>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.12.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: Club Brugge - Charleroi
Typ: Charleroi
Kurs: 6.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na dzis mysle ze warti sprobowac zagrac win Charleroi.
Obydwie ekipy w lidze ida jak burza 1 i 2 miejsca.
Charleroi uskrzydlone po ostatnim zwyciestwie nad Anderlechtem.
Mysle ze kurs mocno przesadzony
Powodzenia ????
⛔ 100 - kiepska analiza!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Scottish Open 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Allan Taylor - Cao Yupeng
Typ: Total Frames Under 4.5
Kurs: 5,2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dla mnie Cao to najpewniejszy typ z pierwszych sesji dzisiejszego dnia Scottish Open. Nawet nie chodzi o Cao i jego wczorajszego maksa (zresztą resztę frejmów też wygrał jednym podejściem) i przy okazji demolkę Higginsona (4-0), ale bardziej o to przeciwko komu dzisiaj gra. Taylor to w najlepszym razie przeciętniak, czasem ma przebłyski, ale generalnie ranking około setki dobrze oddaje jego poziom. Wczoraj wymęczył wygraną z Vahedim (4-3) co już można poczytywać za jego sukces, bo Hindus był minimalnym faworytem. Ale przeciwko Cao nie widzę dla niego szans, gra Chińczyka w tej chwili jest na innym poziomie, bliższym top16 niż top64. Wczoraj lepszemu graczowi nie dał żadnych szans, oczywiście mecz meczowi nierówny, ale ja tu widzę tylko jednego faworyta i nawet wszystkie handicapy włącznie z największymi (czyli wygrana do zera 4-0) są wg mnie do gry. Zwłaszcza że w tak krótkim formacie o to nietrudno. A że under 4.5 też oferuje podobne kursy, to warto je wziąć, bo przecież obejmują też demolkę w drugą stronę, co mało prawdopodobne, ale jednak możliwe.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
M 62

marcinb121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tottenham - Brighton
Typ: Tottenham wygra i powyżej 3 bramek w meczu
Kurs: 2.90
Bukmacher: forbet

Analiza: Witam. Wczoraj znowu wtopa ???? Dziś spróbuję typ ryzykowny, ale całkiem możliwy. Tottenham po słabszym okresie gry, ostatnio trochę się przełamał i wygrał 5-1 ze Stoke. Myślę że forma strzelecka nie była jednorazowa i dziś znów mogą się trochę rozstrzelać. Jeśli chcą myśleć o powrocie do czołówki to trzeba zacząć wygrywać. Brighton beniaminek radzący sobie całkiem nieźle w PL, mało tracą goli i mało strzelają, ale dziś myślę że coś strzelą i więcej stracą. Stawiam 3-1 dla Tottenhamu. Pozdrawiam
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Włochy - Puchar
Godzina: 20:45

Spotkanie: AC Milan - Hellas Verona
Typ:
2 (Hellas Verona)
Kurs: 11
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Tak, wiem.. Pierwsza wasza myśli. Porypało kolesia, Milan przegra z Veroną? Haha..
I też popukałbym się sam w głowę, gdybym nie obejrzał ostatniego meczu Milan – Bologna wygranego w wielkich męczarniach 2:1 i meczu z najgorszą drużyną ligi Benevento zremisowanego 2:2.. Zawodnicy z Milanu to jakaś chodząca porażka. Fakt, potrafią postawić się Napoli i przegrać tylko 2:1.. Ja jednak oceniam w tym wątku ich grę, a ona jest po prostu słaba i jeszcze raz słaba. Dodatkowo jest to puchar, wiadomo, rządzą się one własnymi prawami…
Dlatego upatruje też w dzisiejszych typach przegranej Fenerbahe po kursie 4,5, oraz słabej Benficki, kurs 4,80.
Wracając do mojego meczu. Dla mniej odważnych typ, że Verona strzeli bramkę wynosi 1,83 – też wart uwagi, albo że strzeli ją do 72 minuty za 2,33zł
Verona nie gra jakoś zachwycającego futbolu, ale stać ją na wygraną w tym meczu, wystarczy, że zagrają jak wczoraj Nieciecza z Śląskiem, wysoko i agresywnie i Milan nie da rady.. Taki pressing spowoduje, że chłopaki pogubią się i dadzą sobie strzelić bramkę. Do tego panują trudne warunki atmosferyczne, dla jednych jak i drugich oczywiście, ale pierwszą myślą moją było po weekendzie jak zobaczyłem ten mecz – Milan dostanie w dupe.. Tego się trzymam. Milan nie gra nic..
Ps. Dla tych, co myślą, że Arsenal dzisiaj przegra to się grubo mylą.. tak samo widziałem, że ktoś dawał wczoraj przegraną Chelsea.. Starczy tych ligowych „fuksów”..
Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Genk- Waasland- Beveren
Typ: over 4.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Historia meczy między obiema drużynami pokazuje, że można spodziewać się dziś wysokiego wyniku.
Podczas gdy Genk było gospodarzem meczu: 3:3 w 2017 r, 2:2 w 2016, 6:1 w 2015, 7:1 w 2014.
Naturalnie wyraźnym faworytem spotkania jest Genk. Niemniej wg mojej opinii gości stać na strzelenie 1, 2 goli. Wszak jest to puchar i często drużyny podczas tych rozgrywek grają nonszalancko.
Biorąc pod uwagę tegoroczną ligę- Genk zanotował w 4/14 meczach over 4.5. Goście z kolei w ten statystyce zajmują 2 miejsce w lidze z bilansem: 5/13.
Biorąc pod uwagę powyższe statystyki i fakt, że to nie liga, a puchar, gdzie mamy do czynienia często z eksperymentami składowymi i bardziej luźnym podejściem do spotkania, stawiam dziś na wysoki wynik.
Powodzenia ! ????
✅ 400
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Pogoń
Typ: Lechia do zera
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pogoń jako jedna z dwóch drużyn Extraklasy ma średnią strzelonych goli poniżej 1/mecz.
W 19 meczach zgromadzili ich 17. Ostatnie 4 wyjazdy przegrali do zera: z Cracovią 0-3, ze Śląskiem 0-3, Wisłą Kraków 0-1 i Jagiellonią 0-1. Nieskuteczność to jedna z głównych przyczyn ich sytuacji, zajmują ostatnie miejsce i są zdecydowanie najgorszą drużyną ligi. Zdobyli tylko 11pkt (przedostatnia Sandecja 19).
Co do Lechii, oczekiwania przed sezonem były wielkie, ale widzimy, jak jest, dopiero 10 miejsce, ale ostatnie 3 mecze pozytywnie, wygrane z Wisłą Płock i Śląskiem oraz wyjazdowy remis z Górnikiem.
Ostatnio drużyny spotkały się w sierpniu tego rpku w Szczecinie, gdzie padł bezbramkowy remis.
Jeszcze wcześniej, bo w maju Lechia wygrała w Gdańsku 4-0.
Dzisiaj przewiduje kontynuacje wyjazdów bez gola Pogoni, a Lechia powinna sobie poradzić
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Spartak Subotica - Vojvodina Novi Sad
Typ: Subotica i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zajmujący 3 miejsce w lidze serbskiej Spartak podejmie dzisiaj o 15 zespół z Nowego Sadu.
Subotica nie zwykła u siebie przegrywać, mało tego, ich spotkania były overowe, pokonali Borac 3-1, Javor 4-0.
Ostatnie ich spotkanie również overowe, wyjazdowa wygrana 3-2 z będącym na 5 miejscu Vozdovacem.
Vojvodina 7 w tabeli, ale ostatnie ich spotkanie to wysoka porażka na własnym boisku z Javorem 0-3.
Z Borac i Backa też przegrali. Słabo, bo wszystkie te zespoły z dolych rejonów tabeli.
H2H: 5-0 dla Suboticy. Liczę na sporo bramek i wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 14:00
Dyscyplina: snooker, Scottish Open, runda 2 (Last 64)
Zdarzenie: Liam Highfield - Neil Robertson
Typ: Highfield (+1,5 frames)
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 2,40
Analiza: mecz odbędzie się w formacie do 4 wygranych frames. W rankingu jednorocznym Highfield jest na 65 pozycji z dorobkiem 25.100 punktów, a Robertson ma 23 ranking, 60.000 pkt.
27-letni Anglik Highfield jest profesjonalistą od 2010 r. Zagrał dotąd 159 turniejów, wygrał 2. Na koncie ma 56 brejków 100+, średnio 1 na 41 partii. W głównej klasyfikacji snookera, World Rankings 2017/2018 ma obecnie 68 pozycję, zgromadził 60.325 pkt.
35-letni Australijczyk Robertson jest profesjonalistą od 1998 r. Zagrał dotąd w 240 turniejach, wygrał 20. Zbudował dotąd 527 brejków 100+, średnio 1 na 12 partii. Ma obecnie 20 ranking, zgromadził 250.625 pkt.
H2H: brak spotkań.

Sezon 2017/2018:
Highfield
zagrał 21 meczy 12:9, 140 partii 72:68. Uczestniczył w 10 turniejach, raz odpadł w 3 rundzie, raz w 1/8 finału, a raz w ćwierćfinale. Najlepszy wynik miał we wrześniu. Skonstruował 35 brejków 50+, w tym 4 brejki 100+.
Robertson zagrał 33 mecze 23:10, 228 frames 140:88. Wziął udział w 12 turniejach, 4 razy odpadł w 1/8 finału, raz w ćwierćfinale. Wygrał 1 turniej nierankingowy, dla zaproszonych graczy.Najlepszy wynik osiągnął w lipcu, a w turnieju rankingowym w październiku. Skonstruował 107 brejków 50+, 30 brejków 100+.
Forma Highfield: wygrał 7 z ostatnich 10 meczy, 40 z 73 partii (54,79%). Przegrał 2 razy w deciderze z Murphy&#39;m, ze stratą 2 partii z Lu Haotianem. Wygrał z Astleye&#39;em, Wellesem, Doherty&#39;m, Wenbo (4-1), M. Davisem, Un-Noohem, O&#39;Brienem. Skonstruował 21 brejków 50+, w tym 3 &quot;setki&quot;.
Forma Robertson:
wygrał 6 z ostatnich 10 spotkań, 41 z 70 partii (58,57%). Przegrał z Joyce&#39;m, Milkinsem, R. O&#39;Sullivanem, Robbie&#39;m Williamsem. Z dwoma ostatnimi wyraźnie, z dwoma pierwszymi w decydującej partii. Wygrał 2 razy z Lawlerem, Doherty&#39;m, Castle&#39;m, Jamie Jonesem, Seltem. Skonstruował 34 brejki 50+, 14 &quot;setek&quot;.
Podsumowanie i wnioski: doświadczenie, rankingi i umiejętność konstruowania brejków wskazują na Robertsona. &quot;Kangur&quot; jednak w tym sezonie systematycznie traci ranking. Na początku sezonu przyznał się do uzależnienia od gier komputerowych. Mimo, że przyznanie się do błędu, i deklaracja poprawy to ważne kroki do dobrej zmiany, to nie sądzę, by sprawy te poukładały się szybko i bezboleśnie. Tak się zwykle nie dzieje. W efekcie dotąd w turniejach rankingowych osiągnął tylko raz ćwierćfinał i nic więcej! Nazwiska osób, które go pokonały ostatnio są znane i nie kompromitują. Jednak Robertson ma już przynajmniej 2 kompromitacje na koncie, bo przegrał z outsiderami Tottenem i Kleckersem. Mecze, które wygrywał ostatnio powinien był wygrać i nic więcej. Budzi nadal uznanie jego umiejętność budowania wysokich podejść. Z kolei Highfield powoli poprawia swój ranking. Ma dobrą formę, którą osiągnął przy zestawie rywali podobnej trudności co przeciwnicy Robertsona. Wygrał partię mniej niż Australijczyk, przy tym 4 więcej przegrał. Jego mecze są bardziej wyrównane niż Neila. Nie przegrywa wysoko. Potrafi budować brejki, ale oczywiście nie na poziomie Robertsona. Przekonujemy się jednak od kilku miesięcy, że nie jest to konieczne by pokonać Australijczyka. Gdy zestawiam informacje o tych 2 graczach z kursami proponowanymi przez rynek: 3,95 (maks. 4,05) - 1,25 (1,29), to dochodzę do wniosku, że nie opisują one rzeczywistości. Uważam, że każdy typ w kierunku Anglika jest przy tych cenach uzasadniony. Jaki typ i stawka, to zależy od indywidualnej strategii. Dla siebie wybieram typ z minimalnym handikapem za umiarkowaną stawkę - 4/10.
⛔ 100
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Norwegia - Rosja
Typ: Różnica zwycięstwa: Norwegia 1-5 golami
Kurs: 2.25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Wczorajszy typ na Zenit jakże pechowy, ten sam scenariusz co miesiąc temu, większość gry pod kontrolą aż do 4 kwarty i srogi łomot w konsekwencji porażka... Ale to nic, stało się i dziś ruszamy z nowym typem. Na celownik wziąłem spotkanie mistrzostw świata kobiet w piłce ręcznej, Norweżki zmierzą się z Rosjankami. Po ostatnim spotkaniu Rosji z Koreą Płd. jestem sceptycznie nastawiony co do Rosjanek, niby powinno być gładkie zwycięstwo a męczyli się z nimi aż do dogrywki. Masa fauli i kar spowodowała, że to spotkanie miało taki przebieg a nie inny. Na szczęście udało im się awansować dalej. Dziś przeciwnik znacznie bardziej wymagający bowiem Norwegia to jakby nie patrzeć obecny Mistrz Europy. Norweżki fazę grupową przeszły jak burza gromiąc swoje rywalki aż do ostatniego spotkania ze Szwecją w którym mimo że całe spotkanie prowadziły Norweżki to w ostatniej fazie meczu dały sobie wbić aż 5 bramek pod rząd co poskutkowało przegraną i ostatecznie 2 miejscem w grupie z którego trafiły na Hiszpanki z którymi przed dwoma dniami pewnie wygrały 23:31. W świetnej formie jest Mork która jest gwarancją 7-8 trafień na mecz, czasem przekracza granice 10. Mam nadzieje, że Rosja poprawi swoją grę w porównaniu do spotkania z Koreą, ponieważ dziś mierzą się z faworytkami do wygrania całego turnieju i na pewno nie będzie to dla nich łatwy mecz. Spodziewam się wygranej Norweżek różnicą maksymalnie 5 bramek.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: HOFFENHAIM - Stuttgard
Typ: HOFFENHAIM
Kurs: 2
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza: fortuna
Odrazu zacznę tym , że w obecnym sezonie bundesliga jak narazie jest dość wyrównana i typ chodź wydaje się prosty może okazać sie nie wypałem , ale liczę tutaj mocno na gospodarzy plasujących się obecnie na ósmym miejscu , ale zwycięstwo automatycznie przesunie Hoffenhaim 5 oczekdo góry na 3-cie miejsce .
Stuttgard po pokonaniu Dortmundu u siebie dostał lekkiej zadyszki i w nastepnych 3 meczach zdobył jeden punkt z hannoverem strzelając jedyna bramke w tych 3 meczach orasz przegrywajac do zera z Leverkusen i cieniującym Werderem .
Gospodarze teraz juz beda sie mogli skupić wyłacznie na rodzimej lidze bo odpadli juz z LE .
u siebie Hoffenhaim jak datad prxzegrał jeden raz było to pod koniec pazdziernika i katem okazali sie zawodnicy M.Gladbach , warto odnotować ze u siebie pokonali nawet Bayern Monachium we wrzesniu .
Goście na wyjhazdach jeszcze nie wygrali , mozna im jedynie przypisać zwyciestwo w Pucharze gdzie pokonali Kaiserslautern z 2-bundesligi .
Foworyt w tym meczu jest jeden i sa nim gospodarze .
Prawdopodobne składy :
Hoffenhaim :
O. Baumann-K. Akpoguma ,K. Vogt ,B. Hübner,P.-Kadeřábek , K. Demirbay , F. Grillitsch ,N. Amiri ,N. Schulz - M. Uth , S. Gnabry
Stuttgard :
R. Zieler - H. Badstuber , M. Kamiński , T. Baumgartl - E. Insúa , S. Ascacíbar , C. Gentner , B. Pavard -
B. Özcan , A. Donis , C. Akolo .
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Manch.City
Typ: 1.druzyna strz.gola - TAK
Kurs: 1.84
Bukmacher: FORTUNA
Analiza: Pojedynek najsłabszego zespołu w lidze z najlepszym. Manchester City jest ostatnio jak walec - nawet jak jakiś mecz im ewidentnie nie idzie i na tablicy wyników widnieje wynik np. 1-1, to są w stanie wyciągnąć to na swoją korzyść w ostatnich minutach - szczególnie Raheem Sterling, który ugrał City prawdopodobnie więcej punktów niż samo Swansea w całej lidze (12). Ostatnio co prawda zaliczyli wpadkę z Szachtarem w LM (1-2), jednak należy mieć na uwadze to, że Szachtar grał o awans, natomiast City miało zapewnione 1 miejsce w grupie.
Jeśli chodzi o Swansea - potencjał kadrowy mają, ale brakuje wyników. Nie jest to zespół, który przegrywa co kolejkę różnicą 3-4 bramek na co wskazywałaby ich pozycja w tabeli - poza wysoką porażką (0-4) z Manchester United - nie byli wygodnymi rywalami dla Chelsea, Arsenalu czy Tottenhamu.
Ostatnie mecze z Manchesterem City także pokazują, że potrafią z nimi rywalizować - na 6 spotkań domowych, aż 5-krotnie pokonywali bramkarzy gości (w tym 1 meczu było 0-0, ale to rok 2013).
W tym sezonie faworytem są goście, ale ich ostatnie zwycięstwa nie są tak przekonujące - jak miało to miejsce jeszcze 2-3 miesiące temu - tracą więcej goli i właśnie w tym typie upatruje potencjał.
Przewidywany wynik 1-2
⛔ 100
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: Obie drużyny zdobędą gola i poniżej 4.5 bramki
Kurs: 2.3
Bukmacher: 1xbet
Gospodarze, którzy odzyskali formę strzelecką powinni w starciu z mocną defensywą gości przynajmniej raz
(a może i więcej) wpakować piłkę do siatki rywala. Jednak w obronie są od dłuższego czasu na słabym poziomie, co sprzyja sytuacji strzelenia też tej bramki przez ogólnie słabego w ofensywie a dziś jeszcze dodatkowo osłabionego brakiem dwóch Maciejów Makuszewskiego i Gajosa Kolejorza. Sądzę jednak, że suma bramek raczej nie powinna być duża. Ilość bramek zdobytych przez Zagłębie oceniam w zależności od przebiegu meczu na od jednej do trzech. W przypadku Lecha na poziomie jednej może dwóch trafień. Jeśli podopieczni Mariusza Lewandowskiego szybko obejmą prowadzenie to powinniśmy mieć powtórkę w meczu Górnik-Lech (3:1) z 15 kolejki. Jeśli podopieczni Neneda Bjelicy będą się sprawnie bronić to niewykluczona będzie powtórka rezultatu ze spotkania obu zespołów z 5 kolejki tego sezonu (1:1).
⛔ 100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria, Puchar
Godzina: 16:30
Spotkanie: Etar - Slavia Sofia
Typ: Slavia Sofia
Kurs: 2.15
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Bardzo głośno dziś o tym meczu, może coś jest na rzeczy kto wie. Pojedynek w Pucharze między drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej w Bułgarii, tyle że Slavia w lidze będzie walczyć w grupie mistrzowskiej, natomiast Etar o utrzymanie. Dlaczego ten mecz jest podejrzany? Dlatego że 10 dni temu odbył się mecz ligowy pomiędzy tymi drużynami i miał bardzo dziwny przebieg, akurat grałem w tamtym spotkaniu na Slavie więc ich porażka bolała podwójnie, łamak 2/1 w meczu gdzie Slavia pewnie prowadzi po 1 połowie 0-1 i ma kilka dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, wydawało się wszystko fajnie dopóki po przerwie nie zaczęły się dziać cuda, goście kompletnie przestali grać, oddali inicjatywe drużynie Etar, z której wiele nie wynikało więc postanowili im pomóc strzelając sobie AŻ 2 bramki samobójcze, oglądając ten mecz i widząc że za 10 dni będzie mecz pucharowy pomyślałem że coś może być na rzeczy, ale czy jest? To zobaczymy po meczu. Druga bramka samobójcza strzelona przez bramkarza Slavii to było poprostu kuriozum, coś takiego nie powinno mieć miejsca w poważnej piłce, jestem w stanie uwierzyć we wiele, ale 2 bramki samobójcze to dla mnie naprawde za dużo. Po rzuceniu okiem na tabele ligową widzimy że tamte punkty dla gospodarzy były na wagę złota, więc mecz ligowy za pucharowy? Ostatnio mecz Botosani - Steaua wyłapany, mam nadzieję że dziś także się uda. GL!
Pomogłem? Zostaw reputke, to motywuje.
✅ 115
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Klubowe Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Cucine Lube Civitanova
Typ: Civitanova i powyżej 182,5
Kurs:
3,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Wczoraj ZAKSA po niezmiernie ciężkim meczu ograła zespół z Iranu 3:2, w sumie nie zdziwiłem się takim wynikiem o czym pisałem wczoraj, że buki nie doceniły ten zespół i dali tak niski kurs na Kędzierzyn.
Dziś rywal dużo mocniejszy, który wczoraj ograł bardzo gładko klubowych Mistrzów Świata z przed roku Sada Cruzeiro 3:0. Kapitalny mecz rozegrał atakujący T. Sokołow, który zdobył aż 20 punktów czy dziś powtórzy taki wynik? Nie wydaje mi się by zagrał na takim samym poziomie...
A to, że Włosi trafili z genialną formą to jeszcze bym się wstrzymał bo jedna jaskółka wiosny nie czyni... Ja pamiętam także te słabsze mecze w wykonaniu Civitanovej.
Osobiście stawiam w tym meczu na over bo nie wydaje mi się aby Włosi zakończyli ten mecz w 3 setach. ZAKSA też potrafi grać w siatkówkę.
Na ryzyko proponuję zakład wygrana gości i powyżej 182,5 punkta w meczu czyli minimum te 4 wyrównane sety.
Powodzenia

✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20.30
Spotkanie: Leverkusen - Werder Brema
Typ: remis lub Werder Brema
Kurs: 2,38
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Wartościowy względem ryzyka typ rzucił mi się w oczy po zwycięstwie BRE 2-1 nad tą niby słabą Borussią, która w tej kolejce pokonała Mainz i kryzys ma już raczej za sobą. Dlatego zwyciestwo Werderu z BVB oraz fakt drugi, czyli ostatnie mecze LEV-BRE gdzie Brema dobrze rozpracowywała rywala i odniosła nad nim serię zwycięstw, nawet okazałych (jak 4-1 w marcu 2016 w Bundeslidzie czy w Pucharze 3-1) i remis w marcu tego roku 1-1 również na terenie Aptekarzy. To bardzo źle się zapowiada dla Bayeru Lev.. Werder wg mnie mimo że jest w strefie spadkowej, naprawdę zaczął z głową grać i wytrwale dążyć do zwycięstw. Dziś mogą oddalić widmo spadku i to wg mnie zrobią. LEV jest na papierze faworytem a faworyci jak wiadomo potrafią spierdolić najlepszy kupon. Spodziewam się niezwykle zaciętego meczu, LEV nie poniosło nigdzie porażki od 20.09.2017 z Herthą na wyjeździe, a więc nomen omen od 13. kolejek (dziś 13. gru.). Myślę, że Werder uporządkował grę na tyle, że nie przegra tego meczu. Wygrana to byłby koniec serii 13-stu meczów LEV bez porażki. GRam więc na łamanie tej pięknej bajkowej szwabskiej passy. Kurs na X2 spadł już dziś z 2.6 - 2.8 --- na 2,2-2,4, zatem buki coś przeczuwają, jak i ja. Jest to mój ostatni zakład w tym roku, mam nadzieję na drobne zwycięstwo.
⛔ 100
 
C 117

coolfun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hoffenheim - Stuttgard
Typ: Hoffenheim strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Niemieckiej Bundesligi pomiędzy Hoffenheim i Stuttgartem. Hoffenheim po poprzednim bardzo udanym sezonie w tym spisują się nieco gorzej. Aktualnie są na 8 miejscu w lidze. Odpdli już z Ligi Europy zajmując ostatnie miejsce w grupie i jeżeli chcą za rok również zagrać w pucharach to muszą wziąć się w garść i zacząć zdobywać więcej punktów, bo została im już tylko gra w lidze. Jeżeli chodzi o grę na swoim stadionie to nie są najgorsi. Przegrali tylko jedno spotkanie, a byli w stanie wygrać z takimi drużynami jak Lipsk, Schalke i Bayernem strzelając im przynajmniej 2 gole. Jeżeli chodzi o Stuttgart to radzą sobie calkiem nieźle, jak na beniaminka, z tym, że jest jedno ale. Radzą sobie dobrze tylko na swoim stadionie. Biorąc pod uwagę tylko mecze u siebie byliby na 3 miejscu, ale na wyjazdach to jest dramat. Zdobyli tylko 1 pkt w 8 meczach i stracili 15 goli. Jak widać na papierze to gospodarze są faworytem i myślę, że są w stanie strzelić te 2 gole. W 6 ostatnich bezposrednich meczach udało im się to 5 razy i liczę, że to powtórzą. Powodzenia
⛔ 100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swansea - Manchester City
Typ: Swansea under 0.5
Kurs: 1,94
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Ja to widzę tak, Łajbondy średnio 1.9 strzału celnego na mecz - najmniej w PL. Cztery gole w ostatnich dziewięciu meczach, co prawda potrafią władować nawet sensownym drużynom ale teraz trochę przygaśli.
H2h nie wygląda dobrze bo pokrywali BTS bardzo często jednak w tym sezonie obie drużyny to przeciwne bieguny - City walec, Swansea pływają za chlebkiem co komuś urwać punkcik.
Po wygranych derbach doszły morale i dla mnie to tutaj pełna kontrola.
Kontra zdarzyć się zawsze może ale City na tą chwilę to najlepsza defensywa w lidze i bet warty ryzyka.

✅ 94​

 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaeliminacje do pucharu Hiszpanii
Godzina: 19:30
Spotkanie: Deportivo Alaves II – Pena Sport
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy w ramach 1/8 eliminacji do pucharu Hiszpanii tzw. rozgrywki Copa Federacion, w którym to zmierzą się występujący na co dzień w IV lidze zespół Deportivo Alaves II z grającym w III lidze Pena Sport. Rozpocznę może od tego, że pierwsze spotkanie po między w/w drużynami zakończyło się wyniki 0:1 dla dzisiejszych gospodarzy co oczywiście stawia ich dzisiaj w roli faworyta do awans. Warto jednak spojrzeć na ostatnie występy drużyny Alaves II, która 3 ostatnie pojedynki ligowe zremisowała kolejno 1:1, 0:0, 0:0 by później pokonać na wyjeździe 0:1 Pene Sport. Widać, że zespół ten dobrze się broni, lecz gorzej spisuje się w 2 linii co przekłada się na małą ilość zdobywanych bramek. Goście o dziwo po mimo porażki z Alaves w pierwszym meczu dobrze prezentują się na trzecioligowych boiskach a najlepszym tego dowodem niech będą ich 2 wygrane oraz 2 reamisy w 4 ostatnich ligowych występach. Powracając jednak do dzisiejszego spotkania, przed którym lekkim faworytem do awansu wydaje się być drużyna gospodarzy, lecz ja tutaj nie przekreślałbym szans gości którzy przecież grają w wyższej klasie rozgrywkowej. Nie pobiorę tutaj 1x2, lecz zaryzykuje i zagram na over 0,5 bramki po pierwszych 45 minutach tego pojedynku.
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 20:45
Spotkanie Newcastle – Everton
Typ: over 3.5
Kurs: 4.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Everton zdecydowanie się obudził a remis w wielkich derbach Liverpool jeszcze mocniej poprawił nastroje, nie był to wybitny mecz bo to ekipa Kloppa dominowała ale miała ten dzień nam strzelać więcej nie kazano ale goście pokazali że się odradzają. Allardyce podniósł tą ekipę która nie przegrała czterech meczów z rzędu strzelając 10 bramek to połowa tego co do tamtej pory mieli. Ten zespół jest bardziej ruchliwy po prostu w ataku i to daje efekt bo ma kim grać ładnie, szybko, skutecznie, ze skutecznością poprawiła się gra w defensywie ale za cholerę jej nie można ufać po tym co do tej pory potrafili wyprawiać bo dalej są w gronie tych którzy tracą bardzo dużo szczególnie na wyjeździe gdzie jeszcze nie wygrali i to kolejny dobry argument za tym typem pora na przełamanie remisu nie będą brać.
W przypadku Newcastle jest inaczej tutaj jest koszmarny dołek siedem spotkań bez zwycięstwa, ba tylko jeden punkt zdobyty. Kompletnie rozsypał się ten zespół w defensywie traci całe mnóstwo bramek to tego w taki sposób. Można jeszcze przyjąć te 3:1 z Chelsea oraz 4:1 z Manu ale tracić trzy bramki u siebie z Lisami, Watfordem czy dwie z West Brom pokazuje ogromne skalę problemu. By tego wszystkiego było mało to wiadomo jaki tutaj są kibice oni widzą problemy w defensywie ale nie pozwolą tej ekipę zagrać bardzo defensywie tym bardziej u siebie w takiej serii, będą więc po ogromny ciśnieniem i będą musieli liczyć na atak i to że strzelą jedną więcej bramkę od rywala bo czystego konta nie zakładam. Ten pomył w ataku mają wykonawców też spodziewam się podobnego starcia do tego z Leicester zakończony wynikiem 2:3 czyli bardzo otwartego do samego końca bo nikt punktem się nie zadowoli.
✅ 310
 
piekarz 1,9K

piekarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: Leverkusen-Werder
Typ: 1.połowa - remis
Kurs: 2.47
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zajmujący 7. miejsce w tabeli Bayer podejmuje dziś przedostatni Werder. Zespół z Bremy na 4 ostatnie
spotkania odniósł aż 3 zwycięstwa i były to pierwsze wygrane spośród 15 dotychczasowych meczów.
Można zauważyć zatem duży progres, dodatkowo przed tygodniem wygrali w Dortmundzie 2-1.
Czeka nas dobre spotkanie, Werder wraca raczej do formy sprzed finiszu poprzedniego sezonu
i może dzisiaj zaskoczyć. Ja jednak nie idę w tym kierunku. Na mój typ nie trzeba wiele analizować.
Mecz zaczyna się od remisu i uważam, że do przerwy również możemy spodziewać się takiego
rezultatu, choć niekoniecznie bezbramkowego...
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom