>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.10.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Typ: Lech DNB
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mimo wysokich miejsc w tabeli obu drużyn nie spodziewam się w tym meczu widowiska. Jagiellonia prezentuje się słabo, mimo 19 punktów jakie posiada. Lech ma 21 jednak też formą nie zachwyca. Białostoczanie przed przerwą na reprezentacje zremisowali z Wisłą 0-0, wcześniej wygrali po męczarniach z Legią 1-0. Remisy 3-3 z Lechią czy ze słabą Cracovią 1-1. Tracą punkty ze słabszymi drużynami, wygrana z Legią która jest w sytuacji jakiej jest to żadna wygrana tylko 3 punkty, rażą w oczy te remisy i myślę że dzisiaj może być podobnie. Lech po porażce ze Śląskiem 0-2 wygrał z drużyną ze stolicy aż 3-0 i trzeba przyznać że tam Legia nie miała żadnych szans a Lech zdominował mecz, chociaż były słabsze momenty z ich strony. Jednak wygrana w tej konfrontacji na pewno dała ogromny zastrzyk i kibice byli zachwyceni, dzisiaj mimo wyjazdu sądzę że Lech zagra lepiej i wywiezie 3 punkty. Gram mimo wszystko zakład bez remisu bo według mnie nie będzie to ciekawy mecz i padnie mało goli. Lech w defensywie prezentuje się nieźle, w Jadze nie wiadomo jak z bramką, przed przerwą mecz z Wisłą zagrał Pawełek (były bramkarz Śląska) i trzeba przyznać że dobrze się pokazał. W ofensywie jednak bardziej przekonuje mnie Lech, wrócił Gajos, przed przerwą Makuszewski był niezłej formie także widzę tu przewagę Poznaniaków.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej - Czechy
Godzina 17:30
Spotkanie : Vitkovice - Litvinov
Typ : Litvinov &amp; over 4.5
Kurs : 6.30
Bukmacher : fortuna
Zapraszam dzisiaj na kolejną kolejkę hokeja u naszych zachodnich sąsiadów. Od razu rzucił mi się bardzo wysoki kurs na gości. Jeszcze rano oscylował w okolicach 5.10, aby w tej chwili spaść do 4.10-4.50. Obydwie drużyny słabiutko zaczęły sezon, ale... o ile Vitkovice są po prostu średniakiem to Litvinov przecież jest 5 drużyną ubiegłego sezonu. Aktualnie Litvinov 8 porażek z rzędu i wydaje mi się, że dzisiaj powinno nastąpić przełamanie, a przy takim kursie warto nie zaryzykować! Moim zdaniem Vitkovice są do ogrania przez każdego, a zwłaszcza przez dzisiejszych gości, którzy muszą zacząć wygrywać gdyż pozostałe drużyny coraz bardziej im uciekają. Rozumiem jeszcze, gdyby kurs był w okolicach 2.80-3.00, ale mimo wszystko jest zawyżony. Kiedy się mają przełamać jak nie z typowym nieprzewidywalnym średniakiem ligi, który może przegrać jak i wygrać z każdym?
✅ 400
 
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,1liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Raków Częstochowa
Typ: Ruch i +1,5 gola w meczu
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Przegladam dzisiaj typy dnia i patrze nikt nie rusza tego meczu...? Wyrównane kursy czy czymś śmierdzi ten mecz... Dla mnie tu proste 1 jak amen w pacierzu... Ruch dzisiaj bedzie wyczyniał cuda żeby wygrać to spotkanie i uraczyć swoich kibicow 3pkt.Ostatnie wydarzenia pokazują że na lini zarzad - kibice nie bylo za wesoło_Ostre argumenty i w koncu zawieszenie sporu do ktorego mialo dojsc jeszcze raz. Przed meczem najliczniejsza czesc fanow odwiedzila jeden z treningow Ruchu dajac do zrozumienia kto ma wygrac w tym spotkaniu. W ruchu znalazly sie tez pieniadze gdzie bylo o nie ostatnio trudno, nalezne wyplaty sa powoli spłacane wobec piłkarzy... Sytuacja w klubie poprawia sie w szybkim stopniu Ruch wyszedl z ujemnego bilansu punktowego i bedzie piął sie w góre tabeli, humory sa naprawde dobre... Na mnie zwycieska passa Rakowa szczerze mowiac nie robi wrażenia ograli Stomil w ktorym od dawna jest krucho w klubie czy Bytowie ktora straciła animusz... O zwyciestwie w Głogowie sie nie wypowiem bo miało to raczej &#39;&#39; drugie dno&#39;&#39; gdzie kurs na gosci topniał jak lód w upalne dni.... Myśle ze Raków nie dzwignie presji stadionu i dopingu gospodarzy...

Dodatkowym smaczkiem w dzisiejszym meczu jest kosa jaka oba kluby dzieli. Do Chorzowa ma przyjechac 400-500 sympatykow gosci ktorych to Ruch jest właścicielem jednej z flag... Na meczu napewno bedzie goraco wraz z wymiana uprzejmosci z obu stron lecz jak pisałem kibice ruchu wraz z piłkarzami zrobia wszystko aby upokorzyc swojego wroga i wyrwac 3pkt. Trener Rocha okresla mecz jako spotkanie o 6pkt i bedzie chcial aby owe 6pkt zostalo w domu...
Dla mnie dzisiaj INO RUCH!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zupi93 10

zupi93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: 2/+2.5
Kurs: 4.15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś rozpoczyna się 12 kolejka Lotto elstraklasy. Czwarta w tabeli Jagiellonia na własnym boisku podejmie wice lidera tabeli Lecha Poznań. W bezpośrednich starciach w ostatnich latach to drużyna gospodarzy była zdecydowanie lepsza. Lech wygrał w Białymstoku w 2013 roku. W meczach między tymi drużynami zawsze padały bramki, czesto w przedziale 1-3 goli.Ja wierzę, że dzisiaj zadziała piekno ekstraklasy i prócz samej wygranej gości liczę że padną min. 3 bramki w tym spotkaniu.
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy 1 Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Bayern Monachium - s.oliver Baskets
Typ:
over153.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: forBet
Analiza:
Linia wydaje się być bardzo niska i łatwa do pokrycia przez oba zespoły. Jak gra Bayern na własnej hali widzieliśmy już w tamtym sezonie, ciężko komu jest zatrzymać gospodarzy poniżej 80 punktów. W tym sezonie przekonała się już o tym drużyna Braunschweig, gdzie Bayern rzucił ponad 100 punktów. Widać że Bayern jest w formie w tym sezonie wygrywają swoje mecze jak narazie łatwo, nikogo nie zabraknie w tym meczu wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Na tą chwile jest to bardzo dobry zespół.
Co do drużyny gości, też weszli w ten sezon bardzo dobrze, ograli u siebie Bamberg więc to o czymś świadczy. Pod chodzą do tego meczu bez porażki, dzisiaj powinien zagrać swój pierwszy mecz Anderson, Loncar też powinien zagrać. Mają w zespole takich gracz jak Gaddy, Olisevicius, Lipkevicius, Hammonds, Stuckey i Richardson. Może nie jest to drużyna ofensywna, bardziej defensywna, ale jest paru zawodników którzy potrafią punktować i jest to solidny zespół, który spokojnie może rzucić ponad 70 punktów. Podsumowując Bayern na pewno będzie wykorzystywał błędy przeciwnika i szybko punktował, 80+ powinni lekko rzucić, a przeciwnik też swoje dołoży.

Plagiat analizy

https://matur3.blogabet.com/pick/18602387/fc-bayern-munich-basketball-baskets-wurzburg
Wykluczenie z konkursu Typy Dnia - Październik i okresowy ban (14dni)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chimki Moskwa - Valencia Basket
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 kolejki w koszykarskiej Eurolidze. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze i spodziewałem się kursu w granicach 1,25 - 1,30 a tutaj proszę 1,47 co dla mnie jest dużą promocją. Chimki jest w formie, w lidze VTB wygrali swoje 2 pierwsze spotkania bez najmniejszych problemów najpierw u siebie z Tsmoki Mińsk 83-55 a później na wyjeździe z VEF Ryga 104-64, ponadto przed sezonem w turnieju o Puchar Gomelskiego pokonali Panathinaikos Ateny 73-70 i CSKA Moskwa 84-77 czyli dwa czołowe kluby europejskiego basketu, co pokazuje, że Chimki w tym sezonie są bardzo mocnym zespołem. Wpływ na to mają transfery dokonane przed tym sezonem. Do zespołu z Moskwy przyszli Amerykanin Jenkins z Crveny Zvezdy Belgrad, Amerykanin Anderson z Darussafaki, Serb Markovic z Zenitu Sankt Petersburg, Amerykanin Honeycutt z Anadolu Efes i Amerykanin Robinson z Los Angeles Lakers. Pakę stworzyli naprawdę bardzo silną i ciekawi mnie jak będą sobie radzić w tej Eurolidze. W tym pierwszym spotkaniu z Valencią są dla mnie zdecydowanym faworytem. Wprawdzie zespół z Hiszpani też jest w dobrej formie na początku sezonu i wygrali w rodzimej lidze wszystkie swoje 3 spotkania na wyjeździe z Realem Betis 90-80, u siebie z Obradoiro 80-67 i na wyjeździe z Tenerife 70-67 ale teraz trafiają na zdecydowanie mocniejszy zespół. Daleka podróż a do tego goście nie będą dziś mogli skorzystać ze wszystkich zawodników. W ekipie z Valenci nie zagrają dzisiaj Williams, Diot i San Emeterio. Przed sezonem do drużyny także dołączyli bardzo ciekawi gracze jak Pleiss z Galatasaray i Green z Olympiacosu, co również jest bardzo dużym wzmocnieniem ale jednak na papierze w tym pierwszym spotkaniu dla mnie dużo groźniej wygląda zespół gospodarzy. W tym sezonie ograć Chimki w ich hali będzie trudno każdej drużynie. Dysponują bardzo silną ofensywą i chyba równie dobrą obroną. Dla mnie to jeden z faworytów do zwycięstwa w całej Eurolidze w tym sezonie i jeśli wysoko mierzą to obowiązkowo bez wpadki trzeba wygrać to pierwsze spotkanie.
✅ 47
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Maastricht - Sittard
Typ: 2
Kurs: 3,6
Bukmacher: forBET
Analiza
Witam,
dziś stawiam na Sittard, który moim zdaniem powinien poradzić sobie ze słabo spisującym się Maastricht.
Gospodarze w ostatnich 5 meczach dwa remisy i 3 porażki.
Sittard 4 ZWYCIĘSTWA i porażka ,oraz bilans bramek 14-3 .
Ogólnie w drugiej Holenderskiej różnie bywa co prawda....Sittard to drużyna swojego boiska ,na wyjazdach idzie im gorzej jednak skoro strzelają ostatnio dużo myślę ,że i w tym meczu mogą trafić przynajmniej dwie bramki, co może dać zwycięstwo .
Kurs nie adekwatny do potencjału drużyny według mnie i mam zamiar to wykorzystać ;)
Pozdrawiam.
✅ 260
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lyon-Monaco
Typ: Monaco strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Na dzisiaj mecz ligi francuskiej. Zagrają ze sobą na pewno drużyny z mocną siłą ofensywną. Ciężko wytypować wynik tego meczu, ale można spodziewać się z pewnością, że padnie kilka bramek. Monaco do tej pory 22 gole strzelone w 8 meczach, przyzwoity wynik, 2,75 bramki strzelonej na mecz. W ostatnim meczu się nie popisali i zremisowali z 13 Montpellier 1:1. Gdyby wygrali tracili by tylko 1 pkt do PSG. Myślę, że chcą walczyć i są w stanie walczyć z PSG o mistrza. Żeby to robić nie mogą gubić pkt od początku sezonu, a żeby wygrywać trzeba atakować i strzelać gole. Spodziewam się, że straca też jakąś bramkę i będą musieli strzelić przynajmniej 2 żeby wygrać. Jeżeli chodzi o Lyon to nie można się przyczepić do ich gry w ataku, mają 17 goli strzelonych i są 3 drużyna w ofensywie za PSG i właśnie Monaco. Jeżeli chodzi o defensywę to jest to już inna bajka. 13 goli straconych jak do tej pory. Z pewnością za duża ilość jeżeli chcą walczyć o najwyższe lokaty w tabeli. W ostatnim meczu z Angers mimo prowadzenia 3:1 dali wbić sobie kolejne 2 gole i zremisowali 3:3. Podobnie było w meczu z Dijon (3:3) oraz w meczu z Bordeaux gdzie dali odebrać sobie zwycięstwo przez bramki w 88 i 91 minucie i również zremisowali 3:3. Widać, że w ich meczach jest sporo bramek i nie tylko strzelanych, ale też traconych. Ostatni ich mecz to wynik 2:1 dla Monaco, a we wcześniejszych meczach również zdarzały się wyniki z dużą ilością bramek. Na pewno możemy się spodziewać ciekawego i ofensywnego spotkania z kilkoma bramkami. Myślę, że możemy dzisiaj zobaczyć po 2 bramki z każdej strony. Powodzenia
✅ 115
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-austria
Godzina: 19:30

Spotkanie: Alpla hard-bregenz
Typ: alpla hard -2,5

Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,mialem dzisiaj nie typowac bo jestem przesadny i na pewno nie wejdzie ale skusilo mnie spotkanie w lidze austryjackiej.alpla to aktualny mistrz kraju,do ligi mistrzow sie nie dostali i skupiaja sie na lidze-musza gonic bo wyprzedzaja ich dwie mocne druzyny-maja jedna porazke wiecej od nich(przegrali dwa mecze na wyjezdzie)bregenz to czolowa druzyna ligi ale w poprzednim roku play-offy zawalili na calej lini-odpadli w pierwszej rundzie.w tym sezonie graja w kratke,ze slabymi druzynami spokojnie wygrywaja ale ponasza porazki z lepszymi ekipami nawet na wlasnej hali.moj typ opieram na swietnej grze alply na wlasnym parkiecie(przegrywaja bardzo rzadko-w ostatnich 25 meczach niewygrali tylko 3) i maja rowniejsza forme,bregenz gra nie rowno i zalicza wpadki,a na wyjazdach to prawdziwa masakra jak na taki zespol ktory chce grac o mistrza(dwa razy wiecej porazek niz wygranych).uwazam ze typ powiniem wejsc bo bregenz przy aktualnej formie na wyjazdach nie ma prawa wygrac z mistrzem ktory rzadko przegrywa u siebie.pozdrawiam
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.75
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Przed nami jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. 4 w tabeli Jagiellonia podejmuje 2 Lecha.
Ciężko wskazać w tym meczu faworyta, taki mecz na remis.
Ja w tym meczu kieruje się w stronę rzutów rożnych. Obie drużyny pod tym względem prezentują się dobrze i mają wysokie średnie na mecz.
Lech nawet przewodzi w tej klasyfikacji bo do tej pory wykonywał najwięcej rożnych z drużyn ekstraklasy bo 68 (śr. 6,2). Jagiellonia obecnie trochę gorzej ale z 55 rożnymi mają średnią równą 5 na mecz.
Może dzisiaj nie zobaczymy wielu bramek ale sytuację powinny pojawić się pod jedną jak i drugą bramką co może skutkować rzutami rożnymi.
Jeżeli obie drużyny zagrają na poziomie swoich średnich to zaproponowaną przeze mnie linię spokojnie pokryją.
✅ 75
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie B
Godz: 20:30
Spotkanie: Foggia - A.C. Perugia Calcio
Typ: Foggia
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 9 kolejkę włoskiej Serie B.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stadio Pino Zaccheria zmierzą się miejscowe Foggia Calcio a w gości przyjedzie drużyna Associazione Calcistica Perugia Calcio.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w 8 meczach zdobyli 7 punktów co daje obecnie przedostatnie 21 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 4 pozycji w tabeli włoskiej Serie B ze zdobytymi 13 oczkami w swoich 8 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Foggia w tym sezonie ligowym na swoim terenie 3 remisy i bilans bramek 4-4 natomiast A.C. Perugia Calcio na wyjazdach wygrana, remis oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 7-5.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na to spotkanie wyjdą bardzo zmotywowani aby w końcu w tym sezonie u siebie zaliczyć wygraną i trafili do tego odpowiedniego rywala który nie potrafi u nich grać co widać po meczach między tymi 2 ekipami na Stadio Pino Zaccheria do tego tabela Serie B jest bardzo spłaszczona i wystarczy 1 wygrany mecz aby się przenieść parę lokat do góry i moim zdaniem Foggia bardzo się postara wygrać to spotkanie i jej się to uda.
✅ 135
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaIrlandia Premier Lig
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock Rovers – Sligo Rovers
Typ: I połowa over 1.5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 31 kolejki Irlandzkiej Premier Ligi, w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 3 pozycję w tabeli ekipa Shamrock Rovers z 9 Sligo Rovers. Gospodarze dzisiejszego pojedynku aktualnie rozegrali 15 pojedynków ligowych na własnym stadionie, w których to zdołali 9x odnieść zwycięstwo, 2x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 27 bramek a stracili 16. Goście natomiast jak dotąd rozegrali 15 pojedynków wyjazdowych, w których to zdołali 2x zwyciężyć, 5x zremisowali a 8x doznali porażki strzelając przy tym 12 bramek a stracili 29. Gospodarze tego pojedynku są tutaj zdecydowanymi faworytami nie tylko z racji wyższego miejsca w tabeli ale przede wszystkim z bardzo dobrego bilansu spotkań na własnym stadionie. Goście natomiast jak pokazują nam w/w statystyki tracą średnio prawie 2 bramki w każdym wyjazdowym pojedynku przez co w mojej ocenie będzie ekipie Sligo niezmiernie trudno ugrać korzystny rezultat. Wszystko to sprawia, że zaryzykuje tutaj i pobiorę 2 bądź więcej bramek już po I połowie spotkania po bardzo dobrym kursie 2,80 który znaleźć możemy np. w Totolotku.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom