>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.02.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
18:00
Paok - Halkbank
Typ: Paok +1,5seta
Kurs: 3,15
Buk: fortuna
Myślę że warto to zagrać bo obie ekipy są mega chimeryczne. Grecy u siebie na pewno zyskują co pokazali w meczu z Friedrichshafen gdzie wygrali zdecydowanie dwa pierwsze sety lecz później całkowicie się posypali. Halkbank to też podobna charakterystyka zespołu. Zdarza im się że grają dobrze, a za chwilę prezentują mega padakę i na odwrót. Ta grupa jest słaba i każdy tu może odebrać pkt każdemu. Na pewno dużym wzmocnieniem jest przybycie Bułgara Uchikova na atak. Gdy reszta ekipy siadła w meczu z Niemcami to Bułgar cały czas grał na dobrym poziomie. Trochę nie rozumiem dlaczego trener Paoku stawia na tą miernotę Koumentakisa zamiast Martineza, który był liderem tej drużyny w pierwszych meczach LM. Myślę że w tym meczu będzie sinusoida w wykonaniu obu ekip i jest szansa na conajmniej hand dla gospodarzy.
✅215
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: SKRA Bełchatów - Novosibirsk
TYP:Novosibirsk wygra 1 set
Buk: fortuna
Kurs: 1.7
Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam do zapoznania sie z moją drugą typem na ten miesiąc.Wczoraj typ z tenisa można zaliczyć na plus.Mój dzisiejszy bet dnia to zwycięstwo ekipy Novosibirska w 1 secie.Jest to typ przeciwko Skrze która od kilku tygodni gra zdecydowanie słabiej.Ostatnie spotkanie domowe z PlusLidze wygra dopiero po tie-breaku z Olsztynem.Pod koniec stycznia pokonali Dinamo Moskwę 3:1 na własnej hali.Z kolei dzisiejsi goście spokojnie prowadzą w grupie z dorobkiem 11 punktów i po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie bedą już na 100% pewni zwycięstwa w grupie i po to tu własnie przyjechali.Skra obecnie na 3 pozycji z dorobkiem tylko 3 punktów ale ze stratą tylko 1 punktu do drugiej ekipy czyli mają o co walczyć.Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo przyjezdnych w pierwszym secie i wylanie zimnej wody na głowy siatkarzy Skry.Obie ekipy spotkały sie w grudniu gdzie bez problemu ekipa Novosibirska wygrała 3:0 nie dając szans ekipie z Bełchatowa.Kurs bardzo przyjemny i warty gry powodzenia ????
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: Juventus wygra i obie strzelą
Kurs: 5,50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dużo różnych opini na ten mecz, mi najbardziej jednak podobą się ten typ. Juventus w ostatnich 3 latach aż dwa razy był w finale LM, więc doświadczenie jest tutaj zdecydowanie na korzyść gospodarzy. Tottenham ma spory potencjał, tracą mało goli i naprawde pokazują że są topowym teamem. Pytanie jaki jest plan gośći na to spotkanie, bo tak jak ich przydomek to i dla mnie są Kogucikami do Juventusu. Martwią mnie troche te absencje w drużynie Starej Damy, ale pomimo tego nie widzę tutaj innego scenariuszu niż wygrana gospodarzy. Tottenham ma naprawde ogromny potencjał, pokazywali to chociażby wygrywając z Realem, który jest akurat w gorszej dyspozycji. Jednak faza grupowa zanami i w tej fazie rozgrywek nie ma już żartów. Co do typu, wydaje mi się że mistrz Włoch tutaj odniesie 1-2 bramkowe zwycięstwo przy czym goście strzelając jednego gola będą wciąż mieli szanse w domowym spotkaniu. Typuje 2-1 lub 3-1 na korzyść Juventusu. Powodzenia.
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: 2.druzyna ilosc rz. roznych 4.5 +
Kurs: 1.98
Bukmacher: efortuna
Analiza: Kolega wyżej mnie już uprzedził, dlatego od siebie dodam, że sam tym ma podstawę w tym spotkaniu, ponieważ Tottenham będzie chciał zdobyć minimum 1 gola na wyjeździe, co ułatwiłoby ewentualne wyeliminowanie Juventusu po meczu rewanżowym. Juventus znowu będzie liczył na wynik 1-0 i obronę, co ułatwiłoby wejście naszego typu z racji ciągłych ataków.
Oczywiście każdy typ w stylu rożne, kartki, spalone itp to loteria, jednak 5 rożnych to nie jest zbyt dużo, tym bardziej jak już po 1 połowie mogą paść np. 2-3 stałe fragmenty dla Tottenhamu.
W poprzednich meczach Tottenham średnio osiągał właśnie 5-6 rożnych - szczególnie w meczach wyjazdowych.
Przewidywany wynik meczu: 1-1
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja , Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kilmarnock - Dundee FC
Typ: Kilmarnock / -3,5 bramki
Kurs: 2,47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dzisiaj mecz szkockiej Premiership pomiędzy 7, a 9 drużyną tabeli. Gospodarze są dla mnie faworytem tego spotkania, na swoim boisku grają bardzo dobrze , u siebie są niepokonani od 6 spotkań, a ostatnio pokonali nawet Celtic 1-0 , akurat udało mi sie sledzić to spotkanie. Na pewno będą chcieli wygrać z Dundee, do grupy mistrzowskiej tracą tylko 3 punkty, a mają rozegrane 3 mecze mniej, niż drużyny które są wyżej w tabeli. Goście natomiast grają w kratkę, ostatnio ulegli 1-4 ostatniemu w tabeli Ross County. Ostatnie bezpośrednie 2 mecze tych drużyn to remisy, 0-0 , 1-1, dzisiaj licze przełamanie tej passy i poniżej 3,5 bramki w meczu !
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20 : 45
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: Juventus wygra + poniżej 3,5 bramki w meczu
Kurs: 2,69
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Wszystko zostało już o tym spotkaniu napisane. Kolega wyżej gra podobny typ, ale z kreską mniej niż 2,5 bramki. Ja aż tak nie zaryzykuje i podniosę linię do mniej niż 3,5 bramki. Moje argumenty:
1. Obie drużyny przez pierwsze kilkadziesiąt minut z pewnością będzie się badało nie chcąc stracić szybkiej, głupiej bramki. Stawka jest już zbyt wysoka.
2. Juventus to obecnie drużyna z najlepszą defensywą w Europie. Na 16 ostatnich spotkań w lidze oraz pucharze Włoch stracili jedną bramkę. Firmy takie jak Napoli, Roma, Inter niczym nie odstępują od Tottenhamu, a jednak nie potrafili w ostatnim czasie strzelić bramki zespołowi z Turynu.
3. Juventus gra pierwszy mecz u siebie więc każdy inny wynik niż zwycięstwo jest dla nich dzisiaj porażką. Tottenham również zdaje sobie z tego sprawę więc dla nich wynik remisowy będzie wygraną, a dla Juventusu przeciwnie.
4. Dla mnie aktualni mistrzowie Włoch są zwyczajnie lepszą drużyną pod każdym względem, a fakt że Dybali zabraknie redukuje ilość potencjalnych bramek.
Spodziewam się dzisiaj kontynuacji planu gry minimum. Juventus musi wygrać, ale nie spodziewam się z ich strony gradu bramek, a raczej spokojnego zwycięstwa, 1:0, 2:0 lub 2:1. Tottenham stać na bramkę, ale jeśli zremisują lub wygrają dzisiaj z taką ścianą obrony jaką prezentuje obecnie Juventus będę zaskoczony. Życzę powodzenia!
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - League ONE , Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Fleetwood - Shrewsbury
Typ: Fleetwood wygra i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 6.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Moi poprzednicy wiele napisali o tym meczu.. ja tylko dodam , że obserwowałem ich w meczu pucharowym z Leicester i naprawdę chłopaki zrobili na mnie ogromne wrażenie. Trzeba dodać , że z tej miejscowości położonej nad Morzem Irlandzkim - ten morski klimacik udziela się wielu interesującym piłkarsko indywidualnościom - drużyna Fleetwood często oddaje swoich piłkarzy do klubów o wyższej randze.. To , że ostatnio im się nie wiedzie to moim zdaniem wynik głupich błędów w obronie.. teraz dostatecznie mieli wiele czasu na to żeby popracować nad taktyką przeciwko obecnemu rywalowi.. dodam , że drużyna z Fleetwood miała dłuższą przerwę na odpoczynek, gdyż ich ostatni mecz z Rochdale został odwołany z powodu złych warunków pogodowych . Różnica odpoczynku to 4 dni na korzyść Fleetwood .. w takiej lidze jak League One - regeneracja ma ogromne znaczenie , gdyż gra się w tej lidze przede wszystkim siłą fizyczną.. Liczę dzisiaj bardzo dobrą postawę ich najlepszego napastnika Devante Cole&#39;a , który podwyższy swój 10 bramkowy dorobek strzelecki.. ten grajek ma papierek na granie w o wiele lepszym zespole ???? Co do Shrewsbury to myślę , że będą mieli po prostu gorszy dzień i przegrają, gdyż Fleetwood dzisiaj po prostu będzie w super lepszej dyspozycji od nich .. Wejdzie? Zostaw reputkę!
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Basel - Manchester City
Typ: Kevin De Bruyne strzeli przynajmniej 2 gole
Kurs: 18.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
No to bawimy się ???????????? Powraca wyczekiwana przez wszystkich Liga Mistrzów a razem z nią wielkie emocje !!! Ja również z niecierpliwością czekam na dzisiejsze mecze o_O Przed nami dwa pasjonujące i ciekawie zapowiadające się mecze, a jednym z nich jest pojedynek pomiędzy obecnie drugą drużyną Szwajcarskiej ligi - BASEL, a pierwszą drużyny bardzo silnej ligi angielskiej - MANCHESTER CITY. Na którą stronę wynik będzie korzystny chyba wszyscy przewidujemy, pytanie pozostaje jedynie jak dużo padnie goli w tym meczu? Ja obstawiam tutaj jak mój poprzednik grad goli, gdyż również uważam, że MANCHESTER CITY zaprezentują tutaj swoją wielką dominację w tym sezonie i będą chcieli mocno postraszyć rywali. Dużo goli = nieoczekiwani strzelcy jak również i Ci co co mecz strzelają przynajmniej po jednym golu. Do strzelców co dosyć często pakują piłkę do bramki zaliczyć można oczywiście BELGA - Kevina De Bruyne. Rozstrzelał nam się chłopak ostatnio i często pokonuje bramkarzy przeciwników. Obecnie uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy chłopak na pewno pokaże w tym meczu swoje wielkie umiejętności i stawiam tutaj na gole z jego strony. Typ na przynajmniej dwa po świetnym kursie myślę, że możliwy przy odrobinie szczęścia, także wszyscy przed telewizory i kibicujemy ????????????

⛔100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juve vs Tottenham
Typ: obie strzelą i over 2.5
Kurs: 2.94
Buk: fortuna
Analiza:
Nie było mnie chwilę,ale wracam z powrotem z typem ktory nie moze sie nie udac.Mimo tak silnej defensywy juve totenham sie przez nia przebije i właduje przynajmiej 1 bramkę.Wydaję mi się ze bedzie wiecej ale zobaczymy.Juve na taki mecz jest db przygotowana mają swietną ofensywę i pomoc.Z ich strony spodziewam sie przynajmiej 2 goli.Mecz będzie pelne emocji i akcji.Kto wygra,tego nwm ale wiem jedno będzie to świetny mecz.
Pozdro i z fartem!
✅194
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Wed. vs Derby
Typ: under 1,5 goli
Kurs: 2,97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mozna zagrac tez u 2,5 .
Derby przyjezdza do bedacego ostattnio w kiepskiej formie Sheffield.Derby tez nie blyszczy w ostatnim czasie. Przydarzylo im sie kilka remisow po drodze.
U gospodarzy trochę dlugoterminowych kontuzji. Malo strzelaja , ale tez malo tracą . Szczegolnie w meczach z faworytami . Wtedy skupiaja sie an defensywie . Podobni w tym sa do Millwall . Derby z Millwall zagrali na 0-0.
2
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom