>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 13. Września
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bettinggod 22

bettinggod

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szachtar - Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna

Analiza: Drugi mecz grupy F. Ekipa z Neapolu zmierzy się z Szachtarem Donieck. Idę w czystą wygraną gości, są w gazie, głodni gry, dobrze radzą sobie na wyjazdach. Dokładnie rok temu, Napoli również zaczynało zmagania w Lidze Mistrzów od wyjazdu na Ukrainę, poradzili sobie wtedy z Dynamem Kijów 1-2. Szachtar dobrze radzi sobie w lidze, ale Napoli to kompletnie inny kaliber. Goście bez żadnych osłabień w kadrze, wyjdą najlepszą jedenastką i wydaję mi się, że wywiozą 3 punkty.
⛔ 100
 
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: RB Lipsk - Monaco
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Witam na jutro wybrałem mecz całkowitego &quot;beniaminka&quot; LM który był również zaskoczeniem na Swoim podwórku ligi niemieckiej i drużyny z ksiestwa Monaco, dryżyny która zna smak LM. Przechodząc do rzeczy uważam że niemiecka drużyna jest faworytem tego spotkania młodzi rządni zwyciestw piłkarze Lipska uważam że wygrają z troche osłabioną drużyną która sprzedała Swoją gwiazde Mbappe. Jednakże Monaco nie jest bez szans ale raczej na Swoim podwórku tu sądze ze wyjadą bez zdobyczy pkt ???? Pozdrawiam i Życze wygranych ????
PS. Miałem dac Napoli ale kolega z góry mnie uprzedzil ???? Napoli też uważam za faworyta spotkania z Szachtarem ????
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Porto-Besiktas
Typ: x/1
Buk Fortuna
Kurs 4.20
Analiza: Pierwsza kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów, ekipa Portugalskiego FC Porto na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Tureckiego Besiktasu . Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, na swoim stadionie bowiem ekipa z Portugalii myli się niezwykle rzadko, bowiem ostatnio notowali tylko i wyłącznie same zwycięstwa, goście natomiast mają spory problem ze zdobywaniem punktów na wyjazdach nawet we własnej lidze, która przecież do najmocniejszych nie należy, Besiktas wygrał zaledwie 3 spotkania z ostatnich 10 wyjazdów , goście mają problemy ze zdobywaniem punktów na obcych stadionach i jestem pewien że w tym spotkaniu to gospodarze będą od pierwszych minut próbowali prowadzić grę i stwarzać sobie sytuację podbramkowe, goście natomiast pewnie będą ograniczali się do możliwości skontrowania zespołu FC Porto. Obie ekipy spotykały się ze sobą w latach poprzednich 4 razy, Porto wygrało 3 spotkania i padł jeden podział punktów, ogólnie myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie i Porto wygra swoje spotkanie, stawiam na wynik 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.
⛔ 100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
FORUM:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool FC vs FC Sevilla
Typ: Sevilla over 4,5 Rzutów roznych
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam
Dziś kolejna częśc pierwszej odsłony LM !
Tym razem zmierzą się FC Liverpool kontra FC Sevilla!
Liverpool w tym sezonie rozegral 4 mecze ligowe ich rezultat nie zachwyca wygrali tylko 2 razy , 1 raz zremiswoali i przegrali.Bilans bramkowy to 8:8.
Sevilla do tej pory w lidze rozegrała 3 spotkania 2 rawy wygrywajac i tylko raz remisując.Bilans bramkowy to 5:1 !
Jak widać forma obu ekip jest dosyć różna Liverpool podejmuje Seville po klęsce z Manchasterem City , sevilla zaś po bardzo dobrym meczu wygranym 3:0 z Eibarem.Oczywiście Liverpool grał z potentatem do tytułu a Sevilla z drużyną ktorej glównym celem jest utrzymanie lecz mimo wszytsko nic to nie zmienia.
Dziś postanowiłem postawić na over 4,5 RR Sevilli według mnie linia jest dosyć niska a z tym kursem grzech nie zagrać.Sevilla w lidze systematycznie uzyskuje ponad 4 RR,
a w el do LM z Tureckim Basaksehir również nie bylo problemu z pokrycią tej linii.
Liverpool w tym meczu na pewno będzie chciał pokazać sie z jak najlepszej strony na swoim boisku i zrekompenoswać kibicom swoją ostatnią porażkę zapewne zaatakują Sevillę od pierwszej minuty lecz Sevilla potrafi grać z kontry a to moze przynieśc na pewno sporo RR
POWODZENIA !
⛔ 100
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leipzig - Monaco
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola 2/Tak
Kurs:
5.6
Bukmacher: Fortuna
Witm wszystkich. Ciekawy mecz. Osobista uwaga, nie mam coś zaufania do graczy z Lipska. Wyczuwam, że jeszcze nie miejsce i czas dla nich na europejskich salonach. Z dugiej strony reprezentanci Księstwa Monaco - bywalcy salonów i piłkarskich balów, jak na książąt futbolu przystało, niezwykle himeryczni. Popatrzmy na ich ostatnie mecze, przegrana z Niceą aż 0:4 a przedtem kolejne zwycięstwa poczynając od Tuluzy 3:2, musztardy z Dijon 4:1, Metzem 1:0, Marsylią 6:1 (sic!) i Nimes 4:1. No i te nazwiska, Fabinho, Glik czy Falcao. Mówiąc krótko, upatruję faworytów w drużynie z Monaco. Lipsk u siebie groźny, myślę, że będzie walczył i bramkę strzeli. Gdybym miał się pokusić o dokładny wynik to powiedziałbym 1:2. Grajmy i portfele niech będą grube.
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina Hokej Rosja Khl
Godz: 11.30
Spotkanie Wladywostok- Jokerit
Typ: wygra Jokerit
Buk Fortuna
Kurs 2.35
Analiza
Miał być kolejny typ na strzelca ,ale bezpieczniej powinno być na zwycięstwo Jokerit.

Władywostok zajmuje ostatnie miejsce tylko 2 wygrane , 6 porażek i słaby bilans goli 13-24 , nie wiem dlaczego bukmacherzy wystawili na nich tak mały kurs(liczą na jakiś rosyjski przekręt ? - oby nie :&amp;) .
Jokerit na 4 miejscu 5 wygranych 24 strzelone 14 straconych , ich gra oraz forma wygląda dużo lepeij na początku sezonu. Tak samo h2h na ich korzyść , tylko raz ulegli gospodarza po dogrywce na początku tego roku. Dziś nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem ekipa jest solidna atak funkcjonuje jak należy, brak kontuzji w drużynie. Wiadomo ,że do końca sezonu jeszcze daleko ,ale każdy mecz jest ważny dla ekipy która chce walczyć o playoffy.
Polecam. Oby na +
⛔ 100
 
ino500 4

ino500

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 4:15
Spotkanie: San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers
Typ: San Francisco
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie dziś pod lupę biorę spotkanie które kolega dzień wcześniej analizował, dlatego przytoczę troszkę z jego analizy. Dziwię się bukamcherom że ciągle wystawiają tak niskie kursy na LAD sam zarobiłem 2 razy typując Colorado bo przegrali u siebie z nimi wszystkie mecze!
Los Angeles Dodgers, którzy wygrywali przez cały sezon nagle zaczęli wszystko nagle przegrywać. W tym miesiącu LAD wygrali tylko jeden mecz, a ich ostatnie 11 spotkań to porażki ostatnio wygrali 02.09.17r. i to skromnie 1-0. Dramatycznie obecnie wygląda ich defensywa, która była ich niezwykle mocnym punktem. San Francisco Giants mają również fatalny sezon, formą też nie błyszczą. W tym miesiącu wczoraj zaliczyli 4 wygraną i to właśnie z LAD 8-6. SF potrafią zagrać dobry mecz co pokazali już wygrywając ostatnio z Dodgersami ktòrzy są w bardzo słabej formie.
Biorąc powyższe pod uwagę przy tragicznym załamaniu formy i tak pięknym kursie jakie oferują dalej buki stawiam dziś na gospodarzy gdzie miotaczem ma być Cueto J. z bilansem 7-7 kontra Kershaw C. z bilansem 16-3.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
Moje motto: Teraz to nie sport tylko czysty biznes.
⛔ 100
 
ajax665 81

ajax665

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice
Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam. Ja dla odmiany nie zagram nic z ligi mistrzów tylko spotkanie z Nice 1 ligi a mianowicie mecz Zagłębia z GieKSą. Obie drużyny przed sezonem typowane były w gronie faworytów w walce o awans do ekstraklasy a tymczasem po siedmiu kolejkach kompletnie zawodzą i zajmują w tabeli odpowiednio 14 i 12 miejsce. Katowiczanie grają beznadziejnie u siebie natomiast trochę lepiej wyglądają na wyjazdach lecz czy aż tak aby wygrać w Sosnowcu? Nie sądzę. Są to derby a wiadomo,że takie mecze rządzą się swoimi prawami. Ja jednak nie przewiduję tu gradu bramek i jakiegoś porywającego widowiska bo oba zespoły są na ten moment po prostu słabe. A jeśli tak to podzielą się punktami. Powodzenia!
⛔ 100
 
bfred 294,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna 2 liga Primera B
Godzina: 18:00
Spotkanie: Tristan Suarez - Villa San Carlos
Typ: over 1,5
Kurs: 1,46
Bukmacher: LVbet
Analiza:
2 liga Argentyny. Spotkanie 1 drużyny z 16.Gospodarze bez straty gola a gości tylko 1 zdobyty.Ostatnie 2 mecze bez BTS ale 4 przed tymi dwoma do co najmniej jedna bramka z każdej strony. Wiem, że w tej lidze może być łatwo zarówno i 0-0 jak i paść kilka bramek. Myślę że w tym spotkaniu albo zobaczymy właśnie nudne 0-0 albo zwycięstwo gospodarzy ale nie do 0. Może strzelą goście? W końcu na 6 ostatnich meczy na wyjeździe a w 4 nie zdołali zdobyć bramki - liczę na przełamanie tego trendu i chociaż honorowe trafienie. Tym bardziej że w zeszłym sezonie różnica pomiędzy tymi zespołami nie była znacząca - odpowiednio 14 i 18 miejsce.
✅ 46
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Stal Mielec ekipa która przeszła wiele jeżeli chodzi o Polską piłke. Od gry w ekstraklasie po 4 lige by obecnie po latach trafić na zaplecze ekstraklasy. Przełomowy był sezon 15/16 gdzie bardzo pewnie wywalczyli awans do 1 ligi i zbudowali solidna drużynę. W nowej lidze zapłacili frycowe, pierwsze 10 kolejek to 5 pkt i wydawało się że to dla Stali za wysokie progi, ale sytuacja została opanowana. W dalszej części sezonu potrafili wygrywać po 4-0 czy 4-1 i ostatecznie zakończyli na 10 miejscu jako beniaminek. Obecny drugi sezon zaczęli bardzo dobrze, 5 miejsce i mecz zaległy z w/w Puszczą. Rywal natomiast to beniaminek, okupuje 10 pozycję, ale na 7 pierwszych kolejek rozegrali aż 5 u siebie. Co ciekawe spotkali się dwa lata temu w 2 lidze, Stal wygrała u siebie 2-1, w rewanżu było 0-0. Kolejną sprawą jest klimat wokół piłki w Mielcu, w pierwszej kolejce przyszło 5 tys widzów, dodatkowo są jedynym reprezentantem podkarpacia w tej lidze. Drużyna został mądrze zbudowana, są pieniądze i pomoc miasta, mają nowy stadion, wzmocnili się i myślę, że jutro wyjdą po pewne 3 pkt, bo apetyty są większe a rywal jest na pewno do ogrania. Powodzenia!
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna , Serbia
Godz: 19:00
Spotkanie : Vojvodina vs Macva Sabac
Typ: Vojvodina -1,5 handi
Kurs: 2,4
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Typ ryzykowny !Mecz 9 kolejki ligi serbskiej. Vojvodina ma 16 pkt , a Macva 9 pkt.
Vojvodina reprezentowala Serbie w eliminacjach LE. Trochę zmian nastapilo w druzynie , ale wciaz jest to bardzo dobra druzyna. Ostatnie dwa mecze nie wyszly im - 0-5 i 1-1 , co powinno ich zmobilizowac do tego meczu, bo sezon zaczeli ladnie .
Macva to beniaminek i na razie nie prezentują sie najlepiej.
Liczę na przelamanie Vojvodiny , bo 2 tyg temu grajac na swoim boisku przegrali , jak mowilem az 0-5 , co bylo dla nich poteznym ciosem, wiec drugi mecz u siebie powinni wygrac z handi.
⛔ 100
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Challenger Szczecin
Godzina: 14:30
Spotkanie: Bjorn Fratangelo - Julien Cagnina
Typ: Fratangelo wygra 2:0 w setach
Kurs: 2,0

Bukmacher: Forbet
Analiza:
Porównując przedwczorajszy mecz Fratangelo oraz wczorajszy Cagniny w 1 rundzie Challengera w Szczecinie można było odnieść wrażenie, że ogląda się inny turniej. Chociaż poziom serwisu u jednych i drugich na poziomie typowo challengerowm czyli standardowo po 1-2 przełamania na set u zawodnika to poziom w wymianach jaki prezentował Amerykanin Fratangelo w meczu z Argentyńczykiem Berlocqiem w porównaniu do Belga jasno wskazuje na faworyta dzisiejszego spotkania. Pomijając jednak subiektywną ocenę występów obu tenisistów w 1 rundzie warto przybliżyć statystyki. .Jak już napisałem w poprzedniej analizie z udziałem zawodników Fratangelo, jest to jeden z nielicznych amerykańskich tenisistów, którzy lepiej radzi sobie na mączce niż na kortach twardych ;w tym sezonie posiada bilans 18-5 na kortach ziemnych , pokonując po drodze parę znanych nazwisk takich jak chociażby Andrey Rublev, Joao Sousa ( Estoril ) Gilles Simon ( Budapeszt ), Jeremy Chardy ( Bordeaux ). Pomijając jednak historię sezonu 2017, najważniejsza jest forma bieżaca. W ostatnim pojedynku z Berlocqiem byłem osobiście pod wrażeniem defensywnej gry Argentyńczyka, który stojąc dobry metr za kortem przyjął taktykę, której nie lubi żaden tenisista, czyli gracza-ściany, co niejednokrotnie doprowadzało do furii Amerykanina ( zwłaszcza w 2 secie, gdzie do stanu 4:4 musiał 2 razy odrabiać przełąmanie ), który każdą piłkę musiał wywalczyć w wymianach nie rzadko składających się z dobrych kilku a czasami kilkunastu uderzeń. Przyznam szczerze, że mecz oglądało się z wielką przyjemnością. Warto jednak przy okazji zwrócić tu uwagę na dość zaskakującą i rzadko spotykaną w męskim tenisie sytuację . Berlocq dysponujący serwisem, a&#39;la Belg Cagnina czyli niestanowącym dla niego praktycznie żadnego atutu wygrał 51 % piłek przy 1 podaniu i 37 % piłek przy 2 podaniu. Statystyki więc wskazują, że Fratangelo w wymianach czuł się przedwczoraj naprawdę bardzo dobrze. Oczywiście Amerykanin nie ustrzegł się błędów , słabo grał przy siatce, 1 serwis na stronę przewagi miał dość nieskuteczny i psujący statystykę wynoszącą w sumie 49 % trafianych 1 piłek ale koniec końców 70 % 1 pierwszych piłek wygranych, 55 % przy drugim podaniu zagwarantowało mu zwycięstwo w 2 setach. Co do samej gry - w wymianach prezentował bardzo skuteczny backhand, zarówno crossowy jak i po linii, forehand z racji bycia praworęcznym również nie zawodził więc grał bardzo stabilnie. Podsumowując kto oglądał - ten widział, że mecz stał na naprawdę wysokim jak na 1 rundę poziomie. Nie da się jednak tego powiedzieć o pojedynku Cagniny Francuzem Tabatruongiem. Belg to zawodnik, który głównie gra po ITFach i choć statystykę ma naprawdę wybitną 58-13 , to jednak odniesione zwycięstwa wskazują na rywali z drugiej 500 rankingu ATP więc nie ma do czego się odnieść. 0 asów, 11 podwójnych błędów w meczu z kwalifikantem z Francji przy nawet 4 asach Fratangelo i 2 podwójnych w meczu z Berlocqiem, który biegał lewo i prawo po korcie , byle tylko przebić wygląda bardzo blado. 43 % wygranych przy 2 podaniu również wskazuje, że w wymianach szału nie ma. Ostatnio oglądałem występ Cagniny w meczu z Tommym Robredo w Challengerze w Alphen i w zasadzie mecz był wyrównany do momentu kiedy Robredo skupiał się na przebijaniu zamiast atakowaniu piłek. W momencie kiedy zaczął naciskać - skończyło się zwycięstwem Hiszpana w 2 setach, a niech przykładem będzie 1 set gdzie Tommy wyciągnał z 2-5 na 7:5. Styl gry jednak 34 letniego Hiszpana a Fratangelo mocno się różni, bo taktyka Amerykanina opiera sie w głównej mierze na grze kątowej i atakowaniu,a Cagnina w tym przypadku za wiele do powiedzenia nie ma . Dużym atutem Amerykanina będzie to, że to będzie jego kolejny pojedynek na centralnym korcie w Szczecinie, natomiast dla Belga - pierwszy i to, że Belg w dniu wczorajszym rozegrał niemal 2,5 godzinne spotkanie i za dużo czasu na odpoczynek nie ma. Podsumowując wszystkie atuty tzn. serwis, wymiany, doświadczenie wskazują na faworyta. Ja spodziewam się szybkich 2 setów , daje 70 % szans na 2:0 w setach co daje ładne value przy tym kursie.
⛔ 100
 
black-star 40,1K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna Primera B Metropolitana
Godzina: 02:05
Spotkanie: Deportivo Espanol - Atletico Atlanta
Typ: Over 3,5
Kurs: 4,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze są ostatnio w bardzo dobrej formie. W ostatnich 6 spotkaniach zwyciężyli aż pięciokrotnie. W ostatnim spotkaniu na własnym boisku ulegli jednak przeciwnikom, co powinno dla nich stanowić doskonałą motywację przed dzisiejszym spotkaniem. W Argentynie zaangażowanie kibiców w życie klubu jest naprawdę spore, więc własna publiczność stanowić może dla nich dodatkowy atut. Dwa ostatnie spotkania bezpośrednie z dzisiejszymi przeciwnikami zostały jednak przegrane,m co powinno tylko moim zdaniem dodatkowo podgrzać atmosferę. Atlanta zazwyczaj na wyjeździe sporo strzela, ostatnio jednak jej zawodnicy ulegli Acassuo 2:1, ale wcześniej zespół ten zanotował na swoim koncie serię czterech spotkań bez porażki na stadionach swoich rywali (w tym trzech zwycięstw). Goście mają dziś okazję się przełamać po czterech niewygranych meczach z rzędu. Na stadionie Espanolu wygrali jednak poprzednie dwa spotkania bezpośrednie. Myślę, że może to znacząco wpłynąć na ich dzisiejsze podejście. Uważam, że pod względem bramkowym będzie dziś gorąco.
⛔ 100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Wczoraj geniusz Messiego w ostatniej akcji pierwszej połowy skazał mój typ na straty, prawdopodobnie był to mój najbardziej pechowy typ odkąd zacząłem zabawę z bukmacherem, a stawiam już od minimum 6 lat ;)

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - B.Dortmund
Typ: 2
Kurs:
3.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nie ma co rozpamiętywać wczorajszego jakże bliskiego typu, na tym polega piękno piłki nożnej że jest nieprzewidywalna. Skupmy się na dzisiejszym meczu. Zdziwiły mnie kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie, upatruje tu faworyta w ekipie BVB mimo że ta gra na wyjeździe. Z racji budowy nowego stadionu Kogutów Ci grają na Wembley, stadionie na którym piłkarze z Londynu nie czują się dobrze.
W ekipie gospodarzy za kartki pauzuje jeden z dwóch najlepszych graczy zespołu, Dele Alli, zapewne odbije sie to na jakości gry anglików. Kolejną sprawą jest bardzo dobra forma piłkarzy z Dortmundu, którą mam nadzieję utrzymają i w tym meczu. Jeśli miałbym typować dokładny wynik byłoby to 1:3 lub 2:3 ponieważ obie ekipy prezentują ofensywny styl gry.
Z fartem!
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Manchester City
Typ: Feyenoord strzeli ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczoraj nie było zbyt wielu niespodzianek w Lidze Mistrzów. Wobec tego jak to często bywa, w tym drugim dniu może być ich sporo. Ja szanse na niespodziankę widzę w spotkaniu Feyenoordu z Manchesterem City. Manchester City to drużyna, której obrona mnie zupełnie nie przekonuje. Ok, może na początku sezonu tracą mało bramek, ale w końcu słabszy mecz im się przytrafi. Feyenoord miał kapitalny zeszły sezon. Ten sezon też zaczął się dla nich idealnie, gdyż grali cztery mecze ligowe i cztery wygrali, więc lepiej być nie mogło. W dwóch pierwszych za dużo nie postrzelali, ale za to następne dwa to był popis strzelecki Feyenoordu: 5:0 z Willem II i 4:2 z Heraclesem. Fakt, że to nie były bardzo mocne zespoły, ale Feyenoord jest na tyle solidny, że nawet najlepszym może sprawić problemy. Zespół ten ma spory potencjał w ataku i grając u siebie nie da się zepchnąć do defensywy. To może być najładniejszy mecz w tej kolejce Ligi Mistrzów i jak dla mnie to gospodarze strzelą tu przynajmniej dwa gole.
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina. 20:45
Spotkanie. Tottenham - B. Dortmund
Typ. over 2.5 gola &amp; over 10.5 rożnych
Kurs. 3.25
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór zaplanowano jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki LM pomiędzy Tottenhamem, który w roli gospodarza na Wembley podejmować będzie drużynę Borussi Dortmund.
Wcześniej kolega wyżej już wspomniał iż &quot;Koguty&quot; z racji przebudowy White Hart Line Arena grać muszą na stadionie Wembley co zapewne nie będzie ich tak wielkim atutem...
Obydwa zespoły mocne w ofensywie co zazwyczaj przekłada się na sporo sytuacji pod bramką jednego jak i drugiego zespołu, tym samym stwarza to dosyć dużo stałych fragmentów z narożnika boiska.
Bardziej w tym meczu martwię się akurat o bramki niż o kornery ponieważ jak wiemy ekipa angielska to istna maszynka do ich nabijania, która nie rzadko sama jest w stanie pokryć proponowaną powyżej linię.
Ponadto wydaje mi się iż podopieczni Bosza również dorzucą od siebie kilka rzutów rożnych atakując bramkę rywali skrzydłami. Ostatnie pięć meczy Tottenhamu Hotspur to 3zw/1r/1p natomiast ich dzisiejszy rywal na pięć ostatnich pojedynków wygrał 4 z nich jeden tylko remisując.
Podsumowując powyższe wypociny, uważam
iż dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w wiele groźnych akcji pod bramką obu zespołów. Ponadto że zobaczymy gole jednej jak i drugiej drużyny tym samym dając nam over bramkowy i powyższy bet siądzie niczym &#39;szpak na czereśni&#39;.
⛔ 100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Serbia - 1 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Rad Beograd vs Backa Polanka
Typ : remis lub wygrana Polanka
Kurs : 1,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
9 kolejka serbskiej 1 ligi pomiedzy Rad Beograd zajmujacy 13 pozycje ( 2-1-5 bramki 8:13 ) punkty 7 a zajmujaca 14 pozycje z 5 punktami Polanka ( 1-2-5 bramki 6:15 ).Zespol gospodarzy u siebie rozegral trzy spotkania i zdobyl w nich zaledwie 3 punkty po zwyciestwie nad Zemun 2:0.do 8 w tabeli Nepredak traci tylko 3 punkty dlatego tez mysle ze zespol nastawi sie na atak co jednak nie bardzo mu wychodzi ( strzelonych w sumie 6 bramek ).Zespol gosci Polanka na wyjezdzie rozegral 4 spotkania gromadzac w nich tylko jeden punkt,i nie wygral zadnego z tych spotkan.Ostatni mecz wyjazdowy zremisowal 1:1 z Zemun.
Obie druzyny spotkaly sie bezposrednio 3 razy gdzie Polanka wygrala 2 a przegrala jedno spotkanie ,ostatni mecz zakonczyl sie wlasnie wygrana Polanka 1:0 ( 13.05.2017 r ).
Dlatego dzis postanowilem zagrac na wygrana Polanki lub remis.
pozd.i zycze powodzenia.
✅ 80
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Mistrzostwa Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie Wlochy - Serbia
Typ:eek:ver 136,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet
Analiza.Koszykarze Włoch w grupie spisywali się całkiem dobrze i zajęli 3 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.Na ten dorobek złożyły się 3 zwycięstwa i 2 poniesione porażki.Następnie w 1/8 pewnie pokonali Finlandie 70-57.Teraz jednak czeka ich bardzo trudne zadanie,ponieważ ich przeciwnikiem jest Serbia jeden z faworytów do tytulu mistrzowskiego.W fazie grupowej zajęli 1 miejsce z 4 zwycięstwami i ponieśli 1 porażke.W fazie pucharowej po niespodziewanie zaciętym pojedynku pokonali Węgry 86-78.Licze że w tym spotkaniu Serbia szybko uzyska dużą przewage i Wlosi bedą gonili wynik,a co zatym idzie padnie sporo punktów.
23/08/17 MMT
Serbia - Włochy 73:65
10/09/15 MEMG
Serbia - Włochy 101:82
05/08/14 MMT
Włochy - Serbia 80:71
21/09/13 MEMR
Serbia - Włochy 76:64
✅ 40
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NIEMCY: Regionalliga Sudwest
Godzina: 19:30
Spotkanie: Worms-Offenbach
Typ: over 3,5
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet

Typ typowo statystyczny.
Jak to w niższych ligach bywa ilość bramek w meczach jest dość spora. Zawodnicy mniej uwagi przywiązują do założeń taktycznych. Bardziej skupiają się na ofensywie niż na obronie. Właśnie takie ekipy mamy przed sobą. Worms po 7 rozegranych meczach zajmuje 12 miejsce z bilansem bramkowym 10-15. Daje to średnia 3,57 gola na mecz. Offenbach natomiast to wicelider po 8 meczach z bilansem bramkowym 18-10. Średnia na mecz 3,5.
Mecze bezpośrednie z ostatnich 2 lat kończyły się następującymi wynikami: 2:0, 2:2, 1:2, 4:1. Liczę że goście którzy są w niezłej dyspozycji ostatnio będą w stanie strzelić kilka bramek a gospodarze przynajmniej jedno honorowe trafienie zaliczą.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom