>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.09.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt (-3) - APOEL
Typ: 1
Kurs:
1,90
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Witam, czas na drugi dzień z emocjami w lidze mistrzów, wczorajsze wyniki były świetne (prócz meczu Benfiki, gdzie przez nią przepadł mi cały Ekspert w Fortunie na 5 400 zł)... No ale to już było minęło...
Dziś już troszkę więcej meczy zaciętych, emocjonujących i ciekawych do oglądania. Ja jednak dziś stawiam na mecz gdzie faworytem jest jedna drużyna a mianowicie Real. Wczoraj faworycie rozbijali rywali PSG 5:0, Chelsea 6:0 Bayern 3:0 czy Manchester 3:0 dziś liczę na wynik 5/6:0 a dlaczego? Dlatego, że Real będzie w tym meczu podrażniony 2 remisami w lidze i będą dziś chcieli rozbić rywala, a po drugie powrót CR7 do składu, wiadomo, że w lidze póki co pauzuje a dziś wyjdzie naładowany i pewnie jakiś hat-trick nie jest wykluczony.
Nie ma co porównywać obu ekip bo to jest przepaść o 5 półek, APOEL przyjeżdża na Santiago Bernabeu po jak najmniejszy wymiar kary, jeśli tylko Real szybko otworzy wynik to możemy spodziewać się pogromu.
Ja stawiam handi w miarę pewne bo 4:0 wygrać to nie jest jakiś duży wyczyn.
Dziś nie zobaczymy w Realu K. Benzeme oraz Asensio, który jest prawdopodobnie chory.
Możliwe, że dziś w końcu przełamie się Bale? Zobaczymy...
Powodzenia
⛔ 100
 
michaltyper 0

michaltyper

Użytkownik
Siemano wszystkim. Jako ,ze nie samą praca człowiek żyje ,i tak w dniu dzisiejszym zaczynamy kolejna dawke pilkarskiej LM. Wczoraj odbylo sie pare spotkan ,i nie wiem jak u Was ale u mnie fart chcial ,ze przy wiekszym wkladzie gotowki nawet na pewniakach moglem co nie co zarobic. Nie wiem jak to wyglada u Was ale ja staram sie stworzyc swoj wlasny system typowania aby moc cieszyc sie zwyciestwem czesciej niz zwykle. I tak po moich wielu probach stwierdzam ,ze latwiej jest mi zbic hajs grajac za wiekszy hajs przy mniejszej ilosci wydarzen pilkarskich! Oto pare z nich ktore moim zdaniem sa na wyciagnieciu reki ,a raczej szansa latwego zarobku!!
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Sevilla
Typ: 1
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Liverpool vs Sevilla. Spotkanie to można określać rewanżem za finał rozgrywek Europejskiej Ligi w ktorym górą była Sevilla. Moim zdaniem zespol gospodarzy w dzisiejszym meczu bedzie tutaj faworytem. Moj typ; 1
Dyscyplina: Piłka nożna/ Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Feyenoord vs Manchester City. Ewidentnym faworytem sa tutaj goscie ktorzy prezentuja wysoki poziom nie tylko na papierze! Jesli wyjada z takim nastawieniem jak w ostatnim ligowym spotakniu z Liverpoolem to gospodarze nie maja prawa myslec nawet o remisie! Moj typ; 2
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - APOEL
Typ: 1
Kurs: 1.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Real vs APOEL. Królewscy broniacy tytulu , i genialnym starcie przed nowym sezonem w LaLiga, ogrywajac w superpucharze ManUtd ,i pucharze krola Barce x2 ,rozpoczna swoja kolejna przygode w LM ,z &quot;latwiejszym&quot; przeciwnikiem- Nikozja Apoel! Obie drużyny miały już okazję rywalizować ze sobą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, gdzie Real pewnie wygrał oba spotkania, na wyjeździe 3:0 i 5:2 przed własną publicznością. Dorzucam ten mecz jako podbicie kursu do wygranej na ktora licze przy zwyciestwie oczywiscie gospodarzy! Moj typ; 1

Jak sami widzicie tym razem nie szukam rozwiazania w ilosci wydarzen ,i wielkich przelicznikach kursow jakie proponuja nam zaklady bukmacherskie ,a staram sie wypracowac wynik biorac mala lyzeczka zgarniajac wygrana! 5
Więcej niż 1 typ
Nieregulaminowy kurs

⛔ 100
 
B 95

beerek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna Norwegia
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bodo - Drammen
Typ: 1
Kurs: 4.00
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam. Po kilkuletnim czytaniu forum postanowiłem coś napisać.
Typ oparty jest jedynie na suchych statystykach. Ostatnie mecze Bodo u siebie to 4 wygrane i 1 porażka. Drammen na wyjeździe prezentuje się słabiutko - ostatnie 5 spotkań to 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. H2H na parkiecie gospodarzy wygląda obiecująco - 5 ostatnich meczy to 5 zwycięstw Bodo.
Początek ligi, obydwie drużyny mają po 3 pkt. Poprzedni sezon drużyna Bodo zakończyła na miejscu 6 natomiast dzisiejsi goście na 8. Nie rozumiem aż takiej róznicy kursów.
powodzenia
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Boliwia, Liga de Futbol
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sport Boys – Nacional Potosi
Typ: Nacional Potosi
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Ten typ jest grany głównie ze względu na kurs na to spotkanie. Kolega Manipulation napisał już bardzo dużo na temat tej ligi. Sprzedawanie/ustawianie meczy – z tego słyną najbardziej i w tym starciu tak naprawdę żaden wynik nie jest niespodzianką. Z pewnością nie zdecydowałbym się na zagranie tutaj gospodarzy. Zamykają ligową tabelę i choć obie ekipy słabo prezentują się w tym sezonie, to myślę, że Nacional stać na wywiezienie tutaj 3 punktów, o ile dla obu ekip wynik meczu nie jest już z góry ustalony ;).
Tylko i wyłącznie za drobne ;).
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa - Liga MIstrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Feyenoord - Manchester City
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kursy nie zachwycają ale myślę że 1,40 to i tak fajny kursik na zwycięstwo City chociażby do AKO. Zwykle nie gram takich kursów, tym bardziej na czystą wygraną, ale nie sądzę aby Feyenoord ugrał tu chociażby punkt. Od początku w lidze spisują się bardzo dobrze. Wygrane z Twente, Excelsior, Willem II i Heracles. Ugrali też fajny bilans bramek, ale stracili już 3 w tych meczach i to z drużynami umówmy się przeciętnymi na ligę holenderską. Rywal dzisiaj przewyższa drużynę Feyenoordu wszystkim. City ma w tym sezonie taką pakę że musi wygrywać większość meczy a tym bardziej z takimi rywalami. W lidze ostatnio 5-0 z Liverpoolem, grali na prawdę nieźle. Liga Mistrzów jest ważna dla każdego, także Feyenoord na pewno nie odpuści żadnego meczu i być może dzisiaj gola uda się im strzelić. Zwycięstwo dla City dzisiaj jest priorytetem, bo o 1 miejsce w lidze powalczyć może z nimi Napoli, a każde potknięcie może być kluczowe. Oprócz tego opcją wygranej z City i 2,5 gola też fajny wybór i sam over 2,5 po trochę większym kursie niż czysta 2. Tutaj na 2 golach nie powinno się skończyć, City z taką siłą ofensywną może sobie zdobyć kilka goli, ale nie wykluczam także gola gospodarzy bo znaleźli się w LM po dosyć długim czasie i są w też dobrej formie. Osobiście bardzo polecam i myślę że to na dzisiaj bardzo pewny typ.
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dollarsmaker 0

dollarsmaker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Borussia Dortmund
Typ: 2/obie drużyny strzelą gola
Kurs:
5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam po kilku dniach przerwy. Dziś pod lupę biorę spotkanie Tottenhamu z Borussią. Jak już poprzednicy zdążyli zauważyć Tottenham mimo, iż jest gospodarzem to nie będzie grał na własnym boisku. Obie drużyny grają dobrze w ofensywie. Oba zespoły w swoich ligach radzą sobie naprawdę dobrze. Napastnicy obu drużyn w naprawdę dobrych formach. Tottenham z bilansem bramkowym 7-3 a Borussia 5-0. Oba zespoły posiadają dobre karabiny. Wystarczy je tylko odpowiednio obsłużyć. Myślę, że dzisiaj zobaczymy przynajmniej 3 bramki i Borussia dzięki skupieniu, wykorzysta swoją ofensywę maksymalnie. DW 1:2 // 2:3
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: tottenham-dortmund
Typ: tottenham 6,5+ roznych
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
jak dla mnie to najciekawsze dzisiaj spotkanie i chyba je obejrze,uwielbiam ogladac jak druzyny nie kalkuluja i graja do przodu.maja bardzo ciezka grupe bo jest jeszcze real,a awansuje dwa zespoly.w tym meczu ciezko wytypowac faworyta bo dortmund to scisla czolowka ligi mistrzow,tottenham zrobil duze postepy i wicemistrzostwo kraju to nie przypadek.ktos wyzej dal rozne i bramki,ja daje same rozne tottenhamu,nie graja na wlasnym boisku ale stadion bedzie wypelniony ich kibicami,ogladalem mecz z chelsea i to co zrobili z chelsea to byla miazga choc przegrali ten mecz-chelsea byla bardzo skuteczna.bramka chelsea podzialala na kogutow jak plachta na byka,od tego momentu nie schodzili z polowy londynczykow,jesli dzisiaj bedzie podobny scenariusz to roznych bedzie dwa razy wiecej niz podalem.pozdrawiam
⛔ 100
 
saqrime 104

saqrime

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - BVB
Typ: 1/-3,5 (Wygrana kogutów i poniżej 4 bramek)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Wczorajszy typ z kursem 5.8 na spokojnie, zgodnie z moją analizą.
Dzisiaj zagram na mecz kogutów, bardzo podobała mi się ich gra w ostatnim meczu z Evertonem ????
Dortmund w tym roku nie osiągnie zbyt wiele w Lidze Mistrzów, wyjście z grupy, to wszystko.
Cały mecz będzie pod kontrolą angielskiej drużyny, może uda się ustrzelić 1 gola Niemcom z kontry bądź błędu obrony Tottenhamu. Według mnie mecz skończy się wynikiem 2-0 ewentualnie 2-1 ????
Powodzenia.
⛔ 100
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Quebec
Godz: 23:00
Spotkanie: Caroline Dolehide - Oceane Dodin
Typ: Caroline Dolehide 2-0 w setach
Kurs: 4.90
Unibet
Analiza:
Kursiwo warte gry. Dodin to &quot;tenisowe drewno&quot;. Jej gra jest ukierunkowana jedynie na bezpośrednio wygrywane punkty. Ona nie kalkuluje i inaczej grać nie będzie. I bardzo dobrze, bo w grze Dodin wszystko jest na pełnym ryzyku. Jak narazie wyniki i przebieg spotkania pokazuje że w tym roku w Quebec taka gra nie prowadzi do sukcesu. Ponadto Oceane nie zadziwia, a więcej gwiazdorzy. Dolehide nie ustępuje siłą, a z końcowej linii to ona pokazuje większy potencjał, ponadto jak już wspomniałem Caroline potrafi grać równie efektownie i mocno jak jej rywalka. W moich oczach to ona jest faworytką, a te kursiwo to jest mega kosmos.(w Pinbet jest @ 4.77). Polecam z całego serducha!
ZWROT
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Portugalia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting - ABC Braga
Typ: 2
Kurs: 3,73
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym oferta jeśli chodzi o piłkę ręczną jest bogata i można znaleźć kilka niezwykle ciekawych spotkań, a jednym z nich chciałbym się z wami podzielić po bardzo fajnym high value. Będzie to mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Portugalii, a kursy wystawione przez bukmacherów są mocno przeszacowane, gdyż Braga to jeden z najsilniejszych zespołów w tej lidzę stawiam go na równi obok Porto albo nawet dalej, a sam fakt że występowali w Lidzę Mistrzów najlepiej potwierdzi moje słowa. Dzisiaj ryzykuje i idę w stronę czystej wygranej przez gości, którzy są dla mnie zespołem bardziej doświadczonym i o większym potencjale, oczywiście pograłem tutaj również opcję handicapową +3,5 która jest piekielnie mocna jak na taki mecz gdyż trudno będzie Sportingowi odskoczyć na aż taki wysoki pułap, tym bardziej że Braga nowy sezon rozpoczęła z wielkim przytupem, a wyniki którę notują jak ich sama gra do tego mnie tylko przekonuje. Kolejnym czynnikiem są mocne spadki kursów ten kto siedzi w temacie mógł złapać fajny kursik 4,5-5 a obecnie oscyluje na poziomie 3,73. Tak naprawdę mocno dziwią mnie wysokie kursy wystawione
na Bragę, rozumiem że Sporting nie jest słabeuszem i nigdy w lidzę nie był ale jeśli chodzi o turnieje w Europie to grał w mało prestiżowych rozgrywkach typu EHF Cup, jednak z całą śmietanką jaka jest w Lidze Mistrzów nie miał doczynienia, a Braga tak i w niejednym meczu pokazała charakter i walkę mimo, że byli skazywani na porażkę, np w meczu grupowym z drugim najsilniejszym czołowym klubem francuskim Nantes zagrali świetne spotkanie mimo, że ulegli 29:34 to jak na pierwszy występ w LM bardzo przyzwoicie. Najlepszym potwierdzeniem moich słów w jakiej znajdują się formie obecnie obydwa zespoły będzie niedawno rozegrany bo 27 Sierpnia final pucharu Portugalii i wygrana Bragi 21:26 , na otwarcie sezonu zaczęli odrazu z grubej półki mimo, że nikt nie stawiał ich w roli faworytów, a na ciężkim terenie w Porto zremisowali po 23:23, a w drugiej kolejce rozgromili Sao Bernardo 37:23. Sporting zakwalifikował się do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów pokonując austriacki Alpla Hard po dogrywce 35:34 jednak rywali jakich mieli nie byli z najwyższej półki i mocno wymagający. Dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki i wygraną Bragi, dodam jeszcze tylko tyle że w sześciu meczach rozgrywanych na parkiecie w Lizbonie Braga pięciokrotnie schodziła niepokonana, a tylko raz musiała pogodzić się z porażką.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom