>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.07.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 13. Lipca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal LE
Godz: 19:30
Spotkanie Valetta-Utrecht
Typ: over 3.5
Kurs 2.62
Buk Fortuna
Analiza: Kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej, ekipa Maltańskiej Valetty podejmowała będzie drużynę Holenderskiego Utrechtu, goście od samego początku są stawiani w roli zdecydowanych faworytów do wyjścia z tej pary zwycięsko. Utrecht zaczyna kwalifikację dopiero od tej rundy ekipa z Malty na swojej drodze już pokonała drużynę Folgore z San Marino , tutaj na pewno goście będą dyktować warunki gry bowiem są zespołem znacznie lepszym i bardziej doświadczonym na arenie europejskiej. Obie drużyny potrafią grać overovo więc na pewno bramki w tym spotkaniu zobaczymy , myślę że po jednej jak i po drugiej stronie bowiem Valetta bramkę tutaj zdobyć powinna, goście natomiast ostatnio przegrali 2 spotkania sparingowe i ogólnie te mecze towarzyskie nie wyszły dobrze w ich wykonaniu,ale myślę że w tym meczu bardziej się skoncentrują na grze i będą chcieli już po pierwszym spotkaniu zapewnić sobie awans do dalszych gier, mój typ po końcowym gwizdku sędziego to wygrana przyjezdnych 1:3 , myślę że obie ekipy nie skoncentrują się w tym wypadku tylko i wyłącznie na obronie i zagrają do przodu.
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : ???? Perugia challenger, round of 16, clay
Godzina: 17:00
Spotkanie: Giraldo Santiago - Tsitsipas Stefanos
Typ : Tsitsipas Stefanos
Kurs : 1.95
Bukmacher : Unibet
Grek ma 19 lat, talent i papiery na grę w tenisa.Jest uniwersalny pod kątem nawierzchni. Robi spore postępy i wspina się w rakingu (192). W ostatnich miesiącach na clayu wygrane z Veselym(48),Fabbiano(91),Otte(171),na trawie też wyglądało to niezle. Można więc założyć,że forma jest ,tym bardziej,że w R1 pokonał niezłego ostatnio Escobara.
Gilardo(101) 30 lat na karku i sporo doświadczenia na światowych kortach,jednak ostatnio jego gra nie zachwyca. Porażki na mączce z Ofnerem(216),Balazsem(174).W R1 wygrał z deSchepperem(154),ale to gracz szybkich nawierzchni. Nie widzę ostatnio w grze Santiago nic specjalnego. Warto zaznaczyć,że panowie spotkali się dwa tygodnie temu na trawie Wimbledonu i górą był Tsitsipas. Stat clay 2017 (9/8-16/9).
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon, półfinał singla kobiet
Godzina : 14:00
Spotkanie : Muguruza - Rybarikova
Typ : Muguruza i under 20,5 gema w meczu
Kurs : 2,48
Bukmacher : Fortuna
Muguruza jest zdecydowana faworytką tego meczu. Jedyne co ja może zgubić w meczu z sensacja tego turnieju jest myśl że wygrala już na starcie. Muguruza na turnieju nie grała ani raz setów dłuższych niż 10-gemowe stąd połączenie typu z under 20,5 gema. Ostatnie dwa spotkania tych dwóch tenisistek kończyły się poniżej tej właśnie granicy. Gra faworytki meczu może zachwycać. W meczu z Kuzniecowa była bliska perfekcyjnej gry, a grała nie lada z kim bo Rosjanka jest w świetnej formie. W związku z czym uważam ten typ za jak najbardziej prawdopodobny.
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 104

kibic-fks

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska - kwalifikacje
Godzina : 18.00
Spotkanie : Shkendija - HJK
Typ : Shkendija
Kurs: 1.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam, dziś pora powrócić do ulubionej dyscypliny, a wiec piłka nożna, mecz Shkendija - HJK kolejna runda kwalifikacji do Ligi Europejskiej.
HJK w poprzedniej rundzie ,w pierwszym meczu doznało porazki z Connah&#39;s 0:1 by w rewanżu u siebie zwyciężyć 3:0 .
Przewaga co prawda była spora w obu meczach po stronie zespołu z Helsinek, jednak porażka z amatorami z Walii chwały im nie przynosi.
W składzie HJK oprócz krajowych zawodników, występuje też kilku piłkarzy z Afryki, bramkarz jest z Niemiec i kapitanem jest Brazylijczyk .
Shkendija w poprzedniej rundzie rozbiła Dacie Kiszyniow 3:0 i w rewanżu 4:0 , do tego w obu spotkaniach spora liczba sytuacji.
Pamietamy rok temu co zrobiła z Cracovią i jak później nieźle sobie radziła.
Shkendija skład ma oparty w dużej mierze na pilkarzach z Macedonii, w 11tce znajdują się też Brazylijczyk , Niemiec i Chorwat.
Dacia Kiszyniow to nie HJK, piłkarze ze stolicy Finlandii rządzą i dziela na ligowym podwórku, niemniej jednak ich rodzima liga nie powala na kolana.
Shkendija u siebie powinna powalczyć o zwycięstwo z HJK. Myślę , ze stac ich na to spokojnie. Ogólnie faworytem do awansu ,do następnej rundy z tej pary, moim zdaniem jest Shkendija .
Dzis 13ty ???? , mam nadzieję , że nie okaże się pechowy.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
muminsc 384

muminsc

Użytkownik
Dyscyplina TdF Kolarstwo
Godz: 11:10
Zakład: Uran Top 3
Kurs 4.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na poprzednim górskim etapie Uran pokazał, że chce się liczyć w tegorocznym TdF. Do pomocy ma Rollanda i Talansky&#39;ego, którzy doświadczeniem są w stanie pomóc Uranowi. Forma Kolumbijczyka wg mnie rośnie i ma realne szanse na podium. Świetnie pojechał ostatnie metry zwycięskiego etapu, liczę że jutro też znajdzie się na podium. Froom będzie zainteresowany Aru, etapowy sukces go nie interesuje. Z rywali zostaje Bardet i Martin. Dobry kurs.
⛔100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - WTA SINGEL WIMBLEDON
Godzina: 15:00
Spotkanie: WILLIAMS V. - KONTA J.
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:Stawiam na wygrana wygrana Konta J. Brytyjka jest w mega formie mysle ze kondycyjnie wyglada lepiej od 37 letniej Venus .Pomoze napewno to ze gra u siebie i publicznosc napewno po jej stronie i da jej kopa a brytyjka da z siebie 110% bedzie walczyc o kazda pilke
⛔100
 
kamasutra10 562,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock Rovers - Mlada Boleslav
Typ: Mlada Boleslav win / over 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.90
Bukmacher : iforBet
Analiza:

Kolega uprzedził mnie z typem na Skhendije , wybrałem więc inny który mi się podoba. Fakt wybór dzisiaj ogromny jeśli idzie o LE , no ale jak to w bukmacherce nie sztuką jest coś trafić , a sztuką jest wybrać ten odpowiedni , więc próbujemy.
Pojedynek drużyny irlandzkiej z czeską jak dla mnie ma jednego faworyta do awansu i nie sa to dzisiejsi gospodarze.
Rovers w poprzedniej rundzie rywalizowali z islandzkim Stjarnan pokonując dwukrotnie rywala stosunkiem 1:0.
Mlada Boleslav rozpoczyna dopiero rywalizację o fazę grupową LE , jest to też pierwszy oficjalny mecz sezonu nie licząc spotkań sparingowych w których grała w kratkę. Dwa pierwsze na rodzimym gruncie, przegrana 2:1 z ekipą Varnsdorfu i remis 1:1 z Hradcem Kralove. Później przyszły dwa zwycięstwa po 2:1 z drużynami Apollonu Limasol i Sturm Graz przedzielone porażką 3:1 z FK Rostov.
Pewnym handicapem dla Irlandczyków jest zapewne fakt że mają za sobą 21 ligowych kolejek , a goście przystępują z &quot; marszu&quot; do tej rywalizacji , aczkolwiek nie sądzę by to miało decydujący wpływ na awans. Różnica w poziomie lig jest na tyle znacząca że Czesi w obydwu meczach nie powinni mieć większych problemów.
Być może gospodarze strzelą w domu gola , lecz zejdą z murawy w moim odczuciu pokonani. Opcja na tego typu zdarzenie BTTS/ Mlada wyceniona na @ 2.60 , dlatego biorę tę opisaną wyżej z lepszym kursem.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska - kwalifikacje
Godzina: 16:00
Spotkanie: Pavlodar - Crvena Zvezda
Typ: 2 handicap (-1)
Kurs: 3,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wicemistrz Serbii jedzie do Kazachstanu na mecz z trzecią drużyną ubiegłego sezonu, a obecnie czwartą Irtysh Pavlodar. Gospodarze w tym sezonie nie grają rewelacyjnie na swoim stadionie, 3-4-3 (14-13) i grają w kratkę. Czerwona Gwiazda z Belgradu wydaje mi się być drużyną o klasę lepszą, a poprzedni sezon na wyjeździe w lidze 15-1-2 (44-18), może nie poradzili sobie najlepiej z Florianą na Malcie w poprzedniej rundzie kwalifikacji, ale grali już na luzie z dorobkiem 3 goli ze swojego stadionu. Crvena odpadła w zeszłym roku z Sassuolo i w tym roku będą grać w każdym meczu na 100% by to się nie powtórzyło. Liga serbska wydaje mi się być dużo silniejszą od kazachskiej i tu upatruje zwycięstwa różnicą przynajmniej 2 goli. Stawiam na wynik 1-3.
⛔100
 
K 0

kamil23r

Użytkownik
Witam ostatnio bardzo zle mi szło i jestem do tylu jakieś 800zł chciałbym się odkuć
co myślicie o takich typach
MFK Rużomberk - SK Brann 1 kurs 2.67
Shkendija - HJK Helsinki 1 kurs 1.90
Ostersunds FK - Galatasaray 2 kurs 1.95
Slovan. Bratysława - Lyngby BK 1 kurs 2.00
Zeljeznicar - AIK Sztokholm 2 kurs 2.55
Ferencvaros - Midtjylland 2 kurs 2.20
Valur Reykjavik - Domzale 2 kurs 2.83
Kusi mnie postawić z jednym albo dwoma błędami co wy na to?
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska - kwalifikacje
Godzina : 20:45
Spotkanie : Cork C. - AEK Larnaca
Typ : Cork City / over 2.5 gola w meczu
Kurs: 5
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
witam
zacznę od tego, że lubię stawiać na Cork C. Dziś buki trzymają stronę ich rywali, więc ja zagram przeciwko ich przewidywaniom i postawię tutaj pewną 1. Nie będę się tutaj rozpisywał o Cork bo pisałem już wiele razy jak wygląda ich sytuacja w rodzimej lidze. Jeśli chodzi o europejskie puchary to zwyciężyli Levadię Tallin zarówno u siebie, jak i na wyjeździe (4-2, 2-0) teraz ich przeciwnik niewątpliwie z wyższej półki, ale nie uważam aby irlandczycy byli tutaj skazani na pożarcie. Doskonale pokazał to mecz kwalifikacji Ligi Mistrzów gdzie Dundalk (mistrz, ale i ekipa która ogląda w ligowej tabeli plecy Cork) zgodnie w przewidywaniami postawił twarde warunki Rosenborgowi Trondheim. Uważam, że tutaj Cork jest mocno niedoceniany przez buki i kurs na ich zwycięstwo powinien być w granicach 1.8 - 2 (jest 2.76).
AEK Larnaca pierwszą rundę kwalifikacji przeszła również bez kłopotów, ale po wysokim zwycięstwie u siebie 5-0 nad Lincoln Red Imps (Gibraltar) odpuściła spotkanie rewanżowe i dość nieoczekiwanie zremisowała 1-1. Tutaj sytuacja zgoła inna bo przeciwnik to kilka klas wyżej notowany zespół niż ich pierwszy rywal, a mecz wyjazdowy jest okazją do zrobienia zaliczki przed rewanżem u siebie więc nie ma mowy o jakimkolwiek braku koncentracji.
Cork u siebie nie przegrali już niemal od roku i to pokazuje jak niesamowicie silny jest to zespół. Nie dość, że nie przegrali to wygrywają wszystko jak leci u siebie od połowy sierpnia 2016.
Dodatkowo w 8 na 10 ostatnich spotkań domowych Cork został pokryty over 2.5 (wliczając w to ligę oraz kwalifikacje do Ligi Europy)
Cork wystąpi dziś najprawdopodobniej w najmocniejszym składzie, w AEK wciąż nie wystąpi bramkarz Ruben Mino, który nie doszedł do siebie po zerwaniu więzadeł.
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bröndby IF - Vaasan Palloseura (handicap 0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,54
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dla mnie najpewniejszy mecz dzisiejszych spotkań w kwalifikacjach Ligi Europy.
Kadrowo gospodarze biją zdecydowanie swego rywala i w pierwszym meczu na własnym stadionie minimum 2 golami różnicy powinni wygrać pokrywając tego handicapa. Oba zespoły bez problemów kadrowych i w tym meczu zagrają w swoich najmocniejszych składach. To, że gospodarze będą prowadzić grę, utrzymywać się częściej przy piłce i mieć więcej sytuacji do strzelenia gola nie ulega wątpliwości. Zespół fiński miał już dużo szczęścia w poprzedniej rundzie, w której grał ze słoweńską Olimpiją Ljubljana i nieoczekiwanie wyeliminował przeciwnika. W tamtym spotkaniu Vaasan miał bardzo wiele szczęścia i uważam, że ten limit został już wykorzystany i teraz już tak kolorowo nie będzie. Olimpija miała w meczu u siebie mnóstwo sytuacji ale zabrakło skuteczności i bardzo szczęśliwie to fiński zespół awansował dalej. Bröndby to jeszcze wyższa półka i w dzisiejszym spotkaniu już tyle szczęścia goście mieć nie będą. Typuję dość łatwe i pewne zwycięstwo gospodarzy.
✅54
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy U20 - Kobiety
Godzina: 21:45
Spotkanie: Belgia - Rosja
Typ: Rosja powyżej 71.5 pkt
Kurs: 1.55
Bukmacher: forBet
Analiza:
Zachęcony udanym typowaniem w dniu wczorajszym, dziś również postanowiłem zająć sie Mistrzostwami Europy U20. Według mnie jest to typ bardzo ostrożny, ponieważ nie wyobrażam sobie aby Rosjanki nie zdobyły więcej niż 71.5 punktów. Wszystkie cztery mecze na ME Rosjanki wygrały, rzucając minimum 75 pkt: z Serbią 75:72, z Turcją 81:51, z Holandią 86:81, z Bośnią i Hercegowiną 91:65. Jak widać cały czas notują progres punktowy i teraz powinny zdobyć jakiś 96 pkt ???? .
Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się u Belgijek, które przegrały dwa mecze (z Polską 48:70 i z Hiszpanią 36:65) i dwa mecze wygrały (ze Szwecją 73:63 i z Portugalią 67:42). Nie widzę możliwości aby młode koszykarki z Belgii miały jakiekolwiek argumenty mogące przeciwstawić się Rosjankom. Wiedzą to również bukmacherzy którzy ustawili niezwykle małe kursy na wygraną Rosji. Dlatego gram na zdobycz punktową, a wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska - kwalifikacje
Godzina : 20:30
Spotkanie : Trencin-Yehuda
Typ : azjatycka suma goli over 2,75
Kurs: 2,15
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Trencin to drużyna która w poprzednim sezonie zajęła 4 miejsce w lidze z bilansem bramkowym 53-49. Pokazuje to że młody zespół, w którym średnia wieku wynosi 21,2, lubi grać ofensywnie nie zwracając uwagi na zabezpieczenie własnej bramki. Podobnie jest w obecnym sezonie. Widać to w meczach towarzyskich i dwóch ostatnich w LE. Wyniki mówią same za siebie:3:0, 5:1, 6:3, 1:1.
Zespół gości to drużyna która zajęła 11 miejsce w 14 drużynowej lidze, ale wywalczyła puchar kraju i dzięki temu gra w eliminacjach do LE. Bilans bramkowy drużyny 20:32. Yehuda co prawda nie strzela zbyt dużo bramek ale potrafi te bramki tracić, a przy tak usposobionych gospodarzach, którzy zapominają o obronie powinni sami coś ustrzelić.
Myślę, że Trencin sam powinien ogarnąć ten over. Oni się nie bronią tylko grają do przodu. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - LE - kwalifikacje
Godzina : 18:00
spotkanie : Ruzomberok vs SK Brann
typ : Brann
kurs : 2,35
bukmacher : totolotek
Analiza:
spotkanie kwalifikacyjne miedzy slowackim Ruzomberok a norweskim Brann
Slowacy sa jeszcze przed sezonem, w poprzednim ostatnie 5 spotkan zespolu to ( 3-1-1 ) bramki 11:5.Druzyna oparta na zawodnikach ze Slowacji w skladzie jest tylko 3 obcokrajowcow.Najlepszy napastnik Jakub Mares w 31 meczach zdobyl 14 bramek.Druzyna posiadajaca niezly potencjal w ataku ale ich obrona jest juz slabsza mimo ze stracili tylko 5 bramek.
Brann jest w trakcie sezonu i zajmuje w tabeli2 miejsce na 16 rozegranych meczy ich dorobek to ( 7-6-3 ) bramki 30:13.Na wyjazdach w osmiu meczach zdobyli 9 punktow ( 2-3-3 ) i bramki 8:9.Ostatnie wyjazdowe spotkanie przegrali z 5 w tabeli Stabeak 0:2.Druzyna posiada w sumie dobry atak i obrone strzelajac 30bramek a tracac 13.
Poniewaz Brann jest w trakcie sezonu postanowilem zagrac na ich wygrana i kurs 2,35 jest kuszacy.
pozd. i powodzenia
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , LE - Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Gabala - Jagiellonia Białostyk
Typ: Under 0,5 gola Jagiellonia
Kurs: 2.64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to bet, z pewnym ryzykiem, które jednak jestem w stanie podjąć. Jak zacytowany kolega napisał postawa Jagi na wyjazdach delikatnie rzecz ujmując nie napawa optymizmem, a dwumecz z Dinamo Batumi tylko to potwierdził. W żadnym stopniu nie przekonuje mnie wynik 4:0 u siebie, gdyż klasa sportowa i finansowa między obiema drużynami była znacząca. Bardziej przyjrzałbym się spotkaniowi na wyjeździe, w którym Jaga wygrała skromnie 1:0, choć niewykorzystany rzut karny przed bramką i jedna bardzo dobra okazja (oglądałem mecz, nie przypominam sobie, aby Jaga zrobiła więcej znakomitych szans), to i tak mało przeciwko Gruzińskiej drużynie, przeciwko której zagrali. Ich czwartkowy rywal z Azerbejdżanu jest o wiele mocniejszym rywalem. Spotkania w takich krajach zawsze są niewygodne dla przeciętnych zespołów z europy środkowej i zachodniej. Można upatrywać zagrożenia w kontrach Jagi, gdyż z pewnością to gospodarze będą przeważać w meczu, przynajmniej póki nie strzelą co najmniej jednego gola. Jednak uważam, że polski zespół nie będział miał zbyt wielu dobrych okazji na zdobycie bramki, dlatego musi być niesamowicie skuteczny, aby trafić piłką do siatki.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon, półfinał singla kobiet
Godzina : 14:00
Spotkanie : Muguruza - Rybarikova
Typ : Rybarikova
Kurs : 3.25
Bukmacher : Forbet

Nie będę się tutaj znacząco rozpisywał. Wszystko, co pisałem, a typowałem Rybarikovą już bodajże trzykrotnie - podtrzymuję...(można wrócić do przedwczoraj do szerokiej analizy w meczu z Vandeweghe) Dziewczyna gra z pasją i nie robi z siebie wielkiej zawodniczki, nie ma wypalonego ego i dzięki temu wraz z umiejętnościami zaszła tak daleko. Dzisiaj pod ścianą stanie Muguruza, czyli zawodniczka, której może nie iść, jak rywalka dobrze zacznie grać w obronie i neutralizować jej mocne strony. Niewątpliwie &#39;Ryba&#39; taką zawodniczką jest. Niezwykle ambitną, pełną woli walki i wkładającą całe swoje serducho w mecz. Życzę jej aby wygrała ten Wimbledon. Najtrudniejsze zadanie będzie w półfinale, przeciwko Muguruzie. Dodam jeszcze, że nikt nie dawał szans Magdalenie już z Coco... Powodzenia!
⛔100
 
mglisty 59

mglisty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Qabala - Jagiellonia
Typ: FK Qabala
Kurs: 2.15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie ma co się rozpisywać. Nie widzę szansy na zwycięstwo Jagi w tym meczu. Kto oglądał dwumecz białostoczan z Gruzinami w poprzedniej rundzie, ten wie o co mi chodzi. Owszem, 5-0 ładnie to wygląda na papierze, ale styl był przeciętny, żeby nie napisać - słaby. Azerowie dwa lata podrząd awansowali do fazy grupowej LE, budżet mają kilkukrotnie większy od Jagi, kilka fajnych transferów udało się im zrobić w tym okienku. A Jaga? Odszedł Probierz, Wasiliew, o nowych zawodnikach nic nie słyszałem. Moim zdaniem skończy się dzisiaj 2-0.
⛔100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Liga Europy
Godzina: 20:15
Spotkanie: Slovan Bratislava - Lyngby
Typ: Slovan Bratislava i powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: forBet
Analiza:
W pierwszym meczu drużyna ze Słowacji rozgromiła armeński zespół Pyunik aż dwukrotnie. W pierwszym meczu na wyjeździe wygrali 4:1, a natomiast u siebie postawili sprawę jeszcze jaśniej i zwyciężyli aż 5:0. Lyngby to jednak dużo bardziej wymagający przeciwnik z Danii, która to drużyna zajęła trzecie miejsce w lidze daleko za Brondby i FC Kopenhagą. Stawiam tutaj na zwycięstwo zespołu od naszych południowych sąsiadów, za którymi przemawia na pewno przewaga własnego boiska, jednak już nie tak spektakularne jak w przypadku poprzedniego przeciwnika.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom