szybko.. niektórzy gracze rzuceni na głęboką wodę z niższych lig..
✅ 100
 
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - PSG
Typ: wygrana PSG i obie strzelą
Kurs: 2.61
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W końcu faza grupowa Ligi Mistrzów, coś na co każdy czeka. Wpadł mi w oko typ na wygraną ekipy z Paryża i obie strzelą. Napad PSG nie da defensywie Celticu żadnych szans, ale jak wiemy goście nie radzą sobie tak dobrze w obronie. Celtic pokazywał nie raz, że potrafi strzelać bramki mocnym ekipom, do tego grają u siebie - ciężko widzę tu czyste konto gości. Dla mnie ten mecz po prostu musi się tak zakończyć, osobiście stawiam wynik 1:4. Pozdrawiam, życzę wszystkim udanych typów.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: AS Roma vs Atl. Madryt
Typ: 1 połowa remis
Kurs: 1,92
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam, w końcu pełną parą rusza LM pełna niespodzianek zwrotów akcji i pieknych bramek, ale do rzeczy ???? Wybrałem powyższy mecz do wytypowania , argumentuje to tym iż obie drużyny w tym sezonie nie grają jakoś bardzo przekonująco i sądze że w całym meczu padnie remis ale asekuracyjnie dałem na 1 połowe bo moim zdaniem obie drużyny w pierwszej połowie zagrają zapobiegawczo i z szacunkiem do siebie stąd Mój powyższy typ Powodzenia i wysokich wygranych????
⛔ 100
 
polofcb 92

polofcb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium – Anderlecht
Typ:
X
Kurs: 12,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Czułem, że Bayern będzie miał ciężko z Wieśniakami i się nie pomyliłem, idę za ciosem i czuję niespodziankę. W Bayernie coś nie gra i &quot;afera&quot; z Lewym jest na to kolejnym dowodem. Anderlecht nie wszedł za dobrze w rodzimą ligę ale liczę że w LM będą gryźć trawę i sprawią niespodziankę. Bayern bez Alaby i Vidala też traci sporo ze swoich argumentów.
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hartberg - Wattens
Typ: 1/over 1.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Z wtorkowej oferty oprócz tych najpopularniejszych meczów zainteresował mnie ten z drugiej ligi austriackiej.
Kilka faktów. Gospodarze to aktualnie wicelider tabeli, który w dziewięciu meczach zdobył 18 punktów. Natomiast goście z dorobkiem zaledwie siedmiu punktów zajmują przedostatnie, dziewiąte miejsce.
Hartberg bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie na własnym stadionie. Bilans spotkań to 3-2-0 (bramki: 14-6). Jak widać, zespół ten nie przegrywa w tym sezonie na własnym boisku. Jest to także najskuteczniejsza obecnie drużyna w lidze jeśli chodzi o bramki zdobywane przed własną publicznością (a przed dzisiejszym meczem Wiener Neustadt - SV Ried 0:3 także najskuteczniejsza drużyna w całej lidze).
Jeśli chodzi o zespół Wattens to jego wyjazdowy bilans jest mizerny: 1-0-3 (bramki: 2-7). Warto dodać, że obie drużyny spotkały się już ze sobą w tej kampanii i Hartberg wygrało na wyjeździe 1:0.
Jak dla mnie murowanym faworytem są gospodarze, a kurs na nich to 1.75. Ja jednak dokładam jeszcze do tego małego overka, gdyż dotychczasowe mecze Hartberg na własnym boisku kończyły się wysokimi wynikami: 4:0, 3:1, 3:1, 2:2, 2:2.

✅ 92
 
xmk772 0

xmk772

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Atletico Madryt
Typ: Griezmann A. strzeli bramkę
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jedno z najciekawszych wtorkowych starć w Lidze Mistrzów. Z powodu złych warunków atmosferycznych Roma w weekend nie rozegrała meczu, natomiast Atletico zremisowała bezbramkowo z Valencia na wyjeździe. Mój typ na ten mecz nie grał z powodu zawieszenia na kartki. Uważam, że mecz może nieść za sobą wiele okazji bramkowych i wysoki wynik. Stąd warto postawić parę dobrych złotych na to, iż Griezmann A. coś strzeli. Kurs wart ryzyka. Griezmann wypoczęty i głodny bramek.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Man Utd-Basel
Typ: x/1
Kurs 4.20
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, ekipa Manchesteru United na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Szwajcarskiej Bazylei. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Manchester jest ostatnio w bardzo wysokiej dyspozycji, co prawda w poprzedniej kolejce zaledwie zremisowali z zespołem znacznie niżej notowanego Stoke City, ale w tym meczu są zespołem znacznie bardziej doświadczonym w Europejskich pucharach , wiadomo też że ekipa przyjezdnych w swojej lidze bryluję ,ale nie ma się co oszukiwać liga Szwajcarska jest znacznie słabsza niż Angielska ekstraklasa piłkarska . Gospodarze nie przegrali spotkania przed swoją publicznością od grudnia roku poprzedniego, goście natomiast grając na wyjazdach czasem mają problemy z organizowaniem sobie gry i na wyjazdach czasem przegrywają nawet w swojej lidze, gdzie tak na prawdę średnio mają z kim rywalizować. Myślę że w tym meczu Manchester wygra wysoko, stawiam na wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że goście nie będą w stanie strzelić w tym meczu wyjazdowym nawet jednej bramki.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Witam.
Panowie, ja po prostu stawiam na DUŻĄ niespodziankę w tym meczu. Dlaczego? Ano dlatego, że IFK ma tylko 3pkt przewagi nad ostatnią ekipą w tabeli JJK Jyvaskyla, który zagra kolejny mecz właśnie z HJK. Jeżeli IFK wygra z HJK a JJK przegra kolejny mecz,IFK będzie mieć już przewagę 6pkt... Dlaczego jest to możliwe? Po pierwsze kurs 13,50 Zagracie nawet za 10zł odbieracie 118 zł ... i już jest na 10l paliwa... albo 13 kostek masła.. ale dobra bez jaj.. Dodatkowo to są derby, to nie jest mecz taki jak Barca - Espanyol. HJK oraz IFK z sobą współpracują na poziomie personalnym... Dodatkowo, napisałem na FB do 5 osób z Finlandii - kibice HJK (3) oraz 2 z IFK wiadomość z zapytaniem czy jest możliwa wygrana IFK... co ciekawe dostałem odpowiedź i jutro piszą, że każdy wynik jest możliwy... Także stawiam na niespodziankę nie patrząc na staty... Prócz tego myślę, że może być bts w meczu... Powodzenia...
⛔ 100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic-PSG
Typ: Rzuty Rożne (-1.5) w pierwszej połowie - PSG
Kurs: 1.93
Bukmacher: LVBET
Witam, na jutrzejsze spotkanie mistrza Szkocji oraz v-mistrza Francji typuje handicap w stronę rzutów rożnych drużyny gości w pierwszej połowie. Wydaje mi się, że PSG od pierwszej minuty siądzie na gospodarzy i nabiją kilka kornerów. PSG posiada ogromną siłę w ofensywie i powinno się to odbić na rzutach rożnych. Prawdopodobnie Celtic zostanie zamknięty od początku meczu na swojej połowie i będzie liczyć na kontry. Szczerze mówiąc wątpię żeby było inaczej (tudzież Celtic przejął inicjatywę i przyparł do muru gości). Na 99% z grupy wyjdzie Bayern i właśnie PSG, kwestią będzie czy z pierwszego czy drugiego miejsca, a to może zależeć od bilansu bramkowego, stąd wniosek - trzeba atakować i strzelać ile fabryka dała.
✅ 93
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Banja Luka
Godzina: 10:00
Spotkanie: Blaz Rola - Felix Auger Alliasime
Typ: 2

Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek 27 letniego Słoweńca z niezwykle utalentowanym 17 letnim Kanadyjczykiem Felixem Auger-Alliasimem. Kurs na młodego tenisistę zapewne byłby niższy, gdyby nie fakt, że w tym sezonie Blaz Rola ma bardzo dobry bilans na ziemi - 21-9. Warte uwagi jest jednak to że 12 spośród nich to zwycięstwa w Challengerach w USA ( Sarasota i Tallahassee ) a jak ktoś miał kiedyś przyjemność albo i nieprzyjemność oglądania tych turniejów to challengery amerykańskie w porównaniu do tych europejskich, jeśli chodzi o poziom gry są o wiele słabsze Jeśli chodzi o ostatnie pojedynki Słoweńca w Europie to pasmo porażek przeplatanych mało znaczącymi zwycięstwami - 1 runda kwalifikacji Rolanda Garrosa i porażka z Mirzą Basiciem , przebrnięcie przez kwalifikacje w Vicenzie i odpadnięcie w 1 rundzie z Salvatore Caruso, 3 runda w Blois po pokonaniu Benjaminego Bonziego, Jana Satrala ( to na + ) i porażki ze Szwajcarem Laaksonenem i Włochem Gianlucą Magerem w Mediolanie. Praktycznie nic nie znaczące nazwiska w wiekszosci turniejów granych na mączce a jednak to Słoweniec musiał w wiekszosci pojedynków przełykać gorycz porażek.Warto jednak przede wszystkim nadmienić porażkę z Filipem Krajinoviciem w Sevilli w 2 setach i tu uwaga -&gt; w tym samym turnieju Auger Alliasime pokonał Serba, w finale wygrywając z reprezentantem gospodarzy Inigo Cervantesem. Bilans Kanadyjczyka w tym sezonie jest fantastyczny - 34-7. W 10 miesięcy awansował on o przeszło 500 miejsc w rankingu ATP. Osobiście jestem przekonany, że rośnie Kanadzie gwiazda tenisa o której za parę lat będzie bardzo głośno. Stylem gry przypomina Gaela Monfilsa, mocny serwis, a gdy trzeba to rotowany, oburęczny backhand i mocny forehand. W 2017 roku zwycięzył już Challenger w Lyonie czy Sevilli, pokonując po drodze wspomnianego Krajinovicia ( zwycięzce z kolei Challengera w Marburgu czy Biella ), Taro Daniela ( finalistę Challengera w Lizbonie, ćwiercfinalistę turnieju rangi ATP 250 w Estoril ), czy chociażby utalentowanego Norwega Caspera Ruuda.
W dniu jutrzejszym więc staną naprzeciw siebie więc zawodnicy, którzy się nie znają i w całkowicie innej formie. jeśli chodzi o ostatnie pojedynki i ogranie Warto dodać, że dła Słoweńca będzie to dopiero 2 pojedynek na mączce od czerwca zaś dla młodego kanadyjskiego tenisisty jeden z kolejnych. Pomijając już formę zawodnika z Kanady każdy turniej jest teraz szansą dla niego na zdobycie dodatkowych punktów do rankingu ATP bo praktycznie w żadnym turnieju w zeszłym roku on nie występował, więc nie ma czego bronić. co daje mu dodatkowy luz w grze. Nie powinien mieć więc problemów z pokonaniem w dniu jutrzejszym starszego kolegi.
✅ 51
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy U19 Kobiet
Godzina: 16:00
Spotkanie: Finlandia u19 (w) vs Izrael u19 (w)
Typ: Finlandia -2 handi (zwrot przy wygranej dwoma bramkami)
Kurs: 1.82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzis zaczyna sie Liga Mistrzow , ale mi wpadl w oko ten mecz! Turniej rozgrywany w Finlandii. Pierwsza kolejka. Kobieca mlodziezowka Finlandii w ostatnich latach podniosla swoj poziom . Sa silna druzyną , ktora potrafi rozbic slabsze druzyny oraz stawic czola silniejszym reprezentacjom. Finki czesto bardzo lubią rozpoczac turniej od wysokiego zwyciestwa.
Reprezentacja Izraela jest slaba druzyna.Ostatnio zanotowala lepsze mecze , ale generalnie nie liczy sie nigdy w walce o awans.
W grupie są jeszcze Bosnia i Serbia.. Izrael to fajny przeciwnik na poczatek dla Finek .Powodzenia ⛔ 100
 
urbi07 0

urbi07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Stambuł
Godzina: 09:35
Spotkanie: Istomin D. - Millot V.
Typ: 2

Kurs: 2.11
Bukmacher: Fortuna
Pojedynek rozstawionego z nr 2 w tym turnieju Uzbeka (87 ATP) z Francuzem (150 ATP). Faworytem bukmacherów jest Istomin i chyba tylko dlatego że wyżej jest w rankingu. Natomiast jeśli chodzi o formę to Uzbek ostatnie zwycięstwo na twardej nawierzchni odniósł 27 lutego z Węgrem Fucsovicsem później przyplątała się passa 6 porażek. Francuz w samym tylko sierpniu rozegrał 10 meczy z czego 7 wygrał. Jest więc w dobrej formie fizycznej i psychicznej a kursy na jego zwycięstwo lecą w dół. Powodzenia
⛔ 100
 
black-star 40,6K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Superliga
Godzina: 02:05
Spotkanie: Huracan - Newells Old Boys
Typ: Over 3,5 brameczki
Kurs: 5,25
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Jak na razie obydwie te drużyny rozegrały zaledwie po je93dnym niewygranym przez żadną z nich spotkaniu w lidze. Huracan na starcie miał spore problemy w obronie przegrywając dość wysoko z Independiente (3:1). W ostatnich miesiącach obydwa zespoły mają spore problemy z utrzymaniem stabilnej formy. Gospodarze co prawda otrząsnęli się ostatnim zwycięstwem w meczu pucharowym po dość sporej ligowej porażce na start, jednak zwyciężyli zaledwie w 1 spotkaniu na ostatnich sześć, po drodze tracąc w nich łącznie aż 12 bramek. Goście stracili w każdym z ostatnich z czterech spotkań bramki. Na ostatnich siedem spotkań wygrali zaledwie jedno. Po ostatnim przegranym meczu w pucharze na własnym stadionie piłkarze gości powinni być bardziej zmotywowani do tego, żeby wreszcie coś wygrać. Huracan jednak ma przewagę łasnego boiska, a wszyscy śledzący rozgrywki w Ameryce Południowej, raczej zgodzą się, że ma to tam spore znaczenie. Obrony ostatnio te drużyny na pewno nie mają, a ja liczę na co najmniej cztery bramki. ⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 4:15
Spotkanie: San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers (Chris Stratton i Kenta Maeda)
Typ: San Francisco wygra i ponad 8,5 runów w meczu
Kurs: 5,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziwne rzeczy dzieją się w MLB. Los Angeles Dodgers, którzy wymiatali przez cały sezon nagle zaczęli wszystko przegrywać. Wygląda to tak, jakby ktoś odebrał im talenty. W tej drużynie niemal wszystko funkcjonowało perfekcyjnie, a teraz nic nie działa tak jak należy. W tym miesiącu Dedgers wygrali tylko jeden mecz, a ich ostatnie dziesięć występów to porażki. Fatalnie zaczęła wyglądać ich defensywa, która była ich niezwykle mocnym punktem. San Francisco Giants mają fatalny sezon, formą też nie błyszczą, ale oni chociaż od czasu do czasu coś wygrywają. W tym miesiącu mają trzy wygrane na koncie, czyli o dwie więcej niż Los Angeles Dodgers. Od czasu do czasu Giants potrafią zagrać bardzo dobry mecz, więc z Dodgersami w tak słabej formie nie stawiałbym ich w roli tak dużego underdoga. Co do ilości runów w meczu, to obie defensywy grają ostatnio fatlanie, miotacze tacy sobie, więc widzę tu over 8,5.
✅ 400
 
L 0

laki183

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Sporting

Typ: obie strzelą
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś w lidze mistrzów Olympiakos podejmuje u siebie Sporting Lizbona. Ostatnie mecze gospodarzy to 4 zwycięstwa i jeden remis. Natomiast Sporting to remis i 4 zwycięstwa. Obie drużyny potrafią strzelać bramki i to właśnie na ich ostatnich meczach opieram swój typ. Myślę że bez większego problemu obie drużyny strzelą gola. Powodzenia.
kiepska analiza
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia 6 liga Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hemel - Bognor
Typ: BTS
Kurs: 1,52
Bukmacher: LVBet
Analiza: Dzisiaj znowu próbuję 6 ligę angielską - Vanarama South. Grają drużyny z 10 i 17 pozycji. Goście bez gola od trzech meczy na wyjeździe - cienka ta passa. Oba zespoły dosyć dużo strzelają - mają w tej chwili po 16 bramek. Liczę na przerwanie złego trendu gości i na to że w końcu uda się im zdobyć bramkę. Ciężko tutuj w ogóle typować - brak jest meczów h2h a z uwagi na to, że to niska liga to praktycznie nic nie wiadomo - lecz jak upatruję tutaj szansy na swój typ głównie z uwagi na cele jakie mogą mieć w tym meczu obydwie drużyny - gospodarze mogą powalczyc o awans do play-off a goście oddalić się od strefy spadkowej. Chodzi mi po głowie wynik 1-1 i mam nadzieję że takowy padnie - może zagram też właśnie dokładny wynik. Powodzenia
✅ 52
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom