>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 13.07.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę-13 lipca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Urugwaj - Meksyk
Typ: 1 połowa - Urugwaj
Kurs: 1.9
Bukmacher : Expekt

Ostatnia kolejka w grupie C. Drużyny z Ameryki południowej jakoś nie rozpieszczają swoich kibiców. Mecze nudnowate, bramek brakuje jak wody w Afryce. Ale żarty się kończą. Urugwaj zawodzi i to po całości. 2 mecze , 2 punkty , 2 remisy po 1-1. Patrząc tylko na potencjał i składy faworyt jest tylko jeden. Urusi muszą ten mecz wygrać żeby awansować. Nie ma co liczyć na sędziów bo jak ktoś oglądał wczorajszy mecz Argentyny to poziom sędziowania najwyższy delikatnie mówiąc nie jest. Muszą zaatakować rezerwy Meksyku od pierwszej minuty żeby zaoszczędzić sobie nerwowej końcówki. Suarez , Cavani , Forlan bramki strzelać potrafią i już chyba najwyższy czas żeby w tym turnieju zaczęli to robić bo trzeba będzie pakować walizki i wracać do domu ze wstydem i upokorzeniem. Myślę że postawienie że Urugwaj będzie prowadzić po pierwszej połowie zbyt ryzykowne nie jest i parę złotych wypada zaryzykować .

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Piłka nożna-Copa America
Chile-Peru
Typ: X
Kurs: 3,74
Pinnacle
Piętnaście minut po północy rozpoczną ostatnie swoje spotkanie w grupie dwie moje ulubione drużyny w tegorocznej CA. Obie reprezentacje są już pewne awansu do ćwierćfinału, dlatego zarówno trener Claudio Borghi (Chile) jak i Sergio Markarian (Peru) ogłosili, że w tym spotkaniu będą oszczędzać swoje największe gwiazdy i wystąpą w nieco słabszych składach.
Największa rotacja dotknie Peruwiańczyków. W ich zespole zagrożonych przez żółte kartki jest czterech piłkarzy: Paolo Guerrero, Juan Vargas, Rinaldo Cruzado i Santiago Acasiete. W razie kolejnych żółtych kartek piłkarze ci musieli by pauzować w meczu ćwierćfinałowym, dlatego Markarian prawdopodobnie da odpocząć gwiazdom Peru, ponieważ nie do przyjęcia byłaby strata Guerrero czy Vargasa w 1/4 finału CA.
Przemeblowania składu przed dzisiejszym meczem będzie musiał dokonać także Claudio Borghi. W takiej samej sytuacji, jak zawodnicy Los Incas, są: bramkarz Claudio Bravo, obrońcy Pablo Contreras i Gonzalo Jara, ale przede wszystkim Arturo Vidal i Alexis Sanchez – największe gwiazdy ekipy La Roja.
Mecze Peru z Chile mają od zawsze dodatkowy podtekst- pozasportowy (spory na płaszczyźnie terytorialnej i ekonomicznej). Mecz będzie zabezpieczało ok. 600 policjantów i 500 pracowników służb bezpieczeństwa.
Wszystkie te informacje przekonują mnie do tego, że mecz będzie bardzo wyrównany (na remis). Nie spodziewałbym się dzisiaj w nocy jakiegoś pięknego spotkania, szykuje się raczej twarda gra i pilnowanie własnej bramki.

Przewidywane składy
CHILE: Miguel Pinto – Waldo Ponce, Francisco Silva, Gonzalo Jara – Luis Jimenez, Jorge Valdivia, Carlos Carmona, Marco Estrada, Jean Beausejour – Eseban Paredes, Humberto Suazo

PERU: Salomon Libman – Walter Vilchez, Giancarlo Carmona, Alberto Rodriguez, Christian Ramos – Rinaldo Cruzado, Carlos Lobaton, Adan Balbin, Yoshimar Yotun – Luis Advincula, Raul Ruidiaz
⛔ 100
 
M 70

mr.luke

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - eliminacje, Europa
Spotkanie: Skonto FC - Wisła Kraków
Typ: Handicap 1:0, Typ: X
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Mecz eliminacyjny do Ligi Mistrzów. Dziś zmierzą się polski Wisła Kraków i łotewski Skonto FC. Widać od razu, że Wisła jest zmotywowana do zwycięstwa. Po ostatnich wywiadach z drużyną możemy wywnioskować, że nie traktują tego przeciwnika jak chłopca do bicia (zresztą Skonto Ryga ma tradycje jeżeli chodzi o mistrzostwo kraju, nie są jakimś jednorazowym wybrykiem):
Cytat:
„Pracowaliśmy ciężko, czuję się jednak bardzo dobrze, podobnie jak inni. Wiem, że jesteśmy gotowi do środowego meczu ze Skonto Ryga” – powiedział Maor Melikson.
Mieliście już odprawę dotyczącą drużyny z Rygi. Co możesz powiedzieć o tym zespole?
Skonto to dobra drużyna, w innym przypadku nie byliby mistrzami swojego kraju. To jednak my jesteśmy faworytem, lecz należy pamiętać, że we współczesnej piłce nożnej przegrywają nawet takie potęgi jak Brazylia czy Argentyna. Podchodzę do tego meczu jak do każdego kolejnego i mam nadzieję, że odniesiemy w Rydze zwycięstwo.
Z pewną ciekawością obserwowałem poczynania przygotowawcze do tego spotkania i muszę przyznać, że jestem naprawdę bardzo mile zaskoczony. Sztab szkoleniowy w pełni zasłużył na pochwały. Zróżnicowane i ciekawe treningi, specjalna dieta, masaże, szkolenia taktyczne, to wszystko będzie miało kolosalny wpływ na kondycję i morale zespołu.
Także &quot;nowy nabytek&quot; napastnik David Biton powinien wnieść trochę brameczek do zespołu
Jestem pewien że Wisła wygra jednak uważam, że nie można przekreślać całkowicie rywala. Mimo, iż Wisła jest zespołem lepszym to nie zapominajmy że łotysze będą grali u siebie. Właśnie dlatego uważam, że nasi wygrają - jednak różnicą 1 bramki. Presja obcego terytorium, mimo dobrego przygotowania nie pozwoli, tak sądzę, wygrać więcej.
_______________
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Spotkanie: Bangor City - HJK Helsinki
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: BetClic

Analiza:
13 lipca o godzinie 19.30 rozpocznie się mecz drugiej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy drużynami Bangor City i HJK Helsinki. Moim zdecydowanym faworytem jest zespół z Finlandii. A to przede wszystkim dlatego, iż liga finlandzka jest w trakcie grania, więc zawodnicy HJK są ograni. Ponadto zespół z Helsinek znajduje się w niesamowitej formie. Wygrywa mecz za meczem i to zarówno u siebie, jak na i wyjeździe. W ostatnich 5 meczach strzelili aż 20 bramek! (tu polecam handicapy lub jakiś over - ja się w to nie bawię).
Bangor to mistrz Walii. Jak wszyscy wiemy liga walijska aktualnie nie gra, tak więc zawodnikom na pewno brakuje ogrania. Uważam również, że liga walijska jest słabsza od finlandzkiej. Co ciekawe, rok temu w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej Bangor City zmierzył się z finlandzkim zespołem Honka i wyeliminował Skandynawów wygrywając w dwumeczu 3-2 (u siebie 2-1). Jednak zespół HJK jest lepszy i wierzę, że jutro bez większych problemów wygrają mecz.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciechu86 14

ciechu86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa America
Spotkanie: Chile-Peru
Typ: Chile wygra różnicą min. 2 goli
Kurs: 2,95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiaj (jutro) w nocy odbędzie się spotkanie ostatniej kolejki fazy grupowej Copa America w grupie C. Zwycięsca tej grupy w kolejnej fazie turnieju trafia na Kostarykę więc spodziewam się tutaj meczu na 100% żeby ominąć Canarinhos,którzy jak narazie nie odpalili w tym turnieju ale w każdej chwili mogą zacząć błyszczeć, a po co liczyć na słaby dzień Kanarków jak można trafić na słabą Kostarykę i dalsze losy mieć w swoich rękach? Reprezentacja Peru napeno pozytywnie zaskakuje ale patrząc na personalia nie są to nazwiska powalające na kolana dlatego myślę, że gwiazdy LA ROJA z Alexisem, Vidalem i Suazo na czele dadzą radę drużynie LOS INCAS,liczę na 0 z tyłu bo oprócz Guerrero nie ma wielkiego zagrożenia w ataku a z przodu powinno być dobrze. Sugeruję się również tym, że Urugwaj wysoko pokona Meksyk U23 a wtedy to oni wygrają grupę...poprostu remis w tym meczu nikogo nie urządza, oczywiście oprócz Urusów :]
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

mistrzunio

Użytkownik
COPA AMERICA, Piłka Nożna
Chile - Peru
goście strzelą bramkę
tak 1,70
expekt
Ostatni mecz grupowy obu drużyn-obi drużyny przejdą do 1/4, ale zapewne będą chciały osiągnąć jak najlepszy wynik, aby zapewnić sobie jak najłatwiejszego rywala w 1/4.
Chile w 2 meczach grupowych traciło bramkę- najpierw wygrali 2-1 z Meksykiem, a potem zremisowali 1-1 z Urugwajem, czym pokazują że nie mają jakieś defensywy nie do przejścia.
Peru natomiast w obu meczach strzelało gola- najpierw remis 1-1 z Urugwajem i potem wygrana 1-0 z Meksykiem. Obie bramki strzelił Guerero pokazując, że jest w dobrej formie.
Myślę, że w tym meczu Peru jak najbardziej ma szanse na bramkę a kurs na to jest przyzwoity.
⛔ 100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Kobiet
Spotkanie: Japonia - Szwecja
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

W mistrzostwach świata kobiet czas na mecze ½ finału. W tych meczach wszystko może się zdarzyć, nie ma murowanych faworytów. Osobiście typuje zwycięstwo Szwecji opierając się na tym, że ta drużyna nie poniosła jeszcze porażki na tym turnieju.

Oto mecze obu ekip na mistrzostwach:

Szwecja

SzwecjaUSA 2:1 mecz grupowy
Korea Płn – Szwecja 0:1 mecz grupowy
KolumbiaSzwecja 0:1 mecz grupowy
SzwecjaAustralia 3:1 ¼ finału


Japonia

AngliaJaponia 2:0 mecz grupowy
JaponiaMeksyk 4:0 mecz grupowy
JaponiaNowa Zelandia 2:1 mecz grupowy
NiemcyJaponia 0:1 ¼ finału

Atutem Japonek jest to, że pokonały gospodarzy turnieju Niemki. W grupie przegrały jedynie z Anglią która już odpadła z turnieju. Szwedki swój mecz ćwierćfinałowy wygrały wysoko z Australią. Po tym zwycięstwie mogą być na fali. Japonia po swoim zwycięstwie uwierzyła, że może pokonać każdego. Tak naprawdę trudno wytypować zwycięzcę tego meczu. Jednak uważam, że Szwedki które należą do światowej czołówki piłkarek (obecnie 5 miejsce w rankingu FIFA kobiet) powinny wytrzymać presje ważnego meczu i awansować do wielkiego finału mistrzostw świata kobiet.
⛔ 100
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Champions League
Spotkanie: Skonto Ryga - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jutro swoje kolejne podejście do Ligi Mistrzów rozpocznie Wisła Kraków. Pierwszy rywal - mistrz Łotwy, Skonto Ryga. Wiślacy są faworytem tego meczu, i na nich stawiam.
No właśnie. Już nie takie rzeczy się w polskiej piłce działy. Sama Wisła ma w &quot;dorobku&quot; Levadię Tallin, Karabach Agdam, Valarengę Oslo czy Dinamo Tibilisi. W tym roku już Jagiellonia odpadła po zaciętym dwumeczu z Irtyszem Pawłodar... Jednak coś mi mówi, że tym razem obejdzie się bez kompromitacji.
Wisła ma na ławce Roberta Maaskanta, faceta z doświadczeniem, który wie co robi. To nie jest żyjący swoim światem Skorża, ani zapatrzony w siebie Probierz. Wydaje mi się że zdoła zmotywować swoich zawodników do grania. Bo nie oszukujmy się, Wisła piłkarsko przewyższa rywali o kilka klas. Skonto o piłkarzach pokroju Kew Jaliensa (381 występów w Eredivisie, i 10 w Reprezentacji Holandii), Osmana Chaveza (podstawowy obrońca reprezentacji Hondurasu, która grała na Mistrzostwach w RPA) czy Ivicy Ilieva (który grał już w Champions League w barwach Partizana Belgrad) może tylko pomarzyć. Oprócz tych graczy, Wisła ma pewnego Pareikę w bramce, rozkręcającego się Genkowa w ataku, czy Meliksona i Małeckiego, którzy w zeszłym sezonie grali wprost wspaniale.
Jeżeli Wisła podejdzie to tego meczu na poważnie, i nie zlekceważy rywala, to powinniśmy mieć raczej powtórkę z meczu przeciwko FK Szawle, a nie z Levadii Tallin.
Transmisja meczu o 20:30 w Polsacie Sport. Pozdrawiam.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 1

kubusek19

Użytkownik
Urugwaj - Meksyk (0:1)
Typ:1
Kurs:1.80
Buk:Bet-at-home.com
Analiza:Wczoraj podawałem Argentyne,która była pod ścianą po dwoch remisach i musiała wygrac i wygrała.Dziś jest dokladnie ta sama sytuacja.Urugwaj przez wielu typowany jako czarny koń tego turnieju narazie zawodzi.W tym meczu muszą wygrać by awansować lecz jesli chcą odzyskać zaufanie kibiców muszą odnieść przekonowujące zwycięstwo.Meksykanie przegrali oba swoje spotkania.2:1 z chile i 1:0 z Peru.Meksyk na Copa America przyjechał składem skladającym się głównie z młodzieżowców.Urugwaj jest zbyt dobrą drużyną by żegnać się z turniejem w fazie grupowej.Myślę,że Diego Forlan i inne gwiazdy drużyny Urugwajskei bezproblemu poradzą sobie z młodzieżowcami Meksyku.Moim zdaniem to będzie pogrom.Zachęcam do grania tego spotkania gdyż myślę,że tutaj niespodzianki nie będzie.
⛔ 100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Francja - USA
Typ: X/X
Kurs: 4.85
Betgun
Obie druzyny w podobnych okolicznościach doszły do tego polfinalu. Francuzki przegrywajac 0-1 z Anglią doprowadziły do remisu i dogrywki az w wkoncu wyszly szczesliwie z karnych, natomiast Amerykanki straciły prowadzenie 1-0 i rowniez doszlo do dogrywki w której stracily szybko gola (bardzo ładnego zreszta) ale udalo sie zachowac zimna krew i doprowadzic do remisu i dogrywki z ktorej jak Francja wyszły szczesliwie i sa w połfinale. Teraz napewno obie druzyny nie beda chcialy grac dogrywki tyle ze obydwie te druzyny nie dzieli zbyt wiele. USA jest faworytem, lecz miały jeden dzień mniej na odpoczynek. W dodatku trafiają na druzyne lepiej poukładaną i lepszą taktycznie niz Brazylia, z prawie równie dobrze wyszkolonymi technicznie zawodniczkami z przodu. Zapowiada sie ciezki meczyk, obie druzyny bedą zmęczone i to odbije sie na widowisku w ktorym najwazniejsze bedzie dla obu druzyn nie stracic bramki.
⛔ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Spotkanie: Urugwaj - Meksyk
Typ: Drużyna gości strzeli w obu połowach? NIE
Kurs: 12,00
Bukmacher: Betsson
Analliza:
Żeby nie było wątpliwości, na wstępie zamieszczam screen fragmentu oferty betsson:

Nie wiem, jak to policzycie, ale w regulaminie nie znalazłem zapisu zakazującego wykorzystywanie ewidentnych błędów bukmachera.
Głównymi faworytami turnieju, jak wiemy, są Brazylijczycy i Argentyńczycy, ale Urugwaj też jest bardzo dobrym zespołem i znajduje się w gupie ekip, które powalczą o trzecie miejsce, a może nawet zagrają w finale. Jednak Urugwaj póki co rozczarowuje - 2 punkty po meczach z Chile i Peru to na pewno nie to, czego można było się po nim spodziewać. Dziś w nocy piłkarze Urugwaju zagrają mecz ostatniej szansy. Wprawdzie nawet remis może zagwarantować im awans (z 3 zespołów, które znajdą się na trzecich miejscach w swoich grupach tylko jedna nie zagra w ćwiećfinale), ale Urugwaj zagra o pełną pulę, aby zagrać w ćwierćfinale z teoretycznie słabszym rywalem. Zresztą Urugwaj ma po prostu lepszych piłkarzy, więc dlaczego mieliby się oni zadowalać remisem? Meksyk przegrał oba dotychczasowe mecze. Ograli ich nawet Peruwiańczycy, którzy grają bez Pizarro i Farfana. Urugwaj tracił w obu spotkaniach po jednej bramce i nie zanosi się, by w tym meczu stracił więcej goli, a wystarczy, że ten warunek zostanie spełniony i typ będzie trafiony. Poza tym kurs powinien być równy 1,01 a takie kursy nie wchodzą naprawdę bardzo rzadko.
✅ 400
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
dyscyplina : pilka nozna , copa america
spotkanie : urugwaj - meksyk
typ : druzyna nr:2 ponizej 0.5 gola w meczu
kurs : 1.95
bukmacher : sportingbet
analiza :
dzis w nocy o godzinie 2.45 dojdzie do ostatniego spotkania grupy grupy C tegorocznej copa america , naprzeciw siebie stana druzyny urugwaju i meksyku . zaczne od urugwaju , no coz graja oni solidny futbol i mysle ze z biegiem czasu beda grac coraz lepiej na tym turnieju . po dwoch remisach w pierwszych spotkaniach urusi zostali podstawieni pod sciana i za wszelka cene beda musieli ten mecz wygrac.
meksyk w moim przekonaniu jest najwiekszym negatywnym zaskoczeniem tego turnieju , wielu stawialo na nich w kontekscie wyjscia z grupy , a tu co ? 2 mecze i dwie porazki , kolejno z chile 1:2 i z peru 0:1 . jedno jest prawie pewne : to jest ostatnie spotkanie meksyku w copa america (owszem meksykanie mogliby by przeciez awansowac jako najlepsza druzyna z 3 miejsca , ale musialaby by byc spelniona masa warunkow , w tym wysoka wygrana z urugwajem , w co abolutnie nie wierze)
urugwaj to w koncu czwarta druzyna globu i mysle ze pozegnanie sie ich na etapie fazy grupowej tego turnieju byloby wielka sensacja , dlatego urusi wyjda na maxa zdeterminowani i mysle ze przede wszystkim postawia na twarda defensywe . a jak sie gra na zero z tylu , to sytuacje bramkowe tez sie znajda :p . osobiscie licze na wynik 1:0 lub 2:0 na korzysc urugwaju . typ uwazam za pewniaka 10/10 , wiec smialo mozna stawiac wieksze stawki !!!POLECAM!!!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
mecz towarzyski
Spotkanie: York City - Sunderland
Typ: Sunderland wygra 1. połowę i cały mecz
Kurs: 1,95
Bukmacher:

Kolejny sparing, kolejny typ z ogromnymi szansami powodzenia. Sunderland w spotkaniu towarzyskim zagra z York City, zespołem występującym w Conference National, a więc dopiero w piątej lidze. Co więcej, zespół ten na swoim szczeblu rozgrywkowym miniony sezon zakończył dopiero na ósmej pozycji, ale to nie jest akurat najważniejsze. Punktem odniesienia jest pierwszy z przytoczonych wyżej faktów.

Sunderland to z kolei nie byle kto, bo średniak Premier League, ekipa, która w poprzednim sezonie zajęła całkiem przyzwoite, dziesiąte miejsce. Craig Gordon, Kieran Richardson, John O&#39;Shea, Wes Brown, Sebastian Larsson, Steed Malbranque, Fraizer Campbell, Stéphane Sessègnon, Anton Ferdinand czy Asamoah Gyan to zawodnicy, których przedstawiać nie trzeba.

Dzisiejszy pojedynek z York City będzie najłatwiejszym z przedsezonowych wyzwań i, co zrozumiałe, na boisku pojawi się niejeden rezerwowy w zespole Sunderlandu, jednak celem pre-sezonu jest przede wszystkim przygotowanie graczy na trudy nadchodzących rozgrywek ligowych, więc większość ważnych ogniw ekipy Steve&#39;a Bruce&#39;a powinna pojawić się na murawie. W końcu chodzi tu o przetarcie przed sezonem, który w Anglii startuje stosunkowo wcześnie.
Kurs 1,95 na prowadzenie Sunderlandu do przerwy i dowiezienie przewagi do końca wydaje mi się bardzo dobry, jak na rywalizację średniaka Premiership z piątoligowcem, stanowiącym w dodatku dopiero ósmą siłę swej klasy rozgrywkowej. Typ wart zagrania, polecam jak najbardziej.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 0

louek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Champions League
Spotkanie: Skonto Ryga - Wisła Kraków
Typ: X
Kurs:
3,70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Przyzwyczajony do kompromitacji Polskich drużyn w europejskich pucharach do meczu podchodze z pewnym dystansem. Wieloletnie doświadczenie podpowiada mi, że należy ostrożnie podchodzić do Polskich drużyn w meczach wyjazdowych. Jak najbardziej jestem przekonany, że Biała Gwiazda awansuje jednak jak to na Polaków przystało przypieczętuje swój awans w domu. Kilku nowych piłkarzy, słynne &quot;nieprzygotowanie w okresie wakacyjnym polskich klubów&quot; zapowiada bardzo zachowawczą grę Wisły i mało atrakcyjne spotkanie. mimo tego, że ostatnie spotkania tych drużyn kończyły się zwycięstwami naszych tym razem widzę tylko jedną opcje czyli wynik remisowy po nudnym spotkaniu. Skonto Ryga ma zbyt mało atutów żeby mecz wygrać jednak dzięki jednemu a mianowicie atutowi własnego boiska na pewno będzie starała się przedłużyć szanse na awans. Polecam ten mecz w szczególności do zakładów systemowych z podziałem grupowym. W tzw Tasiemcach może popsuć nam kupon ???? &quot;w grach bukmacherskich pewniaki nie istnieją
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Copa America 2011
Spotkanie: Urugwaj - Meksyk Rzut karne
Typ: tak
Kurs: 4,2
Bukmacher : Betfair
Analiza: W spotkanie ostatniej kolejki fazej grupowej Copa America 2011 w grupie C spotykaja sie Urugwaj i Meksyk. Po dwoch spotkaniach 4 druzyna ostatnich Mistrzostw Swiata ma zaledwie 2 punktw na koncie i nie jest pewna awansu. Zdobywca pucharu Concacafu na tej Edycji Copa America gra mlodym nie doswiadczonym skladem i po dwoch spotkaniach ma 9 na koncie. Obie druzyny beda w to spotkanie walczyc o awans, gdyz pomoimo ciezkiej sytuaje Meksyk ma nadal szanse zeby zagrac dalej. Faworytem tego spotkanie bedzie druzyna z Urugway, i napewno jej pilkarze zrobia wszystko dzis zeby wywalczyc komplet punktow i zapewnic sobie awans do kolejnej rundzie. Moim zdaniem pilkarze z Urugwayu nie beda chcieli sie zadowolic tylko skromna wygrana, lecz zrobia wszystko zeby dzis wysoko wygrac. Napewno od pierwszych minustach spotkanie silne atak urugway z Forlanem, Suarezem i inny, ostro zaatakuja malo doswiadczona obrona Meksyku. Uwazam ze w takiej sytuajca pilkarze w polnocy kontynentu nie raz beda musieli przekroczyc przepisow zeby ratowac sie. Biorac pod uwage ze gra bedzie sie toczyla glownie na polowa druzynie z Meksyku i szczegolnie pod jej bramka to wzrastaja szanse zeby faul byl w pole 16m, co zmusi sendzie zeby podyktowac jedenastka. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Urugwajem i Meksyk sedzia podyktuje jedenastka.
⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Bad Gastein
Spotkanie: Nastja Kolar - Ksenia Pervak
Typ: Ksenia Pervak wygra 2-0
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem singlowy pojedynek pań w Bad Gastein pomiędzy anonimową dla mnie Słowenką Nastją Kolar i rosjanką Ksenią Pervak. Zacznę od Rosjanki, która ostatnio jest w bardzo dobrej formie. W Wimbledonie doszła aż do 1/16 finału pokonując po drodze Shahar Peer, Paulinę Parmentier oraz Andreę Petkovic czyli zawodniczki teoretycznie lepsze od siebie. Odpadła dopiero w meczu z bardzo dobrze spisującą się Tamirą Paszek, której zdołała urwać seta. Przed Wimbledonem zaliczyła turniej w Zlinie, w którym także doszła bardzo daleko. Tutaj, w Bad Gastein w 1. rundzie pokonała znaną Francuzkę Alize Cornet w dwóch setach 7-6 6-2. Ksenia jest leworęczną zawodniczką co dodatkowo utrudnia grę z nią jej rywalkom. Dzisiaj Pervak zmierzy się z anonimową jak dla mnie Nastją Kolar. O Słowence wiem tylko tyle, że wygrała w 1. rundzie z Allą Kudryavtsevą, postacią znaną, ale ostatnio będącą w dołku formy. Wcześniej Kolar przegrywała z takimi zawodniczkami jak Eric Doroteja czy Eugenie Bouchard czyli kompletnie nieznanymi. Moim zdaniem dzisiaj pewne zwycięstwo w dwóch setach Kseni Pervak.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Skonto Ryga - Wisła Kraków
Bukmacher: gamebookers
Typ: 1 do połowy
Kurs: 5.25
Czas rozpoczęcia: 20:30
Analiza:
Kolejny bój Wisły Kraków o Ligę Mistrzów. To już 7 podejście Wisły do włączenia się do piłkarskiej elity. Historia zatacza koło bowiem odkąd nastała &quot;era Cupiała&quot; pierwszym przeciwnikiem Wisły 10 lat temu było Skonto Ryga, które zostało wyeliminowane przez Wisłę (2:1 i 1:0). Potem było już zdecydowanie trudniej - 3 przegrane z Barceloną, 2 z Realem Madryt, potem z bardzo silnym wtedy Anderlechtem i dramatyczna wojna z Panathinakosem. To właśnie wtedy Wisła była najbliżej awansu i właśnie od tego momentu kadra Wisły zaczęła stopniowo słabnąć. Przyszedł blamaż z Levadią Tallin. Już nie trzeba wspominać w międzyczasie boje Wisły o udział w Pucharze UEFA, które były jeszcze bardziej kompromitujące. Dlatego też nauczony tym co działo się z Wisłą (i wszystkimi pozostałymi naszymi klubami) stawiam dziś na Skonto. Jest to mecz wyjazdowy. Oczywiście wierze, że Wisła awansuje ale czuje że dziś obejrzymy bramkowy remis. Obserwując sparingi Wisły bardzo łatwo stwierdzić, że drużyna jest ciągle słaba w defensywie oraz traci bramki bardzo szybko (w 10-15 min meczu), zatem Skonto może to wykorzystać już w 1 połowie. Nie chcę już pisać o ostatnim hańbiącym meczu Jagiellonii z Irtyszem, ale wpadek polskich klubów można wymieniać na pęczki, a sukcesów w ostatnim 10leciu prawie wcale. Wisła jest dużo groźniejsza u siebie. Na wyjazdach nawet w naszej słabej lidze miała problemy z Koroną Kielce czy Polonią Bytom. Więc tak jak pisałem, dziś troszke bardziej gram na Skonto bowiem Wisła mimo wszystko jest niewiadomą. Są fajne transfery, zagraniczny trener, ale dla mnie jest to wielki X na koniec meczu i wygrana Skonto w 1 połowie. Co się stanie zobaczymy już od 20:30.
⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Stuttgart
Spotkanie: Andreas Seppi - Marcel Granollers
Typ: 2
Kurs: 3.27
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad tym typem, ale doszedłem w końcu do wniosku, że warto zaryzykować w tym meczu, bo kursy są zdecydowanie przesadzone. Włoch (rakieta numer jeden w swoim kraju) wygrał niedawno turniej na trawie w Eastbourne, jednak na cegle w tym sezonie nie imponował. Seppi to straszny solidniak, który na ogół wygrywa co ma wygrać, ale gdy przychodzi co do czego to nie jest w stanie pokonać nikogo z czołówki (dla przykładu, tylko raz udało mu się wygrać mecz w 2011 roku, będąc w roli typowego outsidera, był to finał w Eastbourne, zakończony kreczem rywala ???? dla porównania Granollers wygrał już 6 takich spotkań, m.in. z Wawrinką, Davidenką i Troickim). Mimo 190 cm wzrostu (Hiszpan zresztą mierzy tyle samo) nie ma mocnego podania, choć pierwsze potrafi być całkiem kąśliwe. Nie nazwałbym jednak serwisu Włocha specjalną zaletą, widzę nawet lekką przewagę Hiszpana w tym elemencie. Główną bronią Seppiego jest bardzo pewny forhend, którym zdobywa większość punktów. Marcel jak na Hiszpana gra ofensywnie, choć na cegle potrafi wdać się w dłuższą wymianę. Po swoim serwisie lubi pobiec do siatki, gdzie jest raczej pewny. Dokładnie rok temu również spotkali się w pierwszej rundzie turnieju, tyle że w Bastad, wygrał wtedy Włoch, oddając Marcelowi 6 gemów. Wtedy kursy były niemal równe i gdyby dziś było podobnie odpuściłbym ten mecz. Tak nie jest, więc próbuje typu na Hiszpana, który w zeszłym sezonie był w gorszej dyspozycji (twierdzę tak patrząc na wyniki), natomiast Seppi w lepszej (Włoch na cegle wygrał w tym roku na poziomie ATP tylko 2 mecze!). H2H 2:1 dla Andreasa, jednak ostatni mecz (USO 2010) wygrał... Marcel. Dlatego widząc kilka czynników wskazujących na Hiszpana poszukam tu niespodzianki, tym bardziej, że bukmacherzy bardzo mocno zasugerowali się przy wystawianiu kursów, wynikami osiąganymi na trawie :wink:
✅ 327
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 7

lgglpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia - J-LEAGUE
Spotkanie: Yokohama Marinos vs Montedio Yamagata
Typ: 1/1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Data: 12:00 13.07.2011
Analiza:
Gospodarz zajmuje 2 miejsce w tabeli 30 pkt i traci 1 pkt do lidera
Goście zajmują przedostatnią pozycje czyli 17 i mają 9 pkt
Gospodarze u siebie bilans: 4 1 1 bramki 11 : 6
Goście na wyjezdzie bilans: 0 1 6 bramki: 6 : 17
Yokohama Marinos przegrał tylko jeden mecz u siebie i to z liderem ligi. Montedio Yamagata nie wygrał jeszcze na wyjeździe i tylko jeden remis.
Obstawiam, że padną ponad 3 bramki w tym Yokohama Marinos wyjdzie na prowadzenie już w pierszej połowie i nie odda prowadzenia w drugiej połowie.
Analizę opieram tylko na tych danych nie wiem czy są jakies braki w składach.
✅ 95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom