>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.04.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: wygra Lech i padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2,01
fortuna
Kursy na Lecha Poznań spadają bardzo szybko obecnie to niej więcej 1,40. Oczywiście gospodarze są zdecydowanym faworytem tej potyczki. W ostatnim czasie znajdują się w znakomitej formie, wygrali cztery ostatnie pojedynki ligowe (Jagiellonia Białystok 5-1, Lechia Gdańsk 3-0, Wisła Kraków 3-1, Górnik Zabrze 3-1). Rewelacyjnie w tych spotkaniach spisywał się duński napastnik Christian Gytkjaer który trafiał w nich pięciokrotnie. Na swoim obiekcie podopieczni Bjelicy nie przegrali żadnego ze spotkań i tylko trzy razy zremisowali aplikując rywalom aż 35 goli, najwięcej ze wszystkich zespołów, tracąc ledwie osiem. Rywal z Kielc w ostatnich sześciu spotkaniach tylko raz ugrał trzy punkty a udało się to im pokonując słabiutką Lechię Gdańsk i to u siebie. Wyjazdy nie są ich mocną stroną wygrali tylko dwa spotkania z Niecieczą i wspomnianą już Lechią Gdańsk 1-0. Ponadto w klubie otwarcie mówi się że po zapewnieniu sobie gry w grupie mistrzowskiej skupiają się na walce w Pucharze Polski więc zapewne dzisiaj zespół nie zagra w najsilniejszym zestawieniu. W pięciu ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami góra byli Poznaniacy. Inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy będzie moim zdaniem zaskoczeniem.
⛔100
 
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wolfsburg - Augsburg
Typ: 1X i powyżej 2.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Dzisiaj największy kurs tego tygodnia póki co i dość ryzykowny ale też możliwy. Wolfsburg klub z większymi aspiracjami niż spadek do 2 Bundesligi. Drużyna Wilków broniaca się właśnie przed spadkiem do niższej ligi mierzy się z zajmującym bezpieczna lokatę Augsburgiem. Sytuacja podobna do tej z poprzedniego sezonu gdzie większą część rundy wiosennej spędzili na spadku jednak w ostatniej kolejce udało im się uratować. Tym razem myślę że Wolfsburg uniknie spadku nieco szybciej. Po fatalnej passie ekipa wilków ujrzała światełko w tunelu. Remis na wyjeździe z Hertha (0-0) i wygrana na wyjeździe z Fraiburgiem (0-2) wcześniej przegrany u siebie mecz z Shalke 0-1 w którym to już zaprezentowali się solidnie i w końcówce stracili niezasłużona bramkę. Dziś przyjeżdżają gracze Augsburga którzy formą również nie zachwycają poza wygrana ze słabym Hannoverem i remisem z Leverkusen które złapało chwilowa zadyszkę w tamtym okresie. U gości watpliwy brak jednego z lepszych strzelców Finbogassona u gospodarzy najbardziej brak Mehmediego, defensywnego pomocnika Guilavogui i wątpliwy występ Brooksa. Ci dwaj ostatni to ułatwienie dla Augsburga w zdobyciu bramki. Myślę że Wolfsburg zrobi wszystko by wygrać w końcu na własnym stadionie a przynajmniej zremisować. Absencję u Wilków ułatwia zdobycie bramek gościom.
Mój typ to 2-1 lub 2-2.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Meksyk (Meksyk), ziemna
Godzina: 22:30
Spotkanie: Jan Choinski - Facundo Arguello
Typ: 1
Kurs: 1,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie ćwierćfinałowe. Po drodze tutaj Niemiec Choinski pokonał Rosjanina Nedelko 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-2) i Argentyńczyka Berlocq 2-0 (6-3 , 6-4). Argentyńczyk Arguello z kolei pokonał w 1 rundzie Meksykanina Gomeza 2-0 ( 6-3 , 6-4) i wczoraj w 2 rundzie Niemca Morainga 2-1 (2-6 , 6-4 , 6-4). Wczoraj stawiałem na zwycięstwo Arguello z Moraingiem pisząc analizę w temacie challengerów w dziale tenisa ale dzisiaj już gram na jego porażkę. Tenisista ten był w dużym dołku na koniec tamtego roku i w tym nowym roku. Teraz wreszcie wygrał spotkanie 1 rundy i od razu w 2 rundzie też odniósł zwycięstwo co dawno się nie zdarzyło. Możliwe, że to znak jego lepszej dyspozycji ale też nie czarujmy się trafił na graczy mało wymagających. Gomez zajmuje dopiero 830 miejsce w rankingu ATP a wczorajszy przeciwnik Moraing ostatni raz występował na turnieju ceglanym na początku września tamtego roku w holenderskim Alphen. Dopiero po tym meczu będzie można stwierdzić czy Facundo faktycznie ma zwyżkę formy. Choinski to bardzo solidny i obiecujący gracz i na mączce potrafi grać. Stawiam tutaj właśnie na Niemca, bo według mnie jest graczem mocniejszym i po tym co Facundo ostatnio prezentował, tutaj już niespodzianki w postaci jego wygranej nie widzę. Oczywiście to jest sport i wszystko jest możliwe ale ja gram na Jana, bo według mnie jest to solidniejszy gracz. Facundo dawno nie wygrał dwóch spotkań z rzędu i co za tym idzie dawno nie grał 3 spotkań w ciągu 3 dni a więc to może też być dzisiaj jakiś problem dla niego. Może nie jakiś wielki ale jednak jakiś minimalny wpływ to na jego grę dzisiaj może mieć. Ja stawiam na Jana głównie dlatego, że z pewnością w ostatnich tygodniach i miesiącach jego forma była wyższa i też jego umiejętności według mnie są większe jak Argentyńczyka.
⛔100
 
D 25

docencik

Użytkownik
Dyscyplina: Esport
Godzina:
13:00
Spotkanie: AGO vs Godsent
Typ: Godsent
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz, który biorę dzisiaj pod lupę to AGO vs Godsent. Faworytem tego spotkania jest moim zdaniem Godsent, które w ostatnim czasie gra ładnego csa. Polacy po ostatnim turnieju nie radzą sobie tak dobrze, jak w trakcie niego. Uważam, że Godsent weźmie ten mecz wynikiem 2:1 dzieląc się jedną mapą z Polakami. Nie spodziewam się tutaj żadnej niespodzianki. Powodzenia! ;)
✅70
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, III liga niemiecka
Godzina:
19:00
Spotkanie: Wehen- Magdeburg
Typ: Magdeburg
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Szczerze powiedziawszy to czekałem na ten mecz od ostatniej kolejki. Wehen drużyna grająca dzisiejszy mecz u siebie w ostatnich dwóch kolejkach zawodzi. Pierwsze niespodzianka to przegrana u siebie z Wurzburg Kickers 0-2. Tydzień temu porażka na wyjeździe z Munster 1-0, dzięki której typuję dzisiejszego zwycięzce jako Magdeburg. Przyjrzyjmy się meczowi z Munster, goście czyli Wehen wygrywając mecz mogło odskoczyć czwartemu Karlsruher i walczyć o 3 miejsce. Ale.... 1 połowa i czerwo dla Andrich R. - ważny pomocnik, który regularnie strzela bramki. Druga połowa i 82&#39; minuta - druga czerwona kartka dla Brandstetter S - napastnik, który gra w praktycznie każdym meczu. Dzięki temu dwóch podstawowych zawodników Wehen w dzisiejszym meczu nie wystąpi, stąd mój typ. Magdeburg leci po swoje, aktualnie są na 2 miejscu dającym bezpośredni awans i liczę na to że wypunktują wykartkowany zespół Wehen.

Szczerze to kurs na handicap -1 na Magdeburg jest jeszcze lepszy, a kursy latają w okolicach 6.7-6.8 ????
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Marrakech 2018
13:30
Jaziri M. - Edmund K.
Powyżej 20,5 gemów
1,71 w 1XBET

H2H 1:0 z 2015 roku, dwa tie-breaki, ale grali wtedy na trawie, a Edmund miał jakieś 20 lat. Widać, że Jaziriemu dobrze gra się w krajach islamskich, typu Dubai gdzie doszedł na 500 do samego półfinału, czy właśnie tutaj w Maroko.
Edmund po Australian Open który wypadł mu świetnie, nie pokazał jeszcze nic ciekawego. Dwie szybkie porażki w Mastersach w USA, a tutaj w 1 rundzie poddał mu mecz Vesley przy stanie 5:0. Linia wystawiona jest dość nisko, liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nie 3 setowy.
Dziś mamy piątek 13, kumulacja 13 000 000 - moje liczby na dużego lotka:
Chybił Trafił: 03 20 24 35 37 48
Super Szansa: 2 8 1 6 9 2 4
Skreślane: 08 09 13 27 34 35
Super Szansa: 7 8 8 8 6 5 0
⛔100
Mecz jest 14.04
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja - 1.HNL
Godzina:
16:00
Spotkanie: Osijek - Istra 1969
Typ: HT/FT x/1
Kurs: 3.90
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Ekipa z półwyspu, czyli Istra, na 14 spotkań wyjazdowych jedno wygrała i jedno zremisowała. Czyli wtopiła 12. Co ciekawe, na utrzymanie w lidze pracuje głównie u siebie, z dobrym skutkiem, bo na razie jest trzecia od dołu. Ostatnie 6 wyjazdów to porażki. Można sobie wyobrazić, że pragnie chociaż remisu, zwłaszcza że na wyjazdach grają tak, żeby nie stracić bramki. Ostatnio się nie udaje. Z tych sześciu porażek: Belupo, Dinamo, Rijeka prowadziły z Istrą już przed przerwą. Hajduk w HT 1:1, Zapresić w HT 0:0, a z Rudes ostatnio to nawet Istra prowadziła do przerwy 1:0. Czyli że HT do przerwy może się udać, zwłaszcza że Osijek, czwarta drużyna ligi, na 5 meczów u siebie 3 xHT, a i czwarty prawie by się znalazł, bo w ostatnim meczu z Rudes na 1:0 przed przerwą wyszli w 45&#39; po samobóju. Zerknąłem na H2H i we wszystkich meczach obu ekip (53) tylko 7 razy była przewaga więcej niż jednej bramki (fajny kurs też na HA -1.5 (2.10)) Mimo różnicy w tabeli i ustawienia Osijeka w roli faworyta wynik będzie na styku, ale że gospodarzom będzie zależeć na wygranej (4. miejsce, a 3. Rijeka kuleje), powinno się skończyć jednobramkowym zwycięstwem, mam nadzieję, że z remisem do przerwy.
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy - Playout (baraż)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kladno - Litvinov
Typ: Litvinov wygra pierwszą tercję i cały mecz
Kurs: 4.35
Bukmacher: LVBET

Analiza:
Zapraszam na kolejną serię meczy w ramach baraży czeskiej ligi. Stawiam dzisiaj na Litvinov z racji iż jest to dla nich ostatni gwizdek aby skasować trzy punkty i powalczyć jeszcze o utrzymanie w najwyższej lidze hokeja. Verva Litvinov jeszcze nigdy nie spadła z ligi, aczkolwiek na ten moment są do tego głównym faworytem. Jesteśmy aktualnie w połowie playout i goście potrzebują na gwałt dzisiaj zwycięstwa. Co prawda nie najlepiej im się wiedzie, ale już łatwiejszego przeciwnika nie dostaną. Kladno moim zdaniem jest najsłabsze z czwórki uczestników baraży. Ciężko na ten moment cokolwiek powiedzieć, ale Litvinov ma zdecydowanie lepszy skład niż gospodarze. Goście są zespołem z niesamowitą historią, jeszcze niedawno zostali mistrzem Czech i liczę, że jednak zostaną w tej najwyższej lidze. Będzie ciężko, ale liczę na happy end i za niedużą kwotę chętnie wrzucę gości do taśmy.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: powyżej 34,5 fauli
Kurs: 1,83
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Piłkarze obu drużyn mogą poczuć się jakby grali w jakiś pucharach, tydzień temu mecz w Gdańsku, teraz rewanż w Gdyni;).
Jak przedmówcy to ładnie opisali ciężko wskazać w tym meczu wynik 1X2. Arka przed &quot;prawdziwym&quot; rewanżem w PP i nie są tam bez szans więc można się spodziewać się, że dzisiaj odpuszczą ale moim zdaniem do tego nie dojdzie. Gospodarze przegrali właśnie 1 mecz PP z Koroną, następnie przegrali w derbach z Lechią i jakby dzisiaj znowu przegrali i to u siebie to ich morale mogą mocno pójść w dół. Także uważam, że dzisiaj zagrają o zwycięstwo, które może ich mocno wzmocnić przed meczem wtorkowym z Koroną.
Poza tym to są derby, na trybunach też pewnie będzie gorąco to i na boisku powinno iskrzyć między zawodnikami. Tydzień temu linia też była ustawiona wysoko no i brakło 2 fauli, myślę że dzisiaj już piłkarze wystawioną linię spokojnie przekroczą.
Patrząc też na suche statystyki z tego sezonu wydaje się to wielce prawdopodobne gdyż zagrają 2 ekipy, które zajmują odpowiednio 1 (Arka - 573) i 2 (Lechia - 495) miejsce w tej niechlubnej klasyfikacji.
Arka jak wiadomo od początku mocno z przodu i mało kto jest w stanie ich podgonić i raczej do końca rozgrywek nikt im 1 miejsca nie odbierze.
✅83
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Lech powyżej 2,5 gola
Kurs: 2,55
Buk: iforBET
analiza
Mimo że bliżej mi do Legii niż do Lecha upodobaniami, ale jestem w stanie założyć się że Kolejorz sięgnie po Mistrzostwo Polski. W tym momencie sa w doskonałej formie i oczywiście z zachowaniem dystansu do poziomu ligii i jej nieprzewidywalności są nieuchwytni dla reszty stawki. Defensywa z Vujadinoviciem i Dilaverem wygląda genialnie. Bardzo dobrą robote robią Gajos z Trałką w środku. Oba rotują swoje pozycje, potrafią regulowac tempo gry (zwłaszcza Maciek Gajos) i sa sercem swojego zespołu. A z przodu Radek Majewski, według mnie kluczowa postać tego zespołu, w doskonałej formie, operuje piłką, od niego zależy jak będzie wyglądać każda akcja Kolejorza i znakomity jak na Polskie warunki napastnik, Christian Gytkjaer, doskonale potrafi odnaleźć się w polu karnym, taki typowy egzekutor. Korona również w tym sezonie w Ekstraklasie nie ma co osiągnąć. Nie wydaje mi się aby Korona była w stanie doścignąć czołówkę i bić się o podium, a utrzymanie jest pewne , bo przeciez sa w grupie mistrzowskiej. Za to spore szanse na sukces mają w Pucharze Polski. Wygrali pierwsze spotkanie 2:1 i sprawa awansu do końca będzie otwarta. Kielczanie mają szansę na największy sukces w histroii klubu jakim byłoby zdobycie Pucharu Poslki i wydaje mi się że na tym meczu środowym skupią sie całe Kielce.
⛔100
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska - III liga, grupa I
Godz :19:45
Spotkanie : Sokół Ostróda - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Typ : 1
Kurs : 1,45
Bukmacher : fortuna
Przekopiuje to co napisałem przy okazji pierwszego meczu Drwęcy na wiosnę.
&#39;&#39;Prawdziwa rewolucja nastąpiła zimą w drużynie z Nowego Miasta Lubawskiego, przede wszystkim wycofał się główny sponsor Finishparkiet a za nim wielu piłkarzy (aż 10 nazwisk!) którzy jesienią zrobili bardzo dobry wynik zdobywając 28 punktów zajmując 7 miejsce w ligowej tabeli.
&#39;&#39;Patryk Miarka trafił do Lechii Tomaszów Mazowiecki, Patryk Klofik został zawodnikiem Warty Sieradz, Arkadiusz Kuciński i Marcin Kajca będą pracować z byłym szkoleniowcem biało-niebieskich - Sławomirem Majakiem w Sokole Ostróda, a Dawid Zięba przeszedł do MKS-u Korsze. Paweł Kowalczyk najprawdopodobniej trafi do Błękitnych Stargard, a Mateusz Bany do Gwardii Koszalin, Ołeh Majik jest na testach w Szczecinie, Szymon Wenta nadal szuka klubu. Do trzeciej ligi niemieckiej trafił natomiast Przemysław Jurków.&#39;&#39; Taka wzmianka jest na jednym z portali Nowego Miasta Lubawskiego.
Drwęca sezon ma dokończyć juniorami.&#39;&#39;

Od tego czasu regularnie gram co tydzień na porażki Drwęcy NML i nieźle na tym wychodzę, po inaugurującym remisie z outsiderem z Wikielca Drwęca wszystkie pozostałe mecze przegrała.
Dzisiaj jedzie na mecz do Ostródy która ma 4 punkty mniej i jest tuż nad kreską oznaczającą spadek z ligi, na wiosnę bilans 1-3-1, wygrana na ciężkim terenie w Zambrowie aż 4:1 a dzisiaj trzeba poszukać pierwszej wygranej u siebie tej wiosny, rywal do tego znakomity.
W piątkowym meczu w ostródzkiej drużynie na pewno nie zobaczymy kontuzjowanych Łukasza Buczkowskiego, Adriana Bieńkowskiego oraz Krystiana Słowickiego a składu wraca Arkadiusz Gajewski.
Nie wyobrażam sobie by 3 punkty dzisiaj nie zostały w Ostródzie.
Do jakiegoś dubelka jak znalazł.
Pozdrawiam.
✅45​
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: DW 2:0
Kurs: 5.7
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Zdecydowałem się na ten typ z kilku względów. Kolejorz jest bezkompromisowym faworytem w tym spotkaniu nie ma szans, że nie sięgną po 3pkt walcząc dzisiaj z Koroną w okrojonym składzie, jak wiemy ich priorytetem aktualnie jest puchar dodam też, że Korona nigdy jeszcze nie wygrała przy Bułgarskiej a Lech walczy o lidera i żadne potknięcie nie wchodzi w grę w tym strata bramki. Co do straty bramki na 13 meczy tych drużyn w Poznaniu, Kielce w 11 meczach nie strzeliło bramki! a ich cały bilans wynosi 3 strzelone bramki na 13 meczy co mówi samo za siebie. Mecze Lecha w ostatnich 5 spotkaniach w ekstraklasie były overowe więc może czas na przełamanie? uważam, że po strzeleniu pierwszej bramki gra się uspokoi następnie dorzucą drugą i dociągną mecz do końca bez większych problemów.
Forma Poznaniaków
Waga spotkania dla gospodarzy
Okrojony skład Korony
Historia meczów przy Bułgarskiej tych drużyn
Stąd mój typ, już w LM ustrzeliłem DW więc próbuję dalej a tutaj widzę dużą szansę zastanawiałem się nad 3:0 lecz finalnie zostało przy 2:0 liczę na w końcu underowy pojedynek. Powodzenia.
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Algieria
Godzina: 17:00
Spotkanie: Oran - Belouizdad
Typ: Oran wygra
Kurs: 1,65
Bukmacher: totolotek
Analiza: Oran jest lepszą ekipą. Zajmują wysoką lokatę w lidzę, na razie mają awans do Pucharu Konfederacji. Dobrze sobie radzą na własnym boisku, co jest ważne w starciu z drużyną która nie gra dobrze na wyjazdach. Goście łapią słabe wyniki poza domem, porażki i remisy jednak widać że nie jest to ich dobra strona. Oran musi wciąż punktować, istnieje szansa na dogonienie ekipy z drugiego miejsca. Poza tym są w dobrej formie, więc myślę że dzisiaj powinni dać jak najbardziej radę. Mają lepszych piłkarzy i forma dużo lepsza.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań – Korona Kielce
Typ: over 1.5 bramki Lech Poznań druga połowa
Kurs: 2.70
Buk: 1xbet
Analiza:

Zaczynamy ostatni etap tego sezonu, zarówno walka w grupie spadkowej jak i mistrzowskiej jest niezwykle zacięta i pewnie będzie toczyć się do samego końca. Zmagania w grupie mistrzowskiej rozpocznie lider po rundzie zasadniczej Lech Poznań który u siebie będzie podejmować Koronę Kielce.
Lech złapał niesamowite dyspozycję i ostatnio po prostu deklasuje rywal, grając mega skutecznie Rozegrali świetny mecz w Krakowie przerywając swoją fatalną serię na wyjeździe. Oglądając tego Lecha ostatnio to widać że się nakręcają w tej swojej grze, spora łatwość jest w ofensywie to też dzięki temu że w świetnej dyspozycji jest Gytkjaer. Zresztą Lech nie będący nie ma co ukrywać przez pewien czas w swojej optymalnej formie i tak w domu robił swoje, zresztą ta ekipa nie przegrała do tej pory żadnego meczu przed własną publicznością, notując 3 remisy no i te 35 bramki zdobyte w 15 spotkaniach to jest najlepszy wynik, lepszy od szalonego Górnika. Doskonale zdaja sobie sprawę że wszystko zależy od nich i takich meczy nie wolno im ani remisować ani przegrywać. Może ten mecz na zakończenie pierwszej części sezonu nie był wybitny ale ta walka do końca i bramki zdobyte w końcówce pokazują że po prostu jest forma, determinacja, walka, siły. Tych moim zdaniem coraz mniej może mieć Korona który już taki dołek związany z natłokiem spotkań miała w Grudniu gdzie min. bardzo mocno dostali z Jagiellonia 5:1 a ten natłok spotkań im się nie kończy bo za chwilę mega ważny rewanż z Arką o finał Pucharu Polski to jest ich priorytet i związku tym dla mnie na pewno dziś mnóstwo rotacji i wcale się nie zdziwię jak myślami będą już przy tamtym starciu. Wiadomo też że Korona to siła szczególnie w domu, na wyjeździe zawsze to wyglądało gorzej. Do tego te problemy kadrowe, liczne kontuzje które właśnie sprawiają że nie ma kim wartościowym rotować i pojawia się zmęczenie. Zresztą z tego co wyczytałem to przygotowania do tego spotkania i pucharu polski odbywają się w dwóch różnych grupach tak więc to mówi wiele co będzie i jest priorytetem.
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP HOUSTON ZIEMNA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sandgren, Tennys-Pella, Guido
Typ: DW 2-0
Kurs: 4,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś wybieram ciekawe spotkanie na szybkiej mączce w Houston. Stawiam na Sandgrena. Oto moje argumenty przemawiające za zdecydowanym faworytem Amerykanem. Pierwszy argument to nawierzchnia. Mimo, że to mączka to jest to bardzo szybka nawierzchnia. To przemawia za Sandgrenem. Który ma dużo lepszy serwis niż Pella. Moim zdaniem będzie to kluczowy aspekt. Pella dobrze ograł Sama. Ale Sam to strasznie chimeryczny zawodnik. Bije piekielnie mocno, ale z reguły po autach. A jak w pierwszym secie wszystko wchodziło to rozbił Pelle. Pella to zawodnik, który woli grać na mączce zdecydowanie wolniejszej. Sandgren ograł Kickera bardzo gładko. Moim zdaniem na wolnej mączce Kicker by to wygrał. Warto grać na zwycięstwo Sandgrena. Dla lubiących ryzyko polecam 2-0 tak jak ja gram. Powodzenia wszystkim !
⛔100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk +0,25 (AH)
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Derby Pomorza i okazja do rewanżu dla Arki za porażkę sprzed tygodnia. Oba zespoły niemal w identycznych składach jak tydzień temu (Lechia bez Peszko, Arka bez Jankowskiego i Nalepy). Uważam jednak że psychologiczna przewaga jest w tym spotkaniu po stronie Lechii, która wygrała 3 ostatnie spotkanie derbowe, a zwłaszcza &#39;najświeższe&#39;, sprzed tygodnia. Do tego Arkowcy mają przed sobą rewanż w PP, co może mieć wpływ na decyzje trenera podejmowane w dalszej części spotkania. Lechii z kolei pozostałą walka o utrzymanie (ledwie 1pkt przewagi na chwilą obecną nad strefą spadkową), przy zdecydowanie spokojniejszej sytuacji Arki.
✅67
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: poniżej 9 rzutów rożnych
Kurs: 2,5
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W ubiegłą sobotę byliśmy świadkami tego samego pojedynku, ale odbywał się on w Gdańsku. Przebieg meczu zaskoczył, bo po 40 minutach gospodarzy wygrywali już 4:0. Moim zdaniem dziś będziemy oglądać dużo słabszy i nudniejszy mecz. Lechia kibiców już zadowoliła więc dziś do Gdyni pojedzie przede wszystkim nie przegrać. Arka ma w tygodniu arcyważny mecz o awans do półfinału Pucharu Polski więc dzisiaj - wiadomo - zwycięstwo, ale dobrze byłoby dokonać tego jak najmniejszym nakładem sił. Moim zdaniem będzie to mecz walki, gdzie przeważać będą faule i szybkie przerywania składnych akcji rywali. Obraz dwóch ostatnich meczów derbowych w Gdyni właśnie tak wyglądał. W dwóch ostatnich takich meczach było odpowiednio 3, a rok później 4 rzuty rożne. Dzisiaj też nie spodziewam się ich zbyt wielu.. powodzenia
⛔100
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy/2liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Parma-Cittadella
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet
Analiza:
Witam na dzisiaj polecam mecz we Wloskiej 2 lidze pomiędzy Parma i Cittadella. Parma zajmuje aktualnie 4 miejsce z dorobkiem 56pkt i bilansem 48:33. Parma ma dobrą passe ostatnich meczy, na 5 spotkań wygrała 4 mecze i 1 przegrała. Traci do lidera Empoli az 11pkt, ale już do drugiego Palermo zaledwie 2pkt. Awans do Seria A zdobęda bezpośrednio 2 pierwsze drużyny, więc jest o co grać. Parma po degradacji co sezon pnie sie z roku na rok i moim zdaniem w następnym sezonie zagra z powrotem w najwyższej lidze Wloskiej. Wyniki przemawiają za Palermo, wygrana z Frosinone 2:0 (aktualnie 3 miejsce w lidze) i Palermo 3:2 (aktualnie 2 miejsce w lidze). Natomiast Cittadella plasuje się na 8 miejscu z dorobkiem 50pkt i bilansem bramek 48:43. Obecnie ich passa nie jest dobra, na ostatnie 5 meczy zanotowali 3 porażki i 2 remisy. Ostatni mecz to przegrana 5:1 na wyjeździe z ostatnia Ternana ( gospodarzom napewno pomogly 2 czerwone kartki).
Moim zdaniem Parma jeśli chce w przyszlym sezonie grac w Seria A musi takie mecze w domu wygrywać. Do końca zesonu pozostało jeszcze pare meczy, ale mecze w domu należy wygrywać ponieważ przeciwnicy nie śpią i też będą robić wszystko aby awansować. Cittadella ma zla passe i mysle ze w dzisiejszym meczu jej nie przerwa.
⛔100
 
pukon 954K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Pro B Francja
Godzina: 20.00
Spotkanie: Aix Maurienne - Nantes
Typ: Nantes +5,5 pkt (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Francuska Pro B i pojedynek pomiędzy ekipą Aix Maurienne a drużyną Nantes. Gospodarze dwunasta pozycja w tabeli i bilans 11-16, goście szesnaste miejsce z bilansem 8-19. O drużynie Nantes pisałem już trochę w dziale tematycznym. Dla mnie kompletnie niezrozumiała jest tak niska pozycja i słabsze wyniki Nanates - jeden z większych budżetów ligi, naprawdę mocny skład, ale jak na razie w ogóle nie potrafią tego potencjału przełożyć na korzystniejsze wyniki na parkiecie. Na pewno w jakiejś części można to usprawiedliwić tym, że przez praktycznie cały czas nie mogli zagrać w optymalnym zestawieniu - zmiany kadrowe (odeszli Vrkic i Gavrilovic, przyszli Austin i Kante), urazy ważnych zawodników (m.in. Ekperigina, Antic czy Guillou) czy też zmiana na ławce trenerskiej - Ascerica zastąpił jego asystent Lecrosnier. Tym razem grają w optymalnym zestawieniu. Co sezon grali w play off, w ostatnim roku dotarli nawet do finału z Boulazac, niestety przegrany 1-2. Organizacyjnie i przede wszystkim sportowo mają wszystko by spokojnie walczyć w górnej połówce tabeli, a muszą walczyć o pozostanie w lidze, więc już większej motywacji do pokazania się ze zdecydowanie lepszej strony nie może być. Z kolei Aix Maurienne to ekipa z jednym z mniejszych budżetów ligi, do tego sporo zmian przed sezonem - nowy trener Fabien Romeyer i praktycznie nowy skład (dziesięciu nowych graczy, a dziewięciu pożegnało się z klubem po sezonie), która dwa sezony wcześniej zapewniła sobie awans do tych rozgrywek, w debiucie Pro B do końca bronili się przed spadkiem (zwycięstwo w ostatniej kolejce zapewniło utrzymanie) i tutaj nikt raczej nie spodziewał się po nich jakiś super wyników, pozostanie w lidze jest priorytetem. Nantes w ostatniej kolejce pechowo przegrali na własnym parkiecie z Quimper 64-65, bezpośrednim kandydatem do walki o utrzymanie, więc tutaj już nie ma żartów i naprawdę trzeba się w końcu obudzić i zacząć wygrywać, bo drużyna która miała spokojnie powalczyć o awans, a grając tak jak do tej pory, będzie musiała pożegnać się z ligą. Na takiej sportowej złości, za te słabsze wyniki, delikatnie mówiąc, powinni zrobić wszystko by tutaj powalczyć o korzystny wynik. Z której strony nie spojrzeć, w żadnym stopniu nie są słabszym personalnie zespołem od ekipy gospodarzy i jeżeli tylko ten potencjał uda się w końcu zaprezentować, muszą zagrać o zwycięstwo, albo biorąc pod uwagę mocne wahania formy tej drużyny, stoczyć wyrównany pojedynek. Pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Nantes 67-59.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derry-Waterford
Typ: 2,over 1.5
Kurs: 4.15
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam,
Waterford pokazał się z bardzo dobrej strony od początku pierwszej rundy .
Obecnie zajmuje 2 pozycję mając tyle samo pkt co pierwszy Dundalk.
Bardzo ciekawe spotkanie gospodarz nie pokonany u siebie na 3 mecze 9pkt i bilans 12-2.
Jednak nie grał z mocnymi rywalami i uważam ,że Waterford sobie z nimi poradzi na wyjeździe i myślę ,że padnie więcej niż jedna bramka... ;)
Ostatnio odrobili dwie bramki z Cork...martwi mnie tylko ,że lubią strzelić i zamurować oby nie było 0-1 hehe.
Pozdrawiam.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom