>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.08.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 13. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;piłka nożna
Godzina;20,00
Spotkanie,Zagłębie Sosnowiec-Pogoń Siedlce
Typ;1
Kurs;1,9
Bukmacher;lvbet
Analiza;
Zagłębie to solidny zespół z aspiracjami do gry w ekstraklasie,mają pieniądze i dobrych zawodników.
Ostatni mecz rozegrali w PP jak równy z równym z Korona Kielce/grającą w Lotto Ekstraklasie/.Ponad 100 minut remisując musieli uznać wyższośc rywala dopiero w dogrywce.
Start w lidze....Tragedia,zero punktów po 2 rozegranych kolejkach,najwyższy czas się obudzić i nadrabiać straty.
Znalazłem ciekawy tekst na stronie Pogoni Siedlce.Nie jest zbyt mocno optymistyczny dla kibiców,troszkę obawiają się tego spotkania.
CYTAT........
Mecz z Zagłębiem będzie pełen podtekstów i różnego rodzaju smaczków. Na ławce trenerskiej sosnowieckiego klubu zasiądzie Dariusz Banasik, od jego dyspozycji zależą występy: Arkadiusza Jędrycha, Rafała Makowskiego oraz Konrada Wrzesińskiego. Wymieniony kwartet był związany z Pogonią w sezonie 2016-17. Z kolei Michał Bajdur i Adrian Paluchowski reprezentowali Zagłębie w trakcie kampanii AD 15-16.

Zagłębiacy nie zaczęli sezonu tak jak powinni, ale to nie znaczy, że będą łatwym oponentem. Drużyna Banasika najpierw przegrała z Olimpią Grudziądz, a następnie nie wywiozła punktów z Łęcznej. W czwartek grała w 1/16 finału Pucharu Polski z Koroną Kielce. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Ostatecznie górą byli kielczanie. Honorową bramkę dla Zagłębia zdobył Tomasz Nawotka.

Dotychczasowa historia konfrontacji siedlecko-sosnowieckich nie jest korzystna dla Pogoni. Zagłębie zawsze wykorzystywało na własnym terenie, a w poprzednim sezonie w pożegnalnym meczu Banasika wygrało 2:0 na stadionie ROSRRiT. Jedyne zwycięstwo biało-niebieskich zdarzyło się wiosną sezonu 2015-16.
KONIEC CYTATU
W Sosnowcu aspirant do Ekstraklasy powinien wreszcie zagrać na swoim normalnym poziomie i zacząć piąć się w góre tabeli.
Kto jak kto,ale trener Dariusz Banasik zna bardzo dobrze wszystkie mankamenty Pogoni Siedlce,jeszcze niedawno był przecież ich trenerem.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania Superliga
Godzina:
13.00
Spotkanie:
Midtylland - Nordsjaelland
Typ:
azjatycki handicap 0.0 Nordsjaelland
Kurs: 3.35
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Siemaneiro ????
Na dziś wybrałem spotkanie z duńskiej najwyższej klasy rozgrywkowej pomiędzy dwiema drużynami , na których wymawianiu nazw można połamać sobię szczękę ... Gospodarze to dobrze znana nam drużyna , która po cięzkim boju wyeleiminowała Arkę Gdynia w dwumeczu w ramach kwalifikacji Ligi Europejskiej . W lidze dwie porażki oraz dwa zwycięstwa . Wydaje mi się ,że było by lepiej ,ale liga przeplatana meczami eliminacyjnymi . Drużyna gości świetnie zaczęła sezon . Nie gra w pucharach wiec może skupić sie na meczach ligowych cztery zwycięstwa z rzędu . Reasumując ... Liga Europejska już coraz bliżej dla Midtyllandu . Muszą w najbliższym meczu wywieźć dobry wynik z gorącego Cypru . Dlatego myślę ,że mogą odpuścić nieco ten mecz ,a że drużyna gości w doskonałej formie strzeleckiej to prawdopodobnie będą chcieli to wykorzystać ... Myślę ,że mecz zakończy sie wynikiem 1:2 . Powodzenia ????


⛔ 100
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Pilka Nożna , MLS
Godzina: 02:00
Spotkanie: FC Dallas - Colorado Rapids
Typ: Dallas win/ over 3.5 gola w meczu
Kurs: 3.25
Bukmacher: : iforBet
Analiza :

Po dwóch porażkach z rzędu gospodarze podejmują najsłabsze w Konferencji Zachodniej Colorado i sądzę że wygrają to spotkanie różnicą kilku bramek. Tabela mocno spłaszczona i nawet zajmujące 6 pozycję San Jose jest w stanie załapać się do pierwszej dwójki grającej Play - Off od fazy ćwierćfinału. Dallas będące aktualnie na 3 miejscu ma identyczny dorobek pkt. ( 34) jak drugie Houston , a także będące bezpośrednio za plecami Seattle i Portland. Tak więc walka wre na całego i nie można sobie pozwolić na stratę dalszych punktów , szczególnie w takim spotkaniu jak dzisiejsze.
Mimo wspomnianych przegranych ( Philadelphia 1:3 , Vancouver 0:4) gospodarze są nadal mocną ekipą , a pojedynek przeciwko Colorado powinien wyzwolić dodatkową chęć odwrócenia krótkiej serii porażek , niezależnie od tego iż goście nie przegrali 4 kolejnych spotkań. Nawet jeśli trochę dziurawa ostatnio defensywa ( 7 strat w 2 meczach ) nie do końca &quot; zaskoczyła &quot; ( na co po trochę liczę ) , to gra ofensywna powinna nadrobić ten defekt na wyrost. Przynajmniej mam taka nadzieję.
Opisana wyżej sytuacja w grupie wymusza na gospodarzach wygraną , najlepiej jak najwyższą by nadal realnie myśleć o pozycji 1-2 na koniec sezonu zasadniczego i nie zaprzepaścić tego co zostało zrobione do tej pory....

⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Górnik - Arka
Typ:
Górnik
Kurs:
2
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Na jutro typuję zwycięstwo Górnika. Zabrzanie są w formie. W środę w rezerwowym składzie wygrali w pucharze z Sokołem Ostróda więc podstawowi piłkarze sobie odpoczęli. Arka natomiast w czwartek grała 120min ze Sląskiem i na pewno odczują to w nogach. Arka co mnie dziwi prezentuje się naprawdę dobrze ale czuję,że poniosą pierwszą porażkę w lidze. Zabrzanie niesieni dopingiem kompletu prawie 23 000 ludzi zgarną u siebie kolejny komplet punktów. Najlepszy snajper ligi-Angulo,zapewne znajdzie sposób na obronę piłkarzy z nad morza. Mój typ na ten mecz to 2:0. Do boju Górnicy!


⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Japonia J-League
Godzina 11:30
Spotkanie : Gamba Osaka : Iwata
Typ : Iwata over 1.5 gola
Kurs : 2.88
Bukmacher : Unibet
Spotykają się sąsiedzi w tabeli , Gamba na miejscu 6 natomiast Iwata na 7 z jednopunktową stratą do rywala , Gamba ostatnio zawodzi i na ostatnie 5 spotkań aż 3 porażki , ostatni mecz to wyjazd z Hiroshimą i do 87 min gry wygrywali 2:1 jednak w końcówce dali sobie odebrać zwycięstwo i mecz zakończył się 2:2 , ogólnie to obrona Gamby nie jest mocną stroną , goście może też nie błyszczą jednak liczę że dziś w Osace pokażą się z dobrej strony i strzelą przynajmniej dwie bramki , w pierwszym ich meczu Iwata wygrywa pewnie 3:0 a patrząc na grę Iwaty na wyjazdach to idzie im całkiem dobrze 5-4-2 i br 17:8 szczególnie ten bilans bramek rzuca się mocno w oczy stąd też liczę że dziś uda im się znależć drogę do bramki rywala przy tak niezdecydowanej obronie Gamby , Iwata patrząc wstecz na ich wyjazdy to np. wygrywa z Kawasaki Frontale 5:2 , 2:0 z Albirex Niigata czy też wygrana 4:2 z Urawą tak więc myślę że jest szansa na 2 gole i dziś !

✅ 188
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania - Superpuchar
Godz: 22:00
Spotkanie Barclona - real M
Typ: over 3.5
Kurs 2.05
Buk Unibet
Analiza: Już dziś rozpoczyna rozgrywki Hiszpańska ekstraklasa piłkarska w którym ekipa Barcelony podejmowała będzie Madrycki Real. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , grają na swoim stadionie gdzie raczej rzadko zdarza się im przegrywać spotkania, są to jednak mecze z cyklu gdzie wszystko może się zdarzyć, ja postanowiłem iśc w kierunku bramek oraz typu iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu, bowiem z takim potencjałem ofensywnym chyba inaczej być nie może . Barcelona na własnym stadionie , ostatnio nie zdobyła gola w spotkaniu z Juventusem w lidze mistrzów, Madrycki Real natomiast na wyjeździe strzelał bramki w ostatnich 20 spotkaniach a na stadionie Barcelony do 0 przegrał w 2010 roku , tutaj na pewno obie ekipy zagrają do przodu bo z tego co pamiętam ,mecze o Superpuchar Hiszpanii tak właśnie wyglądały, myślę że znów zobaczymy jakichś wysoki wynik 2:2 może 3:2 dla którejś z ekip, wątpie żeby tutaj którakolwiek ekipa kalkulowała i chciała zagrać na defensywnie. Dlatego też ja postawię na sporo bramek w tym spotkaniu
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Newcastle - Tottenham
Typ: Tottenham wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jedno z ostatnich spotkań pierwszej kolejki Premier League. „Sroki”, które powróciły do Premier League podejmą na St James’ Park ekipę „Kogutów”.
Poprzedni sezon to wicemistrzostwo dla Tottehnhamu. Od tego czasu w ekipie zaszły niewielkie zmiany, więc będą grać zawodnicy, którzy są ze sobą niezwykle zgrani.
U gospodarzy również nie przeprowadzono zbyt dużych korekt, z tym, że dla nich to akurat zmartwienie – tak mówił Rafa Benitez.
Doskonale wiemy, jak bramkostrzelną ekipą była drużyna Tottenhamu i jaką wspaniałą formą popisywali się w końcówce ubiegłego sezonu. W okresie przedsezonowym również pokazywali się z dobrej strony wygrywając z Juventusem i PSG.
Powrót do Premier League to ważne wydarzenie dla ekipy Newcastle, a i Tottenham będzie chciał rozpocząć sezon ze zwycięstwem. Z pewnością mecz będzie bardzo zażarty, a obie ekipy będą robiły wszystko, aby pokonać rywala. Tottehnam, to jak dla mnie ekipa o wiele lepsza od dzisiejszych gospodarzy. Sądzę, że „Sroki” przegrają mecz inauguracyjny i będą musiały uznać wyższość „Kogutów”. Jednocześnie mam nadzieję, że spotkanie będzie dobrym spektaklem i zobaczymy w nim co najmniej 2 bramki.
Powodzenia i pozdrawiam.

✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Azja Męzcxzyzni
Godzina: 12:30
Spotkanie: Irak - Chiny handicap [12,5-0]
Typ:1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek mistrzostw Azji męzczyzn.Jest to ostatnie spotkanie fazy grupowej które rostrzygnie o 2 miejscu w tabeli.Irak w dotychczas rozegranych spotkaniach odniósł zwycięstwo nad Katarem 75-66 i w drugim spotkaniu przegrał z Filipinami 84-68.Ich przeciwnik Chiny w pierwszym spotkaniu nieoczekiwanie przegrały z Filipinami 87-96 by następnie wysoko wygrać z Katarem 92-67.napewno zdecydowanym faworytem tego pojedynku są Chiny jeden z głównych kandydatów do wywalkczenia pucharu Azji.Mam jednak nadzieje że Irak mocno się postawi i dzięki dobrej grze obronnej nieprzegra wysoko tego pojedynku.W handicapie +22,5 punkta powinni odnieśc zwycięstwo.

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
asdabahasda 7

asdabahasda

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BPL
Godzina: 14:3
Spotkanie: Newcastle vs Tottenham
Typ: BTS
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przedostatni mecz pierwszej kolejki rozegra się pomiędzy &quot;benjaminkiem&quot; a Kogutami.
Sroki szybko wróciły do ekstraklasy wygrywając Championship. Pokonali oni w sparingach Wolfsburg, Bradford i Weronę. Nie zrobili może żadnych oszałamiających transferów, bo tylko Atsu i Manquillo. Anita i Gouffran odeszli od gospodarzy ale Rafa ma dalej optymalny skład.
Spurs zakończyli sezon na drugim miejscu. Pokonali PSG i Juve. Nie mają żadnych transferów, a jeden z najlepszych obrońców odszedł do City. Rose, Trippier, Nkodou i Lamela są kontuzjowani, a występ Sona i Wanywamy jest pod znakiem zapytania.
Wiemy jaką potęgę ofensywną mają koguty razem z Alim i Kanem.
Aczkolwiek zapał oraz własne boisko pewnie pozwoli gospodarzom zdobyć bramkę.
Ta kolejka zaskakuje, jak pokazało Burnley i Huddersfield.

⛔ 100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Kwalifikacje MŚ Azja
Godzina 15:30
Spotkanie : Iran - Kazachstan
Typ : suma w secie z najwyższą liczbą punktów-poniżej 47,5
Kurs : 1.73
Bukmacher : lvbet
Analiza :
Witam. W Iranie trwają eliminacje do Mistrzostw Świata w siatkówce 2018. Dzisiaj o 15:30 gospodarze zmierzą się z Kazachstanem. Ciekawy bet proponuje na to spotkanie lvbet. A mianowicie na najwyższą sumę punktów w secie, linia jest 47,5. Ja typuję tutaj poniżej i wydaje mi się to w miarę pewny typ. Dziwi mnie tak wysoka linia, kurs na Iran to 1,01 a wystawili dość wysoką linie. Aby typ nie wszedł jeden z setów musiałby się zakończyć do 23 lub więcej. Według mnie to bardziej mało prawdopodobne. Irańczycy to zdecydowany faworyt tych kwalifikacji, do tej pory dwa zwycięstwa po 3:0 z Chinami i Koreą Południową. Linia może taka wysoka bo w obydwu tych spotkaniach były sety na powyżej. Ale raz że Chiny i Korea to półka wyżej niż Kazachstan a dwa oba te zespoły z dużymi szanasami na awans z drugiego miejsca więc troszkę się postawili. Pozostałe sety to wygrane Iranu do 21, 20, 10, 18. Dzisiaj spodziewam się trzech szybkich setów, wątpię aby Kazachowie w którymś z setów zdobyli więcej niż 22 punkty. Dwie porażki na razie z Katarem i Chinami, morale spadły, szansę na awans zerowe, a na dodatek Iran u siebie nie będzie się raczej bawił z Kazachstanem i szybko zakończy mecz w trzech krótkich setach.
✅ 73
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Francja, Ligue 1
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Strasoburg – Lille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Lille zagrało to czego się spodziewałem z Bielsą na ławce trenerskiej, Argentyńczyk to trener bardzo ofensywnie ustawiający swoje zespoły, bronią bardzo wysoko, naciskają pressingiem na całym boisku, gdzie nie trenował wprowadzał te porządki dlatego jego ekipy dla mnie ogląda się świetnie. Mnóstwo się dzieje, jest wysokie tempo i mnóstwo okazji z jednej i drugiej strony, to co ważne po strzeleniu bramki nie ma bronienia tylko granie cały czas tego samego. To wszystko widzieliśmy w starciu z Nantes czyli sporo sytuacji nie zawsze było skutecznie ale po strzelonej bramce jak wspomniałem szli cały czas za ciosem i tam zawsze w przodzie było trzech graczy do kontry, bardzo szybkiej. Swojej oczywiście rywal miał, strasznie dużo przestrzeni zostawiali na tyłach gracze Lille ale tego też się spodziewałem. Ta młodzież chciała grać szybko i nie raz źle wyprowadzała piłkę w środkowej części a co przy takie taktyce robiło ogromne problemy defensorom. Goście byli jednak w tym nieskuteczni jednak nie z winny Lille bo oni pozwalali ale nieskuteczność i za mało pewności siebie sprawiło że bramki nie było a przynajmniej raz powinni ukuć. Dziś ekipa Bielsy jedzie na wyjazd do beniaminka który przegrał wysoko z Lyonem 4:0, czyli mieli bardzo ostre zetkniecie z tym poziomem rozgrywek. Zagrali bardzo nieuważnie na tyłach, mieli mnóstwo strata i za bardzo łapali się na kontry, czyli wszystkie atuty jakie ma dzisiejszy przeciwnik. Dziś widzę znowu mnóstwo problemów a bronieniu tym bardziej że pierwszy mecz u siebie i też zapewne defensywnej piłki po takim blamażu nie będą chcieli pokazać. Na zapleczu u siebie grali świetna piłkę średnio strzelali po dwie bramki to naprawdę jak na te rozgrywki świetny poziom, wiadomo to inna jakość rywali ale Lille mocnego oporu w defensywie nie sprawia i stać gospodarzy tutaj na pewno na dorzucenie swojego grosza do overa.

✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Manchester United - West Ham
Typ: Lukaku strzeli gola - TAK
Kurs: 1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lukaku - czyli główna postać w ataku United na ten sezon. Pierwszy mecz ligowy, dobry moment na udowodnienie, że wielkie pieniądze były dobrym wydatkiem za niego. W ubiegłych sezonach zawodnik Evertonu, gdzie wielu śmiał się, że to nie jest własnie Everton tylko &quot;Lukaku FC&quot; przez to ile on im strzelał bramek. Myślę, że teraz mając przy sobie dużo lepszych zawodników z przodu, a przede wszystkim Mourinho na ławce, który lubi takie &quot;czołgi&quot; na pozycji numer 9 będzie wszystko pod niego ustawione, co pozwoli mu się jeszcze bardziej rozwinąć. Na przeciwko odmieniony West Ham, ale czy to pozwoli im zatrzymać takiego super snajpera? Wątpię.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS Âť CHALLENGER Âť CORDENONS, WŁOCHY, KWALIFIKACJE
Godzina: 16:00
Spotkanie: Martin Cuevas - Hugo Nys
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Forbet
Analiza:
Dziś marna oferta, ale jedno fajne spotkane udało mi się znaleźć. Mianowicie chodzi o mecz w ramach kwalifikacji do challengera. Gdzie zagrają Urugwajczyk Martin Cuevas sklasyfikowany na pozycji 525 w rankingu ATP oraz Francuz Hugo Nys, który zajmuje odpowiednio miejsce 467. Faworytem bukmacherów jest Urugwajczyk dla mnie wręcz przeciwnie to właśnie Hugo jest faworytem. Kilka słów może najpierw o Martinie. To zawodnik grywający wyłącznie na mączce. Posiada bardzo dobry serwis. Ale poruszanie po korcie tego zawodnika jest bardzo mizerne. Dlatego na szybkich mączkach jest najgroźniejszy. Wczoraj w pierwszej rundzie pokonał jakiegoś amatora tracąc dwa gemy. Ma na koncie wygrane ITF na kortach ziemnych w Turcji, ale trzeba znowu wziąć pod uwagę, że Turecka mączka jest szykba.
Jego rywal to natomiast jego przeciwieństwo. Ma mączce w tym sezonie nie ma jakiegoś wielkiego bilansu bo zaledwie 8/8. Ale.... Nie grywa on w ITF tylko z lepszymi zawodnikami w challengerach lub w kwalifikacjach do challengerów. Już grał z podobnym zawodnikiem do umiejętności Cuevasa. Otóż chodzi mi o mecz z Brandsem, który również lepiej serwuje niż gra z głębi kortu i zakończyło się to spotkanie gładko 2-0 dla Nysa. To dobry prognostyk przed meczem. Dla mnie po takim kursie i na takiej nawierzchni lepiej zagrać zawodnika co lepiej wygląda z głębi kortu, a takim zawodnikiem jest zdecydowanie Hugo Nys. Powodzenia !!

⛔ 100
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Typ: Igor Angulo strzeli gola
Kurs: 2.25
Bukmacher: forBet
Analiza:

Zapowiada się dzisiaj emocjonujący pojedynek w najlepszej lidze świata, a
mianowicie w Lotto Ekstraklasie, gdzie beniaminek - Górnik Zabrze podejmować
będzie u siebie Arkę Gdynia. Jak do tej pory podopieczni Marcina Brosza
prezentują świetną formę i myślę, że dzisiaj na swoim terenie również ją
podtrzymają. W Pucharze Polski Zabrzanie wyszli w całkowicie rezerwowym
składzie (a i tak wygrali), dlatego dzisiaj podstawowy skład będzie wypoczęty i
gotowy na kolejne zwycięstwo. Znakomitą formę prezentuje napastnik
Górników, a mianowicie Igor Angulo, który w prawie każdym meczu popisuje się
przynajmniej jedną bramką strzeloną dla swojej drużyny. W ostatnim meczu
zmarnował kilka 100% okazji, dlatego też stawiam tutaj na pewny gol Igora
(a nawet nie jeden) i rehabilitację za kilka niewykorzystanych okazji przeciwko
Lechii Gdańsk

POWODZENIA! :grin:


⛔ 100
 
sharaawy 1,4K

sharaawy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Typ: Górnik Zabrze wygra + obie drużyny strzelą bramke
Kurs: 4.00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Górnik bardzo dobrze rozpoczął sezon - dwa zwycięstwa na własnym stadionie (z Legią i Wisłą Kraków!!!), remis w Gdańsku i porażka w ostatnich sekundach w Białymstoku! Widać ogromne zaangażowanie w tym zespole, dobra forma zawodników + fenomenalna forma Angulo! 33-latek robi różnice i na pewno powalczy o koronę króla strzelców!
Na co warto zwrócić uwagę... Górnik w każdym spotkaniu tracił bramke!
Arka - i tu pojawia się argument który przemawia za tym, że Górnik wygra to spotkanie... pomijając formę ekipy z Zabrza... od 27.07 włącznie z dzisiejszym spotkaniem Arka rozegra 6 spotkań!!! Wiadomo co to oznacza dla polskich ekip, granie co 3 dni to mega wyzwanie! Uważam, że Arka nie da rady wywieść nawet punktu ponieważ będzie zauważalna ich forma kondycyjna... Gdynianie w tym sezonie Ekstraklasy nie odniesli jeszcze porażki! Trzeba jednak zauważyć, że nie grali z wymagającymi rywalami.
Podsumowując: Rozpędzony Górnik w bardzo dobrej formie przed własną publicznością i przemęczona Arka, którą jak najbardziej stać na bramke ze średnią w defensywie ekipą... wniosek prosty: 1/bts! Powodzenia!

⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, Superpuchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: JUVENTUS - Lazio
Typ: obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich, pogoda letnia ale emocje na boiskach w Anglii i Polsce rozpalają do czerwoności. Ja w tę niedzielę &quot;wybiorę się&quot; na bardzo ciekawy mecz piłkarski na Stadio Olimpico do Rzymu na superpuchar Włoch. Z jednej strony faworyzowany Juve a z drugiej Lazio, które w praktyce zagra u siebie.
Ostatnie pięć spotkań bezpośrednich tych drużyn to pasmo sukcesów piłkarzy z Turynu - ostatnio w styczniu i maju b.r. po 2:0. Przed otwarciem sezonu Lazio prezentowało się bardzo dobrze, wygrane z Malagą i Leverkusen. Wydaje mi się, że niedzielne świąteczne spotkanie przyniesie bramki obu stronom. Pozdrawiam.
✅ 79
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 1 liga
Godzina: 14:30
Spotkanie: Antwerp - Genk
Typ: Genk wygra ( -1 handicap) europejski
Kurs: 4.20
Bukmacher: forBet
Analiza:
Moim zdaniem Genk dzisiaj rozgromi drużynę z Antwerpii. Możliwe , że nawet różnicą nie dwóch goli a nawet więcej. Czemu tak myślę? Genk w tamtym sezonie się nie popisał. Skończył swoją przygodę w lidze na ósmym miejscu co na tak umówmy się klub z dużym budżetem jak na belgijską ligę było żałosne. Co ciekawe wielu pkt. do lokat wyżej im nie zabrakło.. wystarczyło wtedy zagrać lepiej dwie kolejki.. Myślę , że zespół z Genk i działacze mają tego świadomość, że tego typu mecze z zespołami , które dopiero się zadomawiają się w 1 lidze ( przypominam , że Antwerp to beniaminek). Zacznijmy krótko od drużyny z Antwerpii . Na pewno na wielu z Nas robią wrażenie ich zdobyte 4 pkt , gdyż w dwóch ostatnich kolejkach odpowiednio zremisowali z Anderlechtem i ostatniej kolejce wymęczyli zwycięstwo na wyjeździe z Gent 1-0 - momentami wyglądało to jak obrona Częstochowy. Antwerp skupia się mega w defensywie , atutów w ataku mają już mniej. Myślę , że ich taktyka będzie podobna więc zespołu z Genk niczym nie zaskoczą. Trener gości myślę przygotował specjalną ofensywną taktykę z wykorzystaniem oczywiście swoich świetnych piłkarzy - a ma ich trochę , przybliżmy sobie ich sylwetki. Zacznę od rezerwowego , który myslę dzisiaj wyjdzie w 1 składzie chodzi mi o młodziaka Schrijversa.. naprawdę chłopak jest mega ambitny i zdolny technicznie - strzelił ostatnio w dwóch kolejkach bramki, warto dodać , że to wychowanek klubu więc serce do gry ma. Drugi piłkarz to pochodzący z Tanzanii - Samata. Ten 24 letni piłkarz wygląda również solidnie w ataku.. jeszcze nie odpalił w 100 % ale myślę , że po dwóch kolejkach już się ograł i dzisiaj odpali. Liczę też na lepszą grę byłego piłkarza talentu z ukraińskiej Zoryi - Malinovskyego.. on też powinien już odpalić... Zespół z Antwerpii wątpię, żeby zapędzał się w pole karne Genk , gdyż zespół gości ma zabójcze kontry.. wierzę w geniusz piłkarzy z Genk, że dadzą radę, już nie takie mecze wygrywali. Wejdzie ??? Daj propsa ! Powodzenia !!
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: World Championship U19
Godzina: 16:00
Spotkanie: Brazylia - Chorwacja
Typ: Brazylia +4,5
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest bogata i można znaleźć kilka ciekawych spotkań. Jednak ten mecz najbardziej rzucił mi się w oczy i chciałbym kilka słów o nim powiedzieć.Pojedynek pomiędzy reprezentacją Brazylii, a Chorwacją. Kursy w moim odczuciu ponownie są mocno przeszacowane, gdyż Chorwacja na tych mistrzostwach tak naprawdę nic wielkiego nie gra mimo,że to jedna z wiodących reprezentacji tej dyscypliny ale w młodzieżówce ich gra wygląda blado przy innych reprezentacjach. Na otwarcie zagrali przez wszystkich skazywaną na pożarcie Portugalią, która powinna ten mecz wygrać ale tylko zremisowała po 30:30 co jest bardzo dużym sukcesem, a najśmieszniejsze jest to że buki na ten mecz znowu wystawiły oszałamiający kurs 11-12 na zwycięstwo Portugalczyków , którzy z roku na rok świetnie się rozwijają i prezentują dlatego osobiście taki wynik mnie nie zdziwił bo przecież reprezentacja ta na półwyspie Iberyjskim ma z kogo czerpać dobre wzorce i wcale nie chcę być gorsza.Kolejny mecz znowu zakończył się porażką tym razem z Koreańczykami, którzy są bardzo nie przewidywalni i potrafią wygrać z każdym 33:31. Ostatni mecz też powinni Chorwaci przegrać i tak naprawdę pakować walizki jednak nasza reprezentacja oddała za darmo mecz bo prowadząc do przerwy 12:20 i przegrać drugą połowę 21:8 inaczej tego nie można nazwać i jestem święcie przekonany, że mogli się podłożyć bo kurs na wygraną Chorwacji po przerwie za pewne był bajeczny, a młodziki za taki turniej dostaną grosze więc nie jeden na naszym miejscu by tak zrobił taka niestety jest prawda. Przypomniał mi się mecz z MŚ gdzie przeciwko naszej pierwszej reprezentacji Chorwacja musiała rzucić co najmniej szesnaście bramek, a jak się skończyło zapewne każdy pamięta, więc dla mnie to ewidentne podłożenie meczu, spójrzcie ilu zawodników z tamtego okresu teraz gra w naszej reprezentacji ? Jeden Chrapkowski, który jeśli dobrze pamiętam w tym meczu nie brał udziału. Nasze orły sprzedały ten mecz bez wątpienia i zarobili na tym krocie na pewno ten mecz nie jednego ustawił już do końca życia, gdyż odrobić przewagę 16 bramek i to z nawiązką bo prawdopodobnie skończyło się 22 jak dobrze pamiętam to jest niemożliwe jeszcze na tak wysokim szczeblu. Odkąd interesuje się piłką ręczną pierwszy raz taki cyrk widziałem i czemu w nim uczestniczyła nasza reprezentacja nie dziwie się wcale ???? Odbiegłem trochę od tematu, więc idę dalej odnośnie analizy.Brazylia ma świetnych rosłych zawodników, którzy potrafią wziąć ciężar gry, a poza tym dużo bramek pada z drugiej lini. Na otwarcie mocno wyrównany mecz z Koreą Południową, jednak ulegli 33:35, przegrali z Polską 29:25 chodź mocno gonili, a ostatni mecz wygrali z Argentyną 17:22. Sytuacja w tabeli przedstawia się bardzo obiecująco gdyż na ostatnim czwartym miejscu są Chorwaci z dorobkiem trzech punktów, a tuż za ich plecami Brazylijczycy którzy mają o punkt mniej i jeśli dzisiaj wygrają przeskoczą Chorwację i prawdopodobnie awansują dalej, dlatego na pewno jedna jak i druga strona nie pozwoli na odskoczenie przeciwnikowi na więcej niż dwie bramki, stąd uważam że linia 4,5 na ten mecz jest bardzo mocna. Obie reprezentacje grały ze sobą w 2013 i wynik jaki padł oddaje w pełni to co napisałem 29:30 dla Chorwacji, jednak przez ten czas to Brazylia rozwinęła się bardziej i nie zdziwię się jak dzisiaj wygrają.

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona-Jagiellonia
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs: 3.2
Bukmacher:totolotekhttps://forum.bukmacherskie.com/forBet
Analiza:
Korona zajmuje po 4 kolejkach 9 miejsce, jedyne zwycięstwo odnieśli u siebie z Cracovią zdobywając 4 golę, na inaugurację przegrali u siebie z Zagłębiem 0-1, zdołali jeszcze zremisować z Legią w Warszawie 1-1 i bezbramkowo w Gdyni z Arką.Jagiellonia plasuje 3 pozycję, sezon zaczęli wybornie od 3 zwycięstw, na wyjeździe w Szczecinie i Niecieczy i u siebie z Górnikiem Zabrze, w ostatniej kolejce jednak Jaga zawiodła nieoczekiwanie przegrywając u siebie z beniaminkiem z Nowego Sącza.
Myślę że będzie to jedno ze spotkań gdzie nikt się nie będzie bał rywala, każdy sobie założy zwycięstwo, taka sytuacja obu zespołów po 4 kolejkach.Jagiellonia zechce nadrobić straty do Wisły która odskoczyła od nich o 3pkt po wygranych Derbach, zrekompensować porażkę z Sandecją, Korona natomiast ma taki dorobek punktowy, gdzie zadowoleni być raczej nie mogą, w takich meczach na własnym terenie Kielczanie muszą celować w komplet.Korona to ekipa która lubi atakować bokami, gdy gra się układa notują stałe fragmenty, z Cracovią u siebie mieli ich aż 10 rożnych, z Arką w Gdyni 5, w Warszawie na Legii 7, na inaugurację z Zagłębiem u siebie tylko 4, ale myślę że w meczu z Jagą powinni mieć luźniejszy wachlarz w ofensywie.W ostatnim między tymi drużynami Korona zdobyła aż 10 rożnych, Jaga też jest drużyną która nie stroni od stałych fragmentów.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom