>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.01.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
N 349,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: handicap Słowenia & powyżej 56,5 goli
Kurs: 2,75
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-mężczyzn-niemcy-10-01-28-01-2024.170085/post-7238342
Analiza:

Dzisiaj kolejny mecz naszych szczypiornistów w ramach Mistrzostw Europy. Spodziewam się, że będzie to nasz ostatni mecz o coś na tym turnieju, w przypadku porażki ostatni mecz z Wyspami Owczymi zagramy o pietruszkę. Jestem zdania, że Słowenia ten mecz wygra spokojnie 2-3 bramkami. Już w pierwszym meczu Norwedzy pokazali nam miejsce w szeregu i pokonali nas wysoko 32:21. Dzisiaj rywal nieco słabszy, jednak Słowenia to nadal renomowana ekipa europejskiego handballu. Mają kilku świetnych graczy, grających na co dzień w silnych europejskich drużynach. Swój typ opieram głównie na tym co zaprezentowali Słoweńcy w swoim pierwszym meczu przeciwko Wyspom Owczym, a tym dali rzucić aż 29 bramek, sami zdobywając 32 trafienia. Myślę, że Słoweńcy trochę luźno podeszli do pierwszego spotkania i dzisiaj zagrają solidniej w defensywie, jednak stać naszą reprezentację na rzucenie 26-27 bramek. Słoweńcy powinni ponownie się zakręcić w okolicach 30 bramek. Rok temu na Mistrzostwach Świata, będąc wg bukmacherów faworytem przegraliśmy 23:32. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie z tym, że łączna liczba goli będzie wyższa minimum o 2 trafienia.

275
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
isztwan 251,6K

isztwan

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna/premier league
Godzina: 18:30
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: Newcastle lub remis
Kurs: 2.29
Bukmacher: Betclick

Duuużo osób gra dzisiaj City, bo ostatnio seria wygranych dzisiejszych gości, bo słaba forma w Neecastle, bo ostatnio trzy porażki w lidze pod rząd, bo dużo kontuzji w Neecastle, bo to i tamto. No i racja. Ale dzisiaj po wygranej Chelsea spadli na 10 miejsce i moga chcieć jakiś punkt urwać. Jak to często bywa drużyny spinają sie niemiłosiernie na drużyny z TOP'u i potrafią urwać im punkty, a ze średniakami czy słabiakami przegrywają, tak to już bywa. Dzisiaj pomimo wszystkich przeciw zaryzykować trza i postawić na gospodarzy, City już z Newcastle przegrało niedawno w pucharze. Dzisiaj też mogą się pokusić o remis lub nawet wygraną jakimś fartem. Ale o remis bardziej. 😂

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ:wygrana Polski
Kurs: 3.60
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/mistrzostwa-europy-mężczyzn-niemcy-10-01-28-01-2024.170085/post-7238347

Analiza :

Siema, cześć i czołem wszystkim. Dziś skoki w Wiśle, które według mnie wygra Słowenia i na dzień dzisiejszy to już koniec zwycięstw tego kraju.
Wszyscy typuja, że Polska przegra ze Słowenia co bardzo mnie dziwi, że nikt nie wierzy w nasz kraj. Owszem przegraliśmy z Norwegia. Pierwsze 3 bramki rzuciła Polska i później z bramki na bramkę inicjatywę przejmowali Norwegowie. Polska miała bardzo dużo nie celnych rzutów i błędy w ataku sprawiły, że nie nawiązaliśmy walki ze Skandynawami. Dziś wraca Daszek i sądzę, że we współpracy z Syprzakiem poprowadzą nas do zwycięstwa. Slowency naśmiewają się z naszej gry i mówią, że nasza reprezentacja im leży i, że jesteśmy słabsi niż Wyspy Owcze. Historia lubi się powtarzać ale też występują w niej wyjątki i tym wyjątkiem będzie dziś wygrana ze Słowenia. Pojedynek trenerów i starych kolegów czyli Lijewski i Zorman. To będzie ciężki mecz ale napewno będzie inny niż mecz z Norwegia. Dziś Polacy muszą rozbijać skrzydłami rywala, być bardziej skutecznym i trafiać i bronić. Liczę na naszych i na nich stawiam. Wiem, że wszyscy mnie skrytykuja ale swoje zdanie wyrazić mogę czy się ktoś z tym zgadza czy nie. Do boju Polacy i jazda z tymi cyganami!!!!

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Hiszpańska
Godzina: 19:30
Spotkanie: Guaguas - Rio Duero Soria
Typ: (Liczba punktów poniżej 142.5 pkt)
Kurs: 1.92
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Drużynę z Guaguas oglądałem ostatnio w Lidze Mistrzów, gdzie pokonali finalistę ubiegłorocznej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel i to za 3 pkt. Jastrzębianie co prawda mają pierwsze miejsce w grupie I mogli teoretycznie pozwolić sobie na stratę punktową chodz na pewno tego nie chcieli drużyna z Guaguas grała naprawdę bardzo solidna siatkówkę i na zagrywce itp. Guaguas próbowali grać bardzo szybka siatkówkę i Jastrzębianie mieli problem z blokiem. Guaguas po takim zwyciestwie na pewno będą zmotywowani i myślę, że nie pozwolą sobie na stratę jakiegokolwiek seta. Bardzo dobrze wyglądają na przyjęciu w szczególności Bruno, który grał w Halbanku i to pierwsze skrzypce. Na środku solidny Vigraas I naprawde mają solidnych siatkarzy i według mnie przewyższają Ligę hiszpańska i całkiem dobrze radzący sobie zespół w Lidze Mistrzów, gdzie mają szansę na awans z drugiego miejsca. Mimo, że to sąsiedzi w tabeli to czuje, ze na ten moment o wiele lepszej dyspozycji jest drużyna Guaguas. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: Manchester City
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ue-13-01-2023-22-01-2024.170171/#post-7238364
Analiza:
Rzeczywiście dziwi wysoki kurs na Man City na ten mecz przy takiej formie Newcastle i Manchesteru. Ale jak dają taki kurs to dlaczego nie skorzystać. Jak dla mnie Newcastle nie ma żadnych atutów aby dzisiaj przeciwstawić się The Citizens. Forma, nieobecności W Newcastle to wszystko potwierdza, że trzeba skorzystać z tego kursu na dzisiaj. City muszą takie mecze wygrywać, aby zniwelować stratę punktową do Liverpoolu. H2H też po stronie Man City, ale ostatni mecz między nmi to nieoczekiwana wygrana Newcastle w ramach EFL Cup i goście będą chcieli się zrewanżować.

169
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +2148
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna Afryka
Godzina: 21:00
Spotkanie: WKS - Gwinea-Bissau
Typ: WKS powyżej 3.5 goli
Kurs: 4.25
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/puchar-narodów-afryki-13-01-11-02-2024.170128/post-7238404
Analiza: WKS dużym faworytem i myślę, że od początku narzucą swój styl. Powinni wejść z bardzo ofensywnym nastawieniem. Mają lepszych graczy. Zawodników, którzy grają w europejskich zespołach. Oczywiście pierwsze mecze mają to do siebie że potrafią zaskakiwać. Ja uwazam natomiast ze to będzie mecz do jednej bramki i WKS pokaże się z bardzo dobrej strony. Mecz za moment

0
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom