>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azjatycka Liga Mistrzów
Godzina: 18.15
Spotkanie: Al Ahli Al Gharafa
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Czwarta kolejka Azjatyckiej LM. Zespół z Arabii Saudyjskiej podejmuje drużynę z Kataru. Gospodarze do tej pory 2 zwycięstwa i remis, goście zwycięstwo, remis i porażka. W pierwszym meczu między tymi druzynami w ubieglym tygodniu remis 1:1. Faworytem ze względu na atut własnego boiska jest Al Ahli ale remis w pierwszym meczu przy niezwykle wyrównanych statystykach tego spotkania uzasadnia zagranie powyższego typu. Jeśli wygra Al Ahli zwrot stawki.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Lillehammer
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lillehammer - klas.koncowa
Typ: Schlierenzauer G. 1-6
Kurs: 6.00
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Proponuję typ o wysokim kursie na to, że Austriak będzie mieścił się w top 6 turnieju, ponieważ widać wyraźne sygnały, które Gregor wysyła. Na Raw Air zaczął skakać lepiej, a skocznia w Lillehammer jest jedną z jego ulubionych, jak nie ulubioną skocznią ( 8 miejsc na podium, w tym 6 razy na pierwszym stopniu ).
W kwalifikacjach wypadł dobrze zajmując 9 pozycje i tracąc do 6 miejsca zaledwie 1.5 pkt.
Myślę, że dziś zobaczymy początek powrotu &quot; Szliriego &quot;, którego kibice pamiętają sprzed kilku sezonów.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Indian Wells
Godzina: 22:00
Spotkanie: Del Potro - Ferrer
Typ: (Liczba gemów w meczu powyżej 21.5)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tutaj bym tak Davida Ferrera nie skreślał. Widać ,że buki zdecydowanie stawiają na Del Potro. Kursy z minuty na minuty rosną na Ferrera a co za tym idzie spadają na Argentyńczyka. Może i ten mecz wygra Del Potro ,ale według mnie nie będzie to łatwy pojedynek. Walczący Hiszpan postawi na pewno twarde warunki. Argentyńczykowi zdarzały się wpadki. Na turnieju w Delray Beach przegrał w trzech setach z Tiafoe,ale nie powiem ponieważ Tiaofe ma okres świetnej gry ostatnio. Ogólnie patrząc na wyniki spotkań Del Potro na sześć spotkań wygrał wszystkie. Dość nie dawno w Meksyku zmierzyli się obaj panowie i padło trzy sety. Ferrer formy rewelacyjnej to nie ma od pewnego czasu ,ale ostatnia dobra gra z dobrze grającym Sandgrenem skłoniła mnie do tego typu. Czuję ,że dzisiaj Hiszpan powalczy a może nawet wygra mecz. Kurs na pewno zachęcający do zagrania tego typu. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅91
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Lillehammer
Godzina: 17:00

Spotkanie: Lillehammer - klas.koncowa
Typ: Peter Prevc - miejsca 1-10
Kurs: 2.0
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Słoweniec skacze w kratkę, jednak ja dzisiaj widzę go jako kandydata do zajęcia miejsca w pierwszej dziesiątce zawodów. Po Igrzyskach odpuścił jeden weekend, spokojnie potrenował i widać, że jego forma poszła nieco do góry. Podczas zawodów drużynowych w Oslo skakał dobrze, w treningach również dobrze, ale w zawodach nie trafił na warunki i przepadł w pierwszej serii. Wczoraj w kwalifikacjach znów dobrze i 5 lokata. Jeżeli warunki będę sprawiedliwe, Prevc może spokojnie zakręcić się w okolicach 10 miejsca.
Stoch i Kubacki. Czterej Norwegowie, Kraft, zapewne któryś z Niemców - to zawodnicy którzy mogę znaleźć się przed nim. Jest ich 8. Być może Schlirenzauer, być może Wellinger lub Freitag, może Kobayashi lub Sato, chociaż oni skaczą moim zdaniem gorzej od Prevca. To tylko skoki i może się tam zdarzyć wszystko, ale ja dzisiaj stawiam na Petera w pierwszej dziesiątce, bo kurs kusi.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga angielska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brentford - Cardiff
Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 (TAK)
Kurs:
1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z jednej strony goście, drużyna która walczy w tym sezonie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii i ostatnio spisuje się znakomicie zdobywając 15 punktów w ostatnich 5 meczach. Z drugiej strony gospodarze też solidna drużyna w ostatnich 5 meczach stracili tylko 2 bramki. Cardiff przystąpi do tego meczu bez paru zawodników, ale oni nie grali już we wcześniejszych meczach, drużyna gospodarzy jest zdrowa i gotowa do gry. W H2H można zauważyć że te drużyny lubią sobie postrzelać i nawet udało im się pare razy połamać swoje mecze, gdzie to też jest ciekawa opcja na ten mecz. Myślę że w tym meczu na pewno możemy spodziewać się bramek i to po obu stronach.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester - Sevilla
Typ: bts oraz over 2.5
Kurs: 2.21
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Faworytem w pojedynku Manchester - Sevilla są na pewno goście. Mimo tego, nie skuszę się na taki typ. Dlaczego? To jest 1/8 i w tej części turnieju nie ma miejsca na przypadkowy zespół. Uważam, że gra w krajowej w lidze, a w LM, czy LE nie musi się mieć przełożenia w 100%. Z tego powodu nie skreślam hiszpańskiej drużyny. Tym samym kurs na zwycięstwo Czerwonych Diabłów wydaje mi się za niski. Mimo to, zamiast szukać niespodzianki warto pomyśleć o overze. W tym spotkaniu nie ma za dużo miejsca na kalkulacje. Jedna bramka gości może wyrządzić sporo złego gospodarzom. A więc, czy gra na 0:0 jest bezpieczna? Właśnie ... Manchester powinien wyjść z ofensywnym nastawieniem do tego meczu, a to zwiastuje bramki. Niestety, defensywa do najlepszych nie należy, o czym świadczą wyniki. Sevilla, mimo słabej skuteczności ma kim dokonać tego, co nie udało się w pierwszym meczu.
✅121
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League - Play Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Besiktas - Bayreuth
Typ: Besiktas -9.5 ( handicap – łącznie z dogrywką)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie zmieniam dyscypliny i dziś koszykarska Liga Mistrzów - Play Off. Turecki Besiktas, który w rundzie zasadniczej w grupie D zajął 1-sze miejsce (24pkt, 9-1-0-4) podejmuje niemiecką drużynę Bayreuth, która w grupie C zajęła dopiero 4-te miejsce (22pkt, 7-1-1-5). Pierwszy mecz tych drużyn, który odbył się 7.03.2018
na terenie Niemiec wygrał zespół Bayreuth 5-cioma punktami 81:76. Teraz czas na rewanż, gdzie na gorącym tureckim terenie przewiduję zdecydowaną wygraną Besiktas. Zresztą już same miejsca tych drużyn w tabeli rundy zasadniczej wskazują na zwycięstwo Turków. Powodzenia!
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Szachtar Donieck
Typ: AS Roma strz. +1.5
Kurs:
1,52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś dwa bardzo wyrównane spotkania, które jeszcze wszystkie ekipy mają praktycznie równe szanse na awans.
Ja zajmę się meczem Roma - Szachtar. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Szachtaru 2:1, skromne zwycięstwo ale zawsze to jest jakaś zaliczka przed rewanżem.
Ja na dziś stawiam minimum 2 gole ekipy Włoskiej, są faworytem i wydaje mi się, że mimo porażki pierwszego meczu to Oni awansują dalej.
Dwa ostatnie mecze Romy rozegrane świetnie 3:0 z Torino i niespodziewana wygrana w Neapolu aż 4:2 z Napoli.
Oczywiście Szachtar w lidze także wygrywa mecz za meczem ale nie ma co porównywać tych lig.
Szachtar to drużyna bardzo mocna u siebie ale już na wyjazdach nie jest aż tak mocna, pokazali to chociażby w grupie gdzie pokonali Napoli 2:1 u siebie a na wyjeździe przegrali 0:3 czy z City 0:2 a u siebie wygrali 2:1 (chociaż tego meczu nie biorę pod uwagę bo City miał już pewny awans).
Przed nami bardzo ciekawy wieczór.
Pozdrawiam
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: roma-szachtar
Typ: szachtar 3,5+ roznych

Kurs: 1.83
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,jak widzialem po wiekszosci typow tego forum to roma z latwoscia wygra mecz-ja nie jestem taki przekonany.szachtar nie jest przypadkowa druzyna-potrafi grac w pilke-wyszedl z bardzo ciezkiej grupy gdzie byl manchester city,napoli i feyenoord-z tej grupy wygral 4 mecze.w pierwszym meczu wygrali z roma,w drugiej polowie bardzo dobrze grali-dlaczego dzisiaj ma byc inaczej?maja przewage z pierszego meczu i tak latwo jej nie oddaja.w meczu moze nie beda mieli wiekszego posiadania pilki ale swoje akcje zrobia z czego beda rozne-4 rozne spokojnie powinni zdobyc.pozdrawiam
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chlodnyumysl 126

chlodnyumysl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Sevilla
Typ: Manchester United Over 1.5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
O meczu napisano już chyba wszystko. Więc nie będę się za bardzo rozpisywał, tylko dodam co do mnie tak naprawdę przemawia. Jeśli padnie gol na 1:0 dla ManU, nie mogą na tym poprzestać... nieszczęśliwie doszłoby do wyrównania w końcówce meczu i Manu żegna się z LM. Inny scenariusz, jeśli padłby gol na 1:0 dla Sevilli, to wtedy muszą wypluć płuca na murawe i gonic wynik. O aktualnych formach zespołów już nawet nic nie piszę, temat został doszczętnie wyczerpany przez innych użytkowników...
Nie pozostaje nic jak tylko czekać na pierwszy gwizdek i trzymać kciuka za typ :p
Pozdrawiam i owocnego wtorku życzę.
⛔100
Podanie mniej ryzykownego typu od tommytsw
 
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Szachtar
Typ: Powyżej 26.5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam wszystkich, dziś proponuję zagrać bardzo fajny typ na ilość fauli. W lepszej sytuacji do awansu jest drużyna z Ukrainy, więc dziś Rzymianie powinni wykorzystać atut własnego boiska, więc mam nadzieję, że obejrzymy zacięty pojedynek stąd tutaj mój typ na ilość fauli. Dla mnie sprawa jest prosta, mecz o wszystko dla jednej jak i drugiej drużyny, myślę, że w tym meczu będzie wszystko, będzie sporo sytuacji, sporo walki no i sporo fauli. Obie ekipy nie mają zamiaru się głaskać, a bardzo możliwe, że dojdzie również do dogrywki, więc jeśli to by się udało, to na spokojnie linia 26,5 fauli zostanie przekoroczona. W pierwszym spotkaniu było tych fauli 20, ale teraz będzie myślę, że będzie inaczej. Typ jak dla mnie &quot;pewniak&quot; i śmiało można pograć go grubiej. Sędzia spotkania jest Hiszpan Alberto Undiano Mallenco, więc jestem dobrej myśli ????
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Sevilla
Typ: Manchester United AH -1,0
Kurs: 2,05
Bukmacher:
unibet

Analiza:
Na Old Traford dzisiaj wielkie swięto - zobaczymy szybki i otwarty mecz. MU jest zdecydowanym faworytem - wiele już koledzy o tym meczu napisali. Ja ponownie stawiam azjana na gospodarzy. Znudziły mi się już zwroty w tym miesiącu i mam nadzieję na ostre strzelanie dzisiaj wieczorem :eek:
pozdrowienia
⛔100
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Sevilla
Typ: Man United prowadzenie do 15 minuty
Kurs: 4,2
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Myślę, że United rozpocznie od mocnego uderzenia i zdobędzie szybko bramkę. Mou potrafi grać takie mecze i powinien go rozegrać na swoją korzyść, szybka bramka na 1:0 i pełna kontrola meczu z przecież nie najmocniejszym rywalem. Zwycięstwo nad Liverpoolem na pewno dalo United pozytywnego kopa. Dzisiaj muszą potwierdzić, że mogą jeszcze zaskoczyć w tej edycji LM.
⛔100
 
C 42

cinek-152813

Użytkownik
Dyscyplina: tenis
Godzina : 23:30
Spotkanie : Querrey S - Bhambri Y
Typ: Bhambri Y
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza :
Piekny kurs na mlodego Hindusa przeciez to jest value dzisiejszego dnia. Bhambri idzie tutaj jak burza wywalil z turnieju takich ludzi jak Mahut, Pouille, Novikov i Ramanathan i uwaga wszyskich po 2 0. Sam odrawil niemca starszego z braci Zverevow. Nawierzchnia nie bedzie sprzyjala Samowi tutaj jego serwis nie bedzie za wiele znaczyl co powinien wykorzystac mlodziutki Yuki ktory jest naprawde waleczny i tanio skory nie sprzeda. Amerykanin nie broni tutaj zadnych punktow w tamtym roku odpadl z Youngiem i raczej przed US Open nie bedzie sie forsowal. Kurs ktory proponuja na Bhambri 3,15 to smaczek dzisiejszego dnia i mysle ze warty ryzyka. Ja to pobieram
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom