>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.09.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: 1 bramka minuta 28+
Kurs: 2.25
Buk: fortuna
Hej wczorajszy typ z hokeja na plus
Dzisiaj próbuje bramke po 28 minucie, tyle już zostało napisane o tym meczu ,ale spróbuje coś dodać od siebie.
Barca i Juve
2 mocne ekipy nastawione na ofensywna gre,ale mysle ,że dzisiaj początek meczu będzie spokojny, żadna z druzyn nie bedzie forsować tempa barca lubi długo bawić sie piłką pewnie będa to robić a juventus bedzie czekał na jakiś błąd.
Pierwsze 30 minut to będzie takie przysłowiowe badanie się nawzajem ,gospodarze jak i goscie nie bedą chcieli stracic gola na poczatku meczu. Awans obu ekip do dalszej fazy raczej pewny (sporting i olympiakos raczej poza zasiegiem), między sobą bedą walczyc o 1 miejsce w grupie.
Kurs na juventus myśle ,że dzisiaj jest lekko zawyżony , licze na to ,że choć remis wywalcza. Barca straciła czolowego napastnika, juventus znowu obronców (ale jak to sie mówi nikt nie jest niezastąpiony), Dziś licze na dobry mecz ale dopiero po 28 minucie;p
✅ 125
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds - Birmingham
Typ: Wynik pierwszej połowy - Leeds -1 HA
Kurs: 5,20

Bukmacher: Unibet
Analiza:

Leeds swoimi ostatnimi wynikami pokazało, że chcą włączyć się do walki o awans. W miniony weekend rozgromili 5-0 ekipę Burton, prowadząc do przerwy aż 3-0. Dziś pewnie nie będzie dużo łatwiej gdyż Birmingham to marka bardziej znana niż poprzedni przeciwnik. Nie znaczy to jednak, że będzie to trudny pojedynek dla gospodarzy. Birmingham w tej chwili plasuje się na 21 pozycji z dorobkiem 4 punktów. Jeśli chodzi o delegacje, to Birmingham w tym sezonie rozegrało 3 mecze i wszystkie przegrali. Ustępują tylko drużynie Burton, któa ma gorszy bilans bramkowy.
Leeds zajmuje drugie miejsce z 14 punktami (4-2-0) i bilansem goli 14-2. Leeds w tym sezonie rozegrało 8 meczów oficjalnych z czego aż 6 wygrali. Dwa spotkania rozegrali w pucharze gdzie pewnie odprawiali swoich przeciwników z kilkoma bramkami.
W przypadku prowadzenia jednym golem w pierwszej połowie mamy zwrot, lecz sądzę, że Leeds załątwi sprawę 3 punktów już w pierwszej połowie.
0 ZWROT
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: 2/obie strzela
Kurs: 8.25
Buk: STS
Witam.
Krótka analiza dużo osób już się wypowiadało na temat tego spotkania. Natomiast ja od siebie dodam iż Juventus będzie chciało za wszelką cenę wygrać gdyż podczas przerw ligowych na następne kolejeki LM . Juventus będzie po ciężkich meczach ligowych , a wiemy że dla starej damy ważna jest seria a jak i LM. Dlatego ryzyjujemy!!!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Juventus Turyn
Typ: X/1
(wynik do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 3,95
Bukmacher:
Totolotek
Analiza: Witam serdecznie. Pierwsza kolejka LM i tak naprawdę wszystko się może tutaj zdarzyć, lecz ja skłaniam się ku temu typowi z kilku powodów. Po pierwsze jak wspomniałem to pierwsza kolejka LM w tym sezonie. Myślę, że jedni i drudzy pierwszą połowę potraktują jako przetarcie i nie rzucą się od razu na siebie z hura optymizmem, Barca wie, że strata pierwszego gola z Juve może kosztować ich mecz. Po drugie Messi jest w genialnej formie i jeśli tylko jego koledzy dotrzymają mu kroku to jestem pewien, że wygra drużyna z Hiszpanii (liczę ze strzelanie zacznie się w 2 połowie).
Kolejnym argumentem jest przetrzebiona obrona Juve w tym meczu, odejścia (Alvesa i Bonucciego) oraz brak Khediry w środku pola... nie oszukujmy się Juventus dużo traci pod ich nieobecność, a z kolei do Katalonii zawitał młody francuz, jak się dzisiaj spisze? Przekonamy się już niebawem.
Powodzenia ⚽✅ ???? ⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna ,liga mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Barcelona - Juventus
Typ: 1 połowa - remis
Kurs: 2.4
Bukmacher: forbet

Witam Was. Dzisiaj jak tak patrzę sobie na kursy spotkań to najbardziej wpadł mi w oko remis w pierwszej połowie w meczu Barcy z Juve. Myślę , że obie drużyny zaczną ten mecz bez szału z ogromnym respektem do siebie i co najwyżej ta lepsza gra odbędzie się w drugiej połowie. Każdy z Nas wie jaką obroną dysponuje Juventus i nawet na tym najtrudniejszym terenie jakim bez wątpienia jest Camp Nou będą się starać nie stracić bramki już w pierwszych minutach. Barcelona też dobrze zdaję sobie sprawę , że od razu nie może rzucać się do zabójczych ataków bo Juve może skontrować ich cienką obronę... niestety liga hiszpańska i rywale z jakim mierzyła się Barcelona nawet nie ma co porównywać.. Juventus to zeszłoroczny finalista LM.. aż dziwi mnie , że bukmacherzy i obstawiający lekceważą wciąż tą drużynę.. Najprawdopodobniej Barcelona to wygra bardzo skromnie albo zremisuje.. Juventus raczej dzisiaj skupi się na defensywie i urwaniu chociażby punktu drużynie z Katalonii. Moim zdaniem trener Barcelony zdaje sobie sprawę , że nie ma super bloku defensywnego dlatego raczej będzie za graniem tiki taki na połowie gości bez większego ryzyka nadziania się na kontry.. trochę pomęczyć Juventus w 1 połowie żeby w drugiej coś ustrzelić. Wejdzie?? Daj propsa!
- 1 miejsce - typy dnia sierpień 2017???? ⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina:
20:45
Spotkanie: roma-at.madryt
Typ: under 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
unibet
Analiza:
wybralem spotkanie trzeciej druzyny ligi hiszpanskiej z wicemistrzem wloch,wedlug mnie faworytem tego spotkanie sa pilkarze z madrytu.sa zdecydowanie doswiadczona druzyna,simeone potrafi ustawic graczy zeby zagrac na zero z tylu,a sami wyprowadza cios lub staly fragment gry zadecyduje o ich minimalnym zwyciestwie.dzisiaj bedziemy widziec doswiadczenie z tylu-godin,juanfran luis felipe sa po trzydziestce i wiedza jak razbijac ataki rzymian,do tego srodkowy savic reprezentant czarnogory,troche mlodszy ale swietne grajacy glowa.uwazam ze pilka beda grac rzymianie ale nic z tego nie bedzie im wychodzilo,obstawiam duzo taktyki i szachow na boisku bo grupa ciezka i kazdy punkt bedzie sie liczyl,padnie malo bramek,pozdrawiam
✅ 80
 
K 0

kito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Bayern - Anderlecht
Typ: Anderlech +2.5 Rożnego
Kurs: 2:03
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Ciekawy mecz się zapowiada, zwłaszcza, że Bayern ostatnio przeżywa problemy, to nie zmienia jednak faktu, że ten mecz powinni wygrać. Ja natomiast skupiam się na rzutach rożnych w dzisiejszych spotkaniach i tu zaciekawiło mnie, że próg rożnych dla drużyny gości nie jest zbyt wysoki przy bardzo ładnym kursie warto zaryzykować, nawet przy całkowitej dominacji gospodarzy jest to możliwe, zwłaszcza, że w ostatnich meczach Anderlecht zdobywało no najmniej 3 rzuty.
Powodzenia!!
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ITF KOBIETY - SINGIEL: Las Vegas (USA), twarda
Godzina: 22.25
Spotkanie:Reix S. - Ashley L.

Typ: wygra Ashley L.
Kurs:
7,25

Bukmacher: forBET
Analiza
Reix ostatnio w słabej formie myślę ,że będzie walka wyrównana więc stawiam na Ashley ;)
Wysokich wygranych.
kiepska analiza
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom