>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 13.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 13. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Gibraltar
Typ: over 3.5 gola Armenii
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Armenia zagra na własnym boisku z zespołem amatorów - Gibraltarem.
W tego typu meczach jedyną niewiadomą pozostaje ilość bramek zdobytych przez faworyta - w tym przypadku gospodarzy.
Armenia to całkiem solidna ekipa - szczególnie na własnym obiekcie, gdzie często mają sporo sytuacji strzeleckich i prezentują ładną dla oka ofensywną piłkę - liderem jest oczywiście Mkhitaryan przez którego przechodzi większość akcji ofensywnych. Według mnie Armenia zdobędzie minimum 4 gole z Gibraltarem, o ile u siebie ta drużyna jest w stanie przegrać 1 czy 2 golami, tak na wyjazdach gra się im dużo gorzej.
W ostatnich 7 meczach wyjazdowych (począwszy od 1.09.2016) - w 6 meczach Gibraltaru zawsze padały minimum 4 gole, natomiast w jednym było 2-0, ale z drużyną o podobnym profilu, bo Liechtenstein&#39;em.
Oczywiście można grać odważniej np. handicap 0-3 i wygrana Armenii lub over 3.5 gola samej Armenii, ale mimo wszystko dopuszczam ewentualny przypadkowy gol gości, który zwiększyłby szanse i tak bardzo prawdopodobnego typu.
Przewidywany wynik 4-0 dla Armenii
⛔ 100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis Clay Santo Domingo
02:00
Krsitn Pedja vs Delbonis Frederico
Typ: Pedja Krstin
kurs: 5,00
Unibet
Leworęczny Argentyńczyk 193 cm vs praworęczny Serb 183 cm wzrostu. https://www.oddsportal.com/tennis/dominican-republic/santo-domingo-challenger-men/krstin-pedja-delbonis-federico-KjAbB8oE/ 100% użytkowników portalu Oddsportal daje na Argentyńczyka ale ja nie gram kursów 1,15. Obaj Panowie w tym turnieju nie stracili seta, więc sądząc po wynikach tego turnieju mecz będzie zacięty.
https://www.atpworldtour.com/en/players/federico-delbonis/d874/overview
https://www.atpworldtour.com/en/players/pedja-krstin/kd70/overview
Pozdrawiam
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: over 2.5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Byli mistrzowie świata zagrają z &quot;niespełnioną&quot; ekipą Holandii. Obie drużyny mają wiele do udowodnienia, z jednej strony Niemcy, których ambicja została podrażniona po bardzo rozczarowującym występie na MŚ, a z drugiej strony Holandia, która powoli zaczyna zapominać jak smakuje rywalizacja na wielkich turniejach i mimo ogromnego potencjału - ma problem z awansem. W tym spotkaniu spodziewam się ofensywnego i otwartego meczu, zarówno Holandia, jak i Niemcy dysponują sporym potencjałem kadrowym - szczególnie w ofensywie. Faworytem meczu są Niemcy, jednak Holendrów stać na przynajmniej 1 gola czy nawet remis. Over bramkowy w tak ofensywnie zapowiadającym się meczu wydaje się bardzo realną opcją po niezlym kursie.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Forbet
Analiza:

W tym meczu jak dla mnie dużym faworytem są piłkarze ze Skandynawii. Są oni drużyną lepszą i mają motywacje by wygrać w tym meczu, bo wtedy znacznie się przybliżą do wygrania grupy. Dzięki temu będą mogli spokojnie walczyć o awans na ME bez grania w eliminacjach, bo nie ukrywając, są oni drużyną która spokojnie by mogła grać w Lidze A. Irlandczycy dostali niezłe baty od Walijczyków, których potem gładko pokonali dzisiejsi goście. Oczywiście Irlandczycy grający u siebie są trochę inną drużyną niż na wyjazdach, ale wydaje mi się że i tak nie jest to na tyle klasowy zespół, by mógł zatrzymać Danię przed wygraniem grupy. Pozdrawiam! ;)
⛔100
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Godzina: 18:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: totolotek
Analiza:

Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli. Portowcy zajmują przedostatnie miejsce z dorobkiem jednego zwycięstwa i pięciu porażek zaś goście z Piotrkowa przyjeżdżają jako 11. drużyna ligi z jednym zwycięstwem oraz jednym zwycięstwem po dogrywce.
Ostatnie 5 spotkań Pogoni
Gwardia 26:27 ⛔
Górnik 26:32 ⛔
Arka 20:19 ✅
Vive 29:48 ⛔
Zagłębie 25:30 ⛔
bramki stracone 156, strzelone 126
Ostatnie 5 spotkań Piotrkowianina
Wybrzeże 26:27 ⛔
Gwardia 26:26 (30:29 pd) ✅
Górnik 26:28 ⛔
Arka 37:33 ✅
Vive 32:45 ⛔
bramki stracone 162, strzelone 151
Drużyny mają podobny potencjał, jednak więcej do zaoferowania mają piłkarze z Piotrkowa. Najslabszej Arce rzucili 17 bramek więcej niż Pogoń, z Górnikiem przegrali dwoma bramkami (Pogoń sześcioma), a z Vive przegrali różnicą 13 bramek (Pogoń - 19)
Piotrków ostatnie dwa mecze wyjazdowe wygrał (jeden po dogrywce) zaś Pogoń w domu niemiłosiernie męczyła się z ostatnią w lidze Arką (20:19)
Piotrkowianin rzuca więcej bramek (w ostatnich pięciu meczach 25 rzuconych bramek więcej)
W sezonie 17/18 w Szczecinie był remis 25:25.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje u-19 ME
Godzina: 11:00
Spotkanie: Hiszpania - Białoruś
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: fortuna
Analiza: Hiszpania słynie ze zdobywania wielu bramek. Grają szybko i ofensywnie. Przeciwko Białorusi na pewno nie będzie inaczej. W ostatnim meczu rozbili Andorę 5:0, teraz rywal wydaje się lepszy, jednak nie powinien im sprawić większych problemów. Białorusini nie zdobywali zbyt wielu goli w poprzednich spotkaniach, nie rozgrywali też spotkań z mocnymi rywalami. W przypadku mocniejszych drużyn, tracili sporo bramek. Hiszpanie powinni wygrać ten mecz, liczę na minimum 4 bramki z ich strony.
⛔100
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja - Andora
Typ: Gruzja under 2.5 gola
Kurs: 1.66
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Andora jak dotad zagrala 2 mecze i zadnego z nich nie przegrala chociaz byla za kazdym razem skazywana na pozarcie przez bukmacherow. Dwa remisy z Lotwa 0:0 i Kazachstanem 1:1 sprawiaja, ze maja na swoim koncie 2 pkt co daje im 2 miejsce w tabeli. Zapewne tak jak zwykle ustawia zasieki na wlasnej polowie i raczej nosa poza nia wychylac nie beda broniac szczelnie cala druzyna. W obronie maja wysokich, duzych czarnych klocow, ktorzy beda wybijac byle dalej pilke. Ogladalem caly mecz Andory z Kazachstanem i dopiero w 68 min udalo sie przebic ten bardzo szczelny mur pilkarzom z Kazachstanu. Meczarnie byly niesamowite dlatego przewiduje, ze Gruzja mimo tego, ze jest ekipa duzo lepsza wcale prostego zadania miec tutaj nie bedzie. Nie widze w tym meczu pogromu bo Andora ma bardzo solidna obrone i tanio skory nie sprzeda.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 2:09
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Los Angeles Dodgers
Typ: Manny Machado zdobędzie home run (uwzględniając dodatkowe inningi)
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Manny Machado jakiś czas temu został pozyskany przez Los Angeles Dodgers z Baltimore Orioles. W nowym klubie ten zawodnik dalej jest bardzo mocny. Dobrze zagrał w poprzedniej rundzie przeciwko Atlancie, gdyż na cztery rozegrane spotkania w dwóch z nich udało mu się zdobyć home runa. W sezonie regularnym miał on mnóstwo home runów, pod tym względem był jednym z najlepszych w lidze. Jednym słowem chłop potrafi solidnie przyłożyć. Starterem Milwaukee Brewers ma być Gio Gonzalez, który w nowym klubie spisuje się dobrze, jednak jak dla mnie jest to średni starter. Taki zawodnik jak Machado powinien go rozgryść i widzę tu niemałą szansę na zdobycie home runa przez Machado, kurs na to zdarzenie całkiem przyjemny.
✅325
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Godzina: 22.55
Spotkanie: DC United - FC Dallas
Typ: BTS / over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Lider Konferencji Zachodniej przyjeżdża do Waszyngtonu. Gospodarze wygrali u siebie 4 z 5 ostatnich meczów, wszystkie były overowe, a w 4 z nich mieliśmy BTS. Ekipie z Dallas zdarzało się przegrywać na wyjeździe, ale strzeliła bramki w 4 z 5 spotkań. W H2H w 5 ostatnich meczach też znajdziemy 4 wyniki pokrywające linię. Oba zespoły potrafią grać do przodu, powinny strzelić po bramce i jeszcze szukać rozstrzygnięcia.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Chiny
Godzina: 5;40
Spotkanie: Pliskova - Bacsinszky
Typ: 2
Kurs: 4;15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wybrałem sobie na &quot;dzień dobry&quot; bardzo specyficzne spotkanie. Niby Timea która wraca po kontuzji i w meczu z Sabalenka wyglądała już bardzo dobrze, a Sabalenka w pewnym momencie nie wiedziała jak sobie poradzić na korcie. Rywalka Czeszki po wielu kontuzjach mam nadzieje, że wraca już na właściwe tory, bo zawodniczką jest bardzo dobrą. Pliskova też walczy o miejsce w WTA Finals, a Bartens w turnieju w Linz jej trochę pomogła w tym, a przed nami jeszcze turniej w Rosji od 15. Typ jest ryzykowny, ale warty grania w temacie o tenisie podam bezpieczniejszą opcje.
⛔100
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Korea Płd./ 2 Liga
Godzina : 9:00
Spotkanie : Bucheon FC - FC Anyang
Typ: FC Anyang
Kurs: 3.00
Bukmacher :Totolotek
Analiza :
Czasu mało bo mecz o 9:00 więc analiza krótka. Dwie ekipy sąsiadujące w dole tabeli. Grając ten typ sugeruję sie głównie ostatnią formą obu drużyn i wynikami. Lepsze wrażenie sprawiają goście , którzy w 5 ostatnich meczach zdobyli 10 okt. , gospodarze w tym samym czasie wygrali zaledwie raz , dwukrotnie remisując.
Oba zespoły spotkały się w tym roku 3 razy. Anyang wygrało 2 razy będąc gospodarzem i jadąc w gości. Bucheon zdołało wygrać w Marcu tego roku na terenie rywala tak więc nie ma jakiejś sztywnej zasady co do tych potyczek. Dodatkowo do zagrania na gości przekonuje mnie fakt iż kursy z wyjściowego @ 3.60 spadły w niektórych firmach bukmacherskich do 2.90....Zawsze przy tak znaczących spadkach pobieram dany kurs w ciemno nie zastanawiając sie zbytnio nad powodem tych zmian. Rynek sam wskazuje na preferencje grających , ja jedynie próbuję to wykorzystać. Zobaczymy jak będzie tym razem.
Reasumując stawiam na gości licząc na wyjazdowe zwycięstwo.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Lol esports
Godzina: 11:00
Spotkanie: Afreeca Freecs-Phong Vu Buffalo
Typ: Phong Vu Buffalo +8,5 zabójstw
Kurs: 1.70
Bukmacher : Unibet
Analiza:
Spotkanie 3 kolejki fazy grupowej na worldsach pomiedzy Afreecą Freecs a Phong Vu Buffalo.Afreeca po dwoch porazkach zajmuje ostatnie miejsce a byla zdecydowanym faworytem do wygrania grupy dzisiaj musi to spotkanie wygrać.Na ich zwyciestwo otrzymamy tylko kurs około 1.14 dlatego warto grac cos w strone gości,którzy po zwyciestwie nad ekipą G2 w której gra Jankos złapią wiatru w żagle i uwierza ze moga awansowac do dalszej czesci rozgrywek.Mój typ na to spotkanie to +8,5 zabójstw w stronę Phong Vu Buffalo wydaje mi sie sporą zaliczką i nie chce mi sie wierzyc aby z dnia na dnia Afreeca zaczeła grać lepiej.Róznica pomiedzy obiema ekipami jest ale nie sadze ze aż tak ekipa Phong Vu Buffalo zostanie zmiażdżona.Powodzenia!
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zawiercie - Resovia
Typ: (Poniżej 138.5 punktów w meczu)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ trochę ryzykowny, gdzie mówi o tym bardzo dobrze kurs tego zdarzenia ,ale jak najbardziej realny do zrobienia. Zawiercie to jest klub któremu bardzo kibicuję w Plus Lidze. Bardzo mała hala ,ale zawsze wypełniona po brzegi przez tzw. &quot;Jurajskich Rycerzów&quot; .Gospodarze zagrają bez Aleka Achrema. Sporo myślałem nad zagraniem jakiegoś handicapu w stronę Zawiercia,ale jeżeli brakuje czołowego przyjmującego to bardzo ciężko będzie o dobry wynik z Resovia. Resovia w tym sezonie zrobiła bardzo dobre transfery Mika,Buszek,Smith,Schulz,Shoji i kilka jeszcze innych ale to są czołowe transfery z których Rzeszowianie według mnie mogą zrobić różnicę w Plus Lidze. Ja tutaj próbuję zagrać w stronę Rzeszowian chociaż wiem bardzo dobrze jak ciężko się gra w Zawierciu. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Norwegia-Słowenia
Typ:Więcej niż 12 rzutów rożnych
Kurs: 4,20
Bukmacher: etoto
Analiza: Norwegia w poprzednich meczach nabijała bardzo dużo rzutów rożnych 12 z Bułgarią i 13 z Cyprem. Licze na to, że dzisiaj będzie podobny overowy mecz jeśli chodzi o rzuty rożne. Norwegia zdominuję spotkanie a Słowenia dołoży kilka rogów i over zostanie pokryty. Słowenia w meczu z Bułgarią nabiła 8 rogów, więc też jest to bardzo dobry wynik. Kurs jak dla mnie mocno zawyżony, więc ryzykuje, na to samo spotkanie w totolotku kurs wynosi dużo mniej, bo 3,60 więc korzystam póki nie spadnie.
Powodzenia
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Narodów
Godzina 15:00
Spotkanie : Słowacja : Czechy
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.30
Bukmacher : Unibet
Dosyć ciekawy ale i ważny mecz dla obu drużyn , obie mają po jednym spotkaniu już rozegranym i obie polegli z Ukraińcami tak więc Ukraina z kompletem 6 pkt natomiast oni po zero , drugim chyba jeszcze ważniejszym aspektem tego meczu jest to iż drużyna która zajmie ostatnie miejsce spada do Ligi &quot;C&quot; i to chyba dziś będzie najważniejsze stąd można się spodziewać ostrej walki aż do końca spotkania , obie ekipy spotykały się już nie raz bo na 6 rozegranych spotkań 2 wygrane Słowaków 3 razy lepsi Czesi i 1 remis , w ostatnim meczu o coś czyli nie towarzyskim pomiędzy nimi był mecz w eliminacjach do MŚ wrzesień 2009 i trochę się działo , wynik 2:2 , był i rzut karny i czerwona kartka dla Słowaka , dzisiejszy mecz poprowadzi Słoweniec Slavko Vincic i myślę że może wyciągnie z kieszeni czerwień , ogólnie to liczę na ostrą grę i sporo fauli z obu stron !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Regionalliga Sudwest
Godzina: 14:00
Wormatia Worms (12) - Waldhof Mannhaim (1)
Typ
: Mannhaim wygra
Kurs: @ 1.68
Bukmacher: 1xbet
Wormatia Worms to ekipa która zazwyczaj jest w środku tabeli tej ligi i bliżej im do miejsc spadkowych niż do walki o jakieś zaszczyty. Tak było w poprzednim sezonie kiedy zajęli 13-stą lokatę z przewagą sześciu punktów nad strefa spadkową. W lecie wiele zamian w zespole, ale raczej na minus. Przyszli młodzi zawodnicy w przewadze z rocznika 1999 i teraz ich skład jest jednym z najmłodszych w lidze, a to sugerować może, że i tym razem nic prócz walki o utrzymanie ich nie czeka co zresztą jak na razie potwierdzają ich wyniki ligowe. Dzisiaj w składzie zabraknie ich kapitana Cedric’a Mimbala, który jest kontuzjowany.
Mannheim to jeden z głównych faworytów do wygrania ligi. Zrobili to zresztą w poprzednim sezonie ale w playoff ulegli zespołowi Uerdingen. W lecie przy jednym z transferów federacja dopatrzyła się nieprawidłowości i dostali bana -3, ale nie przeszkodziło im to w objęciu prowadzenia w lidze po 12 kolejkach ligowych co pokazuje jaką siła dysponuję ta drużyną, choć ostatnio na własnym boisku doznali porażki z Kickers Offenbach 1-3. Tyle tylko że Kickers jest obecnie w świetnej formie i obok Mannheim i Saarbrucken to kandydat do walki o wygranie tej ligi. Ta porażka powinna podziałać mobilizująco na nich i dzisiaj jakoś nic innego jak wygrana gości w tym spotkaniu nie przychodzi mi do głowy a widząc proponowane kursy na ten mecz postanowiłem że będzie to moja propozycja w dziale „Typ Dnia
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Szanghaj
Godzina: 14:05
Spotkanie: Federer R. - Coric B.
Typ: Federer 2:0
Kurs: 1.91
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Długo się zastanawiałem nad tym typem, ale po tym co zobaczyłem jak Djo poskładał
Zvereva zdecydowałem się na 2:0 dla Federera. Turniej wkracza w decydującą fazę,
ćwierćfinał z Nishikorim pokazał, jak bardzo zaangażowany jest Szwajcar, który mimo
gorszych momentów w 2. secie, zdołał wyciągnąć Tb i zakończyć pojedynek w 2 setach.
Grali ze sobą w tym roku już 2 razy, gdzie Coric niespodziewanie wygrał 2:1 w Halle na trawie i
na początku roku gdzie Roger pokonał go 2:1 na hardzie w Indianie.
Coric jest niewątpliwie, nie tyle talentem, ale już pełnoprawnym graczem z topu, lubię go oglądać,
ale szczerze mówiąc brakuje mu tego czegoś, co by sprawiało, że reguralnie grałby w półfinałach.
Chciałbym w końcu zobaczyć finał Djo-Federer i myślę, że Roger wie, że miałby szansę w meczu
granym do 2 setów, ale warunkiem jest zakończenie pojedynku z Chorwatem w 2. setach tak by
na świeżości jutro powalczyć z maszyną ;)

⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów UEFA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia-Gibraltar
Typ: Armenia wygra obie połowy
Kurs: 1,63
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie, które odbędzie się w ramach Ligi Narodów UEFA. To spotkanie w grupie D, a mianowicie mecz Armenii z Gibraltarem. Dużo o tym spotkaniu pisać nie muszę... Różnica klas tych zespołów wszystko nam już tutaj wyjaśnia. Armenia to zdecydowanie silniejszy zespół niż amatorzy z Gibraltaru. Ponad to Ormianie dobrze spisują się gdy grają u siebie przed własną publiką i mają w swoim składzie piłkarza wysokiej klasy - Mkhitaryana. Zwrócę uwagę na jeszcze jeden istotny fakt - Armenia musi to spotkanie wygrać, jeśli myśli o awansie.. dominację zobaczymy już od 1 minuty. Jak dla mnie typ bardzo, bardzo realny. Brać i korzystać.
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔ 100
 
nihili 15

nihili

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - FAME MMA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Daniel &quot;Magical&quot; Zwierzyński vs Marcin &quot;Rafonix&quot; Krasucki
Typ: 1
Kurs: 1.86
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam, dzisiaj typuje walkę MMA między dwoma dżentelmenami od pato streamów. Moim typem jest Daniel ponieważ jest cięższy o 20kg od Rafonixa dodatkowo schudł z 100 kg na 93kg. Moim zdaniem tym zabiegiem zwiększył swoją szybkość, siłę oraz wytrzymałość. Nie wiem jak u niego z tlenem ale mysle ze siłą wygra w pierwszej rundzie z rafonixem. Myślę ze to będzie jednostronny szybki pojedynek. Dodam jeszcze ze ma zachwiania psychiczne które są na jego korzyść. Nie pozwoli sobie przegrać z Rafonixem po tych wszystkich latach ;) Pozdro ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom