>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.11.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:20;30
Spotkanie:Gijon-Valladolid
Typ:X
Kurs:3,22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Spotkanie pomiedzy 6 a 10 druzyna 2 ligi Hiszpanskiej druzyna gospodarzy grajac z druzynami do 10 miejsca notuje remisy i dzisiaj spodziewam sie kolejnego w pieciu ostatnich rozegranych spotkan miedzy w/w druzynami 3 krotnie padł remis raz wygrali gospodarze i raz goscie w ostatniej kolejce Gijon przegrał na wyjezdzie 0-1 zas goscie tez przegrali ale na własnym stadionie az 0-3 ze słabym Gimnastic .
✅ 222
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - London
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zverev - Cilic
Typ:Zverev
Kurs:1.92
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Cilic nie szczyci się ostatnio jakoś wybitną formą. Przegrana z Francuzem Benneteau w dwóch setach.Fucsovics zwycięstwo Chorwata w tym meczu ale po cięzkiej męczarni dopiero w trzecim secie odnosi zwycięstwo. Podobny mecz był z Coricem tak samo zwycięstwo po trzech setach.Miał też swoje mecze wygrane pewnie np. z Bautistą w dwóch setach. Jeśli chodzi o Zvereva to ostatnie dwa spotkania przegrane z Tsonga i Haasem.Zwycięstwo pewne z Troickim i Simonem,Rublevem,Fognini. Jest to gracz uniwersalny. Myślę że w tym meczu będzie over gemowy. Dwóch serwisantów ale tutaj myślę że w lepszej dyspozycji jest Zverev. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100 - powtórzony Typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Baraże do MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Grecja - Chorwacja
Typ:
1 bramka w meczu minuta 28+
Kurs: 2.04
Bukmacher: https://www.efortuna.pl/
Analiza:

P
rzenosimy się do Pireusu. Dziś rewanżowe spotkanie między Grecją, a Chorwacją. W pierwszym meczu padł wynik 4:1 dla Chorwatów, sprawa awansu już rozstrzygnięta, aczkolwiek różne rzeczy w piłce się już działy... ;)
Dzisiejsze spotkanie może być tylko walką o dobry wynik, dla statystyk oraz dla poprawienia humoru kibicom. Chorwaci na dzisiejsze spotkanie wyjdą na luzie, Grecy z tyłu głowy mają fakt, że praktycznie nie pojadą do Rosji na Mundial. Co do typu, myślę, że dzisiejszy mecz będzie meczem typowej walki w środku pola, typowym meczem na remis, typową kopaniną. Takie mam przeczucie, tymbardziej, że w poprzednim meczu do 28 minuty Chorwaci prowadzili już 2:0, a w 33 było już 3:1. Nie chce mi się wierzyć w podobny scenariusz. Modric, Rakitic i spółka będą chcieli awansować, ale żeby za dużo się nie zmęczyć, nie będą specjalnie forsować tempa. Uważam, że mogą ustawić się defensywnie i czekać na swoje okazje, kontrować Greków. W tej kwestii to bardziej Grecy będą napierać od pierwszych minut. Bierzemy zimny trunek, otwieramy chipsy i zaczynamy...
POWODZENIA
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom