>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 13.07.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów , 13.07.2011 godz.: 20:00
Spotkanie: D. Zagreb - Neftci Baku (hc 0-3,5)
Kurs: 5.25
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeszcze do dzisiaj wszyscy kibicice z naszego kraju kojarza klub Neftci Baku ze starcia w Lidze Mistrzow z Widzewem. Łodzianie kilkanascie lat temu rozbili ekipe z Baku przed wlaasna publicznoscia az 8-0. Od tamtego czasu pilka Azerbejdzanu poszla sporo do przodu. Z reszta najlepiej swiadczyc może o tym porazka przed rokiem Wisly z Karabahem. Wciaz jednak sa tylko zasciankiem na tle pilkarskiej Europy. Na ta chwile sklad Neftci wycenia sie na zaledwie 7 mln E. W kadrze maja kilku zagranicznych zawodnikow i wsrod nich przewazaja brazylijczycy. Najwieksza jednak gwiazda druzyny jest Serbski bramkarz wyceniany obecnie na 1 mln E. Na tle pilkarzy z Zagrzebia kadra Neftci nie moze robic wrazenia. Druzyna Chorwacka jest w koncu warta prawie 50 mln E. Warto wspomniec o takich zawodnikach jak: Sammir (6mln E), Badelj (5mln E) i Vrsaljko (4mln E). Obecnosci ich moze pozazdroscic Dynamu nie jedna ekipa z czolowych lig Europejskich. Generalnie na ta chwile Dynamo zdaje sie byc zdecdyowanie najsilniejsza druzyna w tej rundzie kwalifikacji. W zwiazku z tym chyba nikt nie dopuszcza mysil,ze mogliby sie pozegnac z rozgrywkami Ligi Mistrzow juz w tej fazie. Reasumujac z Neftci sa zdecdyowanym faworytrem. Dodajac do tego fakt grania przed wlasna publicznoscia to kazdy inny wynik niz ich pewne zwyciestwo bedzie spora niespodzianka.
⛔ 100
 
T 215

tyczner

Użytkownik
SPOTKANIE: PARTIZAN B. - SHKENDIJA
TYP: 1 ( -2.5 H/A)
KURS: 2.1
BUK: B365
ANALIZA:
Dziś wieczorem o 20.45 w ramach 2 rundy kwalifikacji mistrz Sebii podejmować będzie mistrza Macedoni. Faworytem są gospodarze uczestnik ostatniej edycji grupowj LM. Partizan to jedna z nakbardziej utytułowna druzyna w swoim kraju.
w ubr zdobywając tytuł mieli kapitalną różnicę bramkową na 30 meczy mieli 75-21. Co ciekawe u siebie 42-9.
Jak widać jest to drużyna bramkostrzelna i bardzo niegościnna. Mam nadzieje,że dzisiejszego wieczoru będzie podobnie.
Drużyna gości to nowicjusz w europejskich pucharach. Jeszcze w poprzednim sezonie grali w 2lidze macedońskiej . Jako beniaminek zdobyli mistrzostwo.
Wydaje mi się ,że różnica poziomu w obu ligach jest na tyle duża , by Partizan mógł spokojnie pokonać wysoko gości i spokojnie czekać na rewanż.
good luck

------------------------------
wanted dinero
✅ 110
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Piłka nożna, el. LM
Spotkanie: Skonto - Wisła
Typ: Wisła -1,5
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
hmmm cóż, wiemy jak odległym tematem dla polskich drużyn jest liga mistrzów. Dopiero pierwsza runda kwalifikacji a Wisła reprezentująca nas w tym sezonie w europie wedlug niektórych bedzie miała sporre problemy. Ja jednak wierzę że Robert Maaskant potrafi przygotować zespół i od pierwszego meczu krakowski klub udowodni swoją wyższośc. Holenderska szkoła trenerska jest jedną z najlepszych na świecie. Wisła ma doświadczony zespół, posiada tez indywidualności oraz zachwyciła nas formą w rundzie wiosennej. O ich rywalach nie mogę zbyt wiele napisać ponieważ nie orientuje sie w lidze łotewskiej, jednak uważam że polska liga jest o klasę lepsza.
⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie ; Linfield : BATE
Typ : X
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 20.45
Analiza :
Ostatnie spotkanie które zostanie rozegrane dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów zapowiada się dużo ciekawiej i dużo bardziej wyrównanie niż wskazywały by na to kursy. Ja nie czuję tutaj tak wielkiej przewagi BATE szczególnie że BATE jest znane z genialnej gry u siebie ale z kiepskiej gry na wyjazdach, toteż myślę że w tym meczu skoncentrują się na remisie i wygrają wtedy spokojnie u siebie. Linfield zaś na pewno na wygraną nie stać więc ten remis jest na prawdę najbardziej prawdopodobny w spotkaniu tych drużyn. Gospodarze mają co prawda serię 10 wygranych z rzędu ale poziom ich ligi jest nieporównywalny chyba z poziomem nawet tego etapu kwali do LM a rywale są łatwiejsi niż BATE. BATE zaś wygrało dwa ostatnie mecze, wcześniej zanotowali remis. Tak jak mówię - liczę na spokojną grę na remis BATE, a gospodarze na pewno nie wygrają tego meczu więc albo będzie przewidywane przez wszystkich niewysokie zwycięstwo BATE albo spokojny i nudny remis i ten drugi wynik wydaje mi się bardziej prawdopodobny. Polecam zaryzykować bo kurs naprawde jest dobry
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom