>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.07.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Europejska - kwalifikacje
Godzina : 21:00
Spotkanie : Ferencvaros - Midtjylland
Typ : Midtjylland wygra
Kurs: 2.05
Bukmacher : Forbet
Analiza :
Najlepiej sugerując tym typem porównać sobie po prostu ligi. Jakich rywali ma np. w duńskiej lidze Midtjylland ( Brondby, FC Kopenhaga, Nordsjelland , Lyngby) a jakich ma Ferencvaros.... ( Videoton...?) Drużyna z Danii na pewno dysponuje o wiele ciekawszą kadrą piłkarzy. Pamiętajmy , że zespół z Danii grał w pucharach ba , nawet wychodził z grupy i podejmował naprawdę grube ryby. No sezon temu się nie udało bo wyeliminował ich Osmanlispor ale warto sobie przypomnieć co było wcześniej. Zespół z Danii znowu ma apetyt na puchary a rywal z Węgier jest w zasięgu ich ręki. Patrząc na wycenę kadr zespołów to są zbliżone Midtjylland 16 mln natomiast Ferencvaros 11 mln . Moim zdaniem jednak z tego względu , że Duńczycy mają lepsze doświadczenie w pucharach powinni skromnie wygrać. Węgierskim zespołom mega ciężko przebić się przez fazę kwalifikacji.. praktycznie co sezon nie mają żadnego przedstawiciela w europejskich rozgrywkach . Myślę , że Onuachu z drużyny gości , który jest bardzo bramkostrzelnym napastnikiem dzisiaj zasili swoje konto jakimiś bramkami. Midtjylland naprawdę dobrze wykonuje stałe fragmenty gry, nie muszą mieć dużo sytuacji w ciągu meczu , wystarczy , że dobrze zachowają się przy stałych fragmentach , sądzę , że dużą zaletą ich piłkarzy jest wzrost. Węgierscy obrońcy mogą sobie nie poradzić z tak fizycznie dobrze wyglądającym rywalem. Mam nadzieję , że typ wejdzie , ostatnio jest cienko, czas wrócić na dobre tory! Powodzenia !
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska, Kwalifikacje
Godzinna: 20:30
Spotkanie Trencin – Yehuda
Typ; over 3 azjan

Kurs: 2.24

Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trencin ekipa mocno ofensywnie nastawiana, która bardzo fajnie operuj jak na swe standardy piłką. To ekipa która od dłuższego czasu jest gronie tych w których na brak bramek raczej nie można narzekać. Wysoko ustawiona, mocno naciskając pressingiem i świetnie wychodząc do kontra, co najważniejsze w swojej grze nie ma momentów w którym mocno i tylko broni. Są naprawdę w bardzo dobrej formie, w grach towarzyskich bardzo skuteczni min. ograli mistrza swojego kraju 3:6, no i zmietli w poprzedniej rundzie Torpedo Kutaisi w dwumeczu wygrają 8:1, u siebie zrobili 5:1 przez 90 minut szukają bramek to jest w ich podejściu najlepsze. Dodatkowo jest to bardzo młoda ekipa i właśnie dlatego fantazji w ataku im nie brakuje, tego doświadczenia brakuje w defensywie i potrafią popełniał spore błędy a rywale na pewno w piłkę umieć grać i może tutaj ukuć, tym bardziej że Trenczyn nie zagra tego meczu na swoim stadionie, tak jak w poprzednim roku gdzie wówczas mieli większe problemy w defensywie jak starcie Olimpija (4:3, 2:3), czy Rapid który mocno obnażył ich braki w defensywie wygrywając 0:4. Grali także z Legią przegrywając 0:1 ale naprawdę potrafili dominować na boisku to był tylko ten dzień w którym mieli sporo pecha i byli bardzo nieskuteczni. Trencin jest po prostu młodą, ofensywną ekipą, której polotu w ofensywie nie brakuje i dziś zagrają swoją piłkę. O rywalu za wiele nie powiem bo nie wiem co oni prezentują ale udało im się wygrać puchar Izraela a to pokazuje ze grać potrafią, z tego co wiem stracili kilku ważnych piłkarzy ale jestem przekonany że nie zapomnieli jak gra się w kontrze a tego to im dzisiaj nie zabraknie. Mi w tym typie wystarczy tak naprawdę to co widziałem w wykonaniu gospodarzy to jest podstawa do zagrania tego typu.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Cork City-AEK Larnaca
Typ:
Cork City
Kurs:
2,2
Bukmacher:
Fortuna
Witam. Wracam po długiej przerwie. Na dzisiaj mam dla Was świetny typ - zwycięstwo Cork City w meczu z AEK Larnaca. Gospodarze nie przegrali meczu od prawie roku, a ostatnia wpadka jaką zaliczyli to remis w maju tego roku. Ostatnie mecze tej drużyny to same zwycięstwa (licząc od wspomnianego remisu z Galway). Było tych wygranych aż 9!! Na własnym stadionie radzą sobie fenomenalnie i częstwo do siatek wpada dużo piłek. Ekipa gości radzi sobie również całkiem przyzwoicie, jednak lubią często remisować. Jednak dzisiaj uważam, że nie będzie tutaj nic innego jak tylko zwycięstwo lidera z Iralndii.
Powodzenia!

Jeśli pomogłem, albo spodobał Ci się mój typ to kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 19:45
Spotkanie: Niedercorn -AEL Limassol
Typ: AEL Limassol -2,5 h
Kurs: 3.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Niedercorn w poprzedniej rundzie sensacyjnie pokonał Glasgow Rangers, jednak czy napewno to taka wielka sensacja? Liga szkocka po za Celticem to bardzo słaby poziom, szkockie kluby co roku bardzo szybko odpadają z Europejskich pucharów. Rangers to w tym momencie tylko nazwa, bo dopiero powoli sie odbudowują. Ael limassol w poprzedniej rundzie pokonał St Josephs z Giblartaru 10-0 w dwumeczu, w tym 4-0 na wyjeździe. Czy klub z Giblartatru to wyższy poziom niż z Luksemburga? Uważam, że bardzo podobny. Dlatego stawiam, że Cypryjczycy wygrają co najmniej trzema golami. Między tymi ligami jest duża różnica, uważam, że Ael Limassol zapewni sobie dziś awans.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska, kwalifikacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Valur Reykjavik - NK Domżale
Typ: powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dzisiaj typ dość nietypowy a mianowicie na rzuty rożne. Ostatnie typy na bramki to zawsze braknie 1 bramki stąd zmiana na rożne, które gram dość często.
Od zawsze wychodzę z założenia, że łatwiej zdobyć w meczu X rzutów rożnych niż X bramek.
W pierwszej rundzie gospodarze w obydwu meczach pokryli ta linię w meczach odpowiednio:
7-4 wyjazd (wynik 0-0)
12-1 dom (wynik 1-0)
Goście natomiast raz powyżej, raz poniżej:
9-4 dom (wynik 2-0)
1-3 wyjazd (wynik 2-3)
Spodziewam się dzisiaj ciekawego spotkania z wieloma sytuacjami podbramkowymi ale niekoniecznie z bramkami stąd typ na rzuty rożne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom