>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.06.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 13. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna ,Azja , El. MŚ. - 3 Runda
Godz: 21:00
Spotkanie: Katar - Korea Płd.
Typ: Korea win/ over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.20
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Kontynuacja w pewnym sensie poniedziałkowego typu na Iran. Spotkanie tej samej grupy A w którym drugi główny kandydat do awansu wyjeżdża do &quot; czerwonej latarni &quot; - Kataru. Korea chcąc odskoczyć na bezpieczny dystans drużynie Uzbekistanu musi ten mecz wygrać , a biorąc pod uwagę że gospodarze nie grają już o nic poza prestiżem i ewentualnymi premiami od szejków , będą w stanie to uczynić gdyż nie oszukujmy się są zdecydowanie lepszą ekipą i na papierze i w rzeczywistości.
Biorąc pod uwagę rangę tego pojedynku dla gości , sądzę że dołożą oni wszelkich starań by ten cel zrealizować. W pierwszym spotkaniu tych drużyn w październiku ub. roku Korea wygrała 3:2 goniąc wynik i pomna dosyć nieoczekiwanego przebiegu meczu ( ht 1:2) zapewne rozpocznie spotkanie bardziej skoncentrowana i skupiona gdyż odrabianie ewentualnych strat na wyjeździe może być trudne.
⛔100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, elim. MŚ
Godzina: 14:25
Spotkanie: Irak - Japonia
Typ: under 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Patrząc na jutrzejszą ofertę zobaczyłem ciekawy mecz eliminacji do MŚ gdzie Irak u siebie podejmuje Japonię. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście, o których jasno mówi pozycja w tabeli, gdzie zajmują 1 miejsce natomiast gospodarzę miejsce 5 z dorobkiem tylko 4 punktów. Ostatni mecz tych drużyn Japonia wygrała u siebie 2-1 po golu w ostatnich sekundach doliczonego czasu natomiast Irak gra u siebie solidnie w defensywie. W ostatnich 4 meczach u siebie Irak stracił tylko 1 bramkę z Australią a cały mecz skończył się wynikiem 1-1. Myślę, że jutro nie będzie inaczej i Japonia wygra ten mecz wynikiem 1-0 ze względu również na historie spotkań gdzie właśnie takim wynikiem pokonywali gospodarza dwa razy z rzędu.

✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Gremio - Bahia
Typ: Gremio ( handicap europejski 0:1 )
Kurs: 2,33
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Kolejne spotkanie w Brazylii. Świetnie spisujące się Gremio zagra na swoim obiekcie z Bahią.
Bilans bramkowy ekipy gospodarzy wyraża wiele, bowiem w 5 spotkaniach zwyciężyli aż 4 razy, tylko raz przegrali, zdobywając aż 15 bramek, tracąc 7, co aktualnie daje średnią 3 zdobytych goli na mecz.
Gremio zdaje się być do bólu skuteczne. Nawet w jedynym przegranym spotkaniu przeciwko Sportowi Recife strzelili aż 3 gole ostatecznie ulegając 4-3.
Bahia miała najlepszy start w Serie A- domowe zwycięstwo 6-2 z Paranaense. Dalej co prawda imponują formą, jednak nie jest już aż tak kolorowo. Oba swoje mecze wyjazdowe przegrali – 1:0 z Botafogo i 2-1 z Vasco. Aktualnie posiadają serię 2 wygranych spotkań z rzędu i to bez straty bramki, jednak oba na własnym stadionie, co wydaje się być czynnikiem kluczowym w tym sezonie dla ekipy Bahii. Gremio również prowadzi tę samą serię zwycięstw. 2-0 z Vasco u siebie i ostatni, szalony mecz z Chapecoense – wyjazdowe zwycięstwo 3-6!
Choć obie drużyny są „w gazie”, to liczę tutaj na gospodarzy. Są faworytem, ja jednak mam nadzieję, że uda się to zwycięstwo przypieczętować dwubramkową przewagą. Kurs zachęca, a znając skuteczność Gremio uważam to za całkiem realny typ. Warto zauważyć, że każdy mecz z udziałem Gremio ( poza przegranym oczywiście ) pokryłby ten handicap.
Możliwe, że dziś znów zobaczymy sporo bramek ( Oby chociaż 2 ;)). Czas pokaże.
Powodzenia i pozdrawiam

⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Azji, kwalifikacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Palestyna - Oman
Typ: Palestyna
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W okresie posuchy meczowej (większość Europy pauzuje), na 13.06. wpadł mi w oko ten mecz. Szczerze przyznaje, że słabo znam obie drużyny, zresztą tak jak i większość azjatyckich drużyn narodowych. Może poza Japonią, Koreą, Chinami (może jeszcze kilkoma), reszta to lekka egzotyka. Jednak przeanalizowałem ostatnie 2 lata wyników obu drużyn. Według mnie zespół Palestyny wygląda lepiej: 14 meczów i w tym tylko 1 porażka i 6 wygranych. Oman w tym samym czasie rozegrał 17 meczy i w tym uzyskał 5 porażek i 7 wygranych. Powie ktoś, że Oman pewnie grał z lepszymi zespołami, otóż nie do końca... W ciągu ostatnich kilku miesięcy, obie te drużyny spotkały się tylko z jedną tą samą drużyną: Bahrajnem. Palestyna spotkała się z Bahrajnem na wyjeździe w meczu towarzyskim i wygrała 2:0, natomiast Oman zagrał Z Bahrajnem towarzysko u siebie i tylko zremisował 2:2. Biorąc to wszystko pod uwagę oraz skuszony dosć wysokim kursem, stawiam na wygraną Palestyny. Powodzenia!

✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 19:45
Spotkanie: Norwegia - Szwecja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet

Dzisiaj typ na Estonię wszedł, więc dlaczego by nie spróbować drugi raz zagrać meczu towarzyskiego? ;) Na jutrzejszy dzień proponuję zagrać na Szwedów.
Kilka dni temu podopieczni Anderssona pokonali Francuzów 2:1 w meczu o punkty, strzelając bramkę z połowy boiska w ostatnich minutach meczu! Warto tutaj docenić klasę rywala. Francja jest przecież finalistą niedawnych Mistrzostw Europy. Teraz zapewne Szwedzi nie wyjdą w optymalnym składzie, ale mimo wszystko uważam, że wygrają to spotkanie. Argumentem może być chociażby ostatni mecz towarzyski z Portugalczykami wygrany 3:2, który także rozgrywali zaledwie kilka dni po meczu eliminacji do Mistrzostw Świata. Szwecja podobnie jak Polska jest w tym momencie liderem swojej grupy i prezentuje się z bardzo dobrej strony pod względem gry w piłkę.
Teraz warto zajrzeć co u Norwegów. Na pewno nie kolorowo. Norwedzy są na piątym miejscu w grupie, wyprzedzając jedynie.... San Marino. Z sześciu rozegranych spotkań Norwedzy raz wygrywali, raz remisowali i cztery razy przegrywali. Jedynym zwycięstwem Norwegów był mecz z San Marino wygrany 4:1. Samo to zwycięstwo może być przyczyną do żartów z tej reprezentacji, bowiem rzadko się zdarza aby San Marino trafiało do czyjeś siatki... Oprócz tego Norwedzy przegrywali z takimi reprezentacjami jak Azerbejdżan, Irlandia Północna czy też Czechy. Myślę ,że podane statystyki świadczą o tym jak słaba jest reprezentacja Norwegii.
Podsumowując, bardzo dziwi mnie tak wysoki kurs na Szwecję. Myślę, że Szwedzi powinni jutro pokazać Norwegom miejsce w szeregu. Powodzenia ;)

⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Serie A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Gremio - Bahia
Typ: Indywidualna suma 1 powyżej 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Jeżeli dobrze rozumiem zakład (a uczę się dopiero 1xbet, bo wszystko tam jest mało jasne dla mnie, np. ostatnio wtopa z ustrzeleniem dubletu, nigdzie nie znalazłem informacji, że muszą być dokładnie 2 gole, a nie minimum 2) to obstawienie za tą stawkę strzelenia 3 goli przez Gremio biorę ???? W ostatnich 5 meczach strzelili minimum 3 gole w trzech spotkaniach, a w dwóch wynik pokryłby zwrot. Bahia ma 3 zwycięstwa w tym sezonie, z ostatnią drużyną, przedostatnią oraz z Cruzeiro, grającym od 9 minuty w 10. Co prawda porażki Bahii nie pokrywałyby dzisiejszego typu, ale każdy mecz jest inny i czuję, że dziś mogą zagrać otwarte spotkanie. Gremio to najskuteczniejsza drużyna w lidze ze średnią 3 bramek na mecz jak dla mnie idealnie. Liczę, że dziś Barrios czy Luan dołożą kilka bramek, a być może Everton, młody rezerwowy napastnik potwierdzi dyspozycję z ostatniego, szalonego meczu. Stawiam na wynik 3-1 dla Gremio.

⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kamerun-Kolumbia
Typ: 1X
Kurs: 2.03
Bukmacher:Fortuna
Analiza:


Mecz obstawiam na &quot;czuja&quot;. Ostatni sprawdzian graczy Kamerunu przed Confederations Cup.Na pewno nie będą szarżować by nie nabawić się niepotrzebnych urazów ale wygrana przed bądź co bądź ważnym turniejem na pewno wzmocni psychicznie zespół.Wiadomo ze rotacje w składach na pewno będą z jednej jak i z drugiej strony,ale myślę ze na zwycięstwie będzie bardziej zależeć graczom z czarnego lądu.
Kolumbia na papierze jest silniejsza,co dowiodło spotkanie z Hiszpanami(2-2) jednak według mnie najważniejszym aspektem jest to ze ten mecz wywołał adrenalinę,emocje u graczy a spotkanie z Kamerunem to nie ta marka wiec zawodnicy nie muszą sie dziś spinać.
Pod drugie gracze z Ameryki Pld nie maja po tym meczu żadnych terminów spotkań wiec na pewno myślami są już na wakacjach o ile już nie maja zabukowanych biletów.
Byłbym bardzo zdziwiony wygrana Kolumbii.
Stawiałbym na wygraną Kameruńczyków ale że to tylko mecz towarzyski zagram bardziej zachowawczo w razie remisu.Powodzenia.

⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 12:05
Spotkanie: Australia-Brazylia
Typ: Brazylia
Kurs: 1.45
Bukmacher: Fortuna

Witam. Wczorajszy typ wszedł gładziutko i nam nadzieje, że pomogl wam zarobić pare groszy. Na dzisiaj wybrałem sparing pomiędzy Australia i Brazylia. Towarzyskich meczy niby się nie stawia, ale ja dzisiaj skłaniam się w stronę Brazylii. Sądzę, że Canarinhos jutro bardzo łatwo pokonają drużynę Australii. Brazylia jest ostatnio w świetnej formie, ma juz zapewniony awans na MŚ w 2018, które odbędą się w Rosji. Ponad to maja świetnych młodych graczy, którzy będą jutro chcieli się wykazać i zagrać na zwycięstwo dla swojego kraju. Moim zdaniem w tym meczu nie moze się zdarzyć nic innego jak tylko wygrana drużyny z Ameryki Południowej.
Powodzenia!

✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Golden State Warriors wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 4,93
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Gdyby kurs był coś ok. 5,00, to by można było próbować grać na gości, ale w obecnej sytuacji jest to po prostu nieopłacalne. Cleveland Cavaliers wygrali wysoko ostatni mecz, ale nie zmienia to faktu, że na swoim parkiecie wyraźnym faworytem będą Golden State Warriors. Dwa pierwsze mecze u siebie Warriors wysoko wygrali i Cleveland Cavaliers nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Czy teraz będzie inaczej? Możliwe, że Cleveland Cavaliers powalczą. Skoro wygrali tak wysoko ostatni mecz, to może wreszcie znaleźli jakąś receptę na grę Golden State Warriors. Czy to wystarczy do tego, aby wygrać ten mecz i doprowadzić do szóstego starcia w Cleveland? Moim zdaniem raczej nie. Gospodarze prawdopodobnie zdobędą dziś mistrzostwo. Mimo to spodziewam się zaciętego meczu i zwycięstwo gospodarzy powinno być minimalne. W tej serii był już jeden taki mecz, który Warriors wygrali różnicą 1-5 punktów. Było tak w trzecim spotkaniu, wówczas Golden State wygrali różnicą pięciu punktów. Teraz spodziewam się podobnego wyniku.

⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Stuttgart
Godzina: 11:00
Spotkanie: Andrey Kuznetsov - Jerzy Janowicz
Typ: 2
Kurs: @2.05
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Nie zlinczujcie mnie za to, ale coś mi tu nie gra. Na pierwszy rzut oka to taki nienormalny kurs na Ruska to tzw lokata, bo Polak ostatnio bardzo słabo się prezentuję, a jakby mało było problemów to ostatni raz na trawie grał 2 lata temu, więc pytam się skąd ten kurs? Buki to nie idioci, kursy wystawiają specjaliści i skoro zwykły gracz od razu dostrzega tu patologie to coś musi być na rzeczy. Ostatni mecz Jerzyka na nawierzchni ziemnej z Robredo, szczególnie w pierwszym secie było widać, że trenował, ale nie na tą nawierzchnie. Ogólnie nigdy jakoś nie śledziłem jego zmagań na innych nawierzchniach, niż trawa i w tym typie dostrzegam kilka plusów na grę w stronę Polaka. Pierwszy to wzrost, 19 cm różnicy.. Na trawie wzrost daję dużo, bardzo dużo. Drugi to jego psychika, biorąc pod uwagę wolne nawierzchnie to jest to ogromny minus, praktycznie przekreślający tego zawodnika to na trawię, gdy już dojdzie do takiej agresji sportowej to dostrzegam same plusy + może przestanie tak bezczelnie skracać :grin: . No i oczywiście fakt pokonania Ruska na niemieckiej ziemi, może odszedł od kompa i pokaże, że nie samym &quot;kanter strajkiem&quot; obecnie żyje. Co do Andreya, świetny serwis i ogólnie jest to kompletny gracz, na ziemi mógł spokojnie odprawić Murraya, ale głowa nie wytrzymała i nagle przestał grać, myślę, że może mieć on mały problem z powrotem na trawę, bo nie ukrywam, że oglądałem go tylko raz na trawie z moim ulubionym zawodnikiem Mullerem, którego odprawił 3:0, tyle, że zbytnio się nie namęczył, a mecz był słabych lotów. Skoro każdy dostrzega Value w praktycznie nie trenującego na trawie Rosjanina to ja z chęcią dam szansę naszemu rodakowi.
Powodzenia! ;)

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, elim. MŚ
Godzina: 15:45
Spotkanie: Syria - Chiny
Typ: 1
Kurs: 3.44
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

witam
dziś długo zastanawiałem się, którą z pozycji wybrać tutaj do konkursu i mimo iż druga z opcji w przypadku wygranego typu dawałaby więcej pkt to jednak decyduję się zagrać starcie Syrii z Chinami na neutralnym gruncie w Malezji, gdzie reprezentacja Syrii rozgrywa swoje domowe mecze z racji sytuacji politycznej w kraju
Kwalifikacje w strefie azjatyckiej są teraz na etapie 3 rundy - zespoły podzielone na 2 grupy po 6 teamów - po 2 najlepsze z każdej grupy awansują bezpośrednio na mundial natomiast trzecie zespoły z obu grup rozegrają między sobą dwumecz, którego zwycięzca zagra w barażu interkontynentalnym.
W tym momencie Syryjczycy są na 4 miejscu z dorobkiem 8 pkt w 7 meczach jednak wciąż mają realne szanse na przeskoczenie Uzbekistanu, który jest na pozycji 3. Aby jednak o tym myśleć muszą dziś koniecznie zwyciężyć i odskoczyć Chinom, gdyż te również będą mieć chrapkę na zajęcie 3 miejsca premiowanego dwumeczem z trzecią drużyną gr. 2. Uzbekistan w meczu rozpoczynającym 8 kolejkę przegrał z Iranem więc jest szansa dla Syryjczyków na zbliżenie się do nich na punkt, ale co zwiększenie przewagi nad Chinami do 6 pkt i wykluczenie ich z gry o mundial (na którą w mojej ocenie Chiny i tak mają znikomą szansę). Idąc dalej analizowałem kolejne mecze jakie czekają Uzbekistan i Syrię - Uzbekistan może nie zdobyć już więcej punktów w eliminacjach (gra w Chinach i u siebie z Koreą Płd.) natomiast Syria ma przed sobą jeszcze mecz z najsłabszym w grupie Katarem i Iran (tutaj pewnie porażka) co w ostatecznych rozrachunku może dać im 3 miejsce w grupie z dwupunktową przewagą nad Uzbekistanem. Wiem, daleka droga do tego aby ten scenariusz się sprawdził, ale dziś jest doskonała szansa aby postawić pierwszy krok.
Uważam, że Syria wyjdzie mocniej zmotywowana i wygra ten mecz przeciwko Chinom aby przedłużyć swoje szanse na mundial.
Z h2h warte odnotowania, że Syryjczycy w tych eliminacjach już raz pokonali Chińczyków (mecz w Chinach - wynik 1-0 dla Syrii)
Myślę, że dla kogoś kto szuka tu lepszego kursu warto zagrać win Syrii z underem bramkowym 2.5 (ryzykowniej z underem 1.5 bo tak naprawdę i ten ma spore szanse) gdyż oba zespoły raczej nie strzelają zbyt wielu bramek
Fajną opcją na ten mecz jest również zagranie zwycięstwa Syrii w pierwszej połowie za 2.32 (w przypadku remisu zwrot - opcja w b-a-h) lub zwycięstwa Syrii w meczu za 2.40 (u tego samego buka również ze zwrotem w przypadku remisu)
Ja jednak uważam że dziś w Malezji górą będą Syryjczycy i gram opcję bez zwrotu bardziej ryzykowną a co za tym idzie po wyższym kursie,
pozdrawiam i powodzenia

⛔100
 
frederer 104

frederer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Hertogenbosch
Godzina: 14:30
Spotkanie: Bertens K. - Petkovic A.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bertens 20 rakieta świata, Petkovic 78, 1 runda Hertogenbosch.
Bertens gra w tym roku bardzo solidnie bilans ostatnich miesięcy na cegle to 16-5, Petkovic słabiutko 1-7.
Trawa to inna sprawa jednak trudno w tym upatrywać szans dla Petkovic. Która nigdy na niej nie błyszczała. Bertens dotarła tu 2 lata temu do półfinału, ma bardzo dobry serwis. Holenderka gra przed własną publicznością, powinna dodać jej energii.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Kwalifikacje-Azja
Godzina: 15:45
Spotkanie: Syria - Chiny
Typ: DW do przerwy 0:0
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mimo wczorajszego niepowodzenia w typowaniu w HT spróbuję jeszcze raz. Taktyka Syryjczyków jest bardzo prosta: 1. Pierwsza połowa - obrona, obrona, obrona 2. Druga połowa - obrona, obrona, kontra. Na wyjeździe kicha (bilans 1-0-3), trzy porażki 0:1, w tym dwie z Koreą Płd. i Katarem już w pierwszej połowie. Przegrany mecz z Uzbekistanem (0:1) i wygrany z Chinami (1:0) to jednak 0:0 do przerwy. U siebie (to znaczy, wiadomo, że nie w Syrii) bilans 1-2-0. 0:0 z Iranem (lider) i Koreą (wicelider), 1:0 z Uzbekistanem (3. miejsce w grupie). Reasumując 0:0 w HT mamy w 5/7 meczów.
Syria jako gospodarz nie przegrała, Chiny na wyjeździe (fakt, że grały z trzema pierwszymi zespołami w grupie) nawet nie zremisowały (0-0-3). Z Uzbekistanem było 0:2(0:0), z Iranem 0:1(0:0), z Koreą 2:3(0:1). U siebie
bilans 1-2-1. O porażce z Syrią już było, 2 x 0:0 z Iranem i Katarem, marcowa wygrana z Koreą (do przerwy 0:0) podtrzymała wątłe szanse na awans. Reasumując: 0:0 w HT mamy w 5/7 meczów.
Oczywiście jest jeszcze kontekst chwili: Chiny zaatakują (tracą 3 pkt do Syrii), co z tego, jeżeli najczęściej w meczu oddają 1-2 celne strzały na bramkę. Syria wygrywając przy ew. porażce Uzbekistanu z Iranem będzie mieć 1 pkt straty do miejsca premiowanego barażami na 2 kolejki przed końcem. Powinna trzymać się tego, co przyniosło jej wygrana w pierwszym meczu y Chinami. Czyli 1. Pierwsza połowa - obrona, obrona, obrona 2. Druga połowa - obrona, obrona, kontra. Jak będzie w 2. nie wiem (raczej mało goli), pierwsza obstawiam jak wyżej.

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Hertogenbosch
Godzina:
14:30
Spotkanie:
Sugita Y. - Tipsarevic J.
Typ:
Sugita T.
Kurs:
1.81
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Tipsarevic kilka lat temu wciągnąłby Sugitę, jednak teraz Serb już tylko dokręca ostatnie śrubki w swojej karierze. Jeszcze na poziomie Challenger coś tam wygrywa, jednak Sugita ostatnio wygrał turniej na trawie, więc to o czymś świadczy. Przykładowo w Barcelonie jako LL, ograł Robredo, Gasqueta i Bustę co jest lekkim szokiem.

Pozostałe mecze na dzisiaj widzę tak...


⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Godzina: 14:00
Spotkanie: Singapur-Argentyna
Typ: over 5,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: betclick
Argentyna po towarzyskim meczu z Brazylią rozgrywanym w Australii , gra z reprezentacją Singapuru. Nie trzeba być wielkim znawcą futbolu aby zrozumieć ze oba te mecze mają solidne podłoże finansowe. Argentyńska federacja nie wysłała swoich gwiazd aby szlifowały taktykę w Singapurze. Co za tym idzie myślę ze Argentyńczycy mają umowę w ramach której na boisku muszą pojawić się największe gwiazdy z Messim i Higuainem na czele, biorąc pod uwagę powyższe sądzę ze piłkarze będą przede wszystkim chcieli dać kibicom fajne widowisko, co równa się dużej liczbie bramek, nie wykluczam ze i gospodarzom uda się coś strzelić. Argentyńskie gwiazdy to 100% profesjonaliści więc na pewno podejdą poważnie do swojej roboty.

✅72
 
stanley-63 781,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Finlandia Ykkonen
Godzina : 17:30
Spotkanie : OPS Oulu - Honka Espoo
Typ : obie strzelą
Kurs : 1.85
Bukmacher : Fortuna

Dziś znowu u mnie spotkanie dwóch beniaminków tym razem w Finlandii gdzie spotkają się OPS Oulu &amp; Honka Espoo , obie ekipy awansowali do Ykkonen z 3 ligi , gospodarze aktualnie na miejscu 3 z bilansem 4-1-2 i br. 10:10. goście liderują a ich bilans to 5-2-0 i br. 18:2 i jak nie trudno się domyśleć to kurs aż 1.85 na bts dosyć wysoki ze względu na ilość straconych bramek przez Honkę no bo w 7 meczach stracili zaledwie 2 gole jednak zaryzykuję i liczę że dziś powinniśmy zobaczyć dobre spotkanie a bramki myślę zdobędą obie ekipy , druga obawa co do bts to chyba taka iż gospodarze na swoim terenie 1-1-1 i br 3:3 czyli zaledwie 3 strzelone bramki natomiast na wyjazdach wygląda to lepiej bo 7:7 ale liczę że z liderem u siebie zagrają na maksa i przed swoją publiką zdołają umieścić piłkę w bramce rywala , Honka na wyjazdach 3-1-0 no i te gole 8:1 co daje nadzieję na bramkę z ich strony stąd też liczę na ciekawe spotkanie z bramkami z obu stron , zresztą H2H także nam to potwierdza (1:2 i 2:2 ) !

⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis - Nottingham
Godz: 15:00
Spotkanie: Riske A. - Watson H.
Typ: wygra 2-0 w setach Watson H.
Kurs: 3.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Widzę że nie tylko &quot;forumowe ameby&quot; grają na Riske bo zobaczyli że ona grała rok temu tutaj w finale. Kursy spadają ogólnie, a to oznacza że mój typ jest coraz więcej wart z minuty na minutę. Obserwowałem dość namiętnie ostatnio Riske, i to jest jedna wielka zenada. Ona potrafi grać tylko w jedno tempo, na tkzw jeden raz. To co grała na cegle to parodia tenisa, a wcześniej na hardzie tez już miała odpal. Wczorajszy mecz np Dodin z Linette pokazał że trudno tym drwalom tenisa się szybko przestawić. Gorzej Riske nie mogła trafić jak na Brytyjke. Watson zawsze szanowalem, choć ostatnio trochę schowała się w cień. Jej ostatni mecz jaki widziałem to na hardzie z Mladenovic. I to mi się podobało. Taka dobra we wszystkim. Jest siła, sprawność, potrafi szalęc na podaniu i miazdzyc na returnie. Ona ma więcej talentu od Riske. Skoro Watson ładnie się pokazała w jakims małym turnieju w U.K , a Riske podrewniala i dziś zaczyna grass tour to ja pobieram zdecydowanie Watson 2-0.

⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Ostatnio troche pecha,ale dzis wydaje mi sie ustrzelilem niezly typ i chce sie Nim z Wami podzielic ????

Dyscyplina: Piłka Reczna - Kobiety
Godzina: 19.30
Spotkanie: Austria-Rumunia
Typ: Rumunia Powyzej 30.5 Punktow
Kurs: 2.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie bede tutaj zbyt duzo filozofowal-bo tak na prawde nie ma o czym. Gralem poprzedni mecz Rumunek z Asutriaczkami gdzie graly u siebie po linii 33.5 i gram dzis po linii nieco nizszej-wiadomo-wyjazd. Poprzednio trafily 34pkt-a mogly spokojnie ponad 40 ;) Dzis paradoksalnie widze wiecej szans na punkty-Austriaczki musza postawic wszystko na jedna karte i zaatakowac wszystkim co maja-a nie maja zbyt wiele-a wiec jestem niemal pewien iz w rozegraniu i ataku beda popelnialy sporo bledow,co bedzie skutkowalo pilka dla Rumunek i szybkimi punktami ????
Roznica klas obu ekip jest bardzo duza na korzysc Rumunek i wierze,ze te 31 punktow trafia dzis na spokojnie ????

Moja stawka: 8/10 ;)

Pomoglem?-Wcisnij ,,dzieki&#39;&#39; ;)

Typujacym i grajacym zycze Powodzenia !

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar Szwecji, Runda Eliminacyjna, Runda 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Eskilsminne IF - Landskrona Bois
Typ: Landskrona Bois 1 golem
Kurs: 3,8
Bukmacher: iforBet
Analiza:
Wielki Tenis się skończył, czas więc powrócić do footballu.
Na dziś wybrałem bardzo ciężki mecz do analizy z rozgrywek 1 rundy pucharu Szwecji. Typowanie wyniku jest o tyle ciężkie gdyż grają ze sobą drużyny z 3 i z 4 ligi szwedzkiej, czyli Eskilsminne IF vs Landskrona BoIS. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz o tych drużynach słyszę ale tym bardziej analiza jest dla mnie ciekawsza i stanowi fajne wyzwanie. Nie są to drużyny klasowe, często mają wahania formy i nie raz wiele dziwnych rzeczy dzieje się podczas takich spotkań.
Gospodarze, Eskilsminne IF są obecnie na 4 miejscu w 4 lidze szwedzkiej. Po 11 spotkaniach, Idzie im całkiem dobrze. Nie mają sporej straty do lidera. U siebie w 5 spotkaniach strzelili aż 15 bramek. W dwóch meczach udało im się strzelić po 5 bramek. Czują się więc dosyć swobodnie na własnym boisku jeśli chodzi o zdobywanie bramek.
Drużyna przeciwna, Landskrona BoIS to obecny lider 3 ligi szwedzkiej. Na 9 spotkań przegrali tylko raz, całkiem niedawno w ostatnim meczu 10 czerwca. Na wyjazdach strzelają raczej skromnie 1-2 bramki.
Drużyna przyjezdna wydaje się być zatem dużo mocniejsza piłkarsko. Wyższa liga, fotel lidera, jedna porażka na 9 spotkań. Powinno być gładkie zwycięstwo, ale z racji tego, że gospodarze są bramkostrzelni u siebie to należy się spodziewać że strzelą przynajmniej 1 bramkę nawet dla mocniejszej drużyny. Wychodzi mi zatem 1-2 ewentualnie może fartem remis 2-2. Zaryzykuję i postawię na zwycięstwo gości dokładnie jedną bramką bo tak właśnie wygrali swoje 3 wyjazdowe mecze w lidze.

Powodzenia.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom