>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
M 0

marolbw

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ziemny us open
Godzina:22:00 moze ulec zmianie jeszcze poczatkowo mial byc o 18
Spotkanie ???? jokovic-Fedderer
Typ: R.Fedderer
Kurs:2,1
Bukmacher:bet365
Analiza:
Widze tu dzis typy promujace zwyciestwo novaka ja mam zas odmienne zdanie a mianowicie mysle ze roger zrobi dzis robote i wygra z djokiem poniewaz gra tu naprawde dobry turniej imponuje nowymi zagraniami w nowym jorku z tego co sie orientuje gral 5 finalow i wszystkie wygrywal ostatni turniej wielkiego szlema wygral 4 lata temu to kiedy ma to jeszcze powtorzyc jak nie teraz w wieku 34lat ostatnie dzwonki dla niego a djoko i tak juz zadowolony z tego roku czwarty final wielkiego szlema na koncie. Dodatkowo w tym roku na twardej nawierzchni roger wygral z djokiem 2-0 wiec dla mnie pewna 2 sam dalem spore pieniadze na ten typ a dodatkowo dla odwaznych polecam dw 3-1 dla rogera bo myske ze bez straty seta tego nie wygra. Przepraszam za jakiekolwiek bledy z gory ale pisalem z telefonu i powodzenia wszystkim typerom
⛔ 100
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 21.00
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: Djokovic N. przegra 1 set i wygra mecz
Kurs: 6
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Kolejny klasyk przed nami. Padło już wiele słów, przytoczone zostały dokładne analizy, statystyki itd.
Dorzucę coś od siebie „na chłopski rozum”. Stawiam na Serba, już tłumaczę dlaczego
Federer to mistrz ataku, szybkiego tempa gry. Sam kreuje wydarzenia na korcie, nie lubi czekać co zrobi rywal. Świetnie kryję kort, jest niezwykle skuteczny przy siatce. Wszytko pieknie, ale taka gra na TAK wymaga wielkiej pewności siebie i perfekcyjnego przygotowania. Wystarczy, że wydarzy się jakaś nieprzewidziana okoliczność i moim zdaniniem Federer tonie, bo nie ma wyjścia awaryjnego w grze z Djokovicem. To znaczy, jeżeli jego megaofensywny tenis nie będzie mu przynosił punktów, w inny sposób z Serbem nie wygra. On to wie i od razu wrzuci najwyższy bieg. To takie tenisowe va banque. Oczywiście może zacząć z wysokiego C i w podskokach wygrać trzy pierwsze sety, ale to statystycznie rzecz ujmując jest mało prawdopodobne i bardzo ryzykowne. Silnik najlepiej pracuje gdy jest rozgrzany i dotarty, w innym przypadku może się zatrzeć...
Co może przeszkodzić Federerowi:
1. warunki atmosferyczne: w NYC jest deszczowu, już przesunięto godzinę rozpoczęcia meczu. Duża wilgotność powoduje, że piłki się stroszą i są wolniejsze. To preferuje Serba. Nie wiem jak z wiatrem, ale jak wieje, to Federer atakując zawsze ryzykuje więcej (ramy, ramy...) niż defensor Djokovic...
2. ewentulne przerwy w meczu – to też gorzej zniesie starszy Federer. On nie lubi zmian, musi się wyspać. Może będą kończyć w poniedziałek...
3. Długość i intensywność meczu: im dłużej pograją, tym wiecej błędów będzie popełniał Federer. Czysto statystyczna okoliczność. Nie można utrzymać wysokiego tempa gry i mega skuteczności przez 3 godziny meczu. To też okoliczność przemawiająca za Serbem.
4. Federer jest bardziej wrażliwy na sytuację na korcie. Djoko wie, że ma różne wyjścia awaryjne. Jest młodszy, silniejszy, świetnie w obronie i nawet jak przegra 1 seta, cały czas jest w grze. Federer, gdy mecz mu zacznie się wymykać z rąk, zacznie się denerwować, patrz: nie ma planu B. Ta presja też nie działa korzystnie na Federera. A presja jest też związana z wielką chęcia wygrania przez niego US Open (ostatnia sznasa???).
5. Federer wie, że musi ryzykować. Będzie szukał asów, linii, winnerów. To zagrywki związane z wielkim ryzykiem. Tenis Serba, te jego lifty z forhendu, mijanie przy siatce – to zagrania statystycznie rzecz ujmując pewniejsze. Mniej widowiskowe i czasami nudne (mówi się nawet o antytenisie Serba), ale bardzo skuteczne. Tu błędów jest mało.
Reasumując – Federer musiałby grać przez 2,5 godziny kosmiczny, bezbłędny tenis. To moim zdaniem jest mało prawdopodobne z powodów, które wyłuszczyłem powyżej. Wszystko, no może przesadzam, że wszystko w rękach, nogach i głowie Federera i to on sam przegra ten mecz.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 22.00 może ulec zmianie
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: Match Result &amp; Both Players To Win A Set R.Federer
kurs 3.4
Bukmacher: williamhill
Zgadzam się z wiekszością że faworytem jest Novak i idzie dzisiaj masówka na Novaka ale ja się wyłamię.Ostatnio w Cincinatti górą był Szwajcar zaimponował mi zwłaszcza Tiebreack w pierwszym secie wygrany 7 do 1.Oczywiście każdy mecz to osobne przedstawienie i obaj będą dziś wyłazic ze skóry żeby zdobyć tytuł , ja kibicuję Rogerowi zasługuje na to by wygrać jeszcze ten jeden raz.Liczę na piekny wyrównany mecz , jak wygrywać ostatni raz wielkiego szlema to w pięknym stylu!
A tak a propos dawno nie było na U.S open naprwadę fantastycznego finału.
Najpiekniejszy był chyba ten Willander - Lendl (chociaż to było bardzo dawno ) licze ze dzisiaj się chociaż do tego meczu zbliżą:)
⛔ 100
 
nowix 174

nowix

Użytkownik
Piłka nożna, Austria, Bundesliga, godz. 16:30
Spotkanie: Mattersburg - Sturm Graz
Typ: Gospodarze wygrają i powyżej 2,5 gola
Kurs: 4,50
Buk: Gamebookers

Analiza:
Przed nami spotkanie kończące 8 kolejkę austriackiej Bundesligi. Naprzeciw siebie staną zespoły Mattersburga i Sturmu Graz. Bukmacherzy w roli faworyta stawiają przyjezdnych, ja jednak nie zgadzam się z takimi kursami. Sturm plasuje się obecnie na miejscu 6 z 9 punktami na koncie i bilansem bramkowym 9:8. Goście po prostu zawodzą. Zaledwie 2 wygrane w 7 meczach mówi samo za siebie. Warto dodać, że wygrane zanotowali ze słabeuszami. Przegrali 2 ostatnie spotkania, na pewno nie może dziwić porażka z mistrzem kraju RB Salzburg, jednak już porażka z Ried tak, gdyż przed tą wygraną ten zespół zajmował ostatnią lokatę w lidze. Ostatnio nie grają dobrze w defensywie. Stracili aż 7 bramek w 3 ostatnich meczach. Nie jest to dobry wynik zwłaszcza, że Sturm powinien walczyć o mistrzostwo kraju. Ich rywalem będzie natomiast beniaminek - zespół Mattersburga, który po kilku latach wrócił do elity. Obecnie plasują się lokatę wyżej niż ich rywal,a zgromadzili o 3 punkty więcej. Ich bilans bramkowy 14:14. Widać, że zespół gra bardzo otwartą piłkę.Strzela sporo goli ale też sporo traci. Gospodarze na pewno do tego meczu przystąpią w lepszych nastrojach bo po dwóch wygranych z rzędu. Wygrana z ostatnią ekipą nie zaskakuje ale już gładkie zwycięstwo z wiceliderem Rapidem Wiedeń tak. Przed własną publicznością w 3 meczach zdobyli komplet punktów. Pokonali m.in mistrza kraju RB Salzburg. Dzisiaj stawiam na kolejne zwycięstwo gospodarzy. Mimo, że są beniaminkiem bardzo dobrze sobie radzą. Wygrana z mistrzem kraju i wiceliderem ligi na pewno nie były przypadkiem i dzisiaj po raz kolejny to udowodnią. Do zwycięstwa Mattersburga dokładam over 2,5. Gospodarze grają otwarty futbol. W ich spotkaniach pada dużo goli. Aż w 6 z 7 meczy padł over 2,5. Patrząc również w historię spotkań pomiędzy dwoma ekipami dość często padało dużo goli. Stawiam zatem na zwycięstwo gospodarzy, którzy aktualnie są w lepszej formie niż goście z Grazu.
⛔ 100
 
beboru 0

beboru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie: Ruch - Górnik
Typ: Ruch i obie strzelą
Kurs: 4.8
Bukmacher: expekt
Analiza
Przed nami wielkie Derby Śląska pomiędzy Ruchem Chorzów, a Górnikiem Zabrze. Gospodarze dzisiejszego spotkania spisują się nieźle i po siedmiu kolejkach zajmują 11 lokatę z dorobkiem 10pkt, lecz ewentualna wygrana z Górnikiem może pozwolić im na awans aż na 2 pozycję gdyż druga Legia Warszawa ma 12 punktów. Górnicy natomiast okupują ostatnią pozycję w tabeli i wciąż czeka na pierwszą wygraną w lidze, ale jeśli dziś zdołali by wygrać to zepchnał przed ostatniego Lecha na ostatnie miejsce. Dlatego też uderzam w typ obie strzelą i wygrana Ruchu
gdyż Górnik w tym meczu da z siebie 200% i gola strzeli lecz 3 pkt zostaną w Chorzowie.
Na wyjazdach Górnik raz zremisował z Wisłą 1-1 a trzy spotkania przegrał (w tym 3-2 z Piastem i 2-1 z Łęczną),
Ruch antomiast u siebie ograł Piast 2-0, pokonał Termalice 4-1,zremisował 1-1 z Podbeskidziem i uległ Łęcznej 0-2.
Stawiam dziś na 2-1 dla Gospodarzy. Pozdrawiam
⛔ 100
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015
Godzina: 18:30
Spotkanie: Izrael - Włochy
Typ: Danilo Gallinari over 19,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:


Cóż, Danilo jak na razie jest motorem napędowym swojej drużyny, poprowadził Włochów do zwycięstwa w dwóch ważnych spotkaniach z Hiszpanią (29 pkt, 8 zbiórek, 6 asyst) oraz z Niemcami (25 pkt, 9 zbiórek, 2 asysty). W pierwszym spotkaniu na turnieju także swietnie się zaprezentował (33 pkt, 5 zbiórek, 2 asysty). W przegranym przez Włochów spotkaniu z Serbią nie grał aż tyle, odpoczywał przed dzisiejszym spotkaniem. Dzisiaj czeka ich niełatwe spotkanie, bowiem Izrael potrafi zaskoczyć, ma parę gwiazd w swojej drużynie (Casspi, Mekel czy też dobrze grający na tym turnieju Eliyahu), i nie będzie to łatwe zadanie dla zawodników reprezentacji Włoch. Wiele będzie zależało własnie od Danilo i ja jestem zdania, że jest w stanie poprowadzić swoją reprezentację do zwycięstwa w tym spotkaniu i z jego dyspozycją na turnieju zdecydowanie ta linia jest w jego zasięgu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Godzina:18:00
Spotkanie:Ruch Chorzów-Górnik Zabrze
Typ:Ruch Chorzów (-1,5 gola )
Kurs:4.7
Bukmacher:Toto-mix
Analiza:
Za chwile rozpoczna sie derby Slaska dwie bardzo zasłuzone druzyny w Polskim futbolu .Górnik zamyka ligowa tabele z dorobkiem 2 punktow w 7 meczach .Piec porazek i 2 remisy .Ruch Chorzów tez nie zachwyca ale duzo lepiej to wyglada niz u gosci 11 miejsce z 10 punktami .Nie sadze ze Gornik sie przelamie w takim meczu tym bardziej ze Ruch gra niezle na wlasnym obiekcie 2-1-1 i potrafi odniesc przekonywujace zwyciestwo nawet kilomoa golami tak jak to bylo nie dawno w meczu z Nieciecza gdzie zwyciezyli 4-1 .Mysle ze w dzisiejszym meczy beda rowniez mocno zmobilizowani i wygraja przekonywujaca wiecej niz jednym golem .
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 18:15
Spotkanie: Celta Vigo - Las Palmas
Typ: Celta Vigo zachowa czyste konto? Tak
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Statystyki Celty Vigo u siebie: 3 strzelone bramki, 0 straconych bramek
Statystyki Las Palmas na wyjeździe: 0 strzelonych bramek, 1 stracona bramka
Według mnie mecz Celty Vigo oraz Las Palmasu będzie jednostronnym spotkaniem. Celta Vigo myślę, że będzie trzymała dalszą grę z dala od bramki, oraz będą starali się strzelić chociaż jedną bramkę Las Palmasowi, beniaminkowi, który zaprezentował się dość dobrze, ale wątpię by mógł zaszkodzić bramkarzowi Celty Vigo, szczególnie kiedy Las Palmas na 0 strzelonych bramek na wyjeździe. Wiadomo kiedyś trzeba będzie przełamać passę, ale wątpię by pokonali, a co dopiero bramkę strzelili, bardzo dobrze dysponowanej Celty Vigo, która straciła na 2 mecze, 1 gola i to na wyjeździe, wygrywając mecze z ogromną ilością bramek.
Polecam również typ Celta Vigo -1 Handicap azjatycki oraz Celta Vigo over 1.5 bramki w meczu.
Good Luck, Have Fun
⛔ 100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chapecoense-SC - Flamengo RJ
Typ: Flamengo RJ
Kurs: 2,70
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj kiedy przeglądałem statystki wpadł mi w oko mecz ligi brazylijskiej pomiędzy Chapecoense-SC, a według mnie faworytem tego meczu Flamengo RJ. Drużyna gości jest w gazie ostatnie dwa mecze wyjazdowe wygrali dość pewnie 1:3 z Fluminese, oraz 0;1 z drużyną Sport Recife. Mam przeczucie, że w tym meczu padnie over 2,5 i zdecydowanie goście wygrają to spotkanie. Jeżeli chodzi o gospodarzy jest to typowy średniak, u siebie graja w kratkę ostatnie dwa mecz to porażka i remis. Wydaje mi się, że śmiało można zaryzykować i obstawić w tym meczu czystą dwójkę po zachęcającym kursie. Polecam! ????
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2015
Godzina: 22.00
Spotkanie: Djokovic N. - Federer R.
Typ: 1 set Novak Djokovic
Kurs: 1,85
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Nie ma co się rozpisywać, ponieważ wszystko zostało już wymienione. Statystyki H2H wszystko już tu poleciało na forum. Może przytocze własne odczucia. Mam nadzieje że nie będzie kiepskiej analizy. Wielu obstawiało że będzie właśnie taki finał. Między tymi zawodnikami było mnóstwo spotkań, ale co ja zauważyłem to zawsze serb wychodzi lepiej skoncentrowany. Nawet jak przegrywa pierwszego gema, a bywało to rzadko to przegrywa naprawdę minimalnie w tiebreaku. Dziś uważam, że ruszy z grubego c i nawet nie będzie tiebreaku w pierwszym secie. Novak szybko przełamie federrera i według mnie pewnie wygra pierwszego seta w ostatnim finale wielkiego szlema w tym roku!
✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom