>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 12 października 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: Białoruś - Albania ( Czy drużyna 2 strzeli bramkę ? )
Typ: 2 ( NIE )
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza: Witam. W 4 kolejce spotkań w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie dojdzie do ciekawego starcia między Białorusią, a Albanią. Obie drużyny są niepokonane jak na razie. Mają identyczny bilans meczów: 1 zwycięstwo i dwa remisy. Białoruś na 3 mecze strzeliła tylko jedną bramkę w tych eliminacjach w wygranym meczu na wyjeździe z Francją 1:0. Potem zremisowała bezbramkowo u siebie z Rumunią i takim samym wynikiem zakończył się ich następny mecz na obcym terenie z Luksemburgiem. Także jak na razie Białorusini w tym turnieju eliminacyjnym mają czyste konto. Goście strzelili 3 bramki i stracili 2. Remis 1:1 z Bośnią i Hercegowiną oraz Rumunią i jedno zwycięstwo 1:0 ze słabiutkim Luksemburgiem. Białorusini mają przewagę własnego boiska i myślę, że będzie ich to 4 mecz z rzędu w którym zachowają czyste konto. Także będzie to remis bezbramkowy albo gospodarze wygrają do zera. Mecz o godzinie 19.30
.
✅ 115
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Białoruś - Albania
x2
2.40
bet365
Dzisiaj o godzinie 19.30 zostanie rozegrane bardzo interesujące spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy które za niespełna 2 lata zostaną rozegrane na boiskach Polski i Ukrainy.
Gospodarze to solidna ekipa. Sprawili w tych eliminacjach już jedną mega sensację wygrywając 1;0 z faworyzowaną drużyną Francji. Jednak to co pokazali kilka dni temu w meczu z Luksemburgiem to delikatnie mówiąc wstyd dla piłkarzy jak i kibiców zza naszej wschodniej granicy.
Albania to taki mówiąc troche na wynos &quot; przecietniak &quot; europejskiej piłki. Grają czasem solidną piłkę o czym mogą swiadczyc przynajmniej obecne rezultaty:remis z Rumunią czy Bośnią czy nawet siegajac do porzednich eliminacji: remis z Danią, Portugalia i Szwecja.
Uważam ze spotkaja sie dzis druzyny bedace w podobnej formie. Białoruś ma przewage własnego boiska. Mieli ja takze kilka lat temu. Nie wykorzystali. Wtedy padł remis z Albania 2-2. Dzis moze byc podobnie. Stawiam ze goscie nie przegraja.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Estonia - Słowenia
Typ: Estonia
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Krótko i na temat, bo nie ma się nawet o czym rozpisywać. Dzisiaj o godzinie 20:30, odbędzie się ciekawe spotkanie Eliminacji Euro 2012 Estonia - Słowenia, większość z pewnością postawiłaby na gości jednak to co ostatnio dokonali gospodarze, wobec postawy reprezentacji Słowenii daje dużo do myślenia. Gospodarze spotkania to reprezentacja Estonii, niespodziewanie reprezentacja ta w grupie C, Estonia ma na swoim koncie po 3 meczach 6 punktów: wygrana u siebie z Wyspami Owczymi 2:1, porażka u siebie 1:2 z Włochami po bratobójczym boju oraz ostatni piątkowy wyczyn wygrana 3:1 na wyjeździe z ... Serbią, i wcale Estonia tutaj nie była słabsza wyrywne statystyki w posiadaniu piłki, strzałach celnych i niecelnych co dziwi potrafili się podnieść na ciężkim terenie jakim jest Serbia. Słowenia natomiast spisuje się poniżej oczekiwań po 3 meczach 4 punkty: porażka u siebie 0:1 z Irlandią Płn, remis na Serbii 1:1 oraz zwycięstwo 5:1, ale z kim ... z Wyspami Owczymi. Patrząc na wyniki obu drużyn gospodarze nie są bez szans, ja zaryzykuję
⛔ 100
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Spotkanie: Mountfield Ceske Budejovice - Sparta Praha
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 2.90
Buk: Expekt
Analiza:
Dzis o godzinie 18.10 w meczu czeskiej Extraligi zmierzą sie ze sobą Ceske Budejovice i Sparta Praha. Sądze że z tego pojedynku zwycięsko wyjdzie drużyna gospodarzy. Więc przejde do statystyk. Mountfield jest obecnie wiceliderem ligi(z 21 pkt na koncie) notując 6 zwycięstw 2 remisy i 1 porażkę. Ich atutem jest własna tafla na której zanotowali do tej pory 3 zwyciestwa i 1 remis. Może te zwycięstwa nie były bardzo okzazałe gdyz zwykle wygrywali oni jedna bramką, jednak te wygrane nie były dziełem przypadku gdyż utrzymuja oni cały czas stabilną formę. Druzyna gości w tym sezonie nie zachwyca. Po 9 spotkaniach mają zaledwie 10 punktów oraz ich bilans spotkan to 2 wygrane,3 remisy 4 porażki. Do grania przeciwko nim przekonali mnie swoją katastrofalną grą na wyjeździe. Na 5 spotkań uzyskali 1 remis i 4 mecze przegrali. W drużynie Sparty panuje zapewne okropna atmosfera. Nie wygrali oni meczu w regulaminowym czasie gry od 5-ciu spotkań i nic nie wskazuje na to aby dziś to miało miejsce. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką. Mam nadzieję że Mounfield dzis wygra i obejmie pozycje lidera. Nie zwracałem uwagi ile spotkań te drużyny wygrały po dogrywce gdyż skoro typuje tu wynik po 60 minutach, wynik po dogrywce mnie nie interesuje.
✅ 190
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie: Duque de Caxias-Santo Andre
Typ: 1
Kurs:2,20
Buk:Expekt
Analiza:
VS

Dzisiaj o 21:10 na Sao Januario dojdzie do spotkania Duque de Caxias-Santo Andre. Obie drużyny walczą obecnie o inne cele, gdyż Duque ma zamiar jeszcze powalczyć o awans choć są w podobnej sytuacji jak Guaratingueta o której pisałem. Santo natomiast walczy o utrzymanie.


Duque de Caxias po katastrofalnym wręcz początku sezonu kiedy to przegrali pierwsze 6 spotkań od razu stali się głównym kandydatem do spadku i drużyną, której nikt nie traktował poważnie(ja sam miałem ich za słabeuszy). Jednak teraz to już zupełnie inna drużyna, która jest w stanie ograć każdego i stąd ta pozycja w tabeli. Strata do miejsca 4, które daje awans do Serie A to 9 punktów. Trochę dużo ale zakładając, że Duque będzie wygrywać, a ich pozostali rywale będą tracić punkty to są w stanie osiągnąć ten awans i dołączyć do wielkiej czwórki z Rio. Jednak aby o tym myśleć dzisiaj muszą bez względu na wszystko pokonać Santo Andre. Grają u siebie więc nie powinno być o to trudno, bo przecież w ostatnich 10 meczach jako gospodarz, a grali i na Engenhao i Sao Januario zdobyli na 30 możliwych punktów aż 21 co jest wynikiem naprawdę dobrym. Jeżeli chodzi o osłabienia to zabraknie tylko bocznego obrońcy Marlona.

Santo Andre
to klub, który jeszcze rok temu grał w Serie A ale jego pozycja wyglądała podobnie jak teraz. Walka przed spadkiem, która zakończyła się dla Ramalhao niepowodzeniem. Jednak po świetnym w ich wykonaniu Paulistao apetyty na awans wzrosły bardzo. Ale były i minusy tego dobrego ich grania w rozgrywkach stanowych-rozkupienie wielu ich graczy. I teraz zamiast walczyć o awans to muszą bronić się przed spadkiem. Obecnie zajmują 17 miejsce z dorobkiem 29 punktów i mają stratę 3 &quot;oczek&quot; do rozpędzonej Villi Novy. Jednak wszyscy liczą, że po zwycięstwie w klasyku regionu ABC z Sao Caetano zdobędą kolejne punkty z Duque. Dodatkowo mają szczęście, gdyż bez osłabień przystąpią do tego spotkania.

Podsumowując ja jakoś bardziej wierzę w to, że duet napastników Somalia-Andre Luis zrobi swoje i Duque wygra to spotkanie, a kurs zachęca nas do gry.

DUQUE DE CAXIAS: Lopes, Juninho, Gustavo (Marlon), Edson e Elton Lira; Xaves, Mancuso, Lenílson e Leandro Chaves; André Luis e Somália

SANTO ANDRÉ: Júlio César; Cicinho, Marcelo Godri, Douglas (Toninho) e Jailson; Walker, Gil, João Henrique e Rafinha; Borebi e Luis
✅ 120
 
6e66o 0

6e66o

Użytkownik
Ekwador - Polska
Typ: Polska (-1,5) @ Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365

Już dziś 12 Października 2010 roku o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy Ekwadorem i Polską. Mecz odbędzie się w Montrealu na stadionie Stade Saputo. Zespoły spotkały się ze sobą dwa razy. Raz wygrała drużyna z Ameryki Południowej, a raz górą byliśmy my. Bilans bramkowy 2:3.
Mój typ jest trochę ryzykancki. Polacy nie wygrali ani jednego spotkania z ostatnich siedmiu jakie rozgrywali. Zawodnicy drużyny przeciwnej też formą nie błyszczą. Z ostatnich pięciu spotkań wygrali tylko jedno. Dziś trener Ekwadoru - Reinaldo Rueda - będzie miał do dyspozycji tylko 16 piłkarzy. Selekcjoner po przegranym meczu z Kolumbią odesłał zawodników LDU Quito i Emelec występujących w klubowym Copa Sudamericana. Widzimy więc, że Reinaldo Rueda nie ma za bardzo w czym przebierać. Polska musi się kiedyś przełamać. Myślę, że pogrążony w kryzysie i grający rezerwowym składem Ekwador jest najlepszym momentem na to aby nasi piłkarze wygrali mecz. Powiem też, że według rankingu jest to najsłabszy zespół z jakim gramy w tym roku włączając w to Singapur i Tajlandię. :kibol:
⛔
100​
 
malik17 8

malik17

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Szwecja
Typ: 1
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzis o godzinie 20:30 Holendrzy podjema u siebie zespol ze Szwecji. Holandia jak dotad wygrala wszystkie 3 mecze w swojej grupie. Co prawda nie byly to jakies wielkie druzyny ale licza sie 3 punkty. Ostatni mecz z Mołdawia wygrali niezbyt przekonujaco bo zaledwie 1:0, lecz nie to jest najwazniejsze. Klaas-Jan Huntelaar jest w nieziemskiej formie, zdobyl 6 z 8 goli w eliminacjach dla druzyny Oranje. Bedzie to napewno kluczowy zawodnik w tym meczu. Nie wiadomo jeszcze czy zagra Mark van Bommel, ktory nabawil sie lekkiej kontuzji kolana ale miejmy nadzieje ze uda mu sie wystapic w tym spotkaniu. Co do Szwedow, rowniez ladnie im idzie w eliminacjach. Wygrali oba spotkania ktore dotychczasowo grali (2:0 z Wegrami i 6:0 z San Marino). Jednak mysle ze druzyna z pod Sztokholmu nie jest odpowiednio silna by pokonac Holandie ktora przypomnijmy doszla do finalu tegorocznych mistrzostw swiata. Dodatkowo nie ujrzymy dzis z powodu kontuzji pomocnika Twente Emira Bajramiego.
✅ 66
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Bern - Zug
Typ: under 5,5
Kurs: 1.95
Buk: Expekt
Analiza: Oba zespoły rozegrały już 13 kolejek tegorocznego sezonu w szwajcarskiej Nationalliga A. I Bern i Zug uzyskująjednak częściej underowe wyniki. Gospodarze mają na koncie 9 underów dla wyznaczonej granicy, goście 8, ale aż 5-krotnie w meczu z ich udziałem padło 5 goli. Zresztą w tym sezonie te drużyny już mają na koncie jedno spotkanie między sobą, Zug pokonał swojego rywala 4:1. W tabeli Zug jest wiceliderem z 30 pkt. na koncie i 10 wygranymi. Gospodarze mają tylko 8 wygranych i 23 pkt. Bilanse bramkowe dość podobne, Zug 42-29, Bern 34-29. Zwraca uwagę dobra gra defensywna i jednych i drugich. Średnia goli padająca w meczach z udziałem tych drużyn w przypadku Berna wynosi poniżej 5, a w przypadku Zug 5,46. Tak czy inaczej nie sądzę, aby padło w tym meczu 6 bramek, tym bardziej, że gospodarze w tym sezonie tylko raz zanotowali over na własnym lodowisku. W h2h 12 do 8 na korzyść underów. W ostatnich spotkaniach i Zug i Berna teżraczej padały undery, Zug np. ograł Fribourg 4:2, ale to bardzo overowy team, a Bern w takim samym stosunku poległ z tym zespołem, ostatnio 3:3 z Lakers, ale to zespół o podobnym nastawieniu ofensywnym do Fribourga.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Holandia - Szwecja
Typ : Ile rogów będzie miała drużyna 1 : Over 4.5
Kurs : 1.55
Buk : Bwin
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 20:30 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie eliminacji do Euro 2012 . Zmierzą się ze sobą Lider grupy czyli Holandia z Szwecją.
Fawprytem w tym meczu są zdecydowanie gospodarze . Jednak ja taki pewny tego nie jestem , dlatego postawiłem na rzuty rożne . 5 i wiecej rogów to nie wiele , zakładając że mecz może być wyrównany i Holandia będzie naciskać . Typ jak najbardziej wydaje mi się idealny na dzisiejszy wieczór . Polecam jeszcze : Under bramek w meczu Polski z Ekwadorem . Naprawdę polecam dwa te mecze i zapraszam do ich oglądania Pozdrawiam .
✅ 55
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Iceland - Portugal
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betfair
Analiza: W ramach eliminacji Euro 2012 na Laugardalsvullur stadium w Reykyavik spotykaja się reprezentacje Islandii oraz Portugalii. W tabelii grupie H gospodarze tego spotkanie zajmuja ostatnia pozycja bez punktow po dwoch porazkach. Goscie z Poludnia Europie po sa na drugiej pozycji z 4 punktami i traca do lidera az 5 punktow. Islandia po porazce u siebie z Norwegia 1-2, zagra dzis żeby wywalczyc pierwszych punktow w tych eliminacjach na wlasnym boisku. Portugalczycy po waznym zwyciestwo z Dania 3-1, zagraja o kolejne dobry wynik i pierwszych punktow wywalczonych na wyjezdzie. Widac wiec ze to wazne spotkanie dla oba zespole. Islandia nie może sobie pozwolic na kolejna porazka, i żeby liczyc sie w tych eliminacjach dzis musi wywalczyc korzestny wynik. Portugalia żeby nie tracic dystans do lidera oraz oddalic się od niebezpiecznych rywale. Isladnia w dwoch spotkanie zdobyla zaledwie jedneggo gola. Dzis żeby osiagnac dobry wynik, Gudjonson i Helguson czy inny napastnicy będą musieli być skuteczniejsi. Licze rownierz ze Portugalczycy chcac isc za cos zagraja ofensywnie i skutecznie tak jak przeciwko Danii. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Islandia i Portugalia padnie wynik powyzej 2,5 goli.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom