>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Norwegia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kongsvinger - Frisk Asker
Typ: ilość bramek - powyżej 6,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj w Norwegii jedenasta seria spotkań tamtejszej hokejowej Get Ligaen. Lider, Frisk Asker jedzie do outsidera z Kongsvinger. Mój typ na to spotkanie to minimum siedem bramek w tym meczu. Średnia goli w spotkaniach z udziałem tych drużyn w tym sezonie podobna, Frisk Asker 6,3 bramek na mecz, Kongsvinger 6,4 bramek na mecz. Liga norweska raczej overowa, dużo bramek, wysokie wyniki. Siedem czy osiem bramek w meczu to w Norwegii nic dziwnego. Każda kokejka obfituje w wysokie wyniki. Różnica pomiędzy dzisiejszymi rywalami bardzo duża w tym sezonie. Lider, Frisk Asker powinien dzisiaj trochę nastrzelać czerwonej latarni z Kongsvinger. Miesiąc temu Frisk wygrał z Kongsvinger 9:2. Ostatnie cztery mecze pomiędzy tymi dwoma zespołami pokrywały linię 6,5.
⛔ 100
 
D 305

dovver

Użytkownik
Dyscyplina: eSport Counter Strike, ELEAUGE
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cloud9 - Astralis
Typ:
Astralis -1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj już półfinały ELEAGUE, a w nim spotkanie Astralis na Cloud9. Astralis jest tam zdecydowanym faworytem. Ostatnio mieli kilka wpadek w grach online, ale że jest to typowa drużyna turniejowa, to wczoraj gładko poradzili sobie z Fnatic. C9 również dobrze sobie poradziło z G2, ale G2 to nie jest dla mnie topowa ekipa... Miał być superteam, niby coś tam już ugrali, ale to dalej nie jest to... a czasu na zgranie mieli już wystarczająco.
Co do dzisiejszego półfinału, widzę tu 2-0 dla Astralis patrząc na ich mapy.
C9 banować zapewne będzie Nuke/Overpassa, i której by nie zbanowali, mają mapę w plecy. Szansę mogliby mieć na cobblu, ale to raczej będzie ban od Astralis. Tak więc zostaje im mirage/inferno/train, na których parę rund mogą mieć, ale nie widzę ich wygranej.
Pula nagród w turnieju to 1.000.000 $, wiadome że obie z drużyny będą grały na 100%, ale jednak zawsze Astralis górowało w tych turniejach gdzie ta pula była wysoka ( chociażby ELEAGUE w styczniu, gdzie zgarnęli 500k $).
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - Austria,
Godzina: 19:15
Spotkanie: EC VSV - HC Orli Znojmo
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie hokejowe w najwyższej klasie rozgrywkowej w Austrii. Na początek tabela:

Zespół z Villach u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 1 zwycięstwo po dogrywce i 2 porażki, natomiast Znojmo na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw i 2 porażek. Kadrowo dla mnie zespołem mocniejszym są goście i w tym spotkaniu idę w stronę ich wygranej. Głównym powodem tego typu jest fakt, że drużyna EC VSV ma w ostatnim czasie bardzo napięty terminarz i będzie to dla nich już 5 mecz w październiku a w ciągu 4 dni już 3 spotkanie ! Dla Znojmo z kolei jest to 4 mecz w tym miesiącu i mieli więcej czasu na przygotowanie się i regenerację przed tą potyczką. Drużyna z Villach swój ostatni mecz zagrała we wtorek na wyjeździe z Medvescak Zagrzeb, który przegrała 1-3, natomiast Orły swój ostatni mecz mieli w niedzielę u siebie i zwyciężyli ekipę z Grazu 3-0. Myślę, że może mieć to wpływ na końcowy wynik. Goście powinni być dużo bardziej wypoczęci i zregenerowani a kadrowo dla mnie są zespołem mocniejszym i w lepszej formie i myślę, że przyjadą z tego wyjazdu ze zwycięstwem.
✅ 145
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Eliteserien
Godz: 21:00
Spotkanie: Vålerengens IF - FK Haugesund
Typ: Vålerengens IF
Kurs: 2.23
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na zaległe spotkanie 16 kolejki norweskiej Eliteserien.
W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu na Intility Arena zmierzą się ze sobą miejscowe Vålerengens Idrettsforening a w gości przyjedzie drużyna Fotballklubben Haugesund.
Vålerengens IF w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 27 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś FK Haugesund plasuje się na 5 pozycji w tabeli norweskiej Eliteserien zdobywając 36 oczek w swoich 23 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 5 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 15-9 natomiast goście w delegacjach 5 wygranych, remis oraz 6 porażek i bilans bramek 14-15.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią rozegrać bardzo dobre zawody i to na swoim terenie zebrali w tym sezonie dużo więcej oczek niż w delegacjach a goście na wyjazdach niby średnio ale co najmniej 1 gol tracony w każdym meczu wyjazdowym może się dla nich w tym przypadku źle skończyć i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek pozostanie na Intility Arena.
✅ 123
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 19:30
Spotkanie: skanderborg-gog handbold
Typ: gog -3,5 i 51.5+ w meczu
Kurs: 3.80
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj braklo jednej bramki w calym meczu zeby skosic duzy kurs-no nic moze dzisiaj sie uda.oferta uboga ale cos udalo sie znalesc-typuje lige dunska.skanderborg to druzyna ktora bedzie sie bronic przed spadkiem,w tym sezonie rozegrala szesc meczy-wygrala tylko jeden i to wedlug mnie z najslabsza druzyna ligi tonderem,reszte przegrala bez walki i to z druzynami nie najwyzszych lotow.gog na bank zalapie sie play-off,sa druzyna ktory trzyma pewny poziom i z niego nie schodzi.w tym sezonie takze zagrali szesc meczy,cztery wygrali-jedna z nich to z czolowa druzyna,jeden remis z ekipa na ich poziomie i porazka takze z ich polki.skanderborg na wlasnej hali spotkal sie z gog osiem razy i tylko raz wygral,przed sezonem odbyl sie puchar gdzie gog na wyjezdzie wygral 32-20.uwazam ze goscie wygraja bo jest za duza roznica umiejetnosci zawodnikow,graja lepiej i z takimi zespolami rzadko przegrywaja.dodalem znowu bramki w meczu bo linia mnie skusila-mam nadzieje ze dzisiaj druzyny rzuca swoje i ladny kursik wejdzie.pozdrawiam
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2017 - kwalifikacje
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Jack Lisowski - Jimmy White
Typ: Jack Lisowski (-3.5)
Kurs: 3,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wydaje się że Lisowski to dobry bet na wieczorną sesję dzisiejszych kwalifikacji Shanghai Masters. Aż sam się dziwię że to piszę, ale nie ma co zamykać oczu na rzeczywistość. Lisowski w ostatnim tygodniu pokazał super formę w European Masters w Lommel. Bez kompleksów grał swojego ofensywnego snookera, 2 cenne wygrane i nastraszył Selbyego (3-4), koniec końców przegrał, ale poziom był bardzo dobry. Z Jimmym takiego strachu nie będzie, bo były 6-krotny wicemistrz świata (i najlepszy gracz w historii który nigdy nie był mistrzem świata) już dawno po drugiej stronie cienia, w tourze tylko za zasługi ale już nie wydala nawet z przeciętniakami, co pokazują tegoroczne wyniki. Myślę, że nawet nie bałbym się handicapów na Lisowskiego, jak Jimmy będzie dawał szanse, a będzie dawał, to może to być bardzo krótki mecz.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 276
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Kobiety Liga Mistrzow
Godzina: 20.00
Spotkanie: Manchester City-ST Polten
Typ: Powyżej 14 Rzutów Rożnych
Kurs: 9.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niewiele o tym spotkaniu napisze. Różnica klad obu zespołów bardzo wysoka. Zdecydowanie lepszym zespołem jest oczywiście zespół dzisiejszych gospodyń-Manchester City.
Zazwyczaj w meczach kobiety idę w bramki,jednak bukmacherzy już dośc dobrze reagują na ten rodzaj zakładów przy meczach kobit,więc przerzuciłem się na rzuty rożne ???? Rzuty rożne,których w meczah druzyn o dwóch różnych potencjałach jest zazwyczaj bardzo dużo.
Przykładem niech będzie wczorajszy mecz Lyonu,gdzie zespół z Francji zdobył nie wiem 15-16 rożnych? No całkiem niezły wynik.
Nie uważam iz City tyle zdobędzie,jednak poprzedni mecz pokazał,że i St Polten potrafi atakować. Chociaż goli nie zdobyły to walczyły dzielnie na własnym obiekcie. Zdobyły również właśnie kilka rożnych ;) Obie drużyny w tamtym spotkaniu zakręciły się bodajże właśnie koło 14 rzutów rożnych.
Liczę,że i w tym meczu tak się stanie. City będzie dominowac i będzie atakować i atakować. Licze Ze 10 rożnyh sa w stanie zdobyć. Swoje na pewno dołoży ten St Polten ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym I grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: Kaddeten vs Skjern
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzis Liga Mistrzów w piłce ręcznej i ciekawy mecz w Szwajcarii..Drużyna Michała Szyby podejmuje duńskie Skjern, któe przed sezonem sięwzmocnilo Eggertem... Druzyna gości od tego sezonu niby świetna ale czy taka dobra aby wygrywać z kazdym? Nie.. Myhrola mozna jeszcze wyróznic a reszta to taka sredniawka.. a druzyna gospodarzy nie gra za dobrze.. moze inaczej wyniki nie są za dobre.. 2zwyciestwa 2 porazki.. 2porazki obie po 1 bramce a co najgorsze z rumunami był remis 28:28 i mieli rumunipo czasie rzut wolny ktory trafili a zawinił.. Michał Szyba.. no coz dzisiaj muszą wygrać jesli chca awansować dalej a tacy zawodnicy własnie jak Szyba, Csaszar, Tominec powinni załatwic sprawe... jeszcze u siebie grają a kurs zachęca
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga mistrzow kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie:Glasgow City-Shymkent
Typ: Shymkent wygra do przerwy lub caly mecz (inaczej podwojna szansa 2-2)
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis oferta uboga wiec zdecydowalem sie zagrac według mnie troche value w tym spotkaniu.... No i dzisiaj ze strony Glasgow zacznie sie gonienie wyniku ale czy panie temu podołają według mnie beda miały bardzo ciezko gdyz druzyna z Kazachstanu jest podobnie swietnie przygotowana fizycznie do tego spotkania (zaczerpnałem takich informacji) Glasgow nie leży liga mistrzow kobiet, wiadomo jest jakas przepasc miedzy druzynami Glasgow a Psg, Wolfaburgiem itp mocnymi druzynami. Tak samo jest z druzyna z kazachstanu lecz uwazam ze kursy powinny byc zblizone. Jak ostatnio pisalem piłka nożna w kazachstanie zaczeła sie coraz prężniej rozwijac a co za tym idzie? Nakłady finansowe, szkolenie mlodziezy i scouting... Takze i żenski futbol nie jest pomijany w tych aspektach. DZIS Glasgow bedzie gonił... gonił trzy bramkowa strate z kazachstanu.Czy to sie uda według mnie moze byc bardzo ciezko i dojsc moze do nerwowej gry ze strony gospodyń co wykorzystać moze Shymkent... Jedyne czego sie obawiam to pogoda w Glasgow 13 stopni i padajacy deszcz co moze byc sprzyjajacym aspektem dla druzyny gospodarzy... Uważam jednak ze gospodynie beda chcialy zbyt szybko strzelic bramke i to je moze zgubic...
Jesli ktos zdecyduje sie grac typ proponuje za male, znikome stawki... Powtarzam ja widze w tym typie male value przy zbizonym poziomie obywdu zespołow...
Wjeżdzasz za drobniaki zostaw ????????????
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia , 1 liga Serie A
Godzina: 22:00
Spotkanie: Ponte Preta - Santos

Typ: remis
Kurs: 3.2
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Witam Was. Na dzisiaj oferta uboga ale wpadł mi w oko moim zdaniem na tyle wyrównany mecz , że powinien w nim paść spokojnie remis po fajnym kursie. Zacznę od najważniejszej wiadomości - duża wilgotność powietrza aż 66 % i szansa opadów a jak już pada to na takim boisku fatalnie się gra i zazwyczaj padają remisy... Myślę , że Santos podejdzie do tego meczu bez spiny - wystarczy im w zasadzie remis , wywalczony punkt na takim terenie i przy takich warunkach jest jak trzy. W składach obu zespołów nie ma większych rotowań, w Santosie zabraknie Ribeiro ale nie jest to duże osłabienie tak samo w Ponte Preta , ważniejsi piłkarze będą grać - szykuje się typowy meczyk na remis.. Wejdzie? Daj reputkę ! Powodzenia !
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom