>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 12. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
makaveli23 121,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Paragwaj Primera Division
Godzina: 00:10
Spotkanie: Diaz - Olimpia Asuncion
Typ: X
Kurs: 3.45
Bukmacher: unibet
Analiza:
Widzimy tutaj dwie druzyn stojące obok siebie w tabeli dosyć wysoko odpowiednio 4 i 3 miejsce, więc naprawdę wyoko bo wyzej juz sa dwie bodajze najbardziej utytulowane druzyny w Paragwaju czyli Guarani i Cerro Porteno. Tak więc czemu goscie tak duzymi faworytami? Pewnie dlatego ze Diaz troche jakby overperforming, ale widzimy tutaj formę wręcz taką samą obu druzyn w ostatnich pięciu meczach 2-2-1. Liga jest bardzo remisowa bo oprocz dwoch pierwszych druzyn w tabeli i ostatniej wszystkie w swoich meczach osiągają remisy na duzych procentach a przynajmniej te dwie które beda sie mierzyc w tym meczu napewno. Diaz z bilasnem 7-7-3 (24-14) jest to 41-41-18% a Olimpia 8-6-3(29-17) 47-35-18%. Ostatnio obie druzyny mialy troche zroznicowane wyniki od remisu (2-0-1 Diaz) i (1-0-1 Olimpia) wiec jest dobra pora by wrocic do normy i zremisowac. Abstrachujac od kontuzji, ktore zapewne swiadcza o pewnych oslabieniach gospodarzy bo nie wierze ze mamy tutaj bez powodu takie kursy, to mysle ze warto pyknąć tutaj remis bo statystycznie wyglada naprawdę dobrze. Większosc remisow obie druzyny zdobywają najwiecej tam gdzie dzisiaj grają, czyli Diaz u siebie (3-4-1) i Olimpia (2-4-2) na wyjeździe.
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 02:00
Spotkanie: New York Knicks - Sacramento Kings
Typ: Porzingis suma punktów (30) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 3,20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejsza noc stoi dla mnie pod znakiem powrotu na parkiet Kristapsa Porzingisa. To jaki Łotysz ma wpływ na zespół wiadomo nie od dziœś. Po odejœściu Carmelo Anthonego do OKC został prawdziwym liderem drużyny z Nowego Jorku. Przykład: 3 zwycięstwa z rzędu gdzie KP rzucał 37, 40 i 28 pukntów. Jeden mecz pauzy i gładka porażka z Magic 13 punktami. Teraz po meczu przerwy wraca i myœślę, że z przytupem będzie chciał pokazać, że nieœśmiałe głosy o MVP nie są wzięte z kosmosu... Co do samych Knicks, gra może nie zachwyca, ale jednak są zabójczo skuteczni w końcówkach. Myœślę, że z Kings należy spodziewać się zaciętego pojedynku zakończonego minimalnym zwycięstwem gospodarzy. W Knicks brak kontuzji, ostatni mecz kary odbywa Joakim Noah. Sądzę, że jego koledzy nie będą chcieli bez walki oddać miejsca i dziśœ będą ze wszystkich sił starali się pokazać trenerowi, że to im należy się gra. Co do Kings, ostatnio udało im się wyszarpać zwycięstwo z 76ers, ale myœślę, że w tamtym meczu zostali trochę zlekceważeni przez młodych zawodników z Philadelphii. Poza tym był to mecz u siebie, na wyjeździe idzie im zdecydowanie gorzej (ostatnie 5 meczów to 5 porażek). Po stronie nieobecnych w Kings w dalszym ciągu Vince Carter. Reasumując - liczę na close game, zakończony minimalnym zwycięstwem NYK przy bardzo dużym udziale KP. powodzenia
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 45

djrasfilterman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godz: 02:00
Spotkanie: dallas-cleveland
Typ: 1
Kurs: 2,89
Bukmacher: fortuna
analiza:
Mavs to dziś biorą! Kawaleria to jedynie Lebron James i Jeff Green. Zagrali jeden super mecz, a raczej Lebron zagrał w pojedynkę na mega poziomie, a Wiz zagrało stojane i to cała &quot;super&quot; gra Cavs (jeden mecz z Wizards). Oni nie bronią, a w ataku to same jumperki, bądź indywidualna gra Lebrona. Tam nie ma żadnej gry do środka, ani swingu na obwodzie. Totalna ZENADA!
Za to Mavs są po kilku dniach przerwy. Trochę dziwna koncepcja, niby tankuja od kilku lat, ale żadnej przebudowy tu nie widać, szkielet ciągle utrzymany. Każdy dollar jest oglądany z dwóch stron przez Marca Cubana. Widać właściciel czeka na odejście Dirka Nowitzkiego, aby zacząć od nowa. Mimo tego otrzymali bardzo dobrego gracza na niskiej pozycji w drafcie. Ostatnio zaskoczyli ogrywając Wizards na wyjeździe (bardzo dobrze zagrali). Dzis grają w domu, a ich hala jest strasznie niewygodna dla rywali. Czas aby odpalili i uwazam że dziś przejadą się po Cavs. Mają przewagę na niskich pozycjach, jak i w grze do środka. Ich celem będzie wystrzelanie Lebrona. Matthews, Barea, Harris, Farell + ten młody z draftu postaraja się o dobry ruch piłki na obwodzie. Harrison Barnes bez problemu może przewyższyć w zdobyczy punktowej Lebrona. Mavs mają wiele opcji, a Cavs przede wszystkim Lebrona. Jedno jest pewne, będzie bardzo gorąco! (To najlepszy singiel na dzisiejszą noc)
Plagiat analizy i to wyjątkowo bezczelny!
https://forum.bukmacherskie.com/threads/nba-listopad-2017.149010/page-8#post-6551016
Zgodnie z Regulaminem wykluczenie z konkursu i okresowy ban na forum.
Bawimy się fair!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 12:30
Spotkanie Bilbao - Valencia Handicap [0-3,5] razem z dogrywka
Typ:1
Kurs: 3,65
Bukmacher unibet-brak-polskiej-licencji!
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek ligi ACB w Hiszpani.Gospodarze tego meczu staną przed bardzo trudnym zadaniem ponieważ ich przeciwnikiem jest aktualny mistrz kraju Valecja.Bilbao aktualnie zajmuje dalekie 10 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 3 zwycięstwa i 4 pojedynki przegrali.W ostatniej kolejce przegrali wysoko na swoim parkiecie z Barceloną 83-104.Ich rywale Valencja to doskonały zespól który teraz zajmuje 2 miejsce w tabeli z 6 zwycięstwami i tylko 1 poniesioną porażką.W ostatniej kolejce pokonali na swoim parkiecie beniaminka San Pablo Burgos 87-78.W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami przeważnie wygrywała Valencja.Jednak sądze że gospodarze są w stanie nawiązac wyrównaną walke.
12/04/17 1.lH
Bilbao - Valencia 88:75
03/12/16 1.lH
Valencia - Bilbao 83:61
31/01/16 1.lH
Valencia - Bilbao 85:49
15/11/15 1.lH
Bilbao - Valencia 104:111 (d.)
01/06/15 1.lH
Bilbao - Valencia 70:71
⛔ 100
 
loko2004 0

loko2004

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, III liga, grupa I
Godzina: 11:15
Spotkanie: Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów
Typ: Remis X
Kurs: 3,45
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Obie drużyny okupują dolną połówkę ligowej tabeli, Pelikan ma jeden mecz zaległy do rozegrania. Pelikan jest średniakiem trzecioligowym, Olimpia również, do tego spadkowiczem z II ligi. W jakim meczu mógłby paść remis jak nie w meczu tych dwóch drużyn, które jak do tej pory po rozegraniu 15 spotkań (Olimpia) i 14 spotkań (Pelikan) jeszcze ani razu nie zremisowały. Pelikan do tego w meczach ligowych poprzedniego sezonu miał dodatkowo 3 ostatnie mecze bez remisu, więc ta seria się wydłuża do 17 ligowych kolejnych spotkań bez remisu. Olimpia zremisowała w ostatniej kolejce ubiegłego sezonu 2 ligi. Z racji tego, że każda seria się kiedyś kończy, nie ma lepszej okazji niż mecz obu tych drużyn. Czas na pierwszy remis, są to jedyne zespoły z całej grupy I 3 ligi bez remisu. Sportowo stoją na podobnym poziomie. Nie znalazłem w ofercie żadnego bukmachera opcji remis i powyżej 1,5 bramki bo stawiam na bramkowy remis. W meczach Pelikana domowych pada dużo bramek osiągane były wyniki: 2-3, 4-1, 4-1, 0-1, 3-2, 4-1, 6-1. W meczach wyjazdowych Olimpii średnia ilość goli na mecz 2,125.
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis challenger, Kobe-singiel
Godzina: 05:00
Spotkanie: Robert S. - Hemery C. (Fra)
Typ: Hemery C.
Kurs: 2,0
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam, półfinał w Kobe wygrany gładko przez Calvina, na którego stawiałem. Teraz czas na finał z rodakiem , będzie to pojedynek dwóch Francuzów i sądze , że bedzie to całkiem wyrównany pojedynek, zastanawiałem sie czy grać dokładny wynik 1-2 , kurs kusi, lecz gram bezpieczniej wygraną Calvina Hemery. Robert gra dobry turniej wszystkie pojedynki wygrał 2-0 w setach i na pewno łatwo skóry nie odda.. Jednak dla mnie Hemery wygra ten turniej, jest wyżej w rankingu, gra dobrze , ma bardzo dobry serwis, licze na zwycięstwo, a kurs spada..
Grasz ze mną? Daj ???? oraz reputacje ????
Pozdrawiam !
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 18:00
Spotkanie Szwajcaria-Irlandia płn
Typ: 1/1
Kurs 2.04
Buk Fortuna
Analiza: Już jutro odbędzie się rewanżowe spotkanie pomiędzy ekipami Szwajcarii oraz Irlandii Północnej. Od samego początku było wiadome że Szwajcarzy są faworytem do awansu na Mundial z pomiędzy tych dwóch ekip są zespołem lepszym i bardziej poukładanym, nie przez przypadek w eliminacjach szli na równo z zespołem Portugalii i tylko dzięki gorszemu wynikowi z zespołem Portugalii oraz słabszym bramkom zajęli 2 pozycję w grupie. W pierwszym meczu z Irlandią byli zespołem znacznie lepszym, który stworzył sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, co prawda gola strzeli dopiero po rzucie karnym ,ale myślę że na swoim stadionie zaatakują od pierwszych minut i to oni będą podczas całego spotkania prowadzić grę. Irlandia zazwyczaj jest zespołem ograniczającym się do kontrataków i uważam że tutaj będzie podobnie, bo prowadzić gry przyjezdni nie umieją , nawet przed własną publicznością zagrali słabo , więc nie liczę na niespodziankę na tym o wiele cięższym do gry terenie. Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach spotkania oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego. Myślę że goście mogą tutaj zdobyć gola po jakimś stałym fragmencie gry.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Pittsburgh Penguins
Typ: Nashville Predators
Kurs: 2.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wbijam dzisiaj w gospodarzy bo widzę duże szansę na powodzenie. Mistrzowie z Pittsburgha jakoś w rozsypce albo w wakacyjnej formie, potrafią przegrać np 1:7 z Jetsami co troszkę szokuje lekko mówiąc. Na ostatnie 7 meczy mogą pochwalić się statystykami 2-5, nie dzieje się tam dobrze obecnie. Znając takich lisów pewnie czekają na playoff żeby odpalić bo top8 to raczej mają zapewnione. Gospodarze wracają po serii wyjazdów i to bardzo udanych, wygrali 3 z 4! U siebie po idealnym początku 3/3 przegrali następne dwa spotkania w tym z Islanders 2:6 także czas wrócić na odpowiednie tory i zgarnąć u siebie komplet. Tutaj jest jeszcze jeden ważny aspekt a mianowicie odpoczynek Predators, ostatni mecz zagrali 8 listopada i od tego spotkania trenują sobie we własnej hali. Dodatkowo mają 3 kolejki rozegrane mniej i to na pewno będzie ich mocny argument. Goście mieli dużo trudniejszy terminarz i ledwo mecz wczoraj w stolicy gdzie polegli 1:4 także liczę że nie będą mieć tyle sił i nie dadzą rady gospodarzą.
⛔ 100 - wygrana gospodarzy dopiero po dogrywce. Nie zostało to uwzględnione w Typie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Nice I liga
Godzina: 12:45
Spotkanie: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Wygrana GKS
Kurs: 2,50
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Dobrze spisująca się w poprzednim sezonie ekipa z Sosnowca wyjeżdża zmierzyć się z zespołem GKS-u Tychy. Nie można zbyt wiele powiedzieć o grze obydwu zespołów. Zdecydowanie w lepszej formie ekipa z Sosnowca - zdobyli aż 11 punktów w 5 ostatnich spotkaniach strzelając przy tym 12 goli i tracąc jedynie 4 bramki. Gorzej wygląda gra na wyjazdach - jedynie 3 punkty w 5 ostatnich spotkaniach i 6 straconych goli. Przeciętnie spisuje się drużyna gospodarzy - 5 punktów w 5 meczach, 5 zdobytych bramek i 6 straconych. U siebie zespół Tyszan spisuje się lepiej - 8 punktów w 5 spotkaniach domowych, zdobyli 9 bramek pozwalając przeciwnikom 8 - krotnie umieścić piłkę we własnej bramce. W dziesięciu ostatnich konfrontacjach obu zespołów 5 razy wygrał zespół GKS-u, 4 razy padł remis i tylko raz wygrali piłkarze Zagłębia. Znaczące jest też to, że drużyna z Sosnowca jeszcze nie wyszła zwycięsko grając w Tychach.
Podsumowując - Słaba gra Zagłębia na wyjazdach i całkiem dobra postawa GKS-u na własnym stadionie, bilans spotkań obu zespołów i fakt, że piłkarze z Sosnowca nigdy nie wygrali w Tychach skłania mnie ku zakładzie na zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver - Orlando
Typ: over 224,5
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań w NBA i spośród kilku typów postanowiłem wybrać ten - spotkanie dwóch ofensywnie grających drużyn które będzie warte obejrzenia ???? Denver u siebie zdobywa sporo punktów a Magicy ostatnio na bardzo na fali i podejrzewam że jeszcze trochę na niej popłyną. Wystarczy popatrzeć na ostatnie 2 występy obu drużyn - Nuggetsi 102,112 pkt a Orlando 125 i 113 pkt. Ponadto ostatnie spotkanie obu drużyn w styczniu tego roku, w Denver padł rezultat 125-112. Można zaryzykować nawet większy over ale to jest sport i nigdy nic nie wiadomo do końca ;) Wydaje mi się również że Memphis napsuje dzisiaj krwi Rakietom ;) Powodzenia i pozdrawiam
✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J2-League
Godzina 6:00
Spotkanie : Machida : Renofa Yamaguchi
Typ : Renofa Y over 1.5 gola
Kurs : 2.23
Bukmacher :Unibet
Pozostaję w Japonii pomimo iż wczorajszy typ nie wszedł , dziś kolejny ważny mecz tym razem dla gości którzy na dzień dzisiejszy opuszczają ligi ale jak napisałem wczoraj jeszcze dwa mecze do końca dla nich a rywale z miejsc 20 , 19 przegrali swoje mecze i tak dystans który tracą do 20 miejsca czyli Kumamoto jest 3 pkt tak więc wszystko jest jeszcze możliwe aby pozostać w J2-League ale wiadomo wszystko zależy dziś od nich i w ostatnim meczu od wyników ich i rywali tak więc jak powiadają nadzieja umiera ostatnia stąd liczę na pełne zaangażowanie do ostatniej sekundy meczu , gospodarze praktycznie to dla nich to ten sezon mógłby się już zakończyć , 15 miejsce 49 pkt i praktycznie w ostatnich 10 meczach 1 zwycięstwo 7 remisów i 2 porażki natomiast goscie jak powiedziałęm walczą - ostatnie 3 mecze to 2 wygrane i porażka i liczę że dziś powinni dać z siebie maksa i mogą zdobyć te dla mnie upragnione dwa gole i wygrać !
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwal. MŚ
Godz: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Irlandia Płn
Typ: obie drużyny strzelą gola / TAK
Kurs: 2,73
Bukmacher - Fortuna
Witajcie. Piszę sporadycznie, jakoś jestem zniesmaczony ostatnimi wynikami. Wszędzie lipa. Ale ten mecz mnie kręci i warto zagrać. Powiem tak, nie wyobrażam sobie mundialu bez Szwajcarów. Moim zdaniem jest to drużyna, która znajdzie się w pierwszej ósemce w Rosji. Helveci, Belgowie no i Polacy to drużyny na fali, ewidentnie mający sznse na dobry, zaskakujący wynik na MŚ. Szwajcarzy wygrają ten mecz ale Irlandczycy nie sprzedadzą skóry łatwo i bramkę strzelą, kto wie, czy nie pierwszą w meczu. Remis dla Grasshoppersów też jest dobry, może będzie 1:1, kto wie? No i zobaczcie, gdzie była Szwajcaria kilka lat temu? Jak ten świat się zmienia... Gramy? Pewnie, że tak. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej USA NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Minnesota Wild
Typ: Couturier Sean strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Dzisiejszej nocy znowu Hokej i typ na strzelca⚽
Couturier Sean - 24 latek rozgrywa 6 sezon w drużynie gospodarzy, jego statystyki to od 11-15 goli na sezon, asysty 20-28 w średnio 78 meczach. Policzyłem ostatnie sezony.
Jego aktualne statystyki na które warto w tym sezonie spojrzeć to 10 goli, 9 asyst w 16 meczach. Wydaje mi się, że jest w formie, jest to jego zdecydowanie najlepszy sezon w karierze. Wystąpi dzisiaj od początku, a obok siebie ma Jakuba Voracka, świetny asystujący (17 asyst w 16 meczach w tym sezonie) i Claude Giroux&#39;a 11 asyst.
Jeżeli chodzi o mecz, gospodarze to drużyna która straciła 44 bramki to TOP 2 aktualnie po 16 kolejkach. Dużo strzelają u siebie.
Nic tylko trzymać kciuki, jeżeli chodzi o tym to stawiał bym na gospodarzy po ewentualnej dogrywce po rzutach karnych. Czasami warto w hokeju typować, że strzeli pierwszy w meczu, w tym meczu to kurs 7.75????
⛔ 100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice I Liga
Godzina:
Spotkanie: Stomil Olsztyna
- Chrobry Głogów
Typ: Stomil
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Na jutro polecam spotkanie z zaplecza ekstraklasy. Postawić na gospodarzy to dosyć odważny typ, ale ja się na niego decyduje. Stomil w Olsztynie gra skutecznie bo aż 5 na 6 rozegranych spotkań zakończyło się zwycięstwem gospodarzy. Chrobry po dobrym starcie ostatnio trochę słabiej. Nie radzę sugerować się tabela bo tam różnice są naprawdę niewielkie Chrobry zajmuje 5-te miejsce a Stomil 13-naste przy czym różnica punktów to zaledwie 5 oczek, a klub z Olsztyna ma jeden zaległy mecz.
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Segunda Division B - Grupa 3
Godzina 12:00
Spotkanie : Baleares - Saguntino
Typ : 0
Kurs : 3,2
Bukmacher :Fortuna
Analiza:
Witam, dzisiaj wybrałem mecz w Hiszpanii. Obie drużyny zagrały po 13 meczy. Gospodarze zajmują 14. pozycję z 15 punktami, 6 remisami i bilansem bramkowym 12-13. Natomiast Saguntino 7. pozycja 19 punktów, 4 remisy bilans 15-13. Baleares u siebie na 6 meczy aż 5 remisów i 1 przegrana oraz powalający bilans 2-3.Dodam jeszcze, że średni procent remisów w aktualnym sezonie w tej lidze wynosi 36% a w zeszłym 33%. Co najważniejsze bukmacherzy mocno faworyzują Baleares w meczach u siebie czego nie odzwierciedlają wyniki. Przykładowo , ostatni mecz z Peraldą (17. drużyna w tabeli), kurs na Baleares 1,5 i remis po czerwonej kartce w 54 minucie dla Peraldy. W ostatnich 4 meczach kursy na wygraną Baleares zawsze były mniejsze niż 2 a drużyna ta zaliczyła 4 remisy. Z jednej strony rozumiem czym kierują się bukmacherzy bo Baleary położone są na wyspach . A takie drużyny charakteryzuje właśnie to, że są mocne u siebie, a słabsze na wyjazdach.Tyle, że odległość między Saguntino a Balearami jest niewielka.Samolotem można ją pokonać w niecałą godzinę, statkiem 5-6h (podejrzewam,że wybiorą 1. opcję) Zresztą nie faworyzują ich też tylko u siebie . np niedawno grali przegrany 2-0 mecz z 18. w tabeli Peną a kurs na na to, że wygrają wynosił 1,95...Z drugiej strony nie są słabą drużyna. W zeszłym sezonie zajęli 4 miejsce. Aktualnie po prostu są w lekkim dołku.
Jednak podsumowując kurs 1,75 na Baleares wydaje mi się zdecydowanie za niski. Największe prawdopodobieństwo widzę tutaj w remisie. Powodzenia
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna primera B
Godzina: 19:05
Spotkanie: Villa Dalmine - Sportivo Estudiates
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na jutro typem godnym uwagi wydaje mi sie byc mecz Villa Dalmine z Sportivo estudiates.
Za gospodarzami przemawia wiele
1. Na 3 mecze u siebie bilans 6:0 9 pkt
2. H2h pomiedzy zespolami to dwa zwyciestwa gospodarzy az 4:1 i 3:0 raz zanotowali porazke 0:1
3. W tabeli 5 miejsce bilans 6:2 i 10 pkt
Zas goscie aktualnie 11 pozycja i bardzo slaba postawa w 3 wyjazdowych meczach 1 pkt i 0:3 w bramkach.
Sadze ze jutro gospodarze wyjda zwyciesko z tego pojedynku po sympatycznym kursie ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Nashville v Pittsburgh
Typ: Nashville ML
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Długo czekałem na informacje co do tego meczu. Pierwsze starcie finalistów ligi NHL z ubiegłego sezonu w Bridgestone Arena. Liczę na rewanż za 0:4 z początku sezonu
Podstawową informacją dla mnie jest występ 22-letniego goalie w bramce. Tristan z bilansem 0-0-1 (3-2-0 ze średnią 3.18 GAA i .897 SV% w AHL&#39;u), średnią poniżej 2 gola na mecz oraz .940 skutecznoscią obronionych strzałów dostanie druga szansę na pokazanie się Mike&#39;owi Sullivanowi w tym sezonie.
Pittsburgh po meczu z Waszyngtonem przegranym 1:4 zagra dziś b2b z mistrzem Zachodu z poprzedniego sezonu.
Liczę tutaj, że Nashville wykorzysta zmęczenie gości, fakt że grają dość przeciętnie na starcie tego sezonu oraz aspekt zmiennika Matt&#39;a Murraya w bramce Pingwinów.
Obrońcy tytułu do tej pory bilans 9-7-2, ale na wyjazdach bilans ujemny 4-7-1.
W bramce Preds zagra Pekka Rinne
7-2-2 średnia 2.08 oraz 0.934 skuteczności obronioncyh strzałów + 1 czyste konto lub 22-letni rodak Juuse Saros który zanotował ostatnio pierwsze zwycięstwo w tym sezonie gdzie Preds pokonali Królów z LA po dogrywce. Bilans backup&#39;a z Finlandii to 1-3-0 3.94 GAA, .855 skuteczności obronioncyh strzałów
Dodatkowo:
Pittsburgh is 2-5 SU in its last 7 games
Pittsburgh is 1-6 SU in its last 7 games on the road
Nashville is 4-2 SU in its last 6 games
Nashville is 12-4 SU in its last 16 games at home
⛔ 100 powtórzony Typ
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Boks - waga ciężka
Godzina: 4:30
Spotkanie: Jarrell Miller - Mariusz Wach
Typ: ilość rund : poniżej 4,5
Kurs: 5,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy na undery poszły dośc wyraźnie w dół, ale mimo to raczej warto je pograć. Mariusz Wach najlepsze lata kariery ma już za sobą. Povetkin to dobitnie pokazał wręcz upakarzając naszego boksera. Z Teperem Wach wygrał, co mnie zaskoczyło. Mimo to poziom tamtej walki nie stał na wysokim poziomie i zwycięstwo Polak zawdzięcza głównie słabej postawie Tepera. Na innym etapie swojej kariery jest Jarrell Miller. On największe walki ma przed sobą. Jeśli pokona Wacha, to być może dostanie już w następnej walce szanse na pas mistrzowski. Na ważeniu widać było ogromną motywację i Millera. Był dośc nabuzowany więc możliwe, że od początku mocno zaatakuje. Mariusz Wach sporo potrafi przyjąć, ale nie oszukujmy się- kilka mocnych bomb od takiego byka jak Miller i nawet Wach pęknie, a nie jest dużą sztuką czysto trafić Wacha. U Mariusza widzę jakąś taką niepewność. Do tego jest w słabej formie fizycznej- mocno otłuszczona sylwetka, spora waga. Widzę tu szybkie zwycięstwo Millera.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Indonesia
Godzina: 09.00
Spotkanie: Semen Padang-PS TNI
Typ:
PS TNI remis nie ma zakładu ( zakład bez remisu ) Inaczej Handicap Azjatycki 0.0
Kurs: 7.00 ( Brany w tej chwilii z oddsportal )
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiejszy kurs 18.00 wszedł raczej spokojnie-że mecz był perfidnie ustawiony było to widać w 1wszej połowie.
Dzisiaj ponownie uciekam się w ryzykowną opcję. Nie wiem skąd taki rozstrzał kursów. Nie wiem dlaczego są faworyzowani w aż taki sposób gospodarze..
Na chwilę obecną czysto sportowo lepszą drużyną jest PS TNI.

Padang na ostatnie 10 spotkań wygrało jedno,zremisowało jedno i aż 8 przegrało. Bilans bramek w lidze to 32 strzelone i 52 stracone i na chwile obecną są w strefie spadkowej ( być może to jest ten powód aż tak niskich kursów na nich-punkty są im bardzo potrzebne ). I z pewnością będą o to walczyć.
Jednak nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu na gości którzy ostatnio spisują się co najmniej nieźle-3 wygrane-no z Gresikiem to tego nie ma co liczyć bo to formalność,ale już z Persipurą wygrana może robić jakies wrażenie.
Oczywiście są bezpieczni w tabeli.
Motywacja po stronie gospodarzy,jednak forma zdecydowanie po stronie gości.. Być może goście mecz oddadzą-nie wiem,ale zagranie za 2/10 takiego kursu uważam za Value ;)
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom