>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.03.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis ziemny - ATP Indian Wells 2018
21:00
Herbert P. - Kohlschreiber P.
Kohlschreiber P. -1,5 seta
2,25 w Unibet
Kursy na Niemca lecą mocno w dół, ja już nie raz pisałem, że odnośnie typowania jego meczów mam jakiś uraz. Stawiam na niego to przegrywa, przeciwko niemu to wygrywa. Pomijając ten osobisty fakt, to H2H 1:3 na szybkich nawierzchniach. Moim zdaniem Herbert tutaj miał trochę farta bo w 1 rundzie Simon Gilles w dość kiepskiej formie, później Muller który nie lubi szybkich kortów, następnie Monfils mu skreczował. Kto jak kto, ale Kolba tu ograł Cilica, a ostatnio jak odpadał z turniejów to Federer, Basic (win w Sofii), w Dubaju ten młody Grek z serwisem itd. Niemiec ma bardzo duży wachlarz zagrań, ale brak mu cierpliwości czasami w przebijaniu.
TYPY NA WSZYSTKIE DZISIEJSZE MECZE Z INDIAN WELLS
✅125
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna / Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie : FC Barcelona-Chelsea Londyn
Typ: Powyżej 12,5 rzutu rożnego
Kurs : 3,40
Bukmacher: FORBET
ANALIZA:
Dzisiaj pod lupę bierzemy spotkanie Chelsea z Barcelona, to spotkanie elektryzowac będzie cały piłkarski świat, dziś idziemy w rzuty rożne, Barcelona jest drużyną która przed własną publicznością zazwyczaj zamyka swojego rywala i po obwodzie stara się rozmontowac defensywe rywala, dziś myślę, że bedzie podobnie, aczkolwiek myślę, że zespół z Londynu także będzie miał swoje szanse, dużą okazją dla The Blues są stałe fragmenty gry, zespół ten posiada rosłych obrońców dobrze grających głową, będą dążyć w moim mniemaniu do właśnie tych stałych fragmentów, Barcelona myślę, że wcale nie będzie gorsza w tym aspeckie gry i także będzie takowe robić. Oprocz tego warto dodać, że w takich meczach gdy stawka jest wysoka obie drużyny będą szukać wszelkich sposobów by piłka wpadła do sieci. Powodzenia/ Wejdzie? Możesz zostawić reputacje, pozdrawiam ????
⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: ponad 1,5 bramek w pierwszej polowie
Kurs: 2,43
Bukmacher: unibet
Analiza: Barcelona musi sie rzucic do ataku i jestem pewien zrobia absolutnie szybko zeby zdobyc bramek w pierwszej polowie. Chelsea zas w przypadku straty bramki bedzie w bardzo niekorzystnej sytuacji. Przewiduje tutaj sporo bramek, Barcelona strzela duzo bramek na wlasnym stadionie w LM i nie powinno byc inaczej tym razem. Chelsea nie jest bez szans, Giroud na szpicy może coś strzelić. Spodziewam się ofensywnego spotkania, bo żadna z tych drużyn na pewno nie przyjedzie się bronić. Chelsea nie bedzie pod gra, Barcelona powinna zdobyc bramke i wtedy spotkanie sie otworzy.
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Chelsea
Typ: powyżej 26,5 fauli (z ew. dogrywką)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Gospodarze wydaje się, że przywieźli korzystny wynik z Londynu. Remis 1-1 pozwala im dzisiaj spokojnie zaczekać na ruch ze strony przeciwnika. Zapewne od początku zobaczymy grę w stylu ja do ciebie, ty do mnie i tak w kółko i to jeszcze w większości na swojej połówce.
Piłkarze Chelsea będą musieli się dzisiaj sporo nabiegać i napracować aby odebrać piłkę zawodnikom Barcelony nieraz zapewne uciekając się do fauli. Tylko szybko strzelona bramka z ich strony może spowodować, że widowisko nabierze rumieńców i gospodarze będą zmuszeni mocniej zaatakować.
W pierwszym spotkaniu sędzia odgwizdał 30 fauli (17 po stronie Chelsea) i wydaje mi się, że dzisiaj gdzie stawka spotkania jest jeszcze większa wystawioną linię piłkarze spokojnie przekroczą.
Przy wyniki 1-1 mamy dogrywkę co w zasadzie zagwarantowałoby trafienie typu w 100%.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport Counter Strike
Godzina: 21:30
Spotkanie: Mousesports.CS-Ninjas in Pryjamas
Typ: Mousesports.CS
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam w oko wpadło mi spotkanie Mousesports.CS z ekipa Ninjas in Pryjamas.W tym spotkaniu wydaje mi sie ze wiecej do pokazania ma ekipa Mousesports.Dzis grali już dwa spotkania ESL pro league z ekipą G2 i pierwsze spotkanie wygrali a drugie przegrali gdzie grali słabo po kilku godzinach znowu wracaja do gry i moim zdaniem ekipa Ninjas jest na chwile obecnej w sredniej dyspozycji niby ostatnio dużo wygrywają ale nie były to ekipy pokroju druzyny Mousesports.Ostatnie bezposrednie spotkanie rowniez wygrala ekipa Mousesports i licze ze wygraja to i pokaza ze dzisiejsza porazka ze slabym G2 to tylko wypadek przy pracy i po ewentualnym zwyciestwie w tym spotkaniu wskoczą na pozycję lidera.Po takim kursie spokojnie w to wchodze!
✅50
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godz 21:30
Spotkanie: Simona Halep - Petra Martic
Typ: Petra Martic
Kurs: 4,42
Bukmacher 1xbet
Analiza
Simona Halep nie zachwyca na tym turnieju. Wielkie męki z malo znaną Dolehide czy wczoraj z Wang. Jej mecze są bardzo nudne i ciągle takie same. Na Australian Open Halep byla bliska porażki i tu także duże problemy ale ona ciągle wygrywa. Petra Martic nie doceniana, ale taki kurs to przesada. Pokonała na pozór lepsze tenisistki od siebie na Indian Wells i dzis nie jest na straconej pozycji. Simona Halep nie będzie mieć dziś latwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom