>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.02.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Paris Saint Germain
Typ: % posiadanie piłki przez drużynę 1 over 51,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wiele dziś typów na to spotkanie i ja też próbuję. Ciężko mi wskazać tutaj wynik w tym spotkaniu, bo Real słabo ostatnio się spisuje a PSG w dużej formie ale na Ligę Mistrzów hiszpański zespół zawsze umie się dodatkowo zmotywować. W końcu to obrońca trofeum i mimo, że bez większej formy to jednak u siebie myślę, że to oni będą prowadzić grę i być częściej przy piłce. Według mnie PSG w pierwszej kolejności nastawi się na to by nie stracić bramki i zagrać jak najlepiej w obronie wyprowadzając groźne kontry. Według mnie posiadanie piłki będzie w tym spotkaniu po stronie Realu minimum 55% do 45 % przez co zakład powinien spokojnie wejść. Nie zdziwi mnie nawet jeśli proporcje będą większe gdzieś koło 60% do 40 %. Jednak Real w Lidze Mistrzów ostatnie sezony gra bardzo skutecznie i PSG też tutaj nie będzie się w tym pierwszym meczu za bardzo wychylać. Myślę, że francuski zespół w tym spotkaniu nastawi się w głównej mierze na kontry niż na długie rozgrywanie piłki i Real tutaj w posiadaniu piłki powinien dominować.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
20:00
Łódź - Bielsko-Biała
Typ: 2
Kurs: 2,89
Buk: fortuna
Mecz w ramach PP siatkarek. Przegrywający odpada więc zaangażowanie powinno być. W PP jak zawsze dużo niespodzianek i dużo faworytów odpada. Choćby drużyny z LSK w poprzedniej rundzie przegrywały z drużynami z ligi niżej. W ostatnim ligowym meczu tych drużyn kilka kolejek temu Bielsko wygrało w Łodzi aż 3-0. Czyli można. A w dodatku Łódź gra słabo i jest w stanie wtopić z każdym. Najlepsza zawodniczka Łodzi Grobelna miałam ostatnio problemy zdrowotne i w niedzielę w Krakowie nie rozpoczęła w pierwszej szóstce lecz trochę było po niej widać ta przerwę. W Bielsku solidna atakująca Konieczna, Jagieło, dobra amerykańska środkowa Grant. Ogólnie zespół który jest w stanie przeciwstawić się najlepszym w LSK. A i jeszcze nie gra środkowa w Łodzi Polańska co jest spora stratą bo ta młoda co ja zastępuje jest słaba. Łódź tak naprawdę to w niedzielę mógł ten mecz w Krakowie przegrać 4-0. Dwa pierwsze sety to Krakowianki im podarowały, jedynie tie-break wygrały zdecydowanie.
⛔100
 
ostrowski 181

ostrowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Porto vs Liverpool
Typ: obie strzelą i over 2.5
Kurs:
1.95
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam wczoraj się udało,mam nadzieję że dziś też się uda.Porto i Liverpool 2 swietne zespoly,kto wygra? nie wiem tego akurat nie wiem.Ale wiem jedno to spotkanie będzie pelne goli i pieknych akcji.LVP ma ofensywe nie z tej ziemi władują minimum 2 gole.Porto też druzynę ma nie najgorszą,biorac pod uwagę to,że ani razu nie przegrali w lidze.Załadują dzisiaj przynajmiej 1 bramkę.LVP gra na wyjezdzie będą chcieli strzelić jak najwięcje goli,ale nie zapominjamy o Porto które wciąż ma spore szanse na cwiecfinał.
Pozdro i z fartem!
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-polska
Godzina: 19:30
Spotkanie: szczecin-azoty pulawy
Typ: azoty pulawy 1 polowa -2,5

Kurs: 1.59
Bukmacher: fortuna

Analiza:
dzien dobry,cos ostatnio mam klopot zeby wejsc na ta strone ale dzisiaj mi sie udalo wiec typuje.stawiam na pewniaka dzisiajszego dnia wiec na azoty pulawy,ktorzy sa brazowymi medalistami poprzedniego kraju.wyzsze miejsce na podium to chyba na razie nieosoagalne bo wisla plock i vive kielce wyprzedzaja innych o pare dlugosci.azoty na pewno wygraja ale kurs jest na nich maly wiec typuje male handi na pierwsza polowe.uwazam ze ze slabszym zespolem nie beda mieli problemu zeby od poczatku meczu odskoczyc na kilka bramek i spokojnie kontrolowac mecz.ostatnio w bezposrednich pojedynkach azoty nie mialy rzadnego problemu ze szczecinem-dzisiaj takze tak bedzie.pozdrawiam
✅59
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Piłka nożna , Liga mistrzów
Godzina 20:45
Spotkanie Porto - Liverpool
Typ Liverpool(handi -1,5)
Kurs: 4,1
Buk 1xbet

Wiadomo ze drużyna Liverpoolu jak żadna inna potrafi spinać się na ważne mecze, w poprzednim sezonie PL mieli najlepszy bilans z top 6 licząc mecze między tymi drużynami, często tracą punkty w meczach ze słabszymi drużynami. Dziś przed piłkarzami z Liverpoolu właśnie taki mecz, bez wątpienia jeden z najważniejszych w tym sezonie. Myślę ze będą chcieli zapewnić sobie solidną zaliczę przed rewanżem, tym bardziej ze drużyna z Portugali w lidze mistrzów w tym sezonie nie błyszczy, wyszli z drugiego miejsca z najsłabszej grupy, liczę na to że drużyna Klopa wybije im z głowy Europejskie Puchary już dzisiejszego wieczora
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: Remis
Kurs: 3.86

Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Chyba największy hit tej fazy rozgrywek. Spotkanie zaliczającego fatalny sezon (jak na swoje warunki) Realu z PSG, które jesienią pokazało swoje aspiracje aby nawet zdobyć trofeum LM. Teraz troszeczkę wyhamowało, co i tak nie odbija się to na ich postawie w Ligue 1, bo umówmy się, konkurencji za mocnej nie mają. Odbudowujące się dwa Olympique&#39;i (choć akurat OL ma ciekawy skład) i grające słabiej Monaco to nie ten kaliber. Zbiegło się to tak jakby z powrotem do żywych Realu, więc można oczekiwać gry na wysokim poziomie ze strony obu zespołów.
Jeśli chodzi o absencje w meczu, to Real oprócz Carvajala wystąpi w pierwszym garniturze, z kolei PSG też w galowym składzie. Kursy niebezpiecznie spadają na Królewskich, de facto są minimalnym faworytem z racji gry u siebie, ale oba zespoły są na tyle klasowe, że to gdzie grają ma niewielkie znaczenie. W zasadzie tylko ma znaczenie fakt goli wyjazdowych w kontekście awansu któregoś z zespołów.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - PSG
Typ: under 3,5 goli
Kurs: 1,94
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Over 3,5 goli jest teraz po 2,0. Na poczatku bylo po 2,7 -2,8 . Under byl po 1,44 . Jaki jest sens granie overu 3,5 po tak zanizonym przez buki , masowke itp kursie.
Moze i padnie w tym meczu z 5 goli , ale teraz nie oplaca sie grac overa . Mozna bylo zagrac miesiac , dwa miesiace temu over 3,5 po kursie 2,8 i teraz zamykac zaklad z zyskiem .
Rok temu Real wygral 3-1 w 1 meczu 1/8. Wtedy kursy na over rosly , a na under znacznie spadly .
Wczoraj mielismy emocjonujace mecz z mnostwem goli .
Real traci u siebie gola , dwa , ale oni wiedza , ze moga strzelic sami pięć czy szesc bramek. Dzis nie graja z ekipą , ktora traci latwo gole . Graja z druzyna o bardzo dobrej defensywie i wybitnej ofensywie . Nie moga byc jezdzcem bez glowy , ktory zapomina o obronie . Kazdy stracony gol moze byc kluczowy .
PSG = maszyna do zdobywania bramek . Mogą strzelic bramke czy dwie Realowi , ale czy otworzą sie ? Czy bedzie gol za golem i gra dla kibicow ?? Czy walczą o awans do 1/4 finalu i chcą zagrac dobry mecz w 1/8 finalu i stracic jak najmniej goli , by zapomniec mecz na wyjezdzie z Barcą .
⛔100
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - 1 Liga Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: St. Raphael - Cesson Rennes
Typ: remis
Kurs: 14
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Aż się prosi, by zagrać remis w tym meczu. Już wyjaśniam dlaczego_Oba zespoły lubią remisować, zwłaszcza goście, którzy w 13 meczach aż 4 razy remisowali. To sporo, jak na piłkę ręczną. Ale najlepsze dopiero przed nami: w ostatnich 10 meczach między tymi zespołami były aż 4 remisy. 40%. Jak ne tę dyscyplinę sportu to szok!!!. zauważyłem przy tym, że w przypadku dwumeczu w danym sezonie tylko jeden kończył się podziałem punktów. W tym sezonie pierwszy mecz wygrali dzisiejsi gospodarze. Czyżby dziś miał być remis? Ja gram ostro.
pozdrawiam
ps. Gram również Haslum HK - Fyllingen remis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 17

burundi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: Marco Verratti otrzyma kartkę

Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza: To mój pierwszy typ tutaj, mam nadzieję, że rozpocznę dobrze...
Typów na ten mecz już padło mnóstwo. Ja pójdę w stronę żółtych kartek. Typem numer jeden byłby tutaj Dani Carvajal, ale on musi odcierpieć to, że chciał się właśnie wykartkować przed fazą pucharową. Zastanawiałem się jeszcze między kilkoma zawodnikami (Sergio Ramos, Dani Alves, Casemiro) natomiast największe szanse na kartonik daję Verrattiemu.
Włoch bardzo często po stracie piłki fauluje taktycznie. Zdarzają mu się też ostre wślizgi, a jak wiadomo w środku Realu waleczny Modrić, świetnie prowadzący piłkę Kroos. Do tego schodzący Ronaldo, Isco, czy wracający Benzema. Również rezerwowi dzisiaj Bale czy Asensio mogą wymusić kartkę.
Jeśli chodzi o czyste statystyki, Verratti w tym sezonie Ligue 1 oglądał żółte kartki dziewięć razy, do tego po jednej w LM i Pucharze Francji.
Sędzia Gianluca Rocchi nie boi się sięgać do kieszonki. W ostatnich dwóch meczach ligi włoskiej pokazał łącznie 13 żółtych i 2 czerwone kartki. W LM w tym sezonie zaliczył m.in. 5 żółtych i jedną czerwoną w meczu Tottenhamu z Borussią Dortmund.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: Obie drużyny strzelą, a liczba bramek będzie większa niż 2,5: TAK/Over 2,5
Kurs: 1.55
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Witam. Wszystko zostało już powiedziane o obu dzisiejszych meczach w LM więc nie będę zbytnio się rozpisywał. Real zdaje sobie z pewnością sprawę, że aby liczyć na awans do kolejnej fazy na własnym stadionie musi PSG pokonać. Remis lub porażka dzisiaj sprawia, że szanse drastycznie spadną. PSG w tym sezonie bowiem doskonale gra na własnym terenie miażdżąc rywali ze swojej ligi. O ofensywach obu zespołów opowiadać nie trzeba. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie obfitowało w co najmniej trzy bramki. PSG ma ten komfort, że może dzisiaj spokojnie grać swoją piłkę licząc na dobry wynik i rewanż na swoim terenie. Mam nadzieję, że pierwszy trafi Paryż co tylko zwiększy prawdopodobieństwo tego typu bowiem Real będzie musiał rzucić się na rywali w celu odrobienia strat. A kto inny zna tak dobrze rywalizację z Realem jak nie Neymar? Zmiana barw pewnie podwójnie go zmotywuje do zagrania na nerwach jednemu z największych rywali podczas jego dotychczasowej kariery i czasów Barcelony. Życzę powodzenia!
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy
Godzina: 20:30

Spotkanie: Tubingen - Bremerhaven
Typ: Bremerhaven win (z dogrywka dla jasności)
Buk: Fortuna
Kurs: 2,24

Witam,
Chyba bukmacherzy kierują się prawem serii wystawiając te kursy. Faworytem na pewno są goscie. Tubingen z 2pkt na ostatnim miejscu w lidze, ostatnie 20 spotkań to ilość 19 porażek. Kompletny brak formy, nie poukladany,słaby zespół.
Nie bedzie mimo wszystko to prosty mecz dla Bremerhaven, nie jest bowiem to topowa ekipa, ale poziom który prezentują w ostatnim czasie jest przynajmniej o pulke wyższy. Ostatnie dwa spotkania tu wygrywali, spodziewam sie dziś 3 wygranej.
POWODZENIA;)

✅124
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: PSG lub remis i poniżej 3,5 gola
Kurs: 2,90
Buk: LVBET
Bukmacherzy dzisiaj zdecydowanie faworyzują Królewskich, co dla mnie jest trochę dziwne. Real w tym sezonie wygląda bardzo słabo. Zidane nie potrafi sobie poradzić głównie z szatnią, bo przecież potencjał kadrowy jest niewyobrażalny. Cristiano Ronaldo ma więcej do powiedzenia w każdej kwestii w tym klubie co bardzo nie podoba się innym zawodnikom (m.in. Isco i Vazquez o tym mówili). Gra Królewskich jest bardzo nierówna. O ile nadal bardzo dobrze grają Luca Modric, Toni Kroos i Casemiro tak reszta zespołu zdecydowanie poniżej oczekiwań, zwłaszcza defensywa, która jest dziurawa jak Szwajcarski ser. Dwie bramki stracone z Laganes, tyle samo z Realem Sociedad czy Levante to nie najlepiej świadczy o defensywie Realu a to tylko 3 luźne przykłady z ostatnich meczy. Oczywiście nie twierdzę że Real dzisiaj jakoś mocno będzie odstawać od Paryżan, ale na pewno nie jest faworytem tego spotkania. Po klęskach w Pucharze Króla z Laganes i wielkiej porażce w LaLiga Realowi została tylko Liga Mistrzów. Dlatego jestem przekonany że to będzie najlepszy mecz Królewskich w tym sezonie. Piłkarze ze stolicy zrobią wszystko, żeby choć trochę załagodzić klęskę w tym sezonie. Ale czy w obecnej formie, nawet najwyższa dyspozycja wystarczy żeby ograć naszpikowane wielkimi gwiazdami PSG? Wydaje mi się że nie. Unai Emery jest ekspertem od Europejskich Pucharów, przecież dwa razy z Sevillą sięgał po triumf w Lidze Europejskiej. Teraz Szejkowie postawili przed nim zadanie wygrania tego ważniejszego trofeum na arenie międzynarodowej i moim zdaniem jak najbardziej możliwe jest wyeliminowanie Realu i końcowy triumf. Z jednej strony PSG w lidze prócz Monaco, Lyonu i Marsylii nie ma wielkich rywali, ale z drugiej strony Emery ma pewność że piłkarze wyjdą na to spotkanie w 100% przygotowani fizycznie. W lidze Hiszpański szkoleniowiec bardzo dużo rotuje składem przez co ma pewność że w tych najważniejszych momentach sezonu nie zabraknie nikomu sił i będzie gotowy dać z siebie maksimum. Prócz remisu lub zwycięstwa gości dziś stawiam na under. Moim zdaniem to nie będzie wymiana ciosów. Dla obu zespołów Champions League to absolutny cel numer jeden w tym sezonie i brak awansu do ćwierćfinału dla obu będzie uznawane za sezon przegrany. Obaj trenerzy są bardzo dobrymi taktykami, zwłaszcza Emery potrafi doskonale dostosować taktykę do gry przeciwnika i wiele razy pokazywał (zwłaszcza w Andaluzji) że potrafi nawet kilka razy zmieniać taktykę i ustawienie w jednym meczu, dostosowując je do wydarzeń na boisku. Dlatego na pewno oba zespoły nie powinny pójść na tak zwaną wymianę, tylko spróbować zagrać na &quot;zero z tyłu&quot;, aby mieć większy komfort w Paryżu. Zwłaszcza Real Madryt powinien zagrać bardziej defensywnie, bo grając przeciwko takim zawodnikom jak Kylian Mbappe, Neymar czy Edinson Cavani nie można iść na wymianę i się odkrywać. Stawiam na bardzo mądry mecz w wykonaniu obu zespołów, bez szaleństw i nieprzemyślanej gry. To będzie mecz dla koneserów footballu. Zobaczymy doskonały mecz pod względem taktycznym i nie mogę się już doczekać spotkania, Powodzenia!
⛔100
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt-PSG
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola-2/TAK
Kurs: 4.15
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Dzisiaj hit hitów,mecz na który czekali wszyscy od miesięcy.Tutaj ciężko porównywać,bo to jest LM a tu się gra inaczej niż w lidze.Mimo tego stawiam na drużynę z Francji,a dlaczego?,zacznę od tego,że real nic nie gra w tym sezonie.Liga ucieka i już w sumie uciekła,z pucharu odpadli z Leganes,można się pośmiać bo to wstyd jest. PSG super forma 1 miejsce w tabeli,w swojej grupie wyszli z 1 miejsca mimo,że mieli potężny BAYERN.Myślę,że dzisiaj nic im nie stanie na przeszkodzie i zniszczą cienki Real Madryt.Stawiam na wynik 3-1 bądź 2-1 po 90 minutach gry!. Pozdro i z fartem!!!????
⛔100
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: PSG wygra do zera
Kurs: 7.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Real w lidze hiszpańskiej wyraźnie odstaje Barcelonie, mało tego, zajmuje dopiero 4 pozycję. Tak kiepsko nie było dawno. Wyprzedza ich Atletico i nawet Valencia. Nawet na własnym obiekcie kiesko 7 wygranych, 2 remisy i aż 3 porażki. Z Barceloną jeszcze ujdzie, bo ta jest w gazie, ale z Villareal i Betisem. Nie wypada. Całkiem niedawno remis z Levante... Z taką formą będzie im dzisiaj ciężko. Chyba, że to skutek pogodzenia się z mistrzostwem dla Barcy i brakiem motywacji. Dzisiaj zagrają z kolejną drużyną będącą w gazie. PSG zdecydowanie prowadzi w lidze francuskiej, pozyskany z Barcy Neymar strzela gole, siła ognia paryżan jest ogromna. Strzelili 76 goli w 25 meczach, stracili tylko 17, więc i obrona sprawuje się świetnie. Liga Mistrzów to inna bajka, inny poziom, ale wg mnie Real przegra dzisiaj. PSG już nie wystarczają sukcesy krajowe, zechce powalczyć w Europie. Typuje ,że wygra PSG do zera. Liczę na ofensywny mecz i wiele bramek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom