>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 13. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Lyon-Monaco
Typ: over 3.5
Kurs 2.04
Buk fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w 9 kolejce francuskiej ekstraklasy piłkarskiej, ekipa Lyonu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Monaco. Gospodarze jak i goście są zespołami ofensywnie grającymi patrząc na poprzednie 20 spotkań ekipy Lyonu na własnym stadionie za każdym razem w ich meczach padało minimum 2 bramki, patrząc na spotkania przyjezdnych na wyjazdach w 18 z 20 spotkań padało over 1.5 gola, tak więc widzimy jaki zespoły mają potencjał ofensywny, nie wspomnę już o meczach w których widzieliśmy po 4 lub 5 bramek. Tutaj faworytem do zdobycia kompletu punktów są gospodarze , którzy zajmują 8 miejsce z dorobkiem 13 punktów na swoim koncie, gołym okiem widać że nie weszli dobrze w ten sezon, goście natomiast ze stratą 3 punktów do liderującego zespołu PSG, są na 2 pozycji w ligowej klasyfikacji. Gospodarze jak i goście moim zdaniem w tym meczu znów zagrają do przodu bowiem już taki mają styl i nikt tutaj się na obronie raczej koncentrował nie będzie, dlatego też liczę w tym spotkaniu na kilka bramek , myślę że oba zespoły strzelą a spotkanie zakończy się wynikiem 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 104
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon - Monaco
Typ: Monaco i powyżej 2,5 bramek
Kurs: 3,50
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Po przerwie reprezentacyjnej czas powrócić na boiska klubowe. Mam nadzieje, że podreperuje to trochę Nasz budżet po kilku drobnych wpadkach ;). Mimo, że użytkownik Baku193 zdecydował się na ten typ (serdecznie pozdrawiam ????) z uwagi na atrakcyjność tego spotkania również zdecydowałem się na wejście ale w nieco inny sposób.
Jak najbardziej popieram dywagacje na temat overu w tym meczu. Jedyne co mam do dodania to czyste statystyki, które świadczą o tym, że w piątek spotkają się dwie najbardziej overowe drużyny Ligue 1 (nie licząć PSG) w chwili obecnej. Średnia bramek w meczach Monaco wynosi 3,9, natomiast Lyonu 3,8.
Lyon słabo wbił się w ten sezon i obecnie zajmuje 8. pozycje z bilansem 3-4-1. Co prawda nie jest to już ten sam zespół, który mógł walczyć o mistrzostwo kraju ale pierwsza piątka powinna wejść lekko. Z ważniejszych informacji dla tego typu to passa Lyonu u siebie. W meczach o stawkę u siebie są niepokonaniu od 10 spotkań!! To co przemawia za typem to fakt, że 11 spotkań temu passa ta rozpoczęła się po porażce właśnie z Monaco 1:2 u siebie oraz klasowość rywali, których podejmowali gospodarze.
Monaco z kolei świetnie rozpoczęło sezon 6-1-1 i tylko 3 pkt straty do napompowanego pieniędzmi PSG. W meczach wyjazdowych zachowali świetny bilans 3-0-1 z 9 strzelonymi bramkami oraz 5 straconymi (w tym 4 w meczu Nice, który im nie wyszedł). Jednak nie to jest dla mnie kluczowe w przypadku tej drużyny. Przed przerwą reprezentacyjną moim zdaniem zespół przeszedł mały kryzys. Bolesna porażka z Porto u siebie 0:3 oraz na odbudowanie remis z Montpellier 1:1. Moim zdaniem przerwa odświeżyła tych piłkarzy dała chłodne spojrzenie i będą szli po zwycięstwo w bardzo ważnym dla nich meczu, żeby po pierwsze odzyskać zadowolenie kibiców, a po drugie nie tracić pktowo do lidera, bo w ich przypadku wciąż jest walka o tytuł.
Najważniejsze z mojej strony do podjęcia tego typu był rozstrzał kursów proponowany przez bukmacherów. Zgodzę się z tym, że Monaco nie jest faworytem w tym meczu ale rozostawienie @2,3- Lyon i kurs blisko @3,0 na Monaco jest dla mnie przesadą. Patrząc na formę Falcao, który jest najlepszym strzelcem Ligue 1 i offensywną gre obu zespołów kursy powinny byc conajmniej wyrównane. Widzę w tym meczu value i z uwagi na konkurs gram w czystą wygraną gości, natomiast over 2,5 powinien być lekko zamknięty. Z uwagi na często remisy Lyonu w tym sezonie (w 50% spotkań) polecam również X2 po @1,56 za nieco wyższą stawke. Powodzenia ⚽⚽⚽!
⛔ 100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, Euroliga M.
Godzina 19:00
Spotkanie : Kowno- CZ Belgrad
Typ : 2
Kurs : 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Stawiam na niespodziankę i wygraną drużyny z Serbii.
Obie drużyny radzą sobie w ligach bardzo dobrze, z tym, że Belgrad bardzo dawno nie zaznał smaku porażki, natomiast ekipa z Kowna, pod koniec września przegrała z Kłajpedą 73-64.
Belgrad zwyciężył także kilka dni temu w Lidze Adriatyckiej, na wyjeździe z Ol. Lublana 73-82, co niewątpliwie napawa optymizmem przed jutrzejszym meczem. Generalnie Serbowie doskonale radzą sobie w meczach wyjazdowych. Oby ta passa została podtrzymana.
Wczoraj w Eurocap, faworyzowany litewski Lietuvos Rytas uległ Bilbao 83-93. Czy to zwiastuje dołek drużyn z Litwy? Zobaczymy.
Wydaje mi się, że jutro może być podobnie i ekipa z Kowna nie wykorzysta atutu swojego parkietu. Mecz powinien być o wiele bardziej wyrównany, niż wskazują na to kursy.
Ostatni mecz między Kownem a Belgradem, zakończył się zwycięstwem Serbów: 61-77, w styczniu tego roku.
CZ Belgrad +8.5 po 1.66 dla mnie odważnych graczy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Typ: 1 bramkę zdobędzie Lech
Kurs: 1.99
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jutro zapowiada się ciekawy mecz w polskiej Ekstraklasie Jagiellonia podejmie na swoim stadionie Lecha Poznań. Lech ostatnio pokonał przy Bułgarskiej mistrza polski - Legie Warszawa 3:0, Warszawianie w tym meczu nie mieli nic do powiedzenia. Jaga natomiast zremisowała bez bramkowo z Wisłą Kraków, ale nie ma co się dziwić, stadion Wisły był zawsze ciężkim terenem dla Jagiellonii. Ostatni mecz u siebie Jaga grała również z Legią Warszawa pokonując ją 1:0 po fantastycznym golu Cernycha w 87 minucie. Jagiellonia w tym sezonie na własnym obiekcie nie gra rewelacyjnie, zaledwie 7 punktów zebrali w 5 spotkaniach. Forma Lecha ostatnio imponuje w 5 ostatnich meczach zdobyli 10 punktów przegrywając tylko na wyjeździe ze Śląskiem i remisując bez bramkowo w Szczecinie. Kolejorz ma problem z grą w Białymstoku. Pamiętamy końcówke poprzedniego sezonu gdzie Lech prowadził 2:0 do przerwy, a mecz skończył się wynikiem 2:2 gdzie była bardzo emocjonująca końcówka, mało brakowało i Jaga wyszłaby zwycięsko z tego starcia, a ogólnie to ostatni raz Lech wygrał tutaj w 2013 roku. W tym spotkaniu wierze w zwycięstwo Lecha. Myślę, że w końcu przełamią złą serię w Białymstoku i wygrają spotkanie jednak przeglądając oferte natrafiłem na ciekawy i moim zdaniem bardziej prawdopodobny typ - 1 bramkę zdobędzie Lech, wydaję mi się, że Lech szybko wyjdzie na prowadzenie w tym meczu dlatego myślę, że taki typ będzie najlepszy na to spotkanie.
✅ 99
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Korona : Wisła Płock
Typ : Wisła Płock strzeli over 1.5 gola
Kurs : 2.98
Bukmacher : Fortuna
No to wracamy na nasze podwórko , inauguracja 12 kolejki nastąpi w Kielcach gdzie Korona podejmuje Wisłę P , Korona walczy aby wejść do tej bezpiecznej strefy , brakmuje nie wiele i gdyby dziś ograli rywala przypuszczam że po tej kolejce w tej grupie się znajdą , Korona z bilansem 4-3-4 i 12 :12 w bramkach , a jak to się ma w domu ? 4-0-2 i 11:8 w bramkach czyli z 12 straconych bramek aż 8 w domu , goście natomiast są w tej lepszej części tabeli a ostatnio grają dobrze , a jak im idzie na wyjazdach ? a no świetnie - 2-2-1 i br 7:8 , no może ten stosunek bramek nie zachwyca bo na minus 1 , bilans bramkowy ogólny gości to 12:13 czyli z 12 zdobytych 7 na wyjazdach , ostatnio wygrali na Cracovii 3:1 , wcześniej na trudnym terenie Zagłębia L zdołali zremisować 2:2 , była też wygrana na Sandecji 1:0 tak więc wygląda to doskonale stąd liczę że i w tym meczu powinni coś ustrzelić a że już nie raz zdobyli tutaj w Kielcach 2 bramki to przy tym co prezentują teraz uważam że jest to całkiem możliwe i tak stawiam !
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Wisła Płock
Typ: Korona
Kurs: 2.1
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie rozpoczynające 12 kolejkę Ekstraklasy, do Kielc przyjeżdża drużyna z Płocka. Lekkim faworytem wśród bukmacherów jest Korona, która na swoim obiekcie radzi sobie całkiem przyzwoicie, na 6 rozegranych meczy wygrała cztery i dwa razy musiała uznać wyższość przyjezdnych, ostatnio zanotowała trzy wygrane z rzędu na własnym stadionie. Wisła na wyjazdach gra całkiem przyzwoicie na 5 rozegranych meczy w delegacji 2 razy wygrała, zanotowała 2 remisy oraz jedną porażkę. Jutro uważam, że górą będą gospodarze, ale nie spodziewam się jakiegoś mega strzelania w Kielcach, myślę, że Korona strzeli 1-2 bramki, ale bardzo prawdopodobny wydaje mi się też remis do przerwy, stąd dodatkowy kurs na podwójną szansę, raz że uważam, że w tym meczu może nie dziać się za dużo, a dwa to takie zabezpieczenie, gdyby jednak skuteczność Scyzoryków zawiodła i mecz miałby się skończyć remisem, na wygraną Nafciarzy raczej tu nie liczę, chociaż w naszej lidze nie można wykluczyć żadnego wyniku. H2H bezpośrednich starć wychodzi również na korzyść Korony, wygrali oni 2 ostatnie starcia, wcześniejszych nie biorę pod uwagę, bo były rozgrywane w latach 05-09, więc nie mają za wiele wspólnego z bieżącą sytuacją w obu klubach.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy BBL
Godzina: 19:30
Spotkanie Fc Bayern Munchen- s.Oliver Baskets
Typ:eek:ver 157,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespol gospodarzy Fc Bayern Munchen.Ten sezon rozpoczęli oni bardzo dobrze i zajmują 1 ,miejsce w tabeli z 3 zwycięstwami.Ich dorobek koszy po 3 pojedynkach wynosi 276:178.W ostatniej kolejce mieli trudną przeprawe na wyjeżdzie z Gottingen,ale ostatecznie wygrali 78-72.Ten zespół to jeden z kandydatów do walki o tytuł mistrzowski.Ich przeciwnik s.Oliver Baskets też rozpoczęli sezon dobrze i mają w swoim dorobku 2 zwycięstwa i 1 porażke.W ostatnim swoim pojedynku w lidze pokonali na swoim parkiecie Bremerhaven 74-64.w spotkaniach pomiędzy tymi zespołami przeważnie padało dużo punktów,poza ostatnim spotkaniem.Myśle że teraz będzie podobnie i padnie bardzo dużo koszy
28/01/17 BBL
S.oliver Wurzburg - Bayern Monachium 63:68
30/09/16 BBL
Bayern Monachium - S.oliver Wurzburg 90:77
29/04/16 BBL
S.oliver Wurzburg - Bayern Monachium 89:93
26/12/15 BBL
Bayern Monachium - S.oliver Wurzburg 103:79
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Mechelen-Anderlecht
Typ: 01
Kurs:1.84
Bukmacher: fortuna
Fiołki będące na 7 lokacie wyjeżdżają do Mechelen, gdzie zmierzą się z gospodarzami będącymi na 13 lokacie w tabeli. Anderlecht od 10 dni ma nowego trenera Heina Vanhaezebroucka, który w mojej opinii jest dobrym trenerem,jednakże 10 dni to zbyt mało czasu żeby wszczepić swój styl drużynie. Anderlecht nie lubi grać w Mechelen o czym świadczą wyniki:2-3,2-2,1-1,1-2.Ostatni raz wygrali tam 5 lat temu.Najlepsi strzelcy mają po 4 bramki -dla Mechelen Bande a dla Fiołków Nigeryjczyk Onyekuru. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się być remis. Wiem, że wielu mówi o tzw.efekcie nowej miotły,myślę jednak nie tym razem.

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:00
Spotkanie: Washington Nationals - Chicago Cubs (Gio Gonzalez i Kyle Hendricks)
Typ: Goście (Chicago Cubs) wygrają i będzie ponad 7,5 runów w meczu
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Będzie to już decydujący mecz. Kto wygra, ten awansuje, a kto przegra, dla tego sezon już się skończy. Coś mi mówi, że zwycięsko z tej rywalizacji wyjdą jednak goście. Teoretycznie Gio Gonzalez i Kyle Hendricks są na podobnym poziomie, ale tylko teoretycznie. Kyle Hendricks bardzo dobrze spisuje się w play-offach. Gio Gonzalez za to od jakiegoś czasu jest w słabej jak na siebie formie. Jego ostatni występ przeciwko Cubs również nie był zbyt dobry. Dlatego Cubs powinni wygrać. Jeśli chodzi o ilość runów w meczu, to widzę tu over. To jest decydujący mecz, więc będzie dużo nerwów, a wtedy łatwo o errory, trudniej się łapie piłki itd. Już w ostatnim meczu było to widać, bo prostych błędów nie brakowało. Powinien tu być over 7,5 i zwycięstwo obrońców tytułu, czyli Chicago Cubs.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sonderjyske - Midtjylland
Typ: O
bie drużyny strzelą gola/ilość goli 2.5: TAK/Over 2.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam. Na jutro wybrałem ciekawe spotkanie z najwyższej ligi rozgrywkowej w Danii. Gospodarze Sonderjyske zajmujący obecnie 11 pozycję w tabeli z bilansem 19/20 podejmą zwycięzce duńskiej Superligi z sezonu 2014/2015 - drużynę Midtjylland piastujące obecnie 2 miejsce w tabeli i chwalące się bilansem bramek 27/17. Obie drużyny rozegrały dotychczas 11 spotkań, a więc bilans bramek strzelonych oraz straconych obu tych drużyn jest ogromny. 7 ostatnich spotkań zespołu gospodarzy to wyniki (4:0, 1:2, 2:2, 2:2, 3:2, 2:2, 3:2,). 7 ostatnich meczy gości natomiast to rezultaty: 4:1, 0:3, 0:7, 5:1, 4:3, 1:1, 1:1). Reszta spotkań podobnie w przypadku obydwu drużyn. Jeśli chodzi o statystykę over 2.5 bramki jutrzejsi rywalizujący zajmują odpowiednio 2 i 3 pozycję - 9 oraz 8 spotkań +2.5 bramki oraz liczba 2 i 3 spotkań under 2.5. Statystyka H2H jest kolejnym argumentem. W tym roku rozegrali oni 2 spotkania kończące się wynikami 5:2 oraz 3:1 (raz wygrali jutrzejsi gospodarze, a raz drużyna Midtjylland), a także 4 mecze w roku 2016 gdzie tablice wyników po ostatnim gwizdku wyświetlały 1:0, 2:2, 3:2, 3:2). O reszcie nie ma sensu wspominać, ale rozegrali oni przeciwko sobie mnóstwo potyczek, a liczba bramek w nich strzelonych przekracza 100 po obu stronach. Minusem jest spora liczba (5) kontuzjowanych graczy drużyny gospodarzy, którzy albo występowali w pierwszym składzie albo wspierali oni zespół z ławki. Nie mniej jednak atut boiska powinien te absencje zrekompensować.
Faworytem w jutrzejszym spotkaniu jest drużyna gości. Spodziewam się jednak, iż gospodarze na własnym terenie mocno się postawią. Liczę jutro na co najmniej dwie bramki w pierwszej części meczu, a finalnie wysoki wynik końcowy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stuttgart-FC Koln
Typ: 1/ -2.5 bramki
Kurs: 4
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam, mam nadzieję że kończę tym typem swoją złą passę. Przygotowałem mecz z Bundesligi w którym stawiam na gospodarza. Stuttgart w tym sezonie gra u siebie naprawdę dobrze z tyłu, na 3 mecze nie stracił bramki ale strzelił tylko 2 co dało dwie wygrane i remis. Goście z kolei rozczarowują swoich fanów w domu i na wyjazdach gdzie nie potrafili zdobyć choćby 1 bramki.
Jeśli połączymy fakty wyjdzie nam skromna wygrana gospodarzy. Dla odważniejszych polecam typ na dokładny wynik 1:0 za jakieś drobne stawki.
Powodzenia grającym!
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - liga czeska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pilzno - Liberec
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatni typ nie trafiony i passa przerwana , ale najlepsze serie kiedyś się kończą . Na piątek wybrałem mecz ligi czeskiej pomiędzy indianami z Pilzna, a białymi tygrysami z Liberca. Pilzno bardzo dobrze weszło w sezon i zajmuje obecnie drugą pozycje. Na własnym lodowisku tez spisują się świetnie w 6 meczach zdobyli 15 punktów strzelając przy tym 35 bramek . Ich przeciwnicy z Liberca natomiast nie maja powodów do zadowolenia, gdyż zajmują obecnie 12 pozycje. O ile w meczach domowych grają dobrze, to wyjazdy im nie służą . 5 meczy 5 porażek i zaledwie 5 bramek strzelonych, a straconych 24. Patrząc na liczby drużyna z regionu znanego z piwa powinna ten mecz wygrać .
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Linz
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bencic - Buzarnescu
Typ: 1
Kurs: 1.56
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś znowu niestety damski tenis ale nie znalazłem nic ciekawszego. Bencic kobieta która miała być nadzieją tenisa WTA wraca i mam nadzieje wraca na stałe. W wieku 18 lat jako najmłodsza w historii dobiła do top 10 rankingu zajmując najwyżej 7 miejsce. Szybko jednak jej głowa nie wytrzymała i ciężko się do końca dziwić, zarobiła ponad 3mln dolarów w szybkim tempie i coś poszło nie tak. Do tego doszła kontuzja nadgarstka której nie chciała operować, popadła w depresje i przytyła dobre 10-20kg.....spadła na 125 miejsce i zaczęła odpuszczać całkowicie. W maju tego roku przeszła wkońcu zabieg i wyprowadziła rękę do stanu używalności, lipiec i sierpień spędziła w ośrodku przygotowawczym gdzieś bodajże w górach Austryjackich i ćwiczyła z dwoma paniami z top 10. Polski trener od mentalnego przygotowania był tam wspomagany przez jej rodzinę i zrobili kawał dobrej roboty. We wrześniu pojechali na turniej ITF do Rosji gdzie przejechała się po rywalkach i gładko wygrała. Teraz pojawiła się w Linz bo to blisko jej domu i narazie idzie jak czołg. Pierwsza runda to walka na całego, w drugiej już poszło łatwiej i teraz trafia na Rumunke. Ta ma już 29 lat i raczej wiele już nie osiągnie, zarobiła ledwo 300 tys dolarów czyli 10x mniej przez cała kariere niż 20 letnia rywalka. Talentem Bencic przewyższa ją kilkunastokrotnie i powinna ją dziś roznieść na korcie bo wszystko się układa tak jak trzeba. Na pewno celem jest wjazd jak najszybciej do top 100 i wyjazd na Australian Open bez kwali, ale do tego trzeba wygrywać z takimi rywalkami jak dzisiaj i dzwigać się w rankingu bo obecnie przez swoje perypetie spadła do drugiej setki.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce – Wisła Płock
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Buk: 1xbet
Analiza:

Po ostatniej kolejce chyba bardzo dobrze że mieliśmy przerwę reprezentacyjną bo była to nudna kolejka w której po prostu bramek było jak na lekarstwo, zobaczymy czy te dwa tygodnie coś zmieniło i pójdzie to w kierunku bramek na to przynajmniej liczę w otwierającym spotkaniu w którym Korona Kielce będzie podejmować Wisłę Płock. Obie ekipy w dobrych nastrojach przystąpiły do przerwy Korona zdobyła punkt w Szczecinie a na wyjazdach każde oczko dopisane do punktu w przypadku tej ekipy to wielki plus, Płock natomiast wygrał trzy spotkania z rzędu.
Korona wraca do siebie a to ważne bo tutaj ta ekipa gra inaczej, odważniej, skuteczniej i po prostu ładnie dla oka, nie chowają się grają piłką i naprawdę ta gra może się podobać gdyby tylko czasami lepiej zachowywali się po bramka rywala to ten bilans domowy byłby znacznie lepszy. Do tej pory wygrali cztery spotkania i dwa przegrali to co jednak najbardziej mnie interesuję to w żadnym z tych starć nie było zamkniętego meczu w którym by się niewiele działo, było okazji naprawdę bardzo dużo, nawet w tych starciach gdzie padała jednak bramka brakowało tylko skuteczności. Raczej nie widzę innej Korony w dzisiejszym starciu jak grającej wysokim pressingiem i naciekający w ataku, a dysponują naprawdę mocnym składem do gry kombinacyjnej o czym już nie raz przekonywały się znaczniej lepsze ekipy w Kielcach, do tego ta piłka z obrony do ataku przemiesza się bardzo szybko stąd Korona nawet prowadząc cały czas potrafi naciskać w ofensywie.
Wisła Płock po laniu w Zabrzu szybko się obudziła i w ostatnich czterech kolejkach zdobyła 10 punktów, strzelając przy tym 9 bramek i tylko Górnik w ostatnim czasie jest skuteczniejszy. Co prawda mieli na rozkładzie Pogoń, Cracovie, czy Termalice ale właśnie te mecze pokazują że ten zespół ma pomysł na grę w ofensywie bo w tych starciach rywale mocno zmotywowani którzy nie otwierali swojego dostępu do bramki a dziś w wykonaniu Korony też bym na to nie liczył. Zresztą z Zagłębiem Lubin tez pokazali że dobrze czują się gdy atakują na boisku ówczesnego lidera wyciągnęli remis 2:2 ze stanu 2:0. Świetnie dysponowani w kontrze to czego dziś nie zabraknie – świetna kontra z Termalica dała im zwycięstwo, w starciach z Cracovią oraz Pogonią kończyli mecze w końcówce bramkami na 3:1. Widać że ten zespół jest na fali, jest skuteczny. Defensywa w tych trzech meczach na wielką próbę nie została wystawiona tak naprawdę ale i tak błędy popełniała dziś na pewno czeka ich trudne zadanie bo formacja obronna będzie dziś zdecydowanie mocniej naciskana a nie jest to mur na pewno zresztą 8 bramek w 5 meczach wyjazdowych stracili a przed rokiem tutaj skończyli z czterema bramkami w plecy.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata U17
Godz: 16:30
Spotkanie Hiszpania U17- Korea Północna U17
Typ: Powyżej 1.5 gola w obu połowach
Kurs 2.90
Buk forBet
Analiza:
Dziś niby jest kilka spotkań z lig europejskich, ale w żadnym nie byłem pewien do końca co pograć. Za to przeglądając dzisiejszą ofertę znalazłem ten oto mecz i typ który wydaje mi się że powinien wejść. Hiszpania z Koreą Północną zmierzą się w meczu Mistrzostw Świata U17 rozgrywanych w Indiach. Hiszpania jak wiadomo ma świetnych zawodników w każdej kategorii wiekowej, potrafią strzelać mnóstwo bramek. W swojej grupie są aktualnie na 2 miejscu, po jednej porażce z Brazylią i po wygranej 4:0 z Nigerią. Ich dzisiejsi rywale są z kolei na miejscu ostatnim, po porażkach z Nigerią i Brazylią. Nie mają szans na awans, ale myślę, że będą chcieli dzisiaj strzelić honorową bramkę na tych Mistrzostwach. Żeby tak się stało, będą musieli od początku się otworzyć i tutaj widzę błędy po ich stronie w defensywie i szanse na bramki ze strony Hiszpanów. Hiszpanie awansu jeszcze nie mają. Ich ekipa a także Nigeria mają po 3 pkt. Mało prawdopodobne wydaję się wygrania Nigerii z Brazylią, aczkolwiek w piłce wszystko może się zdarzyć . Myślę, że Hiszpanie będą chcieli to spotkanie pewnie wygrać. Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie to znalazłem tylko jeden taki mecz w 2007 roku (oczywiście wygrany przez Hiszpanię), ale nie ma on większego znaczenia, gdyż wiadomo że grali wtedy między sobą zupełnie inni zawodnicy. Taki turniej to szansa dla zawodników, żeby się pokazać. Wiadomo że skauci wielu klubów będą oglądać to spotkanie. Myślę że zobaczymy tutaj po minimum 2 bramki Hiszpanów w obu połowach, a może nawet i Korea coś ustrzeli.
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Levante
Typ: obie druzyny strz.gola - TAK
Kurs: 1.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj jest kilka meczy, które mogłem rozpatrzyć pod analizę - jednym z nich jest właśnie pojedynek otwierający 8 kolejkę ligi hiszpańskiej. Jeśli chodzi o obecną sytuacje drużyn, to Levante zajmuje 10 miejsce z bilansem meczowym 2-3-2 oraz bramkowym (8-10), obiecujący start beniaminka, który w ostatnich dwóch meczach zanotował 2 porażki do 0 - jedna z rozpędzonym Betisem, który nie pozostawił złudzeń na własnym boisku, natomiast druga porażka u siebie z zespołem Deportivo Alaves (0-2), natomiast Espanyol (2-2-3) oraz bilans bramkowy (7-11). Ostatnia porażka z Realem Madryt, a wcześniej efektowna wygrana 4-1 z Deportivo la Coruna.
Co charakteryzuje rywalizacje tych drużyn? Przede wszystkim typ &quot;obie drużyny strzelą&quot;, który w ostatnich 6 meczach... pojawił się aż 6 razy!
Sam wynik przewiduje ze wskazaniem na drużynę gospodarzy, ale nie ich wygrana jest tutaj najistotniejsza. Prawdopodobny rezultat to 2-1, ewentualnie 1-1.
Pomogłem? Zapropsuj ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21. 00
Spotkanie: FC Barcelona - Panathinaikos Ateny
Typ: over 150,5pkt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Drugi dzień kolejki otwierającej tegoroczne zmagania w Eurolidze. Barcelona zagra we własnej hali z Panathinaikosem a moim typem na ten mecz jest suma powyżej 150,5. Dumą Katalonii po nieudanym poprzednim sezonie przeszłaprzemianę. Pod wodzą nowego trenera Sito Alonso wracają do bardziej ofensywnego stylu gry, opierającego się na szybkiej, agresywnej koszykówce. Taki styl naturalnie pasuje tejdrużynie. Zespół w przerwie letniej wzmocniliSanders, Huertel, Pressey czy też Seraphin. Są to zawodnicy, którzy idealnie komponują się w nową strategię budowy zespołu. Za wyjątkiem Seraphina który jest podkoszowym prosto z NBA pozostali to gracze obwodowi lubiący grę UP tempo. Dzisiejszy rywal - Panathinaikos prowadzony jest przez byłego trenera Katalończyków Xaviego Pascala co dodatkowo dodaje smaczku tej rywalizacji. Grecy rozpoczęli ligę od bardzo prestiżowego zwycięstwa na wyjeździe z Olimpiakosem 71:68. Ateńczycy wolą spokojną koszykówkę dlatego linia jest ustawiona nisko. Dziś jednak jadą do jaskini lwa, który będzie szukał szybkiej gry i nawet próby zatrzymania akcji, spowolnienia gry przezPanathinaikos mogą się nie udać. Grecy potrafią rzucać i grać do przodu więc jeśli będzie trzeba odpowiedzą ogniem. W meczu z Olimpiakosem mimo &quot;błotnej&quot; koszykówki rzucili 71 punktów. Jeśli dziś powtórzą ten wynik to do pokrycia linii potrzebne jest 80 punktów Barcelony co wydaje się bardzo prawdopodobne.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
awskilebi 28

awskilebi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: Przedział bramek &#39; 2-3 &#39;
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj handi na Boston Celtics wszedl idealnie. Dzis krotka analiza bo pisze z telefonu I z reszta nie nad czym sie rozpisywac.
Ciekawy mecz w Bialymstoku gra Jaga z Lechem. Dlugo sie zastanawialem nad roznymi typami z dobrym kursem I w koncu wybralem ten czyli w meczu padna 2 lub 3 bramki.
Typ oczywiscie tym razem bez opierania sie na zadnych statystykach ale tylko na wlasnym przeczuciu. Po ostatnich meczach obu ekip mysle ze sa duze szanse na wejscie. Jaga gra nienajgorzej choc u siebie idzie im slabiej, aczkolwiek Lechowi z Jaga gra sie bardzo ciezko, a w Bialymstoku to juz szczegolnie ciezko (ostatnio wygrali w 2013 roku). Mysle ze pierwsza polowa to bedzie zamknieta gra obu druzyn I padnie gora jedna bramka. W drugiej polowie gra moze troche sie otworzyc, wiec rowniez licze na jakas bramke a moze I dwie.
&quot;Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana&quot; ;)
POWODZENIA! ;) z fartem I chłodną głową ????
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Rumunia 3 liga
Godzina 14:00
Spotkanie : Voluntari II vs Steaua Bukareszt II
Typ : Steaua Bukareszt -1 handi (AH)
Kurs : 2.04
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Mecz w 3 lidze rumunskiej. Spotykaja sie rezerwy Voluntari -8 miejsce i rezerwy Steaua - 6 miejsce.Niby nic nadzwyczajnego ,ale jest pewien szczegol , bardzo wazny w tym meczu.
Rezerwy gosci z Bukaresztu graja calkiem dobrze . Wygraly 4 razy , a 3 razy przegraly.Gospodarze 3-2-2.
Dzis spotykaja sie tez pierwsze jedenastki obu zespolow o 19:45. Wszystkie sily Voluntari skierowane na tamten mecz.
Jednak w druznie Bukaresztu w rezerwach ma zagrac, pomóc 5 zawodnikow z pierwszego zespolu - Catalin Golopca, Vlad Achim, Marian Pleasca, Paul Szecui i Andrei Vlad.
Cytat z rumunskiej strony : ,,
Cătălin Golofca, Vlad Achim, Marian Pleaşcă, Paul Szecui i Andrei Vlad pięć gracze, Nicolae Dică dał ich i przesył do drugiego zespołu klubu, który zagra piątek, z zespołem rezerw
Pieciu rano oddzielono od grupy na podstawie polecenia jednej przygotowawczej fizycznej Horea Codorean. Jeśli sprawa Golopca jest karą, podejmowana jest decyzja o pozostałych, aby dac im czas. Wzmocnią oni zespół rezerw, ale mogą powrócić do pierwszej drużyny, jeśli sytuacja tego wymaga albo trener ich bdzie potrzebowal w innym meczu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom