>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.05.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 13. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Typ: Górnik lub remis
Kurs: 2,30
Bukmacher: Unibet
Górnik się trochę rozkręcił i wraca do jesiennej dyspozycji. Legia w ciągu ostatnich dwóch tygodni rozegrała cztery mecze i żadnego z nich nie mogła potraktować ulgowo, więc zmęczenie może być wydoczne. Już w starciu z płocką Wisłą wygrała dzięki przypadkowym bramkom Cafu. Zespół z Zabrza walczy o puchary i motywacji mu nie zabraknie. Najbliżej mi do remisu, ale Wojskowi jakoś nie lubią się dzielić w tym sezonie punktami, biorą wszystko albo nic.
⛔100
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Hiszpanii - wyścig niedziela 15:10
Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - Nie
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bolid Williamsa na tym torze zgodnie z moimi wczesniejszymi prognozami spisuje sie FATALNIE. Spodziewalem sie zimnego prysznica podczas tego weekendu wyscigowego, ale nie sadzilem, ze bedzie to prysznic lodowaty. Straty na jednym okrazeniu do czolowki wynasza w granicach 3 sekund. Jest to tym bardziej bulwersujace z tego wzgledu, ze tor pod Barcelona jest jednym z najkrotszych w kalendarzu F1 a mimo to przepasc jaka dzieli team z Grove w porownaniu do Mercedesa czy Ferrari jest druzgocaca. Robert pokazal mega klase w treningu i ustawil malolatow, ktorzy jezdza w stawce kierowcow tylko ze wzgledu na wywrotke pieniedzy po kątach. Ogromna podsterownosc praktycznie w kazdym zakrecie byla widoczna golym okiem. Malo tego, kierowcy Williamsa musieli sporo energii wlozyc w to aby utrzymac latajaca jak szalona na boki kierownice (tym bardziej wielki szacun dla Roberta bo on prowadzi bolid praktycznie tylko lewa reka). Zarowno w FP1 jak i FP2 obaj zawodnicy Williamsa zamykali stawke kierowcow notujac finalnie dwa najgorsze rezultaty w obu treningach. Duzej poprawy raczej nie ma co sie spodziewac bo kompletnie nic na to nie wskazuje. Ponadto Stroll podczas pierwszego treningu wylecial w zakrecie numer 5 na pobocze i utknal na dobre w pulapce zwirowej czym stracil polowe treningu. Spodziewalem sie nizszego kursu na to wydarzenie ale nie bede narzekal i grymasil i pobieram to co jest :eek:kay:
⛔100
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: MMA - UFC - UFC 224: Nunes vs. Pennington
Godzina: 02:30 CET
Spotkanie:
Alexey Oleinik - Júnior Albini
Typ: Alexey Oleinik
Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nawet nie wdając się w szczegóły to już sama statystyka i rekord Oleinika sugeruje, że skończenie przed czasem, najpewniej poddaniem, to bardzo prawdopodobna opcja i warto ją wybrać, zwłaszcza po dobrym kursie. Dość powiedzieć, że Rosjanin z czarnym pasem BJJ na 55 wygranych 43 poddawał rywali (i 8 razy nokautował). W wadze ciężkiej takie zdolności graplerskie to rzadkość, ale to nie znaczy że w stójce sobie nie radzi, bez szaleństw ale proste kombinacje i prawy podbródek czy overhand ma obcykany, łeb też dość wytrzymały. Trochę mnie dziwi faworyzowanie Brazylijczyka, może to przez to że gala w Brazylii, a rywal wiekowy. Ale ja bym tu bardzo uważał, Albini miał niezły debiut, ale już w drugiej walce dołujący weteran Arlovski obnażył jego słabości dominując go przez 3 rundy go w stójce. I nie zdziwi mnie jeśli podobnie będzie z kolejnym weteranem, z tym że Oleinik będzie sprowadzał od razu do parteru, czy to po ciosie czy z zapasów, szukając kończenia. Szanse na to niezła bo Albini dość statyczny w stójce, żeby nie powiedzieć pasywny, co może dziwić, bo planu B to on raczej nie ma. Zapasy przeciętne, na pewno gorsze niż Rosjanin, nie mówiąc o parterze gdzie Oleinik góruje wyraźnie. Jeśli uda mu się przenieść walkę do parteru to nie potrwa ona długo., a jeśli nie to będzie punktował u sędziów kontrolą na ziemi.
✅135
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SPORTY WALKI
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
adero 182

adero

Użytkownik
✅Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Nice 1 Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Miedź Legnica

Typ: Górnik lub remis
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna

Broniący się przed spadkiem Górnik podejmuje na własnym obiekcie lidera z Legnicy.Zespół z Łęcznej gra ostatnio całkiem nieźle i regularnie punktuje co podtrzymuje ich walce o utrzymanie.Lider nie wygrał na wyjeździe od 3 spotkań i w niedziele stawiam ,że będzie kolejny mecz bez zwycięstwa.Gospodarze na swoim obiekcie nie przegrali w tym roku ani jednego spotkania ligowego.Myślę,że zawodnicy Górnika wygrają to spotkanie ale asekuracyjnie podpieram remisem.Do końca rozgrywek pozostało kilka kolejek więc każde zwycięstwo jest na wagę złota w obu przypadkach.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rzym
Godzina: 12:00
Spotkanie: Sonego - Mannarino
Typ: Mannarino
Kurs: 2.00

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Sonego jest graczem ,który bardzo dobre ostatnio odnosi wyniki. W Budapeszcie wygrał ostatnio z Gasquetem. Mannarino odnosi ostatnio nie zbyt zadawalające go wyniki ,ale turniej w Rzymie jest dość prestiżowy dosyć fajna pulando zgarniecia warto powalczyć. Miał dość wymagających przeciwnikow ostatnio i zazwyczaj przegrywał po trzech setach. W tamtym roku pokazał ze ta nawierzchnia Francuzowi nie jest obca i potrafił odnosić fajne wyniki. Na jutro mimo iż gra z gospodarzem myślę ze Mannarino jest bardziej utytuowanym zawodnikiem i jutro wygra mecz po ostatnich kilku porażkach jakie odniósł w poprzednich meczach. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Winnipeg - Vegas Knights

Typ: + 5,5 gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Kolejna noc z NHL i TVP Sport ???? ....Spotkanie,że tak go nazwę beniaminkowe jeśli chodzi o rundę playoff. Dwie drużyny,które zaskoczyły swoim poziomem w rundzie zasadniczej jak i playoff, Obie drużyny potrafią sporo strzelić jak i stracić....Myślę,że +5,5 gola nie będzie specjalnie zaskoczeniem jak i wielkim,wyróżniającym się typem na Niedzielę. Będę oglądał,więc wchodzę w to!
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Gimcheon Challenger,
Godzina: 05:00
Spotkanie:
Nishioka - Pospisil
Typ: Pospisil
Kurs:
1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz w dalekiej Korei. Naprzeciw siebie staną Japończyk Nishioka (362 ATP) oraz Kanadyjczyk Pospisil (88 ATP) . Obaj w miarę gładko wygrywali swoje mecze w tym turnieju. Mój typ motywuje tym, że Pospisil ostatnio osiąga bardzo dobre wyniki. Przegrywa pojedyncze mecze jak niedawno z Kublerem ( patrząc po statystykach kapletnie nie wchodził mu serwis) ale jak serwis siedzi to wielu tenisistów z topu mogłoby mieć z nim problemy na hardzie. Vasek idzie na łatwiznę i zbiera punkty w małych turniejach ostatnio. Po to tam gra żeby wygrywać takie mecze. 193 cm wzrostu zrobią swoje i dzisiaj wygra finał z Japończykiem.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: MMA - UFC
Godzina: 5:30
Spotkanie: Amanda Nunes - Raquel Pennington
Typ: Raquel Pennington
Kurs: 5,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W kobiecym MMA na najwyższym światowym poziomie, czyli w UFC nie brakuje niespodzianek. Zdetronizowana została Ronda Rousey, dwóch porażek z rzędu doznała nasza Joanna Jędrzejczyk. Amanda Nunes to świetna zawodniczka, ale nie uważam, żeby była takim pewniakiem, żeby dawać na nią tak niski kurs. Pennington nie ma najlepszego bilansu, ale ostatnio radzi sobie świetnie. Cztery ostatnie walki Pennington wygrała. Pokonała między innymi Mieshę Tate oraz Bethe Correie. Jest to zawodniczka, z którą ciężko jest wygrać przed czasem. Jak przegrywa, to prawie zawsze na punkty. Myślę, że ta walka może potrwać cały dystans, a wtedy kto wie, czy na punkty nie wygra Pennington, a może nawet jakoś zaskoczy rywalkę i wygra przed czasem. W kobiecym MMA wszystko jest możliwe.
⛔100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 18:30
Spotkanie: D. Thiem - A. Zverev

Typ: Thiem
Kurs: 1.87
Bukmacher: Fortuna
W turnieju obserwowałem kilka meczy Thiema i jestem od wrażeniem. Cały turniej przechodził pewnie, choć wyniki o tym nie świadczą. Jeśli jego zwycięstwo było zagrożone natychmiast poprawiał grę, zaczynał trafiać w kort, lepszy serwis był. Pokonanie Rafy 2:0 też dobrze o nim świadczy. W meczu tym bardzo dobrze poruszał się po korcie, naprawdę grał bardzo dobrze. Pierwsze rundy grał na pół gwizdka, ale Corić i Delbonis nie są dla niego godnymi rywalami na mączce nawet jeśli są w dobrej dyspozycji. Thiem jest specjalistą od tej nawierzchni i liczę, iż dziś rozprawi się ze Zverevem. Zverev gra dobrze, ale prawda jest taka, iż nikogo rewelacyjnego nie pokonał w tym turnieju. Dominic będzie pierwszym godnym rywalem i raczej go nie pokona. Uważam, iż Thiem pewnie wygra dziś , a mecz nie powinien być zbyt zacięty, jest w dobrej dyspozycji i na Niemca na tej nawierzchni wystarczy. Niemiec gra dobrze, ale w turniejach w Barcelonie i Monte Carlo poza Kolbą żadnego dobrego rywala nie pokonał. H2H również na korzyść Thiema na tej nawierzchni 3:0. Poza tym Thiem jest o kilka lat jednak bardziej doświadczonym tenisistą. Wydaje mi się, iż jedynym plusem na korzyść Niemca jest obecny ranking, ale ranking nie gra.
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy 2 Bundesliga
Godzina 15:30
Spotkanie : Heidenheim - Greuther Furth
Typ : Greuther Furth
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet
Ostatnia kolejka w II Bundeslidze i o ile na górze w tabeli jest już wszystko jasne to na samym dole jest jeszcze walka o być albo nie być , gospodarze dzisiejszego spotkania niby na miejscu bezpiecznym bo 12 to jednak mają zaledwie 2 pkt przewagi nad rywalami , ja jednak pójdę w kierunku gości i liczę że to właśnie oni zgarną pełną pulę i zdołają uratować sezon , pary w tej ostatniej kolejce ułożyły się dla Greuther dosyć szczęśliwie i tak rywale przed nimi z miejsc bezpiecznych Darmstadt i Aue grają ze sobą a mają zaledwie 1 pkt przewagi nad Greuther Furth czyli przy remisie Greuther Furth obie przeskakuje , natomiast Braunschweig z miejsca barażowego ma wyjazd do Holstein Kiel i tylko zwycięstwo daje nadzieję na utrzymanie tak więc ciekawa jest ta ostatnia kolejka II Bundesligi , co jednak do samego meczu Heidenheim - Greuther Furth to goście wygrywali już tutaj nie raz i liczę na podtrzymanie tych zwycięstw dziś , w ;pierwszym meczu pomiędzy nimi Gr Furth u siebie skromnie bo skromnie wygrało 1:0 i trzymam kciuki aby powtórzyli to i dziś !
⛔100
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dyscyplina: Kolarstwo
Godzina: 11:00
Spotkanie: Fabio Aru - Richard Carapaz
Typ: Richard Carapaz
Kurs: 1,74
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Profil etapu i trasa w dziale
Dziś ostatni podjazd jest złożony z dwóch. Najpierw Calascio (13,5km, 6%), a potem od razu Campo Imperatore ( 26,6km, 3,9%). Może się wydawać mało ale ostatnie 4km to już średnio 8%.
Aru dziś moim zdaniem sporo straci. Źle wyglada na rowerze, a to co widzę na Giro tylko potwierdza moje wnioski wyciągnięte z Tour of the Alps. Na razie nie tracił ale nie to nie jest ogórek, żeby na byle hopce zostać. Przy atakach myślę, że spłynie bo nie jest w najwyższej formie. Pokazała to też czasówka, gdzie zazwyczaj nie jeździ jakoś wybitnie, ale tutaj było bardzo słabo. Może forma jeszcze przyjdzie na 3. tydzień ale na ten moment nie jest optymistycznie.
Carapaza typowałem na lidera Movistaru ale jedzie lepiej niż się spodziewałem. Potwierdza świetną formę z Asturii. Wczoraj zaatakował na sporym luzie i wziął etap. W generalce już jest w TOP10, a dziś znowu się przesunie, bo Dennis i Bilbao są do odstrzału. Podoba mi się jazda Ekwadorczyka. Czy na 3 tygodnie wystarczy mu pary to nie wiem, ale dziś powinien być znów w czubie.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Standard Liege – Club Brugge
Typ: Standard Liege
Kurs: 2,65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W rewelacyjnej formie jest Standard. Zwycięstwo za zwycięstwem, z remisem na terenie Brugge (4-4). Zbliżyli się do lidera na dystans już tylko 4 punktów i jeśli dziś z nim wygrają, to zrobi się naprawdę ciasno, bo tylko 1 punkt. Ostatnie mecze rewelacja – wygrana 1-3 z Gent, 5-0 z Genk i 1-3 z Anderlechtem. Stwarzają sobie sytuacje i potrafią je wykorzystywać. Liczę tutaj na wygraną gospodarzy, którzy w grupie mistrzowskiej notuje bilans 6-1-1, a w domu 4-0-0 i br: 9:1. Club Brugge ostatnio lekko wyhamował i trochę dziwne, że kursy są tak do siebie zbliżone. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli wygrają tutaj przyjezdni, ale to gospodarze pokazują ostatnimi czasy, że są w świetnej formie i trzeba myśleć o nich, jako o poważnym kandydacie do mistrzostwa.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatni mecz Białej Gwiazdy u siebie w tym sezonie oraz pożegnanie Arka Głowackiego i Pawła Brożka mają sprawić, że na stadionie przy ulicy Reymonta pojawi się około 20 tysiecy kibiców. Jest to swietna okazja, aby Wisla w końcu się przełamała i wygrała w Krakowie z Kolejorzem.

Jedynym utrudnieniem może być brak Carlitosa, który bedzie pauzować za kartki. Jednak mimo wszystko uwazam, że Wiślacy nie przegrają tego spotkania z tak słabo prezentującym się Lechem Poznań. Powiem więcej, mają nawet spore szansę 3 punkty. Na dodatek dochodzi zwolnienie trenera Bielicy, co moim zdaniem pogorszyło atmosferę. Ponadto na wyjazdach w tym roku Lechowi grało się ciężko. A mając w pamięci bardzo wazny mecz w walce o majstra z Jagą przy własnej publicznosci - tą grę bez pomyslu i bez zaangażowania i jakiejkolwiek walki to trudno teraz nagle oczekiwac, że Kolejorz zacznie grać lepiej. Wisła po trzech zwycięstwach z rzędu w grupie mistrzowskiej jest faworytem i powinna to udowodnić.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - Madryt
18:30
Thiem D. - Zverev A.
O 22
1,69 w 1XBET
Mecz zapowiada się arcyciekawie i przyznam szczerze, że przy typie z Thiema doszedłem do wniosków, że jednak Zverev. Jak znam siebie to takie moje zmiany najczęściej kończą się niepowodzeniem, ale zobaczymy.
H2H 4:1 z lat 2016-2017 i właśnie te lata to był powód zmiany decyzji. Panowie grali ze sobą aż 4 razy w roku 2016 czyli wtedy jak Zverev miał jakieś 9-lat i nie był jeszcze taką gwiazdą jak dzisiaj - rankingowym topem 3. Od 7 meczów nie stracił nawet seta, jest to dla niego kolejny finał Masters w tak krótkiej karierze. Rok temu szybkie 2:0 z Djokovicem w Romie i Montrealu z Federerem.
Thiem również tutaj pokazał na co go stać, a ich wszystkie mecze były zacięte - urywali sobie sety, dlatego też dzisiaj liczę na to samo. 3 setowe rozstrzygnięcie ewentualnie zacięty mecz na korzyść Sashy.

⛔100​
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy 2 liga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Darmstadt - Aue
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Tak jak pisał wyżej kolega Stanley, bardzo ciekawa sytuacja w walce o utrzymanie w niemieckiej 2 lidze. Ostatnia kolejka rozgrywek, 6 drużyn nie może być jeszcze pewnych utrzymania. W Darmstadt spotykają się dwaj bezpośredni rywale, obydwa zespoly mają tyle samo punktów ale gospodarze mają lepszy bilans bramkowy. Duzo zalezy od tego co bedzie sie dzialo na innych boiskach, jesli Furth lub Braunshweig wygraja swoje mecze to Darmstadt nie może przegrać. Spodziewam sie zacietego meczu bo Aue tez gra o utrzymanie. Gospodarze niepokonani w ostatnich 10 meczach powinni uzyskać dziś co najmniej remis, jeśli wygrają mamy zwrot stawki.
▶zwrot
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Standard Liege – Club Brugge
Typ: Standard Liege over 1.5 bramki
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,
Ja również idę w stronę Standardu Liege. Tak jak kolega wyżej wspomniał, ostatnio drużyna gra piękna dla oka piłkę, ofensywna, okraszoną pięknymi zagraniami indywidualnymi. Do tego jest to dobrze działający kolektyw, strzelający w ostatnim czasie mnóstwo bramek. H2h w tym przypadku również korzystne dla mojego typu, w ostatnich 4 meczach strzelali 2 lub więcej bramek. Ostatni mecz z Anderlechtem mógł się podobać. Grali skutecznie i nadal liczę na skuteczność w ataku, bo sytuacji będzie dużo.
Mam nadzieję, że dzisiaj równie pokażą wysoki poziom i strzela dwie bramki.
Powodzenia!
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock – Korona Kielce
Typ: Korona over 1.5 bramki
Kurs: 2.93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Korona w grupie mistrzowskiej trzeba przyznać że jest zespołem który potrafi rozdawać mnóstwo prezentów w defensywie – ten ich luz związany z wykonanie zadania kompletnie rozbił tą formację to też wynika z faktu że Korona nie przestała grać ofensywie co przy mniejsze koncentracji kończy się źle. Trener też trzeba przyznać też już trochę testuje, rotuje składem w ostatnich tygodniach grają wariantem na dwóch napastników czyli poprawiają jeszcze ten swój ciąg na bramkę. Brakuje w tych poczynaniach spokoju bo naprawdę mieli wyborne okazję w każdym z ostatnich spotkań. Zaskakuje te nieskuteczność w domu, dziś jednak wyjazd gdzie też to nie ich mocna strona ale będzie więcej gry z kontry co min. w ostatniej kolejce przyniosło dwie bramki z Górnikiem. Korona zagra swoje, będzie ofensywnie, będą prezenty w defensywie ale z tą grą stać ich na niespodzianki i taką dziś trochę przewiduje – minimum bramka dla nich powinna być a liczę na dwie, zresztą tutaj wygrali w pierwszej rundzie 1:2.
Wisła wyśmienity sezon który jeszcze mogą zakończyć w pucharach ale raczej mi się wydaje że tego nie chcą. Dziś jednak ostatni mecz w domu czyli podziękowania kibiców, oraz podziękowania zawodników czyli trzeba zagrać żywą otwartą piłkę a Wisłę zdecydowanie na to stać. Jestem przekonany że podejdą do tego spotkania ofensywie nie myśląc tak dużo o tym by nie stracić, zresztą ekipa Brzeczka ostatnio częściej i łatwiej traci te bramki.
⛔100
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - Juventus
Typ: Juventus
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Tutaj z mojej strony typ kierowany głównie przeczuciem, zresztą jak zawsze, statystyki nie są istotne. Wielki klasyk w lidze włoskiej, niepokonana od kilku spotkań w lidze Roma podejmie na własnym obiekcie Juventus. Uważam, że Juve za wszelką cenę udowodni dzisiaj, że zasłużyło na mistrza Włoch i są najlepszą drużyną w kraju. Owszem, w takim spotkaniu przewaga własnego boiska daje sporo, jednak w tym przypadku uważam, że to drużyna gości będzie górą. Uważam, że będą chcieli zmazać plamę po niepowodzeniach w Lidze Mistrzów, jak również po porażce z Napoli, stąd też skłaniam się ku typie w stronę Juventus, nie wierzę, że przegrają dwa można powiedzieć klasyki w przeciągu kilka tygodni. Uważam, że będziemy świadkami czystego zwycięstwa Juve, choć mecz zapowiada się niesamowicie ciekawie. Juventus przyjedzie najmocniejszym składem, brakuje tylko Cuadrado, w zespole Romy natomiast pod względem absencji ze względu na kontuzje, jest już nieco gorzej. Dlatego myślę, że po atrakcyjnym kursie w dzisiejszym hicie warto pójść w tę stronę.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Huddersfield-Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 1,6
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj lecimy do Anglii, na ostatnią kolejkę Premier League. Na spotkanie Huddersfield z Arsenalem. Moja analiza będzie dzisiaj bardzo krótka.. Jest to ostatni mecze Wengera w Arsenalu. Po 22 latach dzisiaj nastąpi rozłąka Francuza z ekipą Kanonierów. No ale coś się kończy, coś się zaczyna.. Wenger jest absolutną legendą dla Arsenalu. Powinni mu postawić pomnik przed Emirates Stadium. Jest również legendą wśród trenerów. Dzisiaj piłkarze wyjdą na boisko po to, aby godnie pożegnać tego trenera. Zagrać dobry mecz i zdobyć 3 punkty w tym ostatnim meczu Wengera. Co do Huddersfield to zespół ten juz sie w Premer League utrzymał i dzisiaj zagrają juz na pełnym luzie.
Jak dla mnie czysta dwójka na to spotkanie.
Powidzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom