>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 13 października 2010r. (środa)

Status
Zamknięty.
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Spotkanie: R.Vinci-S.Arvidsson
Typ:2
Kurs: 2,45
Buk: BWin

Analiza: W dzisiejszy wieczór w austrackim Linz dojdzie do spotkania Włoszki (R.Vinci) z Szwedką (S.Arvidsson). Według buków faworytem jest Vinci i tu bym szukał niespodzianki. Ostatnio co prawda Vinci jest w formie (odprawiła A.Bondarenko dość gładko 6:3/6:3) zaś Arvidsson po męczarniach pokonała Yvonne Meusburger (5:7/6:3/6:3). Na razie te zawodniczki spotkały się tylko raz i lepsza była Vinci ale to było w 2006 roku. Jak bywa w WTA dość często dochodzi do różnego rodzaju niespodzianek i dziś upatruje ją w LINZ. Kurs 2,45 zachęca do zagramia. Powodzenia.
@Pozdrawiam.
⛔ 100
 
santosdrazyk 5

santosdrazyk

Użytkownik
Liga : Serie B
Spotkanie: Modena - Empoli
Typ: Remis X
Kurs: 2.8
Bukmacher: Gamebookers.com
Analiza:

Dzisiaj o 20:45 odbedzie sie ciekawe spotkanie pomiedzy Modena a Empoli. Gospodarze plasuja sie na 17 miejscu z 9 punktami na koncie. Empoli jest obecnie na 4 miejscu z 4 punktami.
Modena:
Moc u siebie 0.5 2-2-0 6:4
Piacenza 1:0
Calcio Padova 1:0
Triestina 2:2
Albinoleffe 2:2.
Ogolnie radza sobie zdecydowanie lepiej u siebie niz na wyjazdach (0-1-3). Nie zachwycaja jesli chodzi o wyniki. Napeno stac ten zespol na lepsze wyniki.
Empoli:
Moc na wyjezdzie 0.5 2-2-0 6:4
Frosinine 3:2
Varese 0:0
Ascoli 0:0
Cittadella 3:2
Musze przyznac ze radza sobie ok. Chociaz dwukrotne zwyciestwa 3:2 to bardzo &#39;egzotyczny&#39; wynik jak na zaplecze serie A.
Modena jeszcze u siebie nie przegrala i choc Empoli, ktore rowniez nie poleglo na wyjazdach napewno zagrozi bramke Modeny to wydaje mi sie ze jednak podziela sie te zespoly punktami.
✅ 180
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie: Luzenac - Rodez Aveyron
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Dzisiaj o godzinie 20:00 rozegrane zostanie spotkanie francuskiej National. W pojedynku tym zmierzą się ekipy Luzenac i Rodez. Gospodarze to typowa drużyna własnego boiska. Bilans u siebie: 13-3. Goście zaś zupełnie nie radzą sobie na wyjeźdach. Na 6 meczy wygrali tylko jeden. Stracili aż 13 bramek. W dodatku jest to drużyna, która zajmuje 16 miejsce i właściwie nie liczy się w walce o awans. Luzenac zaś mierzy wysoko i na pewno będzie chciał wykorzystać, że gra ze słabym przeciwnikiem i zdobyć cenne trzy punkty. Polecam ten typ. Myślę, że jest to na dzisiaj najlepsza alternatywa. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy, Chropowaty.
✅ 90
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Brose Baskets Bamberg - Deutsche Bank Skyliners Frankfurt
Typ: powyżej 147,5 pkt
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie 4. kolejki koszykarskiej ligi Niemiec pomiędzy zespołami z Bamberga i Frankfurta. Bamberg zgromadził dotychczas w 3 meczach komplet 6 punktów i jest liderem tabeli, zaś Frankfurt z 3 punktami na koncie zajmuje 10. lokatę w ligowej tabeli. Dotychczas zawodnicy z Bamberga rzucali kolejno 75, 71 i 70 punktów, co daje średnią 72 punktów. Jej rywalami były jednak tak wymagające zespoły jak Bremerhaven czy Ulm. Jeśli chodzi o tracone punkty to w 3 meczach stracili ich 190, co daje średnią 63 punktów na mecz. Goście zaś w 2 meczach rzucili 125 oczek, co daje średnią 62 punktów, zaś stracili 113 punktów, średnio więc 56. U gości zauważalne są więc braki w ofensywie. Ja uważam, że mecz ten zostanie zdominowany przez gospodarzy, rzucą oni bardzo dużo punktów, a goście rzucą swoje 60-65 punktów, co pomoże pokryć linię punktów obraną przeze mnie na ten mecz. Już nie raz w przeszłości sprawdzał się ten scenariusz. Brose Baskates w ubiegłych sezonach na własnym parkiecie wrzucało Frankfurtowi 85, 97, 88 oczek ... Jak dla mnie więc typ na over w tym meczu to dobry pomysł, liczę na przełamanie Frankfurta, bo nie mogą być przecież underową drużyną przez wszystkie mecze sezonu.
⛔ 100
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
Spotkanie Vinci R. - Arvidsson S.
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.35
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś w Linzu w spotkaniu planowanym na godzinę 17.45 zmierzą się włoszka Roberta Vinci ze szwedką Sofią Arvidsson. Typuje tu zwycięstwo włoszki biorąc pod uwagę obecną formę zawodniczek. Co więcej uważam ze wygra ona to spotkanie bez utraty seta. Vinci ostatnio brała udział w turniejach w Tokio i Pekinie w których osiągnęła dobry rezultat wygrywając m.in z Kuznetsovą, Petrovą, Pironkovą. Natomiast przegrała tam ze Zvonarevą a także po dosyć wyrównanym meczu z Dusheviną. Jej przeciwniczka natomiast ostatni raz brała udział w turnieju w Quebec który odbył się miesiąc temu. Wygrała tam z Kraijcek, Lucic i przegrała z Paszek. Widać że mierzyła się ona ze słabszymi zawodniczkami niż Vinci. Obie zawodniczki maja już za sobą po jednym meczu w Linzu. Vinci wygrała gładko z Aloną Bondarenko 2:0(6-2 6-2) natomiast Sofia wygrała z Yvonne Meusburger 2:1 (5-7 6-3 6-3). W H2H jest 1-0 dla włoszki ale ten jedyny mecz odbył się aż 4 lata temu. Drabinka teraz bardziej sprzyja Vinci niż w poprzednich turniejach wiec jest duża szansa na bardzo dobry rezultat w Linzu. Dodatkową motywacją dla niej może być fakt iż jeśli wygra zagra z przyjaciółką (przeciwko) Sarą Errani z którą w parze bierze udział w turnieju gry deblowej. Mimo iż w rankingu dzieli te zawodniczki tylko kilka miejsc uważam ze powinno się tu obejść bez niespodzianki. Liczę na dobre spotkanie w wykonaniu Roberty i jej zwycięstwo bez utraty seta.
✅ 135
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Team Fog Naestved - Bakken Bears [u/o 155,5]
Typ: under
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dość ciekawa granica dla tego spotkania. Np. bet365 ma 150,5. Bakken to w tej chwili druga siła ligi. Po 4 meczach mają bilans 3-1. Gospodarze znowu 2-2. Ale wygrali z najgorszymi zespołami ligi, Vaerlose i Aalborg. Gospodarze to bardzo underowa drużyna, w tym sezonie w 4 meczach same undery, najwięcej pkt. padło w spotkaniu z Vaerlose (76:70). Poza tym 128, 136 i 114. Bears zanotowali porażkę z Svendborg 71:75, poza tym z Vaerlose 87:64, z Aabyhoj IF 77:53 i z SISU 105:72. Zespół SISU w 4 spotkaniach zanotował same bardzo wysokie wyniki więc to nie jest wykładnik statystyczny. Tak czy inaczej na pewno wygrają goście, pytanie tylko jak wysoko. Według mnie w tym spotkaniu może paść dość niski wynik, 155,5 to dość wysoka granica i nie sądzę, aby została przekroczona.
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
13.10.2010 17:45
R. Vinci - S. Arvidsson Zakłady na sety
Typ: 0-2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Expekt
Mecz II rundy turnieju WTA w austriackim Linzu w którym zmierzą się ze sobą Włoszka Roberta Vinci, aktualnie na 46 miejscu rankingowym z Sofią Arvidsson, Szwedką klasyfikowaną na 51 miejscu.
Do tej pory obie miały ze sobą okazję zagrać raz. Było to dość dawno bo w 2006 roku w Rzymie i w tedy górą była Włoszka która wygrała pewnie 6-2, 6-1.
W I rundzie w Linzu Vinci pewnie pokonała Alonę Bondarenko 6-2, 6-2 natomiast Arvidsson miała trochę problemów z Yvonne Meusburger 5-7, 6-3, 6-3.
Dlaczego zdecydowałem się zagrać więc zwycięstwo Szwedki i to w dwóch setach? Po pierwsze Vinci mimo, że pewnie wygrała z Aloną Bondarenko to swoją grą nie zachwyciła (wydaje się zmęczona azjatyckim turnee). Pierwszy serwis na poziomie 44%, a także, aż 5 bp z czego Ukrainka wykorzystała 2. Mecz mógłby potoczyć się inaczej gdyby Alona miała nieco lepszy pierwszy serwis (44% wygranych piłek po pierwszym serwisie).
Co do Arvidsson to jest to zawodniczka która ostatnio potrafiła znaleźć się nawet w ćwierćfinale w Quebec City wiec jest to zawodniczka obecnie w jako takiej formie. W meczu z Meusburger wygrała 79% piłek po pierwszym podaniu i 50% z drugiego podania a więc wydaje się, że będzie to trudniejsza rywalka niż Alona Bondarenko dla Vinci dlatego myślę, że warto zagrać na pewne dwu setowe zwycięstwo reprezentantki Szwecji.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Partizan-Hemofarm
typ; -11.5 pkt Partizan
2.90
betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej kolejki koszykarskiej ligi adriatyckiej Partizan Belgrad , mistrz ligi z ubieglego sezonu podejmie na wlasnym parkiecie Hemofarm . W pierwszym meczu dosyc nieoczkekiwanie partizan ulegl u siebie jednym punktem buducnosci podgorica . Natomiast Hemofarm pokonal , rowniez u siebie , Cibone Zagrzeb 86-80 . Partizan to jednak druzyna duzo silniejsza personalnie w moim odczuciu . W tym sezonie Hemofarm ma juz kilka spotkan wiecej za soba . Walczyl o awans do Euroligi . Niestety nie udalo mu sie to gdyz odpadl po dwumeczu z Alba Berlin . Partizan napewno bedzie chcial sie dzis zrehabilitowac za porazke w ostatnim spotkaniu ligowym . Obie druzyny na parkiecie naprzeciw siebie spotykali sie 16 krotnie . Az 14 spotkan padlo lupem koszykarzy z Belgradu . Sadze , ze dzis powinno byc podobnie .
⛔ 100
 
T 0

typer_gruby

Użytkownik
Spotkanie: Albinoleffe - Frosinone
Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20;45 dojdzie do spotkania w serie B pomiędzy drużyną Albinoleffe a Frosinone. Obstawiam w tym spotkaniu remis, ponieważ drużyna Albinoleffe &quot;lubi&quot; remisy z typowymi średniakami z tabeli, przykładem są mecze z Modeną czy Triestiną, natomiast goście zremisowali na wyjazdach aż 3 z 4 spotkań jakie dotychczas rozegrali.
⛔
100
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Plabennec - Niort
Typ: połowa czasu/pełny czas 1/1
Kurs: 4
Buk: Expekt

Dziś o 20.00 spotkanie we francuskiej lidze National pomiędzy Plabennec - Niort. Plabennec po 12 meczach zajmuje obecnie 13 miejsce w tabeli a ich bilans domowych spoktań to: 3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka (bramki 8:5). Zespół Niort zajmuje 9 miejsce i ma 11 meczy rozegranych a ich bilans wyjazdowych spotkań to: 1 zwycięsto, 2 remisy, 2 porażki (4:4). Gospodarze mają za sobą nieco słabszy okres gry, w którym nie zdołali wygrać meczu od 3 spotkań i zdobyli zeldwie jedną bramkę i to w meczu przegranym w minionej rundzie spoktań z Guingamp (3:1), wcześniej dwa razy bezbramkowo remisowali. Goście co prawda wygrali swoje poprzedni spotkanie u siebie z Gueugnon (3:0) ale to drużyna ze strefy spadkowej, więc nie dziwi ta wygrana. Niort nie jest zbyt skuteczny na wyjazdach i raczej obiera taktyke gry defensywnej czekają na nadarzjące się okazje bo sam nie przejmuje zbytnio inicajtywy co obrazuje ich statystyka na wyjzdach. Plabennec z kolei to zespół własnego boiska i ten atut jest dla nich na tyle motywujący że udowadniają to dobra grą u siebie gdzie zdobywaja najwięcej punktów. Trudno wskazać dziś jednoznacznie faworyta jednak uważam iż to gospodarze nadadzą dyktando swojej gry i będą zespołem przeważającym, co przyniesie efekty w postaci przewagi bramkowej dającej prowadzenie w ciągu pierwszej połowy jak i całym meczu. Myślę, że po kilku słabszych występach Plabennec wyciągnał odpowiednie wnioski i pokaże dziś, że ich skuteczna gra na własnym terenie nie jest przypadkową i okażą wyższość nad rywalem.
⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Nikola Ciric - Brian Dabul
Typ: Ciric
Kurs: 3,10
Bukmacher: Williamhill
Analiza: Dziś w drugiej rundzie challengeru w Asuncion zagrają Nikola Ciric oraz Brian Dabul. Faworytem oczywiście jest znacznie bardziej znany Dabul, ale ostatnie wyniki wcale nie wskazują na jego wyraźną przewagę. Ciric w tym sezonie świetnie grał we Futuresach, ale i w challengerach notuje dobre rezultaty. W Sevilli i Ljubljanie był w półfinale, w Buenos Aires udało mu się łatwo pokonać takich graczy, jak Delgado i Vellotti, zaś tutaj w pierwszej rundzie wysoko ograł Alunda. Dabul z kolei w Montevideo osiągnął ćwierćfinał, zaś z Buenos Aires pożegnał się już w 2 rundzie, gdzie przegrał z Brzezickim. Tutaj w pierwszej rundzie ograł Venturę, który skreczował, jednak zdarzyło się mu już w ostatnim czasie odpaść z graczem jeszcze słabszym i mniej znanym, niż Ciric - w Belo Horizonte odpadł z niejakim Andresem Moltenim, który w drugiej rundzie tamtego turnieju nie urwał nawet seta słabiutkiemu Kirche. Jak widać, forma Dabula na pewno nie jest najwyższa, Ciric jest zaś w życiowej dyspozycji i moim zdaniem ma szansę po raz kolejny pokazać się szerszej widowni, ogrywając dużo bardziej renomowanego rywala.
✅ 210
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
vs

Spotkanie: MKS Zagłębie Lubin - Vistal Łączpol Gdynia
Typ: Zagłębie -3,5
Kurs: 1.85
Buk: tobet

Już dzisiejszego wieczora o godzinie 19:00 w hali SP 14 w Lubinie zostanie zainaugurowana 6. seria spotkań kobiecej PGNiG Superligi. I od razu na przystawkę mamy znakomicie zapowiadający się pojedynek dwóch niepokonanych dotychczas drużyn. Wicemistrzynie kraju z Dolnego Śląska podejmowac będą aktualnego lidera rozgrywek, gdyński Łączpol. Zatem mamy przed sobą absolutny szlagier, starcie potentatów i kandydatów do mistrzowskiej korony. Moim faworytem jest w tym pojedynku ekipa miejscowych a argumenty na poparcie tej tezy postaram się przedstawic poniżej.
Przede wszystkim to lubinianki są zespołem znacznie bardziej doświadczonym i zwyczajnie w świecie okrzepłym w tego typu spotkaniach. Na dobrą sprawę to gdynianki dopiero drugi sezon z rzędu dobijają się do krajowej elity, co jednak nie przekreśla ich szans z góry. Podopieczne trenera Jerzego Cieplińskiego odniosły owszem 5 zwycięstw na otwarcie sezonu ale też nie ma się co oszukiwac, że nie miały do tej pory tak poważnego egzaminu jak ten który czeka je dzisiaj. Chyba najgroźniejszymi rywalkami dziewczyn znad morza były koszalinianki w derbowym meczu rozegranym w ostatnią niedzielę. Jak ten pojedynek wyglądał nie muszę nikomu tłumaczyc, gdyż był on dostępny dla szerszych mas za sprawą transmisji tv. Mecz wysoko wygrany ale też wynik nie oddaje w pełni tego co działo się na parkiecie. Praktycznie przez całą pierwszą odsłonę to Łączpol grał na deficycie i niespodziewanemu przestojowi przyjezdnych zawdzięcza tak efektowną wiktorię. Niestety wygrana została okupiona poważną stratą w postaci urazu Karoliny Szwed. Ten brak będzie szczególnie odczuwalny bo na dobrą sprawę siódemce z Gdyni pozostaje tylko jedna wysoka, doświadczona rozgrywająca a mianowicie Katarzyna Duran. Z nią jednak też zawsze są jakieś problemy. Jeszcze z czasów gry Kasi w Lublinie zapamiętałem nie tylko jej silny, celny rzut w drugiej linii ale także doprowadzające do szewskiej pasji kibiców i trenerów notorycznie popełniane błędy techniczne - mam tu na myśli głównie kroki jak i niecelne podania.
Co do Zagłębia to nie ukrywam, że w moim odczuciu drużyna ta prezentuje się najbardziej solidnie w ligowej szarzyźnie i jest przynajmniej dla mnie na ten moment głównym kandydatem do odebrania mistrzostwa siódemce z Lublina. Przede wszystkim dla &quot;Miedziowych&quot; będzie to już drugi tak poważny sprawdzian, pierwszy miał miejsce dokładnie przed tygodniem i został zdany śpiewająco. Pokonanie SPR-u może wielkim sukcesem na chwilę obecną nie jest ale zawsze wygrana z mistrzem wyzwala dodatkowe pokłady energii i mobilizacji na kolejne mecze. Myślę, że tak będzie właśnie w przypadku dziewczyn Bożeny Karkut. Wspomniałem o rozegraniu w gdyńskim teamie. Zagłębie z kolei na tej pozycji prezentuje się w przeciwieństwie do przeciwniczek wprost znakomicie. Bo chyba Joanny Obrusiewicz, Kingi Byzdry i Karoliny Semeniuk nie trzeba kibicom szczypiorniaka bliżej przedstawiac. Poza tym niezwykle mocne skrzydła z Kają Załęczną i Jeleną Kordic stanowią niesamowitą broń Zagłębia.
Tyle o personaliach bo wszystko i tak zweryfikuje parkiet i sportowa rywalizacja. Jednak nie da się ukryc, że faworytkami tej konfrontacji są gospodynie i jeżeli nie powtórzą wyczynu z meczu przeciw Montexowi (fatalna pierwsza czesc gry) to powinny i z handicapem sobie poradzic.
Na koniec jeszcze szczypta statystyk. W ubiegłym sezonie (a takie odniesienie musimy poczynic dla lepszej orientacji) na 5 potyczek Zagłębia z Łączpolem pięciokrotnie zwyciężały podopieczne Bożeny Karkut. Trzy z tych pięciu spotkań rozegrano na Dolnym Śląsku i nie dosc, że w każdym triumfowała miedziowa siódemka to jeszcze czyniła to w niezwykle zdecydowany sposób bo wszystkie te mecze zwyciężała różnicą przynajmniej 5 bramek. Tyle statystyki a życie napisze swoją historię. Jaką? Przekonamy się około 20.30 na własnej skórze.
Powodzenia :spokodfhgfh:
⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie : Modena - Empoli
Typ : 1
Kurs : 2.62
Buk : Pinnacle Sports

Minęły eliminacje i zaczyna się dzień w którym bukmacherzy nie rozpieszczają nas co do ofert. Nie chciałem stawiać meczy towarzyskich bo tam trenerzy lubią eksperymentować dlatego wybrałem Serie B, bo dzisiaj zostanie rozegrana tam 9 kolejka ligowa. Wybrałem sobie 2 mecze Piacenzy z Triestiną i właśnie ten który tutaj opisuję. Pierwszy mecz przeznaczyłem na inne forum a tutaj skupiłem się na tym. Ciężko w tym meczu wskazać faworyta ale postawiłem na gospodarzy, ponieważ mieli bardzo dobry początek gdzie pokazali że mogą walczyć o najwyższe cele a później pasmo słabych meczy. W pierwszych 3 meczach zgromadzili 7 pkt 2 razy wygrywając u siebie co świadczy że dobrze się tam czują i remis na wyjeździe, a potem 5 meczy bez wygranej w tym 2 remisy. Modena pokazała na początku że potrafi grać a potem obniżka formy. Empoli idzie dużo lepiej bo nie przegrali meczu i to mnie właśnie zaciekawiło. Przecież w końcu trzeba przegrać i myślę że stanie się to dzisiaj.
⛔ 100
 
kohorta 890

kohorta

Użytkownik
Spotkanie: Piacenza (hc -1) - Triestina
Typ: handicap X &lt;- gospodarze wygrają przewagą jednej bramki
Kurs: 4.00
Buk: Bwin
Witam analiza krótka ale treściwa.Outsider ligi podejmuje u siebie typowego średniaka ligowego który w tym sezonie awansowac nie zdoła poniewaz druzyna gosci nie ma odpowiednich pieniedzy.Kluby zaprzyjaznione tak więc myśle że wspomogą Piacenze i oddadzą im cenne 3 pkty które dadzą nadzieje na dalsze gierki.W ekipie gości zabraknie dwóch czołowych obrońców co powinno ułatwic droge do bramki gospodarzą.Osobiście typuje 2:1 ale typ na handi z remisem jest bardziej bezpieczny.POOOOOLECAM !!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom