>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.05.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mrozu90 57

mrozu90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / 2. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Darmstadt - Aue
Typ: Darmstadt
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Witam, wybrałem na dzisiaj kolejny mecz ostatniej szansy. Tym razem jest to druga bundesliga niemiecka, Dzisiaj zagrają o wszystko dwie drużyny z dołu tabeli. Nie będę tutaj zanudzał i rozpisywał się niepotrzebnie, powiem tylko tyle że, Darmstadt ma dużo większy potencjał by wygrać to spotkanie. Wystarczy spojrzeć na dwa ostatnie mecze które, ta drużyna zagrała. Jak widać bronią się przed kolejnym spadkiem rękami i nogami, Zespół z Darmstadt ograł u siebie jak i na wyjeździe dużo lepsze od siebie drużyny, dlatego myślę że z takim Aue poradzą sobie w domu. A drużyna Aue na 10 swoich meczy wyjazdowych wygrali tylko jeden. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest Darmstadt i tak też obstawiam. Stawka 1,90 jest całkiem atrakcyjna.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Fuchse Berlin-RN Lowen
Typ: 2
Kurs: 1,82 (superoferta). 1,75 poza..
Bukmacher: milenium

Faworyt jest jeden, Lowen. Są w gazie, zdobyli puchar i pewnie idą po mistrzostwo.. Nie widziałem fuchse w akcji ze 2 m-ce, ale to nic nie zmienia..
Pewne zwycięstwo widzę i &quot;poślę to za więcej nieco niż 5zł&quot;.. ????
Apropo-pisałem z 2tyg temu, że Thiem jako 1 z niewielu jest w stanie pokonać Nadala. ???? . Nie wstrzeliłem się z datą. Kurs z 6...
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Crotone - Lazio
Typ: Crotone
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie szalałbym ze stawką, ale warto pomyśleć dzisiaj nad zwycięstem lub remisem w meczu Crotone z Lazio, ja idę w zwycięstwo gospodarzy. Lazio walczy dzisiaj o ligę mistrzów, wczoraj Inter przegrał z Sassuolo i jeśli dzisiaj Lazio zwycięży to zapewni sobie po 11 latach awans do ligi mistrzów ale moim zdaniem nie będzie tak łatwo, Crotone wciąż walczy o utrzymanie, a do tego kontuzje w szeregach Lazio. Lazio jedzie do Crotone bez Ciro Immobile, Luisa Alberto i Marco Parolo. W ataku duet Alberto - Immobile zastąpi Felipe Anderson i Felipe Caicedo. W pomocy miejsce Parolo zajmie z kolei Alessandro Murgia. A więc mocno osłabieni Rzymianie zawitają na Stadio Ezia Scida, gdzie w historii zagrali raz... w poprzednim sezonie w ostatniej kolejce, gdy Crotone również walczyło o utrzymanie a mecz ten zakończył się zwycięstwem Crotone 3-1, przez tą porażkę Lazio zostało zepchnięte na 5 miejsce w tabeli. Wiadomo historia lubi się powtarzać więc może warto spróbować po takim okazałym kursie? Oczywiście teraz Lazio jeśli przegra to nie zostanie zepchnięte na 5 pozycję ale w ewentualnym przypadku porażki lub remisu to w ostatniej kolejce możemy być świadkami meczu Lazio-Inter i bezpośredniej walki o Ligę Mistrzów. Crotone na pewno mocno będzie zmotywowane nie tylko dla tego, że walczą o utrzymanie ale warto wspomnieć też o tym, że ich trenerem jest Walter Zenga, który w swojej piłkarskiej karierze bronił barw Interu przez 12 lat. Dzisiaj może pomóc drużynie, którą na pewno ma w sercu. Może Inter też będzie chciał zmotywować samych zawodników Crotone jakąś miłą premią o której wiadomo się nie powinno mówić ale takie rzeczy w świecie piłkarskim mają miejsce. Kolejna ważna rzecz według mnie to taka, że De Vrij podobno jest po słowie z Interem i od nowego sezonu będzie bronił barw Nerazzurrich, wiadomo jest to profesjonalista ale gdzieś tam z tyłu głowy chyba będzie miał to, że może sam siebie pozbawić ligi mistrzów w przyszłym sezonie. Zielonej niedzieli życzę!
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Puchar Polski, Finał
Godzina: 17:45
Spotkanie: Azoty-Puławy - Vive Kielce
Typ: Vive Kielce - over 33.5 goli w meczu
Kurs: 1.51
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na dzień dzisiejszy zaplanowano bardzo wiele ciekawych pojedynków jeśli chodzi o piłkę ręczną. Mamy wielki finał i mecz o 3. miejsce w Lidze Mistrzyń, hit w Bundeslidze, mecze finałowe w Extralidze Czeskiej oraz Finał Pucharu Polski. Na tym ostatnim pojedynku chciałbym się skupić i zaproponować zakład na over 33.5 bramek Vive w całym meczu. Grają przeciwko Puławom, która ta z kolei także jest bardzo ofensywną i bramkostrzelną ekipą. Myślę, że wynik może być bardzo wysoki i to pod względem ilości bramek i różnicy wygranej. Kielce w tym sezonie już odpadli z LM, więc został im ten puchar oraz PGNiG Superliga. Kadra Talanta Dujshebaeva wygląda imponująco i aż strach pomyśleć, co będzie w przyszłym sezonie, gdzie ma dołączyć m.in Cindric reprezentant Chorwacji. Vive w półfinale rozgromiło w dwumeczu Górnika Zabrze pokonując ich pierw 46:28 a następnie 35:29. W ćwierćfinale zagrali z Zagłębiem Lubin, a tam wynik 48:34. 1/8 finału z pierwszoligowym Olsztynem 41:22, a w 1/16 także z pierwszoligowym AZS Warszawa 42:27. Czyli w każdym meczu over 33.5 goli został zachowany i to z bardzo dużą przewagą. Oczywiście rywale z dużo niższej półki od Azotów (może oprócz Górnika). 27 marca tego roku w ramach 29 kolejki PGNiG Superligi Vive u siebie wygrało z Azotami-Puławy aż 41:29. Co ciekawe 29 goli rzuconych takiemu rywalowi jest bardzo dobrym wynikiem. Faworyt tutaj jest jeden i w takich meczach zawodnicy z Kielc czują się na prawdę dobrze. Powodzenia!
✅51
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ⚽ Belgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Standard Liege – Club Brugge
Typ: Standard strzeli w obu połowach
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich, widzę że ostatni typ na over 1.5 bramki przeciwko Anderlechtowi który wszedł na miękko, nie uszedł uwadze, pozdrawiam typerów silo i Lamore365... ;)
Sporo już napisano na temat tego meczu (kto rano wstaje..)lecz dodam coś od siebie.
Nie chciałbym powtarzać tego co pisałem kilka dni temu na temat formy gospodarzy.
Rozumiem jednak że nie wszyscy czytali tak więc zacytuję co nieco o ekipie Standardu;
W sześciu poprzedzających pojedynkach, pięciokrotnie wygrywali raz tylko remisując, strzelając w nich 18 bramek tracąc tylko 7...
W ostatnim ligowym meczu pokonali grając
w delegacji faworyzowany Anderlecht 1:3.
Skoro byli w stanie wbić cztery gole dzisiejszym rywalom na ich własnym stadionie, to całkiem możliwe że zdołają trafić przed własną publicznością do sieci w obu odsłonach tego pojedynku.
Co do gości, to uważam iż ich mistrzostwo nie jest specjalnie zagrożone, stąd zapewne między innymi ta chwilowa zadyszka...
W tym momencie mają 4pkt przewagi i na tą chwilę w zupełności to powinno wystarczyć.
Jeśli dziś przegrają co wydaje się być całkiem możliwe, to ostatnie spotkanie będą musieli wygrać grając z zespołem Gent na własnym stadionie a w tym sezonie i tej formie do jakiś wielkich wyczynów to należeć raczej nie będzie, więc chyba mają mistrza.
Oczywiście wcale nie twierdzę że dzisiaj nie powalczą aby odnieść zwycięstwo i zrehabilitować się im za wydarty punkt z ostatniego spotkania zremisowanego przez Liege w 93 minucie po golu Duje Copa.
Podsumowując co napisałem wyżej, w tym spotkaniu raczej powinniśmy obejrzeć gole strzelone przez obydwa zespoły, tak więc;
( obie strzelą i over 2.5 bramki @ 1.79 )
( obie strzelą i remis w meczu @ 4.20 )
( obie strzelą w obu połowach @ 9.0 )
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia,Obos Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levanger-Viking
Typ: Viking
Kurs: 1.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza

Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia,Obos Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Levanger-Viking
Typ: Viking
Kurs: 1.77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Witam,
uważam ,że pomimo klasy rozgrywkowej w której wiele może się zdażyć wszystkie argumenty przemawiają za wygraną gości.
- Levanger miał mniej czasu na odpoczynek po pucharowej porażce z Ranheim 2-4 9 maja.
-Viking odpoczywa od 6 maja gdy wygrał u siebie 3-1 z Notodden.
-brami w lidze za Viking (16-7), Levanger (7-14).
-forma ligowa na 6 spotkań na korzyść gości 5-0-1, dorobek Levanger to 1-1-4.
- dodatkowo można wspomnieć ,że Viking nie ma najgorszego bilansu wyjazdów zdobywając 9pkt w trzech meczach,a bilans Levanger u siebie to 1 wygrana i 1 porażka.
- na końcu wspomnę o doświadczeniu. Viking to spadkowicz, ograny z drużynami w silniejszej lidze na starcie można przypuszczać,że chętnie powrócą do Eliteserien ;)
Pozdrawiam.
⛔100

 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Levante vs Barcelona
Typ: Barcelona over 4.5 RR w meczu
Kurs: 1.71
Bukmacher: etoto

Analiza:
W przedostatniej kolejce La Liga, Barcelona zmierzy się na wyjeździe z Levante.
Zespół gospodarzy ostatnimi czasy spisuje się znakomicie, o czym świadczą ostatnie wyniki, tym samym nie spodziewam się ,,spacerku&#39;&#39; ze strony Barcy. Przeciwnie, mecz ten może być do końca bardzo wyrównany a umocnił mnie w tym jeszcze bardziej fakt, że nie zobaczymy dziś na boisku Messiego.
Na murawie nie zobaczymy również kontuzjowanego Samuela Umtitiego, zawieszonego Sergiego Roberto oraz Aleixa Vidala. Ich miejsce zająć powinni odpowiednio Dembele, Semedo i Yerry Mina.
Kurs na wygrana Barcy jest mimo wszystko mały, gdyż w dalszym ciągu nie doznali oni jeszcze przegranej w tym sezonie.
Próbować śmiało można coś w stronę btts w tym spotkaniu, niemniej jednak mnie osobiście skusiła linia na rożne samej Barcelony.
Levante od zmiany trenera jak już zresztą wspominałem spisuje się znakomicie. Pod jego wodzą popularne Żaby odmieniły swoją grę o 180 stopni, w dziewięciu meczach zespół odniósł aż siedem zwycięstw, dzięki czemu szybko zapewnił sobie utrzymanie.
Dziś niby nie grają już o nic, lecz mimo wszystko wypadałoby zakończyć ten sezon wrażeń jeszcze jakimś małym akcentem w postaci niespodzianki z wielką Barceloną.
Klub z Katalonii o dziwo w tym sezonie dość często nabija stałe fragmenty w postaci rożnych. Co więcej, po przyjściu Coutinho i Dembele jest tego nawet i masa. Obaj Ci zawodnicy, podobnie jak dawniej Neymar, lubią zabawić się z zawodnikami drużyny przeciwnej gdzieś w granicach bocznej linii i tym samym często nabijają w ten sposób kornery.
Pomagają często w tym także Alba oraz Semedo, którzy są bardzo aktywni na skrzydłach.
Dziś spodziewam się, że będziemy świadkami dość długo wyniku 0-0 na tablicy i z każdą minutą te ataki Barcy będą się nasilać.
Liczę że w ten sposób linia jaką oferuje nam etoto, zostanie spokojnie pokryta kolejny już raz.
Kto wie, może będące ostatnio w dobrej formie Levante, umieści piłkę w siatce rywala jako pierwsze, wtedy tym bardziej nie powinniśmy się o pokrycie tego beta.
Barcelona musiałaby gonić wyniku i szybko doprowadzić do wyrównania, kolejno powalczyć o pełną pulę.
Liczne sytuacje bramkowe, bankowo doprowadziłyby także do licznych rożnych ze strony tego zespołu.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Aix En Provence (Francja), ziemna
Godzina: 15:00
Spotkanie: John Millman - Bernard Tomic
Typ: 2
Kurs: 2,57
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Finałowe starcie challengera w Aix En Provence. Spotyka się tutaj ze sobą dwóch Australijczyków i dla mnie jest to mecz 50 na 50 a skoro tak to wolę zagrać na tego na którego jest wyższy kurs. Różne dziwne rzeczy się czasem dzieją na korcie jak grają ze sobą rodacy ;) Myślę, że tutaj dziś tak może być. Millman po drodze do finału wygrał z Australijczykiem Popyrinem 2-1 (6-2 , 5-7 , 6-2), Francuzem Lestienne 2-0 (6-2 , 6-2), Niemcem Otte 2-0 (6-4 , 6-0) i z Argentyńczykiem Andreozzim 2-1 (6-7 , 6-2 , 7-5). Tomic z kolei pokonał Francuza Blancaneaux 2-1 (6-4 , 2-6 , 7-5), Francuza Tatlot 2-0 (6-4 , 6-1), Włocha Magera 2-0 (6-3 , 6-4) i Szweda Eliasa Ymera 2-1 (2-6 , 7-6 , 6-4). Obaj panowie nie są szpecami od gry na cegle ale doszli tutaj do finału. Słusznie faworytem tutaj jest Millman, który w ostatnich tygodniach był w lepszej formie, notował lepsze wyniki i zajmuje dużo lepszą pozycję w rankingu ATP. Jednak jak pisałem wyżej to rodacy a często bywa tak, że w takich spotkaniach wygrywa ten teoretycznie słabszy, na którego jest wyższy kurs i też na to tutaj liczę ???? Ponadto obaj panowie spotykali się ze sobą 2 razy na korcie i oba spotkania wygrał Bernard a więc potrafi z Millmanem grać. Wprawdzie oba spotkania były rozgrywane na korcie twardym ale na cegle dla mnie to jest mecz 50 na 50 więc wolę iść w stronę niespodzianki. Tomic to duży niewykorzystany talent, bo spodziewano się po nim znacznie więcej niż to co do tej pory osiągnął. Jako junior wygrał dwa turnieje wielkiego szlema więc spodziewano się, że jako senior też będzie w czołówce męskiego tenisa ale jego kariera zastopowała. John jest w formie ale jednak wolę iść w stronę tego nieobliczalnego Tomicia. Zobaczymy jaki ten finał będzie miał przebieg ale żadne &quot;dziwne przypadki&quot; w tym meczu mnie nie zdziwią.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - anglia premier league
Godzina: 16:00
Spotkanie: liverpool-brighton
Typ: liverpool 1polowa -1,5
Kurs: 2.65
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,wczoraj nie poszlo w siate wiec gdy nie ma recznej zatypuje pilke kopana.wybieram liverpool ktory ma mecz o cos poniewaz zajmuje obecnie 4 lokate dajaca udzial w lidze mistrzow ale dwa punkty za plecami maja chelsea i musza wygrac.kazdy zna sile ataku liverpoolu w tym sezonie i jak nas przyzwyczail od poczatku meczu siada na przeciwniku i strzela choc dwie bramki.rywal zajmuje miejsce w srodkowej czesci tabeli i jest to dla nich mecz o pietruszke wiec trener moze wstawic mlodszych graczy zeby doswiadczyli gry z mocnym rywalem.dodam jeszcze ze w pierwszym meczu liverpool wygral na wyjezdzie 5-1.uwazam ze grajacy gospodarz przed wlasna publicznoscia do przerwy moze kilka bramek strzelic i typ jest prawdopodobny do wejscia z fajnym kusem.pozdrawiam
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Seria A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Atalanta Bergamo – AC Milan
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: Forbet
Analiza

Dziś mecz o 6 punktów, a przynajmniej o udział w eliminacjach LE. Gospodarze zajmują obecnie 7 miejsce i tracą do gości 1 punkt, którzy to zajmują 6 lokatę ostatnią, która daje możliwość gry w eliminacjach LE. Zatem jedni i drudzy mają się o co bić. Goście w tygodniu grali mecz z Juventusem w Pucharze Włoch i gładko przegrali, aż 4-0 przynajmniej sądząc po wyniku (bo szczerze powiedziawszy meczu nie widziałem). Mecz w środku tygodnia moim zdaniem będzie mieć wpływ na dzisiejszy mecz nie tylko w wymiarze kondycyjnym ale też mentalnym po takiej sporej porażce. Gospodarze u siebie mają stosunek meczy 9-5-4 bramki 29-17, goście na wyjeździe 8-4-6 bramki 30-25. Od kilku meczy dokładnie od 2 meczu z Arsenalem gra gości zwłaszcza na wyjeździe się coś zepsuła. Goście u siebie grają też takimi seriami obecnie są po 2 zwycięstwach ale zdarzało im się przegrać 3 mecze z rzędu u siebie. Co do bezpośrednich meczów między sobą to w ostatnim meczu w Mediolanie lepsi byli goście wygrywając 2-0, jeśli zaś mówimy o meczach w Bergamo to ostatnio padł remis. Generalnie raczej więcej razy wygrywał Milan choć w ostatnich latach było to bardziej wyrównane. Stawiam na gospodarzy ze względu na swoje boisko ale przede wszystkim ze względu na mecz w środku tygodnia, którzy rozgrywali goście.
⛔100
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBelgia, Jupiler League
Godzina: 18:00
Spotkanie: Standard Liege – Club Brugge
Typ: obie drużyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Rozgrywki w grupie mistrzowskiej belgijskiej Jupiler League wkraczają w decydującą fazę a dziś ciekawie zapowiada się spotkanie pomiędzy Standardem Liege i Club Brugge. Gospodarze w tabeli grupy mistrzowskiej zajmują 2 miejsce z dorobkiem 41 punktów mając na koncie 6 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 19-8. Standard jest w rewelacyjnej dyspozycji , bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko raz, ale w 5 ostatnich meczach pokrywali typ jaki proponuje.
Goście drużyna Club Brugge to aktualny lider mający na koncie 45 punktów po tym jak zanotowali 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki a ich bilans bramkowy to 16-10. Do końca sezonu zostało 2 kolejki a o prawo gry w Lidze Mistrzów i Mistrzostwo walczą 3 drużyny więc w tym spotkaniu nikt nie może pozwolić sobie na stratę punktów. Przyjezdni ostatnio nie zachwycają, bo w 7 ostatnich meczach zdołali wygrać zaledwie 2 razy, ale w 4 ostatnich meczach też pokrywali mój typ.
⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Nice 1.liga
Godzina: 19;00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs:
3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj sprobuje zaryzkować z wyższym kursem w lidze, gdzie różnie to zawsze bywa, gdzie drużyny zapominają jak się gra w piłkę, jeśli jest szansa awansować do ekstraklasy. Co rok odwala coś Gieksa, w tamtym roku w kluczowym meczu sezonu porażka 2-3 z Kluczborkiem(spadkowicz w tamtym sezonie) a wczoraj porażka z zdegradowanym już chyba Ruchem 1:0. Jeśli chodzi o Miedź, nie wiem czy są gotowi na ekstraklasę i czy bedą chcieć awansować. Górnik gra o życie, są na 15 pozycji i potrzebują punktów. Miedź na 1 z przewagą aż 5 punktów nad miejscem niedającym awansu do ekstraklasy. Górnik się obudził i w 5 ostatnich meczach zrobili 10 pkt. U siebie ostatnio grają bardzo dobrze, wygrywali pewnie z Chojniczanką, Olimpią czy Chrobrym. Miedź w trzech ostatnich meczach wyjazdowych to tylko 2 pkt. Porażka w Tychach oraz remis w Bielsku Białej i Mielcu. Ostatnio co prawda zwycięstwo ze słabiej notowaną Olimpią ale po bramce strzelonej w 90 minucie. W poprzedniej rundzie na stadionie Miedzianki drużyny te podzieliły się punktami remisując 0:0. Ogólnie patrząc w historię spotkań tych drużyn to Górnik jeszcze nie przegrał, wygrał 3 razy i 2 zremisował. Myślę, że sytuacja w której się znajdują oraz własny stadion to dwa aspekty, które zrobią sporą róznicę i Górnik wygra to dzisiejsze spotkanie podtrzymując dobrą passę.
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Argentyna Super Liga
Godzina: 22:45
Spotkanie: Godoy Cruz - Tigre
Typ: X (-1) EH
Kurs:
3,70
Bukmacher: Betrally
Analiza:
Spotkanie w Argentynie kończące 27 kolejkę rozgrywek Superligi. Gospodarze na wysokim drugim miejscu dającym kwalifikację do Copa Libertadores. Goście pod koniec tabeli – zajmują 23 lokatę, na 28 drużyn. Godoy Cruz w meczach u siebie 11-0-1 z bilansem 24:7, co daje średnie zwycięstwo ok 1,5 bramki w meczu. Biorąc pod uwagę poprzednie spotkania między nimi zakończone 1 bramkowymi zwycięstwami którejś z drużyn wybieram dziś typ na zwycięstwo gospodarzy jedną bramką. Warto zwrócić uwagę, że 4 spośród 5 ostatnich porażek na wyjeździe ekipy Tigre były właśnie 1 bramką. W moim odczuciu przy takim kursie warto spróbować.
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Wyscigi Konne
Godzina: 15:10 czas PL, 14:10 czas UK
Spotkanie: Plumpton, 1m 7f
Typ: 3. Jumping Jack wygra
Kurs:
2.75
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: Niedzielna oferta Totolotka niezbyt obfita w biega w federacji SIS, wiec przechodzimy do miasta Plumpton gdzie odbeda sie biegi Hurdles. Konie stana na drodze przez przeszkody. Otoz Jumping Jack jak sama nazwa wskazuje nie ma problemow ze skokami. Jest w swietnej formie 222242, nie potrafiac przelamac zwyciestwa. Miesiac temu oddal swietny bieg przewyzszajac wg mnie wysoko rywali, lecz przegral w koncowce. Ma duze szanse w tym rozstawieniu. Z toru 2. Crushed dopiero po testach, swiezo na torze. W styczniu co prawda oddal dobry wystep testowy lekko szokujac, lecz nie tym razem wg mnie. Jedt dobra, lecz wg mnie na na tyle by zagrozic memu faworytowi. Kolejnym rywalem moze byc Romanor, ktory stopniowo powraca do formy i zajal otatnio nawet druga lokate w podobnym biegu. Srednio ma bardzo przecietne wystepy wiec trudno by bylo liczyc na niego w tym wyscigu. Wg mnie jednak moze byc najpewniejszym typem do forecast 1-3 l (pozycje), gdyz wg mnie pierwsza trojka w zasiegu jego mozliwosci. 1. Gothic Empire ma zbyt pozny krok by cokolwiek osiagnac w tym biegu. Dzis 3. Jumping Jack, ze wzgledu ze ma ogromna szanse przelamac szale drugich miejsc i zajac najwyzsze podium z dzokejem Tomem Cannonem. Powodzenia.
⛔100
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL Czechy
Godzina: 16.00
Spotkanie: Kralovsti Sokoli - Jindrichuv Hradec
Typ: Kralovsti Sokoli (w regulaminowym czasie)
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz rewanżowy w barażu o utrzymanie w czeskiej NBL pomiędzy drużyną Kralovsti Sokoli a ekipą Jindrichuv Hradec. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Jindrichuv Hradec 96-93, drużyna z lepszym bilansem po dwóch grach wywalczy miejsce w NBL na przyszły sezon. Kralovsti Sokoli przystępuję do tego barażu po zwycięstwie w pierwszej lidze - w rundzie zasadniczej zajęli pierwsze miejsce z bilansem 22-2, play off wygrany z bilansem 7-1 (pokonali odpowiednio - Novy Jicin 3-0, Sokol Pisek 2-1 i finał 2-0 z Vysocina). Jindrichuv Hradec przystępuję tutaj po zakończeniu sezonu NBL na ostatnim miejscu (runda główna, runda przegranych i play out) z bilansem ogólnym 4-34. Dla gospodarzy dzisiejszego meczu to już czwarte z rzędu podejście do najwyższej klasy rozgrywkowej (poprzednio przegrywali awans z Brno, dzisiejszymi rywalami i Prostejovem), wydaje się, że ten sezon może być kluczowy w tym aspekcie. Mają na pewno najmocniejszą kadrę z tych wszystkich dotychczasowych prób awansu, doświadczeni zawodnicy z gry w najwyższej klasie rozgrywkowej jak Jan Jiricek, Peter Majerik, Ondrej Peterka, Petr Andres, Ladislav Maly czy Jan Spacek, do tego wzmocnili się jeszcze przed play off sprowadzając mocnego strzelca Charlie Marquardta (średnie już 19,8pkt) i wypożyczyli z Nymburka młodych reprezentantów kraju Martina Kolara i Martina Peterka. To wszystko wygląda naprawdę dobrze i w niczym nie ustępują potencjałem personalnym dzisiejszym rywalom. Pierwszy mecz przegrany różnicą trzech punktów, trochę też na własne życzenie, stracili wygraną dopiero w końcowych fragmentach gry, po niepotrzebnych błędach - na czwartą kwartę wychodzili z prowadzeniem dziewięcioma punktami (najwyższe prowadzenie to różnica 16pkt) i dali się dogonić rywalom, a ci w ostatniej akcji trafili zza łuku kończąc mecz wygraną. W tej grze m.in. oddali więcej rzutów z gry, zdecydowanie lepiej pod tablicami, ogólnie statystyki jak nie blisko remisu, to na ich korzyść i ten mecz spokojnie mogli przechylić na swoją korzyść, tutaj taka sportowa złość za tą pechową przegraną, powinna pomóc w powalczeniu o pełną pulę w dzisiejszym spotkaniu. Gospodarze w pełnym zestawieniu, natomiast ekipa gości z bardzo dużym prawdopodobieństwem bez swojego kluczowego gracza Edi Sinadinovica (12pkt), rozgrywający ekipy nabawił się kontuzji po pierwszym meczu, gdzie rozdał 17 asyst i tutaj ogromne osłabienie jego ewentualny brak w tej grze.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna
Godzina: 16.00
Spotkanie: Manchester United - Watford
Typ:
united -1ha (zwrot przy wygranej 1 golem)
Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet
Analiza:

Ostatnia kolejka w Anglii. Prawie wszystko już rozstrzygnięte. Manchester zapewnił sobie drugie miejsce. Watford utrzymanie ma pewne a puchary im nie grożą. Jedynym wydarzeniem dzisiejszego meczu jest pożegnanie Carricka. Po tym sezonie bedzie on asystentem Mourinho.
Carrick oczywiscie wyjdzie w pierwszym skladzie. Mourinho przeprowadzil kilka.zmian w porownaniu do ostatniego meczu z WHU. Dzis w ataku zagra m.in. Sanchez, Mata, Matic, więc ciężko napisac, ze jest to drugi garnitur. Lukaku leczy kontuzje, a Pogha zasiadzie na lawce. Licze, że United godnie pozegna Carricka i w meczu o pietruszkę wygrają. Stawiam na 2-0.
▶zwrot
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Płock - Korona Kielce
Typ: Wisła i obie strzelą
Kurs:
3,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym meczu także widzę bramki ale po stronie Wisły Płock.
Wisła Płock przede wszystkim MUSI wygrać to spotkanie aby powalczyć jeszcze o 4 miejsce z Górnikiem Zabrze oraz Wisłą Kraków trwa walka. Korona lekko &quot;siadła&quot; mimo, że ostatnio zremisowali 2:2 w Zabrzu to nie zagrali jakiś rewelacyjnych zawodów. Płock przegrała w Warszawie 2:3 mimo, że przegrywali już 0:2 i potrafili się podnieść, chwała im za to ale na pewno są Oni zawiedzeni wynikiem. Oglądałem to spotkanie i powiem szczerze Wisła Płock bardzo mi się podobała i jeżeli tylko zagrają na takiej intensywności to zdobędą 3 punkty. Można powiedzieć, że gdyby nie A. Malarz w bramce Legii to Wisłą Płock mogła by nawet wygrać.
Wisła Płock u siebie wygrała z Koroną 2:0 jutro liczę na podobny wynik ale z racji tego, że Korona lubi strzelać to typuję, że także coś dorzucą i mecz zakończy się 2/3:1
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Legia - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze over 1 gol azjan
Kurs: 2,06
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Pisałem już krótką analizę tego meczu w dziale Ekstraklasa. Tutaj postanowiłem zejść nieco z tonu i zagrać, że Górnik strzeli minimum 1 gola przy łazienkowskiej. Jak dla mnie jest to pewniak pod warunkiem, że górnicy wyjdą jak zwykle zdeterminowani i zagrają w swoim ofensywnym stylu. Wszystkie znaki na niebie wskazują na Górnika. Kursy poleciały na łeb na szyję wyjściowo u niektórych bukmacherów było nawet w okolicach 6, a teraz wszystko pikuje i zmierza do 4. Górnik gra teraz świetnie na wyjazdach i myślę, że to dobra okazja do zarobienia hajsu. Trzymam kciuki za tę drużynę i oby sędzia i VAR były przychylne bramkostrzelnej ekipie z Górnego Śląska. Liczę na fajny meczyk z dużą ilością bramek, a w tym przynajmniej 1 dla gości. Pozdrawiam!
⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja - Superettan
Godz: 17:30
Spotkanie: Halmstads BK - GAIS
Typ: Halmstads BK
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Szwecji gdzie w tamtejszej Superettan w 7 kolejce ligowej na Örjans Vall zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Halmstads Bollklubb a w gości przyjedzie drużyna Göteborgs Atlet- och Idrottssällskap.
Halmstads BK w tym sezonie ligowym w swoich 5 meczach zdobyło 7 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast GAIS plasuje się na 8 pozycji w szwedzkiej Superettan ze zdobytymi 8 oczkami lecz w swoich 6 rozegranych spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie remis i przegrana z bilansem bramkowym 1-3 zaś goście na wyjazdach zwycięstwo, remis i porażka z bilansem bramkowym 4-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie w tym sezonie jeszcze nie wygrali choć na wyjazdach grają do tej pory nieźle i myślę że tym spotkaniem przez siebie wygranym zaczną marsz w wyższe rejony tabeli ligowej a goście na wyjazdach tak sobie i w każdym z tych spotkań tracili bramkę i myślę że w tym spotkaniu zakończy się to porażką gości gdyż gospodarze to wykorzystają tak jak Helsinborgs.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Lech Poznań
Typ: Lech wygra do zera
Kurs: 4,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dalszym ciągu uważam, że Wiśle puchary nie są do szczęścia potrzebne.. Dzisiaj przyjdzie im mierzyć się z największym rozczarowaniem końcówki sezonu, czyli Lechem Poznań. Największym problemem Wisły w dzisiejszym meczu jest zdecydowanie brak Carlitosa, który praktycznie w pojedynkę ciągnie atak gospodarzy. Dlatego uważam, że Wisła nie strzeli żadnego gola. Lech ma jeszcze matematyczne szanse na mistrza więc dopóki nadzieja się tli to na pewno będą walczyć. Jak kolega powyżej przedstawił - Lech potrafi grać na stadionie Wisły i uważam, że dziś znowu to udowodni... powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom