>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.11.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Meksyk
Typ: Podwójna szansa 2-2
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie towarzyskie i mnóstwo zmian w naszym składzie jak już napisał kolega wyżej nie zagrają filary naszej reprezentacji a w obronie bez Glika i Pazdana może być ciężko z Urugwajem udało nam się nie stracić bramki lecz w tym spotkaniu przewiduję gorszy scenariusz, Meksyk potrafi strzelać bramki co pokazali w meczu z Belgami (3:3) i tutaj też będą nastawieni ofensywnie i będą dużo atakować a bez Kamila który kierował naszą obroną chłopaki mogą się tam zagubić i popełniać wiele błędów które Meksykanie mogą wykorzystywać, takie mecze towarzyskie z rotacjami składu rządzą się innymi prawami i tak na prawdę żaden wynik nie zrobi większego wrażenia ale według mnie Meksyk wygra 1 połowę lub cały mecz gram taką bezpieczniejszą podpórkę a kurs jest bardzo przyzwoity.Powodzenia.
✅ 98
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Mecz towarzyski
Godzina: 15:00
Spotkanie: Armenia-Cypr
Typ: Armenia powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,97
Bukmacher: Millenium
Analiza:

Witam, dziś proponuje typ,że gospodarze strzelą powyżej 1,5 gola. Zazwyczaj jestem sceptycznie nastawiony do meczów towarzyskich ale jak już ktoś wyżej napisał Armeńcy pokonali w weekend Białrousinów 4:1, co pokazuje, że na swoim stadionie Armenia podchodzi poważnie do spotkań towarzyskich. W ciągu ostatniego roku zawsze coś wbijali na swoim podwórku, nawet Polsce i Danii. Cypr jest natomiast drużyną, która od 2011 roku ( dalej już nie sprawdzałem) straciła gola na wyjeździe, w każdym meczu - nie chce się wierzyć ale dosłownie, w każdym z ostatnich 24 spotkań wyjazdowych tracili gola, nawet Gibraltar, z którym co prawda wygrali, potrafił im strzelić gola. Dlatego też uważam,że na dość trudnym terenie, jakim jest wyjazd do Armenii, jest pewne,że stracą jakiegoś gola, a ja liczę,że co najmniej 2 i śmiało ten typ polecam...
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PARAGWAJ Primera division
Godzina: 23:10
Spotkanie: Independiente - Libertad
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczoraj typ z argentyny wszedl w miare gladko ;-)
Na dzis wybieram spotkanie z Paragwaju
Za goscmi przemawia:
1. H2h miedzy tymi druzynami to 7/11 meczy to mecze wygrane przez Libertad !
2. Gospodarze na 8 spotkan u siebie zdobyli tylko 7 pkt przy 9:14 bramki
3. Goscie 9 pozycja w tabeli 23:23 i 19 pkt zas gospodarze 12 ostatnie miejsce 14:32 bramki i 14 pkt.
Mysle ze h2h i duzo traconych bramek przez gospodarzy dzis przechyli szale zwyciestwa w kierunku Libertad
Powodzenia
✅ 162
 
Z 610,1K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:45
Spotkanie Antibes- Pau Orthez
Typ:1
Kurs: 2,40
Bukmacher Unibet
Analiza.Na dzisiaj typuje pojedynek w lidze LNB Francji.Gospodarze tego spotkania drużyna Antibes w tym sezonie narazie spisują się słabo mi zajmują dalekie 14 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 3 zwycięstwa i 5 poojedynków przegrali.Jednak na swoim parkiecie mają całkiem dobry bilans 3 zwycięstw i 1 porażki.w ostatniej kolejce rozegrali bardzo dobre spotkanie wygrywając na swoim parkiecie wysoko z Lyon-Villeurbanne 91-73.Ich przeciwnicy drużyna Pau Orthez jest zdecydowanie wyżej w tabeli bo zajmuje 5 miejsce z 5 zwycięstwami i 3 porażkami.W ostatnim pojedynku przegrali bardzo wysoko na swoim parkiecie z Dijon 65-85.Pojedynki pomiędzy tymi drużynami zawsze były bardzo zacięte i wynik ważyl się do samego konca meczu
10/04/17 PA
Antibes Sharks - Pau Lacq Orthez 92:93 (Do)
19/11/16 PA
Pau Lacq Orthez - Antibes Sharks 84:79
04/03/16 PA
Antibes Sharks - Pau Lacq Orthez 64:68
08/01/16 PA
Pau Lacq Orthez - Antibes Sharks 80:66
11/04/14 PA
Antibes Sharks - Pau Lacq Orthez 70:72
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, 1ST Division
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vendsyssel - Thisted
Typ: 2
Kurs: 4.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś spróbuję bardzo ryzykowny typ z ligi duńskiej. W tym meczu mierzyć się będzie 3-cia w tabeli drużyna z vice-liderem. Drużyna gości świetnie sobie radzi na wyjazdach na 7 ostatnich spotkań 5 zakończyło się zwycięstwem a dwa remisami. Mecz będzie bardzo trudny i naprawdę potrzeba będzie sporo szczęścia żeby ten typ wszedł. Ale ja na to liczę i tak dziś stawiam.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Meksyk
Typ: Polska rzuty rożne over 4.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Widzę, że ten mecz nie cieszy się popularnością wśród typerów. Po części to rozumiem, bo przy zapowiadanych rotacjach w naszej ekipie przestajemy analizować i nastawiamy się po prostu na kibicowanie. Ja z reguły nie typuję występów naszych sportowców i nie wiem, czy dobrze robię, łamiąc tę zasadę. Ale wydaje mi się, że opcja i kierunek słuszne.
Co wiemy po meczu z Urugwajem? Wiadomo, mecz towarzyski, laboratorium, eksperymenty, te sprawy, ale nikt nie chce przegrywać, a już po meczu w Warszawie pojawiły się kręcenia nosem, że jak to, bez gola? Problemy ze zdobywaniem bramek, ale ciąg na bramkę był: 15 strzałów (11 niecelnych!, 3 celne, 1 zablokowany). Nowe ustawienie, w którym aż gęsto na skrzydłach. Według zapowiedzi w Gdańsku na skrzydłach zagra aż 3 bijących się o bilet do Rosji. Na lewej Makuszewski i Kurzawa, na prawej pod Zielińskim na wahadle zagra Kędziora. Zwłaszcza na prawej: Zieliński łamie raczej do środka, więc pod narożnik musi zapędzać się Kędziora. Gdyby grał Bereś, w ogóle nie byłoby sprawy - ten w meczu z Urugwajem wykupił sobie miejscówkę pod chorągiewką rywali. A przecież zawsze może wejść po przerwie. Przy braku Lewego gra środkiem raczej odpada (Świerczok z Urugwajem ani razu nie przyjął tyłem do bramki, wcześniej Wilczek, jeśli coś miał, to po dośrodkowaniu czy podaniu z boku), chyba że w końcu odpali duet Zielu - Linetty. Widzę, że wszystko skręca w stronę Meksyku i wynik to raczej sprawa otwarta, ale to raczej nie jest mecz Polska B - Meksyk i na pewno nie będzie to jakiś walkower. Nasze ataki skrzydłami jakiś efekt przyniosą i w pierwszej kolejności będą to rzuty rożne. Nie lekceważyłbym ich, zwłaszcza że stałe fragmenty odgrywają w kadrze Nawałki bardzo dużą rolę.
⛔ 100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania 1 Division
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vendsyssel - Thisted
Typ : Thisted over1.5 gola
Kurs : 2.75
Bukmacher : Unibet
Coś ostatnio u mnie z tymi typami na bramki cieńko bo zawsze zabraknie 1 i dziś chciałem postawić na zwycięstwo gości ale kolega już mnie uprzedził to pozostaję przy tych bramkach , no cóż mecz na szczycie drużyn bezpośrednio zainteresowanych awansem do Superligi , gospodarze u siebie grają nie żle a bilans 5-1-2 i br 16:8
ostatnie dwa mecz to dwie wygrane , co do gości to ci jak już wspomniał wyżej kolega w meczach wyjazdowych są najlepiej spisujacym się zespołem a ich dorobek w delegacjach to 6-2-0 i br 18:10 czyli nic dodać nic ująć , ogólny bilans bramek Thisted to 29:21 z czego wynika iż większość zdobyczy bramkowej zdobyli na wyjazdach stąd też jak zwycięstwo w ich kierunku jest już zajęte to pójdę jeszcze raz w bramki i liczę że te dwa gole ze strony Thisted padną w tym bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu !
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kosowo - Łotwa
Typ: 1
Kurs: 2,40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kosowo - nie można ich nazwać już od jakiegoś czasu typowymi chłopcami do bicia. Dzisiaj co prawda mecz o nic, jednak takie reprezentacje zawsze grają na minimum 101% swoich możliwości, bo wynik przecież idzie w świat. Ostatni mecz grali przeciwko Islandii, która jedzie na MŚ w Rosji, zajmując 1 miejsce w grupie pokonując Chorwację w tabeli o 2 punkty. Kosowo w tym wyjazdowym meczu mieli aż 57% posiadania piłki, a do tego 9 sytuacji bramkowych. Dzisiaj przeciwnik znacznie słabszy, do tego swój teren, też będą prowadzić grę i mam nadzieję, że przełoży się to na ich kolejne zwycięstwo w historii tej drużyny. Łotwa 6 dni temu zagrała towarzysko przeciwko Arabii Saudyjskiej, mecz ten przegrała 2:0 w Lizbonie. Gospodarze nawet grając przeciwko Chorwacji w eliminacjach MŚ zdołali zgromadzić aż 12 sytuacji bramkowych, w tym oddali 5 strzałów celnych, co jest bardzo dobrym wynikiem, ale zabrakło po prostu szczęścia i piłka ani razu nie wpadła do siatki, w tym meczu wygrali z gośćmi w rzutach rożnych 5:3, co dawało im kolejne szanse na gola. Łotwa jest po prostu słabą reprezentacją, myślę, że te dwa zespoły to bardzo zbliżony do siebie poziom. Mecze wyjazdowe dla nich są zawsze bardzo ciężkie, w ciągu 5 lat wygrali tylko dwa mecze przeciwko Gibraltarowi oraz Andorze, przegrali 15 spotkań oraz zremisowali 11. Myślę, że dzisiaj zobaczymy mecz dość wyrównany, jednak z lekką przewagą po stronie gospodarzy, którzy u siebie grają solidnie w meczach, mimo, że wyniki tego nie oddają. Kursy spadają, i na pewno będą dalej lecieć w dół.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwal mś
Godz: 20:45
Spotkanie Włochy-Szwecja
Typ: Włochy wygrają, Immobile strzeli
Kurs 2.90
Buk: Milenium
Analiza:
O dzisiejszym meczu przedmówcy powiedzieli już bardzo dużo, zgadzam się z tym, że limit szczęścia Szwedów się wyczerpał i pomimo piątkowego zwycięstwa, w ostatecznym rozrachunku zostaną pokonani. Włochy mają w składzie wielu klasowych graczy, których umiejętności indywidualne zadecydują o wygranej ze Szwedami.
Będąc spokojnym o zwycięstwo gospodarzy, którzy dysponują zdecydowanie większym potencjałem od gości, do typu dokładam typ na strzelca.
Ciro Immobile- włoski snajper, aktualnie z 14 bramkami i 6 asystami, najlepszy gracz Serie A.
Jest to piłkarz kompletny, grający dla drużyny, potrafiący wykorzystać nadarzajace się okazje. Lazio Rzym swoją doskonałą pozycję w silnej lidze wloskiej zawdzięcza głównie naszemu snajperowi.
Ciro w trzech ostatnich meczach dla kadry nic nie trafił, jestem jednak pewny, że w dzisiejszym meczu o ogromną stawkę uraduje tłumnie zgromadzonych fanów drużyny Italii.
powodzenia
⛔ 100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie D-Gruppo A
Godz: 14:30
Spotkanie: U.S. Inveruno - Como
Typ: U.S. Inveruno
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na mecz kończący 14 serię gier we włoskiej Serie D-Gruppo A.
W bardzo ciekawym spotkaniu na malutkim mogącym pomieścić 1800 osób stadionie miejscowe Unione Sportiva Inveruno a w gości przyjedzie spadkowicz Como 1907.
U.S. Inveruno w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobył 21 punktów co daje obecnie 9 miejsce w tabeli ligowej zaś Como plasuje się na 7 pozycji we włoskiej Serie D-Gruppo A zdobywając również 21 oczek lecz w swoich 12 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie 4 zwycięstwa oraz 2 remisy i bilans bramek 10-3 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 7-4.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają bardzo dobrze nie zaznawszy smaku porażki potrafiąc strzelać rywalom gole i mało ich tracąc do tego mogą być lekko zlekceważeni przez gości co może im tylko pomóc do tego ich mały stadion może mieć specyficzną atmosferę a goście na wyjazdach nieźle ale ostatnio przegrali nie doceniając Borgaro i w tym spotkaniu może być podobnie chociaż gospodarze tego meczu są u siebie jeszzce lepsi i skuteczniejsi niż rywale Como w tamtym spotkaniu.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Meksyk
Godzina: 20:45
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 4,80
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, wielu z Was typuje dziś zwycięstwo Meksyku... Ja jednak stawiam na Polaków już mówię dlaczego.
Polacy zagrali z Urugwajem bardzo solidnie w tyle w nowej formacji i to było najważniejsze w tamtym spotkaniu, przede wszystkim liczyło się to jak zagramy w obronie i nie dopuściliśmy Urugwaju do własnej bramki.
Dziś powinno wrócić 4-4-2, zawodnicy rezerwowi więc na taktykę już aż tak bardzo patrzeć nie będziemy, ważne jest to aby zawodnicy którzy mało grają zaprezentowali się dobrze i dostali szansę w następnych meczach, tyczy się to przede wszystkim piłkarzy z przodu takich jak Stępiński, Świerczok, Wszołek itd..W środku będą grać Linetty i Zieliński także Makuszewski, który już powąchał mecze w kadrze. Dziś raczej na tych 3 piłkarzach z przodu będziemy liczyc najbardziej, że coś pokarzą.
Meksyk dziś także wyjdzie skladem rezerwowym więc nie ma zbytnio co patrzeć na wynik 3:3 z Belgią. Obrona ma wyjść w mocno zmienionym składzie. Trener także zapowiedział, że zagrają piłkarze którzy grali mniej...
Ja liczę dziś na otwarte spotkanie i wygrana na koniec roku Polaków 2:1.
Powodzenia
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El.MŚ, 20:45
Włochy - Szwecja
Typ: Włochy ha -1,5
Kurs: 2,5
Buk: LVBET
Analiza:
Po wczorajszym niepwoodzeniu na hokeju wracam do swojej koronnej dyscypliny, czyli piłki nożnej. Przed nami najciekawsze spotkanie ze wszystkich barażowych. Włosi, których na Mistrzostwach Świata nie było tylko raz w historii, 30 lat temu po prostu muszą dzisiaj zrobić wszystko żeby wyeliminować Szwedów, którzy grają nadspodziewanie dobrze. Odkąd sięgam pamięcią to w zasadzie w każdych eliminacjach Włosi nie grają na miarę oczekiwań i zazwyczaj mają problem z awansem. To jest zespół turniejowy i oni apogeum swoich umiejętności zdobywają pod wielką presją na turnieju. Dzisiaj presja jest ogromna, bo brak awansu Azzuri na Mundial to będzie ogromna tragedia dla kraju w którym wszyscy kochają football. Szwedzi w pierwszym meczu zaskoczyli. Trzeba przyznać że perfekcyjnie Janne Andersson rozszyfrował Giampaolego Venture. Kompletnie wyłączeni z gry byli Cirro Immobile i Bellotti, którzy mieli robić najwięcej w ofensywie, natomiast nie mieli choćby milimetra wolnej przestrzeni. Ciągle musieli grać tyłem do bramki a to im nie wychodziło najlepiej. Ventura to bardzo inteligentny trener i wybitny taktyk i moim zdaniem dzisiaj znajdzie sposób na silną defensywę Szwedów, którzy jak nie trudno się domyślić będą grać z kontrataku i szukać geniuszu Forsberga i skuteczności Berga i Toivonena. Moim zdaniem Włosi powinni wyjść tylko jednym napastnikiem, konkretnie Immobile, który jest silniejszy i w tym sezonie skuteczniejszy od Bellotiego, a na pozycji numer 10 zagrać Marko Veratti, który potrafi dograć piłkę na nos czy to do napastnika czy to do skrzydłowych. Czy to Darmian, Candreva czy przede wszystkim Insignie potrafią grać 1 vs 1 i dysponują dobrym dośrodkowaniem a Immmobile potrafi dobrze grać głową. Takim spsoobem gry bym upatrywał szans Włochów, bo Szwedzi są zbyt dobrze poukładani od tyłu żeby dać się złamać monotonnym graniem na 40-50 metrze piłką i podawać aż Szwedzi popełnią błąd. Tutaj trzeba szybkich rozwiązań. Piłka do skrzydła i 1 vs 1 lub dośrodkowanie na Immobile. Warto też grać tutaj brak bramki dla Szwedów, bo nie sądzę żeby Szwedzi grając z kontrataku byli groźni. Co prawda wielkie możliwości ma Emil Forsberg, ale ani Berg ani Ola Toivonen to nie są zawodnicy szybcy, uwarunkowani pod gre z kontrataku. Osobiście większe pieniądze wkładam w awans Włochów. LVBET wystawił linię 1,84 \, natomiast w konkursie gram handicap -1,5, ponieważ trzeba trochę zaryzykować i zagrać wyższy kurs po wczorajszym nietrafionym hokeju. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne zdarzenie i stawiam na wynik oscylujący w okolicach 2:0 dla gospodarzy. San Siro pokaże dzisiaj swoją magię i poniesie Włochów prosto do Rosji. Włosi zagrają pod ogromną presją, ale oni przecież to uwielbiają. Powodzenia!
⛔ 100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar FA Trophy - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Beaconsfield - Taunton
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Jest to spotkanie rewanżowe, wynik pierwszego spotkania, w którym Taunton był gospodarzem to 1-1 gdzie goście wtedy bardziej dominowali.
Natomiast dzisiaj goście będą mieli spore problemy by awansować dalej ponieważ zabraknie dzisiaj takich graczy jak: Dan Sullivan złapał kontuzję w poprzednim meczu, Ben Pakmer i Ben Adelsbury dzisiaj są w pracy w której mają zobowiązania i nie zagrają w dzisiejszym meczu.
Menadżer drużyny goście powiedział, że nie unikną oni w tym meczu kilku rotacji.
Do tego dochodzi także podróż, która wynosi ponad 300 mil.
Pozdrawiam.
⛔ 100 - nieprawidłowy bukmacher
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Polska - Meksyk
Godzina: 20:45
Typ: over 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Mecz bardzo trudny to wytypowania. Oba zespoły zagrają dziś w drugich garniturach. W Naszej reprezentacji dojdzie aż do 7 zmian, w porównaniu z Naszym optymalnym składem. W meksyku sprawa wygląda podobnie - najważniejsi zawodnicy z pierwszego składu dzisiaj nie wybiegną. Mylne może być myślenie, że drugie składy, to meczu nudny, mało widowiskowy czy bez goli. Ja dziś stawiam na minimum 3 bramki w meczu. Uważam, że gracze obu klubów dadzą z siebie wszystko. Dla niektórych z nich może to być ostatnia szansa by przekonać do siebie selekcjonera. Na Mistrzostwa Świata do Rosji chce jechać każdy zawodnik.
Nowe ustawienia taktyczne, zmiany personalne (zwłaszcza w defensywie) mogą spowodować niemały chaos na boisku podczas ataków drużyny przeciwnej.
Jeśli miałbym obstawiać wynik dzisiejszego meczu, to mimo wszystko będę się skłaniał ku gościom.
Nasza reprezentacja zagra w składzie, w którym nie mieli dotąd okazji grać. Stawiam na wynik 1-2 dla przyjezdnych.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
20:45
Polska - Meksyk
Typ: Polska over 1,5 żółte kartki
Kurs: 2,55
Buk: totolotek
Mecz towarzyski Polski z Meksykiem. Gramy dziś w mocno eksperymentalnym zestawieniu, a największe zmiany w linii defensywnej. Zazwyczaj grają w obronie Glik, Pazdan, Piszczek, Bereszyński czy Jędrzejczyk. Dziś natomiast w wielu źródłach awizowany jest skład z Kędziorą, Cionkiem, Jachem i Jędrzejczykiem. Ci piłkarze nie mają aż tylu umiejętności jak ci nasi podstawowi. Zapewne w wielu przypadkach będą musieli powstrzymywać małych i szybkich Meksykańców faulami. Raczej też nie my będziemy prowadzili grę w tym meczu przez co nasza defensywa będzie miała sporo roboty. Dwie kartki po takim kursie fajnie wygląda.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina:19:30
Spotkanie:Kosovo-Łotwa
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Witam dzisiaj wybrałem mecz z typu towarzyski Kosovo-Łotwa zaskoczył mnie wysoki kurs na łotyszy az 3,40 dobry kurs i wydaje sie byc pewnym biorac pod uwage ze Kosovo jeszcze nie wygrali zadnego spotkania a łotysze jak to łotysze potrafia wygrac z lepszymi a ze słabymi potrafia przegrac mimo wszystko postawiłem gosci
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;Euro U-21
Godz;15,30
Spotkanie;Grecja u-21-Chorwacja u-21
Typ;plus2,5 bramki
Kurs;2,10
Bukm;forBET
Analiza;
Młodzi Grecy wygrali 7 z ostatnich 8 meczów,jeden zremisowali na wyjeździe z Cyprem2-2/wypadek przy pracy/
H plus 2,5 pokryli w 8 meczach 5razy.
Chorwaci wygrali w ostatnich 8 meczch 5 razy,2 remisy i przegrana na wyjeździe z młodymi Szwedami na wyjeździe 4-2.Handi plus 2,5 pokryli 7razy na 8 meczów.
W ostatnich 3 meczach bardzo dobra forma strzelecka.Obie dużyny zdobyły po 12/dwanaście/goli.
Dobry kurs i duże prawdopodobieństwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: SIATKÓWKA- Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Espadon Szczecin - Kielce
Typ: DW 3:1 Espadon
Kurs: 3,05
Buk: fortuna


Typ racjonalny. Zdecydowanymfaworytem są gospodarze, posiadają zdecydowanie lepszą ekipę od Kielczan, ale aktualnie jest jeden problem, ta gra sie nie do konca zasklepia. Dobre sety przeplatane dużo gorszymi, widac to po wynikach, w szczególności u siebie.
Szczecinianie powinni wygrać tospotkanie bez wiekszych problemów, ale myślę że przy tak nieregularnej dyspozycji gdzieś ten set na konto Kielczan wpadnie, wiecej nie powinni osiągnąć w tym spotkaniu.
POWODZENIA ????
Zapraszam do mojego tematu. śledzenia WIN BY EMDEX.
⛔ 100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna El.mistrzostwa świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Szwecja
Typ:
1 / obie strz. Tak
Kurs: 4,45
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dużo napisane ,dużo powiedziane, Włochy to drużyna typowo turniejowa ,w meczach eliminacyjnych czy to towarzyskich nie pokazuje zbyt wiele za to na turnieju potrafią się odnaleść.
Nie chciałbym by ich zabrakło w Rosji jednak uważam że nie będzie im dziś łatwo .Spotkanie w Skandynawi pokazało przynajmniej w 1 połowie że Szwedzi łatwo skóry nie oddadzą, druga połowa to raczej przewaga azzuri , ale porażka 0:1 jest zdecydowanie gorsza niz 1:2, brakowało tej bramki na wyjeździe i może to mieć decydujący czynnik, Włosi muszą od początku naciskać by wygrać mecz bez ewentualnej dogrywki, i tutaj kontrataki reprezentantów trzech koron mogą przynieść bramkę co mocno może skąplikować sytuację. Widzę tutaj wygraną Włochów ale czy da im to awans ? Wynik 2:1 daje szanse Szwedom i im będzie zależało zdobyć tego jednego gola który myśle bardzo kluczowy w tym pojedynku. Typuje 2:1 lub 3:1 dla Włochów
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzystki
Godzina: 18:30
Spotkanie: Turcja - Albania
Typ: obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 2,05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Witam, bardzo słaba oferta na dzisiaj, lecz znalazłem mecz towarzystki pomiędzy Turcją, a Albanią. Licze tu na btts po fajnym kursie, Turcja gra u siebie i po przegranym meczu towarzyskim kilka dni temu 0 -2 z Rumunią liczą tu na zwycięstwo.. Na pewno bedą dażyć do strzelenia bramki jak najszybciej i dac troche radości kibicom, bo liczą na zwycięstwo, a formą nie imponują.. Goście nastomiast na pewno im nie pozwolą na dominacje, jest to solidny zespół, ostatnie mecze grali - z Włochami 0-1 i Hiszpanią 0-3 czyli drużynami o klase lepszymi, natomiast wygrywali gładko z Izraelem , a na wyjazdach często strzelali rywalom bramki.. Na pewno jest to drużyna walcząca i mimo , że jest to tylko mecz towarzyski to nikt nie odpuści! Obie ekipy będą grały, a przynajmniej zaczną to spotkanie najmocniejszym składem !
Mecz juz za kilkanaście minut.. Powodzenia !
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom