>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.01.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 13. Stycznia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - AFC Championship U23
Godzina: 12:30
Spotkanie : Arabia Saudyjska - Irak
Typ: Irak
Kurs: 2.45
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Mimo że piłki nożnej coraz więcej w ofercie , pozostaję nadal przy rozgrywanych w Chinach Mistrzostwach Azji .Wczoraj z dwóch opcji do wyboru ( Chiny , Katar ) wybrałem niestety błędnie, dzisiaj moją uwagę zwrócił mecz gr . C w którym Arabia Saudyjska podejmuje Irak. Obie drużyny podchodzą do tego spotkania w nieco innych nastrojach. Saudyjczycy w pierwszym meczu zremisowali z Jordanią (2:2) , natomiast Irak pokonał zdecydowanie Malezję (4:1). Jest to bardzo ważny mecz w perspektywie awansu z grupy dla obu ekip i spodziewam sie wyrównanego pojedynku , jednakże większe szanse na końcowy sukces daję Irakijczykom.
Wracając do meczu Arabi Suad. z Jordanią nie sposób wspomnieć ze wróciła ona z &quot; dalekiej podróży&quot; mimo tego że miała zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki (66/34 %) , oddała więcej strzałów w światło bramki (8/5) , przegrywała już 0:2 i uratowała remis rzutem na taśmę strzelając gole w 85 i 94 min. spotkania tak więc w mocno szczęśliwych okolicznościach. Oczywiście gra się do końca , ale mimo wszystko było w tym remisie sporo szczęścia. Mecz Iraku z Malezją miał dziwny przebieg. Posiadanie piłki w miarę wyrównane (57/43%) natomiast obydwa zespoły popisały się 100% skutecznością w strzałach na bramkę (4/1).
Wracając do dzisiejszego spotkania moją uwagę zwrócił 19 letni napastnik Arabi Saudyjskiej - Rakan Al Anaze. Ten młody gracz jako jedyny występuje poza granicami kraju i jest niewątpliwie ważną postacią tej drużyny , udowodnił swoją wartość strzelając właśnie decydującego o remisie gola w doliczonym czasie gry i to na niego najbardziej będą musieli uważać defensorzy Iraku. Obydwa zespoły grały w tej samej grupie eliminacyjnej przed Mistrzostwami gdzie Irak grając w 10 -ciu ( czerwona kartka ) od 66 min. meczu pokonał Arabię 2:0 zajmując pierwsze miejsce w grupie. Jest to dla mnie jakiś wyznacznik tego co może zdarzyć sie dzisiaj i w dużej mierze ten wynik pomógł mi w podjęciu decyzji o zagraniu powyższego beta , choć wiadomo nie musi to mieć odzwierciedlenia.
Reasumując spodziewam sie wyrównanego , zaciętego spotkania z końcowym sukcesem drużyny Iraku. Miałem w planach zagrać ostrożniej - Irak DNB @ 1.69 jednak zmieniłem zdanie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Girona - Las Palmas
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Dafabet
Analiza:
Wyczuwam w tym meczu niezla strzelanine. Obie druzyny usposobione ofensywnie i obie strzelajace jak i tracace duzo bramek. Las Palmas w duzym kryzysie ale ma kim strzelac zreszta tak samo jak Girona. Calleri i Viera vs Portu i Stuani. To musi zaowocowac golami. Do tego ostatnio druzyne z Wysp Kanaryjskich przejal jeden z moich ulubionych trenerow mianowicie Paco Jemez. Kazdy pamieta jak jeszcze dwa lata temu trenowal Rayo Vallecano. Rayo z kim by nie gralo czy z druzyna zajmujaca miejsce spadkowe czy z Realem albo Barcelona zawsze stosowali taktyke full atak. Las Palmas potrzebuje na gwalt punktow i musza wyjsc odwaznie. Girona nigdy nie kalkuluje i zawsze chca grac otwarty futbol. Moim zdaniem te 3 bramki tutaj padna biorac pod uwage usposobienie obu druzyn.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 20:30
Spotkanie: Maroko- Mauretania
Typ: -2.5 Maroko
Kurs: 4.20
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Ostatnie mecze między obiema ekipami to: 5:0, 4:1, 4:1, dla Maroka.
Sądzę, że jutro będzie podobna dysproporcja pomiędzy zespołami, gdyż Mauretania jest po prostu słabą ekipą.
Maroko należy zaliczyć do czołówki ekip z Afryki.
W ostatnich Meczach drużyna z Północy Afryki wygrywała z Wybrzeżem Kości Słoniowej 0:2, oraz z silną Koreą Południową: 3:1. Maroko pokonało także we wrześniu tego roku Mali aż 6:0.
Powyższe wyniki Maroka świadczą o tym, że gdy podejdą poważnie do jutrzejszego spotkania, pokonają wysoko zespół z pustynnej części Afryki, który nie ma ani mocnej ligi, ani mocnej reprezentacji.
Powodzenia ! ????

✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks
Typ: Blue Jackets
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze są w niezłej dyspozycji chociaż ostatnio zaliczyli wpadkę ze słabiutkim Buffalo Sabres. Tym razem podejmują na własnej tafli jeszcze słabszy zespół Canucks&#39;ów z Vancouver. Przyjezdni ostatnio przegrywają wszystko. W pięciu ostatnich meczach strzelili tylko osiem bramek a stracili aż dwadzieścia. Gospodarze także nie strzelają zbyt wiele, ale tracą dwukrotnie mniej. Wiele można też wywnioskować z tabeli. Blue Jackets zajmują wysokie piąte miejsce w swojej konferencji, natomiast kanadyjski zespół w konferencji Zachodniej zajmuje przedostatnią lokatę. Kolejna ważną - moim zdaniem - kwestią jest to, że gospodarze grają dzisiaj ostatni mecz z serii i czeka ich tydzień odpoczynku (co w NHL nie zdarza się zespołom zbyt często) więc myślę, że dzisiaj dadzą z siebie wszystko i nie będą się oszczędzać. Goście mają do rozegrania mecz dwa dni po dzisiejszym spotkaniu w którym zmierzą się z mocną Minnesota Wild, która ostatnio jest w świetnej formie, więc trener może grać odrobinę zachowawczo oszczędzając siły na kolejne spotkanie. Powodzenia!
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Canberra (Australia), twarda
Godzina: 1:00
Spotkanie: Fucsovics M. - Seppi A.

Typ : Seppi A. wygra (krecz=zwrot)
Kurs: 2,11
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Seppi często nie ma motywacji grając w challengerach, ale zaskoczył mnie łatwo pokonując Garcia - Lopeza.
Fucsovics jest niezły, ale nie na tym samym poziomie co na końcu 2017 roku ( z M. Janvierem (pozycja 300+) wygrał 2-1 w gemach ). Seppi jest bardzo doświadczony i może grać sprytnie i wykorzystać kilka wad Fucsovicsa, który jak mi się wydaje nie jest w najlepszym momencie w tym sezonie i nie będzie w stanie pokonać go tak, jak robi to z większością przeciwników. Powodzenia.
✅111
 
Z 615,8K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja Super Liga
Godzina: 15:00
Spotkanie Besiktas- Demir Insaat Buyukcekmece Handicap [0-8,5]
Typ:2
Kurs: 2,50
Bukmacher :Totolotek
Analiza.W tym pojedynku ligi Tureckiej napewno zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy Besiktas który zalicza się do czołówki tej ligi.Aktualnie zajmują oni 3 miejsce w tabeli z 24 punktami zdobytymi.w dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 10 zwycięstw i 4 spotkania przegrali.w ostatniej kolejce rozegrali bardzo dobry mecz wygrywając na wyjeżdzie z Eskisehir 87-78.Ich rywale drużyna Demir Insaat Buyukcekmece jest zdecydowanie niżej w tabeli ponieważ zajmuje 11 miejsce z 19 punktami zdobytymi.Na ich dorobek składa się 5 zwycięstw i 9 przegranych pojedynków.Ostatnio się niepopisali przegrywając na swoim parkiecie z Usak Sportif 78-84.jednak w tym spotkaniu sądze że nawiążą w miare wyrównaną walke i nieprzegrają tego wysoko.
25/03/17 TBSL
Demir Insaat Buyuk. - Besiktas JK 67:84
26/11/16 TBSL
Besiktas JK - Demir Insaat Buyuk. 87:81
08/05/16 TBSL
Besiktas JK - Demir Insaat Buyuk. 98:94
09/01/16 TBSL
Demir Insaat Buyuk. - Besiktas JK 86:76
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar FA Trophy
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bognor - Leyton Orient
Typ: Leyton Orient -1ah
Kurs: 2.14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w południowej Vanarama National League. Trener drużyny skarży się na listę kontuzji swego zespołu. W tym meczu zabraknie kilku podstawowych zawodników, przede wszystkim w formacji defensywnej.
Leyton Orient rozgrywa mecze o klasę rozgrywkową wyżej, w której zajmuje 19 pozycję. Po przyjściu w listopadzie nowego trenera, oraz kilku nowych zawodników, zespół gra zdecydowanie lepiej. Trener zespołu zapowiedział, że jego celem jest zwycięstwo w rozgrywkach FA Trophy.
Podsumowując różnicę klas obu zespołów oraz bieżącą formę, drużyna Leyton Orient jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.
⛔100
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Australian Open: Kwalifikacje
Godzina: 04:00
Spotkanie: Paul T. - Tomic B.
Typ: 2
Kurs: 1.35
Bukmacher: STS
Analiza: Kurs nie powala, ale do dubla w sam raz. Jak dla mnie to największy &quot;pewniaczek&quot; w ofercie tenisa. Bernarda chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Zawodnik gospodarzy, który w przeszłości osiągał tutaj kilkukrotnie 4 rundę, a teraz broni 3 rundy za ubiegły rok. Jego przeciwnik nigdy wcześniej nie brał udziału w tym turnieju, ani w kwalifikacjach. W pierwszej rundzie Tomic dosyć gładko uporał się z Millotem 6:1, 6:3, ani razu nie zostając przełamanym. Swoją drogą serwis to mocny punkt Australijczyka. Paul z kolei męczył się z Rolą, z którym ledwo ledwo wygrał 6:7(3), 7:6(2), 7:6(5). Zawodnicy wzajemnie łamali się po 2 razy. Mecz mógł się potoczyć w obie strony, więcej szczęście jednak miał Amerykanin. Podsumowując to wszystko, moim zdaniem na spokojnie dalej awansuje Bernard Tomic, który głównie swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami pokona młodego Tommy&#39;ego, możliwe, a możliwe, że nawet w dwóch setach.
⛔100
Nieregulaminowy kurs
Nieregulaminowy bukmacher
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Chicago Blackhawks - Winnipeg Jets
Typ: ponad 8 (8=zwrot)
Kurs: 5.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Proponuję tej nocy pojedynek dwóch zespołów z najwyższej ligi amerykańskiej NHL takich jak: Chicago Blackhawks i (mój ulubiony) Winnipeg Jets. Obie drużyny naprawdę pokazują niezły poziom w tym sezonie, jednak analizując tabelę widzimy, iż to właśnie goście pokazują więcej klasy - jak dotąd zajmują bardzo wysokie drugie miejsce w konferencji zachodniej z 26 pojedynkami wygranymi i 18 przegranymi, natomiast po drugiej stronie ekipa z Chicago umiejscowiona na dziesiątym miejscu z 21 pojedynkami wygranymi i 22 przegranymi. Trwa wspaniała passa ODRZUTOWCÓW, którzy wygrali 3 pojedynki z rzędu. Szczerze bardzo trudny wynik do wytypowania, jednak przewiduję tutaj bardzo dużą ilość goli. Dwie bramkostrzelne drużyny, które powiedzmy w co drugim / trzecim meczu kreują wyniki powyżej 8 - bramkowe. Chicago Blackhawks bardzo mocne u siebie, natomiast Winnipeg Jets bardzo mocne na wyjeździe. Jak już pisałem wynik bardzo trudny do wytypowania jednak idę dzisiaj w gole. Typ na powyżej 8 goli w meczu, a przy wyniku 8 następuje zwrot stawki ⚽⚽⚽ Powodzenia !!! :cool:
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: CS: GO
Godzina: 01:15
Spotkanie: Cloud9 - EnVyUs
Typ:
EnVyUs

Kurs: 2.40
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Zapowiada nam się ciekawy mecz. Oba zespoły grają różnie i nie mają stabilnej formy. Dużo tutaj będzie zależeć od indywidualnych umiejętności graczy. I to jest pierwsza rzecz, która przemawia za Francuzami. Rpk i screm są bardzo dobrzy aimowo i wygrywają fenomenalne clutche. Gorzej trochę wygląda sprawa z sixerem i xmsem ale G2 ma w składzie solidnego prowadzącego jakim jest happy i wierzę, że on będzie dobrze ustawiał swoich zawodników na mapie. Poza tym amerykańska scena counter-strike&#39;a jest słabsza od europejskiej i powinno to jeszcze zostać udowodnione w tym meczu. Kurs bardzo zachęcający
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Nba
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Orlando Magic
Typ: Włącznie z dogrywką Bradley Beal suma punktów (25) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 2,4
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj spróbuję się przełamać na meczu rozgrywanym w stolicy Stanów Zjednoczonych w Capital One Arena. Do miejscowych WW przyjeżdżają moi &quot;ulubieńcy&quot; z Orlando. Ich festiwal 6 porażek z rzędu zaczyna robić wrażenie. Pewnie niedługo nastąpi przełamanie, bo w NBA nic nie trwa wiecznie, ale uważam, że jeszcze nie tej nocy. Magic mają pecha, że trafiają na podrażnionych gospodarzy, którzy zagrali ostatnio bardzo słabe spotkanie przegrywając z Utah. WW już nie raz udowadniali, że mecze dobre przeplatają słabymi. Ostatnio aż... 23 turnovery. Dzisiaj jestem przekonany, że będzie dużo mniej strat, zatem więcej składnych akcji kończonych punktami. Obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie w tej hali i mecz poszedł w blowout, bo Magic przegrywali na początku 3 kwarty już 28 punktami (ostatecznie 130-103 dla WW) . Dzisiaj takiego scenariusza nie przewiduję, ale uważam, że Wizards dopiszą kolejne zwycięstwo na swoim koncie. Do typu dorzucam punkty Beala. Z Utah był nieskuteczny, bo trafił tylko 9/19 z gry (1/5 zza łuku). Wiele osób otwarcie obwinia go za ostatnią porażkę, gdy mając w ostatniej akcji meczu piłkę na remis przestraszył się bloku Mitchella i w ogóle nie oddał rzutu. Poza tym, z Jazzmanami odpalił się John Wall zdobywając, 35 punktów (dostał aż 27 rzutów!). Uważam, że dzisiejszej nocy popularny Janek Ściana skupi się na kreowaniu innych, a że najlepszym strzelcem drużyny jest Bradley Beal to jemu przypadnie najwięcej rzutów. (mam nadzieję, że punktów również) powodzenia
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie Milwaukee - Golden State
Typ: ponad 223,5 punktów
Kurs: 1,91
Bukmacher: unibet
Analiza: Na dzisiaj, a w przypadku rozgrywania spotkaniu jutro zdecydowałem się wybrać spotkanie Bucks. Kilka słów o gospodarzach. Milwaukee rozgrywa dobry sezon, w tej chwili zajmuje siódme miejsce na Wschodzie. Charakteryzuje ich duza intesywnosc ataku. Potrafią grać na wysokich obrotach. Giannis jest głównym motorem napędowym. Niesamowicie się rozwija jako koszykarz, stwarza ogromne zagrożenie dla każdej drużyny. Gra z Warriors będzie dla niego kolejnym pojedynkiem, w którym musi wskoczyć na najwyższy poziom żeby jego drużyna była w stanie podjąć walkę. Poza nim, mamy jeszcze Middletona i Bledsoe&#39;a. W związku z tym jestem przekonany że w tym konkretnym spotkaniu będziemy mogli zobaczyć co naprawdę umieją. Spójrzmy na ostatnie wyniki. Rezultaty wysokie. Tak jak mówiłem, drużyna dynamiczna ze świetnym dysponowania Grekiem. Uważam że to on będzie największym zagrożeniem dla Golden State. Zwróćmy uwagę na gosci. Każdy zna atuty zespołu z Oakland. Nie wiem czy ostatecznie wystąpi Curry, jednak należy zauważyć że powrócił Durant. Jak najbardziej jest w stanie zastąpić punktowo rozgrywającego Warriors. Golden State lubi często przekraczac progi punktowe w swoich spotkaniach. Spójrzmy na historię pojedynków pomiedzy powyższymi druzynami. Jest trochę dysproporcja, lecz z przewagą na over. Dodatkowo skupmy się obecnej formie Bucks i Warriors. Dyspozycja jest raczej pozytywna z duzym naciskiem na rzucanie dużej ilości punktów. Nie ukrywam, że są to ekipy którym zależy na zdobywaniu oczek. Składają się z zawodników typowo kladacych większy nacisk na kierowaniu piłki do kosza. Zobaczymy.
⛔100
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lipsk - Schalke
Typ: Der Fußballclub Gelsenkirchen-Schalke 04 e.V.
Kurs: 3,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ponieważ na piłce niemieckiej, i generalnie na piłce nożnej, znam się bardzo słabo, więc ograniczę się tylko do podania paru suchych faktów:
- obecny wicelider Bundesligi, drużyna Schalke, w rundzie jesiennej wygrał na własnym boisku z RB 2:0
- drużyna z Gelsenkirchen jest ostatnio w niezłej formie, notując w 8 ostatnich meczach w Bundeslidze 4 zwycięstwa i 4 remisy
- tego samego nie da się powiedzieć o drużynie z Lipska, która w analogicznym okresie zanotowała 3 porażki (w tym dotkliwą 4:0 z Hoffenheim oraz, w ostatniej kolejce rundy jesiennej, domową 2:3 z Herthą), 3 remisy i tylko 2 zwycięstwa
- Schalke jest niepokonane od 11 spotkań (pięć wygranych i sześć remisów), a w swoich ostatnich 5-ciu ligowych wyjazdach zdobyła 10 bramek (!)
- jak dla mnie, na dzień dzisiejszy Schalke wygląda po prostu solidniej: są w lepszej formie, a ich skuteczność w meczach wyjazdowych jest ostatnio imponująca.
Myślę, że po kursie 3,50 można tę czystą dwójeczkę spokojnie spróbować zagrać. ???? Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHl
Godz: 01:30
Spotkanie Carolina-Washington
Typ: 1
Kurs 2.25
Buk Fortuna
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipa, Carolina w dniu wczorajszym niespodziewanie ograła ekipę Washingtonu 1:3 w hali w stolicy, dziś grają na swoim terenie, powinni od samego początku zaatakować, w dniu wczorajszym to właśnie Carolina oddała kilka strzałów więcej i była zespołem skuteczniejszym . W poprzednich 6 spotkaniach Carolina zanotowała tylko 2 zwycięstwa oraz aż 4 porażki, natomiast Washington wygrał 5 meczy i dopiero w poprzedniej kolejce uznała wyższość swoich rywali, dlatego myślę że w dniu jutrzejszym zagrania w stronę gospodarzy nie jest złym wyborem bowiem w końcu zaczynają dobrze grać i po kilku słabszych meczach byli w stanie się podnieść , gospodarze na swoim terenie łatwo się nie poddają i jestem pewien że tutaj będzie tak samo. Myślę również że zobaczymy więcej bramek niż w dniu wczorajszym gdzie padło ich zaledwie 4 . Stawiam na dokładny wynik 4:2 po końcowej syrenie.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godz: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: (Handicap +1.5 seta Jastrzębski Węgiel)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Totolotek
Jak dla mnie bet dnia na jutrzejszy dzień. Porażka po walecznym meczu po tie-breaku z ONICO Warszawa oraz z Espadonem. Zwycięstwo również po tie-breaku z Bielsko-Białą. Łatwe punkty w Kielcach jak wiemy Kielce ostatni zespół jak na razie ,ale komplet punktów z Resovią zdobyli po bardzo dobrym meczu. Zwycięstwo w Lidze Mistrzów z Toulouse w trzech setach.
Ferdinando de Giorgi zastąpi w Jastrzębskim Węglu Lebedewa jeszcze nie jutro ,ponieważ do czasu przejęcia zespołu przez nowego trenera jego obowiązki pełnić będzie dotychczasowy asystent pierwszego trenera Leszek Dejewski. Jastrzębski u siebie jest naprawdę bardzo niewygodnym rywalem. Tacy gracze jak Oliwa,Muzaj,Kampa uwielbiają mecze w których nie są faworytami. Według mnie jutro Jastrzębski pod wodzą jak na razie tymczasowego trenera ,który także będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony zrobi wszystko ,aby w Jastrzębskim kibice cieszyli się ze zwycięstwa.
Jeśli chodzi o ZAKSE gromi wszystkich.W Pucharze Polski zwycięstwo po trzech setach z Krispol Wrzesnia. Zwycięstwo u siebie z beniaminkiem Zawierciem w czterech setach oraz również po czterech setach zwycięstwo z Skrą. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem. W Lidze Mistrzów zwycięstwo po tie-breaku z Trentino. Oglądałem wiele razy zespół z Kędzierzyna grają bardzo dobrą siatkówkę ,ale mają też swoje przestoje w grze. Myślę ,że jutro będzie cała hala i Jastrzębie jutro odniesie sukces w postaci zwycięstwa.Kurs bardzo wysoki więc można jeszcze dodać do taśmy handi +2.5 seta na Jastrzębski. Pozdrawiam trzymajcie się i powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ME
Godzina: 19:30
Spotkanie: Macedonia vs Słowenia
Typ:
1(-1.5)
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś..a już raczej wczoraj bardzo udany dzień dla typerów ME.. Jutro kolejne mecze i kolejne(miejmy nadzieje) zielone kupony..ja wybrałem mecz ryzykowny ale..Macedonia vs Słowenia? kurs taki na Macedonie? a czemu? Kadra wyglada ich bardzo dobrze.. na bramce doswiadczenie w postaci Borko Ristovkiego..zastępca Mitrewski w Benfice..dobra obsada choć wiadomo bardziej tutaj liczymy na Borko...a Słowenia? Urban Lesjak (RK Celje Pivovarna Lasko), Matevz Skok (RK PPD Zagrzeb)..niby Matevz dobry ale przy Macedonii wyglądają gorzej..Rozegranie... KIRI LAZAROW i na tym możemy zakończyć..ktoś powie dobra a jeśli go zatrzymają? a ja odpowiem pytaniem to dlaczego do tej pory tak rzadko go zatrzymują? kazdy wie np. ze robben schodzi na lewa nogę i co? i nic...Wspomaga go Filip Mirkulowski.. doswiadczony kapitalny gracz, który konczył kariere rep ale wrócił..Filip Taleski takze wielki kozak..21lat zaledwie..ta trójka powinna tam pokazywać charakter..W Słowenii srodek mają znakomity..Zarabec i Bezjak..mają jeszcze tam paru np. mackovcesk (nigdy nie wiem jak to się piszę) ale też potrafi zagrać kapitalnie...a skrzydła? Dejan Manaskow i Gocze Georgiewski podstawowa dwójka..Pierwszy jeszcze dosyc młody bo zaledwie 25-26lat..a drugi? to samo a doswiadczenie juz jest.. rezerwowi raczej przeciętni.. a Slowenia? Blaż Janc...kapitalny młody gracz Vive, ostantio forma wyśmienita...rezerwowy Marguc..na tym prawym skrzydle mają kłoppot...bogactwa..za to lewe skrzydło przeciętne...a kołowi..Blaz Blagotinsek (Telekom Veszprem), Igor Źabić (Orlen Wisła Płock), Matić Suholeznik (RK Cejle Pivovarna Lasko) niby okej ale nie ma tego uderzenia w moim odczuciu...a Macedonia? Stojancze Stoiłow, Żarko Peszewski, Nikola Markoski.. porównywalne... tutaj Stoiłow powiniej grac najwięcej...
Składy wyrównane ale wydaje mi się, ze bramka i Kiri zrobia przewagę..Kolejnym plusem jest to, że Macedonia jest doświadczona a Słowenia to młode wilki... poniesie ich za bardzo i lipa..a na ławce w Macedonii jeszcze siedzi Raul Gonzalez, który poprowadizł vardar do zwycięstwa w LM..
⛔100
 
astomas 60

astomas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Australia, Sydney
Godzina: 09:00

Spotkanie: Danił Miedwiediew - Alex De Minaur
Typ: Alex De Minaur
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Dzisiejszego poranka czeka nas ciekawe spotkanie. W finale na kortach twardych w Sydney naprzeciwko siebie staną: Danił Miedwiediew i Alex De Minaur. Rosjanin zajmuje obecnie 84 miejsce w rankingu ATP. W tym roku rozegrał 7 spotkań. Wygrał 6, doznając jednej porażki (Marinko Matosevic 1:2). Australijczyk to rewelacja całej imprezy, zawodnik który obecnie zajmuje odległe 167 miejsce w tym samym zestawieniu. jednak po tym turnieju z pewnością awansuje wyżej. W tym roku rozegrał 8 spotkań. Wygrał 7, również przegrał tylko raz (Ryan Harrison 1:2). Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ten pojedynek to 50/50. Wszystko może się zdarzyć. Ja stawiam jednak na 19-to latka, który przed własną publicznością będzie chciał postawić kropkę na &quot;i&quot; wygrywając cały turniej i tym samym odnosząc największy sukces w karierze. Wiele wksazuje na to, że tak się stanie, ponieważ w poprzednich rundach potrafił wygrywać w znakomitym stylu z bardzo solidnymi i doświadczonymi zawodnikami jakimi niewątpliwie są: Fernando Verdasco, Damir, Dzumhur, Feliciano Lopez czy Benoit Paire. Dlatego Danił Miedwiediew również jest w jego zasięgu.
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sztafeta kobiet Rupholding(Polska - Czechy)
Typ: Polska
Kurs: 2,19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
1sza zmiania
Hojnisz(skuteczność na strzelnicy 80%) - Islova(79%) - biegowo ostatnio troche lepiej Monika wygląda od Czeszki, do tego wydaje się że się troche ustabiliozwał nasza zawodniczka, póki co na bardzo średnim poziomie, ale lepszy rydz niż nic.
2ga zmiana
Gwizdoń(76%) - Davidova(67%) - biegowo Magda także wygląda lepiej, a nie zdziwi mnie to jęsli jutro Davidova zawali strzelniem sztafete Czeszką
trzecia zmiana
Guzik(81%) - Puskarcikova(83%) - biegowa Eva także lepsza od naszej Krysi.
czwarta zmiana
Nowakowska(83%) - Vitkova(82%) - minimalnie szybsza Czeszka, ale ramie w ramię Weronika spokojnie koło utrzyma, stąd remisowa para dla mnie, Ponadto Weronika kapitalnie strzela w 2018 roku i jutro nie powinno być inaczej ;).
Suma sumarum biegowo zbliżone sztafety, w Oberhofie z 2 karnymi rundami wyprzedziliśmy Czeszki, które miały jedną karną rundę, duża szans że Islova albo Davidova zepsują jutro sztrzelnie, wiatr troszke większy będzie niż dziś i wczoraj, ale stabilny, to tym bardziej nie przemawia za w/w. Oby Madzia jutro na spokojnie strzelała i wtopy nie zrobiła. Z fartem ;)
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja / Championship
Godzina 16:00
Spotkanie : Dunfermline : Dundee Utd
Typ : Dundee wygra / obie strzelą
Kurs : 4.75
Bukmacher : Fortuna
W Szkockiej Championship na East End Park zapowiada się ciekawe spotkanie , Dunfermline które zajmuje 3 miejsce podejmuje wicelidera Dundee i chyba na bramki możemy liczyć , goście tracą do lidera St Mirren 6 pkt jednak mają 1 mecz mniej rozegrany i gdyby dziś zgarnęli komplet pkt to strata zmniejszy się do 3 oczek i tak cel chyba mają piłkarze przed sobą aby wygrać , jak do tej pory drużyna Dunfermline im leży bo nie polegli z nimi cho cho a może i dłużej , w dwóch meczach z tego sezonu w pierwszym z 30 września także tutaj na East End Park wygrali 3:1 w rewanżu u siebie 2 grudnia pokonali ich 2:1 tak więc liczę że i w tym 3 meczu będą górą , na bramkę Dunfermline także liczę bo u siebie mają nie zły bilans 6-2-2 i br 24:15 jednak jak pisałem wcześniej liczę na wygraną Dundee i na BTTS .
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom