>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.04.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 13. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Korona
Typ: Lech handicap -1
Kurs:
1.90
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Kroniarze muszą myśleć nie tylko o rywalizacji z Lechem, którą rozegrają w Poznaniu w piątek 13 kwietnia, ale także o najistotniejszym starciu tego sezonu, czyli meczu rewanżowym półfinału Pucharu Polski z Arką Gdynia. (…) W związku z tym w tym tygodniu Żółto-czerwoni trenować będą przede wszystkim w dwóch grupach. O ile jeszcze we wtorek, na dwóch zajęciach pracować będą razem, to już w środę nastąpi podział. Każda grupa będzie miała inny reżim treningowy dostosowany do konkretnego meczu. W czwartek po raz ostatni w tym tygodniu drużyna będzie pracować razem, a po obiedzie połowa Żółto-czerwonych uda się na mecz z Lechem Poznań, z którym w piątek zainaugurujemy rundę finałową Lotto Ekstraklasy.
Czysta 1 to pewniak jeszcze wczoraj kurs na lecha oscylowal w okolicach 1,50 , a handi po kursie 1,90 dla tych bardziej odwaznych
⛔100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Angers - Nice
Typ: obie strzelą
Kurs:
1.91
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam serdecznie na jutro również chciałem zagrać handi na Lecha, kolega mnie uprzedził zatem wybieram spotkanie we Francji gdzie zespół Angers podejmie drużynę Nice.
Stawiam w tym meczu, że obie strzelą, ponieważ nie jest to spotkanie o przysłowiową pietruszkę.
Obie ekipy mają o co walczyć i spodziewam się jutro wielu goli. W ostatnim ich meczu padł wynik 2:2, zaś warte uwagi jest to, że obie drużyny strzelały gola w swoich ostatnich 5-ciu spotkaniach.
Gospodarze chcąc zapewnić sobie utrzymanie muszą wygrywać u siebie, a przede wszystkim muszą strzelać gole.
Goście natomiast są w stanie zapewnić sobie grę w Lidze Europy, zatem nie sądzę by ktokolwiek się bronił.
Liczę na ciekawe widowisko z wieloma akcjami z obu stron.
Bukmacherzy nie mają faworyta tego meczu, zaś kurs na bts jest dość wysoki i warty zagrania.
Powodzenia i pozdrawiam
✅91
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Godz: 20:30
Spotkanie: Lech-Korona
Typ: bts
Kurs: 2.20
Bukmacher: fortuna
analiza: Lider polskiej ekstraklasy piłkarskiej po sezonie zasadniczym na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Kieleckiej Korony. Gospodarze naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu. Korona ostatnio grała w kratkę , ale jest niepokonana od 3 kolejnych spotkań i tu na pewno będzie chciała podtrzymać swoją dobrą passę , patrząc na spotkania sprzed ostatnich kilku lat stwierdzam iż Korona nie wygrała na stadionie Lecha , w 13 spotkaniach zanotowała 10 porażek oraz 3 podziały punktów, tu również będzie im na pewno nie łatwo, bowiem Lech w obecnej formie jest mocno zdeterminowany do tego żeby zdobyć w obecnym sezonie tytuł mistrza Polski a takie spotkanie jak z zespołem z Kielc jeszcze na własnym stadionie po prostu trzeba wygrywać. Gospodarze są niepokonani od roku czasu u siebie na stadionie, nie licząc jakichś spotkań sparingowych, teraz ostatnio notowali tylko i wyłącznie zwycięstwa, od dawna praktycznie w każdym spotkaniu strzelali minimum dwie bramki a nie jednokrotnie i więcej , myślę że na to spotkanie można wybrać kilka typów, ja gram na over 2.5 gola, obie drużyny strzelą oraz przedział bramek 3-4, bo myślę że po 90 minutach Kolejorz wygra wynikiem 2:1.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Ferreira - Braga
Typ: btts/+2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Po hokejowym dramacie w czwartek, weekend rozpocznę typem piłkarskim. Na inaugurację 30. kolejki portugalskiej ekstraklasy zetrą się ze sobą Ferreira oraz Braga. Gospodarze pomimo ciężkiego sezonu powinni utrzymać się w lidze, a przepustkę do tego może stanowić właśnie mecz z Bragą (nie dosłownie, ale ewentualna wygrana będzie krokiem milowym ku utrzymaniu). Z pewnością Ferreira poszuka w tym spotkaniu punktów, które ostatnimi czasy na własnym boisku przychodzą im z nadzwyczajną łatwością. Świadczą o tym wygrane z Porto (!!!) oraz Chaves, czyli odpowiednio kandydatem do tytułu mistrzowskiego oraz solidnym zespołem środka tabeli. Braga jak to Braga, usposobiony ofensywnie zespół. Woli wygrać 3:2 niż 1:0. Upodobanie tej ekipy do atakowania kończy się różnie. Albo dochodzi do wymian, albo rywal wyraźnie kapituluje i tylko czeka na końcowy gwizdek niczym na zbawienie. Akurat w przypadku Ferreiry upatrywałbym tego pierwszego scenariusza. Zespół ten gra ostatnio naprawdę nieźle i może pójść za ciosem w piątkowym starciu. O to, że Braga coś strzeli jestem raczej spokojny. Myślę, że biorąc pod uwagę parcie gospodarzy na punkty i parcie gości na zdobywanie bramek to w tym meczu remis nie zadowoli nikogo, dlatego btts postanowiłem wesprzeć typem over 2,5 gola.
✅110
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Rosja, Premier Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Akhmat Grozny - Tosno
Typ: poniżej 2
Kurs:
2,29
Bukmacher: 1xBet
Analiza:

Kolejny raz under w Rosji. Tym razem w najwyższej lidze. Gospodarze po 24 kolejkach z bilansem 24:33, a goście 22:42. W meczu H2H, spotkali się tylko 1 raz było 1:0 dla Tosno. Patrząc ostatnie mecze obu ekip po przerwie zimowej Akhmat w lidze u siebie nie strzelił gola, w 8 meczach towarzyskich strzelili 10 bramek tracąc 5. Tosno w lidze na wyjeździe strzeliło w 2018 dwa gole. Ogółem w 5 meczach ligowych w 2108 mają bilans 4:7. Liczę, że w piątek żadna z ekip nie pokaże nic wielkiego i skończy się niskim wynikiem. Przy dwóch golach zwrot.
✅129
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej, Euro Hockey Challange
Godz :19:00
Spotkanie : Francja - Czechy
Typ : Francja (bez remisu)
Kurs : 4.10
Bukmacher : fortuna
Spotkanie rozgrywane w Amiens. Zeszłoroczne MŚ pokazały,że Francuzi potrafią kibicować .Grać w hokeja też potrafią. Jako gospodarz rozegrali bardzo dobry turniej ???? W meczu z Czechami zobaczymy 20 zawodników z tamtych zawodów. W zeszłym tygodniu Francuzi ograli dwa razy Duńczyków (4-0,4-2). Od tego czasu do ekipy dołączyli gracze Mistrza z Rouen Chakiachvili, Ritz, Lamperier, Guttig, napastnicy Pardubic Treille i Perret ,obrońca Edmontonu Auvitu... Są Damien Fleury, Anthony Rech z Schwenningen. Ciekawie wygląda ten skład. Mamy ofensywne formacje złożone z graczy grających ze sobą w tym samym klubie. Możemy spodziewać się zgrania w tych formacjach i myślę,że to może być siłą tej ekipy.
Czesi grali ostatnio ze Szwajcarami u siebie w Pribramie i wygrali (5-2,4-1). Wyniki niby wyglądają dobrze,ale na tle średniego składu przeciwnika myślałem,że pokażą się lepiej. Do tego do Francji nie polecieli Kubalik, Horak, Mozík, Vitásek, Polášek , Červenka. Czeska reprezentacja bardzo uboga na ten mecz..liczę,że pokażą się mlodzi Kaut i Pyrochta. Jutro mam wrażenie,że trenerzy dadzą szanę się wykazać, może potestują formacje, ale bardziej mecz na selekcję. Francuzi z kolei będą się ogrywać składem na MŚ. Zobaczymy co z tego wyjdzie,ale ja tutaj widzę value ;)
Zapraszam do działu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/czechy-tipsport-extraliga-2017-2018.148368/page-12#post-6639235
Pozdrawiam ????
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 11:00
Spotkanie: Gilbert - Castle
Typ: powyżej 14,5 frame&#39;s

Kurs: 1.97
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Na papierze wyraźnym faworytem Gilbert. Dużo wyższy ranking i dużo lepsze umiejętności, uważam jednak że nie będzie to taki jednostronny pojedynek na jakis wskazują kursy(1.05 na Gilberta). Po pierwsze David nie jest w wybitnej formie. Tylko 3 z 12 meczów wygranych w tym roku( w tym właśnie z Billy Joe Castlem - 6:3). Po drugie pomimo miernych rezultatów cały czas bede bronił Joe Castla, że potrafi coś tam wbijać i stawia jakiś opór swoim rywalom mimo, że nie zawsze w wynikach to widać. Uważam, że spokojnie w jego zasięgu jest ugranie 6/7 partii a i być może sprawienie sporej niespodzianki. Koło kursu 11zł na BJC nie można przejść obojętnie i warto zaryzykować za drobne i postawić w tyme meczu na doga ;) Z fartem!
✅97
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Girona - Betis
Typ: 2
Kurs: 3,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Dziś zdecydowałem się po raz trzeci w kwietniu postawić na Betis (dwa poprzednie typy były trafione). Wprawdzie ten mecz chyba jest najtrudniejszy ze wszystkich. Drużyna Gości jest w uderzeniu 4 ostatnie meczy wygrane i dzięki temu są na pozycji 5-tej, która daje pewne miejsce w grupowych rozgrywkach LE z przewagą 2 punktów nad 6 drużyną. Drużyna gospodarzy jest na miejscu ósmym traci do drużyny gości 5 punktów zatem również mogą walczyć o LE, zwłaszcza że do miejsca dającego udział w eliminacjach LE tracą tylko 3 punkty. Niemniej coś w drużynie gości się coś zacięło 3 ostatnie mecze bez zwycięstwa, i o ile porażka z Realem w Madrycie 6-3 ujmy nie przynosi, to już remis u siebie z Levante 1-1 broniącym się przed spadkiem czy porażką na wyjeździe z Realem Sociedad aż 5-0 pokazuje, że coś się zacięło w drużynie. Drużyna gospodarzy jest ewidentnie drużyną swojego boiska stosunek meczy 8-3-4 drużyna gości na wyjeździe jest dość bezkompromisowa 7-1-7. Ale Betis potrafi grać z Gironą na boisku gospodarzy na 3 mecze na wyjeździe wygrał 3 razy, zatem liczę że i tym razem prawo serii zostanie zachowane.
✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightining vs New Jersey Devils
Typ: Devils over 2,5 gola
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ja tutaj upatruje niespodzianki. Spory kurs jest na diabłów, ale idę w mniej ryzykowny bet apropo bramek. Tampa według mnie ostatnio strasznie w kratkę sobie radzili. Wiem że wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek, ale goapodarze dalej mnie nie przekonują, szczególnie w obronie. Na 3 pojedynki z diablami 3 razy przegrywali w tym sezonie. Na wyjeździe 2:1 i 5:4 po dogrywce oraz u siebie 3:4. Tampa na 10 ostatnich pojedynków u siebie traciła w 7 powyżej 2,5 bramki. Play off to już inna para kaloszy, ale moim zdaniem Devils tutaj powalczą i przy odrobinie szczęścia mogą to nawet wygrać. Ja licze na overowy mecz i sporą liczbę bramek. Powodzenia!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger, Meksyk
Godzina: 00:45
Spotkanie: Londero - Monteiro
Typ: Monteiro
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Challenger w Meksyku, gdzie faworytem spotkania wedlug bukmacherow ( i slusznie ) jest Brazylijczyk. Patrzac na ostatnie mecze obu zawodnikow, w wyraznie lepszej formie jest Londero ale umowmy sie. Gral ze zdecydowanie slabszymi rywalami. Monteiro rywalizowal z zawodnikami ktorzy &#39;cos&#39; w tenisie znacza, tj. Cuevas z ktorym udalo mu sie nawet ugrac seta, czy tez Ramos ktory naprawde musial sie nameczyc zeby wygrac spotkanie. H2H mimo, ze dawno temu na korzysc Monteiro, mysle, ze dzis ma spora szanse aby wygrac z Argentynczykiem po raz 3, spokojnie ze stawka bo jak wiemy to tenis..... ????
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - kwalifikacje MŚ
Godzina: 11:00
Spotkanie: Mark King - Gerard Greene
Typ: Mark King
Kurs: 1.50
Bukmacher: LV BET
Analiza:
Na piątek chciałbym zaproponować zakład ze Snookera, gdzie odbędzie się już trzeci dzień zmagań najbardziej wyczerpującego turnieju kwalifikacyjnego. Jedno spotkanie mnie zaciekawiło najbardziej, a mianowicie ich kursy wystawione na czyste zwycięstwo zawodników. Mark King, który potrafi grać bardzo dobrze, trzyma się czołówki, choć aktualnie okupuje 20 lokatę w rankingu zmierzy się z Gerardem Greene. Zawodnik z odległej 90 pozycji, który tak na prawdę najlepszy występ w tym sezonie zanotował w trochę dziwnym i śmiesznym turnieju Shoot-Out. Doszedł tam do 1/8 finału pokonując trzech zawodników - S.O&#39;Sullivana, L.Hihgfielda i Y.Zhou. Zatrzymał się na Cao Yupeng, który swoją drogą wczoraj przegrał łatwy mecz z Robinem Hull. Poza tym Gerard raczej odpadał w pierwszych czy drugich rundach turnieju. Ostatni jego pojedynek odbył się w Gibraltarze 9 marca, a więc lekko ponad miesiąc temu. Może mu brakować tych meczów o stawkę i z dużo lepszym Markiem niestety ulec. King celuje w główny turniej i ma do tego wielkie szanse, ponieważ na Jego drodze prawdopodobnie i ewentualnie może stanąć Ken Doherty, Fergal O&#39;Brien czy Matt Stevens. Anglik w tym sezonie pokazał, że w ważnym turnieju potrafi się spić i powygrywać mecze. Na przykładzie UK Championship - doszedł do ćwierćfinału pokonując wcześniej Higginsa czy Brecela. King ogólnie w tym sezonie rozegrał dużo więcej spotkań od Greene, co może być tylko pozytywnym aspektem i doświadczeniem. Czyste zwycięstwo Kinga na LV Bet idzie wytypować po kursie 1.5. Myślę, że bardzo dobra opcja. Spotkanie toczy się do 10-ciu wygranych, gdzie wiadomo, niespodzianki raczej nie powinno być. Pierwsza sesja od 11:00, druga od 20:00. Powodzenia!
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Korona
Typ: hc -1 X2
Kurs:
1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Podobnie jak przed tygodniem, kiedy to Korona była skazywana na porażkę w meczu ze Śląskiem, idę na przekór wszystkim. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego Korona ma paść na kolana przed Lechem. Drugi sezon z rzędu notuje wynik w pierwszej połowie tabeli. Obok Wisły Płock najbardziej niedoceniana drużyna w naszej lidze. Tak jak przed tygodniem mówiłem, w Koronie jest kilku nowych piłkarzy, którzy nie przekonali do siebie Lettieriego, który ma bardzo mocną pozycję w klubie. Latem ubiegłego roku pozbył się z klubu gwiazdorów z Hiszpanii (Palanca, Dani Abalo). Sprowadzani do klubu są piłkarze mało znani, ale mamy kilku kadrowiczów: Kallastae, Kaczarawa, Jukić. Pewnie nie wszyscy oni zagrają w Poznaniu, ale stać Koronę na walkę w tym spotkaniu. Zawodnicy rezerwowi mają wiele do udowodnienia, a pewniacy muszą udowadniać w każdym meczu, że należy im się pierwsza jedenastka. Z Lechem ostatnimi czasy, gra się nam dobrze. Mecze są zacięte. Nie sądzę, aby przez półfinał PP Korona odpuścić miała bardzo prestiżowy mecz z Lechem. Dlatego uważam kurs 1,33 na Lecha mocno przesadzony. Korona 12 ??? Zupełne nie porozumienie, myślę iż dziennikarze powinni częściej zaglądać do Kielc i poznawać walory klubu, jak buduje się drużynę. Pozyskano nowych sponsorów, wydaje się, że zamożnych m.in. Suzuki i Puma. Piłkarze, kibice, sztab, zarząd tworzą wyjątkowy klimat. Dlatego uważam, iż stać Koronę na niespodziankę w tym meczu, a zważywszy na kursy gram, iż nie przegra więcej niż jedną bramką, ale liczę nawet na zwycięstwo.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 20:00
Spotkanie : Heracles : AZ
Typ : AZ strzeli over 3.5 gola
Kurs : 4.10
Bukmacher : Unibet
Rozwścieczony po ostatniej porażce u siebie z PSV zespół AZ zagra dziś wyjazd z Heraclesem i myślę że tą sportową złość wyładują dziś na rywalu strzelając im przynajmniej 4 bramki . w ostatniej kolejce AZ prowadziło z PSV już 2:0 do 74 minuty meczu jednak od tej minuty po kontaktowej bramce PSV piłkarze lidera w ciągu zaledwie 2 minut zdołali doprowadzić do wyrównania a za 3 minuty póżniej po karnym wyszli na prowadzenie 3:2 , AZ co prawda zdołało strzelić na 3:3 ale bramka nie została uznana bo był spalony , do samego końca gra zaostrzyła się na maksa czego efektem była czerwona kartka dla AZ tak więc po tej porażce zespół gości zapewne będzie chciał zadośćuczynić swoim fanom i dziś powinni trochę tych bramek nastrzelać , przed tym meczem AZ z PSV kibice liczyli jeszcze iż AZ może przeskoczyć w tabeli Ajax i zakończyć sezon na 2 miejscu jednak chyba to już nierealne bo strata jest już 8 punktowa chociaż cień nadziei pozostaje bo jeżeli Ajax przegra w tej kolejce z PSV a oni dziś wygrają to zrobi się 5 pkt a jeszcze jest mecz Ajax: : AZ no ale to nie jest najważniejsze w moim typie , Herakles natomiast swój ostatni mecz rozegrał z Ajaksem , polegli co prawda 1:0 ale mogło być dużo dużo gorzej gdyby Ajax okazał się bardzie skuteczny , do mojego typu dodam iż AZ potrafi ogrywać dzisiejszego rywala i to dość wysoko , w pierwszym meczu u siebie było 5:0 , w poprzednim sezonie 5:1 u nich skromne 2:1 ale było też że tutaj w Almelo wygrali 6:3 , sumując- liczę na zadośćuczynienie po ostatniej porażce AZ i wyładowanie sportowej złości na tym rywalu !
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ajaccio - nancy
Typ: Ajaccio -1HA (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 3.38
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Ligi europejskie powoli wkraczają w decydującą fazę. Na zapleczu Ligue 1 zapowiada się ciekawa końcówka. Zdecydowanym faworytem do awansu jest ekipa Reims, która wypracowała sobie przewagę 8 punktów przy jednym meczu zaległym.
Ja stawiam dziś na czwartą drużynę AC Ajaccio, która traci 4 oczka do drugiego Nimes. Przypomnę, że w Ligue 2 bezpośredni awans uzyskają dwie najlepsze drużyny, a 3 kolejne zagrają w barażach.
Ajaccio kontynuuje passę 4 wygranych meczów. Grają oni bardzo dobrze przede wszystkim u siebie – są drugą najlepiej grającą drużyną własnego stadionu. ich dzisiejszy przeciwnik Nancy na wyjazdach słabo, dopiero 18 pozycja i tylko 2 mecze wygrane. Dodatkowo ostatnio nie imponują formą – ostatnie 8 meczów, to tylko jedna wygrana i aż 6 porażek. Jeśli Ajaccio chcą powalczyć o bezpośredni awans, to dzisiejsze 3 punkty są obowiązkiem.
✅238
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Svitavy - Decin handicap [0- 7,5]
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Forbet
Analiza.Jest to 3 pojedynek ćwierćfinałowy tej pary.Narazie stan rywalizacji 2-0 dla Svitavy.W ostatnim spotkaniu rozegranym na pasrkiecie decin gospodarze przegrali 61-64.W rundzie zadadniczej Svitavy zajęło 5 miejsce w tabeli z 34 punktami zdobytymi.Na ich wynik złożyło się 12 zwycięstw i 10 poniesionych porażek,w tym 1 po dodatkowym czasie gry.W rundzie zwycięzców zajęli oni 5 miejsce w tabeli.Ich rywal Decin po sezonie regularnym zajmował miejsce bezpośrednio przed swoim przeciwnikiem,mając 1 punkt więcej.Na ten ich wynik złożyło się 13 zwycięstw i 9 meczy przegrali.Póżnie w tabeli zwycięzców uplasowal;i się na 4 miejscu.Myśle że goście którzy mają nóż na gardle i w razie przegranej odpadają z rywalizacji zagrają lepiej niż w poprzednich spotkaniach i może nawet pokuszą się o zwycięstwo.
10/04/18 1.lC
Decin - Svitavy 61:64
09/04/18 1.lC
Decin - Svitavy 80:92
27/03/18 NGA
Svitavy - Decin 86:66
10/03/18 NGA
Decin - Svitavy 72:50
09/12/17 1.lC
Svitavy - Decin 83:69
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia
Godzina: 11:50
Spotkanie: FC Sydney - Melbourne Victory
Typ: FC Sydney i obie drużyny strzelą
Kurs: 3.40
Bukmacher: forBET
Analiza:

Przenoszę się dziś do Australii i obstawię mecz pomiędzy FC Sydney i Melbourne Victory. Mecz z tych z gatunku o nic. Ostatnia kolejka rundy zasadniczej w A-League i obie te drużyny już mają zagwarantowany udział w fazie play-off. Mecz o przysłowiową pietruszkę więc myślę, iż można spodziewać się dużej liczby goli dla uciechy kibiców. Gospodarze mają dziś moim zdaniem większe aspiracje do wygrania tego meczu, a mianowicie:
1) przewagę własnego stadionu
2) udowodnienie, że w pełni zasługiwali i zasługują na liderowanie w tabeli
3) kibiców liczących na dobre spotkanie i spektakl
Melbourne Victory to również nie są ogórki i myślę, iż zdołają coś ustrzelić, jednak większej ilości bramek spodziewam się po stronie gospodarzy ⚽
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina:
18:00
Spotkanie: Czarni Radom - ONICO Warszawa
Typ: ponad 3.5 seta w meczu
Kurs: 1.52
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Inną opcją na ten mecz jest wygrana Czarnych (duże kursy!). Dlaczego? Czarni co prawda grają w kratkę, natomiast forma ONICO spadła dramatycznie w dół - ostatnie 5 meczy to 4 porażki. Biorąc pod uwagę fakt, że Czarni nie dawno (23.03) wygrali z Cuprum Lublin 3:1, a ONICO (8.04) na swoim parkiecie przegrali z Cuprum 3:1, to w prostym rozrachunku Czarni powinni wygrać teraz z ONICO. Jednak wiadomo mecz meczowi nie równy, więc pozostanę przy bezpieczniejszym moim zdaniem wariancie - grą na ilość setów. Pierwszy powód jest taki, że warszawiacy w ostatnich 11 spotkaniach tylko raz skończyli mecz bez podziału setów (25.03 z Asseco - 3:0). Drugi powód to fakt, że w 5-ciu ostatnich meczach rozegranych pomiędzy tymi zespołami zawsze padał wynik 3:1 dla jednej bądź drugiej drużyny. Po za tym jak już wspomniałem, Czarni mogę sprawić niespodziankę i wygrać (sądzę jednak, że nie do zera).
Z tych wszystkich powodów uważam, że mecz ten zakończy się w 4 lub 5 setach.
Dodam jeszcze, że najodważniejszym wariantem byłoby obstawienie dokładnego wyniku: 3:1 dla Czarnych, ale to już opcja dla ryzykantów. Powodzenia!
✅52
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka - Lechia
Typ: poniżej 2 goli (zwrot przy 2 golach)
Kurs: 2.40
Bukmacher: LVBET
Analiza: Startujemy z rundą finałową Lotto Ekstraklasy, na początek rewanż za ostatnie derby pomorza, przewiduję tu całkiem inny mecz niż tydzień temu, gdzie Lechia u siebie pokonała Arkę 4:2, popieram typ piotrex007 na ilość żółtych kartek, kurs już i tak poleciał, ale jest jeszcze wart gry, zawodnicy obu ekip są nastawieni bojowo na ten mecz, zawodnicy Arki mówią wprost, że będzie to wojna. Gospodarze będą chcieli się zrewanżować za bolesną porażkę w ostatnim starciu, gdzie już do przerwy przegrywali 0:4. &quot;Smaczku&quot; tej wojnie dodaje też fakt skopania przez zawodników Lechii lalek ubranych w barwy Arki. Jednak w głowach zawodników z Gdynii jest też na pewno rewanż w Pucharze Polski, w pierwszym meczu w Kielcach przegrali tylko 1:2 i jest to strata jak najbardziej do odrobienia, tym bardziej, że Arka broni tytułu, który zdobyła rok temu. Dlatego nie będę podejmował się typowania w tym spotkaniu 1x2, widzę tu zacięty mecz z małą ilością goli, może nawet 0:0, Arka u siebie straciła tylko 9 goli, mniej ma tylko Lech, który stracił w Poznaniu 8 goli, Lechia w delegacjach również nie zachwyca, tak więc jeślki nie wspomniane 0:0 to może któraś z ekip wygra 1:0, ewentualnie remis 1:1, dlatego wydaje mi się, że zakład z LVBET na poniżej 2 goli, przy 2 bramkach zwrot jest ok, buki liczą pewnie na gole po ostatnim meczu, gdzie padło ich aż 6, ale tak jak wspomniałem na początku, wydaje mi się, że będzie to całkiem inny mecz. Powodzenia i z fartem.
⛔100
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2018 - kwalifikacje
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie:
Matthew Stevens - Ryan Thomerson
Typ: Matthew Stevens -6.5
Kurs: 1,86
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Myślę, że Thomerson to może być najsłabszy gracz biorący udział w tych kwalifikacjach, myślę że jest słabszy nawet od kobiet, a na pewno od Reanne Evans z którą nie miałby żadnych szans. Australijczyk nie wywalczył sobie miejsca w tych kwalach (tak jak np. zrobili to Polacy). Dostał je w prezencie od federacji w ramach globalnego wspierania snookera. Gracz to na tyle anonimowy że np. Betsafe zrobił z niego &quot;Thompsona&quot;, co swoją drogą może być ciekawe przy rozliczaniu kuponów, ale to na marginesie. W 1 rundzie dostał Stevensa, czyli można powiedzieć już legendę snookera, z kilkoma tytułami na koncie, powszechnie uważanego za jednego z najlepszych graczy w historii którzy nie byli mistrzami świata (2x finalista). Oczywiście teraz już ładnych parę lat po swoim prajmie, ale ciągle w treningu i z amatorem nie powinien mieć żadnych problemów. Trzy fremy zapasu wydają być wystarczającym buforem bezpieczeństwa.
⛔100
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom