>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.01.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Liverpool – Manchester City
Typ: City &amp; bts
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zapowiada się na bardzo ofensywny mecz. Zarówno Liverpool, jak i City mają kim grać w ataku.
City strzela 2,9 gola na mecz, Liverpool 2,3. To jednak City idzie w tym sezonie jak walec, tylko 2 remisy w 22 meczach to jest wyczyn. Wygrali na wyjeździe z Manchesterem United, u siebie pobili Tottenham 4-1, Arsenal 3-1.
Grali ostatnio w pucharze Carabao, ale nie grali na maxa, potraktowali to jako trening przed dzisiejszym meczem.
Mieli 5 dni na odpoczynek, co dla piłkarzy jest wystarczającym okresem i o ich formę bym się dzisiaj nie martwił.
W Manchesterze City wygrali z Liverpoolem aż 5-0, dzisiaj tak łatwo i przyjemnie nie będzie, ale myślę, że poradzą sobie. Nie zagra Jesus, ale SAne i Aguero też potrafią strzelać gole. Pepe świetnie dobrał kilku graczy przed sezonem, którzy okazali się brakującymi ogniwami i widać tego efekty. Liverpool jeszcze nie przegrał u siebie, myślę, że City będzie tą pierwszą drużyną, która tu wygra i potwierdzi swoją siłę w tak prestiżowym spotkaniu.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Gwatemala
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sanarate vs Suchitepequez
Typ: under 1,5 goli
Kurs: 2,89
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz 1 kolejki Clausura.
Under 1,5 jest ryzykowny , ale prawdopodobny w tym meczu . poniewaz jest to pierwszy mecz , a oba lubią zagrac na under w otwierajacej kolejce , a poza tym gospodarze sa wybitnie underowym zespolem.
Sanarate malo strzela i bardzo malo traci.
Goscie natomiast bardzo malo strzelaja goli.
Dodatkowo bardzo spadly przed kilkoma minutami kursy .
✅189
 
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
Dodalem w zly dzien ale jeszcze nie graja ????
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Godzina: 19:05
Spotkanie: Miami Heat vs Buck
Typ: Under 105 1st half
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Miami to jedna z najwolniejszych druzyn grajaca bardzo dobrze w obronie. Mecz zaczyna sie dzisiaj o bardzo wszesnej porze, co dla wielu graczy z Ameryki nie jest po drodze. Czesto zawodnicy maja problemy z wbiciem sie w mecz na odpowiednich obrotach.
Moim zdaniem kluczem w tym meczu bedzie oczywiscie zatrzymanie gwiazdy z Milwaukee, czyli Antetokounmpo. Jesli grcza Heat sie to uda to przewiduje naprawde wolny i z mala iloscia punktow mecz.
Bucks taktycznie, graja bardzo latwo do rozczytania. 80% podan jest kierowanych do Anteto i jezeli on wchodzi dobrze w mecz i nie ma naprzeciwko siebie dobrego defensora, Bucks wykreca ladna ilosc punktow, przy czym wygrywaja mecze. Dzisiaj jestem prawie pewien, ze defensywa Miami poradzi sobie z Nim oraz z cala druzyna Bucks pokazujaca swietna obrone w NBA
Polecam rowniez zagrac under 205.5 @1.80 oraz Heat -2.5 @ 1.90
⛔100
Typ podany po czasie
Więcej niż 1 typ w tym samym dniu
Odsyłam do zapoznania z regulaminem Typów Dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 125

mts8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, 1. Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Nantes - Paris Saint Germain
Typ: FC Nantes (AH +1,5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: forBet
Analiza: W dniu pełnym niespodzianek liczę na kolejną, a przynajmniej lekką. Wielkie PSG przyjeżdża mierzyć się z defensywnie grającym Nantes. Dzisiaj drużyna ze stolicy Francji prawdopodobnie będzie musiała radzić sobie bez Neymara w ataku, co może okazać się wielkim osłabieniem w tak trudnym meczu. Gospodarze są inną drużyną niż w poprzednich sezonach, Claudio Ranieri robi z nich w tym sezonie małe Leicester i mimo, że nie potrafili do tej pory radzić sobie z drużyną gości, myślę, że stać ich dzisiaj na zaskoczenie rywali, więc jeśli przegrają to minimalnie. Bardzo polecam!
✅85
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie:Real Sociedad- FC Barcelona
Typ: Real Sociedad [ Handicap 1,5:0 ]
Kurs 1,91
Bukmacher : 1xbet
Witam, na dzisiaj wybrałem mecz Real Sociedad - FC Barcelona
Jeśli chodzi o sytuację w tabeli to goście na 1 miejscu w tabeli z 48 punktami.Gospodarze na 14. miejscu z 23 punktami, charakteryzuje ich silna ofensywa - mimo niezbyt wysokiego miejsca w tabeli strzelili az 31 goli w 18 meczach.
Jednak do rzeczy, co przekonuje mnie do zagrania tego typu? Przede wszystkim zmiany w kursach u bukmacherów. Pierwsze wystawione kursy na ten typ wynosił 1,6 a na wygraną gospodarzy okolo 5,35. Dlaczego nastąpiły więc tak duże zmiany, mimo że nie zdarzylo się nic co mogłoby zmniejszyć szansę na wygrana Realu? Przez to że ludzie zaczęli grac na Barce gdyż uważali kurs 1,5 za atrakcyjny.Jednak moim zdaniem już wtedy nie było sensu grać na Dumę Katalonii.
Dlaczego ? Przede wszystkim przemawia za tym fakt, że Barcelona nie wygrała na stadionie w Sociedad od 2007 roku.Jest to dla nich ciężki teren. Myślę też że Real jest niedoceniany. Co prawda są nisko w tabeli, ale to bardzo silna drużyna, awansowała do fazy pucharowej LE. Ostatnio nie sa jednak w najlepszej formie, dlatego to czy trener gospodarzy Eusebio zostanie zależy od najbliższych meczy. Motywacji więc na pewno im nie zabraknie.
Dodatkowo Barca gra bardzo często, są juz na pewno mocno zmęczeni, co też może na nich negatywnie wpłynąć.
W podstawowym składzie Barcy nie zagra dzisiaj Iniesta
Podsumowując w tym typie widze spore value, a tylko takie typy mnie interesują. Powodzenia
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Sociedad-Barcelona
Typ: 1X
Kurs 3.20
Buk fortuna
Dużo już zostało powiedziane o tym meczu. Barca jedzie na Anoeta jak co sezon w roli faworyta. W tym sezonie jednakże dużo większego. Uważam, że jak co sezon szanse według buków są źle rozłożone. Kurs rzędu 7.70 jest nie do zaakceptowania na realia historii tego pojedynku pomiędzy Barcą, a Sociedad. Barcelona na ostatnie 7 ligowych spotkań (czyli od 7 lat) nie potrafiła wygrać na Anoeta. Pokonani zostali za to bowiem aż pięciokrotnie. To prawdziwa zmora Dumy Katalonii. Ciężko jest się tutaj doszukiwać sensu, niektóre zespoły po prostu mają swoje koszmary, które ich prześladują. Doskonale widzieliśmy to dzisiaj w meczu Liverpoolu z City na Anfield, które jest przeklęte dla The Citizens i będący w wyśmienitej formie Manchester musiał uznać wyższość rywali. Tak samo jest ze stadionem Anoeta dla Katalończyków. Towarzyszy mu jakaś magia, która blokuje bramkę zespołu Realu Sociedad. Siły na boisku są dość równomiernie rozłożone, średnio kreatywny środek pola Barcy z Gomesem, Paulinho, Rakiticiem i Busquetsem nastawiony raczej na wybijanie z rytmu gospodarzy. Bez wątpienia będziemy świadkami ciekawego spotkania.
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, Nba
Godzina: 21:30
Spotkanie: New York Knicks - New Orlean Pelicans
Typ: Włącznie z dogrywką Jarrett Jack suma asyst (6) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 3,3
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzisiaj mecz o normalnej &quot;polskiej&quot; godzinie więc nie mogę odpuścić uatrakcyjnienia sobie tego meczu typem ???? Dziś mecz w hali Madison Square Garden. Co jak co, ale ta atmosfera... jedno z lepszych miejsc do gry w kosza. Knicks na swoim parkiecie to zupełnie inny zespół niż na wyjazdach. Świadczy o tym również bilans 15-8. Pokonane z tego miejsca wyjeżdżały już lepsze ekipy niż Pelicans... W tym sezonie już jeden raz się mierzyli, w Nowym Orleanie i o dziwo zwyciężyli goście. Do NYK powrócił Hardaway Jr., który jest serduchem tej drużyny. Dzisiaj pierwszy mecz przed Nowojorską publicznością po 20 meczach pauzy spowodowanej kontuzją. Będzie gorąco.. Przepisem na wygranie meczu jest powstrzymanie (chociaż częściowe) dwóch wież: Cousinsa i Davisa. Knicksi mają takiego jednego pana, który jest w stanie skakać jeszcze wyżej i blokować - jest nim Kristaps Porzingis. Ja jednak do typu dorzucam asysty weterana - Jarretta Jacka. 34 letni rozgrywający prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Wykręca rekordowe dla siebie 6 zbiórek na mecz. W 3 ostatnich meczach było super, bo miał 8,10,8 asyst. Ze swoimi warunkami fizycznymi bardzo ciężko będzie mu o wjazdy pod kosz i punkty, dlatego uważam, że skupi się głównie na kreowaniu kolegów. Uważam, że NYK postara się zarzucać Pelikany trójkami, a do tego przyda się szybki ruch piłki po obwodzie, który może zapewnić Jack. powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom