>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Liverpool
Typ: Liverpool win &amp; bts
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam, to spotkanie przy którym chyba musiałbym być obłożnie chorym, lub mieć majaki aby nieobstawić powyższego zakładu oraz kilku jemu alternatywnych ale do rzeczy
Jeden z ulubionych klubów który gości na moim &#39;dysku&#39; za czasów Jacksona Martineza
Alexa Sandro a także Ricardo Quaresmy. Upłynęło od tego czasu już parę ładnych lat a drużyna gospodarzy mimo iż w zupełnie innym składzie (został tylko chyba Brahimi) to nadal groźna na arenie europejskiej. Zgadzam się w 100% z &#39;Kamasutrą&#39; który w dosadny sposób dał ludziom podpowiedż dlaczego warto obejrzeć właśnie ten mecz odpuszczając np. &quot;Starcie Gigantów&quot; w którym &#39;żelusie&#39; ala Ronaldo czy Neymar będą się zapewne napinać niczym jakieś kameleony na liściu przewracać, podkładać i wykłucać no bo jak w końcu to pępki świata
Porto jak już ktoś wspomniał wyżej nielubi przegrywać przed własną publiką i zazwyczaj strzela minimum tą 1 bramkę. Goście wydają się być ostatnio w dosyć wysokiej dyspozycji szczególnie kilku graczy formacji ofensywnej jak Salah, Firmino czy Mane ( na nich liczę )
Obydwie drużyny mają ogranie w takich spotkaniach na podobnym levelu i wydaje mi się iż żadna się jutro rywala nie przestraszy. Większe absencje w ekipie &#39;Smoków&#39; lecz z tym Aboubakarem to raczej ściema.
Mecz tych z typu serce walczy z rozumem bo zagrałbym także xt/ft 1/1 po kursie 5+
lecz po dłuższym namyśle i nieco bardziej trzeźwym spojrzeniu na ten mecz gram tak jak powyżej a także poniższe opcje...
(obie strzelą w 1 połowie @ 4.10 Uni)
(gol w obu połowach du dubla @ 1.61 Uni)
⛔100
 
wertas 157

wertas

Użytkownik
Dyscyplina: piłka ręczna
Godzina: 17:00
Spotkanie: SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Typ: 1. połowa - 2
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zastanawiałem się, jak &quot;ugryźć&quot; to spotkanie. Oferta w fortunie znośna, więc coś można pokombinować. Po analizie zdecydowałem się na typ, że goście wygrają pierwszą połowę.
Pogoń w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami wychodzi rozluźniona. Ostatnie przykłady to mecz z Kielcami gdzie do 22-25 minuty wynik był &quot;na styku&quot; i ostatni mecz w Kobierzycach, gdzie Pogoń wygrała zaledwie jedną bramką. Piotrcovia zaś to najlepsza drużyna dolnej połowy tabeli, która była bliska niespodzianki na wyjazdach w takich miastach jak Lubin czy Gdynia.
W ogóle Pogoń jest mało przekonująca w tym sezonie. To, że przegrywa praktycznie każdy mecz z drużynami z pierwszej 6 to oczywiste. Ale z drużynami z dolnej 6 też nie wygląda to najlepiej, na przykład:
Korona 24:25 Pogoń (1 połowa: 8:10)
Pogoń 28:23 Kobierzyce (1 połowa: 14:12)
Piotrcovia 26:28 Pogoń (1 połowa: 13:14)
Jelenia Góra 26:30 (1 połowa: 13:16)
Kobierzyce 25:26 Pogoń (1 połowa 14:15)
Piotrcovia jest drużyną o większym potencjale niż wyżej wymienione Jelenia Góra, Kobierzyce czy Korona i moim zdaniem kurs jest na tyle fajny, że można wysłać singla z ciekawą stawką.
⛔100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Boston Bruins - Calgary Flames
Typ: 1

Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pojedynek pomiędzy świetnie spisującą się drużyną z Bostonu, zajmującej 2 miejsce w konferencji wschodniej a środkowym w tabeli Calgary. Ekipa gospodarzy w lidze odnośnie czystych zwycięstw (30) ustępuje jedynie Tampa Bay (32), choć ma od nich rozegranych mniej pojedynków. Jest to również drużyna tracąca najmniej bramek (131) w NHL. Forma ostatnimi czasy również najlepsza, ostatnie 12 pojedynków to bilans 10-0-0-2. Miażdżą u siebie jak i na wyjeździe. Patrząc na statystyki domowe trudno nie zauważyć ich świetnego bilansu gier 17-1-4-7. Myślę, że dzisiaj Boston zwycięży, pomimo dobrych gier wyjazdowych Calgary. Dodam jeszcze, że ostatni ich pojedynek zakończył się zwycięstwem Boston Bruins 5-2. Powodzenia
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej- NHL
Godzina 04:05
Spotkanie : Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks
Typ : Vegas Golden Knights handi - 1,5
Kurs : 2,33
Bukmacher : Unibet
Analiza : Po wczorajszym trafionym typie na strzelca gola dzisiaj skupiam się znowu na lidze NHL, a dokładniej na pojedynku pomiędzy Vegas Golden Knights, a Chicago Blackhawks. Uważam ze w tym pojedynku wyraźnym faworytem są gospodarze , którzy na własnej tafli notują 15 zwycięstw w ostatnich 20 meczach . Poirytowani dwoma ostatnimi porażkami rycerze zrobią dzisiaj wszystko by wrócić na właściwe tory . Te zespoły dotychczas zagrały ze sobą raz na T-Mobile Arena i pojedynek zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy , wydaje mi się ze dziś będzie podobnie . Goście zupełnie bez formy , w dodatku borykają się z kontuzjami . Brak Crawforda na bramce daje im bardzo mocno we znaki ... 5 ostatnich spotkań Blackhawks to 5 porażek . Dzisiaj niestety dojdzie kolejna . Ja osobiście gram tu handi -1,5 po kursie 2.33 ;)
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina : AFC Liga Mistrzow. Pilka Nozna
Godzina : 9.30
Spotkanie : Sydney - Suwon
Typ : Sydney -1ah
Kurs : 2.95
Bukmacher : unibet
Analiza:
Witam po krotkiej przerwie i mam nadziej ze juz do kinca miesiaca bedzie zielono.
Juteo z samego rana zmagania w tegorocznej edycji LM rozpocznie zespol A. Mierzejewskiego mianowicie Sydney lider Ligi Australijskiej moze spokojnie wejsc w LM bo w lidze sa niekwestionowym liderem dodatkowo sa w ciaglej grze i strzelja duzo bramek i co eazne malo traca na wlasnym terenie.
Przeciwnik zas rozegral dopiero 2 mecze w tym roku(tyle znalazlem) jeden sparingowy z 16 druzyna Ligi Tajlandzkiej oraz w eliminacjach do LM z z wiceliderem druzyny z Vietanmu i co prawda wynik moze wysoki bo wygrali 5-1 na wlasnym boisku to patrzac na przeciwnika inaczje skonczyc sie to nie moglo.
Mysle ze Mierzejewski wraz z Bobo i Ninkoviciem jutro rozstrzelaja druzyne z Korei Poludniowej i gladko wygraja za drobne gram tez -2ah oraz over 3.5 w calym meczu.
Z Fartem ....
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 11:00
Spotkanie:
Petrolul-Chindia Targoviste
Typ: Wygrana Petrolulu
Kurs:5.75
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dzis zabraklo jednej bramki :c Troszke boli,bo dwie sytuacje 100% gracze gospodarzy zmarnowali.
Dzis wchodze sobie w oferte-natykam sie na pozornie niepozorny mecz i widze kurs 7.00 na wygrana Petrolulu a b365-mysle sobie,o co tutaj znowu chodzi? Ponownie nie wiem czy ten mecz juz na starcie jest rozstrzygniety,czy wynik chlopaki juz znaja,ale nie moge nie zagrac takiego kursu,po prostu nie moge.
Po pierwsze druzyna Petrolulu na papierze jest o klase lepsza od Chindii-o wiele wyzszy budzet, dokonane bardzo dobre transfery,po sezonie prawdopodobnie awans wyzej,ogolnie klub z ambicjami na wysokie cele. + ten mecz ma byc rozgrywnay na stadionie Petrolulu.
Natomiast Chindia? Stracila dwie swoje najwieksze ,,gwiazdy&#39;&#39;-Ispasa i Honciu,budzet tej druzyny topnieje z kazdym dniem-nie ma po prostu pieniedzy na utrzymanie ,,lepszych graczy&#39;&#39;.
Przewiduje ogromne spadki do rana na ten mecz-byc moze bedzie mozna przed meczem zamykac juz ze sporym zyskiem. Kursy mnie po prostu tak zdziwily,ze nie wiem czy do rana zasne ( moze po prostu poczekam na ten mecz ) ????
Diagnoze mam tutaj taka,ze albo b365 zwyczajnie wystawil bledne kursy i Ruscy od nich to po prostu wzieli,albo Petrolul zagra jutra druzyna trampkarzy mlodszych.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike GO, Esl pro league
Godzina: 03:35 (może być lekkie opóźnienie)
Spotkanie: Renegades vs Luminosity
Typ: Luminosity wygra mapę cobblestone
Kurs: 2.65
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Ruszył 7 sezon ESL Pro League. Tym razem tak nietypowo postanowiem odpuścic drużyny europejskie a skupić się na meczu drużyn z innych kontynentów.
Dla mnie to typ dnia ponieważ mapa cobblestone jest wybrana przez Brazylijczyków i mają oni tutaj większe szanse na wygraną. Luminosity bardzo dobrze się na niej spisuje.
W drużynie Renegades natomiast odszedł kluczowy gracz Keith &quot;NAF&quot; Markovic a zastępować go będzie &quot;jkaem&quot;. Uważam, że jest to spore osłabnienie i tylko zwiększa szanse Brazylijczyków na wygranie tej mapy, powodzenia.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna – AFC Liga Mistrzów
Godzina : 9.30
Spotkanie : Sydney FC - Suwon
Typ : Suwon
Kurs : 4,16
Bukmacher : 1xbet
Analiza:
Przeczytałem analizę kolegi i ma on rację, Sydney jest w grze, strzela dużo goli i bardzo dobrze się prezentuje. Koreańska drużyna podejdzie do tego meczu jako wielka niewiadoma i kurs na zagranie takiej niewiadomej jest naprawdę ładny. Podejrzewam, że kursy są takie, ponieważ mecz jest rozgrywany na terenie drużyny z Australii, jednak jestem pewny, że Koreańczycy nie przyjechali tutaj stać i patrzeć, tylko zagrać na 200 % i zgarnąć 3 punkty.
Taki start mocno ułatwiłby kolejne mecze. Przed przerwą meczową Suwonu Bluewings grali naprawdę nieźle, ostatni mecz w lidze wygrali z liderem Jeonbukiem 2-3.
To wszystko tylko suche fakty, zarówno z mojej strony jak i ze strony kolegi, ale w sumie na czymś opierać się trzeba ;) Ja jednak gram na Suwon, nie sądzę, aby zostali tutaj zmiażdżeni, zwłaszcza, że ja osobiście nie widzę jakoś przewagi ligi australijskiej nad koreańską. Za drobne można zagrać.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅316
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - PSG
Typ: Ronaldo strzeli gola głową
Kurs: 5.7
Bukmacher: forBET
Analiza: Spotkanie elektryzujące cały piłkarski świat, o tym meczu zostało napisane już praktycznie wszystko, czy Real po raz kolejny wziesie się na wyżyny? Wiadomo, że nawet jak im w lidze nie idzie to mecze w Lidze Mistrzów w ich wykonaniu to całkiem inna historia, tym bardziej, że w obecnym sezonie przegrali już wszystko, została im &quot;tylko&quot; LM aby uratować ten sezon i zrobią wszystko aby nie odpaść już na tym etapie, a żeby myśleć o awansie muszą zrobić wynik u siebie, bo w Paryżu może być różnie. Uważam, że BTS i overy to najpewniejsze typy na ten mecz, jednak buki myślą podobnie i kursy na takie zdarzenia są po prostu słabe. Dlatego postanowiłem zagrać na bramkę Ronaldo, który w miniony weekend popisał się hattrickiem i liczę, że po przeciętnych meczach ligowych wreszcie odnalazł formę oraz przede wszystkim skuteczność, wiadomo, że Sociedad to nie PSG, ale CR7 w Lidze Mistrzów jest zabójczo skuteczny, strzela praktycznie w każdym meczu, w tej edycji ma już 9 goli i przewodzi wśród najlepszych snajperów. Dzisiaj spodziewam się otwartego, ofensywnego spotkania, z dużą ilością ataków pod dwiema bramkami, a co za tym idzie wielu rzutów rożnych, stąd wybrałem typ, że Ronaldo strzeli gola głową, uważam, że typ ma duże szanse powodzenia właśnie z racji dużej ilości wrzutek w pole karne, a wiadomo, że Cristiano świetnie gra głową i liczę, że chociaż jedną taką wrzutkę zamieni na gola. Innym ciekawym typem z oferty forBET jest też zakład na życzenie &quot;powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek i powyżej 10 rzutów rożnych&quot; po kursie @2,9. Powodzenia.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Liverpool
Typ: Liverpool wygra i padnie ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 2.65
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam,
na prawdę zostało sporo napisane na temat tego spotkania, skłaniam się ku zespołowi z Anglii, z uwagi na fakt bardzo silnej rodzimej ligi i miejsca które zajmują w tabeli (3). Dodatkowo potwierdza mnie ilość bramek zdobytych przez Liverppol w Premiership. Nie twierdzę ,że mecz będzie jednostronny jak z Bazyleą wczorajszy, jednak stagnacja ligi Portugalskiej, fakt ,że Porto rywalizuje tylko z dwoma drużynami skłania utwierdza nie ,że jednak mogą mieć problem z szybką i inteligentną piłką Liverpool&#39;u. Ktoś napisał ostatnio, już nie pamiętam dokładnie kto ,ale w ostatnich postach ,że zespoły z anglii już grają mądrze...nie tylko siła i do przodu. Klopp ładnie poukłada zespół, nakreśli swoją wizję i z mojego punktu widzenia,będze chciał mieć komfort przed rewanżem i zakończyć to spotkanie zwycięsko i z jak najwyższą przewagą...to już jest ten etap ,że trzeba dawać z siebie 200 procent i myślę ,że tak nastawiony Live wygra.
Pozdrawiam.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - PSG
Typ: PSG Handicap 1:0 (-1)
Kurs: 4.95
Bukmacher: forBet
Analiza:

PSG znowu gra przeciwko hiszpańskiemu gigantowi w Walentynki, tym razem przeciwko Królewskim, rok temu grali z Barceloną, tyle, że w Paryżu i rozbili Katalończyków 4-0, oczywiście rewanż w stolicy Katalonii sromotnie przegrali aż 1-6, czym zmusili Katarskiego właściciela, do ogromnych inwestycji, 2 transfery przeprowadzone latem są największymi wydatkami w historii piłki - Neymar 222 mln, Mbappe 180 mln.
Można powiedzieć, że właściciel PSG jednego lata ściągnął następców Cristiano i Messiego w walce o Złotą Piłkę, bo co tu ukrywać, ich czas zbliża się nieuchronnie ku końcowi, czasu nie oszukasz, Cristiano ma już 33 lata, a Messi 30, dla porównania Neymar 26, Mbappe 19.
Ogółem większość składu Królewskich jest już mocno podstarzała, ale nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest to, że coś w tej drużynie się wypaliło, czego dowodem jest miejsce w lidze - Real jest na ten moment 4 zespołem w lidze hiszpańskiej, w której zazwyczaj zajmuje jedno z pierwszych dwóch miejsc, to tylko pokazuje, w jakim głębokim kryzysie znajduje się zespół z Madrytu.
Oczywiście, fani Realu są optymistami i liczą, że uda się uratować sezon Ligą Mistrzów i zdobyć te trofeum po raz trzeci z rzędu, tylko czy mają ku temu rzeczywiste powody? Dla Realu to być może najważniejszy mecz w sezonie, ale dla Paryżan, to coś więcej, to być może najważniejszy mecz w ich historii, mecz na przełamanie, bo jak nie teraz to kiedy? Jeżeli Paryżanie odpadliby z Realem w najsłabszej formie od 5 lat, to na zawsze przylgnie już do nich łatka frajerów, a Neymar po roku prawdopodobnie ucieknie z powrotem do Hiszpanii, tylko tym razem będzie występował już w barwach największego rywala Barcy.
A jeżeli Neymar przejdzie Real w 1/8, a potem uda mu się wygrać LM, to będzie miał ogromną szansę pokonać w końcu Messiego i Ronaldo po 10 latach ich dominacji w walce o Złotą Piłkę.
Wtedy zostanie mu już tylko pokazać się z dobrej strony na mundialu, przy jednocześnie słabym mundialu tej dwójki, Złota Piłka będzie prawdopodobnie jego.
Dodatkowym atutem Paryżan na to spotkanie jest Angel Di Maria, nie wiem, czy zacznie w wyjściowym składzie (co swoją drogą świadczy o sile kadry PSG i o tym jaka jest szeroka ta kadra, jeżeli tacy piłkarze jak Di Maria czy np Draxler nie są pewni gry w takim meczu), ale jeżeli zacznie, to możemy się spodziewać z jego strony bardzo dobrej gry - Real Madryt to jego były klub w którym spędził najlepsze lata swojej kariery, a na dodatek popularny Aniołek urodził się właśnie w Walentynki, rok temu widzieliśmy wszyscy, co to znaczy dla niego grać przeciwko topowemu klubowi w swoje urodziny, to on był autorem pogromu PSG nad Barcą w głównej mierze i spodziewam się, że tutaj również może poprowadzić Paryżan do wygranej nad swoim byłym zespołem.
Trenerem PSG na dodatek jest Hiszpan Unai Emery, były trener Sevilli czy Valencii, skąd ma doświadczenie i wiedzę na temat Królewskich i jak przeciwko nim grać, zwłaszcza w Sevilli potrafił sprawiać problemy Realowi, a porównując składy Sevilli i PSG, w Paryżu ma nieporównywalnie większy potencjał, więc będzie mu tutaj zdecydowanie łatwiej przeciwko Realowi, niż za czasów gdy prowadził Sevillę.
Warto jeszcze dodać, że na ten mecz zawieszony jest podstawowy prawy defensor Realu - Dani Carvajal,
to zdecydowanie ułatwi zadanie Neymarowi, który gra na lewym skrzydle ???? .
Obstawiam więc, że &quot;najlepsze w swojej historii PSG&quot; pokona najsłabszy Real ostatnich 5 lat 2 bramkami i już w pierwszym meczu na Santiago Bernabeu, przyklepie sobie praktycznie awans do ćwierćfinału LM.
Wynik jaki widzi mi się w tym meczu to 3-1 dla PSG, ale oczywiście typ który polecam to PSG z handi -1 po kursie 4.95 w forBET.
Sorry, że się tak rozpisałem, ale po prostu nie mogę się już doczekać tego wspaniałego widowiska, jakie nas dzisiaj czeka i musiałem podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat ???? .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaPiłka nożna, Liga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: FC Porto – Liverpool
Typ: over 3.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: unibet
Analiza:

Wiemy doskonale co jest w centrum uwagi dzisiejszego dnia, ale myślę że i w drugim dzisiejszym spotkaniu w którym Porto podejmie Liverpool również zobaczymy to co najlepsze w piłce czyli bramki.
Porto standardowo na krajowym podwórku wyrównana walka o mistrza z Sportingiem oraz Benfica i tak co roku jest wszystko na styku. Większej wagi do tego że strzelili już ponad 50 bramek i stracili tylko 10 nie przywiązuje bo tam po za wielką trójką poziom idzie coraz niżej, ale co ciekawe częściej te bramki tracą u siebie. Przyczyny jest prosta to oni tutaj muszą przez 90 minut prowadzić grę, grać ofensywnie i rywale w kontrach czują się pewniej. Co dziś Porto zagra na pewno zdają sobie sprawę że do Anglii musza z czymś pojechać pozytywnym, trzeba tutaj strzelić. Grupę nie ma co ukrywać mieli bardzo wyrównaną w której nieźle radzi sobie w ofensywie strzelają 15 bramek a mieli rywali którzy wolą ofensywną grę niż taktyczna gra w defensywie czyli coś Liverpool. Jednak te zespoły były wstanie też strzelić 10 bramek, tutaj wychodzi brak rywalizacji w lidze na poziomie przychodzi Liga Mistrzów i ta defensywa jest znacznie słabsza. Besiktas atakujący wysoko, agresywnie, grający szybko wygrał tutaj 1:3 to jest cos co gra oczywiście ekipa z Liverpool jeszcze na wyższym poziomie. Debiutujący Lipsk też powinien tutaj strzelić więcej niż jedną bramkę, rozbite Monaco nie grające już o nic też wbija dwie bramki. Sprawa nie ułatwia brak pauzującego za kartki Felipe a niepewny występu jest Marcano czyli wypadło by dwóch kluczowych defensorów.
Liverpool wiemy co gra i na czym się ta gra opiera ta trójka Salah, Firmino, Mane w tym sezonie jest niezwykle trudna do zatrzymania a jak mają swój dzień to nie da ich się zatrzymać. Ci gracze mają szybkość, technikę, wykończenie potrafią grać atak pozycyjny a kontra to jest mega atut tej ekipy a dziś tego drugiego powinno być więcej. Ekipa Kloppa ma moc w ataku, potrafi grać wyśmienicie i nie widzę zmiany sposobu gry jadą tutaj strzelać bramki. W fazie grupowej zdobyli ich 23, Maribor to nie był rywal godny Ligi Mistrzów ale to 7:0 ze Spartakiem pokazuje ile mocy jest w ataku. Liverpool nie był by sobą gdy nie tracił także na potęgę kuriozalnych bramek po kuriozalnych błędach defensywy. To co zrobili w Sevilli gdzie ze świetnego meczu w pierwszej połowie 0:3 robią 3:3, tych przykładów na krajowym podwórku jest więcej nie trzeba daleko szukać jak mecz z Tottenhamem gdzie w końcówce robią dwa karne w tym jeden w doliczonym czasie gry i tracą trzy punkty, to sami Arsenal i remis 3:3 gdzie mają 0:2, z City też prowadząc przysypiają w końcówce. Porto musi doskonale zdać sobie sprawę że trzeba Liverpool naciskać a goście będą chcieli tutaj strzelić jak najwięcej bo w domu pewnie też coś stracą a jest przecież zasada bramek na wyjeździe.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Igrzyska olimpijskie
Godzina: 13:10
Spotkanie: USA - Słowenia
Typ: Anze Kuralt strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 6,50 fortuna
O meczu:
Zastanawiałem się między Czerwonką w 10, a golem z meczu USA - Słowenia. Padło na gola. Ale na przekór bukmacherom wybrałem gola Słoweńca. Anze Kuralt jest podstawowym zawodnikiem Amiens (czołowa drużyna ligi francuskiej). Uzbierał w lidze 17 goli i 16 asyst. W kadrze w tym roku trafił tylko raz. USA na Igrzyska przyjechało bez graczy z NHL, pewnie i tak wygrają, ale liczę, że Słowenia zdobędzie choćby jednego gola. I niech go strzeli Kuralt ???? Powodzenia!
⛔100
 
B 22

bartswir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: FC Porto – Liverpool
Typ: Over 4.5 rożnego Liverpool
Kurs: 1,71
Bukmacher: Etoto
Analiza: Sporo myślałem o tym meczu, co tu może się wydarzyć.
Z jednej strony można powiedzieć solidne Porto, z drugiej zaś ultraofensywny Liverpool. Pierwsza myśl to over gości ale zagram trochę inaczej. Conceicao nie będzie mógł skorzystać z czterech podstawowych graczy Aboubakara- najlepszego strzelca zespołu, a także dwóch filarów obrony, którymi są Felipe i Marcano, opcją defensywną mógłby być Danilo P. uniwersalny zawodnik, mogący grać na def. oraz na środku tudzież boku obrony ale niestety z jego pomocy trener również nie będzie mógł skorzystać. Kluczowi zawodnicy LM, którzy zagrali komplet spotkań obejrzą ten mecz z trybun. O ile braki w ataku da się załatać to podejrzewam, że takie działa jak Salah,Mane, Firminio spowodują chaos w szykach obronnych Porto Jestem ciekaw jak usposobione wyjdzie Porto. Oczekuję tutaj mocnego rozpoczęcia ze strony The Red, którzy jak to mają w zwyczaju nie będą kalkulować, spokojnie są w stanie strzelić 2-3 bramki. Ja jednak zagram typ na rożne, spodziewam się sporej nerwówki i głupich wybić piłki.
A teraz trochę statystyki, zostawiam ligę bo moim zdaniem to całkiem inna gra niż lm...
Sześć możliwych spotkań w fazie grupowej i rożne przeciwko Porto :
3-Monaco pogodzone z niepowodzeniem, dostaje dwie szybkie bramki, w 10 od trzydziestej minuty, dostają trójkę do przerwy, nie chce im się grać
7- Besiktas
5-Lipsk
7- Lipsk
8-Monaco
3- Besiktas, który trzyma dobry wynik od początku meczu.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - PSG
Typ: over 4.5 rożnego PSG
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie w którym nie ma faworyta - typowe 50/50. Z jednej strony Real Madryt, czyli drużyna która jest zdecydowanie najbardziej doświadczona z wszystkich zespołów, a z drugiej PSG, które ma niesamowity potencjał (szczególnie ofensywny) i która nie po to wydaje co sezon ponad 300 milionów, by zatrzymywać się na tym etapie. W tym spotkaniu skupię się na stałych fragmentach - a konkretnie rzutach rożnych.
Główna siła PSG polega na skrzydłach, gdzie mogą grać tacy zawodnicy jak Neymar,Mbappe czy Di Maria z którymi Marcelo czy najprawdopodobniej Nacho będą mieć sporo problemów, co może przekładać się właśnie w rzuty rożne.
Jesli weźmiemy pod uwagę 10 meczy wyjazdowych i ilość rożnych PSG, to:
z Toulouse: 10 rożnych
z Sochaux: 7 rożnych
z Lille: 9 rożnych
z Rennes: 8 rożnych
z Lyonem: 7 rożnych
z Nantes: 5 rożnych
z Amiens: 7 rożnych
z Rennes x2 puchar (3 / 11 rożnych)
z Strasbourg: 9 rożnych
Jak widać tylko raz bariera 5 rożnych nie została przekrocza - biorąc pod uwagę obowiązek zdobycia minimum 1 gola przez Paryżan, to typ wydaje się jak najbardziej rozsądny.
Przewidywany wynik 1:2 dla PSG
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: 1/obie strzelą
Kurs:
3,25
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, wczoraj emocje związane z hitem były i mecz nie rozczarował jak to nieraz bywa z hitami...
Dziś kolejny Hicior przez duże H... Real MAdryt podejmuje na Santiago Bernabeu Paris Saint Germain.
Real mimo słabej formy u siebie jest faworytem i to nie podlega dyskusji - pytanie czy zepną pośladki i zagrają na miarę swoich możliwości... Ja uważam, że tak.
Real ma w tym sezonie tylko &quot;przebłyski&quot; swojej formy przykładowo mecz z Sevillą 5:0, pierwsza połowa z Barceloną zagrana świetnie, z Valencia 4:1 czy chociażby pierwsza połowa z Sociedad 4:0...
W Realu jedyne osłabienie to brak D. Carvajal za pewne Nacho zagra w jego miejsce i jak to bywa często z tym piłkarzem nie zawiedzie. W PSG cała najmocniejsza jedenastka gotowa do gry.
PSG wiadomo forma świetna wygrywają mecz za meczem ale... z kim? Wiadomo kto gra w lidze Francuskiej po za Monaco, Lyonem i Marsylią nie ma zbytnio poważnych przeciwników i tak z Marsylią remis 2:2 rzutem na taśmę strzelony gol na 2:2 w doliczonym czasie gry, z Monaco wygrana 2:1 z Lyonem porażka 1:2. W lidze mistrzów u siebie ograli Bayern 3:0 ale na wyjeździe ulegli 1:3.
Wiadomo jak na C. Ronaldo działa liga mistrzów - wiadomo sam nie wygra ale jeśli L. Modrić i T. Kroos w środku pola zagrają na miarę swoich możliwości to ja osobiście jestem spokojny o wynik a L. Modrić coraz częściej pokazuje bardzo dobrą grę. Marcelo wraca do swojej dyspozycji.
Jest to pierwszy mecz więc Real musi zrobić wszystko aby jechać do Paryża chociażby z minimalną zaliczką....
Wiadomo obie ekipy mają przód jak z kosmosu więc o bramki można być spokojnym.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wjksk66 110

wjksk66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: Rzut Karny - TAK
Kurs: 2.92
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Okej czas na 3 typ ode mnie e tym miesiącu. Jak narazie 2/2 więc 100% skuteczności. Dziś postaram się trafić w rzut karny w meczu Real - Psg.
Dlaczego akurat tutaj? Real jak i Psg jedne z najlepszych druzyn swiata, z najdroższymi oraz najlepszymi piłkarzami. Real z sila ofensywna w postaci Ronaldo, Benzemy, Bale vs Neymar, Cavani, Mbappe lub Di Maria. W obu druzynach rowniez mozna znalezc czesto kartkujacych sie graczy np. Ramos czy Thiago Silva. Uwazam ze mecz bedzie bardzo ofensywny, z wieloma bramkami oraz ogromem ilości podbramkowych. Uwazam ze jedna z druzyn sprokuruje rzut karny ktory wynikie z duzej ilosci akcji w polu bramkowym.
Powodzenia
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - EHF
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Magdeburg vs Bjerringbro
Typ: 1(-2.5)
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już dziś puchar EHF i mecz w Niemieckim Magdeburgu.. Faworytem zdecydowanym jest zespół Niemiecki... W 1 meczu pokonali na wyjeździe ciezkiego rywala jakim jest Mińsk.. Ktoś powie, że mało znany zespół ale mają co rok paru utalentowanych graczy i wielkie ambicje.. paru z nich juz gra w np. Meszkov Brest.. co do Magdeburga to jest tam pełno znakomitych graczy np. Bezjak, Mertens, Chrapkowski, Zelenovic, weber, osuvlivan, i jeszcze paru...a goście to przeciętny zespoł z Danii.. wystarczy zobaczyć wyniki Dunskich zespołow w LM co roku... a Niemiecka liga to najlepsza liga na świecie i taki Magdeburg wyróznia sie co roku...W tym sezonie na razie 7 miejsce ale tam różnica między najlepszymi jest minimlana... U siebie jeszcze na trybunach maja taka atmosfere.. jedna zl epszych w Niemczech.. Spokojna wygrana z handi naawet wiekszym niz dałem tutaj
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 9

bartoo30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:45
Spotkanie: FC Porto – Liverpool
Typ: Porto lub remis i powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.35
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Ja trochę inaczej niz koledzy wyzej... Według mnie Fc Porto stać na minimum remis w tym meczu. Jako gospodarze ostatni raz przegrali 13/09/17 1:3 z Besiktasem w LM. Od tamtej pory 15 meczy na własnym stadionie (14 zwyciestw i 1 remis) w tym pokonali między innymi RB Lipsk 3:1 jak i Monaco 5:2. W lidze zajmują 1 miejsce i maja mecz zaległy do rozegrania. Liverpool wydaje się drużyna silniejsza, natomiast będą grać na wyjeździe - nie będzie łatwo. Ostatnio wpadki u siebie z West Bromwich 2:3 jak i na wyjeździe z Swensea 0:1. Drużyny grały między sobą 3 razy jak wiemy i bilans jest remisowy (1 zwycięstwo Porto jedno Liverpoolu i remis). Można zagrać bezpieczniej 1/X i over 1.5 po 2.09 lub Porto over 1.5 po 2.60. A może powtórka z wczoraj i 2:2? Życzę tego sobie i Wam wariaty. Powodzenia!!!
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Porto-Liverpool
Typ: bramka padnie po28 minucie
Kurs 2.11
Buk fortuna
Analiza:
Mam trochę inne zdanie na temat tego meczu.Porto u siebie jest bardzo silne.Myślę,że na początku meczu obie drużyny zagrają ostrożnie.
Porto u siebie nie przegrało w lidze żadnego meczu w całym sezonie,przegrali tylko raz w L.M.
Nie jest to wcale słaba liga jak niektórzy sugerują/Sporting,Benfica,Braga/
Nie neguję,że może paść wysoki wynik i podopieczni Jurgena Kloppa wygrają.W tym meczu wszystko jest możliwe.Stawiam na czyste konto obu drużyn do 28 minuty.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom