>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-Puchar Wielkich Mistrzów
Godzina: 8:40
Spotkanie: Włochy - Iran

Typ: Iran
Kurs: 2,22
Bukmacher: Fortuna
Widzę, że buki nadal przeceniają Włochów jak to było na niedawnych ME w Polsce. Ta drużyna bez Juantoreny i Zajcewa, traci 50% jakości. Przegrana 0-3 z Belgią w ćwierćfinale była naprawdę upokarzająca dla tej młodej ekipy i utwierdziła mnie w przekonaniu, że bez swoich gwiazd niczego wielkiego nie osiągną.
Iran w swoim najmocniejszym składzie więc dla mnie to duże nieporozumienie, wystawianie takich kursów. Śmiem twierdzić że szanse są tutaj 40-60 na korzyść Iranu, więc kurs 2,22 pobieram z przyjemnością.
✅ 122
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna-Norwegia-2 liga ( OBOS Ligaen )
Godzina : 19:00
Spotkanie : Start vs Bod Glimt
Typ : remis
Kurs : 3,3
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Ostatni mecz 23 kolejki norweskiej OBOS Ligaen ,to bedzie bardzo emocjonujacy mecz na szczycie.Start zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 44 punktow ( 13-5-4 bramki 43:24 ).Do lidera Bod Glimt traci az 8 punktow, gdzie Bod Glimt ma ich 54 ( 16-4-2 bramki 54:23 ).Gospodarz dzisiejszego spotkania u siebie na 11 meczy zgromadzil 26 punktow ( 8-2-1 bramki 25:12 ),nie przegrali od 5 spotkan ostatnie z nich remisujac 2:2 z zespolem Tromsdalen.
Z druzyna gosci spotkali sie dotychczas 21 razy wygrywajac 7 spotkan 4 razy padl remis a 10 razy zostali pokonani,ich ostatni mecz w roli gospodarzy z Bod zakonczyl sie ich dotkliwa porazka 4:1 ( 07.08.2016 r ).
Druzyna gosci ma natomiast serie 3 wygranych pod rzad meczow wyjazdowych a nie zostala pokonana od 5 meczy.Na wyjazdach w 11 spotkaniach zgromadzila 23 punkty ( 7-2-2 bramki 19:12 ).Jak widzimy bedzie to mecz walki przy w miare rownych potencjalach obu druzyn, z tego wzgledu postawilem na remis w tym spotkaniu.
pozd. i zycze powodzenia.
✅ 230
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie Słowenia - Lotwa
Typ:under 156,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Unibet
Analiza.Jest to pojedynek ćwiercfinałowy mistrzostw Europy.W spotkaniach grupowych Słowenia spisywała się bardzo dobrze i zajęła 1 miejsce w grupie z kompletem 5 zwycięstw.Następnie w spotkaniu 1/8 finału pewnie wygrali z Ukrainą 79-55 demonstrując ciekawą i urozmaiconą koszykówke.Ich przeciwnik Lotwa też narazie imponuje.W grupie zajęła 2 miejsce w tabeli.Na ich dorobek złożyły się 4 zwycięstwa i 1 spotkanie przegrane.Następnie w 1/8 pewnie pokonali Czarnogóre 100-68.O obu zespołach można powiedzieć że narazie grają bardzo dobrze.Niestety jeden z tych zespołów po tym spotkaniu będzie musiał pożegnac się z turnjejem.Obydwa zespoły do tej pory zdobywały bardzo dużo punktów.Myśle jednak że stawka spotkania spowoduje że padnie zdecydowanie mniej niż 156,5 punkta.
12/09/15 MM
Łotwa - Słowenia 73:66
09/08/15 MmM
Łotwa - Słowenia 72:66
02/08/13 MmM
Słowenia - Łotwa 71:67
03/08/11 MmM
Słowenia - Łotwa 73:63
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel, Stambuł (Turcja), twarda
Godzina: 11:00
Spotkanie: Muhammet Haylaz - Altug Celikbilek
Typ: 1
Kurs: 3,40
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 1 rundy na twardych kortach w Stambule. Dla mnie jest to mecz 50 na 50 i bardzo dziwią mnie tutaj wystawione kursy, bo spodziewałem się ich jednak bardziej zbliżonych a skoro tak to wolę iść w stronę gracza na którego jest aż 3,40. Obaj panowie znają się doskonale, pochodzą z Turcji i te korty w Stambule znają bardzo dobrze. Obaj również mają po 21 lat i obaj dostali od organizatorów dziką kartę. Kolejną rzeczą, która łączy obu panów jest to, że wystąpili tutaj w tamtym roku i odpadli w 2 rundzie. W tamtym sezonie Haylaz w pierwszym meczu pokonał Francuza Hemery 2-1 (6-4 , 4-6 , 6-1) a w kolejnym przegrał z późniejszym triumfatorem całej imprezy Tunezyjczykiem Jaziri 1-2 (6-3 , 3-6 , 2-6). Celikbilek z kolei w pierwszym meczu pokonał Słowaka Horansky 2-0 (7-5 , 6-4) a w 2 rundzie przegrał z Niemcem Sieber 1-2 (6-4, 1-6 , 4-6). W tamtym roku również obaj tenisiści dostali od organizatorów dziką kartę. Jeden drugiego bardzo dobrze zna i o dzisiejszym zwycięstwie zadecyduje dyspozycja dnia oraz to kto kogo w decydujących momentach zaskoczy. Grali już ze sobą 4 razy i były to bardzo wyrównane spotkania:

Wyżej w rankingu ATP jest Celikbilek, który w tym roku grał w turniejach znacznie wyższej rangi niż Muhammet i być może z tego powodu jest faworytem ale według mnie nie aż na takie kursy. Obaj się znają, wiedzą o swoich dobrych i słabych stronach i spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania a o końcowym wyniku jak napisałem wyżej zdecyduje dyspozycja dnia i zaskoczenie w kluczowych momentach meczu. Próbuję zatem na zawodnika na którego jest wyższy kurs , bo mecz dla mnie pół na pół.
✅ 240
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna liga mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Olympiakos - Sporting
Typ: 2/tak (Sporting wygra i obie strzelą)
Kurs: 5.8
Bukmacher: Fortuna
Dzisiaj dość ryzykowanie ale myślę, że bardzo mądrze.
Dwie ofensywne drużyny zagrają przeciwko sobie, będzie wiele bramek.
Sądzę, iż goście będą kontrolować grę przez cały mecz, mają pewne niedociągnięcia w obronie dlatego myślę, że grecka ekipa ustrzeli chociaż 1 gola.
Sporting to bardzo potężną drużyna w ofensywie, na arenie europejskiej radzą sobie bardzo dobrze. Mam wrażenie, że Olympiakos nie jest na tyle mocny aby rywalizować na obecną chwilę w lidze mistrzów.
Goście chcąc walczyć o zajęcie 3 miejsca w grupie musza dzisiaj wygrać ????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - PSG
Typ: PSG gol w ob połowach
Kurs: 1,80
Bukmacher: LVBET
Analiza: Neymar, Mbappe, Cavani - chyba nie trzeba pisać jaka to jest siła ofensywna.. Dzisiaj spodziewam się dość łatwej wygranej PSG, ale kurs 1,27 nie zachęca do gry, chyba, że jakieś małe AKO z dużą stawką. Dzisiejsi goście w sezonie ligowym na 5 spotkań nie strzelili tylko jeden raz gola w 1. połowie meczu kiedy wygrali z Guingamp 0:3, w pozostałych meczach aplikowali rywalom gole w obu połowach (ciekawy jest fakt, że najczęściej robił to Cavani). Dzisiaj obrona Celticu, a więc nie powinno stanowić to super ciężkiego wyzwania dla trio wymienionego na początku posta.
✅80
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : pilka nozna-Norwegia-2 liga ( OBOS Ligaen )
Godzina : 19:00
Spotkanie : Start vs Bodo Glimt
Typ : over 2.5 gola
Kurs : 1.64
Bukmacher : Unibet
Spotkanie na szczycie w 2 lidze Norweskiej i myślę że emocji nie zabraknie , obie ekipy to także dwaj spadkowicze z poprzedniego sezonu z Eliteserien , w tym sezonie widać że obie są na najlepszej drodze do powrotu , w dużo lepszej sytuacji są goście którzy liderują i mają 8 pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem natomiast Start pomimo iż są na miejscu drugim to jednak ich przewaga nie jest duża nad 3 i 4 zespołem bo to zaledwie 3 pkt tak więc gospodarzom dziś punkty są jak najbardziej potrzebne ale czy zgarną pełna pulę śmiem wątpić bo Bodo tanio skóry nie sprzeda , w pierwszym meczu pomiędzy wygrało Bodo 3:2 stąd liczę że i dziś bramek nie powinno zabraknąć a kurs 1.64 na 3 bramki uważam że wart zagrania !
✅ 64
 
konrad313 46

konrad313

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - PSG
Typ: PSG wygra obie połowy TAK
Kurs: 2.60
Bukmacher: Forbet
Analiza: Myślę, że poprzednicy rozpisali się wystarczająco. Zachęcający kurs, a zdarzenie prawdopodobne. Życzę wysokich wygranych.
kiepska analiza
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds - Birmingham

Typ: 1 handicap (-2) (wygrana Leeds 2 golami - zwrot)
Kurs: 5,30

Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Leeds zajmujące drugie miejsce w tabeli podejmuje u siebie Birmingham, które jest czwarte od końca. Gospodarze jak do tej pory 4 zwycięstwa i 2 remisy, w bramkach 12:2. Goście z kolei 1 wygrana, 1 remis i 4 porażki, w bramkach 3:7. W ostatnim meczu rozgrywanym na Elland Road zespół Leeds wjechał na właściwe tory i rozjechał Burton 5:0 stwarzając sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Birmingham do tej pory na wyjeździe bez punktu, aczkolwiek porażki były minimalne, choć porażka z Burton nie zapowiada świetlanej przyszłości. Lasogga pozyskany przed tym sezonem z Hamburgera (wypożyczenie) ma szansę godnie zastąpić Wooda, króla strzelców ubiegłego sezonu, oddanego za grube miliony do Burnley. Dobrze w sezon wszedł też środkowy pomocnik, Kalvin Phillips, który strzelił już 3 gole. Harry Redknapp mimo swojego doświadczenia wcale nie ma rewelacyjnego wyniku w drużynie gości, na 11 meczy 6 przegrał (dla porównania jego konkurent Thomas Christiansen 8 meczy - 6 zwycięstw i 2 remisy). Według mnie Birmingham nie ma czym straszyć i nie ma czym bronić. Leeds powinno sobie poradzić dziś bez problemów. Dodatkowy smaczek to pojedynek Klich - Kuszczak, choć pewnie obaj usiądą na ławce. Stawiam dziś na wynik 4:0.

0 zwrot
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - FC Basel
Typ: Lukaku strzeli 2+
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Anailza: Po dwuletniej przerwie Manchester United wraca na salony, czyli do Ligi Mistrzów do której dostał się poprzez wygranie w poprzednim sezonie Ligi Europy. Gra Czerwonych Diabłów wreszcie wygląda tak jak życzyliby sobie tego ich kibice. W lidze przewodzą stawce, na pierwsze 4 mecze 3 wygrane i remis, bramki 12:2, dzisiaj za pewne będą chcieli się zrehabilitować za sobotnią stratę punktów ze Stoke i od początku ruszą na mistrza Szwajcarii. United ma doskonałą serię jeśli chodzi o mecze domowe w Europie, na Old Trafford nie przegrali 18 kolejnych meczy, ostatni raz gorycz porażki doznali w meczu z Realem w sezonie 2012/2013, natomiast Basel nie wygrał w europejskich pucharach od 8 meczy i mam nadzieję, że obie serie zostaną podtrzymane dzisiaj wieczorem i Czerwone Diabły w wielkim stylu powrócą do Ligi Mistrzów. Z tego meczu proponuję zagrać na bramki najlepszego transferu lata, czyli Lukaku, znakomicie wkomponował się w styl gry United i strzela praktycznie w każdym meczu (oprócz meczu z Leicester, gdzie przestrzelił karnego), typ na to, że strzeli jest @1,6 w Fortuna i wydaje mi się to za pewniak, ja na potrzeby konkursu zaryzykuję i zagram, że strzeli minimum 2 gole po kursie @3,0. H2H bezpośrednich meczy wypada na remis, zespoły grały ze sobą 4 razy, w Anglii 2 razy padł remis, a w Szwajcarii oba teamy wygrały po meczu, dzisiaj myslę, że United przeważy szalę na swoją korzyść.

Jeżeli chodzi o nieobecnych w tym meczu to w zespole angielskim nie wystąpią: kontuzjowani Ibrahimowicz i Rojo, nie jest także pewny występ Fellainiego, za kartki nie będą mogli zagrać Jones i Bailly, u szwajcarów nie wystąpią kontuzjowani Fransson, Vailati i Die. Powodzenia.
⛔ 100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bolton - Sheffield Utd

Typ: 2
Kurs: 2,25

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam.
Pierwszy typ po kilku miesiącach. Dzisiaj podczas dnia pełnego emocji z LM i pojedynkami Barcelony, PSG i innych gigantów postanowiłem wziąć na tapetę mecz angielskiej Championship. W 7 kolejce spotkanie ostatniego po 6 meczach Boltonu oraz 18 pozycji wyżej notowany zespół Sheffield Utd. Gospodarze formą nie grzeszą na początku sezonu. w 6 spotkaniach 4 porażki, 2 remisy. oraz bilans bramek 4:13 dają aktualnie drużynie Boltonu ostatnie miejsce. Nie widzę tutaj dzisiaj przełamania gdyż grają z dobrze dysponowanym zespołem Scheffield będącym na 5 miejscu z 12 punktami w 6 meczach i bilansem 7:5. Scharp 4 bramki, Donaldson 2 bramki to główni aktorzy gości. W ostatnich 10 wyjazdowych spotkaniach goście wygrali 8 spotkań 2 przegrywając: 2:0 z Cardiff oraz 1:0 z Middlesbrough. Wg mnie kurs bardzo zachęcający. Życze wszystkim Powodzenia ???? !
✅ 125
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Węgry
Godzina: 18:00
Spotkanie: Oroshazi Linamar - Telekom Veszprem
Typ: Veszprem -11.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet

B365 na to spotkanie wystawił linie 12,5, unibet punkcik mniej. Moim zdaniem obie linie do dość solidnego ataku. Veszprem - 3cia drużyna Ligi Mistrzów, gdzie w meczu o 3 miejsce pokonała Barcelone 34:30 zmierzy się dziś z zespołem Linamaru. W 1 kolejce, u siebie Veszprem łatwo wygrał z Csurgoi 31-15 (19:6 !!). Dziś zagrają na wyjezdzie ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie dla nich ? To jest dominator ligi Węgierskiej gdzie w poprzednim sezonie po 26 spotkaniach miał 25 wygranych.
W pierwszym meczu z Csurgoi obrona Veszprem wyglądała genialnie - bardzo agresywna i niezwykle skuteczna, mimo wszystko trener po meczu powiedział, że wciąż muszą trenować obronę.
H2H :
- W ostatnim sezonie na wyjezdzie Vepszrem pokonało Linamar 28:21, ALE wówczas w składzie Veszprem była duza liczba juniorów, nie podchodzili do tego meczu z jakimś wielkim ciśnieniem.
Dziś jest druga kolejka nowego sezonu, jadą mocnym składem i będą chcieli po prostu jak najbardziej &#39;ubić&#39; gospodarzy. Miedzy nimi jest różnica paru klas i dziś to będzie widoczne na boisku, jeszcze raz powtórzę, dobra linia handicapu do zaatakowania.
Polecam również -5.5 do przerwy @1.80. POWODZENIA.
✅ 85
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: efortuna.pl
Analiza:
Jako, że prawdziwy tenis się skończył, a typy w kierunku Barcy się wyczerpały czas pójść w mniej oblegany mecz, a jak dla mnie perełka. Drużyna azerska przyjeżdża do Londynu skazana na porażkę, postawią autobus, ale czy to im pomoże moim zdaniem nie. Dużo o ich wynikach sportowych powiedzieć nie mogę bo kto by oglądał tę ligę.
Eliminując Kopenhagę drużyna Karabach Agdam wywalczyła swój pierwszy, historyczny awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Jeśli chodzi o Chelsea, po wpadce na początku sezonu z Burnley powrócili na właściwe tory i zanotowali 3 zwycięstwa z rzędu. Morata świetnie się wkomponował w zespół i już stał się liderem formacji ofensywnej drużyny prowadzonej przez Antonio Conte. Warto dodać że w drużynie The Blues oprócz Drinkwatera wszyscy zdrowi to oznacza dzisiaj wielkie strzelanie. Typuję 3,4:0.
Przewidywany skład: Courtois – Azpilicueta, David Luiz, Cahill – Zappacosta, Kante, Bakayoko, Marcos Alonso – Willian, Morata, Pedro.
Z fartem!
✅ 120
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benfica - CSKA
Typ: Benfica wygra dokładnie 2 golami
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Anailza:

Grupa A jest bardzo wyrównana, znalazły się tam następujące zespoły MU, Basel,Benfica oraz CSKA Moskwa. Benfica wygrała swoją ligę w zeszłym sezonie z przewagą 6 punktową nad FC Porto z bardzo dobrym u siebie bilansem: 14-3-0. CSKA Moskwa niespodziewanie przegrała mistrzostwo ze Spartakiem. Benfica rozegrała w tym sezonie 6 meczów o stawkę osiągając bilans 5-1-0. CSKA ma więcej meczy rozegranych ponieważ ich liga rozpoczęła rozgrywki wcześniej od portugalskiej. Rozegrali 13 zawodów o stawkę osiągając bilans 9-1-3. Portugalczycy zagrają dziś bez dwóch zawodników : Fejsa i Jardela. Ten pierwszy to podstawowy środkowy obrońca; za niego zagra dziś doświadczony Luisao. Rosjanie rozpoczną mecz bez ubytków w podstawowej kadrze. Mimo wcześniej wymienionych osłabień sądzę że gospodarze wygrają ten mecz, jeśli chcą coś osiągnąć w tej grupie to takie mecze jak dzisiejszy muszą wygrywać w sposób pewny i przekonujący. Z drugiej strony nie spodziewam się jakiegoś KO w wykonaniu Benfiki typu 4 lub 5 bramek przewagi ale myślę że dwubramkowe zwycięstwo jak najbardziej jest w ich zasięgu. Stawiam na wynik 2:0 lub 3:1. ⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
Celtic - PSG
Typ: PSG over 2,5gola
Kurs: 1,95
Buk: totolotek
Myślę że w tym meczu będzie kanonada goli, bo obie drużyny są ultra ofensywne. Głównie to raczej PSG będzie strzelać lecz Celtic też potrafi u siebie postawić się potęgom jak choćby 3-3 rok temu z City. W ostatniej rundzie Celtic strzelił 5 u siebie Astanie a na wyjeździe przegrali 3-4. Dla mnie takie wyniki to bajka bo głównie obstawiam gole czy to jakiejś drużyny czy całego meczu. PSG w swojej lidze niesamowicie tłucze swoich rywali. Cavani, Neymar, Mbappe to gwarancja co najmniej 3 goli w każdym meczu. Szkoci są niezwykle waleczni ale to nie wystarczy na zatrzymanie takiego potencjału jakim dysponuje PSG. Wydaje mi się że 3 gole PSG strzeli spokojnie, zastanawiam się czy możliwa jest piątka dla Francuzów.
✅ 95
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - PSG

Typ: rzuty rożne over 11,5
Kurs: 2,65
Bukmacher: forBet

Spotkanie grane chyba we wszystkich możliwych konfiguracjach. PSG jak wiemy wielka siła w ataku - Neymar, Cavani, Mbappe. W dzisiejszej gazecie było napisane, że ich ustawienie na boisku czasami przechodzi w system 2-2-6. Myślę że w pierwszym meczu w rozgrywkach bedą chcieli pokazać swoją siłę i sens wydania na zespół ogromnych pieniędzy stąd też spodziewam się ataków od pierwszej do ostatniej minuty tak jak choćby w ostatniej kolejce ligi z Metz i lekkiej nonszalancji w obronie;-). Z drugiej strony ekipa Celticu potrafiąca grać kombinacyjnie. Wspomniay Metz grając u siebie był w stanie nabić bodajże 6 rzutów rożnych, a w całym meczu było ich chyba 15. Celtic stać bez wątpienia na podobny wynik. Od PSG wymagam aby na dziurawej obronie Szkotów zrobili sami ok.8 rożnych. ⛔ 100
 
mattie 112

mattie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Roma - Atletico
Typ: 2/-2,5 Atletico wygra i poniżej 2,5 gola
Kurs: 4,8
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wybieram chyba najciekawszy mecz w dzisiejszej lidze mistrzów oprócz meczu Barca- Juve.
Kurs na to wydarzenie jest bardzo ciekawy. Pierwsza sprawa, która przemawia za tym typem to gra Atletico w europejskich pucharach. Nie strzelają dużo bramek ale tracą praktycznie najmniej. Taka gra Atletico utrzymuje się już od kilku sezonów. Druga sprawa to Atletico w każdej edycji LM wychodzi z grupy i zachodzi daleko w fazie pucharowej. Po trzecie nieprzewidywane są większe absencje w zespole z Madrytu. Powodzenia.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - PSG

Typ: 1 połowa, over 1,5 bramki
Kurs:
2.04
Bukmacher: Fortuna

Po jednej stronie Celtic który gra u siebie i musi pokazać pazur, w rodzimej lidze jest totalnym dominatorem 87 bramek w 33 meczach w poprzednim sezonie, aktualnie po pięciu kolejkach zajmuje 1 miejsce w lidze w aktualnym sezonie, jest to bardzo groźny przeciwnik u siebie i na pewno powalczy jestem pewny, że trafią do siatki rywala i stanie się to jeszcze przed przerwą. Z drugiej strony piekielnie mocny ofensywnie zespół z Paryża 19 bramek w 5 meczach ligowych robi wrażenie, nie oszukujmy się są to absolutni faworyci to wygrania tego spotkania i do przerwy również widzę jak bramkarz gospodarzy wyjmuję piłkę z siatki i może nawet nie raz ;) przewiduję 1:1 lub 0:2 do przerwy. Powodzenia
✅ 104
 
W 17

woje321

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: DW 0:0 do przerwy
Kurs: 3,25
Buk: STS
Analiza:
Witam. Dzisiaj na tapetę biorę mecz FC Barcelony z drużyną mistrza Włoch, Juventusem Turyn. Według bukmacherów faworytów tego spotkania jest drużyna z Katalonii. Trudno się z tym nie zgodzić. Drużyna Ernesto Valverde po 3 kolejkach jest liderem hiszpańskiej La Liga z kompletem punktów oraz bilansem 9:0. Zatem co może przemawiać za drużyną Bianconerich? Oni również są liderami w swojej lidze, również z kompletem punktów. Trzeba jednak przyznać, że obydwie ekipy mierzyły się z ligowymi średniakami. Ostatni ważny sprawdzian Barcelona niestety oblała, ponosząc klęskę w Superpucharze Hiszpanii z Realem Madryt. Co więcej, drużyna z Turynu pokazała w poprzednim sezonie, że jest w stanie skutecznie się bronić na Camp Nou. Co prawda po tym sezonie odeszło dwóch kluczowych obrońców, czyli Dani Alves i Bonucci, ponadto w meczu nie zagra Chiellini- kolejny ważny zawodnik formacji defensywnej. Mimo to uważam, iż Juve jest na tyle doświadczonym zespołem, aby przeciwstawić się Barcelonie. Jako ciekawostkę dodam fakt, iż Lionel Messi jeszcze nigdy nie pokonal Gigi Buffona, a jak doskonale wiemy to właśnie od tego zawodnika w duzej mierze zależy gra Blaugrany. Tak więc wynik 0:0 do przerwy wydaje mi sie prawdopodobny. Powodzenia ???? !
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shrewsbury - Southend
Typ: Shrewsbury
Kurs: 2.25

Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam piłka nożna słabo idzie ale próbujemy przełamać tę dyscyplinę z powodu ubogiej oferty w kosza czy baseballu.
Dziś pod lupę wziąłem mecz 3 ligi angielskiej Shrewsbury - Southend. Widzę tutaj zdecydowanego faworyta gospodarzy aktualnych liderów tabeli po rozegranych 6 kolejkach. I tak zespół gospodarzy ma 16 pkt. i bilans bramkowy 9-4, u siebie uzbierali komplet punktów. Natomiast zespół gości obecnie 17 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt. z bilansem bramkowym 7-12 przy czym na wyjazdach w 3 meczach zdobyli zaledwie 1 pkt.. Po aktualnej formie stawiam dziś na kolejne zwycięstwo gospodarzy u siebie. Można również zauważyć value. Po szybkiej analizie myślę że warto postawić dziś na to spotkanie.

Poza konkursem fajnie prezentuje się mecz w tej samej lidze tylko że Charlton - Wigan typ 1 a kurs 2.55.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
✅ 125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom